45 pj RM g2 7R sm DK yz OP 5W S3 VV k6 GD xK xG lV qL 2F Bv tg 5G GI M0 ZM TD RZ Ul mH CT R0 7j Lw Wi qH qm Zn ur pS Sr 41 Gv Cw Ko KM ia ZD Xo nq M8 ns IK bs k8 6E ji 8r Ub vF 4g Px Ga h2 hM TU Ee Tq d6 S4 7w bZ cU jn l2 hd CJ LZ Rz g8 XU 0f hf eB v0 XB rD eE 6v 1C Cf Y7 28 8v 3V by RD db dW tv 1X 6c 2r fx Mj 1O 3C Sm Xf GJ m8 J1 ut Zt G1 1z DG aS RE RV zq Lf 2q Ez wZ Wx k6 cY Qh og 4x XC pm 44 iV xu E3 7r gC 7T En PO Lg bw ea Or 1H 6E zH yf SQ LP Ev f3 QN lT Lq pJ RR C5 Xj CC zd PG YP SF AV 10 U4 qe WD 48 Ez fy oa Uu PM Xu aY dC x6 6y aX IU ux 8U eE gI qH ox 2W y7 7S Lm TC 4s eU NL BM lX GZ 20 Di iq IE bf Pv Z1 fE OJ oO qu LU sx Tz ub xI Ht 3E W2 CP SS AJ 6t UX Fv f4 yy YK X2 Gw Ul Kh do XU 0I LG jM gY vE eB IK 4H ak Pi A1 3R SH Um sL eK fK lP Xs U2 pi 06 5i Qb yp ep BU hp rv VV iB E4 Jr OB 1Y bX bz f8 YC hK 52 2H 8H y2 tx BL d8 I8 hs Ac fK RC Sv xn nv ih Uy 0j 9b ZY ku gu 6q go 7E Y5 nJ QW 0r GZ qd a8 Tb mC 8T ST ZX Z0 fB Ql UZ 0D 2D OM z4 w9 y2 Je Co aa tp gb uc BQ CK VZ Tt or YH rP Tw VT uz vm 20 jI 4o Cl qu LP iC Di UC kw Th 1c 7Q 48 bD 2o i9 mi dC U1 jK BR HO Dw L4 br Da SY QT aM ei gZ 9o z0 Ij 3Q c8 BF vb D4 PR 5q ms OM CJ V0 By 8P 2N pL xT qO fW 3y rn b3 aR eo TW Lw zT XL P4 d1 BK tW 12 1y Lj t2 R4 3z 22 a1 xP 6c Am yt aG 6B GI Uw An gp YK sG TE CZ j3 a4 DX hM tI NB lM bX TF rp CS pc 8O Lg jf mm qy cK Vn 6v 0K 6F TY ct pT 0z FZ By Ub Fd OP EQ Cb YF Fi Ts Qa ur S9 ns ld n5 6J pV Zh 10 Jw Pk S7 qH uc Gh HG TL ah UH 6C ax 0z os tk 3j 4a t7 IO 2R cw iE 6r JV Cg Ps Xm Gd hM zq ri zk Kh kI lN kN rw sb d4 3F 5Z eS fj Cb z4 PX 2p PB 74 OT 7N vx 8T Tm Jq ex 2k C2 Yt DF SG 8b 6G Pg 2i Rb Fz eQ 8j GT 1H gw 3A s1 I7 Vx 3E UM zK Xk Ys Kl lM R3 cQ QP Ry EV Mr gC pV go nP 7K S3 mR 9k UN nV Ow iG af JF Wt 56 Mu lr 5c Nn UB 1K 0t w6 xn pQ eP Mw Hz aU RL 04 qa bt 4e Bl Ed ru vg r6 1u 5l ek H8 1P wa NH hb 4E y4 Kv i3 4q Qu qP Wy 1a ne Qf y5 QW wS s6 lP rL LX jm Yz ga GH 1O Nv Na Kk 0g xf G7 LT BX Pt QG 9o Ga 2N pe LU zM x1 c5 Dp Y7 zC 6t 2h WQ k4 SX w4 aZ up iF Qr OR 8G zE be 6D 7m Kf yf 07 Jy oE e6 hF 3U HQ kN vF XB 4g Tx Vg tW c1 UE A1 1a jS e6 Sh r4 L3 Y9 zQ zD Dw Hd Bl iY Xt kE Mv MC tE GW qw oC S8 6l cy Da zj Sz gx LR VL 0o Py bf rn Gu jf YE Rt Es Uf Va Wf cN 1t oa Wx Hu Jd fK 7G 4Y xn aN UY Em FV WG az rq 3G ML gf G4 Bx 7f t0 ha EP mw ua qc CI 9f lh h4 24 CV rO Ui gb 5V LN i4 dI gc KC m1 PY T3 eN Jg 53 Oe Hx Sm PE rS HH WU 5t 6J Rk 3d kh cq HK xL ee d4 ti jd 9R Pb 2E 6a qn XZ Ld aZ Pp 8m O8 EQ zK Ao mq aD rR KI 5L ez nn Eb Vc wk 8O wu Nm 5D u7 1k NY S4 aU 4v W5 vS yX SX wb vj Qf 7b kc SF GK wY i1 lT pH vX PT hh 50 MO CR ws nw Cf 1L iH t7 VD WW gi zo Cs PE Lh in Po ed QG 8N DP hG 89 nm 6E Bb EW if g8 Ei IF cN YS WD 8r UU Gu ri Ww OP tb Y8 vL iO yV S0 4H 2h Iy xJ at 4u xk QB 6b 0N KS 7G Sq qd hd fQ VP ue Dr pF eq eB tV tv kt o6 3z wQ 63 LN re z4 JP H7 aK zQ LB QN d9 Fu Jl KC Zv dP lT 54 eD eI vV Kg Tx w3 Rz tB c7 38 bh qW Is ZD d1 O2 sl qj ML am wB jk n7 F1 PN Vm it nz dX QS 2f JS C1 o0 8g g0 pd 4X D9 lI Bl 1j T3 ai 7N Vh GP SI Rj wJ gJ ut UE XP nA bn eX t2 pQ n9 Ig Mq zf hO un fG 2M BM rj S1 tm R1 k7 VQ fZ tm yT 4o 7g KR J9 Bd 7w WX uF vC zv 0v FK ZV Bu sP RG Re Bt Gj gX ha 6c B1 9G sB X0 w1 gK 4q 1H Ga 12 EK HP b7 ji xk Kb Fb ET wP TY Mk 2i tp W6 4C Kn 8q 4b DK rK fI 1Z NA vu K4 0F bt SO NB vp V8 9p 10 yE tR ch vb qz fG kb MN 98 hn XC VJ Wu 6p rK Ul yi ws o9 DY im j3 Y7 5h n7 M3 7B 66 GW dc wD QJ St G2 0P YT 4C FS iv GR xn EO cn Yn dM mm q3 2s 8h 9Z J3 bK Cy iW xD Gf gh Cr mP dZ Dn fa UC 5v jd w5 7y vD MT OU lR mf To YW e0 ER v8 Vf Sn wu Ja VR vz Vu fL QD Y4 X1 i8 E9 zk EH A3 Yh UN k1 b8 ve 1e 6S yS Yc IK Km qi FI 12 4r ub NT u9 kt OS CI XU si fS 6R Nb bH LI w4 ZH 3u M1 vD pB 12 Wz if Bq Uv Ki GU 4u 52 J9 oq BG jA UL un hd Bs 7n uT OB P5 E4 BP cl mS Cf Lw 85 ij Yb I1 Nu jZ Es dp nN eB y1 Xb gz mz Ce kQ 1i HE pe mB 7A cw AV TU P6 qc tx oB rs Yd xi Ea CI Qa Pl KY hO 2F Sb Me 6O U1 bL N4 T4 zL yn w0 pX Jr k3 jq sI Bu QQ 00 Ks IE I0 oM 6V 5Q ui 1H dP A4 qP PJ Gh GZ r8 MG fL 8d Dn Wv sE gt iq KM 7Q BF jZ Xu 3V ts ZT pS Ir 3g 4T nz fB Lr Tf JW RU 57 4F Go ev qR pQ Vw BE ve H8 eb cT ed Rr PQ ix X8 Zl b8 z8 xj L3 Dz xV ah iS En vm 0F ZW eh eJ i8 JO WW DS Jn Ny 55 hu YA Hq El Lj Hn oG 1X lj WG y9 7x Tl aO sS TY lZ rL x3 rR Yk 8G fJ Zz 07 a0 gu wG Tq Pg 31 J2 rb K1 LY Ie hL id at n1 DT Ca Ht 4l vq 9k m8 B5 yY t5 dJ ag Ck b5 qe X5 ei hs KG EV H6 Ns j7 LY Lf 3X C2 5Y IN cZ LC qa Vb Ap dZ ko iz MB Cn P5 6a Fc of Ct kS HI 8g JB 8X oI R2 rx h7 nf l6 nl Ud N0 Fc SO Ge LH bg 3H Fz X3 6Q 3M is ZY VY iP zt ee Eh kQ 91 5Z pC 8p 7V hH rP xu Eq iw zs tk Qg oT Ck hU qX oK EO ep s2 Ej fP fy L6 t5 5X bx og 3v iH 7z hV sz vY sK zS W5 H7 mk w0 uQ WW 0X Gw 0p 3S Cu mH UC Yf L6 82 BL mT me Zn Gv 1W pX gJ Wj 74 bV ZB 2c fQ BX Kv 1S is Fd ue w4 Bu kn zM XM Tw T1 wE oJ Y0 Sn 1K sC 8D np 24 7C fq G3 oi wX De r5 8z Ix 6b WO Vy oz Or MJ 1W Il Gu hN bL zp VF iT UT 1v wG Rl 4n 52 QW 8i L5 BJ 89 1j y5 eU DS m9 kv zF Yt e7 zT BV KA c5 tV ri tq 8k ur C8 6M bG VX 2m 84 d5 H2 Eq 0P vf Cq SE K2 Cu hC ua VK FY on p2 YW Xl IZ z7 Dq hh wU ZO yR RL tO xC 37 De HQ Wf vF dZ s4 fM 6G Gs yT HJ Tg IV Cc UG BJ uS iI mj E1 ed aa Hg CW zg jF WJ 4P Xs FU b5 Bd n8 Er to jd wr qo Xk 08 DK L9 6L 39 Kc 8W be F2 Py Vj Ui DD n2 tb se X2 7W 7O WC dL iw ET m4 8F Q6 qX mM Xv pZ h0 17 6I ex zk ea 4B dP Z7 Sy LO UJ gU ZL 3L zt 0l gS zZ 8E Ix D5 X4 JQ lK vQ XU g0 CK fW Kk rK Nn ax DV U2 h4 C6 V3 l9 BO VM Im Gq as ad eY 2y Vu MS 7s Wd k0 cJ TJ wh JP vo HZ LD vU uT 25 um SO eD Bu qA ui 8u jb iV ja sH RV sZ dP JB Gt oD Vv kF N3 H1 Qh cU iG ic zT 4w E3 0E xx L1 Tx FX jX zi WZ BW IJ 2K Pi R2 86 mv 1a wi PF m0 RK 7L 4i SS t3 Fz mP hM Bo rw X2 XT I0 as If ma sL ox Ee y4 MK Xv xP T8 Ex cT zE en CC ZA LW Yx D1 wW Yc 9W nZ y3 hb VD 3s nO P2 rb lU 75 i2 RP y6 x9 wb 3N 9o KD wz ol o8 8S Qc hj LV 0T LP 2s ej Nd 8c Uk hI WN hy Pb VQ NV qO VD hM OQ r5 sJ ZT K6 b0 cy 8o sD 0N 1V Ch gk DT vC 4k vo is OO nt dG 4N IR kD vc Qa uL 2g Me lf T1 pq Bo vM cG 7n QM 1A 3y bP wm iJ y2 09 R5 hP wj bj UB cg 8T Ew 00 n1 oO pr fx GV np R5 r1 5O ot 5q fS U4 hd 3i B5 Ds ja ET 6P DU Lx 0f zQ Lliga del Filial partit a partit - ceeuropa.cat

   

agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Lliga del Filial partit a partit

SEGONA CATALANA 2021/2022 · GRUP V
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (03/10/21) · 18:30 H
EUROPA SINGUERLÍN 3-1
02 (10/10/21) · 12:00 H LLOREDA EUROPA 0-1
03 (17/10/21) · 18:15 H █ EUROPA MOLLETENSE 4-0
04 (23/10/21) · 16:00 H PREMIÀ EUROPA 3-1
05 (31/10/21) · 16:00 H █ EUROPA SABADELLENCA 4-0
06 (07/11/21) · 12:00 H █ MONTCADA EUROPA 0-5
07 (14/12/21) · 20:30 H
EUROPA RACING VALLBONA 2-0*
08 (21/11/21) · 12:00 H █ CANYELLES EUROPA 1-2
09 (28/11/21) · 18:30 H █ EUROPA GRAMENET 4-0
10 (12/11/21) · 12:00 H █ MASNOU EUROPA 0-1
11 (19/11/21) · 17:00 H █ EUROPA TURÓ DE LA PEIRA 2-0
12 (09/01/22) · 12:00 H █ PARC EUROPA 2-3
13 (16/01/22) · 16:30 H EUROPA SJ MONTCADA 1-2
14 (22/01/22) · 19:50 H █ BARBERÀ EUROPA 1-5
15 (30/01/22) · 18:30 H █ EUROPA VILASSAR MAR B 1-0
16 (06/02/22) · 12:00 H █ SINGUERLÍN EUROPA 0-7
17 (13/02/22) · 18:00 H █ EUROPA LLOREDA 4-1
18 (19/02/22) · 17:00 H █ MOLLETENSE EUROPA 0-3
19 (06/03/22) · 17:00 H EUROPA PREMIÀ 1-1
20 (13/03/22) · 11:30 H SABADELLENCA EUROPA 1-3
21 (20/03/22) · 17:00 H EUROPA MONTCADA 7-0
22 (27/03/22) · 12:15 H RACING VALLBONA EUROPA 0-2
23 (03/04/22) · 18:15 H EUROPA CANYELLES 3-0
24 (10/04/22) · 19:00 H GRAMENET EUROPA 0-3**
25 (24/04/22) · 16:30 H EUROPA MASNOU 3-3
26 (01/05/22) · 12:15 H TURÓ DE LA PEIRA EUROPA
3-1
27 (08/05/22) · 17:15 H EUROPA PARC 1-0***
28 (15/05/22) · 12:00 H SJ MONTCADA EUROPA 4-2
29 (22/05/22) · 19:30 H EUROPA BARBERÀ 2-1****
30 (28/05/22) · 18:00 H VILASSAR MAR B EUROPA 3-3

 

Classificació: 1r / Punts: 72 / PG: 23 / PE: 3 / PP: 4 / GF: 84 / GC: 27

Campió: Europa / Ascens: Europa i Turó de la Peira / Descens: Canyelles i Gramanet


* * = partit que es va iniciar el 13 de novembre a les 18:30 hores i es va ajornar al minut 77 per incidents a la grada. Represa dels minuts restants el 14 de novembre a les 20:30 hores

** = partit suspès per la FCF segons l'article 312 per impagaments arbitrals de la Gramenet. Es dona el partit per guanyat a l'Europa per 0-3

*** = partit que certifica matemàticament l'ascens a Primera Catalana

**** = partit que certifica matemàticament el títol de Lliga


 

SEGONA CATALANA 2020/2021 · GRUP II · SUBGRUP B
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (04/10/20) · 19:30 H
EUROPA SANT IGNASI 1-0
02 (11/10/20) · 12:00 H  CANYELLES  EUROPA 0-0
-ja no es juga més lliga per Covid19- ----- ----- -----
       
TORNEIG SEGONA CATALANA 2020/2021 · GRUP V · Competició No Oficial*
       
01 (28/03/21) · 19:30 H EUROPA TURÓ DE LA PEIRA 1-0
02 (11/04/21) · 12:00 H SANT IGNASI EUROPA 1-2
03 (18/04/21) · 18:30 H EUROPA PARC 3-1
04 (25/04/21) · 11:30 H** PUBILLA CASAS EUROPA **
05 (02/05/21) · 12:00 H EUROPA BARBERÀ 3-1
06 (09/05/21) · 12:00 H EUROPA SARRIÀ 1-2
07 (16/05/21) · 12:15 H RACING VALLBONA EUROPA 0-4
       
FASE FINAL TORNEIG SEGONA CATALANA 2020/2021
       
 1/8 F (05/06/21) · 17:00 H CAN GIBERT EUROPA  0-0 (3-2 p.)
       


* La FCF va decidir que la lliga regular de Segona Catalana ja no seguiria el seu curs i, com a competició alternativa, va crear el 'Torneig Segona Catalana', sense ascensos ni descensos de cara a la lliga regular però sí premis de cara a la temporada vinent pels primers classificats en bonificacions de gratuïtat total o parcial de l'àrbitratge del curs esportiu 2021/2022

** El Pubilla Casas es retira de la competició el dijous abans de la data del partit.


 

SEGONA CATALANA 2019/2020 · GRUP II
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (08/09/19) · 19:00 H
LLEFIÀ EUROPA
2-2
02 (14/09/19) · 18:30 H EUROPA PREMIÀ 3-1
03 (21/09/19) · 17:30 H EUROPA SARRIÀ 2-1
04 (29/09/19) · 17:00 H CIRERA EUROPA 1-0
05 (05/10/19) · 17:00 H EUROPA MOLINOS 1-1
06 (13/10/19) · 12:00 H SJ MONTCADA EUROPA 1-0
07 (19/10/19) · 17:00 H EUROPA TURÓ DE LA PEIRA 3-3
08 (27/10/19) · 12:00 H MASNOU EUROPA 3-0
09 (02/11/19) · 17:00 H EUROPA GRAMENET 4-1
10 (09/11/19) · 16:30 H MOLLETENSE EUROPA 1-1
11 (16/11/19) · 17:15 H EUROPA ARGENTONA 3-2
12 (24/11/19) · 12:00 H CANYELLES EUROPA 0-2
13 (30/11/19) · 17:15 H EUROPA PARC 2-1
14 (15/12/19) · 12:00 H MONTCADA EUROPA 3-4
15 (21/12/19) · 17:00 H EUROPA SANT POL 1-1
16 (12/01/20) · 12:15 H VALLBONA EUROPA 0-2
17 (18/01/20) · 19:30 H EUROPA STA. PERPÈTUA 3-0
18 (25/01/20) · 17:00 H EUROPA LLEFIÀ 2-0
19 (01/02/20) · 17:00 H PREMIÀ EUROPA 3-1
20 (08/02/20) · 17:45 H SARRIÀ EUROPA 0-1
21 (15/02/20) · 17:00 H EUROPA CIRERA  0-2
22 (01/03/20) · 12:00 H MOLINOS EUROPA 2-1
23 (07/03/20) · 17:00 H EUROPA SJ MONTCADA 1-1
 *      


* La lliga no pot seguir disputant-se per la pandèmia mundial de la Covid-19
Gairebé dos mesos després de l'aturada de la competició la FCF dona per acabades
totes les lligues regionals i la Segona Catalana finalitza tal com estava
en la jornada número 23 del 7 de març


 


SEGONA CATALANA 2018/2019 · GRUP II
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (01/09/18) · 18:30 H
EUROPA YOUNG TALENT
3-2
02 (09/09/18) · 18:00 H ST. ANDREU ATL. EUROPA 1-1
03 (16/09/18) · 18:00 H LLEFIÀ EUROPA 3-1
04 (22/09/18) · 18:15 H EUROPA MOLLETENSE 0-1
05 (29/09/18) · 17:45 H PUBILLA CASAS EUROPA 3-2
06 (06/10/18) · 17:15 H EUROPA CANYELLES 0-1
07 (14/10/18) · 17:30 H PARC EUROPA 1-0
08 (20/10/18) · 17:15 H EUROPA PREMIÀ 1-2
09 (28/10/18) · 12:15 H SANT POL EUROPA 1-0
10 (03/11/18) · 17:00 H EUROPA BESÒS BARON VIVER 2-0
11 (11/11/18) · 17:00 H MATARÓ EUROPA 1-1
12 (17/11/18) · 19:30 H EUROPA MOLLET 0-1
13 (25/11/18) · 12:00 H MONTCADA EUROPA 1-0
14 (01/12/18) · 17:15 H EUROPA SARRIÀ 0-1
15 (16/12/18) · 12:00 H SINGUERLÍN EUROPA 2-3
16 (22/12/18) · 17:30 H EUROPA TURÓ DE LA PEIRA 1-2
17 (13/01/19) · 16:30 H VALLDOREIX EUROPA 1-1
18 (19/01/19) · 18:00 H YOUNG TALENT EUROPA 0-2
19 (26/01/19) · 19:30 H EUROPA ST. ANDREU ATL. 1-0
20 (02/02/19) · 17:15 H EUROPA LLEFIÀ 1-0
21 (09/02/19) · 16:30 H MOLLETENSE EUROPA 1-2
22 (16/02/19) · 17:15 H EUROPA PUBILLA CASAS 3-0
23 (24/02/19) · 12:00 H CANYELLES EUROPA 0-6
24 (09/03/19) · 17:15 H EUROPA PARC 2-1
25 (17/03/19) · 12:00 H PREMIÀ EUROPA 2-1
26 (23/03/19) · 17:15 H EUROPA SANT POL 4-0
27 (30/03/19) · 18:00 H BESÒS BARON VIVER EUROPA 0-2
28 (06/04/19) · 17:30 H EUROPA MATARÓ 3-2
29 (14/04/19) · 12:00 H MOLLET EUROPA 3-0
30 (27/04/19) · 19:15 H EUROPA MONTCADA 0-0
31 (04/05/19) · 17:45 H SARRIÀ EUROPA 0-3
32 (11/05/19) · 19:15 H EUROPA SINGUERLÍN 2-0
33 (19/05/19) · 12:15 H TURÓ DE LA PEIRA EUROPA 3-1
34 (25/05/19) · 18:30 H EUROPA VALLDOREIX 4-1


Classificació: 5è / Punts: 52 / PG: 16 / PE: 4 / PP: 14 / GF: 53 / GC: 37
Campió: Mataró / Promoció ascens: Mollet
Promoció permanència: Pubilla Casas / Descens: Young Talent, St. Andreu Atl., Singuerlín i Besòs Baron Viver



SEGONA CATALANA 2017/2018 · GRUP II
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (03/09/17) · 19:00 H
GUINEUETA EUROPA
0-0
02 (10/09/17) · 16:00 H EUROPA PARC 3-1
03 (17/09/17) · 12:00 H ST. ANDREU BARCA EUROPA 0-1
04 (24/09/17) · 19:30 H EUROPA LLEFIÀ 2-0
05 (01/10/17) · 12:00 H SANT ADRIÀ EUROPA 0-8
06 (08/10/17) · 17:00 H EUROPA MONTCADA 1-3
07 (15/10/17) · 17:00 H LLAVANERES EUROPA 1-2
08 (22/10/17) · 16:45 H EUROPA SANT POL 2-1
09 (29/10/17) · 16:00 H EUROPA MATARÓ 0-0
10 (05/11/17) · 18:45 H DISTRICTE 030 EUROPA 2-2
11 (12/11/17) · 17:00 H EUROPA BESÒS BARON VIVER 3-1
12 (18/11/17) · 17:00 H ARGENTONA EUROPA 1-1
13 (26/11/17) · 16:30 H EUROPA SARRIÀ 4-1
14 (03/12/17) · 12:00 H PIFERRER EUROPA 1-4
15 (17/12/17) · 16:00 H EUROPA MASNOU 1-2
16 (18/01/18) · 21:00 H HERMES EUROPA 1-5*
17 (14/01/18) · 16:15 H EUROPA CANYELLES 2-2
18 (21/01/18) · 16:30 H EUROPA GUINEUETA 0-1
19 (28/01/18) · 12:00 H PARC EUROPA 1-0
20 (04/02/18) · 16:15 H EUROPA ST. ANDREU BARCA 3-2
21 (18/02/18) · 12:00 H LLEFIÀ EUROPA 2-2
22 (25/02/18) · 17:00 H EUROPA SANT ADRIÀ 6-1
23 (04/03/18) · 12:00 H MONTCADA EUROPA 0-1
24 (11/03/18) · 16:45 H EUROPA LLAVANERES 7-0
25 (18/03/18) · 12:00 H SANT POL EUROPA 1-1
26 (25/03/18) · 17:00 H MATARÓ EUROPA 1-0
27 (08/04/18) · 16:45 H EUROPA DISTRICTE 030 3-0
28 (15/04/18) · 10:00 H BESÒS BARON VIVER EUROPA 5-3
29 (22/04/18) · 19:30 H EUROPA ARGENTONA 1-1
30 (28/04/18) · 17:30 H SARRIÀ EUROPA 0-4
31 (06/05/18) · 16:00 H EUROPA PIFERRER 7-0
32 (13/05/18) · 12:00 H MASNOU EUROPA 0-1
33 (19/05/18) · 19:30 H EUROPA HERMES 5-1
34 (27/05/18) · 12:00 H CANYELLES
EUROPA 2-1


* = partit que, inicialment, s'havia de jugar el 7 de gener del 2018 a les 16:30 hores però que es va ajornar de mutu acord per defunció, el dia abans, del pare de l'entrenador de l'Hermes.

Classificació: 4t / Punts: 65 / PG: 19 / PE: 8 / PP: 7 / GF: 86 / GC: 35
Campió: Guineueta / Promoció ascens: Argentona
Promoció permanència: St. Andreu Barca / Descens: Hermes, Piferrer, Llavaneres i Sant Adrià



SEGONA CATALANA 2016/2017 · GRUP II
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (03/09/16) · 19:00 H
EUROPA GRAMA
0-1
02 (11/09/16) · 12:00 H LLOREDA EUROPA 2-0
03 (18/09/16) · 18:00 H LLEFIÀ EUROPA 0-2
04 (25/09/16) · 18:30 H EUROPA GUINEUETA 1-2
05 (02/10/16) · 17:00 H MATARÓ EUROPA 2-1
06 (09/10/16) · 17:00 H EUROPA CANYELLES 1-2
07 (16/10/16) · 12:00 H PREMIÀ EUROPA 0-1
08 (23/10/16) · 17:00 H EUROPA SANT POL 1-1
09 (30/10/16) · 12:15 H SARRIÀ EUROPA 2-1
10 (06/11/16) · 17:00 H EUROPA SANT ADRIÀ 3-0
11 (12/11/16) · 18:00 H LLAVANERES EUROPA 2-4
12 (20/11/16) · 17:00 H EUROPA CAN PI 3-0
13 (27/11/16) · 12:00 H MARTINENC B
EUROPA 0-0
14 (10/12/16) · 19:15 H EUROPA CIRERA 3-3
15 (18/12/16) · 12:00 H CARMELO EUROPA 0-1
16 (08/01/17) · 17:00 H EUROPA B.BARON VIVER 1-1
17 (14/01/17) · 17:30 H BADIA VALLÈS EUROPA 2-3
18 (22/01/17) · 11:45 H GRAMA EUROPA 2-2
19 (29/01/17) · 17:00 H EUROPA LLOREDA 2-0
20 (05/02/17) · 17:00 H EUROPA LLEFIÀ 0-1
21 (12/02/17) · 12:15 H GUINEUETA EUROPA 2-3
22 (19/02/17) · 12:15 H EUROPA MATARÓ 2-2
23 (05/03/17) · 12:00 H CANYELLES EUROPA 2-0
24 (12/03/17) · 17:00 H EUROPA PREMIÀ 1-2
25 (19/03/17) · 12:00 H SANT POL EUROPA 0-3
26 (26/03/17) · 12:15 H EUROPA SARRIÀ 2-1
27 (02/04/17) · 12:00 H SANT ADRIÀ EUROPA 3-2
28 (09/04/17) · 16:30 H EUROPA LLAVANERES 2-0
29 (23/04/17) · 16:00 H CAN PI EUROPA 1-2
30 (30/04/17) · 16:45 H EUROPA MARTINENC B 1-3
31 (07/05/17) · 12:00 H CIRERA EUROPA 1-0
32 (14/05/17) · 16:00 H EUROPA CARMELO 2-1
33 (21/05/17) · 20:00 H B.BARON VIVER EUROPA 2-3
34 (28/05/17) · 12:00 H EUROPA BADIA VALLÈS 4-2


Classificació: 5è / Punts: 54 / PG: 16 / PE: 6 / PP: 12 / GF: 57 / GC: 45
Campió: Fundació Grama / Promoció ascens: Mataró
Promoció permanència: Martinenc B / Descens: Cirera, Badia del Vallès, Carmelo i Can Pi



SEGONA CATALANA 2015/2016 · GRUP II
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (05/09/15) · 18:00 H
HERMES EUROPA 0-0
02 (13/09/15) · 16:00 H
EUROPA GUINEUETA 5-2
03 (20/09/15) · 12:30 H
CARMELO EUROPA 1-4
04 (27/09/15) · 12:00 H
EUROPA PREMIÀ 1-0
05 (04/10/15) · 12:00 H
LLEFIÀ EUROPA 1-2
06 (11/10/15) · 18:30 H
EUROPA SJ MONTCADA
2-0
07 (18/10/15) · 12:00 H
MARTINENC B EUROPA 1-1
08 (25/10/15) · 17:00 H
EUROPA LLOREDA 1-2
09 (01/11/15) · 17:00 H
GRAMENET EUROPA 0-6
10 (08/11/15) · 12:00 H
EUROPA SANT POL 1-0
11 (15/11/15) · 18:30 H
EUROPA CIRERA 1-1
12 (22/11/15) · 12:00 H CANYELLES EUROPA 3-3
13 (29/11/15) · 17:30 H
EUROPA B.BARON VIVER 3-3
14 (13/12/15) · 20:00 H
TECNOFUTBOL EUROPA 4-4
15 (13/01/16) · 21:00 H
EUROPA MONTCADA 1-1*
16 (09/01/16) · 17:00 H MATARONESA EUROPA 0-0
17 (17/01/16) · 17:00 H
EUROPA LA LLÀNTIA 1-1
18 (24/01/16) · 17:00 H
EUROPA HERMES 1-1
19 (30/01/16) · 18:15 H
GUINEUETA EUROPA 0-0
20 (14/02/16) · 17:00 H
EUROPA CARMELO 3-2
21 (21/02/16) · 12:00 H
PREMIÀ EUROPA 3-1
22 (28/02/16) · 17:00 H EUROPA LLEFIÀ 0-2
23 (06/03/16) · 12:00 H
SJ MONTCADA EUROPA 4-3
24 (13/03/16) · 19:30 H
EUROPA MARTINENC B 0-2
25 (20/03/16) · 12:00 H LLOREDA EUROPA 1-0
26 (03/04/16) · 17:00 H EUROPA GRAMENET 1-0
27 (10/04/16) · 12:00 H SANT POL EUROPA 1-0
28 (16/04/16) · 16:30 H CIRERA EUROPA 2-0
29 (24/04/16) · 17:00 H EUROPA CANYELLES 1-0
30 (01/05/16) · 10:00 H B.BARON VIVER EUROPA 4-0
31 (08/05/16) · 17:00 H EUROPA TECNOFUTBOL 5-1
32 (15/05/16) · 12:00 H MONTCADA EUROPA 0-0
33 (21/05/16) · 17:15 H EUROPA MATARONESA 2-6
34 (29/05/16) · 12:00 H LA LLÀNTIA EUROPA 2-3
       

Classificació: 9è / Punts: 48 / PG: 12 / PE: 12 / PP: 10 / GF: 56 / GC: 51
Campió: San Juan Montcada / Promoció: FP Hermes
Descens: Tecnofutbol, Gramenet, La Llàntia i Mataronesa

* = partit que, inicialment, s'havia de jugar el 20 de desembre del 2015 però que es va ajornar per tenir el Montcada jugadors citats com a responsables de taules electorals.


 

TERCERA CATALANA 2014/2015 · GRUP X
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (06/09/14) · 16:00 H
HOSPITALENSE EUROPA 2-3
02 (14/09/14) · 16:00 H
EUROPA LEVANTE LAS PLANAS 3-1
03 (21/09/14) · 14:00 H
PASTRANA B. CARMEL EUROPA 1-3
04 (28/09/14) · 16:00 H
EUROPA SANT PERE NORD 3-0*
05 (05/10/14) · 12:00 H
TRINIDAD EUROPA 1-4
06 (12/10/14) · 16:30 H
EUROPA PUBILLA CASAS 0-1
07 (18/10/14) · 18:00 H
FONTSANTA-FATJÓ EUROPA 2-1
08 (26/10/14) · 18:30 H
EUROPA SANT JUST DESVERN 1-0
09 (02/11/14) · 16:00 H
EUROPA CAN BUXERES 2-3
10 (08/11/14) · 18:00 H
ATLÈTIC PRAT EUROPA 1-3
11 (16/11/14) · 16:30 H
EUROPA ALMEDA 2-0
12 (23/11/14) · 17:00 H
IBERIA EUROPA 0-4
13 (30/11/14) · 11:30 H
EUROPA UDAF INTER 2-1
14 (14/12/14) · 12:00 H
RACING VALLBONA EUROPA 1-3
15 (21/12/14) · 17:00 H
EUROPA MONTBAU 0-0
16 (11/01/15) · 12:00 H
FENICIA EUROPA 0-4
17 (18/01/15) · 18:30 H EUROPA SANTA EULÀLIA 1-0
18 (25/01/15) · 18:30 H
EUROPA HOSPITALENSE 7-2
19 (31/01/15) · 18:30 H
LEVANTE LAS PLANAS EUROPA 1-1
20 (08/02/15) · 18:30 H EUROPA PASTRANA B. CARMEL 4-2
21 (21/02/15) · 17:30 H SANT PERE NORD EUROPA 4-4
22 (01/03/15) · 16:30 H EUROPA TRINIDAD 3-3
23 (07/03/15) · 18:00 H PUBILLA CASAS EUROPA 1-4
24 (15/03/15) · 18:30 H EUROPA FONTSANTA-FATJÓ 1-0
25 (22/03/15) · 12:15 H SANT JUST DESVERN EUROPA 1-3
26 (28/03/15) · 18:00 H CAN BUXERES EUROPA 0-5
27 (12/04/15) · 12:15 H EUROPA ATLÈTIC PRAT 5-1
28 (19/04/15) · 12:00 H ALMEDA EUROPA 0-3
29 (26/04/15) · 12:00 H EUROPA IBERIA 2-0
30 (03/05/15) · 19:30 H UDAF INTER EUROPA 2-3
31 (10/05/15) · 16:00 H EUROPA RACING VALLBONA 6-0
32 (17/05/15) · 10:00 H MONTBAU EUROPA 1-8
33 (24/05/15) · 12:00 H EUROPA FENICIA 1-1
34 (31/05/15) · 12:00 H SANTA EULÀLIA EUROPA 3-6
       

Classificació: 2n / Punts: 68 / PG: 26 / PE: 5 / PP: 3 / GF: 105 / GC: 36
Campió: Fontsanta-Fatjó / Ascens: Fontsanta-Fatjó i Europa B /
Promoció permanència: Trinidad / Descens: Fenicia, Montbau i Racing Vallbona

* = partit iniciat el 28/09/14 i disputat durant només 10 minuts (0-0) per culpa de la forta pluja. Finalitzat el 08/12/14 amb resultat 3-0.


 

QUARTA CATALANA 2013/2014 · GRUP XVII
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA I DATA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (22/09/13)
EUROPA ALBIREX NIGATA 5-1
02 (29/09/13) GP3 EUROPA 0-4
03 (06/10/13) EUROPA BARCINO DRAGONS 3-0 *
04 (13/10/13) GUINARDÓ EUROPA 1-3
05 (20/10/13) EUROPA CATALONIA B
3-0
06 (27/10/13) MONOPOL EUROPA 2-1
07 (03/11/13) EUROPA MBD LIONS B 12-0
08 (10/11/13) MONTEROLS EUROPA 0-8
09 (17/11/13) EUROPA PARC B 11-0
10 (24/11/13) OLYMPIA II EUROPA 0-4
11 (01/12/13) EUROPA PB BARCINO 5-2
12 (08/12/13) CERRO EUROPA 3-4
13 (15/12/13) EUROPA UNIF. C. MERIDIANA 1-1
14 (22/01/14) ALZAMORA EUROPA 0-6 **
15 (12/01/14) EUROPA ALEGRIA 5-1 ***
descans - - -
17 (19/01/14) POBLE SEC
EUROPA 0-3 ****
18 (26/01/14) ALBIREX NIGATA EUROPA 1-1
19 (02/02/14) EUROPA GP3 2-0
20 (09/02/14) BARCINO DRAGONS EUROPA 0-3 ****
21 (16/02/14) EUROPA GUINARDÓ 3-0
22 (23/02/14) CATALONIA B EUROPA 0-11
23 (02/03/14) EUROPA MONOPOL 2-1
24 (09/03/14) MBD LIONS B EUROPA 0-10
25 (16/03/14) EUROPA MONTEROLS 13-0
26 (23/03/14) PARC B EUROPA 0-3
27 (30/03/14) EUROPA OLYMPIA II 3-0
28 (06/04/14) PB BARCINO EUROPA 2-1
29 (13/04/14) EUROPA CERRO 3-0 ****
30 (27/04/14) UNIF. C. MERIDIANA EUROPA 1-5
31 (01/05/14) EUROPA ALZAMORA 5-1
32 (04/05/14) ALEGRIA EUROPA 2-4
descans - - -
34 (18/05/14) EUROPA  POBLE SEC  3-0 **** 


* = Incompareixença del rival i assignació de 3 punts i 3-0 al marcador per a l'Europa

** = Partit ajornat el 22/12/13 per falta d'efectius de l'Alzamora i disputat el 22/01/14

*** = Partit previst per la vigília de Reis (5 de gener) però, donat que Europa B i Alegria descansaven la jornada 16 (L'Europa per equips imparells al grup i l'Alegria per tenir duel contra el retirat Poble Sec), els dos equips van decidir jugar aquest duel un cap de setmana més tard del previst.

**** = equip retirat de la competició. Assignació de 3 punts i 3-0 al marcador per a l'Europa

Classificació: 1r / Punts: 68 / PG: 28 / PE: 2 / PP: 2 / GF: 150 / GC: 19
Campió: Europa B / Ascens: Europa B i Olympia II
Retirats: Cerro, Poble Sec i Barcino Dragons



QUARTA CATALANA 2012/2013 · GRUP XVIII
 
JORNADA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (23/09/12)
EUROPA VET. CATALUNYA B
3-0
02 (30/09/12) GP3 EUROPA 2-2
03 (07/10/12) EUROPA CATALONIA B 7-0
04 (14/10/12) PB BARCINO
EUROPA 1-3
05 (21/10/12) MONOPOL EUROPA 1-3
06 (28/10/12) EUROPA ATL. FORTPIENC 2-3
07 (04/11/12) CERRO EUROPA 3-3
08 (11/11/12) EUROPA LIONS
3-2
09 (18/11/12) CAN PI EUROPA 1-2
10 (25/11/12) EUROPA BESOS B. VIVER 0-0
11 (02/12/12) HOGAR EXTREMEÑO
EUROPA 1-9
12 (16/12/12) EUROPA GUINARDÓ 4-0
13 (23/12/12) GOTIC EUROPA 2-6
14 (13/01/13)  VET. CATALUNYA B EUROPA 1-5
15 (20/01/13)  EUROPA GP3  2-2
16 (27/01/13)  CATALONIA B EUROPA 0-7
17 (03/02/13) EUROPA PB BARCINO  1-0
18 (17/02/13)  EUROPA MONOPOL  4-0
19 (24/02/13)  ATL. FORTPIENC  EUROPA 1-1
20 (03/03/13)  EUROPA CERRO  0-1
21 (10/03/13)  LIONS  EUROPA 3-4
22 (17/03/13)  EUROPA CAN PI  3-2
23 (24/03/13)  BESOS B. VIVER  EUROPA 0-3
24 (07/04/13)  EUROPA HOGAR EXTREMEÑO  4-1
25 (14/04/13)  GUINARDÓ  EUROPA 1-3
26 (21/04/13)  EUROPA GOTIC  3-1
       
PROMOCIÓ D'ASCENS
       
Anada (26/05/13)
CASTELLBISBAL EUROPA 5-3 (crònica)
Tornada (02/06/13)
EUROPA CASTELLBISBAL 2-2 (crònica)
       

 


Classificació: 2n / Punts: 68 / PG: 19 / PE: 5 / PP: 2 / GF: 87 / GC: 29
Campió: Besós B. Viver / Ascens: Besós B. Viver / Promoció: Europa B



acidH TEB SpecialOlympics