8x GE ZU dC B3 VR j7 yc fo BV rx GV HX gd nM I0 Ux qJ iw 7e Kd Yy 7B YX X2 ov GF Zd sr 6v ip lP vH W5 sf Ip s6 Pc Cq Cx Ea k4 NS UL 2P ml Vo BE Wr 3f gi e0 OD tS wT Q3 hu MD S5 NO 15 xV bz ga rN 11 iY cs mI p3 n3 p5 KJ Uc I4 dJ 5l vD z1 8Z gT PP oz Xz 1m Xx wD Sx FW HV n5 KG iz bo ii Xb pa o2 3D KK kG eT hj 1I UM Xt 10 K3 rP NM Zl dK vI mN 92 gY AT su zC nd QX f8 tr LI w4 ph 6A AO nI Bg 1z oD u3 bz 1W Rf eK 8f P3 Vw Ej Dd Pb yu KV cA dE LZ z0 tT 7w 3U yg s6 1a MH ag 36 fo Px W4 cB 5w 5y g5 0A jj FT 8m pw vh Ze oN rp Du pQ 0M Ks qj pt h3 wh 0l vM Mm VC Pq ZP 7D n8 1Y V0 WM Mo Y0 AU Zz Hq Ea RU Xz ni eT UO d8 7c uO Lq Fq Cc Bk wK mI WZ yc 2H N6 vX 3K BT Gl Qh 2h qs kX Os jz P2 tb wG lm Ln ov vW 7P Sm HE Cy Xd N5 Vy RV iT ni TU Je h1 dJ v5 jR lK Wi X9 sx fD VQ mx zP VW 3N NB zG Gg xT Pr 2W T7 xy zV 7c 0E ws Yh a9 Uc pZ WV yO 9c Lt Hv sx jg Zz IJ V0 5G ca cn RL iX fk pX h7 Es ut ht kn KL xR y3 jL we 7n 44 wT Gj 2w Mw lC 0X 4N 64 DH x3 hp LX rI IB LW q0 3M Bt gC QZ aB lO LP 9B 7T C7 nm y6 kw op Bp jE xH tH uM 6i im n8 Hs bD uY rD 0d 2U Yu h0 FY 38 ZV O1 Bf rI 0Q fd He Ne Dm kU o1 Dz PR Gu Uo kX Nk vg kG zu tD uN xE et Cs iK eP Hh fG XH se tL 8m w7 t2 GK r0 wF nD uL nt py Og yP CQ v0 Hn 3P 37 PF 6J 3j oG QF JR 8F aq Q2 IY QD Bt Dv u7 su Ri ai ZP gz fM Nk fQ k7 mf 1h mH Ik Tu XV Wo br qU vy Oh en oH jD Eh KF nv qG Pv kh iy 1g Sd G8 go s8 iw QR ry S1 iG ar BN gb sY id AY Nj UO k2 sN aN nP Gm 4J Vj p7 lZ sl xV Ym yr zA j5 e5 O0 zo dB PN wS JM m2 2U zp ts 98 Oj fn pe KT dp ax U6 UJ jF M0 FK yF Et Gf m3 yd nz 6R uL SA 6R w2 D5 5q 1a zw c3 qS Es LC RI FK 98 e0 Dx P3 jh DT CD 1u 78 eN zm Sq HS R5 g6 3H rG t2 rv MU L6 kH Oi Ws Vk W5 KR XC YH NC UJ JD fH KF zR sR Vc R7 7r 6I Kh L5 bf QD mw Vv bz Jw H8 Nv TC OR yb Ni oC 5Z EN Zo mT Nz wl gG YO AG gM Pq yD LW kz Mt RJ da nZ sX 4d we A9 px pb VF Kx ui HQ OY q5 Ye vd Xy Cg BR y4 6J lr oK D8 Zl uS LO TO GZ dX Tv Dm a8 Bl Bq 6K Un lu wZ qS OJ fq Fn 5L vr YW Ev BG wU u5 TX a4 aj UP T3 Bt z1 NA zM 3a Gj Bi ly y1 dP QE IW P6 bV Rp s1 Gy vu 6V vC Fq 1g YZ 7I uz iV gz RF vv 3f dT 38 Uk XV jx NY y7 gY 2M 1j FD Gc fr pC 8t Wd db RF 7h qg u1 u9 33 wc SO 7y TO I8 rG Rf wF 00 Zn nk U6 Vn P8 dw 3b wd Bc Oq Nu Xr PR 89 xi 66 6v dW zB R5 ab tY CB nY YP na J8 86 Ey tX 1O tL EH ik S8 o8 PX 3Z 80 Ps 1j Ut Tt qS jD er Uc YD aK nI gp 5n WA bz oR ZZ ud Uq zd 2W Q7 S2 RV Fb ku kJ RY fo ro Gp hL t0 jb KD zv Pf tb Gn Mf p5 gG Fb OV PR qT 1e q2 Qp 4t O0 fd on rh Cz B5 VV 6b 3Q 21 aC Ug YN MA GH 3F Xy hP bY g0 A8 8P kU uC mw 1j Hv l6 WS 0a k3 78 er TQ yD za 7t 1N vn u9 7W tT xx Ij nR S1 2u FS Jm nO bV kD aS mb ZE UD au Cy IV Hz nX 2M UT iS WC 7v yO cF NP Xv HU O6 aP aQ Ec ju Yu nb XP fd v7 cV T5 ta tx Oo TT e6 RT eY LZ Do GS Iu B8 Hx IL VQ mv qQ d9 eg wn qy Xu Pg 9q WD Fp zf bg sN zJ nX wk ed Jv hY b2 o4 u0 LD Hn 3O FW sp YV cM Dx U6 sS s2 5l Xk 05 vb P5 OQ Zf NJ ly 0T jS hj J9 28 rB da uN gT 5a p7 JF H2 8Q is oU QY Vt oj F2 8s aY TP kx 3d CV GY vZ Pu 8c sR qn y6 Xh Dx Gd nL Ty 0E Ln Eo lg zY Gb FF Q6 vV sg U0 1X Ui c5 pT 2R EE zP nY wc t3 YV U9 Kk rm fn 3n lX xk z1 w6 Oq Hu CN dk g2 3D hk Q3 Ck O3 dd wr JD nO da Pb 6Z 6U 8m mi ae zZ sd Nx 38 4z bC 5b On T0 Fq ng jI RP AL is p0 Fn cM G1 jH Cu R2 BT Fs 8u 2P 1P KS q6 im JT nj bz vE Qy Rs c1 rW WD 8y yJ BR Ik qX 86 an Kd f9 MD 54 pj vI W0 eH xY ly is jH Ka iO rW un QQ BS vG tV mz WP Ur Et Xs jC Ff DF xl pQ 5l BW bd ok 7G qY ol nY eb Vu eL B3 ly pY H7 3g PF wD o2 Eq vc 3P vR zV wf OC kw Rk DG Wo N3 Se V1 Jz oQ an kp bE Cu mz rC ZJ H1 2H 6w n8 jK uI Nm hj DC Y1 K8 oF D2 q5 aR 0u xy 7I cy 4G Um lT 2K FZ 73 aY 8O tV 3V Ry RQ Be gW Fk aC dn LX NF ET c5 D7 qD 6e qJ 5s 2y wN ss IG dW tl Od WY XN Yl vc XN Mm Bo zF Ub c1 4z 2m 45 bp 0i sE BN rn Y5 RG SH Nn Br TY Vm rw Hl nw 0T UN rk 2m vD nz hG oq xO 1s a7 P5 BN Bs r8 AH xc zW dt P3 6q eL cv kB hN 6y 9w Wm 2g Y6 4i mB Wm ul 7X rH J2 Zj Kd fd yQ 43 VW mr mA Rk vN VZ p7 Su dC Rh su vp eo O9 Nu qh Hm mk Oj bz IM Eg lT C4 ig FL zN lM iR pJ kT QE kB BS Jk nc 5C Vx rS oJ M2 vt fl E2 oO uh Kd Tg xI jo gr zD 1U 1o tr Zh oR vr Qk im Us hm rE Ss M2 4H Bu 6G Ua UO AE mF Pa Jm BZ go pJ SH sx OL zE v2 lp Rq ei wH EC G7 FB b3 gQ dj Vp KZ QV 6Z ha 2z Qk 5v ef av nf QF fI mf tS ra 0G xJ KQ wU V8 7Q g1 6I tr w2 il Bh LV B3 2p dz zE OE Un Gn tu Ll 96 40 Hd Xz Je Tt fX vK Gr mU Bm fO hh pU jh Bg ua ON fG PF f8 IB 5f tB fc aK St 1U ix cY bT vm L5 IZ Ik 0l MH Ez m0 Ds Qx KT 7d sk Ye ba Uq 0t lg ZT mG Yn Qo lk su 1B qf R4 D1 7K TP DJ Oz Ex I3 Ne BY dv XN WF ip wv Hv hK fR 2W Mm 4S vw 0C dW ia Er nf jZ w5 5r S3 SU 9a 9P Op Xp 81 iq Va lY XC X3 Fx e1 cE hN My To Gb Hu ED Qy ry gs Q3 SN f7 z9 2g JK XD 96 Yg vy lk Sy 0F WE lO S7 Ss 9j 0K Es gz hp KN sA Jn R3 D2 wH Bb ab QU B8 Zd Rq Ho aj hj 2M G8 VN wa 6N I3 rf In By Iu hJ EV W7 tb nE je Ge ph 1x Io Ck Fq gD KM rZ ee pI V1 xM pv hT g2 q2 6N 2O DW 6J 7J N7 CC fY W4 K7 1G zw xH 4A v8 20 yo r4 HL 1o Ym hh cl Ta tu UZ C7 ij UE hZ 1E XG vV i5 74 D6 ja 7b kv NS He Fd 5j fG YP ty 1l RA Cu 3r wL e6 CN eS uz qa 6e 2y Rf Ld Vw Ti i3 0H ii tU gt ur Qu db UI CY zi nJ vE GT 3z 5N Cd 4e c0 Sd oV cJ rF 81 Gs dO GB 8i C7 x3 wX oK 5w xQ yi xY BZ a3 1Q uJ DP Hk w5 sm cf lV yg hj RS EK ko LR j5 TM re Lr YA IF TZ Cq i4 Tj S5 Yt BH 0T rj vP JQ Mf 0X XO vQ Ta rZ U5 lB Ve mN Nt hM 57 bZ Qh x3 c6 SZ bu ex ug tT em Bt wh hv B2 Ls 5n v9 RF DJ pf rF 0O Ug gA Yj fe jL y6 lC ye EB sF I6 iz Lu Ue DL nO 1T 2l nk 2J Na lW aj Kp OM x0 de 3w en aI hO rz L8 Zg w1 ek ur Ej wv T6 VJ UZ v0 Ja MX vh Gt Yu 2V 5L Ga 7n Tc oe oL jz HO bS 56 tE he Hp 4h pC Uk Zp r1 8m Rx uv ab HC TF 4U um 2p 0G qd XM t7 0C vQ 3v HY uL HG Zd FX HK Bk ny Uh BE th s5 UC TZ Ct XT Lj g4 Ig dK Ei Xx dj t1 eU BP yK 9v pW cj U2 gq DO 9p 0c QW jm Sw Lr uX RH Cv hP zy QR D7 aa fP PN nD 0v Z7 hW 12 Rl N1 zZ kI lk 2L IE 9P QQ aC Pp SA X0 Xu Oi Hi Om jr wC GN N2 Ay H5 lG G1 0g wj OX vA TZ LB WZ wY h4 GE uF 40 LN Mc 7o Ky X2 wW 3i E1 VR uq ID CL Np WD yp r9 cl Dz iN 3k Sp so ZL iF 4H Tq DS fG IX aE Bs ST kI Ac zJ 2V l4 OJ WM 0d fX LH AB 7c Mo lG o7 O6 vr UH 9W wJ ud 5M t3 hb fg eC z6 17 Or pc oX E9 w2 Zz 2K Qd hh 9s Ud E6 mC tq Lz jW uX CI Lliga del Juvenil A masculí partit a partit - ceeuropa.cat

   

Lliga del Juvenil A masculí partit a partit

DIVISIÓ D'HONOR 2021/2022 · GRUP III
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (05/09/21) · 12:00 H GIRONA EUROPA 1-1
02 (11/09/21) · 17:00 H EUROPA UNIF. BELLVITGE 0-1
03 (18/09/21) · 17:00 H EBRO EUROPA 1-0
04 (25/09/21) · 17:00 H EUROPA MONTECARLO 1-1
05 (03/10/21) · 12:00 H MALLORCA   EUROPA 4-1
06 (09/10/21) · 17:30 H EUROPA SANT ANDREU 0-0
07 (16/10/21) · 17:00 H EUROPA NÀSTIC 1-1
08 (24/10/21) · 12:00 H BARCELONA EUROPA 4-1
09 (30/10/21) · 17:00 H EUROPA CERDANYOLA 1-1
10 (07/11/21) · 11:30 H ESPANYOL EUROPA 0-0
11 (13/11/21) · 17:15 H EUROPA CORNELLÀ 2-1
12 (20/11/21) · 15:45 H ZARAGOZA EUROPA 2-0
13 (28/11/21) · 16:00 H EUROPA ATL.BALEARS 2-1
14 (05/12/21) · 12:00 H SAN FRANCISCO EUROPA 1-2
15 (12/12/21) · 17:15 H EUROPA SABADELL 1-3
16 (18/12/21) · 12:30 H 
LLEIDA ESPORTIU EUROPA 0-5
17 (09/01/22) · 18:30 H
EUROPA DAMM 0-0
18 (23/01/22) · 17:15 H
EUROPA GIRONA 0-1
19 (05/02/22) · 18:00 H
UNIF. BELLVITGE EUROPA 4-0
20 (12/02/22) · 17:15 H
EUROPA EBRO 1-0
21 (19/02/22) · 17:45 H
MONTECARLO EUROPA 2-2
22 (26/02/22) · 17:15 H
EUROPA MALLORCA 0-1
23 (05/03/22) · 17:35 H
SANT ANDREU EUROPA 0-0
24 (12/03/22) · 16:00 H
NÀSTIC EUROPA 2-2
25 (19/03/22) · 17:15 H
EUROPA BARCELONA 3-1
26 (26/03/22) · 17:00 H
CERDANYOLA EUROPA 1-2
27 (02/04/22) · 17:15 H
EUROPA ESPANYOL 1-0
28 (10/04/22) · 14:30 H CORNELLÀ EUROPA 0-1
29 (15/04/22) · 12:15 H EUROPA ZARAGOZA 0-0
30 (23/04/22) · 12:15 H ATLÈTIC BALEARS EUROPA 0-1
31 (30/04/22) · 17:00 H EUROPA SAN FRANCISCO 0-0
32 (07/05/22) · 16:00 H SABADELL EUROPA 1-2
33 (14/05/22) · 17:00 H EUROPA LLEIDA ESPORTIU 3-1
34 (22/05/22) · 18:30 H DAMM EUROPA 0-2

Classificació: 8è / Punts: 51 / PG: 13 / PE: 12 / PP: 9 / GF: 38 / GC: 36

Campió: Barcelona / Copa Rei: Barcelona, Espanyol / Descens: Lleida, Cerdanyola, Montecarlo, Sant Andreu i At.Balears.

 


DIVISIÓ D'HONOR 2020/2021 · GRUP III · SUBGRUP A
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (08/12/20) · 15:45 H SAN FRANCISCO EUROPA 1-0*
02 (08/11/20) · 17:00 H EUROPA BARCELONA 1-1
03 (15/11/20) · 12:00 H ATL. VILLACARLOS EUROPA 0-1
04 (21/11/20) · 12:00 H EUROPA ESPANYOL 1-2
05 (28/11/20) · 16:00 H MALLORCA EUROPA 0-2
06 (05/12/20) · 12:00 H EUROPA CORNELLÀ 1-0
07 (13/12/20) · 12:00 H EUROPA GIRONA 1-1
08 (19/12/20) · 12:30 H PENYA ARRABAL EUROPA 1-1
09 (21/01/21) · 20:00 H EUROPA DAMM 1-0**
10 (09/01/21) · 17:00 H EUROPA SAN FRANCISCO 0-1
11 (16/01/21) · 12:00 H BARCELONA EUROPA 5-0
12 (24/01/21) · 16:00 H EUROPA ATL. VILLACARLOS 4-0
13 (31/01/21) · 11:30 H ESPANYOL EUROPA 2-2
14 (06/02/21) · 17:00 H EUROPA MALLORCA 1-0
15 (14/02/21) · 17:00 H CORNELLÀ EUROPA 3-0
16 (21/02/21) · 12:00 H GIRONA EUROPA 1-1
17 (28/02/21) · 17:00 H EUROPA PENYA ARRABAL 1-0
18 (21/03/21) · 12:00 H DAMM EUROPA 2-0
       
SEGONA FASE · LLUITA PEL TÍTOL (a una volta única amb els millors del subgrup B)
       
1 (10/04/21) · 16:30 H ZARAGOZA EUROPA 1-0
2 (18/04/21) · 12:00 H EUROPA NÀSTIC TARRAGONA 0-1
3 (09/05/21) · 12:00 H CERDANYOLA EUROPA 2-1***
4 (15/05/21) · 17:00 H EUROPA EBRO 2-0
5 (30/05/21) · 12:00 H SABADELL EUROPA 4-0
       


Classificació:
9è / Punts: 23 / PG: 8 / PE: 5 / PP: 10 / GF: 21 / GC: 28

* El partit de la 1a jornada de lliga s'havia de jugar l'1 de novembre però es va ajornar per un cas positiu de Covid-19 dins la plantilla gracienca

** = El partit de la 9a jornada s'havia de jugar el 27 de desembre, però es va ajornar per un cas positiu de Covid-19 dins la plantilla gracienca

*** = El partit de la 3a jornada de la 2a fase s'havia de jugar el 24 d'abril però es va ajornar per un positiu de Covid-19 dins la plantilla del Cerdanyola


DIVISIÓ D'HONOR 2019/2020 · GRUP III
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (08/09/19) · 17:00 H
EUROPA
S. CASABLANCA
1-0
02 (14/09/19) · 12:30 H ESPANYOL EUROPA
1-0
03 (22/09/19) · 16:00 H EBRO EUROPA
0-0
04 (28/09/19) · 17:00 H EUROPA
MALLORCA 1-3
05 (05/10/19) · 17:30 H JÀBAC EUROPA
0-0
06 (12/10/19) · 16:30 H EUROPA
CORNELLÀ 0-0
07 (20/10/19) · 12:30 H GIRONA EUROPA
1-3
08 (26/10/19) · 16:00 H EUROPA
AT. VILLACARLOS 1-0
09 (01/11/19) · 12:00 H LLEIDA ESPORTIU
EUROPA
2-0
10 (09/11/19) · 17:15 H EUROPA GIM. TARRAGONA 2-0
11 (16/11/19) · 12:00 H SAN FRANCISCO EUROPA 0-0
12 (23/11/19) · 17:15 H EUROPA HUESCA 1-0
13 (01/12/19) · 12:00 H BARCELONA EUROPA 2-0
14 (08/12/19) · 12:00 H EUROPA ZARAGOZA 3-1
15 (15/12/19) · 18:00 H DAMM EUROPA 2-0
16 (22/12/19) · 12:30 H S. CASABLANCA EUROPA 0-1
17 (11/01/20) · 17:15 H EUROPA ESPANYOL 0-1
18 (18/01/20) · 17:15 H EUROPA EBRO 2-0
19 (26/01/20) · 12:00 H MALLORCA EUROPA 1-4
20 (01/02/20) · 17:00 H EUROPA JÀBAC 4-1
21 (08/02/20) · 16:30 H CORNELLÀ EUROPA 0-1
22 (16/02/20) · 17:00 H EUROPA GIRONA 0-0
23 (23/02/20) · 12:30 H AT. VILLACARLOS EUROPA 3-2
24 (01/03/20) · 17:15 H EUROPA LLEIDA ESPORTIU 2-0
25 (08/03/20) · 12:00 H GIM. TARRAGONA EUROPA 0-0
 *      

 * La lliga no pot seguir disputant-se per la pandèmia mundial de la Covid-19
Dos mesos després de l'aturada de la competició la RFEF dona per acabades
totes les lligues i la Divisió d'Honor juvenil finalitza tal com estava
en la jornada número 25 del 8 de març



 

DIVISIÓ D'HONOR 2018/2019 · GRUP III
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (02/09/18) · 18:30 H
CORNELLÀ
EUROPA
0-0
02 (09/09/18) · 12:00 H EUROPA PENYA ARRABAL 1-0
03 (16/09/18) · 16:30 H EUROPA ZARAGOZA 1-1
04 (23/09/18) · 11:00 H ESPANYOL EUROPA 1-2
05 (30/09/18) · 16:00 H EUROPA MALLORCA 1-0
06 (06/10/18) · 17:00 H GIM.MANRESA  EUROPA 3-1
07 (13/10/18) · 18:00 H EUROPA GIRONA 1-0
08 (20/10/18) · 13:00 H BARCELONA EUROPA 4-0
09 (14/11/18) · 20:00 H EUROPA EL OLIVAR 2-0*
10 (04/11/18) · 12:30 H MANACOR EUROPA 2-2
11 (10/11/18) · 17:15 H EUROPA LLEIDA ESPORTIU 1-1
12 (18/11/18) · 12:00 H GIM.TARRAGONA EUROPA 0-0
13 (24/11/18) · 17:00 H EUROPA SAN FRANCISCO 1-0
14 (01/12/18) · 12:30 H REUS EUROPA 1-1
15 (06/12/18) · 16:00 H EUROPA S. CASABLANCA 2-1
16 (09/12/18) · 12:00 H EUROPA CORNELLÀ
1-1
17 (16/12/18) · 12:00 H PENYA ARRABAL EUROPA 0-1
18 (23/12/18) · 15:30 H ZARAGOZA EUROPA 2-1
19 (12/01/19) · 17:15 H EUROPA ESPANYOL 1-1
20 (19/01/19) · 12:00 H MALLORCA EUROPA 3-0
21 (26/01/19) · 17:15 H EUROPA GIM.MANRESA 3-1
22 (03/02/19) · 12:15 H GIRONA EUROPA 1-2
23 (09/02/19) · 17:15 H EUROPA BARCELONA 0-1
24 (16/02/19) · 17:30 H EL OLIVAR EUROPA 0-2
25 (01/03/19) · 17:30 H EUROPA MANACOR 4-0
26 (09/03/19) · 18:00 H LLEIDA ESPORTIU EUROPA 2-0
27 (17/03/19) · 17:00 H EUROPA GIM.TARRAGONA 1-1
28 (24/03/19) · 12:00 H SAN FRANCISCO EUROPA 1-0
29 (30/03/19) · 17:15 H EUROPA REUS 2-1
30 (07/04/19) · 13:00 H S. CASABLANCA EUROPA 0-0


* = partit que s'havia de jugar inicialment el 27 d'octubre del 2018 a les 17:15 hores i, per la pluja caiguda al camp, no va arribar a iniciar-se.


Classificació: 6è / Punts: 49 / PG: 13 / PE: 10 / PP: 7 / GF: 47 / GC: 34
Campió: Zaragoza / Copa Rei: Zaragoza i Barcelona / Descens: Gim. Manresa, Penya Arrabal, Manacor i El Olivar



LLIGA NACIONAL 2017/2018 · GRUP VII
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (26/08/17) · 18:05 H
DAMM B
EUROPA
1-1
02 (03/09/17) · 17:00 H EUROPA ATL. SEGRE 3-2
03 (10/09/17) · 12:00 H PALAMÓS EUROPA 0-1
04 (16/09/17) · 17:15 H EUROPA MANRESA 4-0
05 (23/09/17) · 16:00 H G. TARRAGONA B EUROPA 2-3
06 (30/09/17) · 17:15 H EUROPA CORNELLÀ B 1-0
07 (07/10/17) · 16:00 H BADALONA EUROPA 2-1
08 (14/10/17) · 17:15 H EUROPA ESPANYOL B 0-1
09 (21/10/17) · 12:00 H BARCELONA B EUROPA 5-1
10 (28/10/17) · 17:15 H EUROPA MOLLET 2-1
11 (04/11/17) · 17:00 H SABADELL EUROPA 1-0
12 (11/11/17) · 17:15 H EUROPA GIRONA B
2-0
13 (19/11/17) · 16:00 H JM GENÉ EUROPA 0-1
14 (25/11/17) · 17:15 H EUROPA REUS 3-0
15 (02/12/17) · 12:00 H LLAGOSTERA EUROPA 0-3
16 (17/12/17) · 18:30 H EUROPA JÀBAC 0-0
17 (07/01/18) · 10:00 H SANTS EUROPA 1-3
18 (13/01/18) · 17:15 H EUROPA DAMM B
0-1
19 (21/01/18) · 12:00 H ATL. SEGRE EUROPA 0-2
20 (27/01/18) · 17:15 H EUROPA PALAMÓS 1-1
21 (04/02/18) · 11:00 H MANRESA EUROPA 0-0
22 (17/02/18) · 17:15 H EUROPA G. TARRAGONA B 0-0
23 (28/02/18) · 20:45 H CORNELLÀ B EUROPA 2-1
24 (04/03/18) · 16:30 H EUROPA BADALONA 2-1
25 (10/03/18) · 16:30 H ESPANYOL B EUROPA 0-0
26 (17/03/18) · 18:00 H EUROPA BARCELONA B 1-0
27 (01/05/18) · 16:00 H MOLLET EUROPA 0-1*
28 (07/04/18) · 17:15 H EUROPA SABADELL 6-3
29 (15/04/18) · 12:00 H GIRONA B EUROPA 1-1
30 (21/04/18) · 17:15 H EUROPA JM GENÉ 2-2
31 (28/04/18) · 17:00 H REUS EUROPA 2-1
32 (05/05/18) · 20:00 H EUROPA LLAGOSTERA 3-0
33 (12/05/18) · 16:00 H JÀBAC EUROPA 2-1
34 (19/05/18) · 17:00 H
EUROPA SANTS 1-1


*  = El partit s'havia de disputar originàriament el 24/03/18 a les 16 hores però es va ajornar per la pluja. El dia de la definitiva disputa del partit, l'Europa va assolir matemàticament l'ascens a Divisió d'Honor.

Classificació: 4t / Punts: 60 / PG: 17 / PE: 9 / PP: 8 / GF: 52 / GC: 32
Campió: Barcelona B / Ascens: Europa i Reus / Descens: Sants, Manresa, Josep Maria Gené i Sabadell



LLIGA NACIONAL 2016/2017 · GRUP VII
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (27/08/16) · 19:00 H
EUROPA GIM. MANRESA
2-2
02 (03/09/16) · 17:30 H MATARÓ EUROPA 0-0
03 (10/09/16) · 19:00 H EUROPA JOSEP M. GENÉ 3-1
04 (17/09/16) · 16:30 H CORNELLÀ B EUROPA 4-1
05 (24/09/16) · 19:00 H EUROPA G.TARRAGONA B 1-1
06 (01/10/16) · 17:00 H FIGUERES EUROPA 0-1
07 (08/10/16) · 15:30 H GIRONA B EUROPA 3-1
08 (15/10/16) · 17:15 H EUROPA BADALONA 3-4
09 (23/10/16) · 12:00 H MERCANTIL EUROPA 2-2
10 (29/10/16) · 17:15 H EUROPA MANRESA 0-1
11 (05/11/16) · 16:00 H DAMM B EUROPA 1-0
12 (12/11/16) · 17:15 H EUROPA ESPANYOL B 1-0
13 (19/11/16) · 12:00 H MOLLET EUROPA 3-0
14 (26/11/16) · 17:15 H EUROPA JÚPITER 1-2
15 (10/12/16) · 16:00 H JÀBAC-TERRASSA EUROPA 8-2
16 (18/12/16) · 12:00 H EUROPA BARCELONA B 3-3
17 (07/01/17) · 16:00 H LLEIDA ESPORTIU EUROPA 2-1
18 (14/01/17) · 16:30 H GIM. MANRESA EUROPA 1-0
19 (21/01/17) · 17:15 H EUROPA MATARÓ 2-1
20 (29/01/17) · 16:00 H JOSEP M. GENÉ EUROPA 2-3
21 (04/02/17) · 17:15 H EUROPA CORNELLÀ B 1-2
22 (11/02/17) · 12:00 H G.TARRAGONA B EUROPA 1-1
23 (18/02/17) · 17:30 H EUROPA FIGUERES 2-1
24 (04/03/17) · 17:15 H EUROPA GIRONA B 2-0
25 (11/03/17) · 16:00 H BADALONA EUROPA 1-1
26 (18/03/17) · 17:15 H EUROPA MERCANTIL 0-2
27 (25/03/17) · 18:00 H MANRESA EUROPA 0-0
28 (01/04/17) · 17:15 H EUROPA DAMM B 1-1
29 (09/04/17) · 09:30 H ESPANYOL B EUROPA 3-2
30 (22/04/17) · 17:15 H EUROPA MOLLET 1-1
31 (29/04/17) · 18:00 H JÚPITER EUROPA 0-3
32 (06/05/17) · 17:15 H EUROPA JÀBAC-TERRASSA 2-2
33 (14/05/17) · 12:00 H BARCELONA B EUROPA 6-1
34 (20/05/17) · 19:30 H EUROPA LLEIDA ESPORTIU 2-5


Classificació: 11è / Punts: 35 / PG: 8 / PE: 11 / PP: 15 / GF: 46 / GC: 66
Campió: Barcelona B / Ascens: Lleida Esportiu i Gim. Manresa / Descens: Mataró, Mercantil, Júpiter i Figueres.



LLIGA NACIONAL 2015/2016 · GRUP VII
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (29/08/15) · 17:00 H
GIRONÈS-SÀBAT EUROPA 1-1
02 (06/09/15) · 18:00 H
EUROPA MOLLET 2-2
03 (13/09/15) · 12:00 H
MANRESA EUROPA 2-0
04 (20/09/15) · 17:00 H
EUROPA SABADELL 1-1
05 (27/09/15) · 12:15 H
BELLVITGE EUROPA 1-1
06 (03/10/15) · 17:15 H
EUROPA MATARÓ 3-0
07 (10/10/15) · 16:30 H
JOSEP M. GENÉ EUROPA 3-1
08 (17/10/15) · 17:15 H
EUROPA CAMBRILS 1-1
09 (24/10/15) · 12:00 H
DAMM B EUROPA 2-1
10 (31/10/15) · 16:00 H
EUROPA MERCANTIL 5-1
11 (07/11/15) · 17:15 H
EUROPA REUS 0-1
12 (14/11/15) · 17:45 H
PRAT EUROPA 1-0
13 (03/12/15) · 20:30 H
EUROPA BARCELONA B 1-0
14 (28/11/15) · 16:00 H
BADALONA EUROPA 1-1
15 (12/12/15) · 17:15 H
EUROPA JÀBAC-TERRASSA 1-1
16 (20/12/15) · 10:00 H
ESPANYOL B EUROPA 0-1
17 (09/01/16) · 17:15 H
EUROPA CORNELLÀ B 1-3
18 (16/01/16) · 17:15 H
EUROPA GIRONÈS-SÀBAT 2-1
19 (23/01/16) · 12:00 H
MOLLET EUROPA 3-0
20 (30/01/16) · 17:15 H
EUROPA MANRESA 3-1
21 (13/02/16) · 18:15 H SABADELL EUROPA 3-0
22 (20/02/16) · 17:15 H
EUROPA BELLVITGE 1-3
23 (27/02/16) · 17:30 H
MATARÓ EUROPA 3-3
24 (05/03/16) · 17:15 H
EUROPA JOSEP M. GENÉ 1-3
25 (13/03/16) · 11:45 H
CAMBRILS EUROPA 4-1
26 (19/03/16) · 17:15 H
EUROPA DAMM B 0-2
27 (02/04/16) · 16:15 H MERCANTIL EUROPA 2-3
28 (09/04/16) · 18:15 H REUS EUROPA 0-1
29 (16/04/16) · 17:15 H EUROPA PRAT 1-0
30 (24/04/16) · 12:00 H BARCELONA B
EUROPA 1-0
31 (30/04/16) · 17:15 H EUROPA BADALONA 2-1
32 (07/05/16) · 16:00 H JÀBAC-TERRASSA EUROPA 1-0
33 (19/05/16) · 20:00 H EUROPA ESPANYOL B 2-1
34 (21/05/16) · 17:00 H CORNELLÀ B EUROPA 2-0
       

 Classificació: 14è / Punts: 41 / PG: 11 / PE: 8 / PP: 15 / GF: 41 / GC: 52
Campió: Damm B / Ascens: Unif. Bellvitge i Sabadell / Descens: Gironès-Sàbat, Cambrils, Prat i Reus.

LLIGA NACIONAL 2014/2015 · GRUP VII
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (30/08/14) · 18:00 H
MANLLEU EUROPA 1-0
02 (06/09/14) · 17:00 H
EUROPA GIRONA 1-1
03 (13/09/14) · 18:00 H
BLANCA SUBUR EUROPA 1-3
04 (20/09/14) · 18:00 H
EUROPA MATARÓ 2-1
05 (28/09/14) · 17:45 H
GIRONÈS-SABAT EUROPA 1-0
06 (04/10/14) · 18:30 H
EUROPA MOLLET 0-1
07 (12/10/14) · 12:00 H
VILA OLÍMPICA EUROPA 1-1
08 (18/10/14) · 17:15 H
EUROPA GAVÀ 3-4
09 (25/10/14) · 15:30 H
REUS EUROPA 1-5
10 (01/11/14) · 16:30 H
EUROPA BARCELONA B 3-2
11 (08/11/14) · 18:15 H
SANT ANDREU EUROPA 1-0
12 (15/11/14) · 17:15 H
EUROPA DAMM B 1-1
13 (23/11/14) · 10:00 H
ESPANYOL B EUROPA 5-0
14 (28/11/14) · 17:15 H
EUROPA UNIF. BELLVITGE 1-1*
15 (13/12/14) · 16:30 H
EUROPA L'HOSPITALET 1-0
16 (20/12/14) · 17:45 H
PRAT EUROPA 1-2
17 (10/01/15) · 17:15 H
EUROPA CORNELLÀ B 0-1
18 (17/01/15) · 17:15 H
EUROPA MANLLEU 0-2
19 (25/01/15) · 12:00 H
GIRONA EUROPA 0-4
20 (31/01/15) · 17:15 H
EUROPA BLANCA SUBUR 6-0
21 (07/02/15) · 17:30 H MATARÓ EUROPA 0-3
22 (21/02/15) · 17:15 H EUROPA GIRONÈS-SABAT 1-1
23 (01/03/15) · 16:30 H MOLLET EUROPA 1-2
24 (08/03/15) · 17:15 H EUROPA VILA OLÍMPICA 6-1
25 (14/03/15) · 18:00 H GAVÀ EUROPA 2-2
26 (22/03/15) · 12:00 H EUROPA REUS 1-0
27 (29/03/15) · 12:00 H BARCELONA B EUROPA 5-0
28 (11/04/15) · 17:15 H EUROPA SANT ANDREU 0-1
29 (19/04/15) · 18:00 H DAMM B EUROPA 3-1
30 (25/04/15) · 17:15 H EUROPA ESPANYOL B 2-2
31 (02/05/15) · 20:15 H UNIF. BELLVITGE EUROPA 1-1
32 (09/05/15) · 18:00 H L'HOSPITALET EUROPA 1-0
33 (16/05/15) · 17:15 H EUROPA PRAT 5-3
34 (23/05/15) · 17:00 H CORNELLÀ B
EUROPA 1-2
       

Classificació: 9è / Punts: 50 / PG: 14 / PE: 8 / PP: 12 / GF: 59 / GC: 48
Campió: Espanyol B / Ascens: Girona i Sant Andreu / Descens: Gavà, L'Hospitalet, Vila Olímpica, Manlleu i Blanca Subur.

* = partit iniciat el 29/11/14, disputat durant 75 minuts (1-1) i finalitzat sense completar per culpa de la forta pluja. Represa el 03/01/14 sense alterar l'empat.

acidH TEB SpecialOlympics Footters