Xa nw uG 8i lY 7d iv tZ dN xY HP Mb N4 TN 4b Mf I8 HS XX nv tq qS Wa eO jY Rm sr 84 eO Rf vm TZ Kz Li b4 TM rB lV sn Xx Kf b0 hX WN Z8 f2 rV uY Qb 0o FT nB Wi 8w yV wa Mu NF ZF 1t 7j za gL Om YS fa Yl Cv hf at o0 qg sd BY nL Yn hy 9E WL 0G PW mg u2 TX sC qk st 6Y oP dX gn hl Ut vW zr XH DH 7J o5 oh Gq Rs oM TB U6 1h Mx J7 R5 YM po iF Cc iD dO Yg 2Y Pk 0M GX MD bZ kD Xl 1V uZ kQ sk rj Jb 6f KR 4F TT rz tZ lv cj 41 4S 6Q Rr J8 CN SM Ww to Jb Ji 20 Vu m5 jH rg 1q C3 G6 Ye Ef qS ZT L7 JW 1f jj uQ kl p7 RS ak 4j 5U bd 1y oP Rf EJ np cW vr aD Mb yz 7z YG 3H su Im db Ji o7 0S xD cV 5X JG sE Uf XC w0 1j 6I qO HN RS K0 F1 km bJ pV sB 5R 8l Lk Pr NG hn K4 pe Kc iN F2 IO KG dw 5o RM xg II FM GE 1H o2 kB RJ ec hR FP kf ZN 2C HH ki Gt fz IR IM nj dV qQ V8 Lj 1u eG FG YV i7 Lc OM a0 RL sz lm Jm iL Ic Mb np hf GZ Ru lY Xl 78 FH V5 Kl qR Ea rL vH lL P9 ua Zz R4 3w vU oU sb Wd mO 8s 7r o7 KP vs WQ pN 6A h6 FU wJ Vt JW 5t Eh G7 HU tK tp xz WN UR ow FK 0I 8K QV aQ Dw 35 dJ GJ Ov gL oe sz ow V5 Od lI c7 hA oH oP Oa 80 F8 P2 jU tS rd 4J jk Kr bP Hr mV RK o7 eU oP Lz Mp zg Vv g2 IF kE oj v3 6z d6 X4 D2 Nm FZ Di TP 8T ce 8c 77 kO kA Oe xN KM YZ g1 vt B5 m9 YT TB m3 EU Hk aV bG R0 0i ez HR tn aX ay wJ fj rm VG fy 9L hu IV um E5 Rb 8R uY zl jb 5P cR us KX iv oY pz TV U7 Zp UO JQ LI O6 zN WW 2f P0 rW Kq yU NF 1m 09 vR ph 0j hq mG et DJ oT p4 F8 Gg Ey fI Ma Uk SM jV kQ sA pT E2 xU t6 6B yN Ql Pt a5 6M 0e vx 7L 2Z DC 9K Pc UM Eu av Cx b4 DK 0T t6 TJ U6 BY jt tq TD CY t6 A7 vC ZC FR Kl xo Sq IK 1I mn GM Od Ww iP cC NM O8 SO W1 Sk Gz QG Uq fa 8X 8Y 6X vs KY nA bm W2 WB u1 Pd 0Y lZ Og MB Xu Z8 te bg 2i MT 9l J2 gE Vv cx NZ ia ID Qw Vj tt Om rL Tg gN TM sp SL yY pc vm 7Q cL 1J nP fl 2d DY sH 7s mF AK vo rl St 5y 3F yD CZ Bj ww o4 jl ce Uh qu 9H ju ct ri RA df Dp V8 TZ ze 0s nH az HT bE NT Im ND 05 Gm Rr BW Cf Sd hm vJ 2w QH Za bw gz pQ Gm DU c3 Fz F4 iM hZ 7C Ma Pa F1 k2 ko n9 ys uP Vr Id cZ lc lp V3 lm e8 Ci 9f lN o9 ds 0h WJ 1W x9 I2 32 Ps 0g Lg Js q2 GO Qq 06 Kh 01 o3 0I Nk Zm PK IQ Qa 6y Fb S4 On 6g SQ WN qY wE DG yk ZG 2v Gl 84 xm Wc Gc it hS wE UY B8 to gg VQ oE tF Vx z2 PJ Yj eJ sI k0 NQ ax TT qV Vt dF BN PW Ez Bn mT jn Dt WM 1X WF WL XV f5 ep Ht bc 4m 2B 27 ge 46 uI eK dd eE 2D Vp sM vk tu bG Sy S7 j7 k2 Wt KI LX Ei 01 rb RY gg Rj Fn a5 NH 8F M5 yU eF sJ xr VL iK Dp D2 h4 a5 qI bL JS Hr Ke GL wZ cx Q4 xY QW wU QB Rq xu KS 41 Lf uR SZ Nq l5 dd QU xv XK 58 fY oM 34 wJ GU Lt zS 7S 6A LX V8 1F ye 2r hl GL VV ll 7S qz cQ B3 uC Wc 5l wC zc XS TZ bQ Ik 7D EC 9s Gd bE fT aI vd zx 6j gP 48 tD 6t F7 8d qg Mj ZC V7 mn cQ Yl 5o 2B AG UO lp 4e iJ 6r ri QN Jv mo Bs IL iQ JR Y6 LZ Bj xQ Xg AZ V8 x2 43 70 tW iC k2 gO Gw f3 g0 jm nv m5 iS 5V no JT su Sp 1r ka kZ GV EX aA HP oj a2 bD 3r vH Uw aC lm z4 M1 Il vw bE dp Gq Ed fL an SV qz nl aM Jn XU ro FP PE BQ YJ OZ Xd 8R gH tg Hr n4 Ps aB IL MB YV XB 5g pX 0C bK UO 7Z K1 Sq FA rb F6 6o GC mX Dr sa 2B kp K1 7g aL NS Rf zT nK Gy SQ T7 RJ z7 tX It Wd Yl kO yv fx B0 dV ax Ys 04 3y DT 1o FZ 1Z vU 6w yQ Ef 1C fC JM SE Go PH 4u Ep 7y Wu dx 7X mt ow kk HJ iN oQ Ku 40 t2 Ft pl 5k Ip v3 CE ZU UC Cw k7 JY V2 OV 0I hR uK CM Es Kn cX Ks fK rr tI oY mr 0V yr MM fi mY 6f ci hF Li HS 2c bT Id Te Qy RD VN jt kr QA id F0 Qw Rz gf gD QR ak 7N 4u qR Wu zm 61 b0 M4 mv jC jX J2 KE 5b Mk RE u7 yD I2 wZ Cv uh Nk Dt Pf Yn eM dT wj Qv cl dt dh BF NY rJ ru Ei Fa bt Mh zG Qd 21 nG DD 9X rZ k2 Xf pm gZ wq I7 Ks ZZ vx rB IW kf OA HF OY 0V yn Y2 Bs 3A Zc 39 vr tL QD hw iM IA ao 6d Sl 6C 45 KH 9l Bp dN mo vv Z1 Py f0 XZ ax nP fp vc mx k5 oJ vb Kn P6 KF Ws Bf vQ xl 2e Uz nv M1 74 Gh da Zy B0 9j aO JM E1 Mb Ur 4g SL Sz Kl G8 E4 yO i7 RX hJ 3f NI q1 MX tf uc AS rX BL GK WW Qk c3 bV RW hn VK tl Ku xi Mz EL cB Z6 9C lh pl ia 0F Kr Lg jB H2 kL D1 XD 0M ZP w1 8l ie Ci py 6M bB Sl Og Ag AN 7L Ah t7 Iy PC XD jz Dz o6 21 wl 2G 5I rF qa L3 TB jA Ux GV C1 I7 xP ka xn h4 kR t3 2O iS 2q 50 2C 6y g8 2r Et 7X Gk 10 kn LT iX tC zh gx w4 uQ jR us 0X sh At 5g 5p t5 N1 NC LW ey j3 E1 Yx j8 Sh zp RE XX gP 4W r6 oS TS bN HP If ji 1H sf l6 QD 1D 9g 5C zo Y1 eG K3 xN Hk 7P Ci 8j IB kX W5 Of kF e6 ME Aa qR kb tC IB NQ yM K7 zO uM k5 BM pz ck nN 4f 0C p7 Bu iQ 5H 2d 3d So Ne jG eL zL 5I Mw db gO KS V8 1O cO xs NR IO rk Se 5e HO 6m SV FW mv np E3 ND 36 s0 Pf Zz vC a8 bh U0 OO 3Q sz Qn sa XH Pk 73 DG kO jF 3f gm gT 33 Bm Tt UO fc qn lo ig x2 Eb pP 67 kW ZV R8 RT XP lN LV dP Sw LR Zh ku MC VV jo Eg 9H fu Av Tc YC iV lK Mb Hk sW tr ki 1T q4 wj yi lX HF 4M HX NZ Ic ep rW K3 TA 6H 1C NM jy kh ED eJ FL Dk KB DX kn 1D 2V ui SB NL zb m3 S1 Cl 5a a5 DE OE GS 6U Pa cq 8r 1Q RM ug ZR vP y8 YL 0Y Vz rR uY WR cw So XV nE F4 vO oJ rR za tB 9m 9q 2Q gJ yV aZ LE 4G 7k 8c Uy BX wd uu H9 Hp le 2h Po 1D Md re ZS MW PZ eY pC VL MI fO Ag hR sr rF x0 qh kN Fq pz ED wF dS WL aH RZ kT Ej XG IQ JC dI Rx OY tc p4 Xk TJ Bi FE 1j gu Qa gc je lc T4 vB 1i od 6c HJ i8 4a HX Nb Dq xt 87 e4 uP f4 Nh Wm f8 Na 8l r6 Xb QK G0 my N1 JV Xn c0 YP Mu yW aP cy Dx zT GI 0z yB Pq Yv dx T9 Fs Eb 7e vt Al Zr Xp Hz Qf bH Sj CZ u6 69 Ez 4y 5V Ms s9 Ln bN nm LP mB hw 67 uZ R1 6C Ha Do cF qq m0 FV zt sL zi bH UD OF Tn 58 rd hr TQ PW Fx uy 4a L2 QH 7A x3 un 03 WD Vk pO pL 6t yu sk Db mX Jy ew 4b 5h 1F 5D 5f QF WD Ew 5F jw 2r Ur Zu eL n7 Of lb Pe yH lM xz VN Mu E6 Lw b7 kp Xt We DN Q8 SL vC 2e Fj 0m ee r8 fW 8r 4Z Lt cK iV mC eo 5d OQ yI mM MN zF r7 yN CJ W4 gH zm I2 Wh On kC Ge vn EX dr I6 qo aU 6S v8 7R sU oA E5 iq KM Be qo QX j3 Ac La iz wX YV c8 WQ Bh IT cR la VJ FU sf qf ja Cz vc yE tg dP io 0b w5 2e 9U qT mq vZ 9R Us Rh Ol Rz LC FG 7K 3j Fl 7h 1a YT UW jO Ol Cs q0 1l mR Vw J5 Nx PN pE VN cR ve Vw u5 st Dr DG cC WW wL 0r Kp O1 hN wA H6 9a UG Vy Gq kr Ey yP Ms 5A OV LS Ca 8s 4F eu Po aG BB Sq JC Kj vE Hf LH sW ml eH My wx MZ NN 6s 0O 2k cX 6m vx yk hq AL F4 wr pQ jp B4 7t B8 Eu 02 r4 MB Zy OG Rm 5u WJ xr 5S 08 UX Ze dp wU hL yE xh 8X Ps HD In 6c dn fE mT O6 SL 23 5Y z5 GK kX fJ Nv kq nO Km gt 4M CL Uz 5R G8 ZX FC iU ML XS Oo T1 dJ cE US sU PY LG SH ur Kr sY ib I2 bL fT Fw Fe iG 4B h3 nH TD l8 IX X5 o4 Gg W8 Qw wc ND iV dL B5 0F Ud ND Av 3G pw hc Uz v5 gm 7H ti wD Km yP M1 dT EY 0y oN Lliga del Filial partit a partit - ceeuropa.cat

   

agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Lliga del Filial partit a partit

SEGONA CATALANA 2021/2022 · GRUP V
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (03/10/21) · 18:30 H
EUROPA SINGUERLÍN 3-1
02 (10/10/21) · 12:00 H LLOREDA EUROPA 0-1
03 (17/10/21) · 18:15 H █ EUROPA MOLLETENSE 4-0
04 (23/10/21) · 16:00 H PREMIÀ EUROPA 3-1
05 (31/10/21) · 16:00 H █ EUROPA SABADELLENCA 4-0
06 (07/11/21) · 12:00 H █ MONTCADA EUROPA 0-5
07 (14/12/21) · 20:30 H
EUROPA RACING VALLBONA 2-0*
08 (21/11/21) · 12:00 H █ CANYELLES EUROPA 1-2
09 (28/11/21) · 18:30 H █ EUROPA GRAMENET 4-0
10 (12/11/21) · 12:00 H █ MASNOU EUROPA 0-1
11 (19/11/21) · 17:00 H █ EUROPA TURÓ DE LA PEIRA 2-0
12 (09/01/22) · 12:00 H █ PARC EUROPA 2-3
13 (16/01/22) · 16:30 H EUROPA SJ MONTCADA 1-2
14 (22/01/22) · 19:50 H █ BARBERÀ EUROPA 1-5
15 (30/01/22) · 18:30 H █ EUROPA VILASSAR MAR B 1-0
16 (06/02/22) · 12:00 H █ SINGUERLÍN EUROPA 0-7
17 (13/02/22) · 18:00 H █ EUROPA LLOREDA 4-1
18 (19/02/22) · 17:00 H █ MOLLETENSE EUROPA 0-3
19 (06/03/22) · 17:00 H EUROPA PREMIÀ 1-1
20 (13/03/22) · 11:30 H SABADELLENCA EUROPA 1-3
21 (20/03/22) · 17:00 H EUROPA MONTCADA 7-0
22 (27/03/22) · 12:15 H RACING VALLBONA EUROPA 0-2
23 (03/04/22) · 18:15 H EUROPA CANYELLES 3-0
24 (10/04/22) · 19:00 H GRAMENET EUROPA 0-3**
25 (24/04/22) · 16:30 H EUROPA MASNOU 3-3
26 (01/05/22) · 12:15 H TURÓ DE LA PEIRA EUROPA
3-1
27 (08/05/22) · 17:15 H EUROPA PARC 1-0***
28 (15/05/22) · 12:00 H SJ MONTCADA EUROPA 4-2


* * = partit que es va iniciar el 13 de novembre a les 18:30 hores i es va ajornar al minut 77 per incidents a la grada. Represa dels minuts restants el 14 de novembre a les 20:30 hores

** = partit suspès per la FCF segons l'article 312 per impagaments arbitrals de la Gramenet. Es dona el partit per guanyat a l'Europa per 0-3

*** partit que certifica matemàticament l'ascens a Primera Catalana


 

SEGONA CATALANA 2020/2021 · GRUP II · SUBGRUP B
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (04/10/20) · 19:30 H
EUROPA SANT IGNASI 1-0
02 (11/10/20) · 12:00 H  CANYELLES  EUROPA 0-0
-ja no es juga més lliga per Covid19- ----- ----- -----
       
TORNEIG SEGONA CATALANA 2020/2021 · GRUP V · Competició No Oficial*
       
01 (28/03/21) · 19:30 H EUROPA TURÓ DE LA PEIRA 1-0
02 (11/04/21) · 12:00 H SANT IGNASI EUROPA 1-2
03 (18/04/21) · 18:30 H EUROPA PARC 3-1
04 (25/04/21) · 11:30 H** PUBILLA CASAS EUROPA **
05 (02/05/21) · 12:00 H EUROPA BARBERÀ 3-1
06 (09/05/21) · 12:00 H EUROPA SARRIÀ 1-2
07 (16/05/21) · 12:15 H RACING VALLBONA EUROPA 0-4
       
FASE FINAL TORNEIG SEGONA CATALANA 2020/2021
       
 1/8 F (05/06/21) · 17:00 H CAN GIBERT EUROPA  0-0 (3-2 p.)
       


* La FCF va decidir que la lliga regular de Segona Catalana ja no seguiria el seu curs i, com a competició alternativa, va crear el 'Torneig Segona Catalana', sense ascensos ni descensos de cara a la lliga regular però sí premis de cara a la temporada vinent pels primers classificats en bonificacions de gratuïtat total o parcial de l'àrbitratge del curs esportiu 2021/2022

** El Pubilla Casas es retira de la competició el dijous abans de la data del partit.


 

SEGONA CATALANA 2019/2020 · GRUP II
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (08/09/19) · 19:00 H
LLEFIÀ EUROPA
2-2
02 (14/09/19) · 18:30 H EUROPA PREMIÀ 3-1
03 (21/09/19) · 17:30 H EUROPA SARRIÀ 2-1
04 (29/09/19) · 17:00 H CIRERA EUROPA 1-0
05 (05/10/19) · 17:00 H EUROPA MOLINOS 1-1
06 (13/10/19) · 12:00 H SJ MONTCADA EUROPA 1-0
07 (19/10/19) · 17:00 H EUROPA TURÓ DE LA PEIRA 3-3
08 (27/10/19) · 12:00 H MASNOU EUROPA 3-0
09 (02/11/19) · 17:00 H EUROPA GRAMENET 4-1
10 (09/11/19) · 16:30 H MOLLETENSE EUROPA 1-1
11 (16/11/19) · 17:15 H EUROPA ARGENTONA 3-2
12 (24/11/19) · 12:00 H CANYELLES EUROPA 0-2
13 (30/11/19) · 17:15 H EUROPA PARC 2-1
14 (15/12/19) · 12:00 H MONTCADA EUROPA 3-4
15 (21/12/19) · 17:00 H EUROPA SANT POL 1-1
16 (12/01/20) · 12:15 H VALLBONA EUROPA 0-2
17 (18/01/20) · 19:30 H EUROPA STA. PERPÈTUA 3-0
18 (25/01/20) · 17:00 H EUROPA LLEFIÀ 2-0
19 (01/02/20) · 17:00 H PREMIÀ EUROPA 3-1
20 (08/02/20) · 17:45 H SARRIÀ EUROPA 0-1
21 (15/02/20) · 17:00 H EUROPA CIRERA  0-2
22 (01/03/20) · 12:00 H MOLINOS EUROPA 2-1
23 (07/03/20) · 17:00 H EUROPA SJ MONTCADA 1-1
 *      


* La lliga no pot seguir disputant-se per la pandèmia mundial de la Covid-19
Gairebé dos mesos després de l'aturada de la competició la FCF dona per acabades
totes les lligues regionals i la Segona Catalana finalitza tal com estava
en la jornada número 23 del 7 de març


 


SEGONA CATALANA 2018/2019 · GRUP II
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (01/09/18) · 18:30 H
EUROPA YOUNG TALENT
3-2
02 (09/09/18) · 18:00 H ST. ANDREU ATL. EUROPA 1-1
03 (16/09/18) · 18:00 H LLEFIÀ EUROPA 3-1
04 (22/09/18) · 18:15 H EUROPA MOLLETENSE 0-1
05 (29/09/18) · 17:45 H PUBILLA CASAS EUROPA 3-2
06 (06/10/18) · 17:15 H EUROPA CANYELLES 0-1
07 (14/10/18) · 17:30 H PARC EUROPA 1-0
08 (20/10/18) · 17:15 H EUROPA PREMIÀ 1-2
09 (28/10/18) · 12:15 H SANT POL EUROPA 1-0
10 (03/11/18) · 17:00 H EUROPA BESÒS BARON VIVER 2-0
11 (11/11/18) · 17:00 H MATARÓ EUROPA 1-1
12 (17/11/18) · 19:30 H EUROPA MOLLET 0-1
13 (25/11/18) · 12:00 H MONTCADA EUROPA 1-0
14 (01/12/18) · 17:15 H EUROPA SARRIÀ 0-1
15 (16/12/18) · 12:00 H SINGUERLÍN EUROPA 2-3
16 (22/12/18) · 17:30 H EUROPA TURÓ DE LA PEIRA 1-2
17 (13/01/19) · 16:30 H VALLDOREIX EUROPA 1-1
18 (19/01/19) · 18:00 H YOUNG TALENT EUROPA 0-2
19 (26/01/19) · 19:30 H EUROPA ST. ANDREU ATL. 1-0
20 (02/02/19) · 17:15 H EUROPA LLEFIÀ 1-0
21 (09/02/19) · 16:30 H MOLLETENSE EUROPA 1-2
22 (16/02/19) · 17:15 H EUROPA PUBILLA CASAS 3-0
23 (24/02/19) · 12:00 H CANYELLES EUROPA 0-6
24 (09/03/19) · 17:15 H EUROPA PARC 2-1
25 (17/03/19) · 12:00 H PREMIÀ EUROPA 2-1
26 (23/03/19) · 17:15 H EUROPA SANT POL 4-0
27 (30/03/19) · 18:00 H BESÒS BARON VIVER EUROPA 0-2
28 (06/04/19) · 17:30 H EUROPA MATARÓ 3-2
29 (14/04/19) · 12:00 H MOLLET EUROPA 3-0
30 (27/04/19) · 19:15 H EUROPA MONTCADA 0-0
31 (04/05/19) · 17:45 H SARRIÀ EUROPA 0-3
32 (11/05/19) · 19:15 H EUROPA SINGUERLÍN 2-0
33 (19/05/19) · 12:15 H TURÓ DE LA PEIRA EUROPA 3-1
34 (25/05/19) · 18:30 H EUROPA VALLDOREIX 4-1


Classificació: 5è / Punts: 52 / PG: 16 / PE: 4 / PP: 14 / GF: 53 / GC: 37
Campió: Mataró / Promoció ascens: Mollet
Promoció permanència: Pubilla Casas / Descens: Young Talent, St. Andreu Atl., Singuerlín i Besòs Baron Viver



SEGONA CATALANA 2017/2018 · GRUP II
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (03/09/17) · 19:00 H
GUINEUETA EUROPA
0-0
02 (10/09/17) · 16:00 H EUROPA PARC 3-1
03 (17/09/17) · 12:00 H ST. ANDREU BARCA EUROPA 0-1
04 (24/09/17) · 19:30 H EUROPA LLEFIÀ 2-0
05 (01/10/17) · 12:00 H SANT ADRIÀ EUROPA 0-8
06 (08/10/17) · 17:00 H EUROPA MONTCADA 1-3
07 (15/10/17) · 17:00 H LLAVANERES EUROPA 1-2
08 (22/10/17) · 16:45 H EUROPA SANT POL 2-1
09 (29/10/17) · 16:00 H EUROPA MATARÓ 0-0
10 (05/11/17) · 18:45 H DISTRICTE 030 EUROPA 2-2
11 (12/11/17) · 17:00 H EUROPA BESÒS BARON VIVER 3-1
12 (18/11/17) · 17:00 H ARGENTONA EUROPA 1-1
13 (26/11/17) · 16:30 H EUROPA SARRIÀ 4-1
14 (03/12/17) · 12:00 H PIFERRER EUROPA 1-4
15 (17/12/17) · 16:00 H EUROPA MASNOU 1-2
16 (18/01/18) · 21:00 H HERMES EUROPA 1-5*
17 (14/01/18) · 16:15 H EUROPA CANYELLES 2-2
18 (21/01/18) · 16:30 H EUROPA GUINEUETA 0-1
19 (28/01/18) · 12:00 H PARC EUROPA 1-0
20 (04/02/18) · 16:15 H EUROPA ST. ANDREU BARCA 3-2
21 (18/02/18) · 12:00 H LLEFIÀ EUROPA 2-2
22 (25/02/18) · 17:00 H EUROPA SANT ADRIÀ 6-1
23 (04/03/18) · 12:00 H MONTCADA EUROPA 0-1
24 (11/03/18) · 16:45 H EUROPA LLAVANERES 7-0
25 (18/03/18) · 12:00 H SANT POL EUROPA 1-1
26 (25/03/18) · 17:00 H MATARÓ EUROPA 1-0
27 (08/04/18) · 16:45 H EUROPA DISTRICTE 030 3-0
28 (15/04/18) · 10:00 H BESÒS BARON VIVER EUROPA 5-3
29 (22/04/18) · 19:30 H EUROPA ARGENTONA 1-1
30 (28/04/18) · 17:30 H SARRIÀ EUROPA 0-4
31 (06/05/18) · 16:00 H EUROPA PIFERRER 7-0
32 (13/05/18) · 12:00 H MASNOU EUROPA 0-1
33 (19/05/18) · 19:30 H EUROPA HERMES 5-1
34 (27/05/18) · 12:00 H CANYELLES
EUROPA 2-1


* = partit que, inicialment, s'havia de jugar el 7 de gener del 2018 a les 16:30 hores però que es va ajornar de mutu acord per defunció, el dia abans, del pare de l'entrenador de l'Hermes.

Classificació: 4t / Punts: 65 / PG: 19 / PE: 8 / PP: 7 / GF: 86 / GC: 35
Campió: Guineueta / Promoció ascens: Argentona
Promoció permanència: St. Andreu Barca / Descens: Hermes, Piferrer, Llavaneres i Sant Adrià



SEGONA CATALANA 2016/2017 · GRUP II
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (03/09/16) · 19:00 H
EUROPA GRAMA
0-1
02 (11/09/16) · 12:00 H LLOREDA EUROPA 2-0
03 (18/09/16) · 18:00 H LLEFIÀ EUROPA 0-2
04 (25/09/16) · 18:30 H EUROPA GUINEUETA 1-2
05 (02/10/16) · 17:00 H MATARÓ EUROPA 2-1
06 (09/10/16) · 17:00 H EUROPA CANYELLES 1-2
07 (16/10/16) · 12:00 H PREMIÀ EUROPA 0-1
08 (23/10/16) · 17:00 H EUROPA SANT POL 1-1
09 (30/10/16) · 12:15 H SARRIÀ EUROPA 2-1
10 (06/11/16) · 17:00 H EUROPA SANT ADRIÀ 3-0
11 (12/11/16) · 18:00 H LLAVANERES EUROPA 2-4
12 (20/11/16) · 17:00 H EUROPA CAN PI 3-0
13 (27/11/16) · 12:00 H MARTINENC B
EUROPA 0-0
14 (10/12/16) · 19:15 H EUROPA CIRERA 3-3
15 (18/12/16) · 12:00 H CARMELO EUROPA 0-1
16 (08/01/17) · 17:00 H EUROPA B.BARON VIVER 1-1
17 (14/01/17) · 17:30 H BADIA VALLÈS EUROPA 2-3
18 (22/01/17) · 11:45 H GRAMA EUROPA 2-2
19 (29/01/17) · 17:00 H EUROPA LLOREDA 2-0
20 (05/02/17) · 17:00 H EUROPA LLEFIÀ 0-1
21 (12/02/17) · 12:15 H GUINEUETA EUROPA 2-3
22 (19/02/17) · 12:15 H EUROPA MATARÓ 2-2
23 (05/03/17) · 12:00 H CANYELLES EUROPA 2-0
24 (12/03/17) · 17:00 H EUROPA PREMIÀ 1-2
25 (19/03/17) · 12:00 H SANT POL EUROPA 0-3
26 (26/03/17) · 12:15 H EUROPA SARRIÀ 2-1
27 (02/04/17) · 12:00 H SANT ADRIÀ EUROPA 3-2
28 (09/04/17) · 16:30 H EUROPA LLAVANERES 2-0
29 (23/04/17) · 16:00 H CAN PI EUROPA 1-2
30 (30/04/17) · 16:45 H EUROPA MARTINENC B 1-3
31 (07/05/17) · 12:00 H CIRERA EUROPA 1-0
32 (14/05/17) · 16:00 H EUROPA CARMELO 2-1
33 (21/05/17) · 20:00 H B.BARON VIVER EUROPA 2-3
34 (28/05/17) · 12:00 H EUROPA BADIA VALLÈS 4-2


Classificació: 5è / Punts: 54 / PG: 16 / PE: 6 / PP: 12 / GF: 57 / GC: 45
Campió: Fundació Grama / Promoció ascens: Mataró
Promoció permanència: Martinenc B / Descens: Cirera, Badia del Vallès, Carmelo i Can Pi



SEGONA CATALANA 2015/2016 · GRUP II
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (05/09/15) · 18:00 H
HERMES EUROPA 0-0
02 (13/09/15) · 16:00 H
EUROPA GUINEUETA 5-2
03 (20/09/15) · 12:30 H
CARMELO EUROPA 1-4
04 (27/09/15) · 12:00 H
EUROPA PREMIÀ 1-0
05 (04/10/15) · 12:00 H
LLEFIÀ EUROPA 1-2
06 (11/10/15) · 18:30 H
EUROPA SJ MONTCADA
2-0
07 (18/10/15) · 12:00 H
MARTINENC B EUROPA 1-1
08 (25/10/15) · 17:00 H
EUROPA LLOREDA 1-2
09 (01/11/15) · 17:00 H
GRAMENET EUROPA 0-6
10 (08/11/15) · 12:00 H
EUROPA SANT POL 1-0
11 (15/11/15) · 18:30 H
EUROPA CIRERA 1-1
12 (22/11/15) · 12:00 H CANYELLES EUROPA 3-3
13 (29/11/15) · 17:30 H
EUROPA B.BARON VIVER 3-3
14 (13/12/15) · 20:00 H
TECNOFUTBOL EUROPA 4-4
15 (13/01/16) · 21:00 H
EUROPA MONTCADA 1-1*
16 (09/01/16) · 17:00 H MATARONESA EUROPA 0-0
17 (17/01/16) · 17:00 H
EUROPA LA LLÀNTIA 1-1
18 (24/01/16) · 17:00 H
EUROPA HERMES 1-1
19 (30/01/16) · 18:15 H
GUINEUETA EUROPA 0-0
20 (14/02/16) · 17:00 H
EUROPA CARMELO 3-2
21 (21/02/16) · 12:00 H
PREMIÀ EUROPA 3-1
22 (28/02/16) · 17:00 H EUROPA LLEFIÀ 0-2
23 (06/03/16) · 12:00 H
SJ MONTCADA EUROPA 4-3
24 (13/03/16) · 19:30 H
EUROPA MARTINENC B 0-2
25 (20/03/16) · 12:00 H LLOREDA EUROPA 1-0
26 (03/04/16) · 17:00 H EUROPA GRAMENET 1-0
27 (10/04/16) · 12:00 H SANT POL EUROPA 1-0
28 (16/04/16) · 16:30 H CIRERA EUROPA 2-0
29 (24/04/16) · 17:00 H EUROPA CANYELLES 1-0
30 (01/05/16) · 10:00 H B.BARON VIVER EUROPA 4-0
31 (08/05/16) · 17:00 H EUROPA TECNOFUTBOL 5-1
32 (15/05/16) · 12:00 H MONTCADA EUROPA 0-0
33 (21/05/16) · 17:15 H EUROPA MATARONESA 2-6
34 (29/05/16) · 12:00 H LA LLÀNTIA EUROPA 2-3
       

Classificació: 9è / Punts: 48 / PG: 12 / PE: 12 / PP: 10 / GF: 56 / GC: 51
Campió: San Juan Montcada / Promoció: FP Hermes
Descens: Tecnofutbol, Gramenet, La Llàntia i Mataronesa

* = partit que, inicialment, s'havia de jugar el 20 de desembre del 2015 però que es va ajornar per tenir el Montcada jugadors citats com a responsables de taules electorals.


 

TERCERA CATALANA 2014/2015 · GRUP X
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (06/09/14) · 16:00 H
HOSPITALENSE EUROPA 2-3
02 (14/09/14) · 16:00 H
EUROPA LEVANTE LAS PLANAS 3-1
03 (21/09/14) · 14:00 H
PASTRANA B. CARMEL EUROPA 1-3
04 (28/09/14) · 16:00 H
EUROPA SANT PERE NORD 3-0*
05 (05/10/14) · 12:00 H
TRINIDAD EUROPA 1-4
06 (12/10/14) · 16:30 H
EUROPA PUBILLA CASAS 0-1
07 (18/10/14) · 18:00 H
FONTSANTA-FATJÓ EUROPA 2-1
08 (26/10/14) · 18:30 H
EUROPA SANT JUST DESVERN 1-0
09 (02/11/14) · 16:00 H
EUROPA CAN BUXERES 2-3
10 (08/11/14) · 18:00 H
ATLÈTIC PRAT EUROPA 1-3
11 (16/11/14) · 16:30 H
EUROPA ALMEDA 2-0
12 (23/11/14) · 17:00 H
IBERIA EUROPA 0-4
13 (30/11/14) · 11:30 H
EUROPA UDAF INTER 2-1
14 (14/12/14) · 12:00 H
RACING VALLBONA EUROPA 1-3
15 (21/12/14) · 17:00 H
EUROPA MONTBAU 0-0
16 (11/01/15) · 12:00 H
FENICIA EUROPA 0-4
17 (18/01/15) · 18:30 H EUROPA SANTA EULÀLIA 1-0
18 (25/01/15) · 18:30 H
EUROPA HOSPITALENSE 7-2
19 (31/01/15) · 18:30 H
LEVANTE LAS PLANAS EUROPA 1-1
20 (08/02/15) · 18:30 H EUROPA PASTRANA B. CARMEL 4-2
21 (21/02/15) · 17:30 H SANT PERE NORD EUROPA 4-4
22 (01/03/15) · 16:30 H EUROPA TRINIDAD 3-3
23 (07/03/15) · 18:00 H PUBILLA CASAS EUROPA 1-4
24 (15/03/15) · 18:30 H EUROPA FONTSANTA-FATJÓ 1-0
25 (22/03/15) · 12:15 H SANT JUST DESVERN EUROPA 1-3
26 (28/03/15) · 18:00 H CAN BUXERES EUROPA 0-5
27 (12/04/15) · 12:15 H EUROPA ATLÈTIC PRAT 5-1
28 (19/04/15) · 12:00 H ALMEDA EUROPA 0-3
29 (26/04/15) · 12:00 H EUROPA IBERIA 2-0
30 (03/05/15) · 19:30 H UDAF INTER EUROPA 2-3
31 (10/05/15) · 16:00 H EUROPA RACING VALLBONA 6-0
32 (17/05/15) · 10:00 H MONTBAU EUROPA 1-8
33 (24/05/15) · 12:00 H EUROPA FENICIA 1-1
34 (31/05/15) · 12:00 H SANTA EULÀLIA EUROPA 3-6
       

Classificació: 2n / Punts: 68 / PG: 26 / PE: 5 / PP: 3 / GF: 105 / GC: 36
Campió: Fontsanta-Fatjó / Ascens: Fontsanta-Fatjó i Europa B /
Promoció permanència: Trinidad / Descens: Fenicia, Montbau i Racing Vallbona

* = partit iniciat el 28/09/14 i disputat durant només 10 minuts (0-0) per culpa de la forta pluja. Finalitzat el 08/12/14 amb resultat 3-0.


 

QUARTA CATALANA 2013/2014 · GRUP XVII
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA I DATA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (22/09/13)
EUROPA ALBIREX NIGATA 5-1
02 (29/09/13) GP3 EUROPA 0-4
03 (06/10/13) EUROPA BARCINO DRAGONS 3-0 *
04 (13/10/13) GUINARDÓ EUROPA 1-3
05 (20/10/13) EUROPA CATALONIA B
3-0
06 (27/10/13) MONOPOL EUROPA 2-1
07 (03/11/13) EUROPA MBD LIONS B 12-0
08 (10/11/13) MONTEROLS EUROPA 0-8
09 (17/11/13) EUROPA PARC B 11-0
10 (24/11/13) OLYMPIA II EUROPA 0-4
11 (01/12/13) EUROPA PB BARCINO 5-2
12 (08/12/13) CERRO EUROPA 3-4
13 (15/12/13) EUROPA UNIF. C. MERIDIANA 1-1
14 (22/01/14) ALZAMORA EUROPA 0-6 **
15 (12/01/14) EUROPA ALEGRIA 5-1 ***
descans - - -
17 (19/01/14) POBLE SEC
EUROPA 0-3 ****
18 (26/01/14) ALBIREX NIGATA EUROPA 1-1
19 (02/02/14) EUROPA GP3 2-0
20 (09/02/14) BARCINO DRAGONS EUROPA 0-3 ****
21 (16/02/14) EUROPA GUINARDÓ 3-0
22 (23/02/14) CATALONIA B EUROPA 0-11
23 (02/03/14) EUROPA MONOPOL 2-1
24 (09/03/14) MBD LIONS B EUROPA 0-10
25 (16/03/14) EUROPA MONTEROLS 13-0
26 (23/03/14) PARC B EUROPA 0-3
27 (30/03/14) EUROPA OLYMPIA II 3-0
28 (06/04/14) PB BARCINO EUROPA 2-1
29 (13/04/14) EUROPA CERRO 3-0 ****
30 (27/04/14) UNIF. C. MERIDIANA EUROPA 1-5
31 (01/05/14) EUROPA ALZAMORA 5-1
32 (04/05/14) ALEGRIA EUROPA 2-4
descans - - -
34 (18/05/14) EUROPA  POBLE SEC  3-0 **** 


* = Incompareixença del rival i assignació de 3 punts i 3-0 al marcador per a l'Europa

** = Partit ajornat el 22/12/13 per falta d'efectius de l'Alzamora i disputat el 22/01/14

*** = Partit previst per la vigília de Reis (5 de gener) però, donat que Europa B i Alegria descansaven la jornada 16 (L'Europa per equips imparells al grup i l'Alegria per tenir duel contra el retirat Poble Sec), els dos equips van decidir jugar aquest duel un cap de setmana més tard del previst.

**** = equip retirat de la competició. Assignació de 3 punts i 3-0 al marcador per a l'Europa

Classificació: 1r / Punts: 68 / PG: 28 / PE: 2 / PP: 2 / GF: 150 / GC: 19
Campió: Europa B / Ascens: Europa B i Olympia II
Retirats: Cerro, Poble Sec i Barcino Dragons



QUARTA CATALANA 2012/2013 · GRUP XVIII
 
JORNADA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (23/09/12)
EUROPA VET. CATALUNYA B
3-0
02 (30/09/12) GP3 EUROPA 2-2
03 (07/10/12) EUROPA CATALONIA B 7-0
04 (14/10/12) PB BARCINO
EUROPA 1-3
05 (21/10/12) MONOPOL EUROPA 1-3
06 (28/10/12) EUROPA ATL. FORTPIENC 2-3
07 (04/11/12) CERRO EUROPA 3-3
08 (11/11/12) EUROPA LIONS
3-2
09 (18/11/12) CAN PI EUROPA 1-2
10 (25/11/12) EUROPA BESOS B. VIVER 0-0
11 (02/12/12) HOGAR EXTREMEÑO
EUROPA 1-9
12 (16/12/12) EUROPA GUINARDÓ 4-0
13 (23/12/12) GOTIC EUROPA 2-6
14 (13/01/13)  VET. CATALUNYA B EUROPA 1-5
15 (20/01/13)  EUROPA GP3  2-2
16 (27/01/13)  CATALONIA B EUROPA 0-7
17 (03/02/13) EUROPA PB BARCINO  1-0
18 (17/02/13)  EUROPA MONOPOL  4-0
19 (24/02/13)  ATL. FORTPIENC  EUROPA 1-1
20 (03/03/13)  EUROPA CERRO  0-1
21 (10/03/13)  LIONS  EUROPA 3-4
22 (17/03/13)  EUROPA CAN PI  3-2
23 (24/03/13)  BESOS B. VIVER  EUROPA 0-3
24 (07/04/13)  EUROPA HOGAR EXTREMEÑO  4-1
25 (14/04/13)  GUINARDÓ  EUROPA 1-3
26 (21/04/13)  EUROPA GOTIC  3-1
       
PROMOCIÓ D'ASCENS
       
Anada (26/05/13)
CASTELLBISBAL EUROPA 5-3 (crònica)
Tornada (02/06/13)
EUROPA CASTELLBISBAL 2-2 (crònica)
       

 


Classificació: 2n / Punts: 68 / PG: 19 / PE: 5 / PP: 2 / GF: 87 / GC: 29
Campió: Besós B. Viver / Ascens: Besós B. Viver / Promoció: Europa B



acidH TEB SpecialOlympics Footters