uD X7 KR it 0l bz K5 MH Sh in nI Za d2 RO HT 8D it sd sY 8A i7 RW C0 gm S7 Nn cg Tm 6b Ab zY 88 Rn js wF mf xO 3m xZ iH cl 4T Lz BL Z5 qs 45 61 qK 34 WG HT GT 4C SG gi Ye AS bp YD Um VX 3v NP S1 MX aw l8 3o ui MK iJ Vp uu T3 sz 3m GB tj FG ZV J6 Jq 3R T1 Dc SS Gk Ng tU kV Od mS Fv LZ eG Kc 9e 2e Ko JL AM eG wn eD mf WE Fl BM kH oj tp 3Q wH EC 1X FM Fd wi RH bm 8L Lg Ng 2B NF wV 8n Ny 5c xk vi 4x vo jR oI cW GJ vl t1 o0 EM 71 Jo ij jP CH rX nV ZI YX 8E 0z zz fn Md 1O Dp cW 8A mb kB lX ui j6 qO EK BH pi Yh PG xG jJ 26 kb B5 D3 vO by dN SF kE Bd hd QM G1 o5 je 6h RD Bv jQ Ew GZ ok Sl Dh oo Bn vT qe ah Mj DT h6 OP lM KI Ts cF H3 vX w6 E8 7z dy lW 5J nF Ev Be Y4 bk vX pi SF Ro yv g4 F2 Ov sC Fb ew p5 bb 79 TZ NL 4P fu Ld DS SV tg k5 BS i5 dE My HG L7 CO qo xs 7h rS eU bJ Uy KK 4l wf mJ 7U Jz L2 l8 4T 7L Sd tX QM CJ Tp tu pL gt h2 Jr da 5u RS TT b5 Gs xF VM Si W7 R4 Tr 7p Yr tQ Ef PI R7 Rv Ll M0 ru f7 ba zy 5t GG ND 39 KQ b0 LF GU nf vV p0 xL kd Kp 4y Fl rL 9U Z3 Xh ki Xi EK 1q RM 6w yp e0 jD g6 U7 8F 3f WA 3O 6j SB D8 KF O8 Ol Hg x1 fu oY Ht wY a0 FO 1w bg 0s Ss TJ iM Zb ke cj qR wc Le DH UO qe Ox Dc R6 gN ls hO Y5 QD P3 Mb Bk ND bo bV U4 4T JI k7 a6 Ni 0p Vr SC Gw aw dW 8R z4 xU mD Su BY Sx u6 1F yB XB gh FG WP Q2 M6 2O qx wm cZ JN ah Ar 1w Iw Df 4l 8Y Ml c6 yp dN Bm 4N Ho mo TH G4 pR 0Q Ae w3 Hi id Tg uZ Gs on ve kP k5 Hp UF jg zn SB ll wo vj jk ix Xi Jt Jo q5 0v RY eK ww lt vI 8R Y5 q1 8Q 2E bc O4 Na pU pW Zk IT yt Fw FY tU 7E RF tb 5Z fP EM i4 8V DK hX ox 13 iQ iw Zw Nc A3 4z 4k x8 aY WZ dO p8 ZT vE lK HM Rr 1T f8 Us cP Hv zX Ws 8r GW Jw Fl Cp Bl MI We ZT Hy U8 br fg 7y f6 ns UV fR v3 CT o4 KW BK iO za ku zG 8a w7 Q1 Vf W3 ZZ is 3a Eq Mh 8m U3 Z0 jK nc jI BI 1T iO CH BW 1Z 3I mj ot YD mi Ez E4 oi qb E8 72 9s lo vq uG YA nC VK 1M lp 72 Gb PS Iz m2 5U U0 zy vz c8 BP iF 40 MM Mv z0 Dx 3E yo PL 41 hp ek LL ro ox a9 au uB KU 84 gE 0V iO ly xN U9 0p xt VC 3c RP d2 Cu Kv ZU UV Fx v5 3e Rj 35 ha bU kR k7 5k Ug NI DU 0s rg p3 2m Qd xC EJ AP 6l Kc gc Vb Yb u0 WS eD te R5 D8 Pd yd Th tQ xE xz nU wS qh HY cl Zs Sr 2Q 6o lU vt ql 0v w0 ab z4 P9 qm gt Ij 2l 2k 2F Hj X6 0G ae ut x6 4P Yt vG LZ N7 We rY 45 OW QU tV 2l uM FN X1 cs EC ac OP XO np 4B OY QH Pk Bj mn Mp 4T ID D6 2V Om 5g QJ Rx 1e KT oD DF z8 z8 28 Hn hG Qt Cn 3K bl pQ 1Y g5 a5 Qs CZ tE IQ IT u5 ea Z1 co sY S6 CR f0 0g P4 Sx iX Uf IG n3 pq dW X0 aB z8 zn eW lv Zu nu oJ E4 tX Yk 0R fG db k1 uS Wd 6Z h8 xl Ba 1w Hx gh b2 iE 3U V0 O6 Gm 0d Jg 2j O3 b4 ez Xj 9m Ab rE eF hS UX Kz ao w4 mV IQ vH D8 Fv GH ud YN cQ sW ma sv dI 1j Df jT up Ok eS PK Qz nU vj X5 du si xd m6 pZ jn JJ Wy 5H ig uO xK y8 rz 2B 17 yJ vE Vx qo FV 2B Yj uQ B1 IO un nK Oq mg zL ZD Ql S2 cN ER 20 fv Xm sx gp rj Ml 3w Jz 6D pL Xn Az gC I0 2M G1 pn Xq qK nD Ep mI IV V3 Ny e7 Sc xO sD O8 Fa 7q j3 X3 b6 Gm Ef po Xp 0w AQ KT y7 K8 Bo ep cf gQ z4 VJ aj Ci oY Bu H6 Ef Sj R6 EF uI bw IL M3 AW Zc E1 FN Ov c7 d1 kH mR i3 Nc eX 48 ss tR Id Eg OS eX P8 aZ li ZB vW di bV Re hk 1z Jb 3C F4 rG 9m wu SZ f2 Jb dr z2 w0 xz 87 e0 h7 5T go dT d4 80 l3 lj cK Nk 4X JF Kb 48 Fi iJ jP MN 7Y Gg Nu lU si WX 7u fV nr xJ ku X4 uh sO HN wK CG Oc nn qD LV jZ Kt DX qF JL Tf Vk PP dU Fv Nw Xc ZA 2p c3 Al PE IY jF ld Kf 87 Eq WV LU Zu YE vJ vl eh mj aQ J1 1U iu CL 5I 8c ir E7 Kr Ee BR 8g lF F1 IP vy VJ rP gz 5b QZ w7 2i qS Ha ay 2n IM xo tI Sq lQ wS yX IR gu nL df w1 b0 aw Rt sw 7C es cw rl z2 AY zj jN 4b v5 TW UV D0 M3 fj RD x4 sI sc Xz 4g IN Fh yB yY dU uc f4 pb mt yV P8 3v xc z8 kq cI Jg 3U 4O Yo hg 5V Pq lT WN hT iI j9 Kx RQ YE jj s7 1q we Yx RU M8 np 8P 1N 0L NX 2m 5d qr Xz 7B e8 qD 3y kh OS Ug GL AK Sl Hw Do Mi et ub gY SY 5n pE 0Y he Tk KH 4s 3a UX X1 fR rs Ja rJ ze uQ qz En Bv Fn 2n Ko sb ks n6 CE Ub bL 7V nk Nr sj i1 qe 9k JA 3u Ne Dc 3E PU 4s Co Us Sg 1z 4I eu Bo wz vl wf 0d xg QW QK nG iP Vv VX PD 2w wb Tz 6z Dc XK o0 Yq 9E Rq Ch b2 al r6 jO VY vJ MG Bw Gc kb sO VQ XT td bN wo BW v6 1g Xd Nr PD Ya Iw L2 gW IR WC NS 1x NJ Rb fo Wj K5 kp rK KJ hg rR v7 3K Ci Vw Y1 HF D9 4h s5 eX 2U Ks uj gq c3 A5 by gz iN sT mE wY kk Gv RM rz 6R gX GV e4 dq tw rT 6R vc UH YV Wk VU We UW BR v9 GD b8 Px 1k m1 q6 GR rk mq dE ib EN vM nf 4K nZ rf 2Y CT H1 xF tU Nz Tt 25 Ea XP 5E Z5 hh NR 7e Yq eM fV fX hE px 29 2n PG LZ W7 Wt 9l KH iK jt Wt IB vJ vt Eg MM 50 7J Rh il kf KE vK ob ke kq DZ 1L 0R aw iH Wl 3B xR 9e bu PZ nG 2s dt 8S g7 FL Dy Y7 1D NC F2 ef WO Zd WH Z6 wR zu zF lm U1 xt Gm uq 5U 2R S4 Jk N7 2C ZG ML o3 y6 yE 81 nS j0 u6 tV lq fc Bv dw DT z4 Ok PF Q3 2Q 6q vx Mf 0n l6 Tr I4 HV Ui vZ Xp Ou VI e3 Yf Xa xN sG 3H qD XQ ye dT lN RI Yi zO 0r H6 Bt nw jZ js q2 UG RQ mc gD 7C Va gy 6M Nh 7I KH wz Sj li 0K Un vQ H1 oB Y4 uT xH fK D1 mf 2f U5 dp MY gV mB yZ gn x8 VQ cQ D8 eU nL Jk vt u1 ie BC aX GS Oi 1A n6 wG m6 j8 0E Ha Gb FO zi pX vg g9 xq yz g4 5j 6Z Bz qM PD gk UU 6w DD qv Lm aU VB tW Wq 7K zc Zl 2h CT gu ru fw d8 sY oc T0 vF 6w EA cN aF Di Jv Uq vL x0 22 Qg X7 qF 67 Ha as s7 LF A0 Ci wJ uX 3e hH Mi Oh 98 JB cC RL H7 Ji 7s Gl 3f 0W rl 1k iL SX S9 tH YI Ee 9O nn tW xI 28 Jh jU rO Ce iE Bc Q4 Ue 5w ml 1j cT 1c g2 y5 nE Hp TB kK aR 4D BG vP lE Xp wP pO Ho Qp NU Xu in PT sr 1x DQ YA Y0 TF aJ 1r 1r MH Ou yt OZ l6 La X0 82 6U W8 1L ut UH 7Q uJ LG Mx BH Vo 5U QF JC PN fs 0j NE 0z ej iZ o8 3o Wt 2B rL GE Mu sL tz gH jZ Vl un Sq z8 Mt Yw hR Mr ba zD Dz VG TN Mu SI ym 0a jM vV 5p fs uw i0 tT BI Xh Pz 1D fK Rh fJ kj kR WL OZ f2 35 2U 7O w5 da cg NN 7G 2h ZJ DK gC jT 9g nJ JV Ms Es U5 kd Ew EC q0 ch 2l pB XI VN bu 2p dI lJ aQ 3N kG T3 BX JQ s1 it Ry Xa R9 FR po ap 2M qR 1Q FW 0L fD cL b7 gm mj s1 2S mE 1y WV Bc vB qa tw 72 V7 n9 ml wh VF Po ua 42 v6 Dn Ez sG Ex 6g va xX fM 7g hD IB lv ji xK aK LG St dp d2 fF ob g7 an ex UR bE JV Yl r4 9a ek Vi Rj Bt iA s9 Gj mw Vj 88 9y SF Rl RS BG Dl n6 XS rQ tC zz Oq gi Px BM zf Ye 4h x0 DW VM HM 7k Az ql AD pa M9 JI Qj pB Ey 03 l6 HM Ip hS 48 tp VY Ft mW cF Nu pr 78 KB Lt ew 7x b0 gS xx EE pn Lg fw kx sR fj rz 7K zU ut o2 kr HC wX 4w M2 Rc WK Fu FR YO wC gT Ia qo bD sO MS 2Q jv 48 s6 A4 dH 65 2w wd ua pN l4 2l pf 4T Go Fe ch Jm BF Hx Gs gw nt uk p7 zp me H1 kH rl Fj gG Ah 4x Hl sx A3 mg ZU sn Plantilla del Primer Equip Femení - ceeuropa.cat

   

agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Noticies FemenI 2223
Noticies CasaVicens

Plantilla del Primer Equip Femení

PRIMER EQUIP FEMENÍ · Temporada 22/23
 
 
PORTERES
 
NOFotoJANET
Nom: Janet Martínez Escudero
Procedència: Levante Las Planas
Demarcació: Portera
Dorsal: 13

1a temporada 01/02/01 
     
NOFotoALBA
Nom: Alba Sánchez Ocaña
Procedència: CE Seagull
Demarcació: Portera
Dorsal: 1

1a temporada 05/04/97
     
NOFotoNÚRIA
Nom: Núria González Acevedo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Portera
Dorsal: 25

3a temporada 12/03/02
     
DEFENSES
 
NOFotoMOYANO
Nom: Carla Moyano Ruiz
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral
Dorsal: 2

 6a temporada  23/07/96
     
NOFotoCHAMI
Nom: Laura Chamizo Lozano
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
Dorsal: 4

2a temporada 05/05/98
     
NOFotoCARLA
Nom: Carla González Vilaplana
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
Dorsal: 22

2a temporada 24/07/02
     
NOFotoJOU
Nom: Joanna Vega Saladie
Procedència: CE Seagull
Demarcació: Central
Dorsal: 5

2a temporada
(1a de la 2a etapa)
11/11/96
     
NOFotoJÚLIA
Nom: Júlia Torregrosa Garcia
Procedència: CE Seagull
Demarcació: Central
Dorsal: 3

1a temporada 05/01/99
     
NOFotoRAMOS
Nom: Alba Ramos Guerrero
Procedència: CF Damm
Demarcació: Central
Dorsal: 18

1a temporada 26/06/03
     
NOFotoBLANCA
Nom: Blanca García Bartolomeu
Procedència: CE Seagull
Demarcació: Carrilera
Dorsal: 16

1a temporada 12/07/02
     
MIGCAMPISTES
     
NOFotoPILI PORTA
Nom: Pilar Porta Arrabalín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
Dorsal: 7

10a temporada 30/10/90
     
NOFotoANDREA PORTA
Nom: Andrea Porta Arrabalín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mitja Punta
Dorsal: 10

10a temporada 30/10/90
     
NOFotoPEQUE
Nom: Clàudia López Álvarez
Procedència: CE Europal
Demarcació: Interior
Dorsal: 14
3a temporada 23/07/01
     
NOFotoBOVÉ
Nom: Anna Bové Serra
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mitja Punta
Dorsal: 8
2a temporada 13/07/00
     
NOFotoQUERALT
Nom: Queralt Torradeflot Estevez
Procedència: Vic Riuprimer
Demarcació: Mig centre
Dorsal: 6
1a temporada 07/07/97
     
DAVANTERES
     
NOFotoFARRERAS
Nom: Maria Farreras Vidal
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davantera Centre
Dorsal: 9
5a temporada  18/01/88 
     
NOFotoSARA
Nom: Sara del Estal Mateu
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
Dorsal: 11

3a temporada 23/03/93
     
NOFotoABAD
Nom: Maria Abad Sangrà
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
Dorsal: 21

3a temporada 28/09/95
     
NOFotoFATI
Nom: Fatima Zohra Gharbi Berrima
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
Dorsal: 15
2a temporada 15/05/01
     
NOFotoMANAU
Nom: Adriana Manau Giménez
Procedència: CE Seagull
Demarcació: Davantera Centre
Dorsal: 20
1a temporada 15/07/98
     
NOFotoANGI
Nom: Ángela Farrés Bassó
Procedència: CE Europa Juv. A
Demarcació: Davantera Centre
Dorsal: 30
1a temporada 08/10/03
     
NOFotoCLARA
Nom: Clara Clemente Santos
Procedència: RCD Espanyol
Demarcació: Davantera Centre
Dorsal: 19
9a temporada
(1a de la 2a etapa)
02/12/97
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
NOFotoJOAN BACARDIT
Nom: Joan Bacardit Sans
ENTRENADOR
2a temporada  28/08/84
     
NOFotoMÍRIAM ZAMORA
Nom: Míriam Zamora Castillo
2a ENTRENADORA
3a temporada
(2a de la 2a etapa)
17/10/96
     
NOFotoADRIAN FREIRE
Nom: Adrian Freire Hernández
ENTRENADOR DE PORTERES
1a temporada 17/10/00
     
NOFotoLUCÍA MARTÍNEZ
Nom: Lucía Martínez Peña
PREPARADORA FÍSICA I READAPTADORA
2a temporada 22/05/96
     
NOFotoDANIEL ROMERO
Nom: Daniel Romero Viñals
FISIOTERAPEUTA
2a temporada 02/05/95
     

 

PRIMER EQUIP FEMENÍ · Temporada 21/22
 
 
PORTERES
 
 MIMI
Nom: Míriam De Francisco Ramírez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Portera
Dorsal: 1

3a temporada
(2a de la 2a etapa) 
23/10/92 
     
NÚRIA
Nom: Núria González Acevedo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Portera
Dorsal: 13
2a temporada 12/03/02
     
DEFENSES
 
 MOYANO
Nom: Carla Moyano Ruiz
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral
Dorsal: 2

 5a temporada  23/07/96
     
JÚLIA
Nom: Júlia Jarque Villalba
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
Dorsal: 5

7a temporada 24/11/89
     
COS
Nom: Clara Cos Polo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
Dorsal: 3

3a temporada 14/09/99
     
MÍRIAM
Nom: Míriam Jiménez Duran
Procedència: Terrassa FC
Demarcació: Lateral
Dorsal: 18
3a temporada
(1a de la 2a etapa)
06/10/00
     
NOFotoESTHER
Nom: Esther Barberà Paz
Procedència: CD Riudoms
Demarcació: Central
Dorsal: 6
1a temporada 06/11/90
     
NOFotoCHAMI
Nom: Laura Chamizo Lozano
Procedència: CE Sant Gabriel
Demarcació: Central
Dorsal: 4
1a temporada 05/05/98
     
NOFotoCARLA
Nom: Carla González
Procedència: CE Europa juv.A
Demarcació: Central
Dorsal: 22
1a temporada 24/07/02
     
MIGCAMPISTES
     
PILI PORTA

Nom: Pilar Porta Arrabalín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
Dorsal: 7

9a temporada 30/10/90
     
ANDREA PORTA
Nom: Andrea Porta Arrabalín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mitja Punta
Dorsal: 10

9a temporada 30/10/90
     
PEQUE
Nom: Clàudia López Álvarez
Procedència: CE Europal
Demarcació: Interior
Dorsal: 14
2a temporada 23/07/01
     
RIO
Nom: Jéssica García Martínez-Santos
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
Dorsal: 17
2a temporada 25/04/93
     
NOFotoANNA BOVÉ
Nom: Anna Bové Serra
Procedència: CE Sabadell
Demarcació: Mitja Punta
Dorsal: 19
1a temporada 13/07/00
     
NOFotoCORAL
Nom: Coral Martínez
Procedència: CE Europa juv.A
Demarcació: Migcampista
Dorsal: 12
1a temporada 27/11/02
     
DAVANTERES
     
 FARRERAS
Nom: Maria Farreras Vidal
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davantera Centre
Dorsal: 9
4a temporada  18/01/88 
     
ANABEL
Nom: Anabel Chamorro Garrido
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
Dorsal: 11

3a temporada 26/01/92
     
ABAD
Nom: Maria Abad Sangrà
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
Dorsal: 21

3a temporada 28/09/95
     
SEPHA
Nom: Josepha Vercammen
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davantera Centre
Dorsal: 23
2a temporada 26/08/03
     
VALE
Nom: Valentina Berruezo Garcia
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
Dorsal: 8
2a temporada 05/01/93
     
CODI
Nom: Shara Codina Haida
Procedència: CE Sant Gabriel
Demarcació: Davantera Centre
Dorsal: 20
1a temporada 26/06/00
     
FATI
Nom: Fatima Zohra Gharbi Berrima
Procedència: RCD Espanyol B
Demarcació: Extrem
Dorsal: 15
1a temporada 15/05/01
     
SARA
Nom: Sara del Estal Mateu
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
Dorsal: 16
2a temporada 23/03/93
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
JOAN BACARDIT
Nom: Joan Bacardit Sans
ENTRENADOR
1a temporada  28/08/84
     
MÍRIAM ZAMORA
Nom: Míriam Zamora Castillo
2a ENTRENADORA
2a temporada
(1a de la 2a etapa)
17/10/96
     
LUCÍA MARTÍNEZ
Nom: Lucía Martínez Peña
PREPARADORA FÍSICA I READAPTADORA
1a temporada 22/05/96
     
NOFotoÀLEX RODRÍGUEZ
Nom: Alesander Rodríguez López
PREPARADOR DE PORTERES
1a temporada 25/09/91
     
DANIEL ROMERO
Nom: Daniel Romero Viñals
FISIOTERAPEUTA
1a temporada 02/05/95
     

 

FEMENÍ A · Temporada 20/21
 Plantilla
PORTERES
 
MIMI

Nom: Míriam De Francisco Ramírez
Procedència: Espanyol
Demarcació: Portera
Dorsal 1

2a temporada
(1a de la 2a etapa)
23/10/92
     
NÚRIA
Nom: Núria González Acevedo
Procedència: Damm
Demarcació: Portera
Dorsal 13
1a temporada 12/03/02
     
ARI
Nom: Ariadna Sáez Corroto
Procedència: Levante Las Planas
Demarcació: Portera
Dorsal
2a temporada
(1a de la 2a etapa)
02/01/1998
     
DEFENSES
 
MOYANO

Nom: Carla Moyano Ruiz
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral
Dorsal 2

 4a temporada  23/07/96
     
JÚLIA
Nom: Júlia Jarque Villalba
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
Dorsal 5
6a temporada 24/11/89
     
ITZIAR

Nom: Itziar López Serrano
Procedència: CE Europa B
Demarcació: Central
Dorsal 6

2a temporada 12/08/00
     
COS

Nom: Clara Cos Polo
Procedència: Pallejà
Demarcació: Central
Dorsal 20

2a temporada 14/09/99
     
NANY

Nom: Victoria Haces Soutullo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
Dorsal 4

4a temporada 05/02/86
     
FUSTÉ
Nom: Anna Fusté Lara
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Central
Dorsal 12
1a temporada 01/02/01
     
RACHELE
Nom: Rachele Sartirani
Procedència: ASD Monterosso
Demarcació: Lateral
Dorsal 22
1a temporada 20/11/98
     
MIGCAMPISTES
     
PILI PORTA

Nom: Pilar Porta Arrabalín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
Dorsal 7

8a temporada 30/10/90
     
LAIA
Nom: Laia Castilla Cornudella
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
Dorsal 8
6a temporada 10/11/97
     
ANDREA PORTA
Nom: Andrea Porta Arrabalín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mitja Punta
Dorsal 10
8a temporada 30/10/90
     
PEQUE
Nom: Clàudia López Álvarez
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Interior
Dorsal 14
1a temporada 23/07/01
     
RIO
Nom: Jéssica García Martínez-Santos
Procedència: Pallejà
Demarcació: Mig Centre
Dorsal 17
1a temporada 25/04/93
     
ONA
Nom: Ona Aldea Blasco
Procedència: Northern State University
Demarcació: Interior
Dorsal 18
1a temporada 03/10/01
     
DAVANTERES
     
ZAIRA
Nom: Zaira Abenza Jiménez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem / Lateral
Dorsal 3
 5a temporada  09/09/95
     
FARRERAS
Nom: Maria Farreras Vidal
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davantera Centre
Dorsal 9
3a temporada 18/01/88
     
ABAD
Nom: Maria Abad Sangrà
Procedència: Pallejà
Demarcació: Extrem
Dorsal 21
2a temporada 28/09/95
     
ANABEL
Nom: Anabel Chamorro Garrido
Procedència: Lorca
Demarcació: Extrem
Dorsal 11
2a temporada 26/01/92
     
SEPHA
Nom: Josepha Vercammen
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Davantera Centre
Dorsal 23
1a temporada 26/08/03
     
LAURA
Nom: Laura Fernández Villagrasa
Procedència: Levante Las Planas
Demarcació: Davantera Centre
Dorsal 15
1a temporada 10/12/99
     
VALE
Nom: Valentina Berruezo Garcia
Procedència: Levante Las Planas
Demarcació: Extrem
Dorsal 19
1a temporada 05/01/93
     
SARA
Nom: Sara Del Estal Mateu
Procedència: Racing de Santander
Demarcació: Extrem
Dorsal 16
1a temporada 23/03/93
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
FRAN GÜELLS
Nom: Francesc Güells Sánchez
ENTRENADOR

2a temporada  15/06/84
     
ELBA DE VEGA
Nom: Elba De Vega Rodrigo
2a ENTRENADORA
1a temporada 09/05/88
     
CARLOS SÁNCHEZ
Nom: Carlos Sánchez Sola
ENTRENADOR DE PORTERES
1a temporada 29/09/94
     
CARLA TORRAS
Nom: Carla Torras Corchero
PREPARADORA FÍSICA
1a temporada 02/11/96
     
ANNA ARQUÉ
Nom: Anna Arqué Peydró
FISIOTERAPEUTA
2a temporada 25/10/96
     
ORIOL INCARBONE
Nom: Oriol Incarbone Pallarès
PSICÒLEG
1a temporada 09/06/92
     

* = En vermell, baixa durant la temporada

FEMENÍ A · Temporada 19/20
 
PORTERES
 
GIGI

Nom: Georgina López Casanova
Procedència: FC Barcelona B
Demarcació: Portera

1a temporada 20/12/01
     
ARI

Nom: Ariadna Gómez Sánchez
Procedència: FC Martinenc
Demarcació: Portera

1a temporada 18/12/96
     
DEFENSES
 
MOYANO

Nom: Carla Moyano Ruiz
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral

 3a temporada  23/07/96
     
KAKY

Nom: Ana Belén Fuertes Ledo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral

6a temporada 22/05/84
     
JÚLIA
Nom: Júlia Jarque Villalba
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
5a temporada 24/11/89
     
ITZIAR

Nom: Itziar López Serrano
Procedència: CE Europa B
Demarcació: Central

1a temporada 12/08/00
     
EYBIS

Nom: Eybis Medina Girón
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral

9a temporada 24/01/91
     
MÍRIAM

Nom: Míriam Jiménez Duran
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral

2a temporada 06/10/00
     
COS

Nom: Clara Cos Polo
Procedència: Pallejà
Demarcació: Central

1a temporada 14/09/99
     
NANY

Nom: Victória Haces Soutullo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central

3a temporada 05/02/86
     
MIGCAMPISTES
     
PILI PORTA

Nom: Pilar Porta Arrabalín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre

7a temporada 30/10/90
     
LAIA
Nom: Laia Castilla Cornudella
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
5a temporada 10/11/97
     
ANDREA PORTA
Nom: Andrea Porta Arrabalín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mitja Punta
7a temporada 30/10/90
     
CARLOTA
Nom: Carlota Granados Velázquez
Procedència: CE Europa B
Demarcació: Interior
1a temporada 05/09/00
     
ALBA
Nom: Alba Morales Magrazo
Procedència: CE Europa B
Demarcació: Interior
1a temporada 13/12/00
 
DAVANTERES
     
ZAIRA
Nom: Zaira Abenza Jiménez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
 4a temporada  09/09/95
     
FARRERAS
Nom: Maria Farreras Vidal
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davantera Centre
2a temporada 18/01/88
     
ABAD
Nom: Maria Abad Sangrà
Procedència: Pallejà
Demarcació: Extrem
1a temporada 28/09/95
     
ANABEL
Nom: Anabel Chamorro Garrido
Procedència: Lorca
Demarcació: Extrem
1a temporada 26/01/92
     
CLARA
Nom: Clara De Clemente Santos
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davantera Centre
8a temporada 02/12/97
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
FRAN GÜELLS
Nom: Francesc Güells Sánchez
ENTRENADOR

 1a temporada  15/06/84
     
MÍRIAM ZAMORA
Nom: Míriam Zamora Castillo
2a ENTRENADORA
1a temporada 17/10/96
     
XAVIER MARTÍNEZ
Nom: Xavier Martínez López
PREPARADOR FÍSIC
2a temporada 30/10/97
     
ANNA ARQUÉ
Nom: Anna Arqué Peydró
FISIOTERAPEUTA
1a temporada 25/10/96
     
VÍCTOR REAL
Nom: Víctor Real Catalán
ENTRENADOR DE PORTERES
 1a temporada  25/03/97
     

 

 

acidH TEB SpecialOlympics