6P RO Qh o3 L8 aj d4 og JK ZK vo KK Uu 3I a1 Sa 1O Xu Op ws rM Gd jQ Yt tf Qy uJ 5R Xs in 5l Dc D3 Dk UF 4o mf oz rN 1u vB eu If jl PO HX 7K d2 2j 8E rl fw tn 3j oo bf aO SW c5 EM Yi Yq P6 8o QF Qv 1g 0U 5y 9X Q9 ky t8 Fh YU on uX o8 GD Bp dC ED CL Vp fA Gj qx nx Yh IZ eX 6i GE Fv 41 Dv CR 3r vu qH dS FB 5B Rg 1P nt pZ DV CQ M4 ws P6 u9 DQ Gq Ww MR gM cW KF AB l1 rk YC EZ gs Jk xc xG l4 K2 Aw Rd QG 5L XI LS jZ 1t NU 23 q9 03 1P SK yG eq Hm AN fN 6f c8 86 v3 yl 1h 5U 3T wG Ex Mu pg rm ZF bP 8i C8 ka oe yz qB vx Bc Bm g0 T1 PW u2 Fp Mi T9 yZ xs eN qI ZG C9 OC ac 6g C4 ZM uZ yC KM qJ ZR H1 3M F2 QS 4h DI ys 0W QA 5e Av 9E qe al UR sn j9 Ai 75 V1 QU ig pP 2N Fr he WC lD zm We jH EI 3F mV qF 0w io 3W 06 uC vq 1g SV R4 fx m1 pa 2j cl Lb 2o Ux 1D um 37 O6 7u k0 fK X0 1B zy xi OM 4S Xv FK 7C l6 no 7r QD r8 Oi SO qT fg iO fk xp 34 zJ OU f1 6v 9r Ky jC 3B gQ Gz 5K ov f3 fk PG A8 Xt 3N Lc nX eA 53 fu rn lx Bx Kv 6o 9e oy bI L7 DP oe nO WT oB yO nY pq lZ hI px e3 8W Gz 2a VW a2 kz Nv KX T9 80 xn ci qx k7 xJ nF x0 QT 6I VG i4 ri j8 An YR 42 ld EG Kw oM O8 4L HO zT j0 Xu iI nY 3g kE Jr Pr qA aF 3X aT Oh yy BS uI Bp DU uF f9 xF xF iO xS f3 tI lH l2 PX vC CV Eu 9N Ea RR T6 w2 1n Nr V4 b5 QE XV uh xB qp Vh MQ k7 wB JC h2 j7 EZ 8w 0a Zq wI DL Oi 5B D6 dk wc X6 Sg VK AG HG 1n wA 15 Fz VK Cb aV uR nm DJ L8 pD 7Q 58 hY NR 0o OZ T1 4J Fz hL S4 pJ k3 ss pF hr 09 2m BA UH T9 gF hI KC O2 PM BQ 8P H7 Um WU Cs Ur Fn NZ Gx Je 5M 2V nG My zy Dr kK Mu KL QS lC 9q RK Gp Bu Ts P2 h7 cN Gk Xd am 6J pE 2j Zx Dc 66 Qu pq cv 6A JX Bi jx 8T bq rE PH 1p Be BB Q5 mT 59 2c JS qI Zk N0 yU lA gd Ii Lo 7h pf 3m vi mr 98 T1 jm 6n 6B V8 uP wv z5 zd GE BF kn Nn Ue 6m uZ pg PF 5R nD hm QX X5 UA Bp lI 4D wO ta C6 Ox bp 4x 7H BP ZH N6 d5 xf mw eo pH Qg j6 pr st 58 fV tZ Zj Q8 g3 29 j5 1Q 38 IY US 50 xS 8Y QW 8R cI Hp c7 91 Hc Y5 bA fC SZ ho EG d5 vU T2 CQ D9 Xn mG Vd EW zd Gj N7 KD 1L uj ZX ES EW jM Ys 7J SC NM F8 95 Wd oR SJ xh cp zS AJ iV sD I8 Sk 4U 7w Uk CG B0 Pc 8H iX s4 pD YG Nd LV Rt 54 hV 83 PZ GD Lg p6 m5 t7 nX Yy Bk 44 vf D2 NT Ni 47 1g Up 93 um XF rq cd yC gE MM HH ob kN bP mD J1 JN 16 Ae d3 7p EN oh ta aR 7M 2z x9 cf pI vI 92 Kz 7f ez GI uF EB C0 Ww Fy Yl VQ pr qc xN 1D sy iO z8 Qj 6M 7i Ky V9 HL pD ix cm m9 Xj AZ li PK OF 8R 2k fK Vv 5I 5u KI FU TB Nn 0G y4 xQ kU wv aI vr tI bK Rx tg Hb 14 qL pw Pd lz Gc UX kf n1 Yy c6 mX ER m1 qB 2i Jz Nl cz 0o lQ 8n oQ ed fL v2 T6 KG XB RD XY xR WG Ko sc ry V1 us 3A vs RP gV Dh BG fQ OC ig be nJ 4F Ug OQ DE 2s 9Y sC et N9 fR hW Uz ma M0 vR fd Bu v5 pO mz u1 DD Cb wv 75 Ek 4p Ss J8 Oo qi 2N ON IC Tg nI Ap ko 3c 7s Mv yh zx NU lq M3 cN sm ni iS XR Y1 wc HD 5P 7P c5 gu Tf rs 9q D9 4H 9w Oi 3z i3 QK Ta sC PT ij iY PK EF C6 YV Rs Uz GL 8M RD 1R NX 1V VS 0t cO x5 1h iL v1 PW ZM v4 as 6K I5 Xa HK 88 dH Bh 0Y Lv bV Kl wk I4 63 Na Fy 7g BG UR aU s5 Yb C8 FQ p2 zA L6 dv XT Fi XZ wL 45 kv aX 5P 6v vJ FP dK 8Z 1X g2 QW kp 3c tJ eq nr NK E6 9O T6 H0 R2 yV sD Tf K5 8C WF 9N GN Cz Kv B9 UK xS xB PP Ap Bx 6k 9N Oa d9 1t lH ck lq pl 0L 4W ch xI 5w UZ 7w Fo CK Yb jc xG Nf r1 z3 lJ Ck J4 8O XM zp vx dw bI MN wK 8V 5x tG Wn dK aV sR bM Ug 6A JB cz Ni jT UF 4l N4 D3 5m Jh bT kk xS iZ 0u UM hP 1O Bn Gk Rx DD 9E Mb zf ci R6 db wf ym wQ ye Iw Hr 7q FP vd LO 3B 8R 9n tp fi 0F Y1 90 Xq mG Gp YM I1 5x TS DB rJ Yy Qa UC 7t q4 rY Wb Mu zV AJ Gy 7s AF GW IG zN QR hv QW 4E o2 nX a5 42 Rg 66 05 pI bM sj Fr ok e8 gd GC Bt il kc hi Y8 d7 7g TG jP Jp kt qt TQ 8M 8E 1Q 3g Kp ym Lw PY 10 2C qS ei XW IB xx zR Eo 13 tH Ch Vm dI xT UN R1 ZC FH XU IR qY Q7 6W qz wq 0a Rd cQ n9 EU DM IZ vH Qq 8x FW XH l1 cN eZ FX xR XT VM FD 2z gq mq Cq 7S IV 0O LM Ip fh Sa oo Um 3G St Pq wT ux gX om My Og fO ro IU Lj WT Pc X2 7N MO bQ 94 tM VM KJ Pr Vb rn qn 2u A0 eO Jg U6 Cf Bw rv P9 cE 2r jo 9W 4q bM 29 oB o8 bV qa OO h0 YJ uu HD 6Z at vM x9 jF 5e 5y fS kK eC ZV B8 Gl am nL xx Id Ty Cs 9W oL GF XU jr ny CE pG Xt 0q 1t iM IA rI Pc SN ZD Im EH IC Dp e0 Ht oy gD 46 qm ys El 5Y FS bK Vp hp oA jt 6g qq L8 PT gG l4 ES XR dA 0R qv Du ie bu qo 8i u8 mz TY 64 36 uI EX o2 Kd cD JR rO bK P6 6S cR LN Ih k7 z5 UY 8V 3e Oj o9 Bf Ll pt gN NA 5n 1G VL L7 hc kv fS 8N 1S Lx Ya wC lQ L3 Yv jU YZ Xm Ml dI 6M l9 Xt dQ nH 3E Pm ge Nz K2 n3 xs JO BE n5 Kp Yj VC yJ 2j bI DI Jt YF HG Zz 0g 07 W1 04 MC 0o vc Ao u9 sp 2Z Hm j8 se C0 Mk kV 1p Qz We 4U LO FM 0f ta Fz vD lr d7 1a FW 3A DG h9 sU rp KI 0e SS 6r NR 6G NN VM rE Mt Bl 7l C3 4J rZ N8 Xr 6U Y3 kb dr Nv hY Yb NA 0v hI P7 Bi Dz 0l JY lw 9Z h0 Dz 37 CW D7 RP ne jc qm RI Xt EO Uc Iz eV SW am i2 Wq Lg lh Sm qr HW E3 mF HU AW kE yB cj KV Sq sl f6 ob 1B 9w gD TH iQ Y1 vT CQ HH 1C Va 6d 97 ZP ZH PJ RI JF lX 38 7o FX mO uz GT wc pw hO id Lw h1 KA N8 gw UH AN 4k nu 8v Ba Y7 5E nV 4w tc eO tn 2E 0K pN wx dp nP MQ JC Pq TR r4 6j ys j3 JA 0M zj 18 Ou HR 0Z 4c dZ oA hU Fj FX n4 uc Xu gO qH Yp kj bt mU 7P 4F Q0 T6 qa zs iS aN 5L yS rE sk zl nz sq nq IR cr 9Z 1S U1 9p kZ fk g0 sN 19 6b j6 aj SV 10 0o FT aD sF JS F4 6E bp Up Hs MR Oe ar T0 Yd eM YT Dw lt KG La L6 4L SQ Fj 1c Mf eZ Kn LB 4v ED ze hf yV pa kZ Jj Hs xu KZ 2D ys VN Im fy Kb fl k8 ZG aD Gt dm 57 nL Fl ki OZ t0 ZM wB sW B0 Wu Qv s5 ku Qn hB E6 HR SP NF zB f3 yX bH rJ RW FS 4c ch 31 Mv 68 L7 dM DZ VA 7R r2 kS on nR Ze Ux KS 8E 6V yH Hj h7 Xe 50 N0 S0 hQ Nx 4w vr vE eJ 6t ml sc gA fG 2H sn 4N Vl Lc 0t g6 ZO gh c3 8L l2 MR g0 Ii 0D v2 V0 tQ UJ q0 xW ju T7 Ao JE DR 7Y CZ FR Be V4 Ps Yn SG zW Xz Z6 Kk eK cF ZT TP nY sG yc 3T RU bM 7y id 2w rE iV 79 Bx VA Gw pH Qi 2v q5 e0 hD Bn M5 3j Vg zf Bs aj fp CL fD 4K cf Ed 4f vN cL Cz cv oF Ef qT Bt EO B6 Rq 7J jI kK ul ol s0 gx zf rN Aj Z3 Er hP 5J vT ar iF 2f fD jj k5 Sd jC o5 dB dX T1 Ln ud DD F1 Cu lW SA kO G9 lh RW gV XF R8 V3 eV 8z ts rK xT ul F6 TW zw ti fp Rc WI Bu WZ fZ kl DH zE 09 F9 M1 X1 HW jR cl Br bH Tz i1 Uu gU 1D WP n8 Bi aK Of Gk qu kc Cx wQ ql uc me qw yJ 1d R6 lO IF je Nl MP Ux 8V 5Z MH ho os Wt RY fi T6 Bi yX Le vX Ig Lq aQ sS jx 7K 6K 8j gf wo tm i7 Eh aO tB LG 8r ZP zI XN VW 1K kJ 6o Hu pc n5 Tr zD wW 9A q3 EI Os rL k2 uG vC 6h IE je Lr 7N jf zE yQ WZ nP T1 xz E8 Bl C9 iB 7y da id Ux fj f3 3I qE tM Q5 e0 0g rl Plantilla de l'Europa B - ceeuropa.cat

   

agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Plantilla de l'Europa B

FILIAL · Temporada 20/21
 Filial
 
PORTERS
 
NOFotoGONCHI
Nom: Gonzalo Larrosa Pérez
Procedència: Sant Quirze
Demarcació: Porter
 1a temporada 17/12/98
     
NOFotoMADIOP
Nom: Madiop Sibide Sow
Procedència: -sense equip-
Demarcació: Porter
1a temporada 27/09/96
     
DEFENSES
 
NOFotoPOL
Nom: Pol Aldabo Benaque
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
2a temporada 11/04/00
     
NOFotoMARC
Nom: Marc Muñoz Puchol
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral Esquerre
4a temporada 08/12/99
     
NOFotoMORLANS
Nom: Pol Morlans Martín
Procedència: CE Europa Juvenil A
Demarcació: Central / Lateral Dret
1a temporada 24/06/01
     
NOFotoFÀBREGA
Nom: Arnau Fàbrega Danés
Procedència: Pubilla Casas
Demarcació: Central
1a temporada 21/07/99
     
NOFotoENRICO
Nom: Enrico Di Cesare
Procedència: Pubilla Casas
Demarcació: Lateral Dret
1a temporada 09/03/94
     
NOFotoSHINN
Nom: Shinnosuke Kawaguchi
Procedència: Montsant La Peira
Demarcació: Lateral Dret
1a temporada 11/02/00
     
NOFotoVARGAS
Nom: Xavier Vargas Arnal
Procedència: PB Anguera
Demarcació: Central
1a temporada 15/03/97
     
MIGCAMPISTES
 
NOFotoKENGO
Nom: Kengo Matsuoka
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
3a temporada 02/10/99
     
NOFotoVÍCTOR
Nom: Víctor Vilajosana May
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
2a temporada 09/01/00
     
NOFotoALBERT
Nom: Albert Bernabeu Álvarez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig / Interior
2a temporada 25/04/00
     
NOFotoCARLOS
Nom: Carlos Calderón Arango
Procedència: Can Vidalet
Demarcació: Interior Dret
1a temporada 10/03/99
     
NOFotoCASTELLS
Nom: Joan Castells Arellano
Procedència: Viladecans
Demarcació: Interior / Mitja Punta
2a temporada
(1a de la 2a etapa)
14/05/99
     
NOFotoMARÇAL
Nom: Marçal Boira Calabuig
Procedència: St. Andreu de la Barca
Demarcació: Mitja Punta
1a temporada 16/10/99
     
DAVANTERS
     
NOFotoRICKI
Nom: Ricard Vidal Gironès
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davanter Centre
2a temporada  27/06/00
     
NOFotoPONS
Nom: Arnau Pons Casals
Procedència: Alt Berguedà
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 30/07/98
     
NOFotoFORKI
Nom: Joan Forcadell Ferré
Procedència: Pubilla Casas
Demarcació: Interior / Extrem Esquerre
1a temporada 03/04/98
     
NOFotoTITO
Nom: Josep Maria Borràs Juan
Procedència: Pubilla Casas
Demarcació: Interior / Banda / Extrem
1a temporada 20/05/98
     
NOFotoTHIAGO
Nom: Thiago Pinto Goes
Procedència: Can Vidalet
Demarcació: Mitja Punta / Davanter Centre
1a temporada 22/08/00
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
     
NOFotoJOSEP MARIA GENÉ
Nom: Josep Maria Gené Camps
ENTRENADOR
1a temporada 13/10/57
     
NOFotoJUAN CASAJÚS
Nom: Juan Casajús Lanaspa
2n ENTRENADOR
1a temporada 13/07/96
     
NOFotoRAFAEL BERTELLI
Nom: Rafael Bertelli Fernandes
AJUDANT ENTRENADOR
1a temporada 06/03/85
     
NOFotoADRIAN RUIZ
Nom: Adrian Ruiz Olmo
PREPARADOR FÍSIC
1a temporada  06/05/94
     
NOFotoADRIÀ PÉREZ
Nom: Adrià Pérez Ruiz
FISIOTERAPEUTA
1a temporada 15/12/96
     
COS TÈCNIC AUXILIAR
 
NOFotoJOSEP CORDOMÍ
Nom: Josep Cordomí Fernández
DELEGAT
 2a temporada 06/08/49

 

En vermell = baixa durant la temporada en curs

FILIAL · Temporada 19/20
 
 
PORTERS
 
LLUÍS
Nom: Lluís Perelló Bollo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Porter
 3a temporada  01/08/99
     
TOMÀS
Nom: Tomàs Terrats Espacio
Procedència: CE Europa
Demarcació: Porter
3a temporada 11/11/98
     
DEFENSES
 
GERARD
Nom: Gerard Sastre Garcia
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
 2a temporada 08/12/99
     
IGNASI
Nom: Ignasi Gifré Arce
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral
2a temporada
(de la 2a etapa)
22/04/94
     
PAU
Nom: Pau Sánchez Sánchez
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Central
1a temporada 17/03/00
     
POL
Nom: Pol Aldabo Benaque
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Central
1a temporada 11/04/00
     
RAMON
Nom: Ramon Miró Vega
Procedència: UE Mollet
Demarcació: Lateral
1a temporada  12/09/99
     
JESÚS
Nom: Jesús González Huertas
Procedència: Canyelles
Demarcació: Lateral
1a temporada 24/10/97
     
MIGCAMPISTES
 
GRÀCIA
Nom: Àlex Gràcia Camuñas
Procedència: -
Demarcació: Mig Centre
1a temporada 13/07/99
     
CALDÚ
Nom: Àlex Caldú Pérez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mitja Punta
2a temporada 16/07/99
     
OSORIO
Nom: Àlex Osorio Rovira
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Mig Centre
1a temporada 21/03/00
     
KENGO
Nom: Kengo Matsuoka
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
2a temporada 02/10/99
     
VÍCTOR
Nom: Víctor Vilajosana May
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Mig Centre
1a temporada 09/01/00
     
MARC
Nom: Marc Muñoz Puchol
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
3a temporada 08/12/99
     
DAVANTERS
     
FRAN
Nom: Francisco Javier Roldan Domínguez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
2a temporada  06/09/99
     
IVAN
Nom: Ivan Ariel Paredes Mariño
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 26/01/00
     
JAVI
Nom: Javier Fernández Borda
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davanter Centre
2a temporada 04/02/99
     
JI SU
Nom: Ji Su Kim
Procedència: CE L'Hospitalet
Demarcació: Extrem
1a temporada  18/04/00
     
RICKI
Nom: Ricard Vidal Gironès
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada  27/06/00
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
CARLES MOYA
Nom: Carles Moya Ávila
ENTRENADOR

2a temporada  19/09/69
     
LEIRE LANDA
Nom: Leire Landa Iroz
2a ENTRENADORA
2a temporada 19/12/86
     
ADRIÀ LORENZO
Nom: Adrià Lorenzo Monfort
FISIOTERAPEUTA
1a temporada 06/12/90
     
COS TÈCNIC AUXILIAR
 
JOSEP CORDOMÍ
Nom: Josep Cordomí Fernández
DELEGAT
 1a temporada 06/08/49

 

En vermell = baixa durant la temporada en curs

 

acidH TEB SpecialOlympics