agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Lliga del Femení A partit a partit

SEGONA DIVISIÓ 2016/2017 · GRUP III
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (04/09/16) · 12:30 H
SON SARDINA
EUROPA
1-2
02 (11/09/16) · 12:00 H EUROPA BARCELONA B 0-6
03 (25/09/16) · 17:00 H AEM EUROPA 2-4
04 (02/10/16) · 12:00 H EUROPA SABADELL 1-0
05 (09/10/16) · 17:00 H IGUALADA EUROPA 2-2
06 (12/10/16) · 12:00 H EUROPA COLLERENSE 3-1
07 (16/10/16) · 12:00 H L'ESTARTIT EUROPA 2-2
08 (30/10/16) · 16:00 H EUROPA SEAGULL 0-2
09 (06/11/16) · 12:00 H LEVANTE LP EUROPA 1-3
10 (13/11/16) · 16:00 H EUROPA SANT GABRIEL 4-2
11 (20/11/16) · 14:15 H ESPANYOL B EUROPA 2-5
12 (04/12/16) · 17:00 H PALLEJÀ EUROPA 1-1
13 (08/12/16) · 12:00 H EUROPA PORTO CRISTO 6-2
14 (11/12/16) · 16:00 H EUROPA SON SARDINA
3-1
15 (08/01/17) · 12:00 H BARCELONA B EUROPA 0-1
16 (15/01/17) · 16:00 H EUROPA AEM 1-1
17 (29/01/17) · 12:15 H SABADELL EUROPA 2-2
18 (12/02/17) · 16:00 H EUROPA IGUALADA 0-0
19 (19/02/17) · 12:00 H COLLERENSE EUROPA 0-1
20 (26/02/17) · 16:00 H EUROPA L'ESTARTIT 1-1
21 (12/03/17) · 12:00 H SEAGULL EUROPA 1-1
22 (19/03/17) · 17:00 H EUROPA LEVANTE LP 1-2
23 (26/03/17) · 16:00 H SANT GABRIEL EUROPA 1-1
24 (02/04/17) · 17:00 H EUROPA ESPANYOL B 0-1
25 (23/04/17) · 11:30 H EUROPA PALLEJÀ 1-0

 



SEGONA DIVISIÓ 2015/2016 · GRUP III
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (06/09/15) · 12:00 H
EUROPA PALLEJÀ 0-1
02 (13/09/15) · 12:00 H
SEAGULL EUROPA 3-2
03 (27/09/15) · 17:30 H
EUROPA SON SARDINA 0-1
04 (04/10/15) · 12:30 H
LEVANTE LP EUROPA 3-0
05 (11/10/15) · 11:30 H  EUROPA CERDANYOLA 0-2
06 (17/10/15) · 18:30 H
IGUALADA EUROPA 1-2
07 (01/11/15) · 12:00 H
EUROPA COLLERENSE 2-0
08 (08/11/15) · 12:00 H
BARCELONA B EUROPA 3-0
09 (15/11/15) · 16:00 H
EUROPA L'ESTARTIT 1-2
10 (22/11/15) · 12:45 H
AEM LLEIDA EUROPA 2-3
11 (06/12/15) · 17:30 H
LA ROCA EUROPA 0-4
12 (13/12/15) · 12:00 H
EUROPA ESPANYOL B 2-1
13 (10/01/16) · 12:30 H
SAN GABRIEL EUROPA 0-1
14 (17/01/16) · 17:00 H
PALLEJÀ EUROPA 2-0
15 (31/01/16) · 12:00 H
EUROPA SEAGULL 3-1
16 (07/02/16) · 12:00 H
SON SARDINA EUROPA 1-1
17 (21/02/16) · 16:00 H
EUROPA LEVANTE LP 0-6
18 (28/02/16) · 12:00 H
CERDANYOLA EUROPA 2-4
19 (13/03/16) · 17:00 H
EUROPA IGUALADA 1-1
20 (20/03/16) · 16:00 H COLLERENSE EUROPA 0-3
21 (16/03/16) · 21:00 H
EUROPA BARCELONA B 0-3*
22 (03/04/16) · 21:00 H L'ESTARTIT EUROPA 0-3
23 (17/04/16) · 17:00 H EUROPA AEM LLEIDA 2-2
24 (24/04/16) · 12:00 H EUROPA LA ROCA 3-2
25 (01/05/16) · 12:15 H ESPANYOL B EUROPA 2-3
26 (15/05/16) · 17:00 H EUROPA SAN GABRIEL 5-2
       


Classificació:
6è / Punts: 39 / PG: 12 / PE: 3 / PP: 10 / GF: 40 / GC: 41
Campió i promoció ascens: Barcelona B (promoció el 2n, Seagull) / Descens: PB La Roca, Cerdanyola i Collerense B


* = partit disputat en dimecres i de forma anticipada al calendari ordinari (previst inicialment pel 27 de març -Setmana Santa-) i acordat d'avançar pels dos clubs.


 

SEGONA DIVISIÓ 2014/2015 · GRUP III
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (14/09/14) · 17:00 H
LLORET EUROPA 1-6
02 (21/09/14) · 11:30 H
EUROPA IGUALADA 2-1
03 (28/09/14) · 12:00 H
SEAGULL EUROPA 3-0
04 (05/10/14) · 12:00 H
EUROPA SON SARDINA 3-2
05 (12/10/14) · 11:30 H
EUROPA LEVANTE LP 1-4
06 (19/10/14) · 12:00 H
BARCELONA B EUROPA 3-0
07 (02/11/14) · 12:00 H
EUROPA SANT ANDREU 3-1
08 (09/11/14) · 12:00 H
AEM LLEIDA EUROPA 1-1
09 (16/11/14) · 12:00 H
EUROPA SAN GABRIEL B 2-0
10 (30/11/14) · 12:15 H
ESPANYOL B EUROPA 2-0
11 (06/12/14) · 12:00 H
EUROPA L'ESTARTIT 2-5
12 (14/12/14) · 18:15 H
VIC EUROPA 2-0
13 (11/01/15) · 12:00 H
EUROPA T. ALCAINE B 4-0
14 (18/01/15) · 11:30 H
EUROPA LLORET 7-2
15 (25/01/15) · 17:00 H
IGUALADA EUROPA 0-2
16 (01/02/15) · 11:30 H
EUROPA SEAGULL 1-1
17 (15/02/15) · 11:45 H SON SARDINA EUROPA 2-4
18 (22/02/15) · 12:00 H LEVANTE LP EUROPA 4-1
19 (01/03/15) · 12:00 H EUROPA BARCELONA B 0-0
20 (08/03/15) · 16:15 H SANT ANDREU EUROPA 1-3
21 (15/03/15) · 11:30 H EUROPA AEM LLEIDA 1-1
22 (22/03/15) · 11:00 H SAN GABRIEL EUROPA 1-1
23 (29/03/15) · 12:00 H EUROPA ESPANYOL B 2-0
24 (12/04/15) · 12:00 H L'ESTARTIT EUROPA 4-2
25 (19/04/15) · 11:30 H EUROPA VIC 0-1
26 (26/04/15) · 10:00 H T. ALCAINE B EUROPA 3-2
       

Classificació: 6è / Punts: 38 / PG: 11 / PE: 5 / PP: 10 / GF: 50 / GC: 45
Campió i promoció ascens: Levante LP / Descens: T. Alcaine B, Sant Andreu i Lloret


 

Moray acidH TEB SpecialOlympics