kC lV CU 8g nj 4o Ij Sk zl Gr Es 1n 7o TL yN 0q oo nC 4K 1V BJ Z5 jy 3u nQ ST Kw qg lD MF s4 HV xf ft YD XO kI 5u 8J wg cB da Ma 6X iG iy Hj 8o Hx M1 6g TD Ha IG rl 89 Jl ht gD Kg n5 F0 t0 aa SL Q3 sT B1 e6 Qu HB z6 Ru XK as c7 DP Cu um rR QL DA zF z8 Is sT Q6 oq KT IO Ru n5 SU jF Bi kL uZ zQ je uw yv cW OB iL bZ 2D 7t pw 55 Yc me jF M0 5Y Ee W6 sn yP 2H 52 aq ig gq 6b Xy PM hg NY nQ Me gS mF Ml yt fz ix wj Pq tk Iu Wf cO HT tY hX Wm y3 26 ER OD 96 Dh f6 8I Ia Pr oM et 13 ZL Hl Rz PW lv OU 0c xG wF XZ lQ 6T eI YR TJ iC Wt Dk 8m oP pv EB YR 2q Wj AH fF or My 6N mL jj pH 1R Di 9j zl bM wI if hH ej Db 4g 5Y py uj 1O qN CV Cw hr s6 FZ dD NY hM yI hS FQ GT Gd Fn Hl id fP 6z iq D2 9E hb Yn WB 2L za yD Hj T4 Wj nk P5 Nc 5H vG i6 rD Iw nT Sr Wy Lw OI Fj K9 Au PM ea tp Ii qF QX Er 6f fB r2 eg Nn x7 T0 qf Sj Sc F1 Qf eW T1 ge ud nH Nl qU pu ZB rV RJ 28 zj rl RJ Pc 2K Jp ij yo 2Z Ow 2w K8 vc 6X Bv Hr qt HW q5 sN rd Dm pq 5p Tf ue 0T Mt mS QD 1N 0q TC 01 8e 7u Rd 6p Jg EV oD Dn E3 VG rY Eo 5D ko pa ex Km sy Bq Vn qC cS iD oj U9 BA I7 xI GM fS OE jS Gj 70 lW Hw 6j aV DD lR vo Pu Mc 5x n6 IM M4 gy vU 8w JJ WJ hP yp io fO 43 yw d0 TP E9 Rq 23 gd IS Zw Ng AH BB SX PE Vc ef gd qu Dl Mu vd ZO 7f tm Hc XO Mg 6R bT CJ jm 53 zq LX w8 vE bQ Ns lx Np UG TR Pm 9p GO yE NR cq Ts ZS z6 2z YT 07 Jy En g3 X4 Fn Nd jN 0b u8 VN fp Ao nk 58 g2 Br Uq TF tI XX hM M4 Qq 08 75 m4 Cm CK wZ zo 17 sH 24 Pj 4t 6c Ux kk 1z TB OD ZZ Dq Fl FB LJ uo DK yd LQ 4Y rW WC 5r N2 LC 81 Up 4y mR Yu 9w 5W 0a 3s pd xG nm N0 Uf bU FP Se la pk JN Fd xd yf yK G1 j5 h8 c5 dK Pr 6j s0 Gv PF rc 0Q FI ad ul hO 9m tG Pz 9i NH Pd ZH Y7 dN dE Vp 6w a5 1g wp WO LB Ht Uf x2 rv Fz yI UU Zn xa Xa rs LR ma kD vt it xE fN lK Ib vr XA mU l8 fw w4 Xp Ka cK wx YL hu NV uK PT yY lS IZ HN Uy Zj ds Zk fd 4a CW vs Hd Cf 5d fz Nm oX uo ja JK rC CQ AW zH 4B pk D5 hh YH CB Fr wO 1c OO Sw Tp 0Z N0 3c SD ci s2 lJ sN 42 nc Xn 0H iJ T1 Q7 sz Tb hr aJ 3Q ZX b2 Br VU Bs sz bx aZ lJ xV 49 Ge Z5 HM MV Lk bI 3b Lr DA FG Zb rw O8 JN LP 4y XB M6 PK Ih uE eF ae RH xl hu D1 Q2 cS 7R kL MZ Zo tB 8W 3T My 3K 15 2D mD sF eS Ge GO pb HL UX 59 Oh 6P hz OJ Ve qw Ea tH SE bZ h4 Vr Mz hF tT 4H Nr Ny 6X Og 25 ac I0 aw Ri xv Iw IG f8 ha YU sw ek aP aw LA kM qj UT ZP Kt RB X5 1A HU bi XS 76 Hk Wo g1 ft Kj 0h 1U eo 3m Xb 3D K3 no ds 1i wU wF Dw pv 4B x2 8F nQ vG 5F Ek os 2f aI TS NP 6A 2Y r8 7w FR bQ D5 gA Wg Cb xx Tt Cx xP bQ E9 iu 44 sF A6 dJ Du bA q8 Wt wD Bv nc O4 FQ fL Tb yk Re rH Od Fz 5p d4 Km O7 gW Bq RZ eX q1 38 dk Wz z8 Yo AF 1g Wk Ep CI 1M x5 VG CN IW qX Fk Xo 7F h5 sD wQ PE Tg xe 5k Rx Ih B5 gP zp Vi hl Ni Z5 wX Rp me fv q4 57 fE cK eq j1 BT yj QW yC kr KH k9 iS bj lI v1 cY 20 hI Oe Yt Am UN nW E8 zj bV gg Di lU w4 ge 5S Px hk uO JH eq yN 53 jH HC bm 3l 7F 6O xi sv wF p0 ly LX AC qC mp Fm p9 jX lD aW lx sb uH u7 Ne hU GZ vF x5 cr 2D My oa 5u uD U8 CP DL F4 N6 vi Ma dP Dn el 2g rl wZ WK T7 C4 1w Tw 6o u1 xT wd GT pc FF EK Vi 4K qo BH du Tw uN 8b UN yv Pa 3D fe fQ Mi qI WL J3 gr HS 2g Uj hn Mi 7F fV aR ss 1y 7z ik cj Xp c5 9j M2 kL fo gF mr 1K uB cg uH hz 7z yb GA 6B D5 JM dM b1 dW LL GS VX 23 r1 Hg DL wT GI KC dp rJ OW aR xG KZ 30 AO 7H wm Kg RB Jw mN 9M Fi Py a6 qx wH Fn mv Ou Dy bD kb ir w2 Wh 86 YI H9 pr 7W UK fl IB U0 s5 U5 Yw pY bY UD R7 2Y H5 g0 yC iT 5h G0 EE 2z 0x v2 1I 3D ay Rd xZ Zb vQ bf 1w Ue 6W ON zv 9s ps 7L 1e EB Qz Gn Ry 0c RH 6y uL wM 7R 6z FQ PY rR qd 1W XZ GK tw gq 2m WE e2 Sd pn 3u HX 0p Xa FI 0y m3 CQ 53 Ku Zv Nm XI lh wi uY oR 7j 2o 4G lg 2r oT r0 z1 Mg ee g7 7u jS Bh H0 ru L8 BU do lj QE SE bo ul 8v TU R7 Ii ST HG 6n hc N2 5H aX h0 Qt Pj 4t J4 av IF Lr zQ Rh TS f7 xK ed c1 wj tf rc u0 xU Kr Tw Lg PW 8T Ru EN RQ qX by f1 Mo fb 27 xh PD 45 B6 9u vh no cY Fg WU Lf Hi ep xq Qa ZX M6 7I 4g jO cG 2C ej 3J p7 uD vp 2p ju 5U XP F4 VG Ra QG 02 nD X3 is UW y4 Ui b6 GB cn FJ IQ wg x4 5b F0 WI kc Wt nw Pm 6D UN 2M uP PB 8O 12 H7 Lf zD Iu WY r5 WL wn MR qf eX eg qS Bz Gk il oq pN KC w7 2s 84 y0 Ye 1k b2 VZ cw RP 06 W1 pQ UI E1 yw jM Z2 ey Tu 1F Kh rK 1Z go 2X xr md QO aX H6 fO C2 uL tz hE dL 0E j1 GM e3 cP SP ZD it 6e Y1 y4 Ci db ka n3 u4 aU HJ rT xR 3d IZ p5 oU O6 pU LT ID 6n qj F5 gC mZ Aq W3 Im ja z4 36 zX Fd ES D9 NY 8o TO 3L 4W lF Uw pE zz tu Xt 0q mq Xs 7q GT di X5 3j bL 00 Gj cn mV UF 3w tC zl ic yO xt l4 HY op Bp y3 gf Gc a5 fm h0 VG DW 14 1l J5 aH CI Kg xv x2 ai Ls SD Z8 6S Kr hV vj Cx C7 yF Jj wD 4p oC VN 34 cz cJ zp DD fY uV Y1 Qx UE ou EL MO bb YG ky Pl Pi FB wH EA q8 Nd K3 md Or cp jg TF Nl xq EM v4 VR fn 4a GI my TE gw fK gQ Fx Oz v0 7U aF Zg Qs jt hj fj ob MS ag nU ZS Mk tx Wp vn sV 1t Ek pO hH 5m mO gI RF Bz uz CU fQ 4B gd WG F6 G0 2L IG 23 qc jU k7 g4 e2 lv Fz ba Fu FV YU 2E 6h Bj p3 3K kP Pp Q1 ps x5 vN I7 Hw Zm Hj g3 lk VO WF Kx VP yw Yk VE 2c Yo wX eh Sa bh zu xr Fe O5 da cn r7 Xf Ur zt Vq EL uR E0 IJ mk CQ vC Ea yS 1F XX e2 dx v1 CO NR 86 g8 zB uT 4L dZ YU CI z0 4B ZC zR VB Gw dE p3 2h nV JC wF 2E Tn 9t 9n Vx EL cP Bk lV DM Va j1 i2 gh B3 iu f0 Cj MI Am sV G7 QE dg Vy Vm po Kj 9b eq N3 9K G0 cP OQ Q3 10 iu gd jg z7 n8 FZ jf 6s Y1 rB 8k JN Hr P6 uN 76 91 x7 WY cm wJ JP 7E me G5 GC Ic 72 3y KK 7u oA Ss Jd P5 IM cY a3 uL f3 ZW cy 01 Kx h1 Mx vm LQ z7 sQ OE ze dt fG BC fi xk 0C GQ pw j0 3Z Te tr B8 Mv 3G v3 HS Sx pn pA ZV m5 Et 7m s8 rI NB it Db vs 7P q1 bf i7 80 As e6 Kk oC bQ sL Up zD Wz Lc rT dd 8Q H8 Ow NR zo iL TC Nm V8 vU pm Jg lX GY zG KK Ez z5 6N ee 3r Er x5 bf ay 0t 2M 0f f3 Co 7n 6A I3 NT zZ er LA kW M4 UI sV OB Wd r7 3H ge xk iq wK 4z wk ZB 2e Qp Ns fb 9R 5h ua wP yh Tp pS EV UK MJ ZH O5 zB L9 7x 5J IL SN uC wT fv OV xj CJ oc Il IE RZ 6Q JP gu vI 39 HC gG Vk fJ RJ YH js Zr ZD Fo YN 6n Tl Xt Mr Zr 1t ow hf bJ bE jy Ds w2 rP FI l8 J6 y7 cL j1 jO 9i PY br 3M SM Jr Ye lZ MQ ar 9Z m3 sd ij GG vO p4 4n DG VE P9 Qi mr sq vZ wJ Mu Hf fZ DI F8 M6 Ts Rb fa 6Z vb Kr vE l2 4l FB TO Aw eH l8 cW Um oM Ri PO ig QD 6h Au RI hk uW Xz Wg Xv fZ KO 2C kn Gy ZF yr Oz Px bv sr pw Wf tS OH Ye Wb xf bp Qw 2U d4 0f O4 vq hW zo pq ZI c1 4Q F9 gF iN CZ gy Ba 0K 2U f3 Tm uv 4N G3 qF mN 58 Gt oO lT Mk XX AD fT 2H Ls a5 Jx g3 h5 Qk fr wO Je pz NR nk DX Zc KY YL 4e d4 hK Plantilla del Juvenil A Masculí - ceeuropa.cat

   

agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Plantilla del Juvenil A Masculí

JUVENIL A MASCULÍ · Temporada 22/23
 
 
PORTERS
 

VACAS

Nom: Gerard Vacas Cantero
Procedència: Horta
Demarcació: Porter
1a temporada  24/10/04
     
DEFENSES
 

EDO

Nom: Edoardo Cangiotti
Procedència: CE Europa Juvenil C
Demarcació: Central
1a temporada 04/04/05
     

CURIEL

Nom: Aleix Curiel Mercader
Procedència: UE La Jonquera
Demarcació: Lateral dret
1a temporada 14/03/04
     

BATU

Nom: Sergi Batuecas Bassa
Procedència: CE Europa Juvenil B
Demarcació: Lateral / Extrem
1a temporada 03/06/04
     

ORTIGOSA

Nom: Hugo Ortigosa Fernández
Procedència: CE Manresa
Demarcació: Central
2a temporada 15/07/04
     

CANILLO

Nom: Pol Canillo Fort
Procedència: CE Sabadell
Demarcació: Lateral Esquerre
1a temporada 10/05/04
     

VERA

Nom: Àngel Vera Crespo
Procedència: CE Europa Juvenil C
Demarcació: Lateral Dret / Esquerre
1a temporada 11/02/05
     

SASCHA

Nom: Alexander Enzo Schäfer
Procedència: UE Sant Ildefons
Demarcació: Central / Lateral
1a temporada 01/02/04
     
MIGCAMPISTES
 

BASART

Nom: Sergi Basart Vigas
Procedència: EC Granollers
Demarcació: Mig Centre / Central
1a temporada 04/06/04
     

BOUSSID

Nom: Aiman Boussid
Procedència: UD Unificación Bellvitge
Demarcació: Mitjapunta / Interior
1a temporada 30/06/04
     

WILLY

Nom: Willy Tomás Chatiliez
Procedència: CE Europa Juvenil C
Demarcació: Mitjapunta / Interior
1a temporada 26/03/05
     

MARTÍ

Nom: Francisco De Nadal Clanchet
Procedència: CE Europa Juvenil A
Demarcació: Migcentre / Interior
2a temporada 12/02/04
     

VICI

Nom: Vicenç Oromí Bellosta
Procedència: Lleida Esportiu
Demarcació: Interior
1a temporada 15/03/04
     

BERNARDO

Nom: Bernardo Pereira Galvão
Procedència: CE Sabadell
Demarcació: Interior
1a temporada 09/10/04
     

TOMÀS

Nom: Tomàs Tribó Lleal
Procedència: CE Europa Juvenil B
Demarcació: Migcentre
1a temporada 09/02/04
     

JULEN

Nom: Julen Vilarrasa Páez
Procedència: CF Damm
Demarcació: Interior / Mitjapunta
1a temporada 28/06/04
     

ALEJANDRO

Nom: Alejandro Garcia Aragonés
Procedència: UFB Jàbac-Terrassa
Demarcació: Migcentre
1a temporada 27/02/04
     

ANDREU

Nom: Andreu Colom March
Procedència: RCD Mallorca
Demarcació: Migcentre
1a temporada   04/02/05
     
DAVANTERS
     

ALBIOL

Nom: Lluís Albiol Macarrón
Procedència: UE Castelldefels
Demarcació: Extrem
1a temporada 24/10/04
     

AMATE

Nom: Alexandre Amate Roldán
Procedència: UE Cornellà
Demarcació: Extrem
1a temporada 15/08/04
     

PLAZA

Nom: Àlex Plaza Cremades
Procedència: CE Europa Juvenil B
Demarcació: Davanter Centre
2a temporada 24/01/04
     

ARON

Nom: Aron Rodrigo Tapia
Procedència: CE Alpicat
Demarcació: Extrem Esquerre / Mitjapunta
1a temporada 10/07/04
     

SALGADO

Nom: Pol Salgado Gausachs
Procedència: UD Unificación Bellvitge
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 12/04/04
     

MESFIN

Nom: Mesfin Roda Garcia
Procedència: UE Cornellà
Demarcació: Extrem Esquerre / Dret
 1a temporada 14/11/04
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
MARC CASTELLSAGUÉ

Nom: Marc Castellsagué Rabert
ENTRENADOR
1a temporada 22/10/87
     
ALBERT ALFONSEDA

Nom: Albert Alfonseda Martínez
2n ENTRENADOR
1a temporada 12/11/98
     
ÀLEX RODRÍGUEZ

Nom: Alesander Rodríguez López
ENTRENADOR DE PORTERS
1a temporada 25/09/91
     
VÍCTOR MOLINA

Nom: Víctor Molina Codina
PREPARADOR FÍSIC
1a temporada 26/08/97
     
HIROTO TSURUTA

Nom: Hiroto Tsuruta
AUXILIAR PREPARADOR FÍSIC
1a temporada  01/12/99
     
NOELIA BALAGUER

Nom: Noèlia Balaguer Orús
FISIOTERAPEUTA
2a temporada 09/11/00
     
COS TÈCNIC AUXILIAR
 
HUGO ALVIRA

Nom: Hugo Alvira Esteban
DELEGAT
1a temporada 23/12/75
     

JUVENIL A MASCULÍ · Temporada 21/22
 
 
PORTERS
 

NICO

Nom: Nicolás Kruzca Lucas
Procedència: Damm
Demarcació: Porter
1a temporada  04/05/03
     

IKER

Nom: Iker Bartolomé Lara
Procedència: Unificació Bellvitge
Demarcació: Porter
1a temporada 08/09/03
     
DEFENSES
 

ARNAU

Nom: Arnau Villa González
Procedència: CE Europa Juvenil C
Demarcació: Central
1a temporada 27/01/04
     

POL

Nom: Pol Escobar Rovira
Procedència: CE Europa Juvenil B
Demarcació: Lateral
1a temporada 28/06/03
     

JORDI

Nom: Jordi Ortiz Ribas
Procedència: CE Europa Juvenil B
Demarcació: Lateral
1a temporada 09/03/03
     

GÓMEZ

Nom: Sergi Gómez Arcas
Procedència: Prat
Demarcació: Lateral Esquerre
1a temporada 13/03/03
     

DAVID

Nom: David García Molina
Procedència: Damm
Demarcació: Lateral Dret
1a temporada 24/01/03
     

BAUDET

Nom: Ivan Baudet Rodríguez
Procedència: Jàbac Terrassa
Demarcació: Central
1a temporada 03/07/03
     

BORRÀS

Nom: Jordi Borràs Poy
Procedència: Damm
Demarcació: Central
1a temporada 01/02/04
     

MAX

Nom: Max Escofet Riera-Marsà
Procedència: Jàbac Terrassa
Demarcació: Central
1a temporada 20/02/03
     

IAN

Nom: Ian Mateo García
Procedència: Girona
Demarcació: Central
1a temporada 11/04/03
     

ORTIGOSA

Nom: Hugo Ortigosa Fernández
Procedència: Vilafranca
Demarcació: Central
1a temporada 15/07/04
     

CANDELO

Nom: Oriol Candelo Casas
Procedència: Sabadell
Demarcació: Central
1a temporada 01/01/03
     
MIGCAMPISTES
 

PORTA

Nom: Roger Porta Valero
Procedència: CE Europa Juvenil B
Demarcació: Mig
1a temporada 16/12/03
     

MAREK

Nom: Marek Torres Blahovà
Procedència: CE Europa Juvenil B
Demarcació: Mig
1a temporada 20/08/03
     

MARTÍ

Nom: Francisco De Nadal Clanchet
Procedència: CE Europa Juvenil C
Demarcació: Pivot
1a temporada 12/02/04
     

USPI

Nom: Marc Hospital Rofes
Procedència: Jàbac Terrassa
Demarcació: Pivot Defensiu/Mig
1a temporada 11/06/03
     

VÍCTOR

Nom: Víctor Jiménez Rodríguez
Procedència: Escola Gavà
Demarcació: Interior/Pivot/Mitja punta
1a temporada 23/11/03
     

ALÍ

Nom: Alí Tanoughat
Procedència: Sants
Demarcació: Mitja Punta
1a temporada 27/02/03
     

BARQUERO

Nom: Adrián Barquero Torrescusa
Procedència: Castelldefels
Demarcació: Interior
1a temporada 22/01/04
     

REY

Nom: Licino Rey Rope Boñao
Procedència: Terlenka
Demarcació: Mitja Punta
1a temporada 12/05/03
     
DAVANTERS
     
     

ELHADJI

Nom: Elhadji Ousseynou Thiam Pedrera
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
2a temporada 31/01/03
     

WITO

Nom: Arnau Garcia Gutiérrez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davanter
2a temporada 02/03/03
     

SAMSÓ

Nom: Marcel Samsó Lluís
Procedència: Lleida Esportiu
Demarcació: Mitja Punta/Extrem Dret
1a temporada 26/03/03
     

ANGUITA

Nom: Gerard Anguita Salamó
Procedència: Manlleu
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 26/03/03
     

IZAN

Nom: Izan Maldonado Moya
Procedència: Gavà
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 27/03/03
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
IGNASI SENABRE

Nom: Ignasi Senabre Bagur
ENTRENADOR
2a temporada 28/11/89
     

JORDI AMORÓS

Nom: Jordi Amorós Alonso
2n ENTRENADOR

2a temporada 20/07/85
     

PAU LÓPEZ

Nom: Pau López Jiménez
ASSISTENT TÈCNIC i PSICÒLEG

1a temporada 22/10/95
     

ÀLEX BALADA

Nom: Àlex Balada Soler
PREPARADOR FÍSIC

1a temporada 01/12/97
     

CARLES BUSQUETS

Nom: Carles Busquets Garcia
FISIOTERAPEUTA

1a temporada 28/12/99
     
COS TÈCNIC AUXILIAR
 
ENRIC VARGAS

Nom: Enric Vargas Brito
DELEGAT
5a temporada 15/07/59
     
     

JUVENIL A · Temporada 20/21
 Juvenil
PORTERS
 
PABLO

Nom: Pablo Romero Crespo
Procedència: Juvenil B
Demarcació: Porter

1a temporada 13/11/02
     
ALEIX

Nom: Aleix Ruiz Herrero
Procedència: Prat
Demarcació: Porter

1a temporada  18/06/02
     
DEFENSES
 
NIETO

Nom: Gerard Nieto Carretero
Procedència: Mercantil
Demarcació: Lateral Dret

 1a temporada 11/06/02
     
MANEL

Nom: Manel Lozano Morillas
Procedència: Juvenil B
Demarcació: Lateral Dret

1a temporada 19/12/02
     
HERRERO
Nom: Marc Herrero Carranza
Procedència: Mataró
Demarcació: Lateral Esquerre
1a temporada 19/07/02
     
NOFotoRAÚL
Nom: Raúl Martínez Sánchez
Procedència: Damm
Demarcació: Lateral Esquerre
1a temporada  06/07/02
     
PUEYO
Nom: Marc Pueyo Vila
Procedència: Juvenil B
Demarcació: Central
1a temporada  19/09/02
     
LLABRÉS
Nom: Albert Llabrés Pons
Procedència: Villacarlos
Demarcació: Central
1a temporada 04/09/02
     
MONTOYA
Nom: Mario Montoya Parrado
Procedència: Terlenka
Demarcació: Central
1a temporada 22/08/02
     
TOMÁS
Nom: Tomás Peñalba López
Procedència: Sant Andreu
Demarcació: Central
1a temporada 23/11/02
     
PEREIRA
Nom: Alejandro Pereira Pacha
Procedència: Gavà
Demarcació: Central
1a temporada 10/01/02
     
IBAR

Nom: Víctor Ibar Subías
Procedència: Juvenil B
Demarcació: Central
1a temporada 17/01/02
     
MIGCAMPISTES
 
 

YERAY

Nom: Yeray Utrilla Montalban
Procedència: Sant Andreu
Demarcació: Mig Centre

1a temporada 14/11/02
     

MARÇAL

Nom: Marçal Cases Riera
Procedència: Mataró
Demarcació: Mig Centre

1a temporada 04/11/02
     

FERRI

Nom: Ferran González Franch
Procedència: Juvenil B
Demarcació: Mig Centre

1a temporada 13/01/02
     

RIKI

Nom: Riki Soto Tsubota
Procedència: Cornellà
Demarcació: Mig Centre

1a temporada 19/09/02
     

BIEL

Nom: Biel Blanco Blanco
Procedència: Ciutat Cooperativa
Demarcació: Mig Centre

1a temporada 23/07/02
     

UNAI

Nom: Unai Cruz Prieto
Procedència: Sabadell
Demarcació: Mitja Punta

1a temporada  08/01/02
     

ÈRIC NIN

Nom: Èric Nin López
Procedència: Gimnàstic Tarragona
Demarcació: Mitja Punta

1a temporada 22/08/02
     

ARNAU

Nom: Arnau Garcia Gutiérrez
Procedència: Damm
Demarcació: Mitja Punta
1a temporada 02/03/03
     

NOFotoMODOU

Nom: Modou Senghore
Procedència: Penya Manigua
Demarcació: Mitja Punta

1a temporada  
     
DAVANTERS
     
PONS

Nom: Oriol Pons Álvarez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
2a temporada 06/06/02
     
URI

Nom: Oriol Muñoz Pozo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davanter Centre
2a temporada 22/10/02
     

ADALID

Nom: Marc Adalid Torres
Procedència: Juvenil B
Demarcació: Extrem

1a temporada  26/08/02
     

SAMBA

Nom: Samba Kante
Procedència: Castelldefels
Demarcació: Davanter Centre

1a temporada -
     

ALEXIS

Nom: Alexis Gutiérrez Bassas
Procedència: Vic
Demarcació: Davanter Centre

1a temporada  29/01/02
     

ÉRIC IGLESIAS

Nom: Éric Iglesias Fernández
Procedència: Juvenil B
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 19/02/02
     

ELHADJI

Nom: Elhadji Ousseynou Thiam Pedrera
Procedència: Juvenil C
Demarcació: Extrem
1a temporada 31/01/03
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
IGNASI SENABRE

Nom: Ignasi Senabre Bagur
ENTRENADOR
1a temporada 28/11/89
     

JORDI AMORÓS

Nom: Jordi Amorós Alonso
2n ENTRENADOR

1a temporada 20/07/85
     

NOFotoCRISTIAN MARTÍN

Nom: Cristian Martín Vidal
ASSISTENT TÈCNIC

1a temporada 29/04/92
     
JOAN AYGUASENOSA

Nom: Joan Ayguasenosa Jiménez
PREPARADOR FÍSIC
1a temporada  22/04/88
     
ÀLEX LÓPEZ

Nom: Àlex López Fayula
ENTRENADOR DE PORTERS
3a temporada 08/05/92
     
ADRIÀ LORENZO

Nom: Adrià Lorenzo Monfort
FISIOTERAPEUTA
1a temporada 06/12/90
     
ÁLVARO MARTÍNEZ

Nom: Álvaro Martínez Marco
VÍDEO / SCOUTING
1a temporada 29/11/00
     
COS TÈCNIC AUXILIAR
 
ENRIC VARGAS

Nom: Enric Vargas Brito
DELEGAT
4a temporada 15/07/59
     
     

JUVENIL A · Temporada 19/20
PORTERS
 
MOU

Nom: Èric Mourin Hernández
Procedència: CF Badalona
Demarcació: Porter

1a temporada 14/04/02
     
JAUME

Nom: Jaume Salvadó Dolz
Procedència: CE Europa Juv. B
Demarcació: Porter

1a temporada 05/04/01
     
DEFENSES
 
NAVÍO

Nom: Jordi Navío Sánchez
Procedència: Unif. Bellvitge
Demarcació: Lateral

1a temporada   28/10/01
     
PAU

Nom: Pau Cabeza Vidal
Procedència: CE Europa Juv. B
Demarcació: Lateral

1a temporada 16/03/01
     
BATALLA

Nom: Gerard Batalla Porta
Procedència: UD Almeria
Demarcació: Central

1a temporada 13/07/01
     
GENE

Nom: Ferran Generó Casadevall
Procedència: Girona FC
Demarcació: Central

1a temporada 23/11/01
     
JOAN MARC

Nom: Joan Marc Lerones Ballester
Procedència: Unif. Bellvitge
Demarcació: Central

1a temporada 07/02/01
     
MORLANS

Nom: Pol Morlans Martín
Procedència: CE Europa Juv. B
Demarcació: Central

1a temporada 24/06/01
     
HICHAM

Nom: Hicham Karrouch Kadri
Procedència: CF Damm
Demarcació: Lateral

1a temporada 25/03/01
     
MIGCAMPISTES
 
ROC

Nom: Roc Pan Uriach
Procedència: CE Sabadell
Demarcació: Mig
1a temporada 29/03/01
     
PEPE

Nom: Pepe Ollé Jurado
Procedència: CE Europa Juv. B
Demarcació: Mig
1a temporada 02/05/01
     
DEL CURA

Nom: Àlex Del Cura Marín
Procedència: UE Mollet
Demarcació: Mig
1a temporada 20/02/01
     
ARNAU

Nom: Arnau Vilamitjana Ciurana
Procedència: Girona FC
Demarcació: Mig
1a temporada 01/09/01
     
ANTONIO

Nom: Antonio Ruiz Córdoba
Procedència: CF Damm
Demarcació: Interior
1a temporada 09/04/01
     
DAVANTERS
     
REDA

Nom: Reda Zaroual Jouji
Procedència: CE Mataró
Demarcació: Extrem
1a temporada 24/06/01
     
GONPI

Nom: Òscar González Piera
Procedència: Unif. Bellvitge
Demarcació: Extrem
1a temporada 11/07/01
     
URI

Nom: Oriol Pons Álvarez
Procedència: CE Europa Juv. C
Demarcació: Extrem
1a temporada 06/06/02
     
TURRU

Nom: Martí Torrodà Ricart
Procedència: Gim. Manresa
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 31/08/01
     
TARIK

Nom: Tarik Fillali
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davanter Centre
2a temporada 19/03/01
     
PRATSE

Nom: Gerard Pratsevall Pita
Procedència: Quart
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 30/01/01
     
AARÓN

Nom: Aarón Reinón Delgado
Procedència: Girona FC
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 25/01/01
     
ORIOL MUÑOZ

Nom: Oriol Muñoz Pozo
Procedència: CF Martorell
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 22/10/02
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
GONZALO RIUTORT

Nom: Gonzalo Riutort Armillas
ENTRENADOR
3a temporada 16/01/86
     
ALBERT CLAVERO

Nom: Albert Clavero Colet
2n ENTRENADOR
2a temporada 30/08/93
     
ÒSCAR BALAGUER

Nom: Òscar Balaguer Cabeza
PREPARADOR FÍSIC
3a temporada 25/01/95
     
ROGER ANDREU

Nom: Roger Andreu Mondón
FISIOTERAPEUTA
3a temporada 15/10/95
     
ÀLEX LÓPEZ

Nom: Àlex López Fayula
ENTRENADOR DE PORTERS
3a temporada 08/05/92
     
PAU MAS

Nom: Pau Mas Aixalà
PSICÒLEG
1a temporada 18/11/95
     
COS TÈCNIC AUXILIAR
 
ENRIC VARGAS

Nom: Enric Vargas Brito
DELEGAT
3a temporada 15/07/59
     
RYOYA

Nom: Ryoya Mori
ANALISTA DE VÍDEO
1a temporada 07/02/95
     
AYATO

Nom: Ayato Nakamura
ANALISTA DE VÍDEO
1a temporada 19/01/98
     

 

acidH TEB SpecialOlympics