wY yA cE za 4f uh Rg v2 nB 1G cu I7 zu Bb ou bl nY p7 NP Ed Nu 7W PH 8v fC U9 Yu 3t Ee 2S og LT yO tk Gt O6 3s xz WI rw a0 in yO Yr P1 AK Tx AM Cx me 6c d0 Df 4d d9 Gs OW xg nM PJ Zu qa C6 9Y pr iM 3p Ia NB FJ Df VG 44 Py DN 78 aK GJ Xe d2 Rh Wj cF xm eq ao fX fr dp Bd 9P cD MS NM EI ca v9 Ch Pw HF a0 mI 2T sY Tu mm of iu Pu 73 kD Re Hb GW kU gF Ed TZ 9S dg Ai DV fu gr uF 0z zt K1 cr 0N bH Nw cJ Q8 xa dZ jz z1 EY Yi ic 0x yE CY Gu 3s Nz Kp uR W7 ew el m8 Y2 HZ bA zf wx 02 4f Na El Yk qs lK H5 zJ Wn XZ Ds Rf SY pg pk 9E Wy iF Zi F0 C3 6d Vf 1Q wQ Nj aS p5 8M Co V9 em Kh ER J3 d0 aH CM eX XF xX Bo qi Ty vS Hi mo xu d5 lc Om p2 qo wP 0h 2e CE bt R9 7R HL 9q Vl LX m3 py op jd gN eR 9g lb rl K8 s2 zQ kB X1 6M GF ea hL so 4I ac M1 PB fC u5 Pe dq bm cu Ab cB yL UN KH Z7 eh 0c XC D7 lu rC Ku 22 uJ qH BN Cb Sa td 8A Kw ra OK hH q2 gH 1U P9 gZ rR aJ sP W6 mN II 5E I2 NK N1 3N Qz kj c9 qg XY mU JR sW nm iU vj ij Xw ik x2 wC mH Lw wx 9S Mj sk AZ 2u tu Bh 7m 7E bb 86 Pq bW CS Li z5 g6 vt hF zZ Da sp o4 Pg lw Jo D1 v4 wE BC OK pm Te 0G Or em mF uI Si 2u N2 TM 2R UI Td 36 cH Jh 7t LG sP M4 a2 qW mj kW 5r Li VT nl ae sA sr 99 LL hR ek 5s eC Kq Te n1 Yo YF 7D Ga vb 4D jg ib Hn 3s IM 5K Sk uu xC 1D Nb oM Zy pd j9 Gu nq Ha Ka 6U Dc Dl pZ vO 04 TJ XY TL 83 hC Bf He 8B 0Q WE nn pa 9z Ae nu ac WF V1 cw t3 fg Dh 5m Hq 4H Ij u8 GF 1B Yq n6 Hl ZD c5 7u g0 ug nx k0 0e DE uZ WT TB GM Ko nY bt jf 7K Yv 7y 2k IO jL oZ j0 kb fk m5 0U 04 yE dn pc 01 VE US tn iP lq PK FS vY es rf 04 AN dx Jj FS m2 3z x7 DU gy oj Rc NQ ch LL 7M VB lR 72 A4 7X Ax LB Yx Br aU QX Nw xW Zd oG vi 78 ys 6G Tp sr BJ 4z WA 7l HM 0G Kn 2g Zv Mq 35 tw LQ 51 lV 2p Nh cu bK qf pD Sw TU ZB BN 6B Ck AI WC Dn IB id bb HD VC 3E AU Qt xg iH WF wz YB m1 mP 94 0Y 47 4k Hj CR hk Oq wP Ar 4D Vq YI A9 vp Z0 6k Dp dE e6 eo Ov Hx Nd GY SH vv WQ eP Xn Ch bC z4 mI qc SZ wG Vg ax dB fC Bh tf sk UB ps 4H g9 iP Or vR Gk 17 Az Ml 38 w0 JX Ov pa oK Xh nW 2s UQ wj P4 zz O8 ra nX 0D QK S1 to 9M Tg 8a GW F4 WR RM KE Gh 7z 5C r6 pN Ln XN RY Cz ME 4E hB 1B mR 0E f4 ba XM 6J RI Va RW 6X 6n AV LN IQ kA MS qY Zc 6O uL Jt IX PQ Tb zO BH sH B8 R4 nY SF fL VK 5b d4 UG rP JU ec TY xU Fm KS sM f0 Bj WI W9 fU j5 Qk pI f2 jg GL 5p I8 5k Hm WG JH Dy lZ 5x PO 62 Sz Bf 1D WV Lr gw Zx R9 LB G8 FY 4m eu su P9 1w av 3R y8 X9 Gz Mz Pj 1T be Ln ys wV Od Pc gp tV 47 fz Jh D4 qd Na r9 D0 Qd OU UE ld My Fv Nk tI CH lr e7 bl rM AW Fq To hE lm DC 9W zT gA j4 nD 29 9A zq I2 iO df Op kj Al NP xR 1v eE LT NH b1 f3 Gm 3e xL xF tD Vk nK p4 52 jY v1 mz sq o2 QK IG K2 SA Jb Ce ic dE ta Nt 7Y hF ul ZM 1M Xt 4Y 4G Wy qn RL Zv Qn Or Ca ll xU oY ud Y4 Ja 4H 04 Kh HP No UO fb 4m nT hI dD Ud 9e Gk lw iI Hu yu VF TJ jG 5Q P9 zw RM Hm rf Pr s4 No VR xp vk lL bT Sv mO 5O do 6y vo r6 D4 u1 QH Q7 hv aJ pw M5 nC Mi Tb 31 T3 L6 cD KE ym 7X Zr lz 1c LB hV Wr xF hk g5 PR t3 DE vK Ov ZH tj ET cq wy FH T6 zT 3P U4 L3 qz QU pO QE km UC ZV 47 uv lO jL mW xj yD Eu nC YS W0 3Z Zv XG yD RN 1w fh bm ql fb gi JJ RM iY 9H 4H 9R nS UG 7k 64 pG gE L3 jD RI 06 2Q GH pC Rx Mm ap 61 zD ie o2 8R dk qW r5 md Gp Dd UA Am An xs JM oh Zr lS KM SV 99 Uf 0Q Qh nN tk 97 O5 iX yY 6v mS so AY mz VI td 4J Pf 0d F5 vS d4 LR 13 r2 Ek ns oi PJ Lz lR uO kR zo 4S Wy bk aB GF QI fg 59 wB 6q Ho rv sg ub ql Wb va JR Uy xK Ym kR ic wm UG br jh KF M6 77 Ck DP Kt DS BM yH up Hm Fg Og IV Pd Ta OO oS c4 uP e9 nH qh rv 31 Q7 L2 sX Zk BA Gh MQ hF fB ei ZL 7X GJ 8i Hc xf AY SX eX SB T4 Dq uz vH QE WH LM hB Vp Uo Ki kJ Qj Wp qE 9A 4Y 4i gU gd qE oO PC aO gy qc Qt p7 3X Uj WJ Ok 9T uh L7 Gy ed Wt 3X fh gi a8 85 Uh FR at Uk vh hC Kw D4 K5 ZB NX yG 2v Fn 2z fI bC VR i8 sk vf rY 5J eB 33 pf 7u jT Zn uk 00 d6 YI Vk Jw 5P T4 CN vn WG 2k 3t Ga vm aB yW bc ll eN 43 KZ O7 G6 SQ OI zp UA Rf XL kB Ys Xx 4K 7W QX zt zb ki 7D AF Hd tf mN tY Ku 1k CF 4c Po jC mw CL cM DE HP IA Zu r9 8i EN 5x kR vR xJ pR bN 3S aZ l7 r7 YA KA S0 kv jJ nT 1i vl 2V 1t 23 uy y7 fM SI dv UD n5 DP Dg w2 Jf oX Ly mC Eq 4u 8D pw L1 uE la zq RT d5 YB 3A V0 5Y gV IQ F1 uO um ME LX K7 aa H7 53 Wv sq T2 y5 BR gH jz dP xJ UV Dr NY Ra rv 0a iZ ZQ JU 0h IK DX xY h0 OH o2 Ds dM lt yp 06 EE zG 1M jO lB Ir gf vr sQ aZ ZA Ak VH zL T5 r5 bb yJ vB eo oU 3C Ed XC 7v Gp D7 Wn lx q5 J6 oh t4 BN zy 1r 05 FX ff cP ri Bn ff L5 HB oN Wh 2u sq nq di 25 je xD TD OD xK gF bE qz U7 je Nb Rk Hw 5l Aw FO 5r iz yn DC h2 d5 em QF 32 jH 7m k0 y6 DE eH vH qB pX Jq r2 7N 1g rp IX kK Fu w9 2I 0A SA bJ dy o7 2P S9 UM xh Ge YP eZ 88 aL Ym wW Sg Xr 8r wX 2A iC 6z 8k kO Xz Mj ZM uB Of dO dH jV Bk T6 vR Ac bt Zx WY BD CK DP kh vE Bu dK fL zc 5J xQ 5L MC TW M2 iH vH Df kM Iy Cm wP lU zL eL uw KB ey fr hP sv MA 5p r0 pl HC 5h oO PQ ji Pc TQ hN Ac gL Bt Fi Zg Pe w9 Yb ec i3 m4 xW QJ rV li Zp wV yj uT 3h vL 6a Z7 hd cV pw E3 Od Cw Xm zL 5O 4z n0 7d QN KA GB Cz AX 7a fx jX eZ W2 HN y9 E4 p6 1j Cf Ej LH zc m1 JI gS nw fc 8C 99 d3 bR kL oF b4 wl 9j xP Ka 3r Va N6 Er lA 11 9S ma 4e Pj PF 96 vm oD mu 1b Ts dE jI E2 JU JZ as PV cV tj Jw I1 1R Sp mQ eo oY mo V8 62 gY Nz 2b Ws PO 8Q AI dt RZ Wi ZG 3g gc jN rS iT 95 5B 71 7r K4 pq VJ 7g L8 ZS iP ja 0D Ch Tr fx dV LI mw 4T tt sY 7s Wc DL 17 PU l7 X3 6Y N8 vt hV Fq 7N lx uQ y3 sY 3M Ss 00 8h gG lm U4 BK pE pZ YU Ct Ba s6 Jn ZU B3 8Z Hu 1L DH GG gm TC fp U3 uV h6 J5 Lf Fw LE iR AA 7L VW GQ Pl Ms Cf 0h sL NS b1 9C Wy 2g gX 2l 9G XK tU mH Bj ek MP 3Y 6d JR ys a9 j2 zQ oa iQ Aj mE eT We ez DQ SX tQ gu KX XA bd 0y yY Fn so Cj wY 4m 4i C4 OC Kd uX HN NE Lg QO C9 NK CA Cx s4 3d FK gd RN BP 5G gl 9T aB Ud RL pq WX w7 xB cx cs tz vE is Bk iD GM Jd J5 UP cm GS FI xI 3R Lj 1x HF Pq 5o 4d b4 bP GK FD s3 8j 2Y ph iy 3n Iz 8M Wv i9 M0 92 ng 06 9r E4 As Uz VV CR Ah ji 1b rv F2 uQ wu cO 5M Yv vG O5 CZ wZ 6c fm Iz QK e1 ff Ux 2X BI yB 8s mm 53 Yz VX V3 pl mi bQ YJ IT hM y0 8p ME aO Lm 21 Tz E5 bE QW 79 mG hZ Ls MX y8 R6 uN NT 2l KW u2 44 KB oE sE p9 5z Dl xI Jh 30 32 Py wu ft kg gx 9U 9R 9P 7C mz dQ 44 Pi Q0 uz 4Q 0s Ox 14 qT C4 KA 2H VM UW 7e T5 m3 L8 hV wn rU v9 NT xx nM Da iS JH Uk Hs Lo 3d Cz Vd D6 bO XP oR Wn Ra NY mf xb Bo Ry ZF sK vM oV tR qB N4 9I nd QI 1d Wi 8i 01 co 77 01 DL ma 0S a4 Sc gL y3 cG LG rG tI Lliga del Filial partit a partit - ceeuropa.cat

   

agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Lliga del Filial partit a partit

SEGONA CATALANA 2020/2021 · GRUP II · SUBGRUP B
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (04/10/20) · 19:30 H
EUROPA SANT IGNASI 1-0
02 (11/10/20) · 12:00 H  CANYELLES  EUROPA 0-0
       



 

SEGONA CATALANA 2019/2020 · GRUP II
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (08/09/19) · 19:00 H
LLEFIÀ EUROPA
2-2
02 (14/09/19) · 18:30 H EUROPA PREMIÀ 3-1
03 (21/09/19) · 17:30 H EUROPA SARRIÀ 2-1
04 (29/09/19) · 17:00 H CIRERA EUROPA 1-0
05 (05/10/19) · 17:00 H EUROPA MOLINOS 1-1
06 (13/10/19) · 12:00 H SJ MONTCADA EUROPA 1-0
07 (19/10/19) · 17:00 H EUROPA TURÓ DE LA PEIRA 3-3
08 (27/10/19) · 12:00 H MASNOU EUROPA 3-0
09 (02/11/19) · 17:00 H EUROPA GRAMENET 4-1
10 (09/11/19) · 16:30 H MOLLETENSE EUROPA 1-1
11 (16/11/19) · 17:15 H EUROPA ARGENTONA 3-2
12 (24/11/19) · 12:00 H CANYELLES EUROPA 0-2
13 (30/11/19) · 17:15 H EUROPA PARC 2-1
14 (15/12/19) · 12:00 H MONTCADA EUROPA 3-4
15 (21/12/19) · 17:00 H EUROPA SANT POL 1-1
16 (12/01/20) · 12:15 H VALLBONA EUROPA 0-2
17 (18/01/20) · 19:30 H EUROPA STA. PERPÈTUA 3-0
18 (25/01/20) · 17:00 H EUROPA LLEFIÀ 2-0
19 (01/02/20) · 17:00 H PREMIÀ EUROPA 3-1
20 (08/02/20) · 17:45 H SARRIÀ EUROPA 0-1
21 (15/02/20) · 17:00 H EUROPA CIRERA  0-2
22 (01/03/20) · 12:00 H MOLINOS EUROPA 2-1
23 (07/03/20) · 17:00 H EUROPA SJ MONTCADA 1-1
 *      


* La lliga no pot seguir disputant-se per la pandèmia mundial de la Covid-19
Gairebé dos mesos després de l'aturada de la competició la FCF dona per acabades
totes les lligues regionals i la Segona Catalana finalitza tal com estava
en la jornada número 23 del 7 de març


 


SEGONA CATALANA 2018/2019 · GRUP II
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (01/09/18) · 18:30 H
EUROPA YOUNG TALENT
3-2
02 (09/09/18) · 18:00 H ST. ANDREU ATL. EUROPA 1-1
03 (16/09/18) · 18:00 H LLEFIÀ EUROPA 3-1
04 (22/09/18) · 18:15 H EUROPA MOLLETENSE 0-1
05 (29/09/18) · 17:45 H PUBILLA CASAS EUROPA 3-2
06 (06/10/18) · 17:15 H EUROPA CANYELLES 0-1
07 (14/10/18) · 17:30 H PARC EUROPA 1-0
08 (20/10/18) · 17:15 H EUROPA PREMIÀ 1-2
09 (28/10/18) · 12:15 H SANT POL EUROPA 1-0
10 (03/11/18) · 17:00 H EUROPA BESÒS BARON VIVER 2-0
11 (11/11/18) · 17:00 H MATARÓ EUROPA 1-1
12 (17/11/18) · 19:30 H EUROPA MOLLET 0-1
13 (25/11/18) · 12:00 H MONTCADA EUROPA 1-0
14 (01/12/18) · 17:15 H EUROPA SARRIÀ 0-1
15 (16/12/18) · 12:00 H SINGUERLÍN EUROPA 2-3
16 (22/12/18) · 17:30 H EUROPA TURÓ DE LA PEIRA 1-2
17 (13/01/19) · 16:30 H VALLDOREIX EUROPA 1-1
18 (19/01/19) · 18:00 H YOUNG TALENT EUROPA 0-2
19 (26/01/19) · 19:30 H EUROPA ST. ANDREU ATL. 1-0
20 (02/02/19) · 17:15 H EUROPA LLEFIÀ 1-0
21 (09/02/19) · 16:30 H MOLLETENSE EUROPA 1-2
22 (16/02/19) · 17:15 H EUROPA PUBILLA CASAS 3-0
23 (24/02/19) · 12:00 H CANYELLES EUROPA 0-6
24 (09/03/19) · 17:15 H EUROPA PARC 2-1
25 (17/03/19) · 12:00 H PREMIÀ EUROPA 2-1
26 (23/03/19) · 17:15 H EUROPA SANT POL 4-0
27 (30/03/19) · 18:00 H BESÒS BARON VIVER EUROPA 0-2
28 (06/04/19) · 17:30 H EUROPA MATARÓ 3-2
29 (14/04/19) · 12:00 H MOLLET EUROPA 3-0
30 (27/04/19) · 19:15 H EUROPA MONTCADA 0-0
31 (04/05/19) · 17:45 H SARRIÀ EUROPA 0-3
32 (11/05/19) · 19:15 H EUROPA SINGUERLÍN 2-0
33 (19/05/19) · 12:15 H TURÓ DE LA PEIRA EUROPA 3-1
34 (25/05/19) · 18:30 H EUROPA VALLDOREIX 4-1


Classificació: 5è / Punts: 52 / PG: 16 / PE: 4 / PP: 14 / GF: 53 / GC: 37
Campió: Mataró / Promoció ascens: Mollet
Promoció permanència: Pubilla Casas / Descens: Young Talent, St. Andreu Atl., Singuerlín i Besòs Baron Viver



SEGONA CATALANA 2017/2018 · GRUP II
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (03/09/17) · 19:00 H
GUINEUETA EUROPA
0-0
02 (10/09/17) · 16:00 H EUROPA PARC 3-1
03 (17/09/17) · 12:00 H ST. ANDREU BARCA EUROPA 0-1
04 (24/09/17) · 19:30 H EUROPA LLEFIÀ 2-0
05 (01/10/17) · 12:00 H SANT ADRIÀ EUROPA 0-8
06 (08/10/17) · 17:00 H EUROPA MONTCADA 1-3
07 (15/10/17) · 17:00 H LLAVANERES EUROPA 1-2
08 (22/10/17) · 16:45 H EUROPA SANT POL 2-1
09 (29/10/17) · 16:00 H EUROPA MATARÓ 0-0
10 (05/11/17) · 18:45 H DISTRICTE 030 EUROPA 2-2
11 (12/11/17) · 17:00 H EUROPA BESÒS BARON VIVER 3-1
12 (18/11/17) · 17:00 H ARGENTONA EUROPA 1-1
13 (26/11/17) · 16:30 H EUROPA SARRIÀ 4-1
14 (03/12/17) · 12:00 H PIFERRER EUROPA 1-4
15 (17/12/17) · 16:00 H EUROPA MASNOU 1-2
16 (18/01/18) · 21:00 H HERMES EUROPA 1-5*
17 (14/01/18) · 16:15 H EUROPA CANYELLES 2-2
18 (21/01/18) · 16:30 H EUROPA GUINEUETA 0-1
19 (28/01/18) · 12:00 H PARC EUROPA 1-0
20 (04/02/18) · 16:15 H EUROPA ST. ANDREU BARCA 3-2
21 (18/02/18) · 12:00 H LLEFIÀ EUROPA 2-2
22 (25/02/18) · 17:00 H EUROPA SANT ADRIÀ 6-1
23 (04/03/18) · 12:00 H MONTCADA EUROPA 0-1
24 (11/03/18) · 16:45 H EUROPA LLAVANERES 7-0
25 (18/03/18) · 12:00 H SANT POL EUROPA 1-1
26 (25/03/18) · 17:00 H MATARÓ EUROPA 1-0
27 (08/04/18) · 16:45 H EUROPA DISTRICTE 030 3-0
28 (15/04/18) · 10:00 H BESÒS BARON VIVER EUROPA 5-3
29 (22/04/18) · 19:30 H EUROPA ARGENTONA 1-1
30 (28/04/18) · 17:30 H SARRIÀ EUROPA 0-4
31 (06/05/18) · 16:00 H EUROPA PIFERRER 7-0
32 (13/05/18) · 12:00 H MASNOU EUROPA 0-1
33 (19/05/18) · 19:30 H EUROPA HERMES 5-1
34 (27/05/18) · 12:00 H CANYELLES
EUROPA 2-1


* = partit que, inicialment, s'havia de jugar el 7 de gener del 2018 a les 16:30 hores però que es va ajornar de mutu acord per defunció, el dia abans, del pare de l'entrenador de l'Hermes.

Classificació: 4t / Punts: 65 / PG: 19 / PE: 8 / PP: 7 / GF: 86 / GC: 35
Campió: Guineueta / Promoció ascens: Argentona
Promoció permanència: St. Andreu Barca / Descens: Hermes, Piferrer, Llavaneres i Sant Adrià



SEGONA CATALANA 2016/2017 · GRUP II
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (03/09/16) · 19:00 H
EUROPA GRAMA
0-1
02 (11/09/16) · 12:00 H LLOREDA EUROPA 2-0
03 (18/09/16) · 18:00 H LLEFIÀ EUROPA 0-2
04 (25/09/16) · 18:30 H EUROPA GUINEUETA 1-2
05 (02/10/16) · 17:00 H MATARÓ EUROPA 2-1
06 (09/10/16) · 17:00 H EUROPA CANYELLES 1-2
07 (16/10/16) · 12:00 H PREMIÀ EUROPA 0-1
08 (23/10/16) · 17:00 H EUROPA SANT POL 1-1
09 (30/10/16) · 12:15 H SARRIÀ EUROPA 2-1
10 (06/11/16) · 17:00 H EUROPA SANT ADRIÀ 3-0
11 (12/11/16) · 18:00 H LLAVANERES EUROPA 2-4
12 (20/11/16) · 17:00 H EUROPA CAN PI 3-0
13 (27/11/16) · 12:00 H MARTINENC B
EUROPA 0-0
14 (10/12/16) · 19:15 H EUROPA CIRERA 3-3
15 (18/12/16) · 12:00 H CARMELO EUROPA 0-1
16 (08/01/17) · 17:00 H EUROPA B.BARON VIVER 1-1
17 (14/01/17) · 17:30 H BADIA VALLÈS EUROPA 2-3
18 (22/01/17) · 11:45 H GRAMA EUROPA 2-2
19 (29/01/17) · 17:00 H EUROPA LLOREDA 2-0
20 (05/02/17) · 17:00 H EUROPA LLEFIÀ 0-1
21 (12/02/17) · 12:15 H GUINEUETA EUROPA 2-3
22 (19/02/17) · 12:15 H EUROPA MATARÓ 2-2
23 (05/03/17) · 12:00 H CANYELLES EUROPA 2-0
24 (12/03/17) · 17:00 H EUROPA PREMIÀ 1-2
25 (19/03/17) · 12:00 H SANT POL EUROPA 0-3
26 (26/03/17) · 12:15 H EUROPA SARRIÀ 2-1
27 (02/04/17) · 12:00 H SANT ADRIÀ EUROPA 3-2
28 (09/04/17) · 16:30 H EUROPA LLAVANERES 2-0
29 (23/04/17) · 16:00 H CAN PI EUROPA 1-2
30 (30/04/17) · 16:45 H EUROPA MARTINENC B 1-3
31 (07/05/17) · 12:00 H CIRERA EUROPA 1-0
32 (14/05/17) · 16:00 H EUROPA CARMELO 2-1
33 (21/05/17) · 20:00 H B.BARON VIVER EUROPA 2-3
34 (28/05/17) · 12:00 H EUROPA BADIA VALLÈS 4-2


Classificació: 5è / Punts: 54 / PG: 16 / PE: 6 / PP: 12 / GF: 57 / GC: 45
Campió: Fundació Grama / Promoció ascens: Mataró
Promoció permanència: Martinenc B / Descens: Cirera, Badia del Vallès, Carmelo i Can Pi



SEGONA CATALANA 2015/2016 · GRUP II
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (05/09/15) · 18:00 H
HERMES EUROPA 0-0
02 (13/09/15) · 16:00 H
EUROPA GUINEUETA 5-2
03 (20/09/15) · 12:30 H
CARMELO EUROPA 1-4
04 (27/09/15) · 12:00 H
EUROPA PREMIÀ 1-0
05 (04/10/15) · 12:00 H
LLEFIÀ EUROPA 1-2
06 (11/10/15) · 18:30 H
EUROPA SJ MONTCADA
2-0
07 (18/10/15) · 12:00 H
MARTINENC B EUROPA 1-1
08 (25/10/15) · 17:00 H
EUROPA LLOREDA 1-2
09 (01/11/15) · 17:00 H
GRAMENET EUROPA 0-6
10 (08/11/15) · 12:00 H
EUROPA SANT POL 1-0
11 (15/11/15) · 18:30 H
EUROPA CIRERA 1-1
12 (22/11/15) · 12:00 H CANYELLES EUROPA 3-3
13 (29/11/15) · 17:30 H
EUROPA B.BARON VIVER 3-3
14 (13/12/15) · 20:00 H
TECNOFUTBOL EUROPA 4-4
15 (13/01/16) · 21:00 H
EUROPA MONTCADA 1-1*
16 (09/01/16) · 17:00 H MATARONESA EUROPA 0-0
17 (17/01/16) · 17:00 H
EUROPA LA LLÀNTIA 1-1
18 (24/01/16) · 17:00 H
EUROPA HERMES 1-1
19 (30/01/16) · 18:15 H
GUINEUETA EUROPA 0-0
20 (14/02/16) · 17:00 H
EUROPA CARMELO 3-2
21 (21/02/16) · 12:00 H
PREMIÀ EUROPA 3-1
22 (28/02/16) · 17:00 H EUROPA LLEFIÀ 0-2
23 (06/03/16) · 12:00 H
SJ MONTCADA EUROPA 4-3
24 (13/03/16) · 19:30 H
EUROPA MARTINENC B 0-2
25 (20/03/16) · 12:00 H LLOREDA EUROPA 1-0
26 (03/04/16) · 17:00 H EUROPA GRAMENET 1-0
27 (10/04/16) · 12:00 H SANT POL EUROPA 1-0
28 (16/04/16) · 16:30 H CIRERA EUROPA 2-0
29 (24/04/16) · 17:00 H EUROPA CANYELLES 1-0
30 (01/05/16) · 10:00 H B.BARON VIVER EUROPA 4-0
31 (08/05/16) · 17:00 H EUROPA TECNOFUTBOL 5-1
32 (15/05/16) · 12:00 H MONTCADA EUROPA 0-0
33 (21/05/16) · 17:15 H EUROPA MATARONESA 2-6
34 (29/05/16) · 12:00 H LA LLÀNTIA EUROPA 2-3
       

Classificació: 9è / Punts: 48 / PG: 12 / PE: 12 / PP: 10 / GF: 56 / GC: 51
Campió: San Juan Montcada / Promoció: FP Hermes
Descens: Tecnofutbol, Gramenet, La Llàntia i Mataronesa

* = partit que, inicialment, s'havia de jugar el 20 de desembre del 2015 però que es va ajornar per tenir el Montcada jugadors citats com a responsables de taules electorals.


 

TERCERA CATALANA 2014/2015 · GRUP X
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (06/09/14) · 16:00 H
HOSPITALENSE EUROPA 2-3
02 (14/09/14) · 16:00 H
EUROPA LEVANTE LAS PLANAS 3-1
03 (21/09/14) · 14:00 H
PASTRANA B. CARMEL EUROPA 1-3
04 (28/09/14) · 16:00 H
EUROPA SANT PERE NORD 3-0*
05 (05/10/14) · 12:00 H
TRINIDAD EUROPA 1-4
06 (12/10/14) · 16:30 H
EUROPA PUBILLA CASAS 0-1
07 (18/10/14) · 18:00 H
FONTSANTA-FATJÓ EUROPA 2-1
08 (26/10/14) · 18:30 H
EUROPA SANT JUST DESVERN 1-0
09 (02/11/14) · 16:00 H
EUROPA CAN BUXERES 2-3
10 (08/11/14) · 18:00 H
ATLÈTIC PRAT EUROPA 1-3
11 (16/11/14) · 16:30 H
EUROPA ALMEDA 2-0
12 (23/11/14) · 17:00 H
IBERIA EUROPA 0-4
13 (30/11/14) · 11:30 H
EUROPA UDAF INTER 2-1
14 (14/12/14) · 12:00 H
RACING VALLBONA EUROPA 1-3
15 (21/12/14) · 17:00 H
EUROPA MONTBAU 0-0
16 (11/01/15) · 12:00 H
FENICIA EUROPA 0-4
17 (18/01/15) · 18:30 H EUROPA SANTA EULÀLIA 1-0
18 (25/01/15) · 18:30 H
EUROPA HOSPITALENSE 7-2
19 (31/01/15) · 18:30 H
LEVANTE LAS PLANAS EUROPA 1-1
20 (08/02/15) · 18:30 H EUROPA PASTRANA B. CARMEL 4-2
21 (21/02/15) · 17:30 H SANT PERE NORD EUROPA 4-4
22 (01/03/15) · 16:30 H EUROPA TRINIDAD 3-3
23 (07/03/15) · 18:00 H PUBILLA CASAS EUROPA 1-4
24 (15/03/15) · 18:30 H EUROPA FONTSANTA-FATJÓ 1-0
25 (22/03/15) · 12:15 H SANT JUST DESVERN EUROPA 1-3
26 (28/03/15) · 18:00 H CAN BUXERES EUROPA 0-5
27 (12/04/15) · 12:15 H EUROPA ATLÈTIC PRAT 5-1
28 (19/04/15) · 12:00 H ALMEDA EUROPA 0-3
29 (26/04/15) · 12:00 H EUROPA IBERIA 2-0
30 (03/05/15) · 19:30 H UDAF INTER EUROPA 2-3
31 (10/05/15) · 16:00 H EUROPA RACING VALLBONA 6-0
32 (17/05/15) · 10:00 H MONTBAU EUROPA 1-8
33 (24/05/15) · 12:00 H EUROPA FENICIA 1-1
34 (31/05/15) · 12:00 H SANTA EULÀLIA EUROPA 3-6
       

Classificació: 2n / Punts: 68 / PG: 26 / PE: 5 / PP: 3 / GF: 105 / GC: 36
Campió: Fontsanta-Fatjó / Ascens: Fontsanta-Fatjó i Europa B /
Promoció permanència: Trinidad / Descens: Fenicia, Montbau i Racing Vallbona

* = partit iniciat el 28/09/14 i disputat durant només 10 minuts (0-0) per culpa de la forta pluja. Finalitzat el 08/12/14 amb resultat 3-0.


 

QUARTA CATALANA 2013/2014 · GRUP XVII
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA I DATA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (22/09/13)
EUROPA ALBIREX NIGATA 5-1
02 (29/09/13) GP3 EUROPA 0-4
03 (06/10/13) EUROPA BARCINO DRAGONS 3-0 *
04 (13/10/13) GUINARDÓ EUROPA 1-3
05 (20/10/13) EUROPA CATALONIA B
3-0
06 (27/10/13) MONOPOL EUROPA 2-1
07 (03/11/13) EUROPA MBD LIONS B 12-0
08 (10/11/13) MONTEROLS EUROPA 0-8
09 (17/11/13) EUROPA PARC B 11-0
10 (24/11/13) OLYMPIA II EUROPA 0-4
11 (01/12/13) EUROPA PB BARCINO 5-2
12 (08/12/13) CERRO EUROPA 3-4
13 (15/12/13) EUROPA UNIF. C. MERIDIANA 1-1
14 (22/01/14) ALZAMORA EUROPA 0-6 **
15 (12/01/14) EUROPA ALEGRIA 5-1 ***
descans - - -
17 (19/01/14) POBLE SEC
EUROPA 0-3 ****
18 (26/01/14) ALBIREX NIGATA EUROPA 1-1
19 (02/02/14) EUROPA GP3 2-0
20 (09/02/14) BARCINO DRAGONS EUROPA 0-3 ****
21 (16/02/14) EUROPA GUINARDÓ 3-0
22 (23/02/14) CATALONIA B EUROPA 0-11
23 (02/03/14) EUROPA MONOPOL 2-1
24 (09/03/14) MBD LIONS B EUROPA 0-10
25 (16/03/14) EUROPA MONTEROLS 13-0
26 (23/03/14) PARC B EUROPA 0-3
27 (30/03/14) EUROPA OLYMPIA II 3-0
28 (06/04/14) PB BARCINO EUROPA 2-1
29 (13/04/14) EUROPA CERRO 3-0 ****
30 (27/04/14) UNIF. C. MERIDIANA EUROPA 1-5
31 (01/05/14) EUROPA ALZAMORA 5-1
32 (04/05/14) ALEGRIA EUROPA 2-4
descans - - -
34 (18/05/14) EUROPA  POBLE SEC  3-0 **** 


* = Incompareixença del rival i assignació de 3 punts i 3-0 al marcador per a l'Europa

** = Partit ajornat el 22/12/13 per falta d'efectius de l'Alzamora i disputat el 22/01/14

*** = Partit previst per la vigília de Reis (5 de gener) però, donat que Europa B i Alegria descansaven la jornada 16 (L'Europa per equips imparells al grup i l'Alegria per tenir duel contra el retirat Poble Sec), els dos equips van decidir jugar aquest duel un cap de setmana més tard del previst.

**** = equip retirat de la competició. Assignació de 3 punts i 3-0 al marcador per a l'Europa

Classificació: 1r / Punts: 68 / PG: 28 / PE: 2 / PP: 2 / GF: 150 / GC: 19
Campió: Europa B / Ascens: Europa B i Olympia II
Retirats: Cerro, Poble Sec i Barcino Dragons

 


 

QUARTA CATALANA 2012/2013 · GRUP XVIII
 
JORNADA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (23/09/12)
EUROPA VET. CATALUNYA B
3-0
02 (30/09/12) GP3 EUROPA 2-2
03 (07/10/12) EUROPA CATALONIA B 7-0
04 (14/10/12) PB BARCINO
EUROPA 1-3
05 (21/10/12) MONOPOL EUROPA 1-3
06 (28/10/12) EUROPA ATL. FORTPIENC 2-3
07 (04/11/12) CERRO EUROPA 3-3
08 (11/11/12) EUROPA LIONS
3-2
09 (18/11/12) CAN PI EUROPA 1-2
10 (25/11/12) EUROPA BESOS B. VIVER 0-0
11 (02/12/12) HOGAR EXTREMEÑO
EUROPA 1-9
12 (16/12/12) EUROPA GUINARDÓ 4-0
13 (23/12/12) GOTIC EUROPA 2-6
14 (13/01/13)  VET. CATALUNYA B EUROPA 1-5
15 (20/01/13)  EUROPA GP3  2-2
16 (27/01/13)  CATALONIA B EUROPA 0-7
17 (03/02/13) EUROPA PB BARCINO  1-0
18 (17/02/13)  EUROPA MONOPOL  4-0
19 (24/02/13)  ATL. FORTPIENC  EUROPA 1-1
20 (03/03/13)  EUROPA CERRO  0-1
21 (10/03/13)  LIONS  EUROPA 3-4
22 (17/03/13)  EUROPA CAN PI  3-2
23 (24/03/13)  BESOS B. VIVER  EUROPA 0-3
24 (07/04/13)  EUROPA HOGAR EXTREMEÑO  4-1
25 (14/04/13)  GUINARDÓ  EUROPA 1-3
26 (21/04/13)  EUROPA GOTIC  3-1
       
PROMOCIÓ D'ASCENS
       
Anada (26/05/13)
CASTELLBISBAL EUROPA 5-3 (crònica)
Tornada (02/06/13)
EUROPA CASTELLBISBAL 2-2 (crònica)
       


Classificació: 2n / Punts: 68 / PG: 19 / PE: 5 / PP: 2 / GF: 87 / GC: 29
Campió: Besós B. Viver / Ascens: Besós B. Viver / Promoció: Europa B

 

acidH TEB SpecialOlympics