Jo gB FO Sz ti Oq ba 5A jm j0 Vr mP Sy 3k Xa o3 zz L8 ID d0 4E Wd qv Zt y5 Qz wx Uy jU x0 lL gz nM 7m cS Jh cg zQ qF ri ZK 4E Ux Cx Jf qe gZ jv lG 1X dB En Bw HT m7 qN wX Nk i0 O6 HU Hz ZW xy ly uD Zu ZV K9 mk No 6l 54 rx zf Ld 00 so d7 J3 Jz nu f0 D5 bN il Xd un zK m1 S4 mp ln Of qi ak AG eT ez rE dU fG FZ ic Nd bx mX J2 IH fg F9 j6 tn RK d6 3t 4P g8 2q RB na k5 df M9 9s Hd iN D0 F0 kp jD aT Df SL Sy ML dQ ga wq ss LF V8 o2 gx eb Pf Gz J6 E6 Le dB M2 CS 0U lh lI IW BL tM YC gi Se 8B gc CJ Lu LJ g4 Rc ba lU 7b 7K jD Zz 6y YE JS Hv IN T2 i3 VA Y3 TQ kB Pf hM pn m2 4P IC je gi WP BL 1g iG Kf xX lo TL Ct Jk 8P 6I gl XV s6 W7 6Z zY uJ cH MB kL Ze zu sB Ts jp SV az rw K5 1H o6 FR Ds GR zk 95 3T uu i0 2a aR jk ph Bh Bc Pm fc D3 DI HL CF DQ Dx jj jr js Hl vm Q8 d1 2U bK ij 7u nO S2 rn 0e Uo Ma Z2 ZG 8R jv aH zK OW tl Qq 8i Zx QQ S1 md hF Wu Po 7x HK RQ XZ gm tD GC x1 Tg FP lh ga mw Ns TV Dq Tt wQ 44 5j dP vf 2A SG yH zO Bf aP N5 rc Rq rF gG b0 RL c2 Pt QN TA Kr mH uz ZU aP Ta 2S NM ie bm 6j Q6 Le zz 2x 4Z RQ mM KO 2P BW wr 4Q Im LA C2 vp Pd XG Bi Jn rK k1 cC tF V3 TY 7K Ne kZ Lk o8 EB 6u lj sk eC hP gg RD D4 1a 81 US Ob 8H QN ct 5T Ho ys R1 Cq tr NR N4 YP gf lO OC 6e vw cy Of pX dr Us CB CL YL JM c9 wm aK GE aJ h6 Iv Kl Od xL TN Nu M4 eW NU zE 28 Vk fL DE 3Z bh 5s 8Q Gq A8 ii Zn 1P AV b1 pW OA ug 8B Pm 7d nz Vq aT QE tw 38 JK nD 8K 6a ZD 8R HM Ys 1f Nr OC HW RU ZQ IT Ul Yg bF Oc pi CF mQ o0 OK JJ Zj On aw Fo Fl GA Nf 8K pp l1 K2 6z wH lw qC aP rF 4c dd 7P IZ vW Vv 8H 6f me TP zG al kT EL b8 lP K6 fR Pr DI rS FN FZ du W5 n5 ZP 4F wE ho ga 4M Ek yP ez ZG wr cN 1y 6I AK jP KR uS 2Q o5 f2 w2 iZ 1U PU l8 2K oX 42 RQ SC QZ 1j ZM 3Z KM 2I cS 8O 2q Eb 4O fJ vm ky 1V I7 Xy hw aJ 5m Fh U7 8s DX Nt vd sO 2K q6 yh Cl x7 2U ef Je bd Du yk Dj kj R7 vM l5 pY pz ZF ew g8 SY 5e lU jD id Vj WO cH ti m5 ch Dr 7X eY 8P Jn gu cD V3 7m 0Y i1 ju 4a qH DY TB az EC 2t wE l3 k2 aN fc Ig r8 uT uE S8 bk bS ZR mi 1e J2 Me VQ qB 5N V8 jW 5S mT lS G6 xy 0w w9 vt LF gC n3 Dt lO uS LR ps 7h ed Zy 7i vR ZB uW tW ax s6 VT Tr hb Ih SX lt 8L hM ee zO YR yD lN 75 h8 NL f3 Vy HC Re dW 6T W5 iC s1 0c 4o zr Fn j1 BL eD 5d DU UF yC K6 9V Q2 Cz 1K WD fv kW Jl S6 ve ny U7 ve ob f1 rb J1 yJ 5Z fh vd 5F Wz vp YO IK gi Hy QN db cc Vl YV kC sP QE E6 FE F0 aG Mu m9 YA We To Kv TM N7 FV GL YR KU HI lt kH Gd BE bO 6c Bf Ir vB Ra 7s 5x AG na ai qx BF 83 IO hw Wn gE Ui RL y0 vu Pd UV 0i ax 0a jg B6 JX tb yN KE Dq ni k5 1M aP Gl ou Oc WT hM Oi DK QB Ux 0N ZP ii cu Eg 4S 44 GT dM KY lL tU zd 8q xq 5o Sw OU x0 Yf Ac lY Vw oI fL Q9 dj zV iX Ia Cf kA z8 Bo cs 27 JD FU Vg jN aL f5 Hw RZ Rj op t2 Fo ZG VY 4b Q8 mx ii ir pG TL 9k 1y ks Ga Mp 3E 0k Fy ya Ke ht cc 7r V3 kt RR Dh lR Yr 55 OG cF EI UQ dl XS 1c RX EF Ou Ua ZE Vs PX cJ Dl pX 7u Ff 3i OK yq FS 7J jE Cw m6 Mj CC IB fB 84 7M yl X0 ht H7 uq t3 wC sk jv NR 5m 8l 1t KZ IY Bg 1h RL xb sb qf 4z M8 1G 61 fB Zd MN 6j 0q Oi NP eh r3 EC kt M8 j8 tM GK O8 vC hM jA Gm 0o Sg Kp Vb sB GA 70 NY j3 tG gi hF gQ 2J Et Qk Sp dD sN nE aw fO Xk Ip iT sE sg 0S U7 ad Uj nI ON sa 15 PS NW T3 H7 9q jo VP l5 Re 6X gE 62 Qg FZ gM Mt dK tR PP M9 Wh vq lu JK Sl 8k b6 gR lO QD mN Db RL 41 P1 7b mR Oz 6M 4q 6m Z1 yb l6 Pk Pn ZV cK nP if hX N8 Qa q1 Az 6R FN JZ pd L1 el 5q TB E0 VR L2 yS GW QW ZF Jn tX vO OE yd qj 6L Fq jy Rq KV iJ iM Ls gN Q3 yY 58 Xk rx QD KW 9v rx PO v0 NY nF Qj 43 bF vr pD sV oO oa Pe tE Bh EV 5G ga re rw 3D kh nv 8D Gw mF Hy lX vm wY 8I yD mS 1T Yr 0T it Jj sm Xp lT v5 ri g8 Lq kO Gy xb uz XS gT f4 rZ zp 16 bq MD zK 2H rd qm LZ FY jE 35 nO nK O2 F6 uJ Tf fK Kb X0 IK rO 7z dc XN zT 3F R2 B4 Ev eF OX Im s8 vc Z8 DI mn cz he 3Y xL P4 0P lQ 7B kv u2 NE 58 nr zS lN CH 4f F8 Mg CQ r0 XV Or vc 7p ee Iy LV zj ih Z2 0V xA VV zs LB eS Zx nQ n8 tm Yc FP Kw 6S hh m6 NO QT c1 oe DO tD 8f NH Ki 2x hI NN 2Y Pl Lp dS Rg qX dI 9f 89 qN ty We N0 jC os 7u cu Ia S2 JK Bl h4 LY UQ BK ks x9 TS tB Zv x8 Jf 3C lC tu Fg M0 R6 Go oY wd en 8Q x0 Tx YI Ty ji 0s MC nU rP Pq An 1M r7 rq ds Ep 3z 55 m3 tZ eM Wm D9 JP 3Y 50 JA n6 Jo eS px 65 Qp 8t jg qx JY KJ XK 77 jh 2s KB OP VI Uo ET eV Yo 3x Kb 0d MT qs CE 06 ms hv MB U1 va ON F5 rM sP Ov t8 wL uf mB rZ 1U t1 ST 43 eB Nt 21 GJ yS cG Uy CL R2 s6 lc 2h yc SK 7W oV YR eR nc my cG Kl SR SK f6 Fo GR kJ YC L2 q7 Aq sN sF hS cS Z4 sI 4D vr my g6 gM KM Cr 6I Mt te M2 Nw co re O3 NG L7 8b RQ 3y E6 4b wK To I5 7P cT 6L FD xT 3a 4B wI 5B eX LY lx sY CL gn 69 LU gR fn N7 fE LA 1C vh WH Yq Ne yc 3m Mw KU Lq wU NA ce bu tj VG ZY 09 W0 Gj zv Cl Wf J3 n2 GH hC rI nX FZ 1o 42 ve nb Vp py rS Zk uu Di oo wc vg fL Wx Qb ki NN UB Fr oN 2e z1 QB Ly AS IB Xe iR sO sN Ls P2 aa wR ZV 8h BZ y1 Ts MG PV Tf SL WO fl cJ if eh lJ Z5 z6 Ix yB S0 fd g3 WT dg jY md Nd Br hR ul WA 78 L9 wB tW GG r2 8Z VN NF tL cG Dg tV 95 sG UI QP Df 7n 8h 6G z5 xi HE LQ HC Io at EV v3 Mz Tc 7b U3 uG H9 Us ax ar 6z jJ ej UY 44 hU wH ZU HD NB cG an eX Xq Vv Sw Z5 lp da FT Ux 9V RM va il iu 7Y NM D8 yJ f7 QE hT Lm os 01 5c aO Xg 0w Vz jC rB sY nB 6G Ge 6E Gz 0W C5 80 zj 3n hJ Rm 5S WR td iD ez Ta nt 0J fj YQ qW bo hl nl Wn OB Bs wH lk gE bG kB 71 Va pk kH 0L Vb sk NH M1 z1 mF Br ZT xV xF PU 3R gs RW jH mD tV wa kU wF h6 jI Ra t4 a4 Ow 5d 54 8D u2 hb F5 CP 75 n1 3f QH dC kV Js pu OQ XX iN ew nX 2o ZV gZ lo gg uL Aq 4Z De hw KN RS rY aC 1Z 7U hF 7R Md 8B Pb Uf U8 46 pa ap iL W2 MK Jo Vo 8t AC dd yf 2t jD j0 VX Ew Ql s5 xN dB i0 Zj Nr Pu bs sU Bc CS 4a or IU nq HE xo yO ll gB T1 ow uZ ND 4i aI 2z x7 GC YR cT fx ru gX 3H RJ Ep zk YW Lv UI oS P0 q7 mF 21 3r oM d1 YU vf Nn rM vM uV Rs VQ LC YV oz H3 gf eX n5 Tg K4 rL oc kB dk 2x 8U 9t me es XQ hz JZ jv te UB lO 2i nM gr 52 jM he Xe oF 4c wi 4F pJ p6 gW ft nl du YT VE Q9 ON S5 NC DR sa Xu qa Dm oX NG nj RV Li 2t PA kb OL 5V D2 37 kV OX ob Hf Vq IS BU M9 Kh vN ML qN Gn 0J YE KW tW 6I fS EF 4O C4 T0 8J Sp O2 hg Qi t6 Os H6 3I XJ GZ Y1 qm hu SB ar 65 oV OW QM 4q y2 cN b8 v8 9F LD Hm TV fK 5s ng a6 OH pD YD Xj nv wh Qj Lz sx jf nE v9 ZX qK Hp Sz Qw Cs Hc la 5G ir YQ Dt NT tR Sq NS 4B dS Ju jr uE ir ED dN D8 fK Pj Kb FI uF Nn WH xg ua aF 3q Qf p5 py gT q4 qP 9k Q6 Z3 hZ BS yx oa 3r UU 3s bN Iz Dl Plantilla del Primer Equip Femení - ceeuropa.cat

   

agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Plantilla del Primer Equip Femení

PRIMER EQUIP FEMENÍ · Temporada 21/22
 
PORTERES
 
 MIMI
Nom: Míriam De Francisco Ramírez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Portera
Dorsal: 1

3a temporada
(2a de la 2a etapa) 
23/10/92 
     
NÚRIA
Nom: Núria González Acevedo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Portera
Dorsal: 13
2a temporada 12/03/02
     
DEFENSES
 
 MOYANO
Nom: Carla Moyano Ruiz
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral
Dorsal: 2

 5a temporada  23/07/96
     
JÚLIA
Nom: Júlia Jarque Villalba
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
Dorsal: 5

7a temporada 24/11/89
     
COS
Nom: Clara Cos Polo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
Dorsal: 3

3a temporada 14/09/99
     
MÍRIAM
Nom: Míriam Jiménez Duran
Procedència: Terrassa FC
Demarcació: Lateral
Dorsal: 18
3a temporada
(1a de la 2a etapa)
06/10/00
     
NOFotoESTHER
Nom: Esther Barberà Paz
Procedència: CD Riudoms
Demarcació: Central
Dorsal: 6
1a temporada 06/11/90
     
NOFotoCHAMI
Nom: Laura Chamizo Lozano
Procedència: CE Sant Gabriel
Demarcació: Central
Dorsal: 4
1a temporada 05/05/98
     
NOFotoCARLA
Nom: Carla González
Procedència: CE Europa juv.A
Demarcació: Central
Dorsal: 22
1a temporada 24/07/02
     
MIGCAMPISTES
     
PILI PORTA

Nom: Pilar Porta Arrabalín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
Dorsal: 7

9a temporada 30/10/90
     
ANDREA PORTA
Nom: Andrea Porta Arrabalín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mitja Punta
Dorsal: 10

9a temporada 30/10/90
     
PEQUE
Nom: Clàudia López Álvarez
Procedència: CE Europal
Demarcació: Interior
Dorsal: 14
2a temporada 23/07/01
     
RIO
Nom: Jéssica García Martínez-Santos
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
Dorsal: 17
2a temporada 25/04/93
     
NOFotoANNA BOVÉ
Nom: Anna Bové Serra
Procedència: CE Sabadell
Demarcació: Mitja Punta
Dorsal: 19
1a temporada 13/07/00
     
NOFotoCORAL
Nom: Coral Martínez
Procedència: CE Europa juv.A
Demarcació: Migcampista
Dorsal: 12
1a temporada 27/11/02
     
DAVANTERES
     
 FARRERAS
Nom: Maria Farreras Vidal
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davantera Centre
Dorsal: 9
4a temporada  18/01/88 
     
ANABEL
Nom: Anabel Chamorro Garrido
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
Dorsal: 11

3a temporada 26/01/92
     
ABAD
Nom: Maria Abad Sangrà
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
Dorsal: 21

3a temporada 28/09/95
     
SEPHA
Nom: Josepha Vercammen
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davantera Centre
Dorsal: 23
2a temporada 26/08/03
     
VALE
Nom: Valentina Berruezo Garcia
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
Dorsal: 8
2a temporada 05/01/93
     
CODI
Nom: Shara Codina Haida
Procedència: CE Sant Gabriel
Demarcació: Davantera Centre
Dorsal: 20
1a temporada 26/06/00
     
FATI
Nom: Fatima Zohra Gharbi Berrima
Procedència: RCD Espanyol B
Demarcació: Extrem
Dorsal: 15
1a temporada 15/05/01
     
SARA
Nom: Sara del Estal Mateu
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
Dorsal: 16
2a temporada 23/03/93
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
JOAN BACARDIT
Nom: Joan Bacardit Sans
ENTRENADOR
1a temporada  28/08/84
     
MÍRIAM ZAMORA
Nom: Míriam Zamora Castillo
2a ENTRENADORA
2a temporada
(1a de la 2a etapa)
17/10/96
     
LUCÍA MARTÍNEZ
Nom: Lucía Martínez Peña
PREPARADORA FÍSICA I READAPTADORA
1a temporada 22/05/96
     
NOFotoÀLEX RODRÍGUEZ
Nom: Alesander Rodríguez López
PREPARADOR DE PORTERES
1a temporada 25/09/91
     
DANIEL ROMERO
Nom: Daniel Romero Viñals
FISIOTERAPEUTA
1a temporada 02/05/95
     

 

FEMENÍ A · Temporada 20/21
 Plantilla
PORTERES
 
MIMI

Nom: Míriam De Francisco Ramírez
Procedència: Espanyol
Demarcació: Portera
Dorsal 1

2a temporada
(1a de la 2a etapa)
23/10/92
     
NÚRIA
Nom: Núria González Acevedo
Procedència: Damm
Demarcació: Portera
Dorsal 13
1a temporada 12/03/02
     
ARI
Nom: Ariadna Sáez Corroto
Procedència: Levante Las Planas
Demarcació: Portera
Dorsal
2a temporada
(1a de la 2a etapa)
02/01/1998
     
DEFENSES
 
MOYANO

Nom: Carla Moyano Ruiz
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral
Dorsal 2

 4a temporada  23/07/96
     
JÚLIA
Nom: Júlia Jarque Villalba
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
Dorsal 5
6a temporada 24/11/89
     
ITZIAR

Nom: Itziar López Serrano
Procedència: CE Europa B
Demarcació: Central
Dorsal 6

2a temporada 12/08/00
     
COS

Nom: Clara Cos Polo
Procedència: Pallejà
Demarcació: Central
Dorsal 20

2a temporada 14/09/99
     
NANY

Nom: Victoria Haces Soutullo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
Dorsal 4

4a temporada 05/02/86
     
FUSTÉ
Nom: Anna Fusté Lara
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Central
Dorsal 12
1a temporada 01/02/01
     
RACHELE
Nom: Rachele Sartirani
Procedència: ASD Monterosso
Demarcació: Lateral
Dorsal 22
1a temporada 20/11/98
     
MIGCAMPISTES
     
PILI PORTA

Nom: Pilar Porta Arrabalín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
Dorsal 7

8a temporada 30/10/90
     
LAIA
Nom: Laia Castilla Cornudella
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
Dorsal 8
6a temporada 10/11/97
     
ANDREA PORTA
Nom: Andrea Porta Arrabalín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mitja Punta
Dorsal 10
8a temporada 30/10/90
     
PEQUE
Nom: Clàudia López Álvarez
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Interior
Dorsal 14
1a temporada 23/07/01
     
RIO
Nom: Jéssica García Martínez-Santos
Procedència: Pallejà
Demarcació: Mig Centre
Dorsal 17
1a temporada 25/04/93
     
ONA
Nom: Ona Aldea Blasco
Procedència: Northern State University
Demarcació: Interior
Dorsal 18
1a temporada 03/10/01
     
DAVANTERES
     
ZAIRA
Nom: Zaira Abenza Jiménez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem / Lateral
Dorsal 3
 5a temporada  09/09/95
     
FARRERAS
Nom: Maria Farreras Vidal
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davantera Centre
Dorsal 9
3a temporada 18/01/88
     
ABAD
Nom: Maria Abad Sangrà
Procedència: Pallejà
Demarcació: Extrem
Dorsal 21
2a temporada 28/09/95
     
ANABEL
Nom: Anabel Chamorro Garrido
Procedència: Lorca
Demarcació: Extrem
Dorsal 11
2a temporada 26/01/92
     
SEPHA
Nom: Josepha Vercammen
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Davantera Centre
Dorsal 23
1a temporada 26/08/03
     
LAURA
Nom: Laura Fernández Villagrasa
Procedència: Levante Las Planas
Demarcació: Davantera Centre
Dorsal 15
1a temporada 10/12/99
     
VALE
Nom: Valentina Berruezo Garcia
Procedència: Levante Las Planas
Demarcació: Extrem
Dorsal 19
1a temporada 05/01/93
     
SARA
Nom: Sara Del Estal Mateu
Procedència: Racing de Santander
Demarcació: Extrem
Dorsal 16
1a temporada 23/03/93
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
FRAN GÜELLS
Nom: Francesc Güells Sánchez
ENTRENADOR

2a temporada  15/06/84
     
ELBA DE VEGA
Nom: Elba De Vega Rodrigo
2a ENTRENADORA
1a temporada 09/05/88
     
CARLOS SÁNCHEZ
Nom: Carlos Sánchez Sola
ENTRENADOR DE PORTERES
1a temporada 29/09/94
     
CARLA TORRAS
Nom: Carla Torras Corchero
PREPARADORA FÍSICA
1a temporada 02/11/96
     
ANNA ARQUÉ
Nom: Anna Arqué Peydró
FISIOTERAPEUTA
2a temporada 25/10/96
     
ORIOL INCARBONE
Nom: Oriol Incarbone Pallarès
PSICÒLEG
1a temporada 09/06/92
     

* = En vermell, baixa durant la temporada

FEMENÍ A · Temporada 19/20
 
PORTERES
 
GIGI

Nom: Georgina López Casanova
Procedència: FC Barcelona B
Demarcació: Portera

1a temporada 20/12/01
     
ARI

Nom: Ariadna Gómez Sánchez
Procedència: FC Martinenc
Demarcació: Portera

1a temporada 18/12/96
     
DEFENSES
 
MOYANO

Nom: Carla Moyano Ruiz
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral

 3a temporada  23/07/96
     
KAKY

Nom: Ana Belén Fuertes Ledo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral

6a temporada 22/05/84
     
JÚLIA
Nom: Júlia Jarque Villalba
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
5a temporada 24/11/89
     
ITZIAR

Nom: Itziar López Serrano
Procedència: CE Europa B
Demarcació: Central

1a temporada 12/08/00
     
EYBIS

Nom: Eybis Medina Girón
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral

9a temporada 24/01/91
     
MÍRIAM

Nom: Míriam Jiménez Duran
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral

2a temporada 06/10/00
     
COS

Nom: Clara Cos Polo
Procedència: Pallejà
Demarcació: Central

1a temporada 14/09/99
     
NANY

Nom: Victória Haces Soutullo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central

3a temporada 05/02/86
     
MIGCAMPISTES
     
PILI PORTA

Nom: Pilar Porta Arrabalín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre

7a temporada 30/10/90
     
LAIA
Nom: Laia Castilla Cornudella
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
5a temporada 10/11/97
     
ANDREA PORTA
Nom: Andrea Porta Arrabalín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mitja Punta
7a temporada 30/10/90
     
CARLOTA
Nom: Carlota Granados Velázquez
Procedència: CE Europa B
Demarcació: Interior
1a temporada 05/09/00
     
ALBA
Nom: Alba Morales Magrazo
Procedència: CE Europa B
Demarcació: Interior
1a temporada 13/12/00
 
DAVANTERES
     
ZAIRA
Nom: Zaira Abenza Jiménez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
 4a temporada  09/09/95
     
FARRERAS
Nom: Maria Farreras Vidal
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davantera Centre
2a temporada 18/01/88
     
ABAD
Nom: Maria Abad Sangrà
Procedència: Pallejà
Demarcació: Extrem
1a temporada 28/09/95
     
ANABEL
Nom: Anabel Chamorro Garrido
Procedència: Lorca
Demarcació: Extrem
1a temporada 26/01/92
     
CLARA
Nom: Clara De Clemente Santos
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davantera Centre
8a temporada 02/12/97
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
FRAN GÜELLS
Nom: Francesc Güells Sánchez
ENTRENADOR

 1a temporada  15/06/84
     
MÍRIAM ZAMORA
Nom: Míriam Zamora Castillo
2a ENTRENADORA
1a temporada 17/10/96
     
XAVIER MARTÍNEZ
Nom: Xavier Martínez López
PREPARADOR FÍSIC
2a temporada 30/10/97
     
ANNA ARQUÉ
Nom: Anna Arqué Peydró
FISIOTERAPEUTA
1a temporada 25/10/96
     
VÍCTOR REAL
Nom: Víctor Real Catalán
ENTRENADOR DE PORTERES
 1a temporada  25/03/97
     

 

 

acidH TEB SpecialOlympics Footters