agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Plantilla de l'Europa B

FILIAL · Temporada 20/21
 Filial
 
PORTERS
 
NOFotoGONCHI
Nom: Gonzalo Larrosa Pérez
Procedència: Sant Quirze
Demarcació: Porter
 1a temporada 17/12/98
     
NOFotoMADIOP
Nom: Madiop Sibide Sow
Procedència: -sense equip-
Demarcació: Porter
1a temporada 27/09/96
     
DEFENSES
 
NOFotoPOL
Nom: Pol Aldabo Benaque
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
2a temporada 11/04/00
     
NOFotoMARC
Nom: Marc Muñoz Puchol
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral Esquerre
4a temporada 08/12/99
     
NOFotoMORLANS
Nom: Pol Morlans Martín
Procedència: CE Europa Juvenil A
Demarcació: Central / Lateral Dret
1a temporada 24/05/01
     
NOFotoFÀBREGA
Nom: Arnau Fàbrega Danés
Procedència: Pubilla Casas
Demarcació: Central
1a temporada 21/07/99
     
NOFotoENRICO
Nom: Enrico Di Cesare
Procedència: Pubilla Casas
Demarcació: Lateral Dret
1a temporada 09/03/94
     
NOFotoSHINN
Nom: Shinnosuke Kawaguchi
Procedència: Montsant La Peira
Demarcació: Lateral Dret
1a temporada 11/02/00
     
NOFotoVARGAS
Nom: Xavier Vargas Arnal
Procedència: PB Anguera
Demarcació: Central
1a temporada 15/03/97
     
MIGCAMPISTES
 
NOFotoKENGO
Nom: Kengo Matsuoka
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
3a temporada 02/10/99
     
NOFotoVÍCTOR
Nom: Víctor Vilajosana May
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
2a temporada 09/01/00
     
NOFotoALBERT
Nom: Albert Bernabeu Álvarez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig / Interior
2a temporada 25/04/00
     
NOFotoCARLOS
Nom: Carlos Calderón Arango
Procedència: Can Vidalet
Demarcació: Interior Dret
1a temporada 10/03/99
     
NOFotoCASTELLS
Nom: Joan Castells Arellano
Procedència: Viladecans
Demarcació: Interior / Mitja Punta
2a temporada
(1a de la 2a etapa)
14/05/99
     
NOFotoMARÇAL
Nom: Marçal Boira Calabuig
Procedència: St. Andreu de la Barca
Demarcació: Mitja Punta
1a temporada 16/10/99
     
DAVANTERS
     
NOFotoRICKI
Nom: Ricard Vidal Gironès
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davanter Centre
2a temporada  27/06/00
     
NOFotoPONS
Nom: Arnau Pons Casals
Procedència: Alt Berguedà
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 30/07/98
     
NOFotoFORKI
Nom: Joan Forcadell Ferré
Procedència: Pubilla Casas
Demarcació: Interior / Extrem Esquerre
1a temporada 03/04/98
     
NOFotoTITO
Nom: Josep Maria Borràs Juan
Procedència: Pubilla Casas
Demarcació: Interior / Banda / Extrem
1a temporada 20/05/98
     
NOFotoTHIAGO
Nom: Thiago Pinto Goes
Procedència: Can Vidalet
Demarcació: Mitja Punta / Davanter Centre
1a temporada 22/08/00
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
     
NOFotoJOSEP MARIA GENÉ
Nom: Josep Maria Gené Camps
ENTRENADOR
1a temporada 13/10/57
     
NOFotoJUAN CASAJÚS
Nom: Juan Casajús Lanaspa
2n ENTRENADOR
1a temporada 13/07/96
     
NOFotoRAFAEL BERTELLI
Nom: Rafael Bertelli Fernandes
AJUDANT ENTRENADOR
1a temporada 06/03/85
     
NOFotoADRIAN RUIZ
Nom: Adrian Ruiz Olmo
PREPARADOR FÍSIC
1a temporada  06/05/94
     
NOFotoADRIÀ PÉREZ
Nom: Adrià Pérez Ruiz
FISIOTERAPEUTA
1a temporada 15/12/96
     
COS TÈCNIC AUXILIAR
 
NOFotoJOSEP CORDOMÍ
Nom: Josep Cordomí Fernández
DELEGAT
 2a temporada 06/08/49

 

En vermell = baixa durant la temporada en curs

FILIAL · Temporada 19/20
 
 
PORTERS
 
LLUÍS
Nom: Lluís Perelló Bollo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Porter
 3a temporada  01/08/99
     
TOMÀS
Nom: Tomàs Terrats Espacio
Procedència: CE Europa
Demarcació: Porter
3a temporada 11/11/98
     
DEFENSES
 
GERARD
Nom: Gerard Sastre Garcia
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
 2a temporada 08/12/99
     
IGNASI
Nom: Ignasi Gifré Arce
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral
2a temporada
(de la 2a etapa)
22/04/94
     
PAU
Nom: Pau Sánchez Sánchez
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Central
1a temporada 17/03/00
     
POL
Nom: Pol Aldabo Benaque
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Central
1a temporada 11/04/00
     
RAMON
Nom: Ramon Miró Vega
Procedència: UE Mollet
Demarcació: Lateral
1a temporada  12/09/99
     
JESÚS
Nom: Jesús González Huertas
Procedència: Canyelles
Demarcació: Lateral
1a temporada 24/10/97
     
MIGCAMPISTES
 
GRÀCIA
Nom: Àlex Gràcia Camuñas
Procedència: -
Demarcació: Mig Centre
1a temporada 13/07/99
     
CALDÚ
Nom: Àlex Caldú Pérez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mitja Punta
2a temporada 16/07/99
     
OSORIO
Nom: Àlex Osorio Rovira
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Mig Centre
1a temporada 21/03/00
     
KENGO
Nom: Kengo Matsuoka
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
2a temporada 02/10/99
     
VÍCTOR
Nom: Víctor Vilajosana May
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Mig Centre
1a temporada 09/01/00
     
MARC
Nom: Marc Muñoz Puchol
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
3a temporada 08/12/99
     
DAVANTERS
     
FRAN
Nom: Francisco Javier Roldan Domínguez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
2a temporada  06/09/99
     
IVAN
Nom: Ivan Ariel Paredes Mariño
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 26/01/00
     
JAVI
Nom: Javier Fernández Borda
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davanter Centre
2a temporada 04/02/99
     
JI SU
Nom: Ji Su Kim
Procedència: CE L'Hospitalet
Demarcació: Extrem
1a temporada  18/04/00
     
RICKI
Nom: Ricard Vidal Gironès
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada  27/06/00
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
CARLES MOYA
Nom: Carles Moya Ávila
ENTRENADOR

2a temporada  19/09/69
     
LEIRE LANDA
Nom: Leire Landa Iroz
2a ENTRENADORA
2a temporada 19/12/86
     
ADRIÀ LORENZO
Nom: Adrià Lorenzo Monfort
FISIOTERAPEUTA
1a temporada 06/12/90
     
COS TÈCNIC AUXILIAR
 
JOSEP CORDOMÍ
Nom: Josep Cordomí Fernández
DELEGAT
 1a temporada 06/08/49

 

En vermell = baixa durant la temporada en curs

 

acidH TEB SpecialOlympics