Agenda
Resultats
Preu Entrades
Acreditacions

Lliga del Juvenil A femení partit a partit

PREFERENT FEMENÍ JUVENIL 2023/2024
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (16/09/23) · 12:30 H 
EUROPA SABADELL 2-0
02 (24/09/23) · 15:50 H 
SANT GABRIEL EUROPA 0-2
03 (24/09/23) · 18:45 H 
EUROPA ESPANYOL 2-0
04 (07/10/23) · 12:00 H 
DAMM EUROPA 1-4
05 (08/11/23) · 21:00 H  BARCELONA EUROPA 6-0
06 (22/10/23) · 19:30 H 
EUROPA LA ROCA PBB 8-0
07 (29/10/23) · 12:00 H
GIRONA EUROPA 4-1
08 (05/11/23) · 19:45 H
EUROPA LEVANTE LAS PLANAS 1-4
 09 (11/11/23) · 15:30 H 
VIC RIUPRIMER EUROPA 1-1
 10 (19/11/23) · 19:30 H 
EUROPA FONTSANTA-FATJÓ 2-2
 11 (26/11/23) · 18:00 H
SANT CUGAT EUROPA 0-1
 12 (13/12/23) · 20:30 H
BADALONA EUROPA 0-5
 13 (16/12/23) · 13:45 H
FUNDACIÓ REUS EUROPA 1-2
 14 (13/01/24) · 20:00 H
EUROPA CORNELLÀ 2-1
 15 (21/01/24) · 18:20 H
IGUALADA EUROPA 0-1
 16 (27/01/24) · 13:30 H
SABADELL EUROPA 0-4
 17 (03/02/24) · 19:30 H
EUROPA SANT GABRIEL 3-1
 18 (18/02/24) · 12:30 H
ESPANYOL EUROPA 1-1
 19 (25/02/24) · 19:30 H
EUROPA DAMM 2-0
    20 (26/03/24) · 20:15 H   
EUROPA BARCELONA 2-3
 21 (08/03/24) · 20:45 H
LA ROCA PBB EUROPA 0-2
 22 (16/03/24) · 20:00 H 
EUROPA GIRONA 4-0
 23 (01/05/24) · 20:00 H
LEVANTE LAS PLANAS EUROPA 1-2
 24 (06/04/24) · 19:30 H 
EUROPA VIC RIUPRIMER 3-0
 25 (13/04/24) · 18:00 H 
FONTSANTA-FATJÓ EUROPA 1-3
 26 (20/04/24) · 18:00 H 
EUROPA SANT CUGAT 3-0
27 (04/05/24) · 19:30 H 
EUROPA BADALONA 5-0
28 (04/05/24) · 19:30 H 
EUROPA FUNDACIÓ REUS 3-0
29 (12/05/24) · 20:00 H 
CORNELLÀ EUROPA 0-1

 


 

PREFERENT FEMENÍ JUVENIL 2022/2023
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (25/09/22) · 19:00 H
SANT GABRIEL
EUROPA 0-6
02 (02/10/22) · 18:45 H
EUROPA IGUALADA 1-4
03 (08/10/22) · 16:00 H BARCELONA EUROPA 3-1
04 (16/10/22) · 18:15 H
EUROPA CORNELLÀ 4-0
05 (22/10/22) · 19:30 H
EUROPA LEVANTE LAS PLANAS 3-0
06 (29/10/22) · 16:00 H
DAMM EUROPA 0-2
07 (05/11/22) · 19:30 H
EUROPA ESPANYOL 4-3
08 (12/11/22) · 13:00 H
FUNDACIÓ REUS EUROPA 2-1
09 (20/11/22) · 17:00 H
EUROPA VIC RIUPRIMER 2-0
10 (26/11/22) · 18:00 H
MANU LANZAROTE EUROPA 2-2
11 (04/12/22) · 16:00 H
EUROPA SANTA SUSANNA 6-0
12 (17/12/22) · 17:15 H
LLERONA EUROPA 2-1
13 (08/01/23) · 18:30 H
EUROPA GIRONA 6-1
14 (15/01/23) · 19:00 H
LA ROCA PBB EUROPA 0-2
15 (21/01/23) · 19:45 H
EUROPA FONTSANTA-FATJÓ 2-2
16 (28/01/23) · 15:00 H
EUROPA SANT GABRIEL 2-1
17 (05/02/23) · 15:15 H
IGUALADA EUROPA 1-3
18 (12/02/23) · 18:15 H
EUROPA BARCELONA 1-1
19 (25/02/23) · 13:40 H
CORNELLÀ EUROPA 1-2
20 (04/03/23) · 16:55 H
LEVANTE LAS PLANAS EUROPA 2-2
21 (11/03/23) · 19:45 H
EUROPA DAMM 3-1
22 (19/03/23) · 12:00 H
ESPANYOL EUROPA 0-3
23 (25/03/23) · 19:30 H
EUROPA FUNDACIÓ REUS 1-1
24 (02/04/23) · 16:00 H
VIC RIUPRIMER EUROPA 0-1
25 (16/04/23) · 19:30 H 
EUROPA
MANU LANZAROTE 3-0*
26 (21/04/23) · 19:45 H
SANTA SUSANNA EUROPA 0-4
27 (29/04/23) · 19:30 H
EUROPA LLERONA 6-0**
28 (06/05/23) · 12:30 H
GIRONA EUROPA 0-1**
29 (14/05/23) · 19:45 H  EUROPA LA ROCA PBB 2-0**
30 (21/05/23) · 18:00 H 
FONTSANTA-FATJÓ EUROPA 0-2

 

Classificació: 2n / Punts: 68 / PG: 21 / PE: 5 / PP: 4 / GF: 79 / GC: 27
Campió: Barcelona / Segon: Europa / Copa Catalunya: Barcelona, Europa, Espanyol i Damm / Descens: Llerona i Manu Lanzarote


 * = partit guanyat per 3-0 degut a que el Manu Lanzarote no ha emès el pagament d'arbitratges per tercera jornada consecutiva i, per decret Federatiu, els tres punts van directament al rival en no disputar-se el partit.

** = partits que tanquen, de manera matemàtica, la classificació a Copa Catalunya, la tercera plaça i la segona plaça respectivament.


 

PREFERENT FEMENÍ JUVENIL 2021/2022
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (25/09/21) · 16:00 H
BARCELONA EUROPA 1-2
02 (02/10/21) · 17:00 H
EUROPA WOMEN'S SS 1-0
03 (09/10/21) · 19:45 H
EUROPA GIRONA 2-1
04 (17/10/21) · 16:00 H
LA ROCA PB EUROPA 2-3
05 (23/10/21) · 19:15 H 
EUROPA LEVANTE LAS PLANAS 1-1
06 (30/10/21) · 12:30 H 
LLERONA EUROPA 2-2
07 (07/11/21) · 19:00 H 
EUROPA SABADELL 5-0
08 (13/11/21) · 17:25 H 
SANT GABRIEL EUROPA 1-1
09 (21/11/21) · 19:00 H 
EUROPA ESPANYOL 1-1
10 (28/11/21) · 12:00 H
FUNDACIÓ REUS EUROPA 0-4
11 (11/12/21) · 19:30 H
EUROPA IGUALADA 3-2
12 (18/12/21) · 17:15 H
DAMM EUROPA 1-4
13 (08/01/22) · 18:15 H
EUROPA FONTSANTA-FATJÓ 2-1
14 (16/01/22) · 15:15 H
MANU LANZAROTE EUROPA 2-3
15 (22/01/22) · 19:30 H
EUROPA VIC RIUPRIMER 6-0
16 (29/01/22) · 17:00 H
EUROPA BARCELONA 2-5
17 (06/02/22) · 14:00 H
WOMEN'S SS EUROPA 1-5
18 (12/02/22) · 12:30 H
GIRONA EUROPA 1-0
19 (19/02/22) · 19:15 H
EUROPA LA ROCA PB 2-1
20 (05/03/22) · 14:20 H
LEVANTE LAS PLANAS EUROPA 0-3
21 (13/03/22) · 18:15 H
EUROPA LLERONA 8-0
22 (19/03/22) · 18:30 H
SABADELL EUROPA 1-4
23 (06/04/22) · 21:00 H
EUROPA SANT GABRIEL 1-0*
25 (09/04/22) · 17:30 H
EUROPA FUNDACIÓ REUS 2-0
26 (24/04/22) · 17:30 H
IGUALADA EUROPA 0-1
27 (30/04/22) · 19:30 H
EUROPA DAMM 0-3
28 (08/05/22) · 17:30 H
FONTSANTA-FATJÓ EUROPA 3-0
24 (11/05/22) · 21:00 H
ESPANYOL EUROPA 2-2**
29 (14/05/22) · 19:30 H
EUROPA MANU LANZAROTE 5-0
30 (22/05/22) · 16:00 H
VIC RIUPRIMER EUROPA 0-1

 

Classificació: 4t / Punts: 68 / PG: 21 / PE: 5 / PP: 4 / GF: 76 / GC: 32

Campió: Barcelona / Copa Catalunya: Barcelona, Damm, Espanyol i Europa / Descens: Women's Soccer School i Sabadell

 

* = partit que s'havia de disputar el 26 de març i que es va ajornar per la disputa del 12è Torneig de la Dona.

** = partit que s'havia de disputar el cap de setmana del 2-3 d'abril i es va ajornar, a petició de l'Espanyol, per la disputa d'amistosos de seleccions. Partit que tanca matemàticament la classificació del Juvenil A femení per a la Copa Catalunya per primera vegada en la seva història.