agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Plantilla

PRIMER EQUIP · Temporada 17/18
 
 
PORTERS
 
FER

Nom: Fernando García-Alejo Pizarro
Procedència: CE Europa
Demarcació: Porter

3a Temporada

07/11/95

     
ARNAU

Nom: Arnau Riera Rodríguez
Procedència: CE Sabadell B
Demarcació: Porter

1a Temporada 27/12/97
 
DEFENSES
 
CANO  (1r capità) 

Nom: Àlex Cano Jiménez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central

9a Temporada

07/03/88

 
ALBERTO  (2n capità) 

Nom: Alberto González Soriano
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central

8a Temporada

01/05/86

     
RUBEN (4t capità)

Nom: Ruben Canelada Amador
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral Esquerre

2a temporada 31/03/87
     
DANI PUJOL

Nom: Daniel Pujol Martínez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral Dret / Extrem Dret

2a temporada 20/05/92
     
GUILLEN

Nom: Adrian Guillen Arévalo
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Central

 1a temporada  08/10/98
     
TORRES

Nom: Álex Torres Gómez
Procedència: Cerdanyola FC
Demarcació: Lateral Dret

1a temporada 08/10/93
     
GAIXAS

Nom: Arnau Gaixas Font
Procedència: RCD Espanyol B
Demarcació: Central

1a temporada 06/07/98
     
DAMIÀ

Nom: Damià Viader Mateo
Procedència: Girona FC Juvenil
Demarcació: Lateral Esquerre

1a temporada 19/02/98
 
MIGCAMPISTES
 
URI   (3r capità)

Nom: Oriol González Murciano
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Organitzador

3a Temporada 02/02/92
     
VARONA

Nom: Ignasi Varona Sastre-Marqués
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mitjapunta

2a temporada 07/06/97
     
JOSA

Nom: Guillem Josa Levratto
Procedència: CD Masnou
Demarcació: Mig Defensiu

2a temporada
(1a 2a etapa)
31/10/95
     
ÁNGEL DE LA TORRE

Nom: Ángel Pérez De la Torre
Procedència: CE Júpiter
Demarcació: Interior / Extrem

1a temporada 04/11/94
     
PRAT
Nom: Àlex Prat Álvarez
Procedència: CE Júpiter
Demarcació: Mig Organitzador
1a temporada 13/06/95
     
TENA
Nom: Carles Tena Parra
Procedència: Santfeliuenc FC
Demarcació: Mig Organitzador
1a temporada 15/10/92
     
PLUVINS
Nom: Xavier Pluvins Ramos
Procedència: AE Prat
Demarcació: Mig Organitzador / Interior
1a temporada 07/07/94
 
DAVANTERS
     
CIVIL

Nom: Xavier Civil Sánchez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davanter Centre

2a temporada 16/08/93
     
JAVI NAVARRO

Nom: Javi Navarro Rodríguez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem Esquerre

2a temporada 01/01/97
     
FERRAN ESTEVE

Nom: Ferran Esteve Aragón
Procedència: CE Europa B
Demarcació: Extrem Dret

1a temporada 12/11/97
     
ALIEU

Nom: Alieu Baldeh
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Extrem Esquerre

1a temporada 22/02/98
     
ALEJANDRO

Nom: Alejandro Javier González Fortúnez
Procedència: CE Europa B
Demarcació: Extrem Dret

1a temporada 18/12/96
     
RAILLO

Nom: Manuel Raillo Arenas
Procedència: Terrassa FC
Demarcació: Davanter Centre

1a temporada 29/08/90
     
DAVID JIMÉNEZ

Nom: David Jiménez Guardia
Procedència: CF Gavà
Demarcació: Extrem Dret

1a temporada 29/06/92
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 

JOAN ESTEVA
Joan Esteva Pomares
1r ENTRENADOR

2a Temporada

28/04/73
     

GABRI GARCIA
Gabriel Garcia Xatart
2n ENTRENADOR

1a temporada 01/06/88
     
ADRIÀ AGUIRRE

Adrià Aguirre López
PREPARADOR FÍSIC

1a temporada 30/06/93
     
F. XAVIER MARTÍNEZ

F. Xavier Martínez López
AJUDANT PREPARADOR FÍSIC

1a temporada 30/10/97
     
MARC GAMÓN

Marc Gamón Gil
PREPARADOR DE PORTERS

3a Temporada 08/05/93
     
SERGI DE MELERO

Sergi De Melero López
FISIOTERAPEUTA

2a temporada 23/09/91
     
YOSHI

Yoshinobu Nishizaki
SCOUTER

2a temporada 26/09/86
     
MANEL CARBALLO

Manel Carballo Calvo
PSICÒLEG

1a temporada 17/07/81
     
COS TÈCNIC AUXILIAR
 
ANDREU SÁNCHEZ

Joan Andreu Sánchez Fernández
DELEGAT D'EQUIP

3a Temporada 09/02/59
     
GABI GARRIDO

Gabriel Garrido Armengol
UTILLER

1a temporada 29/11/90
     
 
Baixes durant la temporada en curs: David Flores (fisioterapeuta).
 
 Baixes de final de la temporada anterior i destí dels jugadors l'estiu del 2017
 
 Aguilar (Prat), Rubi (Santboià), Denis Coch (Rapitenca), Joel Marín (Prat), Javi Iglesias (Gavà), Rojas (FE Grama), Fran Bea (Montañesa), Joel Coch (Castelldefels), Gueri (Horta), Campoy (Constància), Dani Márquez (-), Gonzalo (San Roque Lepe), Abel Rita (Vilafranca) i Reverter (-).
 
 
 
* Nom en verd: Alta durant la lliga
* Nom en taronja: Baixa esportiva i/o mèdica amb retorn en temporada en curs
* Nom en lila: Baixa mèdica indefinida

 

PRIMER EQUIP · Temporada 16/17
 
 
PORTERS
 
FER · Dorsal 1

Nom: Fernando García-Alejo Pizarro
Procedència: CE Europa
Demarcació: Porter

15/16: CE Europa
14/15: CE Mercadal

13/14: Menorca (DH)

2a Temporada

07/11/95

     
AGUILAR · Dorsal 13

Nom: Sergi Aguilar Anguera
Procedència: CE Sabadell B
Demarcació: Porter

16/17: CE Sabadell B
15/16: CF Gavà

14/15: CF Gavà
1a Temporada 08/07/95
 
DEFENSES
 
CANO · Dorsal 4  (1r capità) 

Nom: Àlex Cano Jiménez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central

15/16: CE Europa
14/15: CE Europa

13/14: CE Europa

8a Temporada

07/03/88

 
ALBERTO · Dorsal 8  (2n capità) 

Nom: Alberto González Soriano
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central

15/16: CE Europa
14/15: CE Europa

13/14: CE Europa

7a Temporada

01/05/86

     
RUBI · Dorsal 7

Nom: Ruben Cruz Aguilar
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral Dret/Esquerre

15/16: CE Europa
14/15: CF Gavà

13/14: CF Gavà (juvenil)

2a Temporada 18/04/95
     
JAVI IGLESIAS · Dorsal 6

Nom: Francisco Javier Iglesias García
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral Esquerre

15/16: CE Europa
14/15: CF Pobla Mafumet

13/14: CF Pobla Mafumet

2a temporada 21/02/92
     
ROJAS · Dorsal 3  (4t capità)

Nom: Jorge Rojas Justícia
Procedència: UE Olot
Demarcació: Central

15/16: UE Olot
14/15: UE Olot

13/14: UE Olot
1a temporada 15/04/83
     
DENIS · Dorsal 15

Nom: Denis Coch Duch
Procedència: CF Pobla Mafumet
Demarcació: Central

15/16: CF Pobla Mafumet
14/15: CF Pobla Mafumet

13/14: FC Ascó
1a temporada  13/08/89
     
JOEL · Dorsal 2

Nom: Joel Marín Álvarez
Procedència: UE Cornellà
Demarcació: Lateral Dret

15/16: UE Cornellà
14/15: UE Cornellà

13/14: UE Cornellà
1a temporada 13/09/89
     
RUBEN · Dorsal 16

Nom: Ruben Canelada Amador
Procedència: CF Badalona
Demarcació: Lateral Esquerre

16/17: CF Badalona
15/16: CF Badalona

14/15: UE Olot
1a temporada 31/03/87
 
MIGCAMPISTES
 
URI · Dorsal 5

Nom: Oriol González Murciano
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Organitzador

15/16: CE Europa
14/15: CE Sabadell B

13/14: CF Gavà

2a Temporada 02/02/92
     
FRAN BEA · Dorsal 18   (3r capità) 

Nom: Francisco Javier Bea López
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Organitzador / Mitjapunta

15/16: CE Europa
14/15: CF Badalona

13/14: AE Prat

2a Temporada 04/02/85
     
JOEL COCH · Dorsal 20

Nom: Joel Coch Duch
Procedència: FC Ascó
Demarcació: Pivot Defensiu/Central

15/16: FC Ascó
14/15: SD Leoia

13/14: CE Constància

1a temporada 14/02/91
     
CAMPOY · Dorsal 21

Nom: Sergi Campoy Altés
Procedència: CD Binissalem
Demarcació: Mig Organitzador

15/16: CD Binissalem
14/15: CE Constància

13/14: CE Constància

 1a temporada 24/03/92
     
DANI MÁRQUEZ · Dorsal 12

Nom: Dani Márquez Prieto
Procedència: UD Alcorcón B
Demarcació: Pivot Defensiu

15/16: UD Alcorcon B
14/15: CF Villarreal B

13/14: C.Atl.Madrid (juvenil)

1a temporada 17/06/94
     
GUERI · Dorsal 22

Nom: Gerard Tejedor Sánchez
Procedència: Cerdanyola FC
Demarcació: Mig Organitzador

16/17: Cerdanyola FC
15/16: CE Júpiter

14/15: CE Júpiter

1a temporada 09/07/92
     
VARONA · Dorsal 23

Nom: Ignasi Varona Sastre-Marqués
Procedència: CE Europa B
Demarcació: Mitjapunta

16/17: CE Europa B
15/16: CE Europa Juvenil A

14/15: CE Europa Juvenil B

1a temporada 07/06/97
 
DAVANTERS
     
ABEL RITA · Dorsal 9

Nom: Abel Rita Sánchez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davanter Centre

15/16: CE Europa
14/15: CF Pobla Mafumet

13/14: CF Pobla Mafumet

2a Temporada 07/09/92
     
REVERTER · Dorsal 14

Nom: Èric Reverter Castellet
Procedència: UE Olot
Demarcació: Extrem Esquerre

15/16: UE Olot
14/15: Levante UD B

13/14: UE Olot

1a temporada 07/01/92
     
CIVIL · Dorsal 10

Nom: Xavier Civil Sánchez
Procedència: CE Sabadell B
Demarcació: Davanter Centre

15/16: CE Sabadell B
14/15: CF Gavà

13/14: UE Cornellà

1a temporada 16/08/93
     
GONZALO · Dorsal 17

Nom: Gonzalo Suárez Llano
Procedència: Mérida AD
Demarcació: Davanter Centre

15/16: Mérida AD
14/15: Sevilla Atlético

13/14: Sevilla Atlético

1a temporada 22/04/94
     
NAVARRO · Dorsal 19

Nom: Javi Navarro Rodríguez
Procedència: Málaga CF juvenil
Demarcació: Davanter Centre

15/16: Málaga CF juvenil
14/15: CE Vila Olímpica juvenil

13/14: UE Cornellà juvenil

1a temporada 01/01/97
     
DANI PUJOL · Dorsal 11

Nom: Daniel Pujol Martínez
Procedència: Terrassa FC
Demarcació: Extrem Dret

16/17: Terrassa FC
15/16: CD Castellón

14/15: CD Castellón

1a temporada  20/05/92
 
COS TÈCNIC ESPORTIU
 

JOAN ESTEVA

Joan Esteva Pomares

1r ENTRENADOR

Procedència: -sense equip-

1a Temporada

28/04/73
     

MatiasMATÍAS BORSOT

Matías Borsot Esparbé

2n ENTRENADOR - SCOUTING

Procedència: -sense equip-

1a Temporada 30/05/60
     
GERARD PINIÉS

Gerard Piniés Penadés

PREPARADOR FÍSIC

Procedència: CE Europa

2a Temporada 01/08/91
     
MARC GAMÓN


Marc Gamón Gil

PREPARADOR DE PORTERS

Procedència: CE Europa

2a Temporada 08/05/93
     
SERGI


Sergi De Melero López

FISIOTERAPEUTA

Procedència: CE Europa (Juvenil A)

1a Temporada 23/09/91
 
COS TÈCNIC AUXILIAR
 
ANDREU


Joan Andreu Sánchez Fernández

DELEGAT D'EQUIP

Procedència: CE Europa

2a Temporada 09/02/59
     
WILLIAM


William Mauricio Mantilla González

UTILLER

Procedència: CE Europa

2a Temporada 30/12/72
 
Baixes durant la temporada en curs: Sergio Duran (migcampista), Òscar Sielva (migcampista), Jordi Cano (davanter), Boison Winney (porter), Basel Bawab (preparador físic), Albert Poch (entrenador), David Rodríguez (preparador físic) i Moha Chaoui (porter), Takahisa Shiraishi (segon tècnic).
 
 Baixes de final de la temporada anterior i destí dels jugadors l'estiu del 2016
 
 Gianni (retorn Olot i fitxat pel Peralada -venia cedit-), David López (Terrassa), Oriol Dot (Prat), Padilla (Prat), Àlex Fernández (Terrassa), Guzman (Vilafranca), Josa (cedit al Masnou), Gabriel Vidal (retorn P. Mafumet -venia cedit-), Ivan Vidal (retorn P. Mafumet -venia cedit), Lozano (cedit al Martinenc), Montoro (Montañesa), Nils (Badalona), Poves (Prat) i Rovira (Cerdanyola).
 
 
 
* Nom en verd: Alta durant la lliga
* Nom en taronja: Baixa esportiva i/o mèdica amb retorn en temporada en curs
* Nom en lila: Baixa mèdica indefinida

PRIMER EQUIP · Temporada 15/16
 
 
PORTERS
 
GIANNI

Nom: Ian Cassaro Usart
Procedència: UE Olot
Demarcació: Porter

14/15: UE Olot
13/14: CF Lloret
12/13: CF Lloret

1a Temporada

10/04/92

 
FER

Nom: Fernando García-Alejo Pizarro
Procedència: CE Mercadal
Demarcació: Porter

14/15: CE Mercadal
13/14: Menorca (DH)
12/13: Andorra (FB)

1a Temporada

07/11/95

 
DEFENSES
 
CANO  ·  1r capità

Nom: Àlex Cano Jiménez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central

14/15: CE Europa
13/14: CE Europa
12/13: CE Europa

7a Temporada

07/03/88

 
ALBERTO ·  2n capità

Nom: Alberto González Soriano
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central

14/15: CE Europa
13/14: CE Europa
12/13: CE Europa

6a Temporada

01/05/86

 
DOT

Nom: Oriol Dot Codina
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral Dret

14/15: CE Europa
13/14: Terrassa FC
12/13: UE Rubí

2a Temporada

15/03/88

     
RUBI

Nom: Ruben Cruz Aguilar
Procedència: CF Gavà
Demarcació: Lateral Dret/Esquerra

14/15: CF Gavà
13/14: CF Gavà (juvenil)

1a Temporada 18/04/95
     
DAVID LÓPEZ

Nom: David López Morillo
Procedència: UE Rubí
Demarcació: Central / Lateral

14/15: UE Rubí
13/14: UE Rapitenca / CF Cerdanyola
12/13: UE Rapitenca

1a Temporada 10/01/87
     
JAVI IGLESIAS

Nom: Francisco Javier Iglesias García
Procedència: CF Pobla Mafumet
Demarcació: Lateral

14/15: CF Pobla Mafumet
13/14: CF Pobla Mafumet
12/13: At. Sanluqueño

1a temporada 21/02/92
 
MIGCAMPISTES
 
GUZMÁN ·  4t capità

Nom: Carlos Guzmán Prados
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Organitzador

14/15: CE Europa
13/14: CE Europa
12/13: CE Europa

7a Temporada

02/09/90

 
PADILLA

Nom: Alberto Padilla Martín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Organitzador

14/15: CE Europa
13/14: CF Montañesa
12/13: UD Vista Alegre

3a Temporada
(2a 2a etapa)

20/11/86

     
JOSA

Nom: Guillem Josa Levratto
Procedència: CE Europa B
Demarcació: Pivot

14/15: CE Europa B
13/14: CE Europa Juvenil A
12/13: CE Europa Juvenil A

1a temporada 31/10/95
     
URI

Nom: Oriol González Murciano
Procedència: CE Sabadell B
Demarcació: Mig Organitzador

14/15: CE Sabadell B
13/14: CF Gavà
12/13: CF Gavà

1a Temporada 02/02/92
     
FRAN BEA

Nom: Francisco Javier Bea López
Procedència: CF Badalona
Demarcació: Pivot

14/15: CF Badalona
13/14: AE Prat
12/13: AE Prat

1a Temporada 04/02/85
     
ÀLEX FERNÁNDEZ

Nom: Àlex Fernández Jofresa
Procedència: UE Rubí
Demarcació: Pivot

14/15: CF Badalona / UE Rubí
13/14: FC Santboià
12/13: FC Santboià
1a Temporada 11/12/90
 
GABRIEL VIDAL

Nom: Gabriel Vidal González
Procedència: CF Pobla Mafumet
Demarcació: Pivot

14/15: CF Pobla Mafumet / Torredembarra
13/14: Nàstic (juvenil)
12/13: Nàstic (juvenil)
1a Temporada 08/08/95
 
DAVANTERS
 
ROVIRA ·  3r capità

Nom: Ramon Rovira Terrón
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem Dret/Esquerre

14/15: CE Europa
13/14: CE Europa
12/13: CE Europa

6a Temporada

26/12/88

 
NILS

Nom: Nils Puchades Nordgren
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem Esquerre

14/15: CE Europa
13/14: CF Montañesa
12/13: CF Montañesa

3a Temporada
(2a 2a etapa)

24/12/89

 
POVES

Nom: Alejandro Poves Ruiz
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davanter Centre

14/15: CE Europa
13/14: CF Montañesa
12/13: UE Vic

2a Temporada

09/03/92

     
ABEL RITA

Nom: Abel Rita Sánchez
Procedència: CF Pobla Mafumet
Demarcació: Davanter Centre

14/15: CF Pobla Mafumet
13/14: CF Pobla Mafumet
12/13: CF Pobla Mafumet

1a Temporada 07/09/92
     
PEDRO BILBAO

Nom: Pedro Bilbao Tejeda
Procedència: AE Prat
Demarcació: Extrem Dret

14/15: AE Prat
13/14: UDA Gramenet / FC Santboià
12/13: CE L'Hospìtalet

1a Temporada 23/06/93
     
MONTORO

Nom: Carles Montoro Baqués
Procedència: Terrassa FC
Demarcació: Extrem Esquerre

14/15: Terrassa FC
13/14: Terrassa FC
12/13: Terrassa FC
1a Temporada 29/10/89
     
IVAN VIDAL

Nom: Ivan Vidal González
Procedència: CF Pobla Mafumet
Demarcació: Davanter Centre

14/15: CF Pobla Mafumet / Torredembarra
13/14: Nàstic (juvenil)
12/13: Nàstic (juvenil)
1a Temporada 08/08/95
 
COS TÈCNIC ESPORTIU
 

ALBERT POCH

Albert Poch Ciuró

1r ENTRENADOR

Procedència: CF Gavà

1a Temporada

 24/04/67
     

TAKA

Takahisa Shiraishi

2n ENTRENADOR

Procedència: CF Badalona

1a Temporada 28/10/75
     
JUANJO DÍAZ


Juan José Díaz Díaz

PREPARADOR FÍSIC

Procedència: FC Martinenc

1a Temporada 14/02/87
     
MARC GAMÓN


Marc Gamón Gil

PREPARADOR DE PORTERS

Procedència: -

1a Temporada 08/05/93
     
GAIZKA


Gaizka Garay Bilbao

FISIOTERAPEUTA

Procedència: CE Sabadell

1a Temporada 03/01/78
     
GERARD


Gerard Piniés Penadés

SCOUTER / AUX. PREP. FÍSICA

Procedència: CF Can Vidalet

1a Temporada 01/08/91
 
COS TÈCNIC AUXILIAR
 
ANDREU


Joan Andreu Sánchez Fernández

DELEGAT D'EQUIP

Procedència: CE Europa Juvenil A

1a Temporada 09/02/59
     
 
WILLIAM


William Mauricio Mantilla González

UTILLER

Procedència: -

1a Temporada 30/12/72
     
JESÚS

Jesús Amores Delgado

UTILLER

Procedència: CE Europa

21a Temporada

 01/01/51
 
 Baixes de final de temporada i destí respecte la 2014/2015
 
 Víctor Cócera (Montañesa), Rafa Leva (Masnou), Sergio (Sabadell B), Víctor Duran (Cerdanyola), Pastells (Sabadell), Alegre (Castelldefels), Putxi (Prat), Valderas (Cerdanyola), Javi Lara (Prat), Camacho (Santboià), Javi Sánchez (Cerdanyola) i Ignacio (Prat).
 
 
 
* Nom en verd: Alta durant la lliga
* Nom en vermell: Baixa durant la lliga
* Nom en taronja: Baixa esportiva i/o mèdica amb retorn en temporada en curs
* Nom en lila: Baixa mèdica indefinida

PRIMER EQUIP · Temporada 14/15
 
 
PORTERS
 
RAFA LEVA

Nom: Rafael Leva Molano
Procedència: CE Europa
Demarcació: Porter

4a Temporada

27/09/81

 
SERGIO

Nom: Sergio Fernández Ortiz
Procedència: UDA Gramenet
Demarcació: Porter

1a Temporada

28/03/94

 
CÓCERA

Nom: Víctor Cócera Encinas
Procedència: CF Badalona
Demarcació: Porter

1a Temporada

18/01/93

 
DEFENSES
 
CANO

Nom: Àlex Cano Jiménez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central

6a Temporada

07/03/88

 
ALBERTO GONZÁLEZ

Nom: Alberto González Soriano
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central

5a Temporada

01/05/86

 
VVÍCTOR DURAN

Nom: Víctor Duran Sánchez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central

4a Temporada

02/06/80

 
AALEGRE

Nom: Albert Alegre Martí
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral Esquerre

2a Temporada

28/05/92

 
PASTELLS

Nom: Sergi Pastells Martínez
Procedència: UE Castelldefels
Demarcació: Lateral Dret

1a Temporada

13/10/93

 
DOT

Nom: Oriol Dot Codina
Procedència: Terrassa FC
Demarcació: Lateral Dret

1a Temporada

15/03/88

 
MIGCAMPISTES
 
VALDERAS

Nom: Daniel Valderas Arcos
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig ofensiu/Interior

6a Temporada

14/07/86

 
GUZMÁN

Nom: Carlos Guzmán Prados
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Organitzador

6a Temporada

02/09/90

 
JAVI LARA

Nom: Javier Lara Jiménez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mitjapunta

4a Temporada

23/08/87

 
PADILLA

Nom: Alberto Padilla Martín
Procedència: CF Montañesa
Demarcació: Mig Organitzador

2a Temporada
(1a 2a etapa)

20/11/86

 
PUTXI

Nom: Gerard Puigoriol Arnaus
Procedència: AEC Manlleu
Demarcació: Mig / Pivot Defensiu

1a Temporada

06/05/91

 
VIVES*
* causa baixa el 24/10/14

Nom: Joan Vives Luque
Procedència: UE Vilassar de Mar
Demarcació: Mitjapunta

1a Temporada

21/01/88

 
DAVANTERS
 
CAMACHO

Nom: Roberto Camacho Naise
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem Dret/Esquerre

3a Temporada

30/12/84

 
ROVIRA

Nom: Ramon Rovira Terrón
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem Dret/Esquerre

5a Temporada

26/12/88

 
JJAVI SÁNCHEZ

Nom: Javier Sánchez Camacho
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davanter Centre

2a Temporada

03/02/84

 
NILS

Nom: Nils Puchades Nordgren
Procedència: CF Montañesa
Demarcació: Extrem Esquerre

2a Temporada
(1a 2a etapa)

24/12/89

 
IGNACIO

Nom: Ignacio Rosillo López
Procedència: AE Prat
Demarcació: Extrem Dret

1a Temporada

17/02/88

 
POVES

Nom: Alejandro Poves Ruiz
Procedència: CF Montañesa
Demarcació: Davanter Centre

1a Temporada

09/03/92

 
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
PEDRO DÓLERA Corpas

ENTRENADORProcedència: CE Europa
Data naixement: 15/04/73

6a Temporada

 
 
DANI Contreras Cabado

SEGON ENTRENADOR
Procedència: CE Europa
Data naixement: 13/06/77

5a Temporada

 
 
XAVI Carvajal Mestre

PREPARADOR DE PORTERS
Procedència: -
Data naixement: 30/01/86

1a Temporada

 
 
SANTI Altimira Muñoz

PREPARADOR FÍSIC
Procedència: CE Europa
Data naixement: 30/12/75

2a Temporada

 
 
JUAN León Bargalló

FISIOTERAPEUTA
Procedència: CE Europa
Data naixement: 27/07/85

2a Temporada

 
 
COS TÈCNIC AUXILIAR
 
ALBERT Benet Fernández

DELEGAT
Procedència: CE Europa
Data naixement: 03/05/73

2a Temporada

 
 
JESÚS Amores Delgado

UTILLER
Procedència: CE Europa
Data naixement: 01/01/51

20a Temporada

 
 
 
 
* Nom en verd: Alta durant la lliga
* Nom en vermell: Baixa durant la lliga
* Nom en taronja: Baixa esportiva i/o mèdica amb retorn en temporada en curs
* Nom en lila: Baixa mèdica indefinida

acidH TEB SpecialOlympics