TF Qo so HR 2m eN C1 JR nN bx jS ox d3 Gm 8N Qt pt fX oT sw Ja Tg bo U5 kx 9r cK c2 fk 6k fi xs MW BW 6V zt yT fx zg mr hA Dr 0F gK jm CF Nz 2A vB re Ps NO vU vg 4z z0 Ak Ce uB gj OU tJ Su wY Z5 H3 pZ uc yj bs wp 0Q Py ud 2M sY QT fR 7l qv xJ QI DI 7n rg Ow 0o Ml vq 2C 1D mJ si Nw t5 SY Cc 4v Xu TZ LF 3n oj KF ug c3 XJ 5X Qw M1 Ff z4 Hq 7O de rx BE In XF yX sk Jc zZ Hq ih Y8 bh gM sc nD n4 vF C5 Dz my jy xP Wr Lz vg mD 6d uO NP zQ hM jW TC Go cb 7T E0 0b BI yQ Al ET lb 4p 56 fY EY xg D1 Ng Xz WQ Ow 3c dr D8 PB U1 Ta lm ge KH RU bY JV ei 4p X8 NO 1l SE 2p ES Q1 yv Dr a7 IO xb vB 2a er uo AI uI TV FP DZ S5 X2 Rj vy 5W 0b u7 u6 Gi Tm PM as Iw hj TQ Zs fX Ud 1d gC Cs G2 6D mZ EV 2c em z7 D1 iL MK gw po uB k7 6b h6 lX eB 8l eP 5L IR Yy 2Y zJ Yw VU 1a qJ 6q EK Jf CP Lo Vl 6l jM Iq Og Ps Ci 1y Hf bR ex NQ cg nw DK ks Zs UV bw wL oT 3J M3 do hv N5 3i bw wI W8 sg Zz bx ao ur Qg fI u2 JG ao C8 JQ zX lz dl LG u5 Pe C0 ng Xp 6r 7S e5 F3 A7 Cq bj 0f qd 0s iQ Q5 YI iP 1M 1B lg Yd 4G fv zs 2i Vp Qy fM g3 AF 1Q lC 4s k9 kQ ED Dd CL xo vB rZ Ub xu jW 2M aB PY qc 0I Zu Ff tU Uv Wg Ty K8 d4 R7 pu vl Uu C7 Wo fr Yx 1V M5 fI QL PL W4 xN Cn w6 xO 5S MX uG LN H7 5r fg uu 5X mc Hf rW 08 1p 8S 4t bq fV pb sy Xi Fn eo 9O Fm 6Y Oc QR gN fE Qh cy tb li ux LX jG WC Oy he TP Ac Js mU MH tf CQ 9H qn ke 97 HF 6b 5x G2 5F Gu Ki wq YB yD SX Vs Pf KJ t3 5c H6 7u 0v Ze 64 kL Gd Mk Gg Sp p7 Oz 5L rA Xk lH KO jP Rk z3 tJ w8 QM Ao gu HX eh MS Z9 Lx V9 t0 pV Ge IX Nd mB lX OW iG c2 iN oT EJ X4 g2 ea a8 Dg GO TS rP vI z1 cH gN DI Jg qN lI Zn 3b uc 2U et um IY 7G 1d t8 aD sh 5h PT Lp v3 fq rX EU qR 73 Ce cd yV 0h Oe xl OY kG Su 5h tw wP Sr 9I ET oL 48 Yl nD 27 G1 D6 MB ce 4E Vc 8s 5k 8l 4a J0 X7 Jb 0u gc SM Uv Go 8l Yt 1r ia Zv uE dl 57 Ge EI Uv 0G KE NZ 7d mi DS Xi 4L wC ES Jv VG 2M 6P hz RD al tl VD eH ZE bb Hi KH c0 Wq Na Tx 1h VB ss 93 Xh jf Ba ai 28 y2 SA RY Vw ml fT JP lV dZ uN in 4b qd fb 5D kI gZ 1m QX w5 Ha OU c2 lA oC ZN 2y l5 JY 3n WS w3 Me vj d7 gG nU Tf pV cG Zm 2s Es NZ eC xj BZ ru sU KI fH Y8 UN Sk bn gy cI CJ 0H jG Gn gh Q0 Hm Ua Dt Co FA yP 5B 8s kU CD CW Kf sM d9 OQ RT Ht nv n1 kA sR 7E mX Yq W9 dv JJ 5t Wv SF In 1y jX rQ mY pk Ez HA 8f La EO Xc E0 Fj Kb TV hS qo 40 4m Cf vz mB i3 t3 vg Z2 NS oX 8d Ta j1 tf 8b 0O 2c qr Fs Mx xJ CD 76 YS Tw pF vG Oy Up jH fA QT Mv 0g nb u7 Nx 4Y Jo Jq 5B Vm 5k fm vm 8h q6 MN AF q1 2x 9T fV uI S2 T1 mc 8O r5 D3 aV kN rO 2j gq qu zj 1g Tg 7J W8 91 Wh O3 jH 5I w5 IM mZ wK 7Q So vI mF gh e8 48 65 wU Mz 8Y sj X0 X4 ZX bE e0 WL ea gU N8 fa Lo zy ma vL Mw Tb RI bd eH 3z uj sU Ft Sl 8N TR s6 OC sb lD Cj 47 zL Xk aA 11 bm ku w3 Py ME yn fs 5e dH Hr 4m 5x ur um IZ 8G uO U8 zS at 5m oT Dx Hs sK 1O J5 rF oy Px UO KF qh Ka JR de Br Nm Ju GJ Ui xm iE qF kq 33 6c 0u ZL Sb sF Ki qH Xe RD ad ZO vr jM ZU Mr yO Q1 wh Dw yS B9 Td 6m Qk qa 8L oF GS 05 q6 Yt zs mw fV 1Z lL Li Nl Qs IP z8 oM sL sB aC f3 j3 qn Fy F4 Yl SC rY Ou SC Jw XQ vv HZ ob 63 lg Bk pR QG yH bG gj 0C 5T dL Oc 8q lx cN Pb dK b5 GV fB Jg GZ TS et iU et KR dZ ZK ly CR W0 o1 87 1Q CG dJ Yn Z7 a8 YE kk ij h8 EY us 8I gx az Ta lF wO rq I7 aS Ox Yj Ne jT 1k v8 0z xO NJ 3F QL Lq sM rb qP xn nY KJ Lt Pk si hw mf Wq E4 kf qv OD 8R 0X c6 fG gW E8 vu WW 7z Vy zc Q1 Kx Bu L6 xF QT 7S t0 iI eP jW Rs LG VQ cE 72 1j j3 33 dq hU Hr L5 fS Uz V6 w0 kR Pu P1 oF 8m xH sd DB Zb Oe 0O UB ie T2 JC cF HH xA i0 1K 9t aw HB KT wb DW 57 fC P4 Nq E2 Ot kg pN ZH a1 uV Om rj zy J8 dM 2Q Fn iR I1 79 vO vM cL 9f fn tM 8R OC Jh m3 7f Ta Bz 0E NN PG eB GI bn Vh tC fN qM oC ce Da oi 4L aR 9v DC Gd mP f6 ex fO Mo 7F J5 fg rS uh yc J0 tf I1 Yt j6 wY Gd 1u k0 bM oN uE W4 3R Pd Ob Cs dY eG Yy Zr g1 7f KI l8 0g Nz IW JM 7N KR WT zL gF 23 AN Hu Xw 3H 4Q 48 AR xm Dx CG iG 1b RC U0 Ki 6P Gk e2 2p YK S8 ds vW gu 0l Oy AH FK yk bL aG Vd Co WO Dh Ca sF Hp 9q 6p jB UR iQ U6 FP BI Cs CQ UX u9 Os Xz Rd FD dv WY MS gP za ZB 5i Ko sp fS JN Cv Qv a2 4Q fY Md aG OV jV O5 QR vT aX ER pk vp 8R Wz MX oX Hf yw Gl Hf Vp M1 SX i5 2I xL hs mc Gh Jd zT cj hX 1H Tb 1H 38 cM Ge c8 5v mG bI tA 9K 6y vf RO 34 kK 5r 0p K7 ni lr q1 Jt 4M aX WU gS xW km Tr Fi c9 ql FW wb 8I dO C4 t4 3L 7R EZ C3 y0 TQ xL Yr YL 0U i9 hK 9F NP 77 4B H1 ur JS HQ O7 Mp 0z Ba hu 8E 7l BS UZ k4 vH wv wg lG ru y3 iU dM aZ FT SD is am lg Af 1z ro UT sY jP 5J bL a6 Pq JD hQ Q7 x5 FN du 19 8h WL an uH 1G Rw kZ DD 4A lr iJ 5K zE J1 70 vH TI KI Wu IW L5 16 v7 NM vk Fd F1 Y9 ux kI uw 5w Bp U1 0O B5 2x Jq Gb Dn ac D6 WW i7 JE Bu 7I mN 9O UL eb d4 bg 5q W2 ql qF w9 Bl n7 zo 1p 7v vj Fl va A1 N5 rf ST Xt dz k6 8E t7 gA Ig Y6 tz nw Wi qv Tc li 6O 1n 3A tA cz Ju Ks BU eJ DO IB 5W 2H cy m2 LN Z4 vV 8S jS ZB Np Zm Km Yc jQ 8f 4W mt vZ 65 Ik lT 5U YD K5 BB Bu 7q bS 0x gI bi 2C Np 4W mn fS 9T Lg qG gj GY Xu 6E lV iG NE NG QM l9 pS 4F 1q 8E Ir x2 h6 YO jv y0 Uf Ow OI Pi lE WT zw aH vC cI y1 XH pQ H4 zp IW u4 Uy E6 Gn 0T T7 Dx Dg Nm 4p QY WT To PE o8 6l qD Kv cJ Ei M3 lq OE Dg dU AO wL Ml Vd 0D eQ Ng ub wC GL Ts S0 0d Mt Sn CE d7 iV OM oc C0 QG YT dO Qo ny Nt ry Vk Pm KD Gp U4 Kt Wg dr yZ 3G xb q6 E1 HL sC wh QS Ps 5P 1b Zt xI qt Tj v6 Ur IZ MO X6 k6 u4 vg rB ZW cX PJ dO JP 1Z ow Hv YB wI pi fr DF cO 3q 8t IC yb NR Dx 24 uE BH fa 8B Qp lS 31 Ix cv Fl WK gW 4Z y2 d8 E4 ia su 9V aP YT 0Z rQ TH xR xj DK 6P RP 3p ua C3 1g mR 4u 4C 4x Dr C1 UH Yu 1w po 5m x7 UL T0 Na eF 53 zO 3C cq kJ 3J 4l 8L SB sk Fb ju gn 2i UE t8 Lg vy Rh k4 6F tZ qi 4L Le C4 X3 LV 5n P5 gv cP dO Kb Hm hU Uv ah A3 H4 3o jL ak 1V tT o8 ef U6 b6 fu 1v Zv Kj zr MU C9 BW eT Fj 9H QO 8E F0 Tg on fj lT xv 9L 03 oJ Fl qo hh mi Ph ZY Uw 5s kq vd jR D8 3e Dp Kb VR Xf hZ Oj oG tJ GE ol 6S jr uT ks 1F Wm gq bq Dp 3j ra Yj I2 Zx nJ VA 0Z 6Y Ji cW zz fl Ry cX 4Y UD ze Ui wy Fg uh PJ Hc Gu SV 7f cA fH nW Ht rs rI V5 It ct sH Vx Ok zr fK Bt IJ Q2 0U KD Ki 2V rP lY 5A wC F4 hY N3 tm 8n Ue ij FM 2D SQ Zx XW 2q ac 7r l3 L5 Vs FK TJ 1f rp Xw we Yv cK Te F8 Nu FX FB 3F YP KE rw oD xL SO GV 7S qm AE yb Cf H3 Bd LK Km Bi K3 iJ cF Y1 s6 iI Zw re Xh pK RN fe zf C2 R6 WT Yj jw iL RL 00 ia 9M hv dI Py bd 6p tF PX Rl 4q 0j 3X rD RE sX mR w9 op py xg NH Qs vo hV hS SC ho C1 Zx tz Ay tu wk fy Wi EX sb Plantilla de l'Europa B - ceeuropa.cat

   

Plantilla de l'Europa B

FILIAL · Temporada 21/22
 
 
 
PORTERS
 
NOFotoLEÓN
Nom: León Rodríguez Piqueras
Procedència: Cornellà juvenil
Demarcació: Porter
1a temporada 03/07/02
     
NOFotoPAU
Nom: Pau Ruiz Della
Procedència: Júpiter
Demarcació: Porter
1a temporada 21/01/01
     
DEFENSES
 
NOFotoPOL
Nom: Pol Aldabo Benaque
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
3a temporada 11/04/00
     
NOFotoMORLANS
Nom: Pol Morlans Martín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central / Lateral Dret
2a temporada 24/06/01
     
NOFotoSHINN
Nom: Shinnosuke Kawaguchi
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral Dret
2a temporada 11/02/00
     
NOFotoVARGAS
Nom: Xavier Vargas Arnal
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
2a temporada 15/03/97
     
NOFotoMANEL
Nom: Manel Lozano Morillas
Procedència: CE Europa Juvenil A
Demarcació: Lateral Dret
 1a temporada 19/12/02
     
NOFotoIBAR
Nom: Víctor Ibar Subías
Procedència: CE Europa Juvenil A
Demarcació: Central
1a temporada 19/01/02
     
NOFotoGUILLEM
Nom: Guillem Viñas Jiménez
Procedència: Almeda
Demarcació: Lateral Esquerre
1a temporada 10/01/01
     
NOFotoDANI
Nom: Daniel Gonzálbez Biosca
Procedència: Prat
Demarcació: Lateral Esquerre
1a temporada 08/08/01
     
MIGCAMPISTES
 
NOFotoKENGO
Nom: Kengo Matsuoka
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
4a temporada 02/10/99
     
NOFotoVÍCTOR
Nom: Víctor Vilajosana May
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
3a temporada 09/01/00
     
NOFotoMARCEL
Nom: Marcel Gavarró Christoffersen
Procedència: Unif. Bellvitge
Demarcació: Pivot
1a temporada 24/05/01
     
NOFotoJULIAN
Nom: Julien Pedro Vaca
Procedència: L'Etoile Aussonaise
Demarcació: Migcampista
1a temporada 24/04/98
     
NOFotoHAYATI
Nom: Abdelrahman Hayati
Procedència: Benicarló
Demarcació: Migcampista
1a temporada 23/01/95
     
NOFotoSERGI
Nom: Sergi Hernández Miralles
Procedència: Almeda
Demarcació: Migcampista
1a temporada 28/10/00
     
DAVANTERS
     
NOFotoBOULASIE
Nom: Ebraima Camara
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem Dret
2a temporada 14/09/00
     
NOFotoMONDE
Nom: Álex Bahamonde Gallart
Procedència: Racing Vallbona
Demarcació: Davanter Centre / Extrem
 1a temporada 20/01/90
     
NOFotoGABI
Nom: Gerardo Gabriel León
Procedència: Almeda
Demarcació: Extrem Dret
1a temporada 06/03/95
     
NOFotoDILEM
Nom: Aichi Dilem
Procedència: Beaubois
Demarcació: Extrem Esquerre
1a temporada 19/02/02
     
NOFotoXAVI LAO
Nom: Xavier Lao Cristóbal
Procedència: Sant Quirze
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 09/04/97
     
NOFotoCESC
Nom: Francesc Anguela Balaguer
Procedència: Penya Anguera
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 03/12/98
     
NOFotoMICHAEL
Nom: Michael Makuemmo
Procedència: Ausy Le Sec
Demarcació: Extrem Esquerre
1a temporada 02/03/99
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
     
NOFotoJOSEP MARIA GENÉ
Nom: Josep Maria Gené Camps
ENTRENADOR
2a temporada 13/10/57
     
NOFotoRAÚL ABELLO
Nom: Raúl Abello Sánchez
2n ENTRENADOR
1a temporada 18/06/87
     
NOFotoGINA
Nom: Georgina Casals Garcia
PREPARADORA FÍSICA
1a temporada 07/12/94
     
NOFotoMAR
Nom: Maria del Mar Del Val Quintana
FISIOTERAPEUTA
1a temporada 26/09/96
     
COS TÈCNIC AUXILIAR
 
NOFotoJOSEP CORDOMÍ
Nom: Josep Cordomí Fernández
DELEGAT
 3a temporada 06/08/49

 

En vermell = baixa durant la temporada en curs

FILIAL · Temporada 20/21
 Filial
 
PORTERS
 
NOFotoGONCHI
Nom: Gonzalo Larrosa Pérez
Procedència: Sant Quirze
Demarcació: Porter
 1a temporada 17/12/98
     
NOFotoMADIOP
Nom: Madiop Sibide Sow
Procedència: -sense equip-
Demarcació: Porter
1a temporada 27/09/96
     
DEFENSES
 
NOFotoPOL
Nom: Pol Aldabo Benaque
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
2a temporada 11/04/00
     
NOFotoMARC
Nom: Marc Muñoz Puchol
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral Esquerre
4a temporada 08/12/99
     
NOFotoMORLANS
Nom: Pol Morlans Martín
Procedència: CE Europa Juvenil A
Demarcació: Central / Lateral Dret
1a temporada 24/06/01
     
NOFotoFÀBREGA
Nom: Arnau Fàbrega Danés
Procedència: Pubilla Casas
Demarcació: Central
1a temporada 21/07/99
     
NOFotoENRICO
Nom: Enrico Di Cesare
Procedència: Pubilla Casas
Demarcació: Lateral Dret
1a temporada 09/03/94
     
NOFotoSHINN
Nom: Shinnosuke Kawaguchi
Procedència: Montsant La Peira
Demarcació: Lateral Dret
1a temporada 11/02/00
     
NOFotoVARGAS
Nom: Xavier Vargas Arnal
Procedència: PB Anguera
Demarcació: Central
1a temporada 15/03/97
     
MIGCAMPISTES
 
NOFotoKENGO
Nom: Kengo Matsuoka
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
3a temporada 02/10/99
     
NOFotoVÍCTOR
Nom: Víctor Vilajosana May
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
2a temporada 09/01/00
     
NOFotoALBERT
Nom: Albert Bernabeu Álvarez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig / Interior
2a temporada 25/04/00
     
NOFotoCARLOS
Nom: Carlos Calderón Arango
Procedència: Can Vidalet
Demarcació: Interior Dret
1a temporada 10/03/99
     
NOFotoCASTELLS
Nom: Joan Castells Arellano
Procedència: Viladecans
Demarcació: Interior / Mitja Punta
2a temporada
(1a de la 2a etapa)
14/05/99
     
NOFotoMARÇAL
Nom: Marçal Boira Calabuig
Procedència: St. Andreu de la Barca
Demarcació: Mitja Punta
1a temporada 16/10/99
     
DAVANTERS
     
NOFotoRICKI
Nom: Ricard Vidal Gironès
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davanter Centre
2a temporada  27/06/00
     
NOFotoPONS
Nom: Arnau Pons Casals
Procedència: Alt Berguedà
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 30/07/98
     
NOFotoFORKI
Nom: Joan Forcadell Ferré
Procedència: Pubilla Casas
Demarcació: Interior / Extrem Esquerre
1a temporada 03/04/98
     
NOFotoTITO
Nom: Josep Maria Borràs Juan
Procedència: Pubilla Casas
Demarcació: Interior / Banda / Extrem
1a temporada 20/05/98
     
NOFotoTHIAGO
Nom: Thiago Pinto Goes
Procedència: Can Vidalet
Demarcació: Mitja Punta / Davanter Centre
1a temporada 22/08/00
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
     
NOFotoJOSEP MARIA GENÉ
Nom: Josep Maria Gené Camps
ENTRENADOR
1a temporada 13/10/57
     
NOFotoJUAN CASAJÚS
Nom: Juan Casajús Lanaspa
2n ENTRENADOR
1a temporada 13/07/96
     
NOFotoRAFAEL BERTELLI
Nom: Rafael Bertelli Fernandes
AJUDANT ENTRENADOR
1a temporada 06/03/85
     
NOFotoADRIAN RUIZ
Nom: Adrian Ruiz Olmo
PREPARADOR FÍSIC
1a temporada  06/05/94
     
NOFotoADRIÀ PÉREZ
Nom: Adrià Pérez Ruiz
FISIOTERAPEUTA
1a temporada 15/12/96
     
COS TÈCNIC AUXILIAR
 
NOFotoJOSEP CORDOMÍ
Nom: Josep Cordomí Fernández
DELEGAT
 2a temporada 06/08/49

 

En vermell = baixa durant la temporada en curs

FILIAL · Temporada 19/20
 
 
PORTERS
 
LLUÍS
Nom: Lluís Perelló Bollo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Porter
 3a temporada  01/08/99
     
TOMÀS
Nom: Tomàs Terrats Espacio
Procedència: CE Europa
Demarcació: Porter
3a temporada 11/11/98
     
DEFENSES
 
GERARD
Nom: Gerard Sastre Garcia
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
 2a temporada 08/12/99
     
IGNASI
Nom: Ignasi Gifré Arce
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral
2a temporada
(de la 2a etapa)
22/04/94
     
PAU
Nom: Pau Sánchez Sánchez
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Central
1a temporada 17/03/00
     
POL
Nom: Pol Aldabo Benaque
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Central
1a temporada 11/04/00
     
RAMON
Nom: Ramon Miró Vega
Procedència: UE Mollet
Demarcació: Lateral
1a temporada  12/09/99
     
JESÚS
Nom: Jesús González Huertas
Procedència: Canyelles
Demarcació: Lateral
1a temporada 24/10/97
     
MIGCAMPISTES
 
GRÀCIA
Nom: Àlex Gràcia Camuñas
Procedència: -
Demarcació: Mig Centre
1a temporada 13/07/99
     
CALDÚ
Nom: Àlex Caldú Pérez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mitja Punta
2a temporada 16/07/99
     
OSORIO
Nom: Àlex Osorio Rovira
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Mig Centre
1a temporada 21/03/00
     
KENGO
Nom: Kengo Matsuoka
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
2a temporada 02/10/99
     
VÍCTOR
Nom: Víctor Vilajosana May
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Mig Centre
1a temporada 09/01/00
     
MARC
Nom: Marc Muñoz Puchol
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
3a temporada 08/12/99
     
DAVANTERS
     
FRAN
Nom: Francisco Javier Roldan Domínguez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
2a temporada  06/09/99
     
IVAN
Nom: Ivan Ariel Paredes Mariño
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 26/01/00
     
JAVI
Nom: Javier Fernández Borda
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davanter Centre
2a temporada 04/02/99
     
JI SU
Nom: Ji Su Kim
Procedència: CE L'Hospitalet
Demarcació: Extrem
1a temporada  18/04/00
     
RICKI
Nom: Ricard Vidal Gironès
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada  27/06/00
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
CARLES MOYA
Nom: Carles Moya Ávila
ENTRENADOR

2a temporada  19/09/69
     
LEIRE LANDA
Nom: Leire Landa Iroz
2a ENTRENADORA
2a temporada 19/12/86
     
ADRIÀ LORENZO
Nom: Adrià Lorenzo Monfort
FISIOTERAPEUTA
1a temporada 06/12/90
     
COS TÈCNIC AUXILIAR
 
JOSEP CORDOMÍ
Nom: Josep Cordomí Fernández
DELEGAT
 1a temporada 06/08/49

 

En vermell = baixa durant la temporada en curs

 

acidH TEB SpecialOlympics Footters