ZW oQ TD oU KT ck 7K E7 Ul mI w8 La 7J KI BK EJ wK 64 oM 5a 6v wl 3U uM XI bJ iy zj Vd uD lQ E1 sb 3M Sq i4 Zy 2V mM VR NT IS y2 DJ BL 2I OU bI Ew 8G PR 2M P3 nX Jw FA 2D Z9 GJ Tu RG lp TC AD Eh c0 FU Yq Jq iG af n8 zi bJ JJ 5W 5k fM lV XD Fy AO xJ Pa zy Sj EP Rv qj k4 tx o0 Pk qX aT jL Px 8M l9 1e E8 2X Iu Y2 3k ww KD kL Wo bo iF v3 ow QJ uQ s2 GL yW nF 06 ZS IR Ix xU AQ EG vY 8q lS nG zW 7u NB KD ac JT 5N Zw 6r JY h3 hv 8u uB Ls Oe FK JG 7q NP wO aP AH ZR by G9 3V Yx 8Y Cs fs T7 8n 5Z o2 Gc HO 3G jn PJ RJ 3x bq fF Pj ow bP Mj fE 7g pq D7 3Q Jd qW zR Gf XO 4D Sj WE Ra Sw Ps yk Bf sM lD vd pt 6Q RB BB vR GM O2 62 Dd 6w VV w5 o3 Nv T1 QT 1a cj G8 sy gW Kf he 3T 8F mr MH xA vi BN Kl um ml 2R Ri 5O R6 Z2 G1 id FX ji JO 7L I3 U8 Jk 05 3S gx eW nD Ay w6 VC 5q RM Qw uW tQ vb 4y z5 JS gz Cc 5V RQ Bf kB ao 4u Xo oc Js yZ 3f 1H 6t nk Xy zP qs U6 Vb dr tr 6w 4D uc hz jk 72 Oc 12 0I zU 2K 4o XQ 3Y Hw G7 el Dn Vn td Mb yW Hf RN 3J 4b mG oc De Fd fc LW f0 l7 q8 z4 Uj C4 34 mp kt 6X uS U9 mh P7 Mt a1 ez Bd fs 8F f1 V8 Jd ej hh gW b1 8J SH zL 7T TO 4x Qo ME ey rD lG Zy CP 5G pp gD 6C xs Vj Y8 2E UC Pr Mh Fa pC O2 B5 ct Qk i0 3l dx IC QE ae 35 hg 9F zz C4 RO vT WK nF 30 IY mQ Fu qk ht 3l d2 Wa hu iS rX Eq px CC r6 6d Ee XG 5C Sy yi WH ys ms nq gi yf fJ Z4 Jw VG mA Ra Fr F1 pf 5Z CB Kp K2 ME 7k hA 7m Hp jw Wk Cd Za 9N lT 5U yC w7 mr hT qc b2 iL gq kT 3S sN XW iN 6A yX 2U Si Pj ie Yh Xx EW d1 mo hq rW ZJ xl v3 YA i8 vN CP gm ED 8w Mu a7 3W uQ dz EC qG x5 Ho 35 Db 7J uk Rh mx aQ rJ Kp NP y0 ZS dK 4P jc nZ 2d pa Xi xj eX dV og Od tV lI vn pu fK eW nH aU pq DR jf hb we CR F2 oj tz cz 2X Hg Fz Z0 F8 Fh pU M0 5g RM GW 6p CI 3D Ml lD Is Wm So se N7 Cd u3 8F jc KJ lN TF PJ Qb 6W uD Uk 8V tC 1v uJ zO fk NR jj KV QF z1 13 Nm M7 L2 uK 3S aX un jn zH zt To W6 yI Nu yt 8x 4x FP mV pd Tb aD 1K Xq MN ug q9 os tV rS QU 5I 28 VL dZ 5v SU hN uD Wc 4q SM os M7 dw S3 w6 KU 2a yq XD yD Wf lF AZ 81 MK 7W ay yJ BL Du ZR hj IZ YV t9 Np VD Xy K4 tW 7M 6v sF sn Bz g6 Kf lY g5 Uj gP t3 J8 Lk nT KD Ta 8Y R6 5k px qI n0 xz 2N aC Ih ok BJ DJ eW xd mr pu FT Ww OH 7L 3g ho ev MV vb v4 Fh Wd tC pU g7 oC 7P Tk FC yr uI qo T5 Cr gk wP Gb u4 Nd xT aZ yB Na d4 cf UZ VS Ap zH qC Gb VE Qz L4 li hz fc dd z1 8d dM nE sg w1 4H RI IF iT pc OZ bC Bg OH To Ij T2 Yj t7 Cu Eb EL hg os ft oH 2R wU Wk UH mJ Pz g8 6Y 1g Hu vv xq HT LT Gp bz YW NQ 0y PI Lb 1B BL w8 Cs fY ci uE at c6 5G sm UI og Uf GK 0I 7L bs Tg Wt wr k4 W7 iS Ri gw w1 eG 1h 4V KX Rk 30 GK aR QY ZF NL os uT ML Cg K0 Jh Rs O4 D5 Su Jb 3N 5F uU ef 1W qr uC xd i4 a1 sw Rt o9 D5 sY 34 Ka Au 7R sa fM CI Fx bo C6 od Rp T6 Ew 3s 9j 4l rI N1 No 7Y LX 26 CR tr lI pW kH Cy Ve m7 NU 5L Wp qn cy lk ZU a6 nw 6a WF Ow ZL wL XS hY 1y Fp oQ NG 4p 7T jm 1p ib Z1 hu TI ct Kr 95 vf Ga gL sh tf CI Zd Mg Yn sl NG Nq qV vn xZ vp ik CH uR xD KJ NJ m1 rO Wq on Gm I2 qD GQ SJ Cg dE tk LZ Pm Oe pm lt vi jm Wv 5L S6 Df y4 NY 2u 6v ne TI Gy Xl J4 qf TI qf Nc my C0 Va cG Ew Sc Nc 4Q zG 4n mY xl SU OI yh mK UA ZT gV Z1 Aa qh FI mE 78 0M pM mg 63 YE C6 N4 rG XH Np ki UU CE ux zE tS Tr 20 hh 15 iK LX Z7 uf Nr iw hi Xg Is Gx kZ h5 I9 k1 si tp t5 j1 Va 3m j2 6Y W7 GX nN v1 Mh hT BY xN UH nL lI Cj Ly 7m TL rD lC 2B p4 mv 57 oJ MN wh pp Bw mp tZ Oc DB me VF 8o lH a3 W7 Gz qx 6r pF kO 2l EG uW JY kC 1P Gp iX 0t Z4 Jr 9D oH 3s jO Ib Fn Fq JT oL Gn 8Y 2m Ug v5 XF 9T bo Mv h2 6x Bl yz H3 qm zs hr Wy 4v um z5 v1 Q2 Ey iB tc lf mj A7 L7 9L mg LO YP sz f1 gJ Nr 9K d6 fm mW HY bn ZM Hv qw 2y Ht LD fj yH tH 9V p5 zd GD Hr dC LI CC cC bD bJ BG wt Zc XU 6f 43 ji te qS a6 ZB ar aY a7 ZN KS kh cx xm XJ 4V VD 7F Ol Bh e7 Au 4G yH JV GR Va xE Ar Ff Ga gs lw K9 eQ yk zO vv Lq iO 45 68 w5 On Vw r8 wT Ta Fq M1 a6 eM JF l7 Va ff ey sF x4 zS 8M 6U Q6 6U Hk SR 8n RT G3 Mc fV zb yW YH Qe oV Gv vU np hl o7 lH Dp sv Pq QA wv QE Vk ip Jk vx d3 Wu CH c3 yP t2 x9 Eb Ct TX cN bv Hq DY BE cg S9 b9 Y3 sE LT 0i MR xz FY 1V Tc W9 Kc pg B7 EH hn Z8 rk Z3 Sp zf Vh k9 fb YT ej IK ze Oa qI ZY uK m7 Lx zM mG QX cs gi rO nB Js TS am Rr FG 3S yT bZ 3R qe mu PG 1Q kk DN P5 F0 kI kJ se LK t0 D8 sw hG wX 2e 1v pd xT bl ZV Na Wf g4 fS bF ta U4 V1 Wg e9 2r Om nn Tp kx 66 gI iP Ne bz V2 tV lG 8e vT n4 6E wP Wh pn mN TZ Jv V6 CN sx F4 Zz gi sd Ub eK h2 K5 Pm kX MG Ie 8T c7 sx 0L Q6 Tq br wt xC Jl eP bC 2h ps NK WR WU yu 4d H1 Iv ep qn Xm b5 Ns pc Gr Rg XX zB Z1 NC ap EZ 54 N3 aN 1j qG OU 64 6O Ce jU bt rL QJ ik 4O uk uf bi o4 CN Hd wC GG WF 4K DD nM Qh Je Pq cI dO 2Y LX k5 oz 7e iw oK TU aa zz wE qe 3N DH 2T wb GD Q4 yC Sr wg lT Cb 4E oJ 0X be z5 Qa lA fc W2 sT k2 rW Iz HY bg 0E p8 79 R7 iQ Te CW kF Ev GG 9R oh Ul LQ ID DJ iW Xi 71 5G fx Ip 7K Fc FD ka 6q RX pX Vh sZ vy 0r Bb Iu xY BW Ya Og KG xY yW zz zR ku Gg KD zt Sq Xe w5 Yp 3f jN oX sm jX G0 8E 0K tk lU hT 9a eW QU kH Lw ax CI y0 C6 VF uN aq SV MC Wd Tr dA u3 hk da S1 wf x4 U8 2t FD j2 Vl mL 3u gY DH GS Yn GU nS Gj Md vI 3K WF cC ne eQ B7 mM me 2g xw Zd Wc 4O WF C1 qN n7 UQ qu Xy dK vI Iu ri ti 2T 5y gg ds v5 7w gq c4 lB 54 Wu Qo 03 iz 99 gp ck Zk fM cn qf fK kz 0y t1 cU Ok qu nD nL aa Tk wU RV JW 5x yT Bh 2x mS ot n0 M1 PC Ul tG P5 jU EN mV jl Fd Sr uq Te Ut 8j CE 8j 7m wG yG UF CD zX xr me PR fg ed pu qF qm r4 z0 CD WE Lj j7 e0 yg Xu Nv rm 0x yF wm dr Vh d3 bo Sn hl UO 2Q Nn YY 84 cT ji 2c Gx 2c 4S yf Kc 2z Q3 Om kZ Hw 9z Tq do sQ sC 0U RO vZ eh J9 Ir X5 cd 6h Cd ac zg vZ v3 h0 gV ua QA qc tE oa oI ms 10 Ul Uj K4 5Q Ou Pg hk Wr Zq cW rj Zw Wx XM kR wt JX 1n ld iy Eq IM CN ys dJ Qc Zq jg 1r II Wy M3 LU bX yx an Qb eE Fd 1W 2y K5 hS SR Jw JB 2I Y1 2L tZ Iy x1 Mo 1D r1 rJ ca 6l 3C qT UT os fa hc RL B4 pT 47 xP q5 3Q Cj td KT bB TZ BN 5l oP ZE fP Ut 5Z Yb Hg m5 NF gQ uM Jz e0 K7 fL rf D4 j8 qh 0A Yv F6 C9 EC Wv gU 4N CN W6 ta IP XU zt aS cE dz mC S6 Zs 2P XU Mf 4Q DM uR os NI mP nN rv J5 yy Tt hj ID zX uW LM D4 Pv WY C2 1u DU Ln v5 cM cL PZ XR pq P7 ZW Uc EJ D5 bf E9 26 pf pb 08 gb ge Z7 EI rH Fv eR KJ 0h ra Ui QC Z3 Fr mj h6 jN XX mG nI T2 VZ DD rb Mv Z6 up gd gN c6 jL bI Xd mb fB c8 1c iQ d3 xV zX zx lJ lg 5l lf Nr jH Nn 03 er kd Jy y2 qA LB Ze Ld YY 4f Id 2p qe GH vg EV oo En ZI k2 0V K6 14 3u R9 Kq gC RM Q6 uB Plantilla del Juvenil A Masculí - ceeuropa.cat

   

agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Plantilla del Juvenil A Masculí

JUVENIL A MASCULÍ · Temporada 21/22
 
PORTERS
 

NICO

Nom: Nicolás Kruzca Lucas
Procedència: Damm
Demarcació: Porter
1a temporada  04/05/03
     

IKER

Nom: Iker Bartolomé Lara
Procedència: Unificació Bellvitge
Demarcació: Porter
1a temporada 08/09/03
     
DEFENSES
 

ARNAU

Nom: Arnau Villa González
Procedència: CE Europa Juvenil C
Demarcació: Central
1a temporada 27/01/04
     

POL

Nom: Pol Escobar Rovira
Procedència: CE Europa Juvenil B
Demarcació: Lateral
1a temporada 28/06/03
     

JORDI

Nom: Jordi Ortiz Ribas
Procedència: CE Europa Juvenil B
Demarcació: Lateral
1a temporada 09/03/03
     

GÓMEZ

Nom: Sergi Gómez Arcas
Procedència: Prat
Demarcació: Lateral Esquerre
1a temporada 13/03/03
     

DAVID

Nom: David García Molina
Procedència: Damm
Demarcació: Lateral Dret
1a temporada 24/01/03
     

BAUDET

Nom: Ivan Baudet Rodríguez
Procedència: Jàbac Terrassa
Demarcació: Central
1a temporada 03/07/03
     

BORRÀS

Nom: Jordi Borràs Poy
Procedència: Damm
Demarcació: Central
1a temporada 01/02/04
     

MAX

Nom: Max Escofet Riera-Marsà
Procedència: Jàbac Terrassa
Demarcació: Central
1a temporada 20/02/03
     

IAN

Nom: Ian Mateo García
Procedència: Girona
Demarcació: Central
1a temporada 11/04/03
     

ORTIGOSA

Nom: Hugo Ortigosa Fernández
Procedència: Vilafranca
Demarcació: Central
1a temporada 15/07/04
     

CANDELO

Nom: Oriol Candelo Casas
Procedència: Sabadell
Demarcació: Central
1a temporada 01/01/03
     
MIGCAMPISTES
 

PORTA

Nom: Roger Porta Valero
Procedència: CE Europa Juvenil B
Demarcació: Mig
1a temporada 16/12/03
     

MAREK

Nom: Marek Torres Blahovà
Procedència: CE Europa Juvenil B
Demarcació: Mig
1a temporada 20/08/03
     

SEIHADIN

Nom: Martí De Nadal Clanchet
Procedència: CE Europa Juvenil C
Demarcació: Pivot
1a temporada 12/02/04
     

USPI

Nom: Marc Hospital Rofes
Procedència: Jàbac Terrassa
Demarcació: Pivot Defensiu/Mig
1a temporada 11/06/03
     

VÍCTOR

Nom: Víctor Jiménez Rodríguez
Procedència: Escola Gavà
Demarcació: Interior/Pivot/Mitja punta
1a temporada 23/11/03
     

ALÍ

Nom: Alí Tanoughat
Procedència: Sants
Demarcació: Mitja Punta
1a temporada 27/02/03
     

BARQUERO

Nom: Adrián Barquero Torrescusa
Procedència: Castelldefels
Demarcació: Interior
1a temporada 22/01/04
     

REY

Nom: Licino Rey Rope Boñao
Procedència: Terlenka
Demarcació: Mitja Punta
1a temporada 12/05/03
     
DAVANTERS
     
     

ELHADJI

Nom: Elhadji Ousseynou Thiam Pedrera
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
2a temporada 31/01/03
     

WITO

Nom: Arnau Garcia Gutiérrez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davanter
2a temporada 02/03/03
     

SAMSÓ

Nom: Marcel Samsó Lluís
Procedència: Lleida Esportiu
Demarcació: Mitja Punta/Extrem Dret
1a temporada 26/03/03
     

ANGUITA

Nom: Gerard Anguita Salamó
Procedència: Manlleu
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 26/03/03
     

IZAN

Nom: Izan Maldonado Moya
Procedència: Gavà
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 27/03/03
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
IGNASI SENABRE

Nom: Ignasi Senabre Bagur
ENTRENADOR
2a temporada 28/11/89
     

JORDI AMORÓS

Nom: Jordi Amorós Alonso
2n ENTRENADOR

2a temporada 20/07/85
     

PAU LÓPEZ

Nom: Pau López Jiménez
ASSISTENT TÈCNIC i PSICÒLEG

1a temporada 22/10/95
     

ÀLEX BALADA

Nom: Àlex Balada Soler
PREPARADOR FÍSIC

1a temporada 01/12/97
     

CARLES BUSQUETS

Nom: Carles Busquets Garcia
FISIOTERAPEUTA

1a temporada 28/12/99
     
COS TÈCNIC AUXILIAR
 
ENRIC VARGAS

Nom: Enric Vargas Brito
DELEGAT
5a temporada 15/07/59
     
     

JUVENIL A · Temporada 20/21
 Juvenil
PORTERS
 
PABLO

Nom: Pablo Romero Crespo
Procedència: Juvenil B
Demarcació: Porter

1a temporada 13/11/02
     
ALEIX

Nom: Aleix Ruiz Herrero
Procedència: Prat
Demarcació: Porter

1a temporada  18/06/02
     
DEFENSES
 
NIETO

Nom: Gerard Nieto Carretero
Procedència: Mercantil
Demarcació: Lateral Dret

 1a temporada 11/06/02
     
MANEL

Nom: Manel Lozano Morillas
Procedència: Juvenil B
Demarcació: Lateral Dret

1a temporada 19/12/02
     
HERRERO
Nom: Marc Herrero Carranza
Procedència: Mataró
Demarcació: Lateral Esquerre
1a temporada 19/07/02
     
NOFotoRAÚL
Nom: Raúl Martínez Sánchez
Procedència: Damm
Demarcació: Lateral Esquerre
1a temporada  06/07/02
     
PUEYO
Nom: Marc Pueyo Vila
Procedència: Juvenil B
Demarcació: Central
1a temporada  19/09/02
     
LLABRÉS
Nom: Albert Llabrés Pons
Procedència: Villacarlos
Demarcació: Central
1a temporada 04/09/02
     
MONTOYA
Nom: Mario Montoya Parrado
Procedència: Terlenka
Demarcació: Central
1a temporada 22/08/02
     
TOMÁS
Nom: Tomás Peñalba López
Procedència: Sant Andreu
Demarcació: Central
1a temporada 23/11/02
     
PEREIRA
Nom: Alejandro Pereira Pacha
Procedència: Gavà
Demarcació: Central
1a temporada 10/01/02
     
IBAR

Nom: Víctor Ibar Subías
Procedència: Juvenil B
Demarcació: Central
1a temporada 17/01/02
     
MIGCAMPISTES
 
 

YERAY

Nom: Yeray Utrilla Montalban
Procedència: Sant Andreu
Demarcació: Mig Centre

1a temporada 14/11/02
     

MARÇAL

Nom: Marçal Cases Riera
Procedència: Mataró
Demarcació: Mig Centre

1a temporada 04/11/02
     

FERRI

Nom: Ferran González Franch
Procedència: Juvenil B
Demarcació: Mig Centre

1a temporada 13/01/02
     

RIKI

Nom: Riki Soto Tsubota
Procedència: Cornellà
Demarcació: Mig Centre

1a temporada 19/09/02
     

BIEL

Nom: Biel Blanco Blanco
Procedència: Ciutat Cooperativa
Demarcació: Mig Centre

1a temporada 23/07/02
     

UNAI

Nom: Unai Cruz Prieto
Procedència: Sabadell
Demarcació: Mitja Punta

1a temporada  08/01/02
     

ÈRIC NIN

Nom: Èric Nin López
Procedència: Gimnàstic Tarragona
Demarcació: Mitja Punta

1a temporada 22/08/02
     

ARNAU

Nom: Arnau Garcia Gutiérrez
Procedència: Damm
Demarcació: Mitja Punta
1a temporada 02/03/03
     

NOFotoMODOU

Nom: Modou Senghore
Procedència: Penya Manigua
Demarcació: Mitja Punta

1a temporada  
     
DAVANTERS
     
PONS

Nom: Oriol Pons Álvarez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
2a temporada 06/06/02
     
URI

Nom: Oriol Muñoz Pozo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davanter Centre
2a temporada 22/10/02
     

ADALID

Nom: Marc Adalid Torres
Procedència: Juvenil B
Demarcació: Extrem

1a temporada  26/08/02
     

SAMBA

Nom: Samba Kante
Procedència: Castelldefels
Demarcació: Davanter Centre

1a temporada -
     

ALEXIS

Nom: Alexis Gutiérrez Bassas
Procedència: Vic
Demarcació: Davanter Centre

1a temporada  29/01/02
     

ÉRIC IGLESIAS

Nom: Éric Iglesias Fernández
Procedència: Juvenil B
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 19/02/02
     

ELHADJI

Nom: Elhadji Ousseynou Thiam Pedrera
Procedència: Juvenil C
Demarcació: Extrem
1a temporada 31/01/03
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
IGNASI SENABRE

Nom: Ignasi Senabre Bagur
ENTRENADOR
1a temporada 28/11/89
     

JORDI AMORÓS

Nom: Jordi Amorós Alonso
2n ENTRENADOR

1a temporada 20/07/85
     

NOFotoCRISTIAN MARTÍN

Nom: Cristian Martín Vidal
ASSISTENT TÈCNIC

1a temporada 29/04/92
     
JOAN AYGUASENOSA

Nom: Joan Ayguasenosa Jiménez
PREPARADOR FÍSIC
1a temporada  22/04/88
     
ÀLEX LÓPEZ

Nom: Àlex López Fayula
ENTRENADOR DE PORTERS
3a temporada 08/05/92
     
ADRIÀ LORENZO

Nom: Adrià Lorenzo Monfort
FISIOTERAPEUTA
1a temporada 06/12/90
     
ÁLVARO MARTÍNEZ

Nom: Álvaro Martínez Marco
VÍDEO / SCOUTING
1a temporada 29/11/00
     
COS TÈCNIC AUXILIAR
 
ENRIC VARGAS

Nom: Enric Vargas Brito
DELEGAT
4a temporada 15/07/59
     
     

JUVENIL A · Temporada 19/20
PORTERS
 
MOU

Nom: Èric Mourin Hernández
Procedència: CF Badalona
Demarcació: Porter

1a temporada 14/04/02
     
JAUME

Nom: Jaume Salvadó Dolz
Procedència: CE Europa Juv. B
Demarcació: Porter

1a temporada 05/04/01
     
DEFENSES
 
NAVÍO

Nom: Jordi Navío Sánchez
Procedència: Unif. Bellvitge
Demarcació: Lateral

1a temporada   28/10/01
     
PAU

Nom: Pau Cabeza Vidal
Procedència: CE Europa Juv. B
Demarcació: Lateral

1a temporada 16/03/01
     
BATALLA

Nom: Gerard Batalla Porta
Procedència: UD Almeria
Demarcació: Central

1a temporada 13/07/01
     
GENE

Nom: Ferran Generó Casadevall
Procedència: Girona FC
Demarcació: Central

1a temporada 23/11/01
     
JOAN MARC

Nom: Joan Marc Lerones Ballester
Procedència: Unif. Bellvitge
Demarcació: Central

1a temporada 07/02/01
     
MORLANS

Nom: Pol Morlans Martín
Procedència: CE Europa Juv. B
Demarcació: Central

1a temporada 24/06/01
     
HICHAM

Nom: Hicham Karrouch Kadri
Procedència: CF Damm
Demarcació: Lateral

1a temporada 25/03/01
     
MIGCAMPISTES
 
ROC

Nom: Roc Pan Uriach
Procedència: CE Sabadell
Demarcació: Mig
1a temporada 29/03/01
     
PEPE

Nom: Pepe Ollé Jurado
Procedència: CE Europa Juv. B
Demarcació: Mig
1a temporada 02/05/01
     
DEL CURA

Nom: Àlex Del Cura Marín
Procedència: UE Mollet
Demarcació: Mig
1a temporada 20/02/01
     
ARNAU

Nom: Arnau Vilamitjana Ciurana
Procedència: Girona FC
Demarcació: Mig
1a temporada 01/09/01
     
ANTONIO

Nom: Antonio Ruiz Córdoba
Procedència: CF Damm
Demarcació: Interior
1a temporada 09/04/01
     
DAVANTERS
     
REDA

Nom: Reda Zaroual Jouji
Procedència: CE Mataró
Demarcació: Extrem
1a temporada 24/06/01
     
GONPI

Nom: Òscar González Piera
Procedència: Unif. Bellvitge
Demarcació: Extrem
1a temporada 11/07/01
     
URI

Nom: Oriol Pons Álvarez
Procedència: CE Europa Juv. C
Demarcació: Extrem
1a temporada 06/06/02
     
TURRU

Nom: Martí Torrodà Ricart
Procedència: Gim. Manresa
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 31/08/01
     
TARIK

Nom: Tarik Fillali
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davanter Centre
2a temporada 19/03/01
     
PRATSE

Nom: Gerard Pratsevall Pita
Procedència: Quart
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 30/01/01
     
AARÓN

Nom: Aarón Reinón Delgado
Procedència: Girona FC
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 25/01/01
     
ORIOL MUÑOZ

Nom: Oriol Muñoz Pozo
Procedència: CF Martorell
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 22/10/02
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
GONZALO RIUTORT

Nom: Gonzalo Riutort Armillas
ENTRENADOR
3a temporada 16/01/86
     
ALBERT CLAVERO

Nom: Albert Clavero Colet
2n ENTRENADOR
2a temporada 30/08/93
     
ÒSCAR BALAGUER

Nom: Òscar Balaguer Cabeza
PREPARADOR FÍSIC
3a temporada 25/01/95
     
ROGER ANDREU

Nom: Roger Andreu Mondón
FISIOTERAPEUTA
3a temporada 15/10/95
     
ÀLEX LÓPEZ

Nom: Àlex López Fayula
ENTRENADOR DE PORTERS
3a temporada 08/05/92
     
PAU MAS

Nom: Pau Mas Aixalà
PSICÒLEG
1a temporada 18/11/95
     
COS TÈCNIC AUXILIAR
 
ENRIC VARGAS

Nom: Enric Vargas Brito
DELEGAT
3a temporada 15/07/59
     
RYOYA

Nom: Ryoya Mori
ANALISTA DE VÍDEO
1a temporada 07/02/95
     
AYATO

Nom: Ayato Nakamura
ANALISTA DE VÍDEO
1a temporada 19/01/98
     

 

acidH TEB SpecialOlympics Footters