agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Lliga del Primer Equip partit a partit

 Horaris actualitzats a 14/05/17 a les 16:50 hores

TERCERA DIVISIÓ 2016/2017 · GRUP V
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (21/08/16) · 19:00 H
EUROPA LA JONQUERA
0-0
02 (28/08/16) · 18:00 H
PERALADA EUROPA 2-1
03 (04/09/16) · 19:00 H EUROPA VILAFRANCA 0-1
04 (10/09/16) · 18:00 H OLOT EUROPA 1-0
05 (18/09/16) · 18:00 H EUROPA MANLLEU 1-1
06 (24/09/16) · 18:00 H ASCÓ EUROPA 1-1
07 (02/10/16) · 18:00 H EUROPA JÚPITER 1-1
08 (08/10/16) · 18:00 H SANTFELIUENC EUROPA 1-1
09 (12/10/16) · 12:00 H CASTELLDEFELS EUROPA 1-2
10 (16/10/16) · 18:00 H EUROPA VILASSAR MAR 0-1
11 (23/10/16) · 17:00 H FIGUERES EUROPA 1-0
12 (30/10/16) · 12:00 H EUROPA P. MAFUMET 1-0
13 (06/11/16) · 17:00 H CERDANYOLA EUROPA 2-1
14 (13/11/16) · 12:00 H EUROPA MONTAÑESA 0-1
15 (20/11/16) · 17:00 H TERRASSA EUROPA 3-0
16 (27/11/16) · 12:00 H EUROPA SANT ANDREU 0-0
17 (04/12/16) · 12:00 H GRANOLLERS EUROPA 0-1
18 (11/12/16) · 12:00 H EUROPA PALAMÓS 1-0
19 (17/12/16) · 16:00 H SABADELL B EUROPA 0-0
20 (08/01/17) · 16:00 H LA JONQUERA EUROPA 1-0
21 (15/01/17) · 12:00 H EUROPA PERALADA 1-0
22 (22/01/17) · 12:00 H VILAFRANCA EUROPA 1-2
23 (29/01/17) · 12:00 H EUROPA OLOT 0-5
24 (05/02/17) · 16:30 H MANLLEU EUROPA 1-1
25 (12/02/17) · 12:00 H EUROPA ASCÓ 1-1
26 (19/02/17) · 12:00 H JÚPITER EUROPA 1-2
27 (26/02/17) · 12:00 H EUROPA SANTFELIUENC 0-1
28 (05/03/17) · 12:00 H EUROPA CASTELLDEFELS 2-1
29 (12/03/17) · 12:00 H VILASSAR MAR EUROPA 1-0
30 (19/03/17) · 12:00 H EUROPA FIGUERES 3-0
31 (26/03/17) · 17:00 H P. MAFUMET EUROPA 0-0
32 (02/04/17) · 12:00 H EUROPA CERDANYOLA 0-0
33 (09/04/17) · 12:00 H MONTAÑESA EUROPA 0-1
34 (13/04/17) · 20:30 H EUROPA TERRASSA 0-2
35 (22/04/17) · 20:00 H SANT ANDREU EUROPA 0-0
36 (30/04/17) · 12:00 H EUROPA GRANOLLERS 0-0
37 (07/05/17) · 17:00 H PALAMÓS EUROPA 0-0
38 (14/05/17) · 12:00 H EUROPA SABADELL B 4-0

 
Classificació: 12è / Punts: 47 / PG: 11 / PE: 14 / PP: 13 / GF: 28 / GC: 32
Campió: Olot / Play-off: Peralada, Terrassa i Vilafranca / Descens directe: Manlleu, Júpiter i Sabadell B.



 Horaris actualitzats a 23/05/16 a les 15:00 hores

TERCERA DIVISIÓ 2015/2016 · GRUP V
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (23/08/15) · 20:00 H
EUROPA TERRASSA 5-0
02 (30/08/15) · 19:00 H
PRAT EUROPA 2-0
03 (05/09/15) · 17:15 H MORELL EUROPA 1-0
04 (13/09/15) · 19:00 H
EUROPA PERALADA 1-1
05 (20/09/15) · 17:00 H
MANLLEU EUROPA 1-4
06 (26/09/15) · 19:00 H
EUROPA RUBÍ 2-0
07 (03/10/15) · 17:00 H
SABADELL B EUROPA 0-0
08 (10/10/15) · 19:00 H
EUROPA SANT ANDREU 0-0
09 (18/10/15) · 12:00 H
MONTAÑESA EUROPA 0-0
10 (25/10/15) · 12:00 H
EUROPA CERDANYOLA 2-3
11 (28/10/15) · 20:30 H
ASCÓ EUROPA 1-1
12 (01/11/15) · 18:00 H
EUROPA VILAFRANCA 1-2
13 (08/11/15) · 16:30 H
FIGUERES EUROPA 0-0
14 (15/11/15) · 12:00 H
EUROPA GAVÀ 0-0
15 (22/11/15) · 12:00 H
MASNOU EUROPA 2-0
16 (29/11/15) · 12:00 H
EUROPA PALAMÓS 2-1
17 (13/12/15) · 12:00 H
JÚPITER EUROPA 4-5
18 (19/12/15) · 18:00 H
EUROPA SANTFELIUENC 1-1
19 (03/01/16) · 12:00 H
 GRANOLLERS EUROPA 2-3
20 (10/01/16) · 17:00 H
TERRASSA EUROPA 0-1
21 (17/01/16) · 12:00 H
EUROPA PRAT 1-1
22 (24/01/16) · 12:00 H
EUROPA MORELL 3-0
23 (31/01/16) · 17:00 H
PERALADA EUROPA 0-5
24 (07/02/16) · 12:00 H
EUROPA MANLLEU 1-0
25 (14/02/16) · 12:00 H
RUBÍ EUROPA 0-0
26 (21/02/16) · 12:00 H
EUROPA SABADELL B 1-0
27 (28/02/16) · 18:00 H
SANT ANDREU EUROPA 1-1
28 (23/03/16) · 20:00 H EUROPA MONTAÑESA  2-1*
29 (06/03/16) · 18:00 H
CERDANYOLA EUROPA 1-2
30 (13/03/16) · 12:00 H
EUROPA ASCÓ 2-0
31 (20/03/16) · 12:00 H
VILAFRANCA EUROPA 0-2
32 (03/04/16) · 12:00 H EUROPA FIGUERES 1-1
33 (10/04/16) · 12:00 H
GAVÀ EUROPA 1-1
34 (17/04/16) · 12:00 H EUROPA MASNOU 3-1
35 (24/04/16) · 17:00 H PALAMÓS EUROPA 2-3
36 (01/05/16) · 18:00 H EUROPA JÚPITER 1-2
37 (08/05/16) · 19:00 H SANTFELIUENC EUROPA 0-0**
38 (15/05/16) · 12:30 H EUROPA GRANOLLERS 3-1
       
PLAY-OFF D'ASCENS A SEGONA B
 
1/4 F [A] (22/05/16) · 19:00 H
SAN FERNANDO EUROPA 1-1
1/4 F [T] (29/05/16) · 18:00 H EUROPA SAN FERNANDO 2-3
       

Classificació: 3r / Punts: 68 / PG: 18 / PE: 14 / PP: 6 / GF: 60 / GC: 33
Campió: Prat / Play-off: Gavà, Europa i Vilafranca / Descens directe: Rubí, Morell i Masnou.

 * = el duel, previst pel dimecres 02/03/16 segons calendari, canvia de data al 23/03/16 (Setmana Santa) a petició dels dos clubs per problemes de compatibilitat horària laboral dels jugadors
** = partit en què l'Europa va certificar matemàticament el play-off d'ascens a Segona B



 

TERCERA DIVISIÓ 2014/2015 · GRUP V
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (24/08/14) · 19:00 H
EUROPA TERRASSA 0-0
02 (30/08/14) · 19:00 H
 FIGUERES EUROPA 0-1
03 (07/09/14) · 19:00 H
EUROPA CASTELLDEFELS 4-0
04 (10/09/14) · 19:00 H
MASNOU EUROPA 0-0
05 (14/09/14) · 19:00 H
EUROPA SABADELL B
1-1
06 (05/10/14) · 12:15 H
VILAFRANCA EUROPA 0-2
07 (09/10/14) · 20:15 H
EUROPA PALAMÓS 3-1
08 (12/10/14) · 12:00 H
PRAT EUROPA 2-1
09 (19/10/14) · 12:00 H
EUROPA POBLA MAFUMET 2-1
10 (26/10/14) · 12:00 H
RUBÍ EUROPA 2-1
11 (02/11/14) · 11:30 H
GAVÀ EUROPA 2-1
12 (09/11/14) · 12:00 H
EUROPA PERALADA 2-1
13 (16/11/14) · 12:00 H
MONTAÑESA EUROPA 2-1
14 (23/11/14) · 12:00 H
EUROPA ASCÓ 1-3
15 (30/11/14) · 12:00 H
CERDANYOLA EUROPA 0-1
16 (06/12/14) · 17:00 H
EUROPA SANTFELIUENC 2-2
17 (14/12/14) · 16:30 H
MANLLEU EUROPA 0-2
18 (21/12/14) · 12:00 H
EUROPA MARTINENC 0-0
19 (11/01/15) · 12:00 H
VILASSAR MAR EUROPA 1-2
20 (18/01/15) · 17:00 H
TERRASSA EUROPA 1-2
21 (25/01/15) · 12:00 H
EUROPA FIGUERES 0-0
22 (01/02/15) · 12:00 H
CASTELLDEFELS EUROPA 1-1
23 (08/02/15) · 12:00 H EUROPA MASNOU 1-0
24 (08/04/15) · 20:00 H SABADELL B EUROPA 1-1*
25 (22/02/15) · 12:00 H EUROPA VILAFRANCA 2-1
26 (01/03/15) · 16:30 H PALAMÓS EUROPA 1-2
27 (08/03/15) · 12:00 H EUROPA PRAT 0-0
28 (15/03/15) · 17:00 H POBLA MAFUMET EUROPA 1-2
29 (21/03/15) · 18:00 H EUROPA RUBÍ 0-1
30 (29/03/15) · 18:00 H EUROPA GAVÀ 2-1
31 (05/04/15) · 19:00 H PERALADA EUROPA 0-0
32 (12/04/15) · 18:00 H EUROPA MONTAÑESA 0-1
33 (15/04/15) · 20:30 H ASCÓ EUROPA 1-1
34 (19/04/15) · 18:00 H EUROPA CERDANYOLA 0-1
35 (26/04/15) · 18:00 H SANTFELIUENC EUROPA 1-3
36 (03/05/15) · 12:00 H EUROPA MANLLEU 3-0 **
37 (10/05/15) · 12:00 H MARTINENC EUROPA 2-4
38 (17/05/15) · 12:00 H EUROPA VILASSAR MAR 2-0
 
PLAY-OFF D'ASCENS A SEGONA B
 
 1/4 F [A] (25/05/15) · 18:00 H  EUROPA JEREZ 1-0
1/4 F [T] (31/05/15) · 19:00 H JEREZ EUROPA 2-0

 

Classificació: 3r / Punts: 68 / PG: 19 / PE: 11 / PP: 8 / GF: 53 / GC: 32
Campió: Ascó / Play-off: Pobla Mafumet, Europa i Figueres / Descens directe: Castelldefels, Martinenc i Vilassar Mar

* = el duel, previst pel 15/02/15 a les 12 hores, no es va jugar en el seu dia per vaga de la FCF com a protesta per l'intent del govern estatal de fiscalitzar el futbol amateur
** = partit en què l'Europa va certificar matemàticament el play-off d'ascens a Segona B



 

TERCERA DIVISIÓ 2013/2014 · GRUP V
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA I DATA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (25/08/13)
EUROPA CORNELLÀ 2-1
02 (01/09/13) SANTBOIÀ EUROPA 0-1
03 (08/09/13) EUROPA GAVÀ 3-1
04 (11/09/13) CASTELLDEFELS EUROPA 0-2
05 (15/09/13) MONTAÑESA EUROPA 1-0
06 (22/09/13) EUROPA CERDANYOLA 1-3
07 (29/09/13) MANLLEU EUROPA 1-0
08 (06/10/13) EUROPA POBLA MAFUMET 4-1
09 (13/10/13) FIGUERES EUROPA 0-0
10 (20/10/13) EUROPA ASCÓ 2-1
11 (27/10/13) RUBÍ EUROPA 0-2
12 (03/11/13) EUROPA VILASSAR MAR 2-1
13 (09/11/13) SANTFELIUENC EUROPA 0-1
14 (17/11/13) EUROPA GRAMENET 5-0
15 (24/11/13) VILAFRANCA EUROPA 1-2
16 (01/12/13)  EUROPA PALAMÓS 0-1
17 (14/12/13) RAPITENCA EUROPA 1-1
18 (22/12/13) EUROPA TERRASSA 2-0
19 (05/01/14) MASNOU EUROPA 0-1
20 (11/01/14) CORNELLÀ EUROPA 1-1
21 (19/01/14) EUROPA SANTBOIÀ 1-1
22 (26/01/14) GAVÀ EUROPA 1-1
23 (02/02/14) EUROPA CASTELLDEFELS 2-1
24 (09/02/14) EUROPA MONTAÑESA 0-0
25 (02/04/14) CERDANYOLA EUROPA 0-0*
26 (23/02/14)  EUROPA MANLLEU 0-2
27 (02/03/14)  POBLA MAFUMET EUROPA 1-0
28 (09/03/14) EUROPA FIGUERES 2-1
29 (16/03/14) ASCÓ EUROPA 2-2
30 (23/03/14) EUROPA RUBÍ 1-0
31 (30/03/14) VILASSAR MAR EUROPA 0-1
32 (06/04/14) EUROPA SANTFELIUENC 1-1
33 (13/04/14) GRAMENET EUROPA 1-7
34 (23/04/14) EUROPA VILAFRANCA 1-0
35 (27/04/14) PALAMÓS EUROPA 0-0
36 (01/05/14) EUROPA RAPITENCA 1-0
37 (04/05/14)  TERRASSA EUROPA 1-0**
38 (11/05/14)  EUROPA MASNOU 0-2
       
 
PLAY-OFF D'ASCENS A SEGONA B
 
 1/4 F [A] (18/05/14)  EUROPA MUTILVERA 1-0
1/4 F [T] (25/05/14)  MUTILVERA EUROPA 0-0
SF [A] (01/06/14)  EUROPA SOCUÉLLAMOS 0-0
SF [T] (08/06/14)  SOCUÉLLAMOS EUROPA 2-0

 

Classificació: 3r / Punts: 69 / PG: 20 / PE: 9 / PP: 9 / GF: 52 / GC: 29
Campió: Cornellà / Play-off: Montañesa, Europa i Terrassa / Descens directe: Gramenet, Rapitenca i Santboià

* = el duel va començar el 16/02/14 i es va suspendre al minut 39 en negar-se el tècnic del Cerdanyola a abandonar el camp després de ser expulsat. Es van jugar els minuts restants el 2 d'abril del 2014.
** = partit en què l'Europa va certificar matemàticament el play-off d'ascens a Segona B



 

TERCERA DIVISIÓ 2012/2013 · GRUP V
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA I DATA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (26/08/12)
TERRASSA EUROPA 0-2
02 (02/09/12)  EUROPA RAPITENCA 1-1
03 (09/09/12)   VILASSAR MAR EUROPA 1-0
04 (16/09/12) EUROPA RUBÍ 2-1
05 (23/09/12) JÚPITER EUROPA 0-1
06 (30/09/12)  EUROPA GRAMENET 1-1
07 (21/10/12)  MONTAÑESA EUROPA 1-1
08 (28/10/12)  EUROPA GAVÀ 2-0
09 (01/11/12)  CORNELLÀ EUROPA 1-0
10 (04/11/12)  EUROPA FIGUERES 1-0
11 (11/11/12)  VILAFRANCA EUROPA 0-2
12 (18/11/12)  EUROPA SANTBOIÀ 2-1
13 (25/11/12)  MANLLEU EUROPA 1-1
14 (02/12/12)  EUROPA CASTELLDEFELS 1-1
15 (09/12/12)  PALAMÓS EUROPA 1-3
16 (16/12/12)  EUROPA BALAGUER 3-2
17 (23/12/12)  VIC EUROPA 0-1
18 (05/01/13)  EUROPA OLOT 1-0
19 (13/01/13)  POBLA MAFUMET EUROPA 0-0
20 (20/01/13)  EUROPA TERRASSA 2-0
21 (27/01/13)  RAPITENCA EUROPA 1-0
22 (03/02/13)  EUROPA VILASSAR MAR 1-0
23 (10/02/13)  RUBÍ EUROPA 0-1
24 (17/02/13)  EUROPA JÚPITER 2-1
25 (24/02/13)  GRAMENET EUROPA 1-1
26 (03/03/13)  EUROPA MONTAÑESA 0-0
27 (09/03/13)  GAVÀ EUROPA 1-3
28 (17/03/13)  EUROPA CORNELLÀ 1-0
29 (24/03/13)  FIGUERES EUROPA 1-1
30 (29/03/13)  EUROPA VILAFRANCA 4-0
31 (07/04/13)  SANTBOIÀ EUROPA 1-1
32 (14/04/13)  EUROPA MANLLEU 2-3
33 (21/04/13)  CASTELLDEFELS EUROPA 0-3
34 (28/04/13)  EUROPA PALAMÓS 0-0**
35 (01/05/13)  BALAGUER EUROPA 0-4
36 (05/05/13)  EUROPA VIC 2-2
37 (12/05/13)  OLOT EUROPA 0-1
38 (19/05/13)  EUROPA POBLA MAFUMET 1-2
 
PLAY-OFF D'ASCENS A SEGONA B
 
 1/4 F [A] (26/05/13)  EUROPA ARANDINA 0-1
1/4 F [T] (01/06/13)  ARANDINA EUROPA 2-0

 

Classificació: 3r / Punts: 75 / PG: 21 / PE: 12 / PP: 5 / GF: 55 / GC: 25
Campió: Olot / Play-off: Cornellà, Europa i Manlleu / Descens directe: Balaguer, Vic i Júpiter

** = partit en què l'Europa va certificar matemàticament el play-off d'ascens a Segona B



Moray acidH TEB SpecialOlympics