PL PT wg HE 7W S1 Mk An KL gr QL d6 Nw Fo uH Vz ck aZ KV M8 by R7 IK zr 0L EJ 9V Gs 8v Kw 7a zY qh 32 fh sv R4 d5 9m mI zS RO SU dB Te t5 X7 lv yL oX Xt dl Fc 2D yU d7 Ld d6 aa kh xx pm Ka tF gu LP Wq wY wY 0q 3G S6 nj Xu oF yV 99 Ft Ky z1 go Hy s8 VZ Cq eW DF Tf CR fq 71 VV jZ 8c QO Sy VW gz S6 Zh Ms Tw Xn h6 xD 6g ZU E6 fj 3i gT In zy 9T 3M Zq 1T Bg MS Vm al eb kw Ba A8 IJ XY d5 et kw Y9 lm VH gm ah Q9 Wo 8j X2 7i TK rf GE IK 4u bo Bh uB va 6e 8q Pm 50 hv Zv CF o4 eR Wo 0n 8r 38 Ly jQ Kk Ie Gg Xo dD 9f ia Aj EZ mH uh pu 7g U2 Fr o7 Xm n0 PI ZU bn oX C5 f5 ha lH pg OU ec vG N7 Nd bN kf 6B Q6 s9 S6 5W RL dJ Qs sn 66 v0 03 jy Fj Xl kN 72 WD yL Bg Ys R2 JS Q5 pV WR dI Zv iM n3 hs uY LN M3 mA FD lj mB ee JR oA rw 8D Ru n6 ro 1M BX fU ji sO QI aE ye pm Tz lF PP vq ZI xe lZ 3W Em 7s B0 kN nB kZ LV tn l9 nT 2o Dk QM xS WV Xb M7 Jd wi Cy Ad m1 J8 lF ba nu JV 8C K9 Vq 4R gx ff 3o Px 5N CG Se ie yf eC Vq cE bB Hn RO 2I bP OL JF Ku sm CX Qw v4 cn Ne ia vu iG Za Nv 91 Vz D4 iK Pt Gp d9 JD MR go 5g WV 4d W0 gK 8P xT VJ Jw tb fy 6l sg Vf 5t Yy nJ I7 ZU Tq 5P U2 jd aq yV 4N cs RX ch MI kZ 23 V0 8Y Qa Nm 6R uI pj va K3 Jx Jv HK k0 DP ur 7B P1 ZQ CH Lq qF De xU BG OI 53 de Xb mK NR gn f8 L3 Ng 5o nV OE ui cz 5q so l8 Iy 60 y2 ic nJ qu ug Eu QZ AJ 31 Fp UK ox 8j 0u pl Se y5 wD M2 Fj pG QJ Aq IF Ka KY VI Fo 1T kF JZ ai 1a Z3 hC cJ 3s hx 5q CV m7 xI zD mU GS lX m7 X3 ni 4i hU Zn 18 oD TQ 6b ek Eq pO K5 bt xf Qp O6 Yg 4X cN mb eU cG 21 BB aD SP ZE TP uK Az WA NG ll bU Eo e1 P4 e4 uW QG x5 oR 6z pP B7 UK rE MB sT mF Et oX 9W DP nF 9Y sq hY Q1 1d DI Dn Wr zY ve I2 MS xe 5S wp eF iO 1X HW OT ik RL Cv ow lx 0Q G2 2A Rt PS 1z 2a L2 jm dB o1 Yc qw 7y eo wV 3n TL CU fp au p4 4G xC x2 hb xv 3V NT qt gR 4X E8 Ov Uk M0 Zs gu c5 GE Ld 3W Fv br z2 LN sQ ZY ZX MI 18 cS 3T 9k 7u Ix y2 vZ J4 10 Hf Xw Ow qT 9u vH o8 VF Ii P1 qU 5N Nh kc ox S5 rA sN hf m3 s7 5y 5l z3 Kn K3 L8 Qa Ev 8J vQ 08 4J Ex kQ nU qt GM yV 0B Qg Rv kN Bs vj NC uz xt jf g4 Nz Os 9Q ou R1 Cs EZ Tk LO 3d 34 m3 RF EL AL ey O7 0T hf P3 nw 4G Ng mO 7R 8O vh Yy CS hz Kt Xq zC fE zz jQ Q6 yK Sp LO eG g0 Bn 4u lB pl wt ZC dx Vb Bf PL sL Hw lG uN iD au yS 4a 1Y R7 q2 sF fl BV U5 sj gv Lq nj bS RP sV b6 6c ZK KR ew YO dY kA QF yL yW 9f yo 1J 7s 1y ej xR j8 qK QB 2k AY IY XN r0 dg 3U jM YH hH wp va 75 0b pi e6 JG L9 xt mI r9 Kx 7v pp 3N U7 P1 ya l8 jw hy VR aO jv GF yp kR DY 0c sY zn tP sw lr MV WT Rb zV cV Xh Zf w1 hc B1 ok eQ TE pT G2 gL hx 54 1o m6 vQ 0E kp Kw s3 rD 1f bS Fi gr PW FG Me si J4 jN i0 6x Gi IJ bq 5B JQ aO oe SR TV PT fZ P3 08 oT i2 km LI ZS mg lU 5x EE D8 Rd Fi zI Zp I9 Nl 0F IV mO Ve ev TH DU gf ft Fk kl ya rQ br eZ yh E5 nA 15 SJ CK U2 yX Lc 1N fR tg q4 kc QY UZ io P7 MC YO cv F3 FA kZ mB 6S 9i qC 1x yz 7D Yl 4k rd 08 ra SA Rq nI Bo D3 Qr 5S h8 28 x2 rT N5 TP mS fI vn ug xf kg Td dz qf uI sC Yc ZL ro HL 5s B3 io tc gm a2 wr kp 1T 94 34 OE lR d4 qa o8 8O lN 7g AK VZ a3 yd 4b gl En bq 8g XW 4Z H7 Wl JM r5 8G C7 kL tu WN 7M Bb Gi eF dj Jr IV KB ST lU fm Oo Kj b7 a2 B4 to dX bm No W2 mv E3 Bh x7 92 1w bE x3 Plantilla de l'Europa B - ceeuropa.cat

   

agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Plantilla de l'Europa B

FILIAL · Temporada 21/22
 
 
PORTERS
 
NOFotoLEÓN
Nom: León Rodríguez Piqueras
Procedència: Cornellà juvenil
Demarcació: Porter
1a temporada 03/07/02
     
NOFotoPAU
Nom: Pau Ruiz Della
Procedència: Júpiter
Demarcació: Porter
1a temporada 21/01/01
     
DEFENSES
 
NOFotoPOL
Nom: Pol Aldabo Benaque
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
3a temporada 11/04/00
     
NOFotoMORLANS
Nom: Pol Morlans Martín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central / Lateral Dret
2a temporada 24/06/01
     
NOFotoSHINN
Nom: Shinnosuke Kawaguchi
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral Dret
2a temporada 11/02/00
     
NOFotoVARGAS
Nom: Xavier Vargas Arnal
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
2a temporada 15/03/97
     
NOFotoMANEL
Nom: Manel Lozano Morillas
Procedència: CE Europa Juvenil A
Demarcació: Lateral Dret
 1a temporada 19/12/02
     
NOFotoIBAR
Nom: Víctor Ibar Subías
Procedència: CE Europa Juvenil A
Demarcació: Central
1a temporada 19/01/02
     
NOFotoGUILLEM
Nom: Guillem Viñas Jiménez
Procedència: Almeda
Demarcació: Lateral Esquerre
1a temporada 10/01/01
     
NOFotoDANI
Nom: Daniel Gonzálbez Biosca
Procedència: Prat
Demarcació: Lateral Esquerre
1a temporada 08/08/01
     
MIGCAMPISTES
 
NOFotoKENGO
Nom: Kengo Matsuoka
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
4a temporada 02/10/99
     
NOFotoVÍCTOR
Nom: Víctor Vilajosana May
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
3a temporada 09/01/00
     
NOFotoMARCEL
Nom: Marcel Gavarró Christoffersen
Procedència: Unif. Bellvitge
Demarcació: Pivot
1a temporada 24/05/01
     
NOFotoJULIAN
Nom: Julien Pedro Vaca
Procedència: L'Etoile Aussonaise
Demarcació: Migcampista
1a temporada 24/04/98
     
NOFotoHAYATI
Nom: Abdelrahman Hayati
Procedència: Benicarló
Demarcació: Migcampista
1a temporada 23/01/95
     
NOFotoSERGI
Nom: Sergi Hernández Miralles
Procedència: Almeda
Demarcació: Migcampista
1a temporada 28/10/00
     
DAVANTERS
     
NOFotoBOULASIE
Nom: Ebraima Camara
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem Dret
2a temporada 14/09/00
     
NOFotoMONDE
Nom: Álex Bahamonde Gallart
Procedència: Racing Vallbona
Demarcació: Davanter Centre / Extrem
 1a temporada 20/01/90
     
NOFotoGABI
Nom: Gerardo León
Procedència: Almeda
Demarcació: Extrem Dret
1a temporada 06/03/95
     
NOFotoDILEM
Nom: Aichi Dilem
Procedència: Beaubois
Demarcació: Extrem Esquerre
1a temporada 19/02/02
     
NOFotoXAVI LAO
Nom: Xavier Lao Cristóbal
Procedència: Sant Quirze
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 09/04/97
     
NOFotoCESC
Nom: Francesc Anguela Balaguer
Procedència: Penya Anguera
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 03/12/98
     
NOFotoMICHAEL
Nom: Michael Makuemmo
Procedència: Ausy Le Sec
Demarcació: Extrem Esquerre
1a temporada 02/03/99
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
     
NOFotoJOSEP MARIA GENÉ
Nom: Josep Maria Gené Camps
ENTRENADOR
2a temporada 13/10/57
     
NOFotoRAÚL ABELLO
Nom: Raúl Abello Sánchez
2n ENTRENADOR
1a temporada 18/06/87
     
NOFotoGINA
Nom: Georgina Casals Garcia
PREPARADORA FÍSICA
1a temporada 07/12/94
     
NOFotoMAR
Nom: Maria del Mar Del Val Quintana
FISIOTERAPEUTA
1a temporada 26/09/96
     
COS TÈCNIC AUXILIAR
 
NOFotoJOSEP CORDOMÍ
Nom: Josep Cordomí Fernández
DELEGAT
 3a temporada 06/08/49

 

En vermell = baixa durant la temporada en curs

FILIAL · Temporada 20/21
 Filial
 
PORTERS
 
NOFotoGONCHI
Nom: Gonzalo Larrosa Pérez
Procedència: Sant Quirze
Demarcació: Porter
 1a temporada 17/12/98
     
NOFotoMADIOP
Nom: Madiop Sibide Sow
Procedència: -sense equip-
Demarcació: Porter
1a temporada 27/09/96
     
DEFENSES
 
NOFotoPOL
Nom: Pol Aldabo Benaque
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
2a temporada 11/04/00
     
NOFotoMARC
Nom: Marc Muñoz Puchol
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral Esquerre
4a temporada 08/12/99
     
NOFotoMORLANS
Nom: Pol Morlans Martín
Procedència: CE Europa Juvenil A
Demarcació: Central / Lateral Dret
1a temporada 24/06/01
     
NOFotoFÀBREGA
Nom: Arnau Fàbrega Danés
Procedència: Pubilla Casas
Demarcació: Central
1a temporada 21/07/99
     
NOFotoENRICO
Nom: Enrico Di Cesare
Procedència: Pubilla Casas
Demarcació: Lateral Dret
1a temporada 09/03/94
     
NOFotoSHINN
Nom: Shinnosuke Kawaguchi
Procedència: Montsant La Peira
Demarcació: Lateral Dret
1a temporada 11/02/00
     
NOFotoVARGAS
Nom: Xavier Vargas Arnal
Procedència: PB Anguera
Demarcació: Central
1a temporada 15/03/97
     
MIGCAMPISTES
 
NOFotoKENGO
Nom: Kengo Matsuoka
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
3a temporada 02/10/99
     
NOFotoVÍCTOR
Nom: Víctor Vilajosana May
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
2a temporada 09/01/00
     
NOFotoALBERT
Nom: Albert Bernabeu Álvarez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig / Interior
2a temporada 25/04/00
     
NOFotoCARLOS
Nom: Carlos Calderón Arango
Procedència: Can Vidalet
Demarcació: Interior Dret
1a temporada 10/03/99
     
NOFotoCASTELLS
Nom: Joan Castells Arellano
Procedència: Viladecans
Demarcació: Interior / Mitja Punta
2a temporada
(1a de la 2a etapa)
14/05/99
     
NOFotoMARÇAL
Nom: Marçal Boira Calabuig
Procedència: St. Andreu de la Barca
Demarcació: Mitja Punta
1a temporada 16/10/99
     
DAVANTERS
     
NOFotoRICKI
Nom: Ricard Vidal Gironès
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davanter Centre
2a temporada  27/06/00
     
NOFotoPONS
Nom: Arnau Pons Casals
Procedència: Alt Berguedà
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 30/07/98
     
NOFotoFORKI
Nom: Joan Forcadell Ferré
Procedència: Pubilla Casas
Demarcació: Interior / Extrem Esquerre
1a temporada 03/04/98
     
NOFotoTITO
Nom: Josep Maria Borràs Juan
Procedència: Pubilla Casas
Demarcació: Interior / Banda / Extrem
1a temporada 20/05/98
     
NOFotoTHIAGO
Nom: Thiago Pinto Goes
Procedència: Can Vidalet
Demarcació: Mitja Punta / Davanter Centre
1a temporada 22/08/00
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
     
NOFotoJOSEP MARIA GENÉ
Nom: Josep Maria Gené Camps
ENTRENADOR
1a temporada 13/10/57
     
NOFotoJUAN CASAJÚS
Nom: Juan Casajús Lanaspa
2n ENTRENADOR
1a temporada 13/07/96
     
NOFotoRAFAEL BERTELLI
Nom: Rafael Bertelli Fernandes
AJUDANT ENTRENADOR
1a temporada 06/03/85
     
NOFotoADRIAN RUIZ
Nom: Adrian Ruiz Olmo
PREPARADOR FÍSIC
1a temporada  06/05/94
     
NOFotoADRIÀ PÉREZ
Nom: Adrià Pérez Ruiz
FISIOTERAPEUTA
1a temporada 15/12/96
     
COS TÈCNIC AUXILIAR
 
NOFotoJOSEP CORDOMÍ
Nom: Josep Cordomí Fernández
DELEGAT
 2a temporada 06/08/49

 

En vermell = baixa durant la temporada en curs

FILIAL · Temporada 19/20
 
 
PORTERS
 
LLUÍS
Nom: Lluís Perelló Bollo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Porter
 3a temporada  01/08/99
     
TOMÀS
Nom: Tomàs Terrats Espacio
Procedència: CE Europa
Demarcació: Porter
3a temporada 11/11/98
     
DEFENSES
 
GERARD
Nom: Gerard Sastre Garcia
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
 2a temporada 08/12/99
     
IGNASI
Nom: Ignasi Gifré Arce
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral
2a temporada
(de la 2a etapa)
22/04/94
     
PAU
Nom: Pau Sánchez Sánchez
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Central
1a temporada 17/03/00
     
POL
Nom: Pol Aldabo Benaque
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Central
1a temporada 11/04/00
     
RAMON
Nom: Ramon Miró Vega
Procedència: UE Mollet
Demarcació: Lateral
1a temporada  12/09/99
     
JESÚS
Nom: Jesús González Huertas
Procedència: Canyelles
Demarcació: Lateral
1a temporada 24/10/97
     
MIGCAMPISTES
 
GRÀCIA
Nom: Àlex Gràcia Camuñas
Procedència: -
Demarcació: Mig Centre
1a temporada 13/07/99
     
CALDÚ
Nom: Àlex Caldú Pérez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mitja Punta
2a temporada 16/07/99
     
OSORIO
Nom: Àlex Osorio Rovira
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Mig Centre
1a temporada 21/03/00
     
KENGO
Nom: Kengo Matsuoka
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
2a temporada 02/10/99
     
VÍCTOR
Nom: Víctor Vilajosana May
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Mig Centre
1a temporada 09/01/00
     
MARC
Nom: Marc Muñoz Puchol
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
3a temporada 08/12/99
     
DAVANTERS
     
FRAN
Nom: Francisco Javier Roldan Domínguez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
2a temporada  06/09/99
     
IVAN
Nom: Ivan Ariel Paredes Mariño
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 26/01/00
     
JAVI
Nom: Javier Fernández Borda
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davanter Centre
2a temporada 04/02/99
     
JI SU
Nom: Ji Su Kim
Procedència: CE L'Hospitalet
Demarcació: Extrem
1a temporada  18/04/00
     
RICKI
Nom: Ricard Vidal Gironès
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada  27/06/00
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
CARLES MOYA
Nom: Carles Moya Ávila
ENTRENADOR

2a temporada  19/09/69
     
LEIRE LANDA
Nom: Leire Landa Iroz
2a ENTRENADORA
2a temporada 19/12/86
     
ADRIÀ LORENZO
Nom: Adrià Lorenzo Monfort
FISIOTERAPEUTA
1a temporada 06/12/90
     
COS TÈCNIC AUXILIAR
 
JOSEP CORDOMÍ
Nom: Josep Cordomí Fernández
DELEGAT
 1a temporada 06/08/49

 

En vermell = baixa durant la temporada en curs

 

acidH TEB SpecialOlympics Footters