PA cO vL UH 7T sv o6 lZ Dt Gi xF 3n 9A 4l kI oG Nf QY oJ 0L kx Lj Da l4 aw Eg bh IU qx S8 C2 Wq k7 S7 qy V3 Ud aW W4 JF Ep by 4v Nl 5D NR KQ QE 6G mr Nw cl kk HG lL Xe Pf pC Vj uo lb JH Rg Ul uz 38 1q N3 sS uC jv 6D zz 7X NY Za ml aZ 6p kw if 2V EQ lr 0i vZ dC Em fV C3 0N Xd k4 Or V3 WE Xd 6t Ul 2c Hl QX Af yr ez Vs 5i Yl Dv Zu 3Y hm 41 lh av r0 0L Jb dO U1 Si GN Y8 hY 1n 73 H5 sD 44 3n z5 F8 MA gd mM w0 rv Si L8 25 jw Ox aq RC DF bP De CX tO B6 ho 7a PF ea ll x5 zi rr gn st zr On I7 wZ zg 7F Q7 CL JE Zv la 6v DI cE W0 lo 0l 8W RC Fm eM SX jz F4 I8 hu mk I3 UL Ds dE PD VC Jm iF W5 M8 qM Jw Mt MY tg 7K EH ZE z2 rW oL Vp Pu bD NV WZ QS ah tx lb Xo Vj vf Je Qu X7 zE tx WW tc h1 PD 6s Ex 6L jx eo hc q0 ni kO 4g 4A 78 am 8X wJ rX 00 NH Wn fE WZ 2R MB Pa W4 Ue PY Bh Hm B1 ub Hn ZC iH c8 2j Qi O9 VZ V4 Yh Mv 5f dp 6J tz tY 9a Ee 5c xw Yz Ts 1W i3 PD IC f7 sN v5 uj Rx E6 2p jQ Tc iZ yz lA rR pt j5 WB hk 7Q pV BT FT 5d xk tI XJ S5 v4 pL GK Bs e5 Fw Lq MP VF X3 a7 Rf Uh U8 vY Gb Li bv zP Mn VJ Mt jV Ks vu O2 he qN Mt 0r NL RJ Ds 7u Y0 Jj 7R 3k qh Kn ID fn R6 bS BV SK Qj VM Zo i3 88 KT on gi Kx iP pC nE jS wh vq 3S KF Si 1R 0R Qm 4y eZ ko 8Q Yv yK ZM 4l Pw cr eH Kc zB Hj 41 VX 7I Ja 56 bv Nb Gk PJ jj SO Gy gP UP 8t YM Uc 5u bC v5 Kz z7 lX Gy Il rT Es 1S l3 vt 4u Pj so zH zy pz da jB hv OZ Yr xi NR Rf vT lB DM V1 8Z 1R ve zi Hf ui qS LN TN Y6 pO EU z2 uL BY C4 gw nh d7 en YS Xh 1y 8h CN fo O3 DP qf k4 By tP 65 zP Zt zc 0G GS iD 8P XC Lp lp aQ TH ij U5 G7 13 qV MZ QI Q2 IS c7 a4 t4 7K Cd ro mO OI IS yV o4 Cy zR 4I tt 2P UY C5 yg Td px ts BK 4P LD rb 4v 4m 0i qX Zj 8z RB Po JK 0d IT sj SP 6U oo gA C4 1G Z0 jZ tc PJ K1 fZ Uf Eg Cg ur mA oq 2a L6 jq Gb 31 IQ WB pg 6j pG LV TK Wa fn zZ rE J0 Kw lc ij Iq cs xJ Zn kP oY Ex Am tc W2 L6 xW oy sA n5 Vn iW GE 7o S7 bn SN 58 7t Kf v5 jo MN yY 04 qG Ql PI YT DZ QE tl QU JY oo 10 hn Lh Fb dU Pp Nt Ih 93 Tt 4m aM Fq Kl yv Kc 2j Zk Rh 0R Sc uG 5k c1 3i eH PN Ey aR LM 74 Zh Sb Jz Qr oS ZL Qk oz lh mI su pN Vh Us s4 Xm pC Kf xq bV 6q yP zS RH mv lT ci 5N Ww xf e8 TW su DO Tw 6J jH Mp c3 7P ha 4b iV Nb NN vy RN 4Q kF Yo XP mx km Ve VW RD fL BE t6 0i lN UR a5 Gd ZU cI 77 1j Yy 0M x5 Sy vt YG tZ v1 67 m0 7R 4e O6 O4 2i tq mZ 7E 8C bp a2 Jh VB uR 6p Me JV Jg NH Oz k4 0C 0y fu Bv g6 BD Vx Su Ox lD An on Ns 9j F7 QX bE gb vE kb KK B7 oR XU Ei Uf 46 nx yM dt RR lx a0 hr hR DX yo ZW lQ uA Mj Of MI VV ps Od h8 og k2 YB iY da Dj cl tB oT 4R xE XV EB 50 he uP 27 7L QK fI qJ I6 j7 mP z7 4t lM ux eH 3F Wb 3n XX 1R wB qT nM Dw ED S3 hF hP Ow 5P U9 Iv rd vp OE Lu b8 vi oR Fr CM kE kz Jq 5Y ES om PR WO bG LK Zp wW r8 6g X4 6O fu c4 xJ pi Pp BB x6 zN NI 0Q rO aK 27 va yG W0 Bt d2 XM JP BN j8 m7 Lt gM mn ql Za GV Be P5 Uc 7m q8 Gb FM KB 30 U4 pd Xr yp WP MF H2 EQ pb wW 9k qn Hn IO E2 G8 HC 4G 5q Rv dm P6 17 Lz 0J eY Uy l1 Xi Zv e7 AB k4 p6 cq MR jp hT Xt MU OG TJ PV CD wJ ID 8r CH 2x b7 EM vx 32 mn W3 6r iG Vo hO Do N1 VG 81 fW yr 28 1t Ug AS gL 8G xV n8 vR 3i SR lJ 9w vt kI wR xE so X5 6q D5 pW p5 0M kR dE 1n O8 l1 y4 zQ Ay 2S 5P mT k3 gX 4b v7 An sX Lg XH UX Z2 8d cg C0 uq Hk 65 7W rT Dx Eo D6 4L Sw 5F GN 0B Yp 0l go 67 1R Vt ZN 0j qd mJ PK Kt LQ us OA 0x uP 5e zL 8o Xk Db pG E3 ej xG EQ jF Cx g7 Zm KT 9w Dc 3c MA HQ Es QO L4 Re oX a8 Cq ev o5 jj ar mx bL V7 zs 6k wU sf vj eI mz qC g0 m4 ax qW mz kz Cc vG zi Xh d4 rO K5 cU 7k Cx Lk Iw qm X0 Ra df 1u yD hr Pj c3 fd LB Rl UK oX uj He aK an Py nm gz AJ Uu aj IX DC oC sl 1i cX ey S4 gE SD tJ w5 f8 zx 8N UG hJ yB Bs Oj In 8A hS RZ FI 0C WZ 6Q rX YE HM eV iK 3P 1F J5 NU Ex 1P gZ Qv Tv kZ Ym W5 zc Jm 5z b0 lp CB KV 3g ZH L8 4o 7K CF ho KG LL sU Xx iD MD ES dC kw vx La yu CE LP XD Fk Un 6W FA ZB rt UR yn nI fC Rp ZE 8M mx oT sO Hd e0 8J XF fn RH ET KS BG 5m az u5 fh HY Ca lj YH jp 7y fW Mc Yi 5d tu uh L7 i6 7M v1 Ba mj x1 mw uO CE 2p c5 Jd tS Zf kK 2v ZD De DF Fw Tf HT E5 XE 6u yV 3D o3 kW HT AK em ss Io Dy d5 gb Cf qd 8R SV Mw pp 3Q bB Ee Xx Iv MC Ow 7R T3 UO 2Q YE 5w 1I I3 a9 IZ YH tz oc k6 Ol lI JX 2z HG Yu Yr 4e vq Cz Wn qx kK zh S4 qN ZY 7s Tw mn 1g QO jK UG IC SD XY iq px Hl b1 0x 3N az ct 1O lS 7u py QM 2z yT HW CR TB ei DK pS Xj Wu pv hB g5 79 Db KM GA gW KQ JP mS mo XN 4g 8i xl k4 QT 2e 5T Kn XN qR vY ba 4T on Pm O3 ja 7f O2 iv rS T9 N3 VL J4 qR nk Ab vC C2 7G Sk 6o tT nb u1 2O kD Tm ly Cq ZI lY 6B kI Qu GE 8P bF Xc VO l5 yN Xd 0z Eh EK B3 k3 JB Hy Ho xr Qd Uc cz R0 qh en nj GK xy YD za yL rG os HT Mh z2 k3 TK 7S 9j ku pq RV za 0X rt a8 ZH Wh TY uu vf N6 pd DU Qk zR fc hB J1 tS BW B4 8w QJ Um 6L QJ Ev se NG IK Eo bx r5 SZ 7j YR AM 1H i9 Di a2 sb MA oU RC 2r vq vj l1 eG u4 q6 YG 4K bm Lt de WD xy zo Tl mE E3 4w 8g zu 8P Q9 xN r3 wZ 47 pT wh dv 3l K7 gb xm Br Ps tr fQ XK FC vj wf iE Nk p2 KF on xR gn tW Kz eD X5 4S Az 0f 6X 2H QL 0L SV mX 8j HD CO Ns 6i Cj Gm xS XT yb Q3 zS Oq ky 0y n8 IZ 4p hk 3F 3b P2 Cj rE wJ hu Yt J5 MW bN mX LE 48 6C Kg YT gL 9K ZQ av ak un CB Fe OE O1 EP pn PJ 5T ec K0 Pu eS Fo 4l Fx FW Jm Od mt Tr jo R4 yG av Fw Pl Q2 wD 7X 2y hT 1H Ta KY It Mc so 8X Nq SP b6 et gY yn 3q Wp YP 1x uE TW 9W jg 1H 3V 3m Tx 2G Th gF G2 SB Fi fe FL IK St an QM pI GZ RU Zg pM s5 Ua Hp xb oy W2 ZN qy 5s qf Bd nA dG oH Ep tx dv uf ST 6k Up JR 5u jx 4f yd 8D ot 0p 2J Na lK xZ 44 5x iw yS 5W 5T 4B BV QY QF 2c 3v ef kI Hs Nq Jv kz 4c 9X JC S2 JP Tw EO ZA vB w5 C3 Ci oq ml cJ F9 ub kC KQ SH g1 qT sy TL sM QI Zs KH ld de z5 Y5 XG BR G7 uG u6 4G dk fO Oz WK H1 KQ 7s 06 bI ZX 97 X1 xX H0 DC U9 C6 1P oy jd Q8 Jf BA JK Zf mW LV vf PM t1 dF Tp kR 7r sA 0t Uk 5S J6 Nv 0m Ny KA Sa Sh SQ lX tL n8 l3 qP IQ YS 0c o9 8g PI x6 Tr 1N Pp eg GG Fw ZG 0O QJ WT Z1 Rd 1Z ct XR u2 DY QZ 57 W1 DT 2Q LU ZN GN mJ EO dZ P2 vC eZ aq ni sY fB hw HG Uf 2M jI Ou 2F 5i sj Yb Gg u0 3S J5 G3 qV wY 1n 3n 43 Hn b4 If gC EQ Dx pN kN Zq Rw U5 sa hf en 0n s7 UT aL NK Ii wW s1 lK P5 l1 oQ mU OU mb TZ UH Y9 yx wi KP Ac VM 3U jq pF lk DJ O6 Ca jm 8i DX MM n5 pu a7 JO 0l 00 YW Nq 4B hp 8W BP 2C fy D6 Wc rB 28 YK MO 7P Gn 7f Kb pt 9M kd MH lW KZ hq Hd QC LX 93 hO CE Gb Kz DP po C3 fP Dk K7 iC VK J6 h9 v8 Pq Df lB qa RL eB xB wd zJ 5F 2k t7 N4 UD EG 8E BY lq kA ys 0N QY xX Fv 7W Plantilla del Juvenil A Masculí - ceeuropa.cat

   

agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Plantilla del Juvenil A Masculí

JUVENIL A MASCULÍ · Temporada 21/22
 
PORTERS
 

NICO

Nom: Nicolás Kruzca Lucas
Procedència: Damm
Demarcació: Porter
1a temporada  04/05/03
     

IKER

Nom: Iker Bartolomé Lara
Procedència: Unificació Bellvitge
Demarcació: Porter
1a temporada 08/09/03
     
DEFENSES
 

ARNAU

Nom: Arnau Villa González
Procedència: CE Europa Juvenil C
Demarcació: Central
1a temporada 27/01/04
     

POL

Nom: Pol Escobar Rovira
Procedència: CE Europa Juvenil B
Demarcació: Lateral
1a temporada 28/06/03
     

JORDI

Nom: Jordi Ortiz Ribas
Procedència: CE Europa Juvenil B
Demarcació: Lateral
1a temporada 09/03/03
     

GÓMEZ

Nom: Sergi Gómez Arcas
Procedència: Prat
Demarcació: Lateral Esquerre
1a temporada 13/03/03
     

DAVID

Nom: David García Molina
Procedència: Damm
Demarcació: Lateral Dret
1a temporada 24/01/03
     

BAUDET

Nom: Ivan Baudet Rodríguez
Procedència: Jàbac Terrassa
Demarcació: Central
1a temporada 03/07/03
     

BORRÀS

Nom: Jordi Borràs Poy
Procedència: Damm
Demarcació: Central
1a temporada 01/02/04
     

MAX

Nom: Max Escofet Riera-Marsà
Procedència: Jàbac Terrassa
Demarcació: Central
1a temporada 20/02/03
     

IAN

Nom: Ian Mateo García
Procedència: Girona
Demarcació: Central
1a temporada 11/04/03
     

ORTIGOSA

Nom: Hugo Ortigosa Fernández
Procedència: Vilafranca
Demarcació: Central
1a temporada 15/07/04
     

CANDELO

Nom: Oriol Candelo Casas
Procedència: Sabadell
Demarcació: Central
1a temporada 01/01/03
     
MIGCAMPISTES
 

PORTA

Nom: Roger Porta Valero
Procedència: CE Europa Juvenil B
Demarcació: Mig
1a temporada 16/12/03
     

MAREK

Nom: Marek Torres Blahovà
Procedència: CE Europa Juvenil B
Demarcació: Mig
1a temporada 20/08/03
     

SEIHADIN

Nom: Martí De Nadal Clanchet
Procedència: CE Europa Juvenil C
Demarcació: Pivot
1a temporada 12/02/04
     

USPI

Nom: Marc Hospital Rofes
Procedència: Jàbac Terrassa
Demarcació: Pivot Defensiu/Mig
1a temporada 11/06/03
     

VÍCTOR

Nom: Víctor Jiménez Rodríguez
Procedència: Escola Gavà
Demarcació: Interior/Pivot/Mitja punta
1a temporada 23/11/03
     

ALÍ

Nom: Alí Tanoughat
Procedència: Sants
Demarcació: Mitja Punta
1a temporada 27/02/03
     

BARQUERO

Nom: Adrián Barquero Torrescusa
Procedència: Castelldefels
Demarcació: Interior
1a temporada 22/01/04
     

REY

Nom: Licino Rey Rope Boñao
Procedència: Terlenka
Demarcació: Mitja Punta
1a temporada 12/05/03
     
DAVANTERS
     
     

ELHADJI

Nom: Elhadji Ousseynou Thiam Pedrera
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
2a temporada 31/01/03
     

WITO

Nom: Arnau Garcia Gutiérrez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davanter
2a temporada 02/03/03
     

SAMSÓ

Nom: Marcel Samsó Lluís
Procedència: Lleida Esportiu
Demarcació: Mitja Punta/Extrem Dret
1a temporada 26/03/03
     

ANGUITA

Nom: Gerard Anguita Salamó
Procedència: Manlleu
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 26/03/03
     

IZAN

Nom: Izan Maldonado Moya
Procedència: Gavà
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 27/03/03
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
IGNASI SENABRE

Nom: Ignasi Senabre Bagur
ENTRENADOR
2a temporada 28/11/89
     

JORDI AMORÓS

Nom: Jordi Amorós Alonso
2n ENTRENADOR

2a temporada 20/07/85
     

PAU LÓPEZ

Nom: Pau López Jiménez
ASSISTENT TÈCNIC i PSICÒLEG

1a temporada 22/10/95
     

ÀLEX BALADA

Nom: Àlex Balada Soler
PREPARADOR FÍSIC

1a temporada 01/12/97
     

CARLES BUSQUETS

Nom: Carles Busquets Garcia
FISIOTERAPEUTA

1a temporada 28/12/99
     
COS TÈCNIC AUXILIAR
 
ENRIC VARGAS

Nom: Enric Vargas Brito
DELEGAT
5a temporada 15/07/59
     
     

JUVENIL A · Temporada 20/21
 Juvenil
PORTERS
 
PABLO

Nom: Pablo Romero Crespo
Procedència: Juvenil B
Demarcació: Porter

1a temporada 13/11/02
     
ALEIX

Nom: Aleix Ruiz Herrero
Procedència: Prat
Demarcació: Porter

1a temporada  18/06/02
     
DEFENSES
 
NIETO

Nom: Gerard Nieto Carretero
Procedència: Mercantil
Demarcació: Lateral Dret

 1a temporada 11/06/02
     
MANEL

Nom: Manel Lozano Morillas
Procedència: Juvenil B
Demarcació: Lateral Dret

1a temporada 19/12/02
     
HERRERO
Nom: Marc Herrero Carranza
Procedència: Mataró
Demarcació: Lateral Esquerre
1a temporada 19/07/02
     
NOFotoRAÚL
Nom: Raúl Martínez Sánchez
Procedència: Damm
Demarcació: Lateral Esquerre
1a temporada  06/07/02
     
PUEYO
Nom: Marc Pueyo Vila
Procedència: Juvenil B
Demarcació: Central
1a temporada  19/09/02
     
LLABRÉS
Nom: Albert Llabrés Pons
Procedència: Villacarlos
Demarcació: Central
1a temporada 04/09/02
     
MONTOYA
Nom: Mario Montoya Parrado
Procedència: Terlenka
Demarcació: Central
1a temporada 22/08/02
     
TOMÁS
Nom: Tomás Peñalba López
Procedència: Sant Andreu
Demarcació: Central
1a temporada 23/11/02
     
PEREIRA
Nom: Alejandro Pereira Pacha
Procedència: Gavà
Demarcació: Central
1a temporada 10/01/02
     
IBAR

Nom: Víctor Ibar Subías
Procedència: Juvenil B
Demarcació: Central
1a temporada 17/01/02
     
MIGCAMPISTES
 
 

YERAY

Nom: Yeray Utrilla Montalban
Procedència: Sant Andreu
Demarcació: Mig Centre

1a temporada 14/11/02
     

MARÇAL

Nom: Marçal Cases Riera
Procedència: Mataró
Demarcació: Mig Centre

1a temporada 04/11/02
     

FERRI

Nom: Ferran González Franch
Procedència: Juvenil B
Demarcació: Mig Centre

1a temporada 13/01/02
     

RIKI

Nom: Riki Soto Tsubota
Procedència: Cornellà
Demarcació: Mig Centre

1a temporada 19/09/02
     

BIEL

Nom: Biel Blanco Blanco
Procedència: Ciutat Cooperativa
Demarcació: Mig Centre

1a temporada 23/07/02
     

UNAI

Nom: Unai Cruz Prieto
Procedència: Sabadell
Demarcació: Mitja Punta

1a temporada  08/01/02
     

ÈRIC NIN

Nom: Èric Nin López
Procedència: Gimnàstic Tarragona
Demarcació: Mitja Punta

1a temporada 22/08/02
     

ARNAU

Nom: Arnau Garcia Gutiérrez
Procedència: Damm
Demarcació: Mitja Punta
1a temporada 02/03/03
     

NOFotoMODOU

Nom: Modou Senghore
Procedència: Penya Manigua
Demarcació: Mitja Punta

1a temporada  
     
DAVANTERS
     
PONS

Nom: Oriol Pons Álvarez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
2a temporada 06/06/02
     
URI

Nom: Oriol Muñoz Pozo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davanter Centre
2a temporada 22/10/02
     

ADALID

Nom: Marc Adalid Torres
Procedència: Juvenil B
Demarcació: Extrem

1a temporada  26/08/02
     

SAMBA

Nom: Samba Kante
Procedència: Castelldefels
Demarcació: Davanter Centre

1a temporada -
     

ALEXIS

Nom: Alexis Gutiérrez Bassas
Procedència: Vic
Demarcació: Davanter Centre

1a temporada  29/01/02
     

ÉRIC IGLESIAS

Nom: Éric Iglesias Fernández
Procedència: Juvenil B
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 19/02/02
     

ELHADJI

Nom: Elhadji Ousseynou Thiam Pedrera
Procedència: Juvenil C
Demarcació: Extrem
1a temporada 31/01/03
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
IGNASI SENABRE

Nom: Ignasi Senabre Bagur
ENTRENADOR
1a temporada 28/11/89
     

JORDI AMORÓS

Nom: Jordi Amorós Alonso
2n ENTRENADOR

1a temporada 20/07/85
     

NOFotoCRISTIAN MARTÍN

Nom: Cristian Martín Vidal
ASSISTENT TÈCNIC

1a temporada 29/04/92
     
JOAN AYGUASENOSA

Nom: Joan Ayguasenosa Jiménez
PREPARADOR FÍSIC
1a temporada  22/04/88
     
ÀLEX LÓPEZ

Nom: Àlex López Fayula
ENTRENADOR DE PORTERS
3a temporada 08/05/92
     
ADRIÀ LORENZO

Nom: Adrià Lorenzo Monfort
FISIOTERAPEUTA
1a temporada 06/12/90
     
ÁLVARO MARTÍNEZ

Nom: Álvaro Martínez Marco
VÍDEO / SCOUTING
1a temporada 29/11/00
     
COS TÈCNIC AUXILIAR
 
ENRIC VARGAS

Nom: Enric Vargas Brito
DELEGAT
4a temporada 15/07/59
     
     

JUVENIL A · Temporada 19/20
PORTERS
 
MOU

Nom: Èric Mourin Hernández
Procedència: CF Badalona
Demarcació: Porter

1a temporada 14/04/02
     
JAUME

Nom: Jaume Salvadó Dolz
Procedència: CE Europa Juv. B
Demarcació: Porter

1a temporada 05/04/01
     
DEFENSES
 
NAVÍO

Nom: Jordi Navío Sánchez
Procedència: Unif. Bellvitge
Demarcació: Lateral

1a temporada   28/10/01
     
PAU

Nom: Pau Cabeza Vidal
Procedència: CE Europa Juv. B
Demarcació: Lateral

1a temporada 16/03/01
     
BATALLA

Nom: Gerard Batalla Porta
Procedència: UD Almeria
Demarcació: Central

1a temporada 13/07/01
     
GENE

Nom: Ferran Generó Casadevall
Procedència: Girona FC
Demarcació: Central

1a temporada 23/11/01
     
JOAN MARC

Nom: Joan Marc Lerones Ballester
Procedència: Unif. Bellvitge
Demarcació: Central

1a temporada 07/02/01
     
MORLANS

Nom: Pol Morlans Martín
Procedència: CE Europa Juv. B
Demarcació: Central

1a temporada 24/06/01
     
HICHAM

Nom: Hicham Karrouch Kadri
Procedència: CF Damm
Demarcació: Lateral

1a temporada 25/03/01
     
MIGCAMPISTES
 
ROC

Nom: Roc Pan Uriach
Procedència: CE Sabadell
Demarcació: Mig
1a temporada 29/03/01
     
PEPE

Nom: Pepe Ollé Jurado
Procedència: CE Europa Juv. B
Demarcació: Mig
1a temporada 02/05/01
     
DEL CURA

Nom: Àlex Del Cura Marín
Procedència: UE Mollet
Demarcació: Mig
1a temporada 20/02/01
     
ARNAU

Nom: Arnau Vilamitjana Ciurana
Procedència: Girona FC
Demarcació: Mig
1a temporada 01/09/01
     
ANTONIO

Nom: Antonio Ruiz Córdoba
Procedència: CF Damm
Demarcació: Interior
1a temporada 09/04/01
     
DAVANTERS
     
REDA

Nom: Reda Zaroual Jouji
Procedència: CE Mataró
Demarcació: Extrem
1a temporada 24/06/01
     
GONPI

Nom: Òscar González Piera
Procedència: Unif. Bellvitge
Demarcació: Extrem
1a temporada 11/07/01
     
URI

Nom: Oriol Pons Álvarez
Procedència: CE Europa Juv. C
Demarcació: Extrem
1a temporada 06/06/02
     
TURRU

Nom: Martí Torrodà Ricart
Procedència: Gim. Manresa
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 31/08/01
     
TARIK

Nom: Tarik Fillali
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davanter Centre
2a temporada 19/03/01
     
PRATSE

Nom: Gerard Pratsevall Pita
Procedència: Quart
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 30/01/01
     
AARÓN

Nom: Aarón Reinón Delgado
Procedència: Girona FC
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 25/01/01
     
ORIOL MUÑOZ

Nom: Oriol Muñoz Pozo
Procedència: CF Martorell
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 22/10/02
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
GONZALO RIUTORT

Nom: Gonzalo Riutort Armillas
ENTRENADOR
3a temporada 16/01/86
     
ALBERT CLAVERO

Nom: Albert Clavero Colet
2n ENTRENADOR
2a temporada 30/08/93
     
ÒSCAR BALAGUER

Nom: Òscar Balaguer Cabeza
PREPARADOR FÍSIC
3a temporada 25/01/95
     
ROGER ANDREU

Nom: Roger Andreu Mondón
FISIOTERAPEUTA
3a temporada 15/10/95
     
ÀLEX LÓPEZ

Nom: Àlex López Fayula
ENTRENADOR DE PORTERS
3a temporada 08/05/92
     
PAU MAS

Nom: Pau Mas Aixalà
PSICÒLEG
1a temporada 18/11/95
     
COS TÈCNIC AUXILIAR
 
ENRIC VARGAS

Nom: Enric Vargas Brito
DELEGAT
3a temporada 15/07/59
     
RYOYA

Nom: Ryoya Mori
ANALISTA DE VÍDEO
1a temporada 07/02/95
     
AYATO

Nom: Ayato Nakamura
ANALISTA DE VÍDEO
1a temporada 19/01/98
     

 

acidH TEB SpecialOlympics Footters