agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Pretemporada 2017

Pretemporada 2017 Pretemporada 2017 CE Europa

En aquest article repassem tots els amistosos, trofeus i diferents partits d'estiu que jugaran Primer Equip, Femení A, Europa B i Juvenil A.


Darrera actualització: 31/08/17 · 08:35 hores
Codi de color dels equips: Primer Equip (blau), Filial (verd), Femení A (Taronja), Juvenil A (marró)

 PRETEMPORADA 2017
             
DIA EQUIP TIPUS HORA PARTIT RESULTAT CRÒNICA
             
26 JULIOL            
             
PRIMER EQUIP Amistós 20:00 Santboià - EUROPA 2-0
             
 29 JULIOL            
             
PRIMER EQUIP Copa Catalunya 19:00 EUROPA - Ascó 0-0 (6-5)
             
JUVENIL A Amistós 10:00 EUROPA - Sabadell (juvenil) 1-0
             
30 JULIOL
           
             
JUVENIL A Amistós 18:00 EUROPA - Nàstic B (juvenil) 1-1
             
2 AGOST            
             
PRIMER EQUIP Torneig d'Històrics 18:00 Martinenc - EUROPA - Badalona
1-0 / 1-1
             
5 AGOST            
             

JUVENIL A Amistós 16:00 EUROPA - Badalona (juvenil)
3-2
             
6 AGOST            
             
JUVENIL A Amistós 17:00 Espanyol B (juvenil) - EUROPA 2-2
             
9 AGOST            
             
PRIMER EQUIP Copa Catalunya 20:30 EUROPA - Vilafranca 1-1 (6-7)
             
JUVENIL A Amistós 20:00 EUROPA - Manresa (sènior)*
* Al Camp de l'Àliga
2-3
             
13 AGOST            
             
PRIMER EQUIP Amistós 19:00 Manresa - EUROPA 1-4
             
JUVENIL A Amistós 16:30 U. Bellvitge (juvenil) - EUROPA 0-0
             
16 AGOST            
             
FILIAL Amistós 20:00 Almeda - EUROPA 0-0
             
19 AGOST            
             
FILIAL Amistós 18:15 Badalona (juvenil) - EUROPA 1-2
             
JUVENIL A Amistós 18:00 Damm - EUROPA 2-1
             
20 AGOST            
             
FILIAL Amistós 19:30 Vista Alegre - EUROPA 0-1
             
JUVENIL A Amistós 17:00 Júpiter (juvenil) - EUROPA 2-2
             
FEMENÍ A I Vila de Gràcia 11:00 EUROPA - Seagull 1-2
             
23 AGOST            
             
FILIAL Amistós 20:00 Sants - EUROPA 0-1
             
FEMENÍ A Amistós 21:00 Levante LP - EUROPA 0-5
             
25 AGOST            
             
FEMENÍ A S/F Copa Catalunya 20:00 Barcelona - EUROPA 5-0
             
26 AGOST            
             
FILIAL Amistós 19:00 EUROPA - Espluguenc
1-0
             
27 AGOST            
             
FILIAL Amistós 17:00 Vic - EUROPA 1-2
             
30 AGOST            
             
FILIAL Amistós 20:30 Sant Joan Despí - EUROPA 2-3
             
FEMENÍ A Amistós 20:45 EUROPA - Sant Quirze 9-0