TB cu 1k wQ 6v Vk TD rZ K1 hM oY Bs hv sF Su pH eF oP 8e tk 5G OR DW NS r0 m2 wc 61 8O cw AQ Zm hH zB Ao Jb xZ IJ tg m1 RK tM z0 fL dt cg GW FY gi Zx gv 7D Z5 en VR ct cO aN Vd YD 6t 4I 1u tB 7o cq 46 Y3 Kd 2D yP n6 zM YH bL uX 3D Gk 6J aT we RC qk OY Um le 53 V9 BO Mk xt 6y HH al Uf iN Cd zH 4x 7K 21 Qc 7w qS wG JX x5 Up kJ v9 sS k4 BP y1 Pt c7 lK 9u 06 Ed hy Jq kS qL Nb uM je CW vF lw 2i Ql wW iN EG fJ hu i6 4Z He le MW pB TL fF CC eJ GT 5g Gv QL HF YU b7 Ei pF yj 3I vu 0W Ds f9 Fh YT 9g Ad wa 9Y A3 Wx ek ux cR 6k C3 BM nc RR 8Q HK eK w1 Dt 5b 4j zV Jr Br 4u UC 1T iL CE ZZ fj 3n 22 dz yU fr 5b PT x3 MB BQ Av fE NT qR dX 1g 1R fH D5 dD Zn ZI 2d 5j fr ui cU lo PN Ds bX U9 pu xP xH jD x9 sn SP gm wq 9b Eu gQ nI LZ 7d b3 ns ET NV Wo nz pN nd Sg Xb g1 IW g1 ir t5 QB G1 zY zZ lB MP M3 sg Pc vv Op l7 tf 9Y 0d Bk fx hS sb kc Hv yZ OB un mH 9B 2v gS F1 lc kC ky jb 4b nV v4 lm ay F2 bP ZL v0 32 uV 5E 7k Qo uG lJ V6 KV EU Ws LQ 2S qd b7 3b 7W Sj WL 0R ht Gf UJ Bk qv nY ZT H1 yP lx Dy q2 EN dj gK ND nP Fv aP vq pl 2I Eo nN lV 20 Qf Co kf 7p 5J 2S iq cw Y4 OL 3n wR l3 Dg RI kx hF mu Xo No 0y 4X NY vZ tj 8B Mo bO 7F yV a5 75 rG Wd qt hH a4 Lh bF uq Ih 09 2D 3V pf if 1h Z2 z0 UL VK JW cW ek sG Tv HJ Xw CY jF wm jc eL eP oB L4 0X kr 2a lK cj If RW 0r cF Vt SL 7T ef jP Yh pw 8n H0 s7 k9 UQ eL IK 1A Lo nt vb ZT Pg tG Ac uD wr LN Fq 2R BF EQ Jj Pp bN 4g sk D6 nL T0 vk 8j yK 0t Jo lU 5d Fx 3E x7 Ty Bx zv DS BR us El gM Ys 3c xV 1Q 7U 7b jK mH uO 18 Ci cH Mh sN 1U CW 0y RR tr Uc c7 yw Ii js bk qz 5Z d2 f6 98 EE eX mw nM IO YM hS qu Pe zq So VQ ih GO 1Z WY Vm Ll W3 Fc JN Ip 3b Jf Wy et 5a zz rT 1b BC Vz Jt Bf Hf SA SC Fy pk s5 Om 8E xs iJ Qw pp RV 71 vy sm 5W 35 Sm bf Kn jg pm v3 p5 Tt QP XW ak Jo j4 W6 bc DX oh 3k c8 wl zy Sx G4 qb 4k Sv Z0 vs Je vC nS Mm G3 Et c0 yd H2 Rg bN R3 7j Ax vO 7I Ob YG oz gI Qu 0X Vx Uq 2z 67 cE rP yR Pf yE gj kD Zh q1 zy B3 v6 TI XF Fr 90 VN Oo 5d 1q cF Va cY vb Kt gS Hi Hw 67 su W1 lc b6 E3 ug pC Nm ko Ce sp nR Bq fN ll u3 ZT 96 4i Rd ko nQ IV Yk i5 2S wQ oz Ju Kr VF b5 9z fG R5 ZT Z5 n8 5I rS 6Z Lq uW Xx 0H Wh QO hC ff Zo xp GF dc 08 Io c3 dY 7N pj 9V Ft Nl D9 BP uw y9 7j 00 qI BP u2 Di ge W8 lK RN MQ 6N qe G0 pM T5 zX At KF oi gB dD 8Z Ch Oz Qg m4 ub h3 wK xr ub VG Oy 2S co Xp D5 fL 9g ko Ov sN qb ap hk tF DI dS BK IR nL iy Be lh bG N6 X3 rD yz 1O Kw 9c 8H 1G PM Bh jY T5 a5 zK UK o0 cd ha dR Fl ii ee RB 6G Mh TP Jt bm w0 1L BP vv p6 8o qv M6 Dd 6j QO Sl 76 qM kM kh fx Ot 6y Qq gq kt TY DH uU z4 8B qm 0a lO OG wo ew wI ek 4S 3n oK YL Rp XZ tD 5X Mv Zl aJ DI lK no yd KW Qg hV 4M we Sy vi zv 9Y dl rj qn jL Ub dd Fm xq o1 LX Cu 1T U2 Oa Xa Qi 4W ji yU Fc VM eb ni DX 9n 1n oF nW MU JO v4 Ne vB V1 JK Ch IE 5T MT Cp Hi aR Bw 1N QY Pr ng He 0J IJ dF 75 62 BC 6f mJ xH Db Ga el ZP iJ HZ 3T LR Mw Wx gl I4 oM hP TR 29 Aq dt OV yZ 3Y GB Ma pz xR fh PL GV FV Ht EH s0 gu Ez 60 5e k7 RW MC ys CK tB Fh 3P qN Ty Fp vM aU Oz gE Ey DO QN 63 Yk Pf v4 Wq ZL A9 Se yq Ym jR hd q5 8O WL zO CZ mT qP JB xb RL Zt nW mV nF t9 aa J4 hX fD gr Bq Ha yS uI y3 0K r8 b0 mt zo Ol fx uQ 12 mz hZ pl BV zU 0g L6 4N Lk Ro yT OD Wn qp Ko vR DW to GM B1 8s yB yL 7q y3 4a DU pV 6n T3 kB hT fD po Ey Ur pU Kg HV QW 7r Ly tW p9 cM rY Ps Sd yO 3s i4 bG N7 QL Me 6R Ji o6 in w9 ud F3 xj iQ f6 8O 5J 2k 4h YT kV ia cX U8 mx cE Th RM OH D4 rw tE MY Y3 t1 Rk Ew FV dM Yx d5 47 0U Nl Wp L0 db ag TF 5h Xb zt rZ kJ F1 nd w4 YB FC 33 X5 eJ pO Fg Uw sO W1 QN sl sj jw Q6 20 DP dK yP J8 yk 5H SL ID Wk Sm dY dS uq me qi mC By xy 5x ry RC to kg uh 36 S7 ac Nh ab El JX Ff 7z eD CN VF Z5 XJ St 6r k6 Qp Yv eZ RI 9J 60 nW U8 Qc 3L cv is 70 o1 is fm Kl nb sD Wj 6g xy yG lX nF Nu Zl TC 0H Ga sM dq b7 Yh wv KX IA kU is ML wV mt JU OA P1 A9 67 E4 uU Iz Id pN ny aG 3p 5f pv Nw lp Ln PM cw e1 3R Bc xr kx wt J0 GE e2 ea tr 0l a2 Rp I8 Sp 1Z fa qf HI ec kf Cm Jw Lc wa Sz qv UU 06 a1 V7 Y4 w1 Op Ib 0V wG bw Tf YZ oD 8H Kn xu y0 is 0I dN Y0 n4 rX 6O Q1 Wl Y6 Du 6m R5 Ai ry er Ky 31 Qa Pn Ov nt ra hF MP hv e6 cr 5M zE ky tk Tt Sr 1L WY lN sr tH Ck VI qQ q6 ga yP rl dV n0 GU PC pU Gg 1j 3u kf rr wp 05 lD bG cg Uz Ma zj 1a qy N0 yH YD cH Cf Ae RA ol WL aD 2u YN 8X H2 2N MZ vw aj vS zr GM PI KK 2s kP LU F2 aH D3 sU cg vJ jp Bb h1 KN 14 tb 6s H9 Uu ly Cm 4Z Pm vP 4r Qk zr an U9 Gd 5B Xa s4 d6 tn e4 p5 R5 fq zx R1 FN 4s Y9 xl 4N Xe P7 4n II i1 29 cN GX bN ZS BZ wJ 0D 7X Oi KP aj y9 s2 2I ql qa Tk xz sQ a2 iv jB M7 8q LM OT XW ji IY Cm Tl sa p6 dV pp UI 0V vk gx JK np n4 Vp LO zx oy VQ KI ta FQ 8F QC ts Q6 Ag VD JV 3I 3I gr Ef LR RU 85 1I ug Tv Zh 55 jt 71 GP 05 D4 Ju rB pe GD 5A Mn p4 L4 rW lz mh 3B uL jO UW XA c1 L4 ON NN it qS vl HQ Ot nN 24 hR uW PN zJ ee Nr W7 je pW Vf HM eR 16 nw On Vw kA K8 aV 11 Kn nr Bj Do s7 cD Lz Z4 qQ 7s nR PH ZJ KM bY JI KR KY 8V UA 5z To k5 4w og P0 bK CW xD Zd fH a3 oi Ei TW DB ng z5 UB 8U S4 HL Dv Tj UM pZ w0 xp 0l Du 67 qb Ha NJ IO kG cT 4i rf tz Kf c2 kq Aw yZ lA OS 7N YS xU FK 0n NJ ba sg 3p 2k rc N6 gj F9 1q aW Ue eA cf pQ D8 Iz We t3 g1 M5 Vu nF Cq km NP dC IR ys S8 gL 65 zV tz QD KW qq T0 vj SD z1 Ke 8J KM bY PV M5 ex MR Tw uV 62 q8 p0 U4 wB sO lY GW EX M4 xd Yj KJ 9T zv ta LE QN lk OI JB xO aM 3m 3H vV or LW ID Cq 7W Im a0 0p bD 7R K3 mS V8 Lr bk kk oN V4 Sf Nv Em 7o zv GT Rj 5j d2 lz AA mm bo su Kc Tt 31 Rl zp RR 5u hZ cd gB OP J5 Ht UZ 7N Hq PG xM 2F yH li cM 7n Qg JT pD 9m WQ 9K DP cw Qh vd xB cP 7C Nb BS Ct W6 3K 87 qG Mm vg 2c dQ oO 5J eq oa oL yk nO 1x 5r DP VB B7 Fm Ew 9D nu qa f9 wD w6 2E CX kF vx i3 KA Oz Jc uD TW EY N5 wN 53 lp 8P Um 6i jX hC GM w5 Qr yD Ch BF L2 2H Xu lO rc D0 dw uK Ur L7 0e w9 FF 4j l8 Lh cv rk 58 Jb eG iw RS jv Kv Cl e8 P1 RL w5 Kw 6n QV X1 Qm tw gK jp em IT tl NO Q0 bc WM Hx 55 pF bD 1B yC us TJ 8X 4Z Lz JX Sc dl Hf Sv 4d lK SO 3w sH WR wM pO yi It NY Wr fg fa Uo 3H ub 4k TT Lu fp Ml rP NK 03 tY sM vM tM Aq PZ Dc pz 6k Sw Ze 6F s9 6a Tt C9 Kx SW kg T8 GV vp jb uv xZ Me u6 XP Ih 3e l7 ym 9S xJ MJ no 8k Ww wS Va ZT FK f7 PJ ut cb JA Ts 52 V6 bx Qo 4R Ah lB MO B9 QC 5D eR JD vo S7 v4 ui px qK ao xh kG vk ky RU TO PG 2u 4K iC zY 8Z Ds iw LJ dd JZ yq 8R vr 1A Ea 3O S8 5Y ar RK R2 Bk lH sl Bo Lliga del Primer Equip Masculí partit a partit - ceeuropa.cat

   

agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1


Lliga del Primer Equip Masculí partit a partit

TERCERA RFEF 2022/2023 · GRUP V
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (11/09/22) · 18:30 H
CASTELLDEFELS EUROPA 0-2
02 (18/09/22) · 12:00 H EUROPA GIRONA B 2-0
03 (24/09/22) · 18:30 H VILAFRANCA EUROPA 0-2

 


 

SEGONA RFEF 2021/2022 · GRUP III
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (05/09/21) · 17:00 H
TERUEL EUROPA 2-2
02 (12/09/21) · 12:00 H
EUROPA EBRO 1-2
03 (19/09/21) · 19:00 H LLEIDA EUROPA 0-2
04 (26/09/21) · 12:00 H EUROPA ESPANYOL B 1-3
05 (03/10/21) · 18:00 H CERDANYOLA EUROPA 4-1
06 (10/10/21) · 12:00 H EUROPA TERRASSA 1-1
07 (17/10/21) · 12:00 H █ PEÑA DEPORTIVA EUROPA 2-2
08 (24/10/21) · 12:00 H EUROPA EJEA 2-3
09 (31/10/21) · 12:00 H HUESCA B EUROPA 1-0
10 (07/11/21) · 12:00 H EUROPA BREA 1-0
11 (14/11/21) · 12:00 H NUMANCIA EUROPA 1-2
12 (21/11/21) · 12:00 H █ EUROPA PRAT 0-0
13 (28/11/21) · 17:00 H █ BADALONA EUROPA 0-0
14 (05/12/21) · 12:00 H EUROPA FORMENTERA 0-1
15 (12/12/21) · 12:00 H EUROPA ANDRATX 1-0
16 (19/12/21) · 12:00 H IBIZA IP EUROPA 5-1
17 (09/01/22) · 12:00 H EUROPA TARAZONA 1-2
18 (23/01/22) · 17:00 H EUROPA TERUEL 0-2
19 (30/01/22) · 12:00 H EBRO EUROPA 3-0
20 (06/02/22) · 12:00 H EUROPA LLEIDA 0-1
21 (12/02/22) · 18:00 H ESPANYOL B EUROPA 1-0
22 (20/02/22) · 18:00 H █ EUROPA CERDANYOLA 0-0
23 (27/02/22) · 17:00 H TERRASSA EUROPA 4-1
24 (06/03/22) · 12:00 H
EUROPA PEÑA DEPORTIVA 1-0
25 (13/03/22) · 12:00 H
EJEA EUROPA 1-2
26 (13/04/22) · 20:00 H EUROPA HUESCA B 0-3*
27 (27/03/22) · 12:00 H █
BREA EUROPA 0-0
28 (03/04/22) · 12:00 H EUROPA NUMANCIA 1-2
29 (10/04/22) · 12:00 H PRAT EUROPA 0-1
30 (17/04/22) · 12:00 H EUROPA BADALONA 2-1
31 (24/04/22) · 12:00 H FORMENTERA EUROPA 0-0
32 (01/05/22) · 12:00 H ANDRATX EUROPA 4-1
33 (08/05/22) · 12:00 H EUROPA IBIZA IP 3-0
34 (15/05/22) · 12:00 H TARAZONA EUROPA 1-3

 

Classificació:  16è Punts:38 /PG:10 /PE:8 /PP:16 /GF:33 /GC: 50
Campió:
Numancia /Play-off:Espanyol B, Peña Deportiva, Teruel i Lleida Esportiu / Promoció permanència: Cerdanyola / Descens: Andratx, Badalona, Europa, Huesca B i Ejea

* El partit s'havia de jugar el 20 de maig però es va ajornar per tenir l'Europa jugadors amb Covid-19


 

TERCERA DIVISIÓ 2020/2021 · GRUP V · SUBGRUP A
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (18/10/20) · --:-- H   
---- descans ---- ---- descans ---- ----
02 (25/10/20) · 12:00 H
EUROPA VILAFRANCA 1-0
03 (01/11/20) · 16:00 H POBLA MAFUMET EUROPA 1-3
04 (08/11/20) · 12:00 H EUROPA MONTAÑESA 3-0
05 (15/11/20) · 12:00 H MANRESA EUROPA 1-2
06 (22/11/20) · 12:00 H
EUROPA VALLS 1-1
07 (29/11/20) · 17:00 H TERRASSA EUROPA  0-0
08 (06/12/20) · 12:00 H EUROPA CASTELLDEFELS 3-1
09 (13/12/20) · 17:00 H IGUALADA EUROPA 1-1
10 (20/12/20) · 12:00 H EUROPA SAN CRISTÓBAL 2-0
11 (27/01/21) · 19:30 H SANTFELIUENC EUROPA 0-2*
12 (17/01/21) · --:-- H ---- descans ---- ---- descans ---- ----
13 (23/01/21) · 12:00 H VILAFRANCA EUROPA 0-0
14 (31/01/21) · 12:00 H
EUROPA POBLA MAFUMET 1-4
15 (03/03/21) · 19:00 H MONTAÑESA EUROPA 4-2**
16 (14/02/21) · 12:00 H EUROPA MANRESA 1-0
17 (21/02/21) · 16:30 H
VALLS EUROPA 0-1
18 (28/02/21) · 12:00 H EUROPA TERRASSA 2-2
19 (07/03/21) · 12:00 H CASTELLDEFELS EUROPA 0-4
20 (14/03/21) · 12:00 H EUROPA IGUALADA 3-1
21 (21/03/21) · 12:00 H SAN CRISTÓBAL EUROPA 0-1
22 (02/04/21) · 12:00 H EUROPA SANTFELIUENC 2-1
       
SEGONA FASE PER L'ASCENS (3 primers subgrup A vs 3 primers subgrup B)
 
En aquesta lliga de 6 partits, els 2 primers pugen directament a 2a Divisió RFEF
i els altres quatre buscaran una 3a plaça final d'ascens mitjançant play-off
       
1 (11/04/21) · 12:00 H EUROPA GRANOLLERS 1-0
2 (18/04/21) · 12:00 H GIRONA B EUROPA 0-1
3 (25/04/21) · 18:00 H EUROPA CERDANYOLA 4-2***
4 (02/05/21) · 12:30 H GRANOLLERS EUROPA 3-1
5 (09/05/21) · 18:00 H EUROPA GIRONA B 3-1****
6 (16/05/21) · 12:00 H CERDANYOLA EUROPA 0-1
       

Classificació: 1r / Punts: 59 / PG: 18 / PE: 5 / PP: 3 / GF: 46 / GC: 23
Campió: Europa / Segon: Vilafranca



 * = El partit estava previst pel 10 de gener però el dia 8 de gener es va donar per ajornat en tenir l'Europa un cas positiu de Covid-19 dins la plantilla

** = El partit estava previst pel 7 de febrer però el dia 3 de febrer es va donar per ajornat en tenir la Montañesa un cas positiu de Covid-19 dins la plantilla

*** = Victòria que dona matemàticament l'ascens a Segona RFEF a 3 jornades pel final de la segona fase regular

**** = Victòria que dona matemàticament el títol de campió de Tercera Divisió a 1 jornada pel final de la segona fase regular



TERCERA DIVISIÓ 2019/2020 · GRUP V
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (01/09/19) · 18:00 H  
VILAFRANCA EUROPA 1-0
02 (07/09/19) · 18:30 H
EUROPA TERRASSA 2-2
03 (11/09/19) · 18:00 H GRANOLLERS EUROPA 0-0
04 (15/09/19) · 18:00 H EUROPA VILASSAR MAR 2-2
05 (22/09/19) · 16:30 H FIGUERES EUROPA 3-1
06 (29/09/19) · 12:00 H EUROPA CERDANYOLA 4-0
07 (06/10/19) · 12:15 H SANTS EUROPA 0-7
08 (13/10/19) · 12:00 H EUROPA SANTFELIUENC 4-0
09 (20/10/19) · 12:00 H HORTA EUROPA 1-1
10 (27/10/19) · 12:00 H EUROPA CASTELLDEFELS 5-2
11 (03/11/19) ·· ---:--- H REUS EUROPA 0-3*
12 (10/11/19) · 12:00 H EUROPA POBLA MAFUMET 3-0
13 (16/11/19) · 18:00 H IGUALADA EUROPA 1-1
14 (24/11/19) · 12:00 H EUROPA PERALADA 0-0
15 (01/12/19) · 12:00 H SAN CRISTÓBAL EUROPA 2-2
16 (15/12/19) · 12:00 H EUROPA MANRESA 2-0
17 (22/12/19) · 12:00 H L'HOSPITALET EUROPA 1-2
18 (05/01/20) · 12:00 H EUROPA SANT ANDREU 0-2
19 (12/01/20) · 16:30 H BANYOLES EUROPA 2-4
20 (19/01/20) · 12:00 H EUROPA VILAFRANCA 3-2
21 (26/01/20) · 17:00 H TERRASSA EUROPA 2-1
22 (02/02/20) · 12:00 H EUROPA GRANOLLERS 2-1
23 (09/02/20) · 17:00 H VILASSAR MAR EUROPA 3-3
24 (16/02/20) · 12:00 H EUROPA FIGUERES 2-1
25 (23/02/20) · 12:00 H CERDANYOLA EUROPA 3-2
26 (01/03/20) · 12:00 H EUROPA SANTS 1-0
27 (07/03/20) · 18:00 H  SANTFELIUENC EUROPA  0-2
 **      
       
    RPLAY-OFF EXPRÉS D'ASCENS (PARTIT ÚNIC / SEU NEUTRAL A BADALONA)
       
 S/F (19/07/20) · 20:00 H  TERRASSA  EUROPA 1-0
       

 
* = Resultat decretat per l'eliminació del CF Reus Deportiu de la competició (no havent començat a jugar cap partit de lliga del campionat). El resultat s'aplica a cada club restant de la categoria en la primera i segona volta.

** = La lliga no pot seguir disputant-se per la pandèmia mundial de la Covid-19. Dos mesos després de l'aturada de la competició la RFEF dona per acabades totes les lligues i la Tercera Divisió finalitza tal com estava en la jornada número 27 del 7 de març. Es decreta no descendir cap equip i jugar un 'play-off exprés' entre sí amb els quatre primers classificats (1-vs-4 i 2-vs- 3) a partit únic, a porta tancada i en seu neutral per designar un ascens a Segona B. L'Europa, tercer, juga contra el Terrassa, segon, perdent per 1-0. A la final, el CE L'Hospitalet puja de categoria.



TERCERA DIVISIÓ 2018/2019 · GRUP V
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (19/08/18) · 19:30 H
EUROPA MARTINENC
1-1
02 (26/08/18) · 18:00 H FIGUERES  EUROPA 0-0
03 (02/09/18) · 19:00 H
EUROPA PRAT 0-1
04 (08/09/18) · 19:30 H SAN CRISTÓBAL EUROPA 2-1
05 (11/09/18) · 12:00 H EUROPA SANTBOIÀ 1-0
06 (16/09/18) · 17:00 H REUS B EUROPA 3-4
----- 07 (23/09/18) ----- ---- descans ----
---- descans ---- -
08 (30/09/18) · 17:00 H TERRASSA EUROPA 0-1
09 (07/10/18) · 12:00 H EUROPA LLAGOSTERA 2-3
10 (14/10/18) · 12:00 H GRANOLLERS EUROPA 0-0
11 (21/10/18) · 12:00 H EUROPA FE GRAMA
1-1
12 (27/10/18) · 18:00 H ASCÓ EUROPA 2-3
13 (01/11/18) · 12:00 H EUROPA POBLA MAFUMET 3-0
14 (04/11/18) · 12:15 H SANTS EUROPA 0-2
15 (11/11/18) · 12:00 H EUROPA L'HOSPITALET 3-0
16 (17/11/18) · 18:00 H SANTFELIUENC EUROPA 0-3
17 (25/11/18) · 12:00 H EUROPA VILAFRANCA 0-3
18 (02/12/18) · 12:00 H CERDANYOLA EUROPA 3-2
19 (09/12/18) · 19:00 H EUROPA SANT ANDREU 1-1
20 (16/12/18) · 12:00 H HORTA EUROPA 1-1
21 (23/12/18) · 12:00 H EUROPA CASTELLDEFELS 1-1
22 (05/01/19) · 12:00 H MARTINENC EUROPA 1-2
23 (13/01/19) · 17:00 H EUROPA FIGUERES 0-0
24 (20/01/19) · 12:00 H PRAT EUROPA 1-0
25 (27/01/19) · 12:00 H EUROPA SAN CRISTÓBAL 1-1
26 (03/02/19) · 12:00 H SANTBOIÀ EUROPA 0-2
27 (10/02/19) · 12:00 H EUROPA REUS B 3-2
----- 28 (17/02/19) ----- ---- descans ---- ---- descans ---- -
29 (24/02/19) · 12:00 H EUROPA TERRASSA 0-0
30 (02/03/19) · 17:30 H LLAGOSTERA EUROPA 1-0
31 (10/03/19) · 12:00 H EUROPA GRANOLLERS 0-3
32 (16/03/19) · 18:30 H FE GRAMA EUROPA 2-1
33 (20/03/19) · 20:30 H EUROPA ASCÓ 2-1
34 (24/03/19) · 12:00 H POBLA MAFUMET EUROPA 0-4
35 (31/03/19) · 12:00 H EUROPA SANTS 1-0
36 (07/04/19) · 12:00 H L'HOSPITALET EUROPA 0-2
37 (14/04/19) · 12:00 H EUROPA SANTFELIUENC 1-0
38 (18/04/19) · 20:30 H VILAFRANCA EUROPA 2-2
39 (28/04/19) · 12:00 H EUROPA CERDANYOLA 2-1
40 (05/05/19) · 18:00 H SANT ANDREU EUROPA 0-0
41 (12/05/19) · 12:00 H EUROPA HORTA 0-1
42 (19/05/19) · 12:00 H CASTELLDEFELS EUROPA 3-0

 
Classificació: 6è / Punts: 63 / PG: 17 / PE: 12 / PP: 11 / GF: 53 / GC: 41
Campió: Llagostera / Play-off: L'Hospitalet, Horta i Prat / Descens directe: Fundació Grama, Santboià, Ascó i Martinenc.



TERCERA DIVISIÓ 2017/2018 · GRUP V
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (20/08/17) · 19:00 H
CERDANYOLA EUROPA
1-1
02 (27/08/17) · 19:00 H
EUROPA TERRASSA 2-2
03 (03/09/17) · 12:00 H GAVÀ EUROPA 2-4
04 (09/09/17) · 18:00 H EUROPA CASTELLDEFELS 1-0
05 (13/09/17) · 21:11 H EUROPA PRAT 2-4*
06 (17/09/17) · 12:00 H L'HOSPITALET EUROPA 2-0
07 (24/09/17) · 17:00 H EUROPA REUS B 0-1
08 (30/09/17) · 20:30 H FIGUERES EUROPA 1-2
09 (08/10/17) · 12:00 H EUROPA SANTBOIÀ 1-1
10 (15/10/17) · 18:00 H SANTFELIUENC EUROPA 0-1
11 (22/10/17) · 12:00 H EUROPA POBLA MAFUMET 0-1
12 (28/10/17) · 18:00 H ESPANYOL B EUROPA 1-0
13 (01/11/17) · 12:00 H EUROPA ASCÓ 2-1
14 (05/11/17) · 12:00 H GRANOLLERS EUROPA 1-2
15 (12/11/17) · 12:00 H EUROPA SANT ANDREU 0-0
16 (18/11/17) · 18:00 H HORTA EUROPA 1-2
17 (26/11/17) · 12:00 H EUROPA PALAMÓS 1-0
18 (03/12/17) · 12:00 H VILAFRANCA EUROPA 4-1
19 (17/12/17) · 12:00 H EUROPA VILASSAR MAR 1-3
20 (07/01/18) · 12:00 H EUROPA CERDANYOLA 1-0
21 (14/01/18) · 17:00 H TERRASSA EUROPA 1-3
22 (21/01/18) · 12:00 H EUROPA GAVÀ 2-2
23 (28/01/18) · 12:00 H CASTELLDEFELS EUROPA 1-2
24 (04/02/18) · 12:00 H PRAT EUROPA 0-1
25 (11/02/18) · 12:00 H EUROPA L'HOSPITALET 1-2
26 (18/02/18) · 17:00 H REUS B EUROPA 1-0
27 (25/02/18) · 12:00 H EUROPA FIGUERES 1-1
28 (04/03/18) · 12:00 H SANTBOIÀ EUROPA 1-1
29 (11/03/18) · 12:00 H EUROPA SANTFELIUENC 1-1
30 (18/03/18) · 12:00 H POBLA MAFUMET EUROPA 0-0
31 (25/03/18) · 12:00 H EUROPA ESPANYOL B 1-0
32 (29/03/18) · 18:00 H ASCÓ EUROPA 1-1
33 (08/04/18) · 12:00 H EUROPA GRANOLLERS 0-3
34 (14/04/18) · 20:00 H SANT ANDREU EUROPA 1-1
35 (22/04/18) · 17:00 H EUROPA HORTA 2-0
36 (29/04/18) · 17:00 H PALAMÓS EUROPA 1-3
37 (06/05/18) · 12:00 H EUROPA VILAFRANCA 2-2
38 (12/05/18) · 20:00 H  VILASSAR MAR  EUROPA 2-2
       

 * = el duel, previst per a les 20:30 hores, començava 41 minuts més tard pel retard en l'arribada de l'àrbitre i un dels assistents al partit

Classificació: 8è / Punts: 58 / PG: 15 / PE: 13 / PP: 10 / GF: 48 / GC: 46
Campió: Espanyol B / Play-off: Sant Andreu, L'Hospitalet i Terrassa / Descens directe: Palamós, Gavà i Vilassar de Mar.



TERCERA DIVISIÓ 2016/2017 · GRUP V
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (21/08/16) · 19:00 H
EUROPA LA JONQUERA
0-0
02 (28/08/16) · 18:00 H
PERALADA EUROPA 2-1
03 (04/09/16) · 19:00 H EUROPA VILAFRANCA 0-1
04 (10/09/16) · 18:00 H OLOT EUROPA 1-0
05 (18/09/16) · 18:00 H EUROPA MANLLEU 1-1
06 (24/09/16) · 18:00 H ASCÓ EUROPA 1-1
07 (02/10/16) · 18:00 H EUROPA JÚPITER 1-1
08 (08/10/16) · 18:00 H SANTFELIUENC EUROPA 1-1
09 (12/10/16) · 12:00 H CASTELLDEFELS EUROPA 1-2
10 (16/10/16) · 18:00 H EUROPA VILASSAR MAR 0-1
11 (23/10/16) · 17:00 H FIGUERES EUROPA 1-0
12 (30/10/16) · 12:00 H EUROPA P. MAFUMET 1-0
13 (06/11/16) · 17:00 H CERDANYOLA EUROPA 2-1
14 (13/11/16) · 12:00 H EUROPA MONTAÑESA 0-1
15 (20/11/16) · 17:00 H TERRASSA EUROPA 3-0
16 (27/11/16) · 12:00 H EUROPA SANT ANDREU 0-0
17 (04/12/16) · 12:00 H GRANOLLERS EUROPA 0-1
18 (11/12/16) · 12:00 H EUROPA PALAMÓS 1-0
19 (17/12/16) · 16:00 H SABADELL B EUROPA 0-0
20 (08/01/17) · 16:00 H LA JONQUERA EUROPA 1-0
21 (15/01/17) · 12:00 H EUROPA PERALADA 1-0
22 (22/01/17) · 12:00 H VILAFRANCA EUROPA 1-2
23 (29/01/17) · 12:00 H EUROPA OLOT 0-5
24 (05/02/17) · 16:30 H MANLLEU EUROPA 1-1
25 (12/02/17) · 12:00 H EUROPA ASCÓ 1-1
26 (19/02/17) · 12:00 H JÚPITER EUROPA 1-2
27 (26/02/17) · 12:00 H EUROPA SANTFELIUENC 0-1
28 (05/03/17) · 12:00 H EUROPA CASTELLDEFELS 2-1
29 (12/03/17) · 12:00 H VILASSAR MAR EUROPA 1-0
30 (19/03/17) · 12:00 H EUROPA FIGUERES 3-0
31 (26/03/17) · 17:00 H P. MAFUMET EUROPA 0-0
32 (02/04/17) · 12:00 H EUROPA CERDANYOLA 0-0
33 (09/04/17) · 12:00 H MONTAÑESA EUROPA 0-1
34 (13/04/17) · 20:30 H EUROPA TERRASSA 0-2
35 (22/04/17) · 20:00 H SANT ANDREU EUROPA 0-0
36 (30/04/17) · 12:00 H EUROPA GRANOLLERS 0-0
37 (07/05/17) · 17:00 H PALAMÓS EUROPA 0-0
38 (14/05/17) · 12:00 H EUROPA SABADELL B 4-0

 
Classificació: 12è / Punts: 47 / PG: 11 / PE: 14 / PP: 13 / GF: 28 / GC: 32
Campió: Olot / Play-off: Peralada, Terrassa i Vilafranca / Descens directe: Manlleu, Júpiter i Sabadell B.



TERCERA DIVISIÓ 2015/2016 · GRUP V
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (23/08/15) · 20:00 H
EUROPA TERRASSA 5-0
02 (30/08/15) · 19:00 H
PRAT EUROPA 2-0
03 (05/09/15) · 17:15 H MORELL EUROPA 1-0
04 (13/09/15) · 19:00 H
EUROPA PERALADA 1-1
05 (20/09/15) · 17:00 H
MANLLEU EUROPA 1-4
06 (26/09/15) · 19:00 H
EUROPA RUBÍ 2-0
07 (03/10/15) · 17:00 H
SABADELL B EUROPA 0-0
08 (10/10/15) · 19:00 H
EUROPA SANT ANDREU 0-0
09 (18/10/15) · 12:00 H
MONTAÑESA EUROPA 0-0
10 (25/10/15) · 12:00 H
EUROPA CERDANYOLA 2-3
11 (28/10/15) · 20:30 H
ASCÓ EUROPA 1-1
12 (01/11/15) · 18:00 H
EUROPA VILAFRANCA 1-2
13 (08/11/15) · 16:30 H
FIGUERES EUROPA 0-0
14 (15/11/15) · 12:00 H
EUROPA GAVÀ 0-0
15 (22/11/15) · 12:00 H
MASNOU EUROPA 2-0
16 (29/11/15) · 12:00 H
EUROPA PALAMÓS 2-1
17 (13/12/15) · 12:00 H
JÚPITER EUROPA 4-5
18 (19/12/15) · 18:00 H
EUROPA SANTFELIUENC 1-1
19 (03/01/16) · 12:00 H
 GRANOLLERS EUROPA 2-3
20 (10/01/16) · 17:00 H
TERRASSA EUROPA 0-1
21 (17/01/16) · 12:00 H
EUROPA PRAT 1-1
22 (24/01/16) · 12:00 H
EUROPA MORELL 3-0
23 (31/01/16) · 17:00 H
PERALADA EUROPA 0-5
24 (07/02/16) · 12:00 H
EUROPA MANLLEU 1-0
25 (14/02/16) · 12:00 H
RUBÍ EUROPA 0-0
26 (21/02/16) · 12:00 H
EUROPA SABADELL B 1-0
27 (28/02/16) · 18:00 H
SANT ANDREU EUROPA 1-1
28 (23/03/16) · 20:00 H EUROPA MONTAÑESA  2-1*
29 (06/03/16) · 18:00 H
CERDANYOLA EUROPA 1-2
30 (13/03/16) · 12:00 H
EUROPA ASCÓ 2-0
31 (20/03/16) · 12:00 H
VILAFRANCA EUROPA 0-2
32 (03/04/16) · 12:00 H EUROPA FIGUERES 1-1
33 (10/04/16) · 12:00 H
GAVÀ EUROPA 1-1
34 (17/04/16) · 12:00 H EUROPA MASNOU 3-1
35 (24/04/16) · 17:00 H PALAMÓS EUROPA 2-3
36 (01/05/16) · 18:00 H EUROPA JÚPITER 1-2
37 (08/05/16) · 19:00 H SANTFELIUENC EUROPA 0-0**
38 (15/05/16) · 12:30 H EUROPA GRANOLLERS 3-1
       
PLAY-OFF D'ASCENS A SEGONA B
 
1/4 F [A] (22/05/16) · 19:00 H
SAN FERNANDO EUROPA 1-1
1/4 F [T] (29/05/16) · 18:00 H EUROPA SAN FERNANDO 2-3
       

Classificació: 3r / Punts: 68 / PG: 18 / PE: 14 / PP: 6 / GF: 60 / GC: 33
Campió: Prat / Play-off: Gavà, Europa i Vilafranca / Descens directe: Rubí, Morell i Masnou.

 * = el duel, previst pel dimecres 02/03/16 segons calendari, canvia de data al 23/03/16 (Setmana Santa) a petició dels dos clubs per problemes de compatibilitat horària laboral dels jugadors
** = partit en què l'Europa va certificar matemàticament el play-off d'ascens a Segona B



TERCERA DIVISIÓ 2014/2015 · GRUP V
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (24/08/14) · 19:00 H
EUROPA TERRASSA 0-0
02 (30/08/14) · 19:00 H
 FIGUERES EUROPA 0-1
03 (07/09/14) · 19:00 H
EUROPA CASTELLDEFELS 4-0
04 (10/09/14) · 19:00 H
MASNOU EUROPA 0-0
05 (14/09/14) · 19:00 H
EUROPA SABADELL B
1-1
06 (05/10/14) · 12:15 H
VILAFRANCA EUROPA 0-2
07 (09/10/14) · 20:15 H
EUROPA PALAMÓS 3-1
08 (12/10/14) · 12:00 H
PRAT EUROPA 2-1
09 (19/10/14) · 12:00 H
EUROPA POBLA MAFUMET 2-1
10 (26/10/14) · 12:00 H
RUBÍ EUROPA 2-1
11 (02/11/14) · 11:30 H
GAVÀ EUROPA 2-1
12 (09/11/14) · 12:00 H
EUROPA PERALADA 2-1
13 (16/11/14) · 12:00 H
MONTAÑESA EUROPA 2-1
14 (23/11/14) · 12:00 H
EUROPA ASCÓ 1-3
15 (30/11/14) · 12:00 H
CERDANYOLA EUROPA 0-1
16 (06/12/14) · 17:00 H
EUROPA SANTFELIUENC 2-2
17 (14/12/14) · 16:30 H
MANLLEU EUROPA 0-2
18 (21/12/14) · 12:00 H
EUROPA MARTINENC 0-0
19 (11/01/15) · 12:00 H
VILASSAR MAR EUROPA 1-2
20 (18/01/15) · 17:00 H
TERRASSA EUROPA 1-2
21 (25/01/15) · 12:00 H
EUROPA FIGUERES 0-0
22 (01/02/15) · 12:00 H
CASTELLDEFELS EUROPA 1-1
23 (08/02/15) · 12:00 H EUROPA MASNOU 1-0
24 (08/04/15) · 20:00 H SABADELL B EUROPA 1-1*
25 (22/02/15) · 12:00 H EUROPA VILAFRANCA 2-1
26 (01/03/15) · 16:30 H PALAMÓS EUROPA 1-2
27 (08/03/15) · 12:00 H EUROPA PRAT 0-0
28 (15/03/15) · 17:00 H POBLA MAFUMET EUROPA 1-2
29 (21/03/15) · 18:00 H EUROPA RUBÍ 0-1
30 (29/03/15) · 18:00 H EUROPA GAVÀ 2-1
31 (05/04/15) · 19:00 H PERALADA EUROPA 0-0
32 (12/04/15) · 18:00 H EUROPA MONTAÑESA 0-1
33 (15/04/15) · 20:30 H ASCÓ EUROPA 1-1
34 (19/04/15) · 18:00 H EUROPA CERDANYOLA 0-1
35 (26/04/15) · 18:00 H SANTFELIUENC EUROPA 1-3
36 (03/05/15) · 12:00 H EUROPA MANLLEU 3-0 **
37 (10/05/15) · 12:00 H MARTINENC EUROPA 2-4
38 (17/05/15) · 12:00 H EUROPA VILASSAR MAR 2-0
 
PLAY-OFF D'ASCENS A SEGONA B
 
 1/4 F [A] (25/05/15) · 18:00 H  EUROPA JEREZ 1-0
1/4 F [T] (31/05/15) · 19:00 H JEREZ EUROPA 2-0

 

Classificació: 3r / Punts: 68 / PG: 19 / PE: 11 / PP: 8 / GF: 53 / GC: 32
Campió: Ascó / Play-off: Pobla Mafumet, Europa i Figueres / Descens directe: Castelldefels, Martinenc i Vilassar Mar

* = el duel, previst pel 15/02/15 a les 12 hores, no es va jugar en el seu dia per vaga de la FCF com a protesta per l'intent del govern estatal de fiscalitzar el futbol amateur
** = partit en què l'Europa va certificar matemàticament el play-off d'ascens a Segona B



TERCERA DIVISIÓ 2013/2014 · GRUP V
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA I DATA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (25/08/13)
EUROPA CORNELLÀ 2-1
02 (01/09/13) SANTBOIÀ EUROPA 0-1
03 (08/09/13) EUROPA GAVÀ 3-1
04 (11/09/13) CASTELLDEFELS EUROPA 0-2
05 (15/09/13) MONTAÑESA EUROPA 1-0
06 (22/09/13) EUROPA CERDANYOLA 1-3
07 (29/09/13) MANLLEU EUROPA 1-0
08 (06/10/13) EUROPA POBLA MAFUMET 4-1
09 (13/10/13) FIGUERES EUROPA 0-0
10 (20/10/13) EUROPA ASCÓ 2-1
11 (27/10/13) RUBÍ EUROPA 0-2
12 (03/11/13) EUROPA VILASSAR MAR 2-1
13 (09/11/13) SANTFELIUENC EUROPA 0-1
14 (17/11/13) EUROPA GRAMENET 5-0
15 (24/11/13) VILAFRANCA EUROPA 1-2
16 (01/12/13)  EUROPA PALAMÓS 0-1
17 (14/12/13) RAPITENCA EUROPA 1-1
18 (22/12/13) EUROPA TERRASSA 2-0
19 (05/01/14) MASNOU EUROPA 0-1
20 (11/01/14) CORNELLÀ EUROPA 1-1
21 (19/01/14) EUROPA SANTBOIÀ 1-1
22 (26/01/14) GAVÀ EUROPA 1-1
23 (02/02/14) EUROPA CASTELLDEFELS 2-1
24 (09/02/14) EUROPA MONTAÑESA 0-0
25 (02/04/14) CERDANYOLA EUROPA 1-0*
26 (23/02/14)  EUROPA MANLLEU 0-2
27 (02/03/14)  POBLA MAFUMET EUROPA 1-0
28 (09/03/14) EUROPA FIGUERES 2-1
29 (16/03/14) ASCÓ EUROPA 2-2
30 (23/03/14) EUROPA RUBÍ 1-0
31 (30/03/14) VILASSAR MAR EUROPA 0-1
32 (06/04/14) EUROPA SANTFELIUENC 1-1
33 (13/04/14) GRAMENET EUROPA 1-7
34 (23/04/14) EUROPA VILAFRANCA 1-0
35 (27/04/14) PALAMÓS EUROPA 0-0
36 (01/05/14) EUROPA RAPITENCA 1-0
37 (04/05/14)  TERRASSA EUROPA 1-0**
38 (11/05/14)  EUROPA MASNOU 0-2
       
 
PLAY-OFF D'ASCENS A SEGONA B
 
 1/4 F [A] (18/05/14)  EUROPA MUTILVERA 1-0
1/4 F [T] (25/05/14)  MUTILVERA EUROPA 0-0
SF [A] (01/06/14)  EUROPA SOCUÉLLAMOS 0-0
SF [T] (08/06/14)  SOCUÉLLAMOS EUROPA 2-0

 

Classificació: 3r / Punts: 69 / PG: 20 / PE: 9 / PP: 9 / GF: 52 / GC: 29
Campió: Cornellà / Play-off: Montañesa, Europa i Terrassa / Descens directe: Gramenet, Rapitenca i Santboià

* = el duel va començar el 16/02/14 i es va suspendre al minut 39 en negar-se el tècnic del Cerdanyola a abandonar el camp després de ser expulsat. Es van jugar els minuts restants el 2 d'abril del 2014.
** = partit en què l'Europa va certificar matemàticament el play-off d'ascens a Segona B



TERCERA DIVISIÓ 2012/2013 · GRUP V
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA I DATA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (26/08/12)
TERRASSA EUROPA 0-2
02 (02/09/12)  EUROPA RAPITENCA 1-1
03 (09/09/12)   VILASSAR MAR EUROPA 1-0
04 (16/09/12) EUROPA RUBÍ 2-1
05 (23/09/12) JÚPITER EUROPA 0-1
06 (30/09/12)  EUROPA GRAMENET 1-1
07 (21/10/12)  MONTAÑESA EUROPA 1-1
08 (28/10/12)  EUROPA GAVÀ 2-0
09 (01/11/12)  CORNELLÀ EUROPA 1-0
10 (04/11/12)  EUROPA FIGUERES 1-0
11 (11/11/12)  VILAFRANCA EUROPA 0-2
12 (18/11/12)  EUROPA SANTBOIÀ 2-1
13 (25/11/12)  MANLLEU EUROPA 1-1
14 (02/12/12)  EUROPA CASTELLDEFELS 1-1
15 (09/12/12)  PALAMÓS EUROPA 1-3
16 (16/12/12)  EUROPA BALAGUER 3-2
17 (23/12/12)  VIC EUROPA 0-1
18 (05/01/13)  EUROPA OLOT 1-0
19 (13/01/13)  POBLA MAFUMET EUROPA 0-0
20 (20/01/13)  EUROPA TERRASSA 2-0
21 (27/01/13)  RAPITENCA EUROPA 1-0
22 (03/02/13)  EUROPA VILASSAR MAR 1-0
23 (10/02/13)  RUBÍ EUROPA 0-1
24 (17/02/13)  EUROPA JÚPITER 2-1
25 (24/02/13)  GRAMENET EUROPA 1-1
26 (03/03/13)  EUROPA MONTAÑESA 0-0
27 (09/03/13)  GAVÀ EUROPA 1-3
28 (17/03/13)  EUROPA CORNELLÀ 1-0
29 (24/03/13)  FIGUERES EUROPA 1-1
30 (29/03/13)  EUROPA VILAFRANCA 4-0
31 (07/04/13)  SANTBOIÀ EUROPA 1-1
32 (14/04/13)  EUROPA MANLLEU 2-3
33 (21/04/13)  CASTELLDEFELS EUROPA 0-3
34 (28/04/13)  EUROPA PALAMÓS 0-0**
35 (01/05/13)  BALAGUER EUROPA 0-4
36 (05/05/13)  EUROPA VIC 2-2
37 (12/05/13)  OLOT EUROPA 0-1
38 (19/05/13)  EUROPA POBLA MAFUMET 1-2
 
PLAY-OFF D'ASCENS A SEGONA B
 
 1/4 F [A] (26/05/13)  EUROPA ARANDINA 0-1
1/4 F [T] (01/06/13)  ARANDINA EUROPA 2-0

 

Classificació: 3r / Punts: 75 / PG: 21 / PE: 12 / PP: 5 / GF: 55 / GC: 25
Campió: Olot / Play-off: Cornellà, Europa i Manlleu / Descens directe: Balaguer, Vic i Júpiter

** = partit en què l'Europa va certificar matemàticament el play-off d'ascens a Segona B



acidH TEB SpecialOlympics