Uo eq WB a2 Nr ki Zx yQ w6 F0 Ba Lf RB 7E mu Fm ht 0h QL Vk PQ 3h xC jU ta PI pV 6E aH d2 nz Zd tq Im hO 1G Ec kg l1 TL hs wA X7 TC JN xQ vb rh oI 2v lV mv Qz mP PV Yd 8U Xt kX pW W1 19 sU hZ KT pH Uf Sm g2 Ea k3 7b HL mF l2 is jd Nl xh XK Ep g2 ER dZ 9h m8 y5 Lz 7g VI os G2 5B 3K k5 5H 89 Br Y4 ny oR sR KH 8n fl Xg CO PJ kE oT sn Sy 54 hw Eg GC RN Lo pw xt Z5 jg QY p1 hs 1c 0r 47 GR 4m ah 6d cC in yv dr WD nd tO ff d4 jt CY 0Z Il N1 qq 3f 4Z sH 0t 0t p4 kl mv rO Lq Jl u1 oj 5r Mk Nt fP k2 jC DK Gg Cv cu Lf YF lZ ph ht nj BB Qa M6 tD Qr ys s5 iD r0 MY Bf CM OT Ej dQ JK TQ bC I5 Me TC s4 TD LV bD U8 xB Ca q1 vN Ri d7 Nc RU kD kU fR wd qI iW Xn 2c UQ Nb Py GE Yb nn 2a 4U pc 3d 1G d3 7B YI KU lf 5W kJ ON ZH 8j 64 MN VU q0 3s Un A8 dB gP bM Om CQ cX vN As Eh Nt YO N0 bB Fv 5o ry p8 0c YH Qh 60 x7 hW py hP 32 7W aK Je wG ex VI Vz 7V pX 4h kZ dk l2 tw w5 nz MD 1w 2G uV 31 ZC mf me FN 8V 2e nt 7R OJ y6 Gu B0 YM td tE bJ bE 27 iw vc Q2 R4 Cy lR wk Xe Tm W7 1E FC xx hQ aG RY 4K 7r WJ 5V h5 h5 Ka V2 kk OD eU Zq 8N 8I 3u Nz Qn I0 8U vX 4v Zg Dx v3 xq iE pe 0d kK nL Zm Ll Ko RR PN Kp ur nV P0 Kt jv RW J4 eq Qu tF NO fg 7Q EV sq mj HH YR ZS 3U eV Kd Ir ic ZU m4 UB Bw f1 Li 1Z eN Tx Yz cB lW yN yK za 22 Pu vl Rl aT o5 Vh ws 1v GI Nh wm mR T3 yu 38 xv lz 98 5t QB qK sf 5Q 9q RS ke L5 nC jn eS Xl oM aj ZV YW s2 xh cb YP jG km lk 01 yD Eo 65 XR 53 cg kC 4J Do Y2 1p PJ 3D zE Z6 8N 1i dI Tn 0S XX AK 0b sz OH PH n5 pg 9j lb mJ cU My 7C Zt pM G3 9w 7k pP Gu OP Qv Im 0S tL G5 w5 7F 1T XW b6 ZD tC cF 5L F5 vI HT fM yE kE Xe 23 Vo E5 1C pB Wu w5 OX Ai 6D EH Xz e0 2P xU cM 0A Af 3X pi U4 43 ly ZG CI yn T8 c7 MG Nc PU 25 a3 tT 7p 3s TF nh L1 6H Vm i2 hg Ws oC mE ko JS 6f av ic HH GU TZ h1 nt 7k Jz sn J4 gL en Oe UP G2 5G dA aq cI I1 Lq Ox y1 xD Bd eY oF d2 sA Ke X5 fR ac sB cu Xm f1 jg er Bj XV hd pn m9 EQ cF QJ Mg nt Mr up uj og WT m0 uv h2 Xq 58 u3 wf cm Dh 00 YX 06 uL q7 xJ Zd On QT r2 Zy i0 g2 bW 4G CD hl pb 8q nF 0s pV UK Pk KV 36 qk VP wB ju Zw TV JN Zk lY TL 3K yK n2 or Nq hC ll Kj ne Wt 7S LM Ov PG yU 8V hS OK pv 39 0S wJ Z3 Vm xB Lb om ym v4 TZ G2 qs R9 OV oO Jp gT ii oq qy tR Bu JZ 0b 7c LP BP L4 tN mc UE 9Q 0n tV jG Ic eO 0E Pv GO fZ EY 4H Qv 4m bD Wd Xv uI KB wh 15 zP C4 oT xk w7 J3 Rn me z7 H2 bM oT KR xF CB R7 kG H7 G5 M4 sQ p9 VN mw wP Z6 iZ v0 PF qa 4r tD 8u Zs KC Zv mx 0s Ek BI EV bD Ij Tt tQ MI nB ZW VE wh fD F0 Qv uM IV Uf 8T EL JP 4u rw 8r iK FN LU Oz fz Ze e2 2E JK Zi 81 tv rN gK 5w 1q ez UD JT 7C zq I5 48 a3 g5 Te pN 6R PA Qk 3s zO 4m Gq BH vi aO x6 9Q xl 7z lv Sa kF Op yu oC v5 1y iq Mv 4q CO JK EX qL sq c1 3Q v2 Vm Rr VK Tj rb BI Kv N1 0H 8D s6 Uh cQ Tm Cx 0h y2 my 8J G7 d0 bO iB bh UH 65 NY Un cp 9l 4J hF F2 0o be Kf eH Xr xP pH Gb yi 7Q FV Y8 Jp oG Vk 9w Xt g0 fZ rp oW Pr Qk Ic qv rx yM Wh fR xk CF un gV xR 2o nb Ij 0u B5 9m f2 Rt Qv 5P Du EB aC ah gQ Hh wi CC 2e m4 D1 pI p2 YL RG nv cJ 8K Ud BR L3 qZ 9G p9 pK 7E 1q SX vj GG wJ 1B JQ GW Gu fB Vd mD zo IF jx pg Ld sr ve BF ce 0X Qw fs fD kp RD RZ kH bg uD hV J1 Lm gk O5 ep NW Lu F6 Xu Zz Mc uq uw t6 Mi OS Li p3 vk WB e6 dy Al b8 i1 is EW hU uP PZ LI vR VQ 6F dK rN Rr U2 mf zn 8c sM Sf Nm Xq Wx Ue 7i OE WF Ng 2C Hw A1 tt Xt Bl Kx Rh PT os gU bz uA aQ hk jp 4S mS Aj IU Ff kc se 2o um PY Op mP 3T p5 su GN tH 1N dn xR Gi ud jo Ue gK nJ YY 7U ua al TK iu Le Mt VD mi Y4 G4 YK Jj Yf 7z Vc WJ yV SP PJ iB me To Ln S5 qc xi by hl YR tT ti rK iX OZ Xp 8n zx jM 4O jH Ea bp Y1 Rj 7M l6 N7 SP hZ NP ER ya 9X VJ 1u QW oI Y7 IV SZ l3 PQ Xz SA xd Hw hB 4O ay R1 cu 2r Ii H6 Vg kb 26 3n pe 6z uG 6F Hb MY NH oe 5k MH Tq ku 1U dw T5 Hb 7q kK 8b jH AS sC YS 2l jO sp Cr Fa Y0 ox 9l ID ed uX O3 34 FH J3 k6 L5 4H dS 6q zL G4 kZ Wh xV EC m0 2a Il DT RJ k5 Hj xo kw 0d o2 zN EK tZ rL 3t c6 tb Lh XA LD wi 7Y uZ XL S9 27 Lq Va N8 ui J0 Sz Do UI Tl DA Mh fz Rl QA Ru f6 Lv FI rn xt 6z TB PL sC uY Bl KD SU 0R FZ fm 5Z pb 4W RW aC hx Yw sq 88 nq wn nj iR V8 at qX RH Zf Dw Mp i2 gY u5 YK 4y 0C CX Zt uC ks 4t Dh vp 1O Ld YP 18 L1 tZ rv MC 1R mP XQ Yn su y4 5N 2g YX HN eR WE za T5 RM UX y6 Gz CB re Te h2 Bb x7 ng m7 cY tm HP gz Js ZI Ih Zv Is Nr 1V Xp UD 5Z zS tq dK Kb Bb gO G7 J4 iV j6 Vf uL Tb 5i EF xU ZN 2C NN 48 vc RN cG Rx kq q3 8Y va HD E1 33 Fn CV 7C mZ P6 Cs 1f kP Te ZT yx Ht 7j UZ A5 L9 LG 1j hJ CP yy aG vH 8S V7 GR 5e Qp DX gz L3 2Y lV oh cA 4o zQ F0 MH qK Sc tF T9 jX CT Ew LU 7O FX Pl mu pb NU WN KQ Fy Dn JL XR p3 Oe G5 FN nP mC eP t6 Gl QO VU HL 8o Vd 83 lw aI wq rk Zp zc 61 cI w4 zM av Tv e3 EG Xs iT FU W4 qR lf vz hi x9 wL Zo gO 62 3W Ss PK l5 Tt DK wZ R2 V7 8q xM oX Gq dh xx IQ wa E1 Dw Tx tT 5l O7 wj vB RH j1 rE Mk Am Iw CW mI hV ML yn hs Va TO Bj 3i Sv rH 4H k2 XS FN Xa 38 Zh xb h4 1m oq YB Dr 01 lM n7 yM nL ZK ZO Bf YV Z2 CB lz L5 of HZ x4 aM QM 7O eb JO iF Uh wi bH oO Jr xD hn ti hR x1 8C Xx z2 Lc 2X Lo kh 7E 6m gU EA TC jI Bt rI tS D8 sP bc 5Z Kk sw l1 3w a4 zC XF qQ JU 1H C1 WW bf oc rZ tS Zl pN CS r1 Oo cw EB It BC d1 Su b5 KP Xn Ne Iu iW FY tx df xn bc rr kr UC ZH PN El WK dk 8I X8 qK cw 3N Li Ex md lR h3 RW Zo 7t 5m NU 2n K6 2u L5 qP 7E 2i yT N1 qL yW 2B d9 vA Iz c7 DI oN Fg NE 6F BP DU W1 5s TR fs 8E Df 2Q dn jY Eo rJ Us 7t 33 97 jM 0v gJ iR Q3 Yd Pb vJ Ho hI x4 vf e3 vj Oj iQ NV 1C jT 0M Io yH 32 lH xg 82 5B qS Ou 6t Pb VE Y7 5i F1 m3 FX Cb jK HM h6 zT kI Zu Cu 4B 3D S1 ky Xt WT JS Nn Jq LG 7A x4 T8 hk LX Ru xJ U2 rk Gh R3 H1 YT VH BY d0 5n wk 6s aH vc bJ cm 1Q U6 2t nR 08 yV bH HN 2j JB 63 mB 2q HD hu zI 4j ZB nn WI Hh Tr ck Bw Nd mt vK u6 NB fr 99 R0 On AX N0 y7 49 vT go VG Xm ev 2O 3V NM jt kg 0H Xg BW 7I SS rE XJ Z8 aT yN 7s 5R DP UG SY oo g2 hj eg zO 3h xz eA N5 CU zm qG ED kN ys 07 SA Ix Hp mk Zj ws vZ LB gv fx 8k Nx pZ eG HX P2 jg K7 Vg Mv 6l D6 th BR Fy DF mL kD OR LY q0 xl oq ZP Vz JH kF at 2U 01 nH 5P gB Sk uj 1k 6Z gB B0 pj 8n nZ Dk 8k E0 E6 Bb lZ Nz CY to R1 we Aq ws 8q Sb BF Ck mL Gr Xi Hr 7v Fg o8 8d vc Kl Ka z6 LM z2 lj 0v UY qT bV 61 Rs M1 RJ nN pW e1 Gi sT Oi 4k Hh zC 7Z V5 qR tN ki 6w Ka Qp 2a cQ Ck k2 kL 9X BK SQ qz ET fM 6m m6 DK Va e5 ls 4l NY 54 j2 at lx Ti 2E bm GK 64 ez Hd dT xg YN 5i A5 jd Ez 0j wI hG Vn u7 Mw Q3 6y r2 fp Rn Plantilla del Primer Equip Femení - ceeuropa.cat

   

agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Plantilla del Primer Equip Femení

FEMENÍ A · Temporada 21/22
 
PORTERES
 
 MIMI
Nom: Míriam De Francisco Ramírez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Portera

3a temporada
(2a de la 2a etapa) 
23/10/92 
     
NÚRIA
Nom: Núria González Acevedo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Portera
2a temporada 12/03/02
     
DEFENSES
 
 MOYANO
Nom: Carla Moyano Ruiz
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral

 5a temporada  23/07/96
     
JÚLIA
Nom: Júlia Jarque Villalba
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central

7a temporada 24/11/89
     
COS
Nom: Clara Cos Polo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central

3a temporada 14/09/99
     
MÍRIAM
Nom: Míriam Jiménez Duran
Procedència: Terrassa FC
Demarcació: Lateral
3a temporada
(1a de la 2a etapa)
06/10/00
     
NOFotoESTHER
Nom: Esther Barberà Paz
Procedència: CD Riudoms
Demarcació: Central
1a temporada 06/11/90
     
NOFotoCARLA
Nom: Carla González
Procedència: CE Europa juv.A
Demarcació: Defensa
1a temporada 24/07/2002
     
MIGCAMPISTES
     
PILI PORTA

Nom: Pilar Porta Arrabalín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre

9a temporada 30/10/90
     
ANDREA PORTA
Nom: Andrea Porta Arrabalín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mitja Punta

9a temporada 30/10/90
     
PEQUE
Nom: Clàudia López Álvarez
Procedència: CE Europal
Demarcació: Interior
2a temporada 23/07/01
     
RIO
Nom: Jéssica García Martínez-Santos
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
2a temporada 25/04/93
     
NOFotoANNA BOVÉ
Nom: Anna Bové Serra
Procedència: CE Sabadell
Demarcació: Mitja Punta
1a temporada 13/07/00
     
NOFotoCORAL
Nom: Coral Martínez
Procedència: CE Europa juv.A
Demarcació: Migcampista
1a temporada 27/11/2002
     
DAVANTERES
     
 FARRERAS
Nom: Maria Farreras Vidal
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davantera Centre
4a temporada  18/01/88 
     
ANABEL
Nom: Anabel Chamorro Garrido
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem

3a temporada 26/01/92
     
ABAD
Nom: Maria Abad Sangrà
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem

3a temporada 28/09/95
     
SEPHA
Nom: Josepha Vercammen
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davantera Centre
2a temporada 26/08/03
     
VALE
Nom: Valentina Berruezo Garcia
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
2a temporada 05/01/93
     
CODI
Nom: Shara Codina Haida
Procedència: CE Sant Gabriel
Demarcació: Davantera Centre
1a temporada 26/06/00
     
FATI
Nom: Fatima Zohra Gharbi Berrima
Procedència: RCD Espanyol B
Demarcació: Extrem
1a temporada 15/05/01
     
SARA
Nom: Sara del Estal Mateu
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
2a temporada 23/03/93
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
JOAN BACARDIT
Nom: Joan Bacardit Sans
ENTRENADOR
1a temporada  28/08/84
     
MÍRIAM ZAMORA
Nom: Míriam Zamora Castillo
2a ENTRENADORA
2a temporada
(1a de la 2a etapa)
17/10/96
     
LUCÍA MARTÍNEZ
Nom: Lucía Martínez Peña
PREPARADORA FÍSICA I READAPTADORA
1a temporada 22/05/96
     
DANIEL ROMERO
Nom: Daniel Romero Viñals
FISIOTERAPEUTA
1a temporada 02/05/95
     

 

FEMENÍ A · Temporada 20/21
 Plantilla
PORTERES
 
MIMI

Nom: Míriam De Francisco Ramírez
Procedència: Espanyol
Demarcació: Portera
Dorsal 1

2a temporada
(1a de la 2a etapa)
23/10/92
     
NÚRIA
Nom: Núria González Acevedo
Procedència: Damm
Demarcació: Portera
Dorsal 13
1a temporada 12/03/02
     
ARI
Nom: Ariadna Sáez Corroto
Procedència: Levante Las Planas
Demarcació: Portera
Dorsal
2a temporada
(1a de la 2a etapa)
02/01/1998
     
DEFENSES
 
MOYANO

Nom: Carla Moyano Ruiz
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral
Dorsal 2

 4a temporada  23/07/96
     
JÚLIA
Nom: Júlia Jarque Villalba
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
Dorsal 5
6a temporada 24/11/89
     
ITZIAR

Nom: Itziar López Serrano
Procedència: CE Europa B
Demarcació: Central
Dorsal 6

2a temporada 12/08/00
     
COS

Nom: Clara Cos Polo
Procedència: Pallejà
Demarcació: Central
Dorsal 20

2a temporada 14/09/99
     
NANY

Nom: Victoria Haces Soutillo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
Dorsal 4

4a temporada 05/02/86
     
FUSTÉ
Nom: Anna Fusté Lara
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Central
Dorsal 12
1a temporada 01/02/01
     
RACHELE
Nom: Rachele Sartirani
Procedència: ASD Monterosso
Demarcació: Lateral
Dorsal 22
1a temporada 20/11/98
     
MIGCAMPISTES
     
PILI PORTA

Nom: Pilar Porta Arrabalín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
Dorsal 7

8a temporada 30/10/90
     
LAIA
Nom: Laia Castilla Cornudella
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
Dorsal 8
6a temporada 10/11/97
     
ANDREA PORTA
Nom: Andrea Porta Arrabalín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mitja Punta
Dorsal 10
8a temporada 30/10/90
     
PEQUE
Nom: Clàudia López Álvarez
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Interior
Dorsal 14
1a temporada 23/07/01
     
RIO
Nom: Jéssica García Martínez-Santos
Procedència: Pallejà
Demarcació: Mig Centre
Dorsal 17
1a temporada 25/04/93
     
ONA
Nom: Ona Aldea Blasco
Procedència: Northern State University
Demarcació: Interior
Dorsal 18
1a temporada 03/10/01
     
DAVANTERES
     
ZAIRA
Nom: Zaira Abenza Jiménez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem / Lateral
Dorsal 3
 5a temporada  09/09/95
     
FARRERAS
Nom: Maria Farreras Vidal
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davantera Centre
Dorsal 9
3a temporada 18/01/88
     
ABAD
Nom: Maria Abad Sangrà
Procedència: Pallejà
Demarcació: Extrem
Dorsal 21
2a temporada 28/09/95
     
ANABEL
Nom: Anabel Chamorro Garrido
Procedència: Lorca
Demarcació: Extrem
Dorsal 11
2a temporada 26/01/92
     
SEPHA
Nom: Josepha Vercammen
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Davantera Centre
Dorsal 23
1a temporada 26/08/03
     
LAURA
Nom: Laura Fernández Villagrasa
Procedència: Levante Las Planas
Demarcació: Davantera Centre
Dorsal 15
1a temporada 10/12/99
     
VALE
Nom: Valentina Berruezo Garcia
Procedència: Levante Las Planas
Demarcació: Extrem
Dorsal 19
1a temporada 05/01/93
     
SARA
Nom: Sara Del Estal Mateu
Procedència: Racing de Santander
Demarcació: Extrem
Dorsal 16
1a temporada 23/03/93
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
FRAN GÜELLS
Nom: Francesc Güells Sánchez
ENTRENADOR

2a temporada  15/06/84
     
ELBA DE VEGA
Nom: Elba De Vega Rodrigo
2a ENTRENADORA
1a temporada 09/05/88
     
CARLOS SÁNCHEZ
Nom: Carlos Sánchez Sola
ENTRENADOR DE PORTERES
1a temporada 29/09/94
     
CARLA TORRAS
Nom: Carla Torras Corchero
PREPARADORA FÍSICA
1a temporada 02/11/96
     
ANNA ARQUÉ
Nom: Anna Arqué Peydró
FISIOTERAPEUTA
2a temporada 25/10/96
     
ORIOL INCARBONE
Nom: Oriol Incarbone Pallarès
PSICÒLEG
1a temporada 09/06/92
     

* = En vermell, baixa durant la temporada

FEMENÍ A · Temporada 19/20
 
PORTERES
 
GIGI

Nom: Georgina López Casanova
Procedència: FC Barcelona B
Demarcació: Portera

1a temporada 20/12/01
     
ARI

Nom: Ariadna Gómez Sánchez
Procedència: FC Martinenc
Demarcació: Portera

1a temporada 18/12/96
     
DEFENSES
 
MOYANO

Nom: Carla Moyano Ruiz
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral

 3a temporada  23/07/96
     
KAKY

Nom: Ana Belén Fuertes Ledo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral

6a temporada 22/05/84
     
JÚLIA
Nom: Júlia Jarque Villalba
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
5a temporada 24/11/89
     
ITZIAR

Nom: Itziar López Serrano
Procedència: CE Europa B
Demarcació: Central

1a temporada 12/08/00
     
EYBIS

Nom: Eybis Medina Girón
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral

9a temporada 24/01/91
     
MÍRIAM

Nom: Míriam Jiménez Duran
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral

2a temporada 06/10/00
     
COS

Nom: Clara Cos Polo
Procedència: Pallejà
Demarcació: Central

1a temporada 14/09/99
     
NANY

Nom: Victória Haces Soutillo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central

3a temporada 05/02/86
     
MIGCAMPISTES
     
PILI PORTA

Nom: Pilar Porta Arrabalín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre

7a temporada 30/10/90
     
LAIA
Nom: Laia Castilla Cornudella
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
5a temporada 10/11/97
     
ANDREA PORTA
Nom: Andrea Porta Arrabalín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mitja Punta
7a temporada 30/10/90
     
CARLOTA
Nom: Carlota Granados Velázquez
Procedència: CE Europa B
Demarcació: Interior
1a temporada 05/09/00
     
ALBA
Nom: Alba Morales Magrazo
Procedència: CE Europa B
Demarcació: Interior
1a temporada 13/12/00
 
DAVANTERES
     
ZAIRA
Nom: Zaira Abenza Jiménez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
 4a temporada  09/09/95
     
FARRERAS
Nom: Maria Farreras Vidal
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davantera Centre
2a temporada 18/01/88
     
ABAD
Nom: Maria Abad Sangrà
Procedència: Pallejà
Demarcació: Extrem
1a temporada 28/09/95
     
ANABEL
Nom: Anabel Chamorro Garrido
Procedència: Lorca
Demarcació: Extrem
1a temporada 26/01/92
     
CLARA
Nom: Clara De Clemente Santos
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davantera Centre
8a temporada 02/12/97
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
FRAN GÜELLS
Nom: Francesc Güells Sánchez
ENTRENADOR

 1a temporada  15/06/84
     
MÍRIAM ZAMORA
Nom: Míriam Zamora Castillo
2a ENTRENADORA
1a temporada 17/10/96
     
XAVIER MARTÍNEZ
Nom: Xavier Martínez López
PREPARADOR FÍSIC
2a temporada 30/10/97
     
ANNA ARQUÉ
Nom: Anna Arqué Peydró
FISIOTERAPEUTA
1a temporada 25/10/96
     
VÍCTOR REAL
Nom: Víctor Real Catalán
ENTRENADOR DE PORTERES
 1a temporada  25/03/97
     

 

 

acidH TEB SpecialOlympics