Plantilla

La plantilla 2017/2018 estarà disponible un cop iniciada la pretemporada

PRIMER EQUIP · Temporada 16/17
 
 
PORTERS
 
FER · Dorsal 1

Nom: Fernando García-Alejo Pizarro
Procedència: CE Europa
Demarcació: Porter

15/16: CE Europa
14/15: CE Mercadal

13/14: Menorca (DH)

2a Temporada

07/11/95

     
AGUILAR · Dorsal 13

Nom: Sergi Aguilar Anguera
Procedència: CE Sabadell B
Demarcació: Porter

16/17: CE Sabadell B
15/16: CF Gavà

14/15: CF Gavà
1a Temporada 08/07/95
 
DEFENSES
 
CANO · Dorsal 4  (1r capità) 

Nom: Àlex Cano Jiménez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central

15/16: CE Europa
14/15: CE Europa

13/14: CE Europa

8a Temporada

07/03/88

 
ALBERTO · Dorsal 8  (2n capità) 

Nom: Alberto González Soriano
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central

15/16: CE Europa
14/15: CE Europa

13/14: CE Europa

7a Temporada

01/05/86

     
RUBI · Dorsal 7

Nom: Ruben Cruz Aguilar
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral Dret/Esquerre

15/16: CE Europa
14/15: CF Gavà

13/14: CF Gavà (juvenil)

2a Temporada 18/04/95
     
JAVI IGLESIAS · Dorsal 6

Nom: Francisco Javier Iglesias García
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral Esquerre

15/16: CE Europa
14/15: CF Pobla Mafumet

13/14: CF Pobla Mafumet

2a temporada 21/02/92
     
ROJAS · Dorsal 3  (4t capità)

Nom: Jorge Rojas Justícia
Procedència: UE Olot
Demarcació: Central

15/16: UE Olot
14/15: UE Olot

13/14: UE Olot
1a temporada 15/04/83
     
DENIS · Dorsal 15

Nom: Denis Coch Duch
Procedència: CF Pobla Mafumet
Demarcació: Central

15/16: CF Pobla Mafumet
14/15: CF Pobla Mafumet

13/14: FC Ascó
1a temporada  13/08/89
     
JOEL · Dorsal 2

Nom: Joel Marín Álvarez
Procedència: UE Cornellà
Demarcació: Lateral Dret

15/16: UE Cornellà
14/15: UE Cornellà

13/14: UE Cornellà
1a temporada 13/09/89
     
RUBEN · Dorsal 16

Nom: Ruben Canelada Amador
Procedència: CF Badalona
Demarcació: Lateral Esquerre

16/17: CF Badalona
15/16: CF Badalona

14/15: UE Olot
1a temporada 31/03/87
 
MIGCAMPISTES
 
URI · Dorsal 5

Nom: Oriol González Murciano
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Organitzador

15/16: CE Europa
14/15: CE Sabadell B

13/14: CF Gavà

2a Temporada 02/02/92
     
FRAN BEA · Dorsal 18   (3r capità) 

Nom: Francisco Javier Bea López
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Organitzador / Mitjapunta

15/16: CE Europa
14/15: CF Badalona

13/14: AE Prat

2a Temporada 04/02/85
     
JOEL COCH · Dorsal 20

Nom: Joel Coch Duch
Procedència: FC Ascó
Demarcació: Pivot Defensiu/Central

15/16: FC Ascó
14/15: SD Leoia

13/14: CE Constància

1a temporada 14/02/91
     
CAMPOY · Dorsal 21

Nom: Sergi Campoy Altés
Procedència: CD Binissalem
Demarcació: Mig Organitzador

15/16: CD Binissalem
14/15: CE Constància

13/14: CE Constància

 1a temporada 24/03/92
     
DANI MÁRQUEZ · Dorsal 12

Nom: Dani Márquez Prieto
Procedència: UD Alcorcón B
Demarcació: Pivot Defensiu

15/16: UD Alcorcon B
14/15: CF Villarreal B

13/14: C.Atl.Madrid (juvenil)

1a temporada 17/06/94
     
GUERI · Dorsal 22

Nom: Gerard Tejedor Sánchez
Procedència: Cerdanyola FC
Demarcació: Mig Organitzador

16/17: Cerdanyola FC
15/16: CE Júpiter

14/15: CE Júpiter

1a temporada 09/07/92
     
VARONA · Dorsal 23

Nom: Ignasi Varona Sastre-Marqués
Procedència: CE Europa B
Demarcació: Mitjapunta

16/17: CE Europa B
15/16: CE Europa Juvenil A

14/15: CE Europa Juvenil B

1a temporada 07/06/97
 
DAVANTERS
     
ABEL RITA · Dorsal 9

Nom: Abel Rita Sánchez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davanter Centre

15/16: CE Europa
14/15: CF Pobla Mafumet

13/14: CF Pobla Mafumet

2a Temporada 07/09/92
     
REVERTER · Dorsal 14

Nom: Èric Reverter Castellet
Procedència: UE Olot
Demarcació: Extrem Esquerre

15/16: UE Olot
14/15: Levante UD B

13/14: UE Olot

1a temporada 07/01/92
     
CIVIL · Dorsal 10

Nom: Xavier Civil Sánchez
Procedència: CE Sabadell B
Demarcació: Davanter Centre

15/16: CE Sabadell B
14/15: CF Gavà

13/14: UE Cornellà

1a temporada 16/08/93
     
GONZALO · Dorsal 17

Nom: Gonzalo Suárez Llano
Procedència: Mérida AD
Demarcació: Davanter Centre

15/16: Mérida AD
14/15: Sevilla Atlético

13/14: Sevilla Atlético

1a temporada 22/04/94
     
NAVARRO · Dorsal 19

Nom: Javi Navarro Rodríguez
Procedència: Málaga CF juvenil
Demarcació: Davanter Centre

15/16: Málaga CF juvenil
14/15: CE Vila Olímpica juvenil

13/14: UE Cornellà juvenil

1a temporada 01/01/97
     
DANI PUJOL · Dorsal 11

Nom: Daniel Pujol Martínez
Procedència: Terrassa FC
Demarcació: Extrem Dret

16/17: Terrassa FC
15/16: CD Castellón

14/15: CD Castellón

1a temporada  20/05/92
 
COS TÈCNIC ESPORTIU
 

JOAN ESTEVA

Joan Esteva Pomares

1r ENTRENADOR

Procedència: -sense equip-

1a Temporada

28/04/73
     

MatiasMATÍAS BORSOT

Matías Borsot Esparbé

2n ENTRENADOR - SCOUTING

Procedència: -sense equip-

1a Temporada 30/05/60
     
GERARD PINIÉS

Gerard Piniés Penadés

PREPARADOR FÍSIC

Procedència: CE Europa

2a Temporada 01/08/91
     
MARC GAMÓN


Marc Gamón Gil

PREPARADOR DE PORTERS

Procedència: CE Europa

2a Temporada 08/05/93
     
SERGI


Sergi De Melero López

FISIOTERAPEUTA

Procedència: CE Europa (Juvenil A)

1a Temporada 23/09/91
 
COS TÈCNIC AUXILIAR
 
ANDREU


Joan Andreu Sánchez Fernández

DELEGAT D'EQUIP

Procedència: CE Europa

2a Temporada 09/02/59
     
WILLIAM


William Mauricio Mantilla González

UTILLER

Procedència: CE Europa

2a Temporada 30/12/72
 
Baixes durant la temporada en curs: Sergio Duran (migcampista), Òscar Sielva (migcampista), Jordi Cano (davanter), Boison Winney (porter), Basel Bawab (preparador físic), Albert Poch (entrenador), David Rodríguez (preparador físic) i Moha Chaoui (porter), Takahisa Shiraishi (segon tècnic).
 
 Baixes de final de la temporada anterior i destí dels jugadors l'estiu del 2016
 
 Gianni (retorn Olot i fitxat pel Peralada -venia cedit-), David López (Terrassa), Oriol Dot (Prat), Padilla (Prat), Àlex Fernández (Terrassa), Guzman (Vilafranca), Josa (cedit al Masnou), Gabriel Vidal (retorn P. Mafumet -venia cedit-), Ivan Vidal (retorn P. Mafumet -venia cedit), Lozano (cedit al Martinenc), Montoro (Montañesa), Nils (Badalona), Poves (Prat) i Rovira (Cerdanyola).
 
 
 
* Nom en verd: Alta durant la lliga
* Nom en taronja: Baixa esportiva i/o mèdica amb retorn en temporada en curs
* Nom en lila: Baixa mèdica indefinida

PRIMER EQUIP · Temporada 15/16
 
 
PORTERS
 
GIANNI

Nom: Ian Cassaro Usart
Procedència: UE Olot
Demarcació: Porter

14/15: UE Olot
13/14: CF Lloret
12/13: CF Lloret

1a Temporada

10/04/92

 
FER

Nom: Fernando García-Alejo Pizarro
Procedència: CE Mercadal
Demarcació: Porter

14/15: CE Mercadal
13/14: Menorca (DH)
12/13: Andorra (FB)

1a Temporada

07/11/95

 
DEFENSES
 
CANO  ·  1r capità

Nom: Àlex Cano Jiménez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central

14/15: CE Europa
13/14: CE Europa
12/13: CE Europa

7a Temporada

07/03/88

 
ALBERTO ·  2n capità

Nom: Alberto González Soriano
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central

14/15: CE Europa
13/14: CE Europa
12/13: CE Europa

6a Temporada

01/05/86

 
DOT

Nom: Oriol Dot Codina
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral Dret

14/15: CE Europa
13/14: Terrassa FC
12/13: UE Rubí

2a Temporada

15/03/88

     
RUBI

Nom: Ruben Cruz Aguilar
Procedència: CF Gavà
Demarcació: Lateral Dret/Esquerra

14/15: CF Gavà
13/14: CF Gavà (juvenil)

1a Temporada 18/04/95
     
DAVID LÓPEZ

Nom: David López Morillo
Procedència: UE Rubí
Demarcació: Central / Lateral

14/15: UE Rubí
13/14: UE Rapitenca / CF Cerdanyola
12/13: UE Rapitenca

1a Temporada 10/01/87
     
JAVI IGLESIAS

Nom: Francisco Javier Iglesias García
Procedència: CF Pobla Mafumet
Demarcació: Lateral

14/15: CF Pobla Mafumet
13/14: CF Pobla Mafumet
12/13: At. Sanluqueño

1a temporada 21/02/92
 
MIGCAMPISTES
 
GUZMÁN ·  4t capità

Nom: Carlos Guzmán Prados
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Organitzador

14/15: CE Europa
13/14: CE Europa
12/13: CE Europa

7a Temporada

02/09/90

 
PADILLA

Nom: Alberto Padilla Martín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Organitzador

14/15: CE Europa
13/14: CF Montañesa
12/13: UD Vista Alegre

3a Temporada
(2a 2a etapa)

20/11/86

     
JOSA

Nom: Guillem Josa Levratto
Procedència: CE Europa B
Demarcació: Pivot

14/15: CE Europa B
13/14: CE Europa Juvenil A
12/13: CE Europa Juvenil A

1a temporada 31/10/95
     
URI

Nom: Oriol González Murciano
Procedència: CE Sabadell B
Demarcació: Mig Organitzador

14/15: CE Sabadell B
13/14: CF Gavà
12/13: CF Gavà

1a Temporada 02/02/92
     
FRAN BEA

Nom: Francisco Javier Bea López
Procedència: CF Badalona
Demarcació: Pivot

14/15: CF Badalona
13/14: AE Prat
12/13: AE Prat

1a Temporada 04/02/85
     
ÀLEX FERNÁNDEZ

Nom: Àlex Fernández Jofresa
Procedència: UE Rubí
Demarcació: Pivot

14/15: CF Badalona / UE Rubí
13/14: FC Santboià
12/13: FC Santboià
1a Temporada 11/12/90
 
GABRIEL VIDAL

Nom: Gabriel Vidal González
Procedència: CF Pobla Mafumet
Demarcació: Pivot

14/15: CF Pobla Mafumet / Torredembarra
13/14: Nàstic (juvenil)
12/13: Nàstic (juvenil)
1a Temporada 08/08/95
 
DAVANTERS
 
ROVIRA ·  3r capità

Nom: Ramon Rovira Terrón
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem Dret/Esquerre

14/15: CE Europa
13/14: CE Europa
12/13: CE Europa

6a Temporada

26/12/88

 
NILS

Nom: Nils Puchades Nordgren
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem Esquerre

14/15: CE Europa
13/14: CF Montañesa
12/13: CF Montañesa

3a Temporada
(2a 2a etapa)

24/12/89

 
POVES

Nom: Alejandro Poves Ruiz
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davanter Centre

14/15: CE Europa
13/14: CF Montañesa
12/13: UE Vic

2a Temporada

09/03/92

     
ABEL RITA

Nom: Abel Rita Sánchez
Procedència: CF Pobla Mafumet
Demarcació: Davanter Centre

14/15: CF Pobla Mafumet
13/14: CF Pobla Mafumet
12/13: CF Pobla Mafumet

1a Temporada 07/09/92
     
PEDRO BILBAO

Nom: Pedro Bilbao Tejeda
Procedència: AE Prat
Demarcació: Extrem Dret

14/15: AE Prat
13/14: UDA Gramenet / FC Santboià
12/13: CE L'Hospìtalet

1a Temporada 23/06/93
     
MONTORO

Nom: Carles Montoro Baqués
Procedència: Terrassa FC
Demarcació: Extrem Esquerre

14/15: Terrassa FC
13/14: Terrassa FC
12/13: Terrassa FC
1a Temporada 29/10/89
     
IVAN VIDAL

Nom: Ivan Vidal González
Procedència: CF Pobla Mafumet
Demarcació: Davanter Centre

14/15: CF Pobla Mafumet / Torredembarra
13/14: Nàstic (juvenil)
12/13: Nàstic (juvenil)
1a Temporada 08/08/95
 
COS TÈCNIC ESPORTIU
 

ALBERT POCH

Albert Poch Ciuró

1r ENTRENADOR

Procedència: CF Gavà

1a Temporada

 24/04/67
     

TAKA

Takahisa Shiraishi

2n ENTRENADOR

Procedència: CF Badalona

1a Temporada 28/10/75
     
JUANJO DÍAZ


Juan José Díaz Díaz

PREPARADOR FÍSIC

Procedència: FC Martinenc

1a Temporada 14/02/87
     
MARC GAMÓN


Marc Gamón Gil

PREPARADOR DE PORTERS

Procedència: -

1a Temporada 08/05/93
     
GAIZKA


Gaizka Garay Bilbao

FISIOTERAPEUTA

Procedència: CE Sabadell

1a Temporada 03/01/78
     
GERARD


Gerard Piniés Penadés

SCOUTER / AUX. PREP. FÍSICA

Procedència: CF Can Vidalet

1a Temporada 01/08/91
 
COS TÈCNIC AUXILIAR
 
ANDREU


Joan Andreu Sánchez Fernández

DELEGAT D'EQUIP

Procedència: CE Europa Juvenil A

1a Temporada 09/02/59
     
 
WILLIAM


William Mauricio Mantilla González

UTILLER

Procedència: -

1a Temporada 30/12/72
     
JESÚS

Jesús Amores Delgado

UTILLER

Procedència: CE Europa

21a Temporada

 01/01/51
 
 Baixes de final de temporada i destí respecte la 2014/2015
 
 Víctor Cócera (Montañesa), Rafa Leva (Masnou), Sergio (Sabadell B), Víctor Duran (Cerdanyola), Pastells (Sabadell), Alegre (Castelldefels), Putxi (Prat), Valderas (Cerdanyola), Javi Lara (Prat), Camacho (Santboià), Javi Sánchez (Cerdanyola) i Ignacio (Prat).
 
 
 
* Nom en verd: Alta durant la lliga
* Nom en vermell: Baixa durant la lliga
* Nom en taronja: Baixa esportiva i/o mèdica amb retorn en temporada en curs
* Nom en lila: Baixa mèdica indefinida

PRIMER EQUIP · Temporada 14/15
 
 
PORTERS
 
RAFA LEVA

Nom: Rafael Leva Molano
Procedència: CE Europa
Demarcació: Porter

4a Temporada

27/09/81

 
SERGIO

Nom: Sergio Fernández Ortiz
Procedència: UDA Gramenet
Demarcació: Porter

1a Temporada

28/03/94

 
CÓCERA

Nom: Víctor Cócera Encinas
Procedència: CF Badalona
Demarcació: Porter

1a Temporada

18/01/93

 
DEFENSES
 
CANO

Nom: Àlex Cano Jiménez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central

6a Temporada

07/03/88

 
ALBERTO GONZÁLEZ

Nom: Alberto González Soriano
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central

5a Temporada

01/05/86

 
VVÍCTOR DURAN

Nom: Víctor Duran Sánchez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central

4a Temporada

02/06/80

 
AALEGRE

Nom: Albert Alegre Martí
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral Esquerre

2a Temporada

28/05/92

 
PASTELLS

Nom: Sergi Pastells Martínez
Procedència: UE Castelldefels
Demarcació: Lateral Dret

1a Temporada

13/10/93

 
DOT

Nom: Oriol Dot Codina
Procedència: Terrassa FC
Demarcació: Lateral Dret

1a Temporada

15/03/88

 
MIGCAMPISTES
 
VALDERAS

Nom: Daniel Valderas Arcos
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig ofensiu/Interior

6a Temporada

14/07/86

 
GUZMÁN

Nom: Carlos Guzmán Prados
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Organitzador

6a Temporada

02/09/90

 
JAVI LARA

Nom: Javier Lara Jiménez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mitjapunta

4a Temporada

23/08/87

 
PADILLA

Nom: Alberto Padilla Martín
Procedència: CF Montañesa
Demarcació: Mig Organitzador

2a Temporada
(1a 2a etapa)

20/11/86

 
PUTXI

Nom: Gerard Puigoriol Arnaus
Procedència: AEC Manlleu
Demarcació: Mig / Pivot Defensiu

1a Temporada

06/05/91

 
VIVES*
* causa baixa el 24/10/14

Nom: Joan Vives Luque
Procedència: UE Vilassar de Mar
Demarcació: Mitjapunta

1a Temporada

21/01/88

 
DAVANTERS
 
CAMACHO

Nom: Roberto Camacho Naise
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem Dret/Esquerre

3a Temporada

30/12/84

 
ROVIRA

Nom: Ramon Rovira Terrón
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem Dret/Esquerre

5a Temporada

26/12/88

 
JJAVI SÁNCHEZ

Nom: Javier Sánchez Camacho
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davanter Centre

2a Temporada

03/02/84

 
NILS

Nom: Nils Puchades Nordgren
Procedència: CF Montañesa
Demarcació: Extrem Esquerre

2a Temporada
(1a 2a etapa)

24/12/89

 
IGNACIO

Nom: Ignacio Rosillo López
Procedència: AE Prat
Demarcació: Extrem Dret

1a Temporada

17/02/88

 
POVES

Nom: Alejandro Poves Ruiz
Procedència: CF Montañesa
Demarcació: Davanter Centre

1a Temporada

09/03/92

 
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
PEDRO DÓLERA Corpas

ENTRENADORProcedència: CE Europa
Data naixement: 15/04/73

6a Temporada

 
 
DANI Contreras Cabado

SEGON ENTRENADOR
Procedència: CE Europa
Data naixement: 13/06/77

5a Temporada

 
 
XAVI Carvajal Mestre

PREPARADOR DE PORTERS
Procedència: -
Data naixement: 30/01/86

1a Temporada

 
 
SANTI Altimira Muñoz

PREPARADOR FÍSIC
Procedència: CE Europa
Data naixement: 30/12/75

2a Temporada

 
 
JUAN León Bargalló

FISIOTERAPEUTA
Procedència: CE Europa
Data naixement: 27/07/85

2a Temporada

 
 
COS TÈCNIC AUXILIAR
 
ALBERT Benet Fernández

DELEGAT
Procedència: CE Europa
Data naixement: 03/05/73

2a Temporada

 
 
JESÚS Amores Delgado

UTILLER
Procedència: CE Europa
Data naixement: 01/01/51

20a Temporada

 
 
 
 
* Nom en verd: Alta durant la lliga
* Nom en vermell: Baixa durant la lliga
* Nom en taronja: Baixa esportiva i/o mèdica amb retorn en temporada en curs
* Nom en lila: Baixa mèdica indefinida

acidH TEB SpecialOlympics