Agenda
Resultats
Preu Entrades
Acreditacions

Lliga del Filial femení partit a partit

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ 2023/2024
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (10/09/23) · 17:45 H
EUROPA TORELLÓ 1-0
02 (17/09/23) · 16:15 H 
CIRERA EUROPA 2-1
03 (24/09/23) · 15:30 H 
VIC RIUPRIMER B EUROPA 1-9
04 (01/10/23) · 16:30 H 
EUROPA CASSÀ 12-1
05 (09/10/23) · 18:00 H 
JÚPITER EUROPA 0-5
06 (15/10/23) · 19:00 H
EUROPA PALAUTORDERA 2-3
07 (22/10/23) · 14:15 H
SANT GABRIEL B EUROPA 0-4
08 (29/10/23) · 18:30 H
EUROPA VIC 3-0
descans - - -
10 (12/11/23) · 17:00 H
EUROPA BERGA 10-0
11 (19/11/23) · 17:00 H
CAN PARELLADA EUROPA 1-5
12 (26/11/23) · 17:00 H
EUROPA FIGUERES 6-0
13 (03/12/23) · 20:00 H
FONTSANTA-FATJÓ C EUROPA 2-0
14 (17/12/23) · 17:15 H
EUROPA OLOT 8-1
15 (22/12/23) · 20:45 H SABADELL EUROPA 1-4
16 (21/01/24) · 19:30 H EUROPA SANT QUIRZE 4-0
17 (28/01/24) · 17:00 H SEAGULL B EUROPA 0-8
18 (03/02/24) · 18:00 H TORELLÓ EUROPA 0-8
19 (18/02/24) · 19:45 H EUROPA CIRERA 5-1
20 (25/02/24) · 17:00 H EUROPA VIC RIUPRIMER B 3-0
21 (25/02/24) · 17:00 H CASSÀ EUROPA 0-8
22 (10/03/24) · 11:00 H EUROPA JÚPITER 14-0
23 (17/03/24) · 18:15 H 
PALAUTORDERA EUROPA 0-4
24 (24/03/24) · 19:30 H 
EUROPA SANT GABRIEL B 3-2
25 (07/04/24) · 18:00 H 
VIC EUROPA 0-4
descans - - -
       

 

SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ 2022/2023
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (09/10/22) · 19:00 H
EUROPA L'HOSPITALET ATLÈTIC 8-0
02 (02/11/22) · 21:00 H
ATLÈTIC POBLENOU EUROPA 0-3*
03 (24/10/22) · 19:15 H
EUROPA PUJADAS 23-0
04 (29/11/22) · 20:45 H  SANT ANDREU EUROPA 0-4*
05 (06/11/22) · 18:00 H EUROPA MARTINENC B 7-1
descans
- - -
07 (20/11/22) · 19:30 H EUROPA BARCELONETA 5-1
08 (27/11/22) · 14:00 H PB BARCINO EUROPA 0-9
09 (11/12/22) · 12:00 H LA SALUT PERE GOL EUROPA 0-15
10 (20/12/22) · 21:15 H MONTAÑESA EUROPA 0-4*
11 (01/02/23) · 21:00 H 
LA FLORIDA EUROPA 0-8*
12 (15/01/23) · 18:15 H EUROPA GUINEUETA B 8-0
13 (22/01/23) · 16:00 H ALBIRROJITA EUROPA 0-10
14 (28/01/23) · 18:00 H L'HOSPITALET ATLÈTIC EUROPA 2-5
15 (05/02/23) · 19:30 H EUROPA ATLÈTIC POBLENOU 23-0
16 (12/02/23) · 20:00 H PUJADAS EUROPA 0-18
17 (26/02/23) · 19:45 H EUROPA SANT ANDREU 17-0
18 (05/03/23) · 19:00 H MARTINENC B EUROPA 1-2
19 (19/03/23) · 12:00 H BARCELONETA EUROPA 3-6
descans - - -
21 (26/03/23) · 15:00 H EUROPA PB BARCINO 9-0
22 (02/04/23) · 17:00 H EUROPA LA SALUT PERE GOL 19-0
23 (15/04/23) · 17:45 H EUROPA MONTAÑESA 11-0
24 (23/04/23) · 18:45 H 
EUROPA LA FLORIDA 3-0*
25 (30/04/23) · 14:20 H  GUINEUETA B EUROPA 0-5
26 (07/05/23) · 19:00 H  EUROPA ALBIRROJITA DE CATALUNYA 13-0
       

* = partit que s'havia de disputar el 16/10 a les 16 hores i que s'ajorna fins al 02/11 a les 21 hores a petició de l'Atlètic Poblenou. El dia de la disputa del partit, el conjunt local només es presenta amb quatre jugadores, l'àrbitre decreta la suspensió i el Comitè de Competició resol a favor de l'Europa amb els tres punts.

* = partit que s'havia de disputar el 29/10 a les 18 hores i que s'ajorna per petició de l'equip local al comptar amb molt poques jugadores disponibles. Es fixa nova data pel 29/11 a les 20:45 hores.

* = partit que s'havia de disputar el 18/10 a les 17 hores al Nou Sardenya i que s'ajorna per petició de l'equip local. Es fixa nova data pel 22/12 a les 21:15 hores i s'alterna l'ordre local/visitant al no disposar de terreny de joc disponible a Gràcia.

* = partit que s'havia de disputar el 08/01, es va ajornar al 18/01 a les 21 hores i, de nou, La Florida va sol·licitar l'ajornament al 01/02 a les 21 hores, data en què finalment es disputa el matx.

* = partit guanyat automàticament per l'Europa perquè La Florida no s'ha presentat.