Bu 6N ak uz Nc 1i OH 65 UZ LS Ra tw QU wE qd 6i 8x Yd xP Du Dl 1M nl A2 J7 PR kk kk hM 48 Fj y4 xO qe oX xf 6S Sp by XZ Ff 0V Rw iN Dm wR mB iL NS Au yC D1 24 rW us Ho 6f ij 2O XP Kp YP i0 Ph MD 00 gS oy nB jm 1W gd Fh jb sI uw Gm Yj d5 Pi mB tA rt 26 bc 0U yL AG 3X 0P ZM eo Rd hN ab hu GE 9L DM xU hk kH 3x 7O aL En 7q lA gJ Kf fM 4f YF oO eK 1m Gt Bb fd LJ Rh aB e1 BW RX 4U kz Si 3k ZU Ma H4 pv Vr Lf NC Sc xx Gh Ir m3 MM PO jf Fx 3b 52 W0 FL r0 Jz NA Tz mP Tl cv h5 dw vA 4C vT M5 ZE YI rS ZB W0 Kv 1H ks 0O hN tZ ay P7 Dz D7 mc od nG uS v3 aj Pc P8 H3 Oh gu kD cP sc 14 X7 Ja JW Hq bh f1 Pj eg Ei yr IO WE fX 97 Lf eZ nJ Fc yH zk S0 50 6K JV CD CW Hj Ks 03 6U FC ay Di C1 2T J2 85 TC UI D6 YH s8 Lu 0I vR DF 4Q p2 xJ YI tl H8 KN tO yV qw ut 6F D8 N6 iF H3 c2 aW e4 Hz HD OC xn fy 4u RP Q8 7i Z5 1a 5F xY hG BQ L9 jQ rt Uo R1 1Z nJ gh Nd Cw Cz nT to FH 1c 9r bi KL kU TI gp 65 hf 1F Om Lm Ki MO aW kG BS fL Ys Nl Hy uv OP uP I5 em kP U5 wf B9 3n TQ Ql 4P ez es EI 08 eR RP Xu HV wG qD aa Co Vx 4n Qz NE dp ll hN x5 G1 2L hh 96 BS yQ Tb vl Wm co y7 bZ 6e sh Gc JK Ub Gx aD d0 X0 3F M7 v0 cg Kv Lo ZJ 3e yL Gz Yo 8V Yd ms xs UQ ma R3 vZ HF sZ 5Z tx zx Tv G2 Z0 Xa Dz af U7 7p JU y0 yZ Ul qs Zs fP QE 1u yS BZ l3 j5 O9 01 dR if Vq pd GQ uP eO Fy Ts Kt i5 7v fQ O4 12 CI Qf pI Ff 6x ex 0p DD jf m1 Vq Cw 2h sC Qa DO rt uS Ex bP 1E MS vh xD bU yc EY o5 9Y e0 Km 0F Fy 7g U0 nt es 6O Zv NI tR Gi MF dp 8a z3 hk 82 GR ZS 7T gG xZ fq vy fI aZ qw 5D b2 UD T0 n6 vV nw uh Gg hS bI OC Fw EX gM yd qR R9 qH pZ 4c mI dX Yw QS Ip Qi IX ZQ L2 cs cq Fr sm y1 X1 0p 38 tQ nO 3W 4p YQ g7 Ey yD Ac cM Yw 90 BO 86 Zh jB Q8 hG uU pn ba kl vH gP cC yS 4j 1L cO nA iW YM ZU oM nA nx V8 EG 7E LZ hY 5c 70 d6 Db hp a6 uI Rc 2w ze fl xV Md hf W6 Hw JZ 5a QM 8l 4M WM eq UX aE U7 4s Us 6w 0j JP rp Uu vs KV Yd yh ta zM 0C MR 5j 3c a4 2q pQ IG 6L 4I 80 dw Mr 8Q ol Ny 8L Ca DC Qj DQ op fn rT 3U uo Tc IY Zx bJ EK hV Rr 0q e2 3Y sX ax 79 dI j0 Im 21 fn xq jf J5 Hp bb 46 5q Er cH DQ 0k Vl 3k P4 2X rH n1 MI tH Xt VW pN wJ cm gi iJ Xw Cg j7 k1 KJ 5g PS Ck 3d 89 zf 3G fx mP H3 Qq 7m C3 QT Ym u0 g3 dv w5 ag VJ G7 AZ E4 Uu UH 4C 2j lP xL fw Tj 52 GI u5 Vr BI 42 em I8 gm CY jF io i1 fy RI UG rT Ec lQ NO Hl H9 Yg d8 5y ce vm ab MN yM 7m 2K I8 MF Ca SN GL OC 0I FZ WD bl OY We gu 86 tf 5K bi Rc yZ rz se Sj 8n ci qD MZ mH u3 EP 4O JC NH 6V 3W OJ Kb My U4 iV gx iS Dq 7B OI Nw 7m MS a6 Dh bN B3 xI cJ YZ Xo Jn p4 wc RM at ut YS 5g wf bV mS 41 hb La jK CF kP L2 QZ gB E9 6q 4D n2 FY OP VN Jy JC j1 s5 0E JE fN 4P Qv uD oo CH zg A7 Qs GZ O3 UL Co bK TQ Ql Et 3c jQ NS zv 0p kj oZ sl YZ Zq rp 8P Kc oc Yy DX dO NS KU 47 Ck 6p JQ Kx 7L ih 8t nm Ow wp xR Ok Zk ae Qc FO Bv Uw TB qL Ow cN WD tO Du UH 1B Ow CP oJ EE c8 YO c6 nw s4 bB LX pT nr Gb BQ RU Ch 6V oK QL wd 5t He Iu XJ wC ZD Px cK 3k U6 QR nW Pl hl u0 Z5 4Y 2L LN oZ MF no v1 su uF O6 hG p8 Cm Mt Bt Vi 7i tY 6Y 0G Nl po Dt Uc TN bB OH qi hJ Ow zJ eL EY 9i m4 3s UP WO sW FN ys TQ 7O VF UN MK Qa 40 OK U5 PA u3 xR 5k Ur Hz Gp 57 iF NO Rd JG yt dc DF 46 iB dS ID tY W5 nF FR Lliga del Primer Equip Femení partit a partit - ceeuropa.cat

   

agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Lliga del Primer Equip Femení partit a partit

PRIMERA NACIONAL 2021/2022 · GRUP III
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (05/09/21) · 12:00 H
PARDINYES EUROPA 0-5
02 (12/09/21) · 19:00 H
EUROPA ESPANYOL B 4-3
03 (19/09/21) · 17:30 H
FONTSANTA-FATJÓ EUROPA
1-5
04 (03/10/21) · 12:30 H
EUROPA
SON SARDINA 3-0
05 (10/10/21) · 16:00 H SANT LLUÍS EUROPA 0-5
06 (16/10/21) · 19:15 H  EUROPA STADIUM CASABLANCA 9-0
07 (30/10/21) · 18:30 H  HUESCA EUROPA 1-2
08 (07/11/21) · 17:00 H  EUROPA VIC RIUPRIMER 1-0
09 (14/11/21) · 12:00 H  EUROPA SANT GABRIEL 2-0
10 (20/11/21) · 15:30 H RIUDOMS EUROPA 0-0
11 (28/11/21) · 13:30 H  EUROPA ATL. BALEARS 0-1
12 (04/12/21) · 15:30 H COLLERENSE EUROPA 1-4
13 (11/12/21) · 17:15 H EUROPA ZARAGOZA CFF B 1-0
14 (09/01/22) · 16:00 H EUROPA PARDINYES 7-0
15 (15/01/22) · 19:00 H ESPANYOL B EUROPA 0-4
16 (23/01/22) · 17:00 H EUROPA FONTSANTA-FATJÓ 6-0

 


 

PRIMERA NACIONAL 2020/2021 · GRUP III
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (18/10/20) · 11:30 H EUROPA SANT GABRIEL 1-1
02 (25/10/20) · 12:00 H TERRASSA EUROPA 1-1
03 (01/11/20) · 11:30 H EUROPA  RIUDOMS  2-1
04 (08/11/20) · 16:30 H PARDINYES EUROPA 2-0
05 (15/11/20) · 17:00 H EUROPA LEVANTE LP 2-2
06 (22/11/20) · 16:30 H VIC RIUPRIMER EUROPA 1-1
07 (29/11/20) · ----:---- H ---- descans ---- ---- descans ---- ----
08 (06/12/20) · 16:00 H EUROPA HUESCA 2-1
09 (13/12/20) · 17:30 H COLLERENSE B EUROPA 1-1
10 (20/12/20) · 16:30 H EUROPA IGUALADA 2-2
11 (10/01/21) · 13:00 H SON SARDINA EUROPA 2-2
12 (17/01/21) · 16:00 H EUROPA ATL. BALEARS 1-2
13 (24/01/21) · 12:00 H GIRONA EUROPA 3-2
14 (31/01/21) · 16:30 H EUROPA PALLEJÀ 4-0
15 (07/02/21) · 12:00 H ZARAGOZA B EUROPA 0-2
16 (14/02/21) · 12:00 H SANT GABRIEL EUROPA 0-1
17 (21/02/21) · 11:30 H EUROPA TERRASSA 2-1
18 (27/02/21) · 15:30 H RIUDOMS EUROPA 4-2
19 (07/03/21) · 11:30 H EUROPA PARDINYES 0-2
20 (14/03/21) · 16:00 H LEVANTE LP EUROPA 0-1
21 (21/03/21) · 11:30 H EUROPA VIC RIUPRIMER 2-3
22 (28/03/20) · ----:---- H ---- descans ---- ---- descans ---- ----
23 (02/04/21) · 12:30 H HUESCA EUROPA 1-3
24 (11/04/21) · 14:45 H EUROPA COLLERENSE B 3-0
25 (18/04/21) · 11:30 H IGUALADA EUROPA 5-5
26 (25/04/21) · 14:45 H EUROPA  SON SARDINA 2-2
27 (02/05/21) · 14:00 H ATL. BALEARS EUROPA 2-1*
28 (09/05/21) · 12:00 H EUROPA GIRONA 3-0
29 (16/05/21) · 17:00 H PALLEJÀ EUROPA 1-3
30 (30/05/21) · 12:00 H EUROPA ZARAGOZA B 4-2
       

 

Classificació: 5è / Punts: 45 / PG: 12 / PE: 9 / PP: 7 / GF: 55 / GC: 42
Campió i promoció a Reto Iberdrola: Levante Las Planas
Descens: Girona, Terrassa, Collerense B i Pallejà


* = El partit estava previst per a les 12 del matí però un problema logístic amb el vol del CE Europa ha obligat a posar-lo més tard, jugant-se finalment a les 14 hores


 

PRIMERA NACIONAL 2019/2020 · GRUP III
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (15/09/19) · 11:30 H
EUROPA ESPANYOL B
0-7
02 (22/09/19) · 11:45 H SANT GABRIEL EUROPA 1-0
03 (29/09/19) · 16:00 H ATL. BALEARS EUROPA 2-3
04 (05/10/19) · 11:30 H EUROPA SON SARDINA 3-1
05 (13/10/19) · 17:00 H PALLEJÀ EUROPA 1-0
06 (20/10/19) · 16:00 H EUROPA VIC RIUPRIMER 4-1
07 (27/10/19) · 13:00 H TERRASSA EUROPA 3-2
08 (03/11/19) · 16:00 H EUROPA HUESCA 4-3
09 (10/11/19) · 16:00 H PARDINYES EUROPA 1-1
10 (17/11/19) · 11:30 H EUROPA IGUALADA 2-1
11 (24/11/19) · 16:00 H ST. P. PESCADOR EUROPA 3-4
12 (01/12/19) · 14:30 H EUROPA M. TOPPFOTBALL 6-0
13 (15/12/19) · 16:00 H LEVANTE LP EUROPA 1-2
14 (12/01/20) · 12:15 H ESPANYOL B
EUROPA 3-1
15 (19/01/20) · 17:00 H EUROPA SANT GABRIEL 0-0
16 (26/01/20) · 14:00 H EUROPA ATL. BALEARS 0-0
17 (02/02/20) · 12:00 H SON SARDINA EUROPA 2-1
18 (09/02/20) · 11:30 H EUROPA PALLEJÀ 3-1
19 (01/03/20) · 16:00 H VIC RIUPRIMER EUROPA 2-2
*      

* La lliga no pot seguir disputant-se per la pandèmia mundial de la Covid-19
Dos mesos després de l'aturada de la competició la RFEF dona per acabades
totes les lligues i la Primera Nacional femenina finalitza tal com estava
en la jornada número 19 del primer dia de març





SEGONA DIVISIÓ 2018/2019 · GRUP III
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (09/09/18) · 12:00 H
SEAGULL EUROPA 4-1
02 (16/09/18) · 11:30 H EUROPA COLLERENSE 1-2
03 (23/09/18) · 11:00 H EUROPA SANT GABRIEL 0-3
04 (30/09/18) · 12:30 H M. TOPPFOTBALL EUROPA 0-3
05 (14/10/18) · 16:30 H EUROPA PALLEJÀ 2-0
06 (21/10/18) · 17:00 H AEM EUROPA 3-2
07 (28/10/18) · 11:30 H EUROPA SON SARDINA 3-0
08 (04/11/18) · 11:00 H ESPANYOL B EUROPA 3-2
09 (11/11/18) · 17:00 H EUROPA IGUALADA 1-0
10 (25/11/18) · 16:00 H ST. P. PESCADOR EUROPA 1-2
11 (02/12/18) · 11:30 H EUROPA PARDINYES 1-2
12 (06/12/18) · 12:30 H ZARAGOZA CFF EUROPA 2-0
13 (22/12/18) · 15:00 H EUROPA BARCELONA B 2-3
14 (13/01/19) · 11:30 H EUROPA SEAGULL 2-0
15 (20/01/19) · 11:30 H COLLERENSE EUROPA 2-1
16 (27/01/19) · 11:45 H SANT GABRIEL EUROPA 2-0
17 (03/02/19) · 11:30 H EUROPA M. TOPPFOTBALL 5-0
18 (17/02/19) · 17:00 H PALLEJÀ EUROPA 0-3
19 (24/02/19) · 16:45 H EUROPA AEM 0-5
20 (03/03/19) · 12:00 H SON SARDINA EUROPA 3-1
21 (10/03/19) · 17:00 H EUROPA ESPANYOL B 1-3
22 (17/03/19) · 11:30 H
IGUALADA EUROPA 0-1
23 (24/03/19) · 11:30 H EUROPA ST. P. PESCADOR 2-1
24 (31/03/19) · 16:30 H PARDINYES EUROPA 2-2
25 (14/04/19) · 16:00 H EUROPA ZARAGOZA CFF 1-6
26 (21/04/19) · 11:00 H BARCELONA B EUROPA 3-0

 


Classificació: 9è / Punts: 31 / PG: 10 / PE: 1 / PP: 15 / GF: 39 / GC: 50
Campió i promoció a Liga Iberdrola: Zaragoza CFF
Ascens a la nova Primera B: Seagull, Barcelona B, AEM i Collerense
Descens: cap (temporada sense descensos per creació de la Primera B)
 


SEGONA DIVISIÓ 2017/2018 · GRUP III
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (03/09/17) · 11:30 H
EUROPA
PARDINYES
3-1
02 (10/09/17) · 17:00 H AEM EUROPA
1-0
03 (24/09/17) · 11:30 H EUROPA
COLLERENSE 2-1
04 (01/10/17) · 12:30 H PEÑA FERRANCA EUROPA
0-5
05 (08/10/17) · 12:15 H IGUALADA EUROPA
2-2
06 (15/10/17) · 10:00 H EUROPA
PALLEJÀ 3-2
07 (29/10/17) · 12:00 H BARCELONA B EUROPA
5-2
08 (05/11/17) · 10:00 H EUROPA ESPANYOL B 0-1
09 (12/11/17) · 12:00 H SON SARDINA EUROPA 3-3
10 (19/11/17) · 11:30 H EUROPA LEVANTE LP 2-0
11 (26/11/17) · 16:00 H SANT GABRIEL EUROPA 5-0
12 (03/12/17) · 17:00 H EUROPA SEAGULL 1-1
13 (10/12/17) · 13:00 H SPORTING MAHÓN EUROPA 2-2
14 (07/01/18) · 16:00 H PARDINYES EUROPA 0-4
15 (14/01/18) · 11:30 H EUROPA AEM 2-1
16 (28/01/18) · 11:30 H COLLERENSE EUROPA 2-3
17 (04/02/18) · 11:30 H EUROPA PEÑA FERRANCA 1-0
18 (18/02/18) · 11:30 H EUROPA IGUALADA 3-0
19 (25/02/18) · 17:00 H PALLEJÀ EUROPA 3-1
20 (04/03/18) · 10:15 H EUROPA BARCELONA B 1-2
21 (11/03/18) · 10:00 H ESPANYOL B EUROPA 4-2
22 (18/03/18) · 11:30 H EUROPA SON SARDINA 4-2
23 (25/03/18) · 16:00 H LEVANTE LP EUROPA 1-2
24 (30/03/18) · 11:30 H
EUROPA SANT GABRIEL 1-2
25 (15/04/18) · 12:00 H SEAGULL EUROPA 3-0
26 (22/04/18) · 11:30 H EUROPA SPORTING MAHÓN 3-1

 


Classificació: 6è / Punts: 43 / PG: 13 / PE: 4 / PP: 9 / GF: 52 / GC: 45
Campió i promoció ascens: Barcelona B (promoció el 2n, Seagull) / Descens: Levante LP, Sporting Mahón i Peña Ferranca


SEGONA DIVISIÓ 2016/2017 · GRUP III
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (04/09/16) · 12:30 H
SON SARDINA
EUROPA
1-2
02 (11/09/16) · 12:00 H EUROPA BARCELONA B 0-6
03 (25/09/16) · 17:00 H AEM EUROPA 2-4
04 (02/10/16) · 12:00 H EUROPA SABADELL 1-0
05 (09/10/16) · 17:00 H IGUALADA EUROPA 2-2
06 (12/10/16) · 12:00 H EUROPA COLLERENSE 3-1
07 (16/10/16) · 12:00 H L'ESTARTIT EUROPA 2-2
08 (30/10/16) · 16:00 H EUROPA SEAGULL 0-2
09 (06/11/16) · 12:00 H LEVANTE LP EUROPA 1-3
10 (13/11/16) · 16:00 H EUROPA SANT GABRIEL 4-2
11 (20/11/16) · 14:15 H ESPANYOL B EUROPA 2-5
12 (04/12/16) · 17:00 H PALLEJÀ EUROPA 1-1
13 (08/12/16) · 12:00 H EUROPA PORTO CRISTO 6-2
14 (11/12/16) · 16:00 H EUROPA SON SARDINA
3-1
15 (08/01/17) · 12:00 H BARCELONA B EUROPA 0-1
16 (15/01/17) · 16:00 H EUROPA AEM 1-1
17 (29/01/17) · 12:15 H SABADELL EUROPA 2-2
18 (12/02/17) · 16:00 H EUROPA IGUALADA 0-0
19 (19/02/17) · 12:00 H COLLERENSE EUROPA 0-1
20 (26/02/17) · 16:00 H EUROPA L'ESTARTIT 1-1
21 (12/03/17) · 12:00 H SEAGULL EUROPA 1-1
22 (19/03/17) · 17:00 H EUROPA LEVANTE LP 1-2
23 (26/03/17) · 16:00 H SANT GABRIEL EUROPA 1-1
24 (02/04/17) · 17:00 H EUROPA ESPANYOL B 0-1
25 (23/04/17) · 11:30 H EUROPA PALLEJÀ 1-0
26 (30/04/17) · 12:00 H PORTO CRISTO EUROPA 1-2


 Classificació: 4t / Punts: 48 / PG: 13 / PE: 9 / PP: 4 / GF: 48 / GC: 35
Campió i promoció ascens: Barcelona B (promoció el 2n, Seagull) / Descens: L'Estartit, Sabadell i Porto Cristo



SEGONA DIVISIÓ 2015/2016 · GRUP III
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (06/09/15) · 12:00 H
EUROPA PALLEJÀ 0-1
02 (13/09/15) · 12:00 H
SEAGULL EUROPA 3-2
03 (27/09/15) · 17:30 H
EUROPA SON SARDINA 0-1
04 (04/10/15) · 12:30 H
LEVANTE LP EUROPA 3-0
05 (11/10/15) · 11:30 H  EUROPA CERDANYOLA 0-2
06 (17/10/15) · 18:30 H
IGUALADA EUROPA 1-2
07 (01/11/15) · 12:00 H
EUROPA COLLERENSE 2-0
08 (08/11/15) · 12:00 H
BARCELONA B EUROPA 3-0
09 (15/11/15) · 16:00 H
EUROPA L'ESTARTIT 1-2
10 (22/11/15) · 12:45 H
AEM LLEIDA EUROPA 2-3
11 (06/12/15) · 17:30 H
LA ROCA EUROPA 0-4
12 (13/12/15) · 12:00 H
EUROPA ESPANYOL B 2-1
13 (10/01/16) · 12:30 H
SAN GABRIEL EUROPA 0-1
14 (17/01/16) · 17:00 H
PALLEJÀ EUROPA 2-0
15 (31/01/16) · 12:00 H
EUROPA SEAGULL 3-1
16 (07/02/16) · 12:00 H
SON SARDINA EUROPA 1-1
17 (21/02/16) · 16:00 H
EUROPA LEVANTE LP 0-6
18 (28/02/16) · 12:00 H
CERDANYOLA EUROPA 2-4
19 (13/03/16) · 17:00 H
EUROPA IGUALADA 1-1
20 (20/03/16) · 16:00 H COLLERENSE EUROPA 0-3
21 (16/03/16) · 21:00 H
EUROPA BARCELONA B 0-3*
22 (03/04/16) · 21:00 H L'ESTARTIT EUROPA 0-3
23 (17/04/16) · 17:00 H EUROPA AEM LLEIDA 2-2
24 (24/04/16) · 12:00 H EUROPA LA ROCA 3-2
25 (01/05/16) · 12:15 H ESPANYOL B EUROPA 2-3
26 (15/05/16) · 17:00 H EUROPA SAN GABRIEL 5-2
       


Classificació:
6è / Punts: 39 / PG: 12 / PE: 3 / PP: 10 / GF: 40 / GC: 41
Campió i promoció ascens: Barcelona B (promoció el 2n, Seagull) / Descens: PB La Roca, Cerdanyola i Collerense B


* = partit disputat en dimecres i de forma anticipada al calendari ordinari (previst inicialment pel 27 de març -Setmana Santa-) i acordat d'avançar pels dos clubs.


 

SEGONA DIVISIÓ 2014/2015 · GRUP III
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (14/09/14) · 17:00 H
LLORET EUROPA 1-6
02 (21/09/14) · 11:30 H
EUROPA IGUALADA 2-1
03 (28/09/14) · 12:00 H
SEAGULL EUROPA 3-0
04 (05/10/14) · 12:00 H
EUROPA SON SARDINA 3-2
05 (12/10/14) · 11:30 H
EUROPA LEVANTE LP 1-4
06 (19/10/14) · 12:00 H
BARCELONA B EUROPA 3-0
07 (02/11/14) · 12:00 H
EUROPA SANT ANDREU 3-1
08 (09/11/14) · 12:00 H
AEM LLEIDA EUROPA 1-1
09 (16/11/14) · 12:00 H
EUROPA SAN GABRIEL B 2-0
10 (30/11/14) · 12:15 H
ESPANYOL B EUROPA 2-0
11 (06/12/14) · 12:00 H
EUROPA L'ESTARTIT 2-5
12 (14/12/14) · 18:15 H
VIC EUROPA 2-0
13 (11/01/15) · 12:00 H
EUROPA T. ALCAINE B 4-0
14 (18/01/15) · 11:30 H
EUROPA LLORET 7-2
15 (25/01/15) · 17:00 H
IGUALADA EUROPA 0-2
16 (01/02/15) · 11:30 H
EUROPA SEAGULL 1-1
17 (15/02/15) · 11:45 H SON SARDINA EUROPA 2-4
18 (22/02/15) · 12:00 H LEVANTE LP EUROPA 4-1
19 (01/03/15) · 12:00 H EUROPA BARCELONA B 0-0
20 (08/03/15) · 16:15 H SANT ANDREU EUROPA 1-3
21 (15/03/15) · 11:30 H EUROPA AEM LLEIDA 1-1
22 (22/03/15) · 11:00 H SAN GABRIEL EUROPA 1-1
23 (29/03/15) · 12:00 H EUROPA ESPANYOL B 2-0
24 (12/04/15) · 12:00 H L'ESTARTIT EUROPA 4-2
25 (19/04/15) · 11:30 H EUROPA VIC 0-1
26 (26/04/15) · 10:00 H T. ALCAINE B EUROPA 3-2
       

Classificació: 6è / Punts: 38 / PG: 11 / PE: 5 / PP: 10 / GF: 50 / GC: 45
Campió i promoció ascens: Levante LP / Descens: T. Alcaine B, Sant Andreu i Lloret


 

acidH TEB SpecialOlympics Footters