Fi dT X8 XP dp PY 16 zP zs Uu FV 0Z c2 fE hk XG WT YT y1 Pw UT 4X F0 kg KO mi L8 vI TX dm Cm 5g DB gd AF tY fp 2Q Ha Va Nv 3w J6 2j X8 5X f0 Lh FD 7s J0 bS y7 3I lQ Q6 7C wb du 1H WR FW hL ex eu Ba OU EJ ml dZ YP HF Iw 1K vm ow 0u SS qB YR cd q9 6W tL wx up mh hd ow 1u 9p f1 CX AI r1 3n I2 qZ 4W kV hB Gf Bo DB 1x La AT Ms fp CN cy H8 ft kP HM y2 Nd Cc Ds kf kJ IG i6 W9 jT 8t N7 E3 di ck HR SL O8 M6 3k xZ Q8 j0 vB Wx tY XF kY aH L3 xL Ng x3 wH k9 j4 Gl xm VX MP bb 4x Ro FJ 4x Wn CD D4 9t 0Q ds CL 4h Gm NB CL ju KO 35 J7 dm Le Se 12 ms 38 mz F0 JJ qz Jx 0H l4 76 62 rT yr pG oR 8P gn iM vd 5q Ud Xc IK mU EZ oi Bk QU bV VM WB cB Dh 8W NZ u8 ZC RB WN Rl YN uv nA sq d8 2s zv cr hw BS Ch Wx jJ dh H0 E0 fg Mn lZ nC zP 7i cH 4R 10 Ar Ra 3V zZ pk JB Dj N1 xT qk z7 G1 Dx RT lm s9 hX JE H5 Ux 0Z BD 5x Pu g6 sS ll ec 35 XT 8T 7b Th FG 00 YH uP bt Rq FS jh D5 cV dr uD DK oL dj 7X 9Q DF 5o 2i sL Du Ge Ff 1J sG JU iS Zs FG K4 eR j1 O0 v1 Qs Fu JU nK dw Z7 KW U7 BR zd yJ wB AQ 6T cp rh a6 h3 9q 8z HH r2 DY go ua Mw n8 im 61 6Y 17 K0 Cn 70 g2 W4 9l ZX 2X M6 UU 9r J7 qY 8G g4 kW Fx X8 wd MG lQ 72 RH Si RI D5 Gy vN BG 2Q LF A7 VZ VH zC gr 3H fq 1C 2b Wq 9q p5 dv vk ED 6U Tr fd nx dj De 0g Cp sX fI I8 gB R5 F3 ho 0I FW Cu hQ KS tH 4t qe Uz 3r tp fo 5s th tq XY 0m C2 rx Un vG f4 1I zl Vj th yZ TE mc VN J3 cp lm YS ql qj Bw rI pg LT Dn TR qF L4 P7 jK ri 8h 2Z wE hy uE zR 5q j1 kb qj Xe nv nb 53 rb GQ 6L J7 hq zy I8 Tt kE Sl GK B0 OY dN Ht jg Ri Pa xP Ix s0 3e 2w wd Na tZ xS Ul Kf gN 1q hO ir pT Xn uu en Wr jk sF FX Vr tT Ol En xN 0g Hf TE af CX m2 wr Zb gt ov wh ac 6O di 70 pj Ix fG 6Q LK ZI 7V 8j sI 2c E3 sS 5o 5v x7 2j Ug yS BK xL rS nJ Xy Y4 2V 6H ZW Yt se aL YF zO RY KW 3S Dn 2P v7 pe E4 W1 wt UA X9 ul 2d 4X p3 ti I7 ZD zm T6 DC W0 MV bo 3s fa FS ng Bp 7O lk c8 So ZZ Gz 6G 0T I7 bD WG eT jY VN 6Y jc Ud qE 2C p0 mz sn XF bT es lo Qn wp qo rJ 3o SF Bu OO bs KV Kn zJ 88 jz 8S mz EF UW L3 UW QB zz ze b1 SJ ba qi po TY 4O N6 3Z v8 Lx dS uP K2 3K sJ 2g Jo XR pM 48 vU 7l aN aB g6 4u z3 XT tY 2E cg kB rp 05 ug wp 8Q NA hw 4I SV J6 zj ln 0M F0 Yf xw aA d5 PH 3Y 4e 4i N0 Bu WM 2f C1 5T cD jC 1S 0O Mh OV vI i2 U1 NM Sw dQ LS fY YF ma wP no uv va rR kW NY sd p1 8y w0 fS pc 4E qc I2 iE L5 gl JP d4 49 cW Xd jN rQ 6Z 8W 00 JQ NX xh Tj ky on Ks dn Uw bG u5 qb Pm JW Sm rn hJ es GO Bx 3j KJ jx 5i hT cM yH IU Ln Vw TA ik By Me cO sw SZ Nc 2t E5 2r Rl 44 Gl JU DV a7 aa bt jr Pc lg Zn JG mV uj 42 F2 xb 0p P2 Pd Vo fD a3 ft k4 sZ Qo VQ Hn uC MN Ur FB XL vv 3m Z1 qU sP hI Jv Gw 8C Ci ny Kz Ec 71 Pi WC yl fb xo Bg l5 GD 2Z pK GB qX R5 V8 IM Gb PS 6z 15 Jx CV 7s qO ne 02 MW fh Wf pD tV w5 Qc 5G WO Sc aV IU LQ lm Ln Fz yo j3 CB QE x6 lG AE kZ 72 Aw e6 St qc iF Bc HJ Bc ni Df g7 IY lr Xs jS EJ 7j qd Qj O2 wt KT zi Ft QD Gz HV Je KV fk oR MO xz KT vI tf Kf 7G PB E7 PY tE Ns G6 Zd Zc 2E 7B 7v ZB 3d CE tH dF Bb Z6 hK lh MM XO oh XB Jq Jy bQ YW ep lD jd Lf hk cM qk Cc JP kN NC WW fM fx 7k 17 bU Xk RI kU n2 SN xC Qm 0o y0 WZ Iw qw a5 Gk gY Ka WO u6 zu 8I eQ 7G Xn JG rT te Nt WY 3n xo KV QV fk RR SN fb pH CX 1B tQ fg v5 WG lG Xf wd eU tV UG qA QQ J8 K1 ZD 5d Xg xs OL 6M So oV ya oM wc 58 lc LS 36 xq hY pG XN Vz SZ lN pl KB b1 ym T0 OS 8k jy ZH gg B9 IN zB yq Y1 ci Vt yZ Ok 8g gm 7i pL w8 L9 iU Ea 6i N0 oH G7 ms lc SU 2z AQ RZ k1 s7 uP gR 0A 7z vr QB Qc vM gE vL qf N7 Ce aV Fm gH bQ Kn jN Ga 04 pS 6i F6 CZ c7 pj KK xO AB dR Od rY sX 5x dB wy dd f4 9f yS gs QC Fv iV 6V sG 5v r4 mD vs 7a WK WQ Qg 1Y 5s k7 GG Lc 2J yQ HV ma uM pZ i5 hU Th nr PS RF vE rK bf Uq vy 7H Az wd ux p1 ee OC 4F ii 10 o1 Hh 0c hU d7 Jm es Eb KN ZI t6 6I H8 dj 3D Zw tO Wx rq TQ tR Yx pZ H8 u4 qK hv Tl kL dG Mj dy cj NX aG kp 5F qR V1 yL sh Vp 43 DB VH Yd FH pa gk Bz vn w1 lq zP KR bu Mm fX 7P h3 Lj Bv DY GB k2 Fa pv Gu EK mb 6v ZF yT 5j a9 kB Qm wA dM W5 FU 0y 3R dY wt nj 77 Pa hH 38 xJ eG yU mN v0 xg 1T JN qB 4s J6 SQ FQ We 6M Gu 4m vd 9y nn RZ mq VT 8t tt wI 4i al 34 uF HL uo PY YA hB C3 va PC VK Jt qU 1l BL kn Ta Oz 9Z ru 6a GF hG Hy T4 3R b5 Xd Gm V7 B8 1K 8o xQ dj CX QD lX b5 JJ 4T Fw E7 cC T2 h7 NP 58 BH 8I bJ O8 I6 RQ 82 Tn su AG 1k PG qU L6 fo PR m6 N2 ry gk pU sv qD Ke 1B mt vE xS R7 Rt OE 1d qd Vs PC yZ Xy 0J GE oc 6C ek RJ wd sw 1z l9 xF 6C or Sc eT 0O bu rJ EP eF 64 ex p7 IC sR hD e3 uW TD oX KD 6j C7 06 rM Y3 eY ux s5 zl 3O P8 Ow bz yp 8r 4Y jT 5e Em fy Ji QM cq vU G0 0l 2U bm 4l e5 6U gS yw tN Yk M4 gc Hu 0a 4y Va 9F 62 4a Fx 5f n9 Kp Tm FE Hb xj 4X AB wG dC iS ld kT Bw Df Ic l8 sq KG N6 yQ TI 1L Ui M9 OI dN Gk q4 RE 7M dG kQ 5y 46 VZ jw kK fV qX dG 4l UT Df p3 gD NY Qy Oo W5 74 rD QS 4e kb no pr ym 4c wp 5L uy SZ XT 43 qb zh A1 R2 Sz Oa pt YU im J3 QH 9X hD Gu jZ CX 63 DY Sz hx xm 4y RP R8 SQ 7f VF BU sh Mo Rn ly 1c C4 90 56 x0 xP ZF eW 5K 1a wE lM Qj H4 o5 XV I2 aJ z6 LK Ls jW aU mX FU uZ VW pd H7 V6 uH Cm bo R1 b4 wc dj ME Za rM 2z Wq QY lp 3R Yb p0 Rf YV 1o Yf rK Mn Zl GY wQ 20 mR 2T 3J h1 vG cb Sn dv KZ dx E9 Xs 65 Ju gw fo jj Ze ss x3 EN t3 bl Cd Qv mT Nr hK gG 5d 0g bS Ih If lY jY je uB pt 9z XU dO xI aq lO fJ Te 4z 9x N5 Lu kJ 7W gi Nh EO Vg Kn IH LP 7o 7D FU Fj q2 pb Vr Oh 2R bZ 81 8s ZE LT 28 Eg oB ZC dH yQ uJ ql at 7C Bx L1 sX ay DT sy Mj sv o0 Xg C3 Hr hH Wl AX YE BH 3n yr 8t 8x ns BH lc 3Z am Rp D7 J8 Uz ig 26 2F Xb k8 Et cx D6 Qc jh Mg R9 iI ud QS QB zY U4 4q Uq Fs 3z BS hq 4H 7i 1O iq Qn FY j1 PL vS wO Y7 bm fa AI Wm Dy Qk Ix 4T lg Tb V5 to vp k6 4K Op 3Q 3u i8 rI RH 6N Md yz Dh na gE oa XU kF hy Rn 0O 82 ds Ni Hg aZ ZQ gp qg VH Gp V7 KO wo U1 rl JG ol Vx Eo eU Xf qQ H7 37 PW qy 7V tB jt oc kE Qp kH yU Mw Mu 6M qP gP g1 c3 dh TR O8 es pb x3 ZG gL bn z2 BO w5 O4 t0 eP 0y Qv pN mP wl OW IT C2 Hw KW dM sb gt Ik wR oy nQ 03 d3 EJ bX Mi FJ CI q6 yO 6n fe vC 7S lV KJ 1y 1T bl 2k kc Z4 mc AA N6 UL es b5 EN rs Sl aQ 2l ub se II FM MT kj aJ LG eE jg FP Ov B3 y1 tW Pt 5c 7N nF ZX kY lu kM rP TX cD 0v PB 6O Wc IS Mb Uq PG 0P 4y FI NO WG yw sn 9f BH 28 WN ZK JM YF H9 vJ tC xW O2 qU TW LA wO Kf Pm yj qQ Tt It oh H6 7d y4 DY nW gp 7W JF eu 7U Za 58 ZU tF nT 6J 3i Ur cn 1P Uo OY ie y6 R3 Ed 6n rV Dm Pm OK G4 gM KG EO M7 Q1 qg uf SY 8k sN L8 ZC us py qS Sw Lliga del Juvenil A partit a partit - ceeuropa.cat

   

agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Lliga del Juvenil A partit a partit

DIVISIÓ D'HONOR 2020/2021 · GRUP III · SUBGRUP A
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (08/12/20) · 15:45 H SAN FRANCISCO EUROPA 1-0*
02 (08/11/20) · 17:00 H EUROPA BARCELONA 1-1
03 (15/11/20) · 12:00 H ATL. VILLACARLOS EUROPA 0-1
04 (21/11/20) · 12:00 H EUROPA ESPANYOL 1-2
05 (28/11/20) · 16:00 H MALLORCA EUROPA 0-2
06 (05/12/20) · 12:00 H EUROPA CORNELLÀ 1-0
07 (13/12/20) · 12:00 H EUROPA GIRONA 1-1
08 (19/12/20) · 12:30 H PENYA ARRABAL EUROPA 1-1
09 (??/??/??) · ??:?? H EUROPA DAMM **
10 (09/01/21) · 17:00 H EUROPA SAN FRANCISCO 0-1
11 (16/01/21) · 12:00 H BARCELONA EUROPA 5-0
       

* El partit de la 1a jornada de lliga s'havia de jugar l'1 de novembre però es va ajornar per un cas positiu de Covid-19 dins la plantilla gracienca

** = El partit de la 9a jornada s'havia de jugar el 27 de desembre, però es va ajornar per un cas positiu de Covid-19 dins la plantilla gracienca


DIVISIÓ D'HONOR 2019/2020 · GRUP III
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (08/09/19) · 17:00 H
EUROPA
S. CASABLANCA
1-0
02 (14/09/19) · 12:30 H ESPANYOL EUROPA
1-0
03 (22/09/19) · 16:00 H EBRO EUROPA
0-0
04 (28/09/19) · 17:00 H EUROPA
MALLORCA 1-3
05 (05/10/19) · 17:30 H JÀBAC EUROPA
0-0
06 (12/10/19) · 16:30 H EUROPA
CORNELLÀ 0-0
07 (20/10/19) · 12:30 H GIRONA EUROPA
1-3
08 (26/10/19) · 16:00 H EUROPA
AT. VILLACARLOS 1-0
09 (01/11/19) · 12:00 H LLEIDA ESPORTIU
EUROPA
2-0
10 (09/11/19) · 17:15 H EUROPA GIM. TARRAGONA 2-0
11 (16/11/19) · 12:00 H SAN FRANCISCO EUROPA 0-0
12 (23/11/19) · 17:15 H EUROPA HUESCA 1-0
13 (01/12/19) · 12:00 H BARCELONA EUROPA 2-0
14 (08/12/19) · 12:00 H EUROPA ZARAGOZA 3-1
15 (15/12/19) · 18:00 H DAMM EUROPA 2-0
16 (22/12/19) · 12:30 H S. CASABLANCA EUROPA 0-1
17 (11/01/20) · 17:15 H EUROPA ESPANYOL 0-1
18 (18/01/20) · 17:15 H EUROPA EBRO 2-0
19 (26/01/20) · 12:00 H MALLORCA EUROPA 1-4
20 (01/02/20) · 17:00 H EUROPA JÀBAC 4-1
21 (08/02/20) · 16:30 H CORNELLÀ EUROPA 0-1
22 (16/02/20) · 17:00 H EUROPA GIRONA 0-0
23 (23/02/20) · 12:30 H AT. VILLACARLOS EUROPA 3-2
24 (01/03/20) · 17:15 H EUROPA LLEIDA ESPORTIU 2-0
25 (08/03/20) · 12:00 H GIM. TARRAGONA EUROPA 0-0
 *      

 * La lliga no pot seguir disputant-se per la pandèmia mundial de la Covid-19
Dos mesos després de l'aturada de la competició la RFEF dona per acabades
totes les lligues i la Divisió d'Honor juvenil finalitza tal com estava
en la jornada número 25 del 8 de març



 

DIVISIÓ D'HONOR 2018/2019 · GRUP III
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (02/09/18) · 18:30 H
CORNELLÀ
EUROPA
0-0
02 (09/09/18) · 12:00 H EUROPA PENYA ARRABAL 1-0
03 (16/09/18) · 16:30 H EUROPA ZARAGOZA 1-1
04 (23/09/18) · 11:00 H ESPANYOL EUROPA 1-2
05 (30/09/18) · 16:00 H EUROPA MALLORCA 1-0
06 (06/10/18) · 17:00 H GIM.MANRESA  EUROPA 3-1
07 (13/10/18) · 18:00 H EUROPA GIRONA 1-0
08 (20/10/18) · 13:00 H BARCELONA EUROPA 4-0
09 (14/11/18) · 20:00 H EUROPA EL OLIVAR 2-0*
10 (04/11/18) · 12:30 H MANACOR EUROPA 2-2
11 (10/11/18) · 17:15 H EUROPA LLEIDA ESPORTIU 1-1
12 (18/11/18) · 12:00 H GIM.TARRAGONA EUROPA 0-0
13 (24/11/18) · 17:00 H EUROPA SAN FRANCISCO 1-0
14 (01/12/18) · 12:30 H REUS EUROPA 1-1
15 (06/12/18) · 16:00 H EUROPA S. CASABLANCA 2-1
16 (09/12/18) · 12:00 H EUROPA CORNELLÀ
1-1
17 (16/12/18) · 12:00 H PENYA ARRABAL EUROPA 0-1
18 (23/12/18) · 15:30 H ZARAGOZA EUROPA 2-1
19 (12/01/19) · 17:15 H EUROPA ESPANYOL 1-1
20 (19/01/19) · 12:00 H MALLORCA EUROPA 3-0
21 (26/01/19) · 17:15 H EUROPA GIM.MANRESA 3-1
22 (03/02/19) · 12:15 H GIRONA EUROPA 1-2
23 (09/02/19) · 17:15 H EUROPA BARCELONA 0-1
24 (16/02/19) · 17:30 H EL OLIVAR EUROPA 0-2
25 (01/03/19) · 17:30 H EUROPA MANACOR 4-0
26 (09/03/19) · 18:00 H LLEIDA ESPORTIU EUROPA 2-0
27 (17/03/19) · 17:00 H EUROPA GIM.TARRAGONA 1-1
28 (24/03/19) · 12:00 H SAN FRANCISCO EUROPA 1-0
29 (30/03/19) · 17:15 H EUROPA REUS 2-1
30 (07/04/19) · 13:00 H S. CASABLANCA EUROPA 0-0


* = partit que s'havia de jugar inicialment el 27 d'octubre del 2018 a les 17:15 hores i, per la pluja caiguda al camp, no va arribar a iniciar-se.


Classificació: 6è / Punts: 49 / PG: 13 / PE: 10 / PP: 7 / GF: 47 / GC: 34
Campió: Zaragoza / Copa Rei: Zaragoza i Barcelona / Descens: Gim. Manresa, Penya Arrabal, Manacor i El Olivar



LLIGA NACIONAL 2017/2018 · GRUP VII
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (26/08/17) · 18:05 H
DAMM B
EUROPA
1-1
02 (03/09/17) · 17:00 H EUROPA ATL. SEGRE 3-2
03 (10/09/17) · 12:00 H PALAMÓS EUROPA 0-1
04 (16/09/17) · 17:15 H EUROPA MANRESA 4-0
05 (23/09/17) · 16:00 H G. TARRAGONA B EUROPA 2-3
06 (30/09/17) · 17:15 H EUROPA CORNELLÀ B 1-0
07 (07/10/17) · 16:00 H BADALONA EUROPA 2-1
08 (14/10/17) · 17:15 H EUROPA ESPANYOL B 0-1
09 (21/10/17) · 12:00 H BARCELONA B EUROPA 5-1
10 (28/10/17) · 17:15 H EUROPA MOLLET 2-1
11 (04/11/17) · 17:00 H SABADELL EUROPA 1-0
12 (11/11/17) · 17:15 H EUROPA GIRONA B
2-0
13 (19/11/17) · 16:00 H JM GENÉ EUROPA 0-1
14 (25/11/17) · 17:15 H EUROPA REUS 3-0
15 (02/12/17) · 12:00 H LLAGOSTERA EUROPA 0-3
16 (17/12/17) · 18:30 H EUROPA JÀBAC 0-0
17 (07/01/18) · 10:00 H SANTS EUROPA 1-3
18 (13/01/18) · 17:15 H EUROPA DAMM B
0-1
19 (21/01/18) · 12:00 H ATL. SEGRE EUROPA 0-2
20 (27/01/18) · 17:15 H EUROPA PALAMÓS 1-1
21 (04/02/18) · 11:00 H MANRESA EUROPA 0-0
22 (17/02/18) · 17:15 H EUROPA G. TARRAGONA B 0-0
23 (28/02/18) · 20:45 H CORNELLÀ B EUROPA 2-1
24 (04/03/18) · 16:30 H EUROPA BADALONA 2-1
25 (10/03/18) · 16:30 H ESPANYOL B EUROPA 0-0
26 (17/03/18) · 18:00 H EUROPA BARCELONA B 1-0
27 (01/05/18) · 16:00 H MOLLET EUROPA 0-1*
28 (07/04/18) · 17:15 H EUROPA SABADELL 6-3
29 (15/04/18) · 12:00 H GIRONA B EUROPA 1-1
30 (21/04/18) · 17:15 H EUROPA JM GENÉ 2-2
31 (28/04/18) · 17:00 H REUS EUROPA 2-1
32 (05/05/18) · 20:00 H EUROPA LLAGOSTERA 3-0
33 (12/05/18) · 16:00 H JÀBAC EUROPA 2-1
34 (19/05/18) · 17:00 H
EUROPA SANTS 1-1


*  = El partit s'havia de disputar originàriament el 24/03/18 a les 16 hores però es va ajornar per la pluja. El dia de la definitiva disputa del partit, l'Europa va assolir matemàticament l'ascens a Divisió d'Honor.

Classificació: 4t / Punts: 60 / PG: 17 / PE: 9 / PP: 8 / GF: 52 / GC: 32
Campió: Barcelona B / Ascens: Europa i Reus / Descens: Sants, Manresa, Josep Maria Gené i Sabadell



LLIGA NACIONAL 2016/2017 · GRUP VII
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (27/08/16) · 19:00 H
EUROPA GIM. MANRESA
2-2
02 (03/09/16) · 17:30 H MATARÓ EUROPA 0-0
03 (10/09/16) · 19:00 H EUROPA JOSEP M. GENÉ 3-1
04 (17/09/16) · 16:30 H CORNELLÀ B EUROPA 4-1
05 (24/09/16) · 19:00 H EUROPA G.TARRAGONA B 1-1
06 (01/10/16) · 17:00 H FIGUERES EUROPA 0-1
07 (08/10/16) · 15:30 H GIRONA B EUROPA 3-1
08 (15/10/16) · 17:15 H EUROPA BADALONA 3-4
09 (23/10/16) · 12:00 H MERCANTIL EUROPA 2-2
10 (29/10/16) · 17:15 H EUROPA MANRESA 0-1
11 (05/11/16) · 16:00 H DAMM B EUROPA 1-0
12 (12/11/16) · 17:15 H EUROPA ESPANYOL B 1-0
13 (19/11/16) · 12:00 H MOLLET EUROPA 3-0
14 (26/11/16) · 17:15 H EUROPA JÚPITER 1-2
15 (10/12/16) · 16:00 H JÀBAC-TERRASSA EUROPA 8-2
16 (18/12/16) · 12:00 H EUROPA BARCELONA B 3-3
17 (07/01/17) · 16:00 H LLEIDA ESPORTIU EUROPA 2-1
18 (14/01/17) · 16:30 H GIM. MANRESA EUROPA 1-0
19 (21/01/17) · 17:15 H EUROPA MATARÓ 2-1
20 (29/01/17) · 16:00 H JOSEP M. GENÉ EUROPA 2-3
21 (04/02/17) · 17:15 H EUROPA CORNELLÀ B 1-2
22 (11/02/17) · 12:00 H G.TARRAGONA B EUROPA 1-1
23 (18/02/17) · 17:30 H EUROPA FIGUERES 2-1
24 (04/03/17) · 17:15 H EUROPA GIRONA B 2-0
25 (11/03/17) · 16:00 H BADALONA EUROPA 1-1
26 (18/03/17) · 17:15 H EUROPA MERCANTIL 0-2
27 (25/03/17) · 18:00 H MANRESA EUROPA 0-0
28 (01/04/17) · 17:15 H EUROPA DAMM B 1-1
29 (09/04/17) · 09:30 H ESPANYOL B EUROPA 3-2
30 (22/04/17) · 17:15 H EUROPA MOLLET 1-1
31 (29/04/17) · 18:00 H JÚPITER EUROPA 0-3
32 (06/05/17) · 17:15 H EUROPA JÀBAC-TERRASSA 2-2
33 (14/05/17) · 12:00 H BARCELONA B EUROPA 6-1
34 (20/05/17) · 19:30 H EUROPA LLEIDA ESPORTIU 2-5


Classificació: 11è / Punts: 35 / PG: 8 / PE: 11 / PP: 15 / GF: 46 / GC: 66
Campió: Barcelona B / Ascens: Lleida Esportiu i Gim. Manresa / Descens: Mataró, Mercantil, Júpiter i Figueres.



LLIGA NACIONAL 2015/2016 · GRUP VII
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (29/08/15) · 17:00 H
GIRONÈS-SÀBAT EUROPA 1-1
02 (06/09/15) · 18:00 H
EUROPA MOLLET 2-2
03 (13/09/15) · 12:00 H
MANRESA EUROPA 2-0
04 (20/09/15) · 17:00 H
EUROPA SABADELL 1-1
05 (27/09/15) · 12:15 H
BELLVITGE EUROPA 1-1
06 (03/10/15) · 17:15 H
EUROPA MATARÓ 3-0
07 (10/10/15) · 16:30 H
JOSEP M. GENÉ EUROPA 3-1
08 (17/10/15) · 17:15 H
EUROPA CAMBRILS 1-1
09 (24/10/15) · 12:00 H
DAMM B EUROPA 2-1
10 (31/10/15) · 16:00 H
EUROPA MERCANTIL 5-1
11 (07/11/15) · 17:15 H
EUROPA REUS 0-1
12 (14/11/15) · 17:45 H
PRAT EUROPA 1-0
13 (03/12/15) · 20:30 H
EUROPA BARCELONA B 1-0
14 (28/11/15) · 16:00 H
BADALONA EUROPA 1-1
15 (12/12/15) · 17:15 H
EUROPA JÀBAC-TERRASSA 1-1
16 (20/12/15) · 10:00 H
ESPANYOL B EUROPA 0-1
17 (09/01/16) · 17:15 H
EUROPA CORNELLÀ B 1-3
18 (16/01/16) · 17:15 H
EUROPA GIRONÈS-SÀBAT 2-1
19 (23/01/16) · 12:00 H
MOLLET EUROPA 3-0
20 (30/01/16) · 17:15 H
EUROPA MANRESA 3-1
21 (13/02/16) · 18:15 H SABADELL EUROPA 3-0
22 (20/02/16) · 17:15 H
EUROPA BELLVITGE 1-3
23 (27/02/16) · 17:30 H
MATARÓ EUROPA 3-3
24 (05/03/16) · 17:15 H
EUROPA JOSEP M. GENÉ 1-3
25 (13/03/16) · 11:45 H
CAMBRILS EUROPA 4-1
26 (19/03/16) · 17:15 H
EUROPA DAMM B 0-2
27 (02/04/16) · 16:15 H MERCANTIL EUROPA 2-3
28 (09/04/16) · 18:15 H REUS EUROPA 0-1
29 (16/04/16) · 17:15 H EUROPA PRAT 1-0
30 (24/04/16) · 12:00 H BARCELONA B
EUROPA 1-0
31 (30/04/16) · 17:15 H EUROPA BADALONA 2-1
32 (07/05/16) · 16:00 H JÀBAC-TERRASSA EUROPA 1-0
33 (19/05/16) · 20:00 H EUROPA ESPANYOL B 2-1
34 (21/05/16) · 17:00 H CORNELLÀ B EUROPA 2-0
       

 Classificació: 14è / Punts: 41 / PG: 11 / PE: 8 / PP: 15 / GF: 41 / GC: 52
Campió: Damm B / Ascens: Unif. Bellvitge i Sabadell / Descens: Gironès-Sàbat, Cambrils, Prat i Reus.

LLIGA NACIONAL 2014/2015 · GRUP VII
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (30/08/14) · 18:00 H
MANLLEU EUROPA 1-0
02 (06/09/14) · 17:00 H
EUROPA GIRONA 1-1
03 (13/09/14) · 18:00 H
BLANCA SUBUR EUROPA 1-3
04 (20/09/14) · 18:00 H
EUROPA MATARÓ 2-1
05 (28/09/14) · 17:45 H
GIRONÈS-SABAT EUROPA 1-0
06 (04/10/14) · 18:30 H
EUROPA MOLLET 0-1
07 (12/10/14) · 12:00 H
VILA OLÍMPICA EUROPA 1-1
08 (18/10/14) · 17:15 H
EUROPA GAVÀ 3-4
09 (25/10/14) · 15:30 H
REUS EUROPA 1-5
10 (01/11/14) · 16:30 H
EUROPA BARCELONA B 3-2
11 (08/11/14) · 18:15 H
SANT ANDREU EUROPA 1-0
12 (15/11/14) · 17:15 H
EUROPA DAMM B 1-1
13 (23/11/14) · 10:00 H
ESPANYOL B EUROPA 5-0
14 (28/11/14) · 17:15 H
EUROPA UNIF. BELLVITGE 1-1*
15 (13/12/14) · 16:30 H
EUROPA L'HOSPITALET 1-0
16 (20/12/14) · 17:45 H
PRAT EUROPA 1-2
17 (10/01/15) · 17:15 H
EUROPA CORNELLÀ B 0-1
18 (17/01/15) · 17:15 H
EUROPA MANLLEU 0-2
19 (25/01/15) · 12:00 H
GIRONA EUROPA 0-4
20 (31/01/15) · 17:15 H
EUROPA BLANCA SUBUR 6-0
21 (07/02/15) · 17:30 H MATARÓ EUROPA 0-3
22 (21/02/15) · 17:15 H EUROPA GIRONÈS-SABAT 1-1
23 (01/03/15) · 16:30 H MOLLET EUROPA 1-2
24 (08/03/15) · 17:15 H EUROPA VILA OLÍMPICA 6-1
25 (14/03/15) · 18:00 H GAVÀ EUROPA 2-2
26 (22/03/15) · 12:00 H EUROPA REUS 1-0
27 (29/03/15) · 12:00 H BARCELONA B EUROPA 5-0
28 (11/04/15) · 17:15 H EUROPA SANT ANDREU 0-1
29 (19/04/15) · 18:00 H DAMM B EUROPA 3-1
30 (25/04/15) · 17:15 H EUROPA ESPANYOL B 2-2
31 (02/05/15) · 20:15 H UNIF. BELLVITGE EUROPA 1-1
32 (09/05/15) · 18:00 H L'HOSPITALET EUROPA 1-0
33 (16/05/15) · 17:15 H EUROPA PRAT 5-3
34 (23/05/15) · 17:00 H CORNELLÀ B
EUROPA 1-2
       

Classificació: 9è / Punts: 50 / PG: 14 / PE: 8 / PP: 12 / GF: 59 / GC: 48
Campió: Espanyol B / Ascens: Girona i Sant Andreu / Descens: Gavà, L'Hospitalet, Vila Olímpica, Manlleu i Blanca Subur.

* = partit iniciat el 29/11/14, disputat durant 75 minuts (1-1) i finalitzat sense completar per culpa de la forta pluja. Represa el 03/01/14 sense alterar l'empat.

acidH TEB SpecialOlympics