agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Plantilla del Femení A

FEMENÍ A · Temporada 19/20
 
PORTERES
 
GIGI

Nom: Georgina López Casanova
Procedència: FC Barcelona B
Demarcació: Portera

1a temporada 20/12/01
     
ARI

Nom: Ariadna Gómez Sánchez
Procedència: FC Martinenc
Demarcació: Portera

1a temporada 18/12/96
     
DEFENSES
 
MOYANO

Nom: Carla Moyano Ruiz
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral

 3a temporada  23/07/96
     
KAKY

Nom: Ana Belén Fuertes Ledo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral

6a temporada 22/05/84
     
JÚLIA
Nom: Júlia Jarque Villalba
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
5a temporada 24/11/89
     
ITZIAR

Nom: Itziar López Serrano
Procedència: CE Europa B
Demarcació: Central

1a temporada 12/08/00
     
EYBIS

Nom: Eybis Medina Girón
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral

9a temporada 24/01/91
     
MÍRIAM

Nom: Míriam Jiménez Duran
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral

2a temporada 06/10/00
     
COS

Nom: Clara Cos Polo
Procedència: Pallejà
Demarcació: Central

1a temporada 14/09/99
     
NANY

Nom: Victória Haces Soutillo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central

3a temporada 05/02/86
     
MIGCAMPISTES
     
PILI PORTA

Nom: Pilar Porta Arrabalín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre

7a temporada 30/10/90
     
LAIA
Nom: Laia Castilla Cornudella
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
5a temporada 10/11/97
     
ANDREA PORTA
Nom: Andrea Porta Arrabalín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mitja Punta
7a temporada 30/10/90
     
CARLOTA
Nom: Carlota Granados Velázquez
Procedència: CE Europa B
Demarcació: Interior
1a temporada 05/09/00
     
ALBA
Nom: Alba Morales Magrazo
Procedència: CE Europa B
Demarcació: Interior
1a temporada 13/12/00
 
DAVANTERES
     
ZAIRA
Nom: Zaira Abenza Jiménez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
 4a temporada  09/09/95
     
FARRERAS
Nom: Maria Farreras Vidal
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davantera Centre
2a temporada 18/01/88
     
ABAD
Nom: Maria Abad Sangrà
Procedència: Pallejà
Demarcació: Extrem
1a temporada 28/09/95
     
ANABEL
Nom: Anabel Chamorro Garrido
Procedència: Lorca
Demarcació: Extrem
1a temporada 26/01/92
     
CLARA
Nom: Clara De Clemente Santos
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davantera Centre
8a temporada 02/12/97
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
FRAN GÜELLS
Nom: Francesc Güells Sánchez
ENTRENADOR

 1a temporada  15/06/84
     
MÍRIAM ZAMORA
Nom: Míriam Zamora Castillo
2a ENTRENADORA
1a temporada 17/10/96
     
XAVIER MARTÍNEZ
Nom: Xavier Martínez López
PREPARADOR FÍSIC
2a temporada 30/10/97
     
ANNA ARQUÉ
Nom: Anna Arqué Peydró
FISIOTERAPEUTA
1a temporada 25/10/96
     
VÍCTOR REAL
Nom: Víctor Real Catalán
ENTRENADOR DE PORTERES
 1a temporada  25/03/97
     

 

 

acidH TEB SpecialOlympics