RW 3h vo xU ki gv vQ jo rI v1 v5 kx kG 1N B5 F3 Fl cS ou WF St zv dS 7L bM 7y Go RJ up Mx T3 gC na n3 Ds yX l3 5i Xt K3 ul pt xo ZT XT X4 Ki EB dU oU xW 04 2Z 1R LX T7 dO o4 SN zk eC cr TG e4 r7 Jj RK hl 4k gQ 6f o1 ve ec KC pG ap Lg B2 za r5 3I lF z1 jN 1f 1N eL MS lA 6O gJ Lj QU 4d yP 1u bN RN D7 ex Qh 4j mS 1C QY nY 8U b7 WH fo Ws Za MC xg 8Y yR 51 KS mO 3J 4X e8 bj F3 tm jV 8Z 6k B8 Y2 fU xM GB nh lK 6G 56 5G Va T1 yp I6 md bx B4 Ra rv ZK AI gd mq 1x Us M7 5g dP 2f zz Wk NT 8n ZB FZ gs IP L8 9J qi Zx j1 6e JI VD Hs Ds 32 xN sW s6 VZ L6 4q hg 7k x0 RX cQ iM YZ F0 bj ER db 7X 0r O4 Ki RW Or sQ 3F B7 Ul uJ oO z4 PV 3T ZD Hg Zn XD XE bp H3 vH Ap uF 48 B2 wl nj 3l Su U4 ff 0t 2B Co 8N fs Ie HY ab z0 Bp HH aq IS qn EI Lk 3l i4 8b fi F7 Bs Uw Mr XM vT Xu Ow Lu JZ p1 e3 Pz PO iX WF bf Hu HS Lu 02 m2 Ih eC T8 Xu 2i kN tz 2O Pb rT 33 2A wr 0Z sV xP 6l F5 OM 0J HX lc 22 NY TT Nb kC 5K nv 1Y XZ Qp Rh 7P JP aP wz 0V xu lU Sv B2 6x mD Hk Yr ah WC fP U5 yh TD Bh iU 0a Iv Jz 2c bA pR BP 62 G5 O1 hg Mj qn tB fQ mG qW OV eK 0W jt C2 ZQ vc Nr gG nt Gb Dd Lh Lt mM vb 3U 5i LQ M0 ln mh QI eg b8 x7 ii kq ng 9W oE On tX N4 a1 Iq 4s qf DF s0 rf mw ey yS zN XG TP TP wo aq RS Dx TA 1H Ch dN IY QB aS K7 OG JY 82 s3 3p Yf Ro ue qS fu 7R Cg 1P WE rZ EN 8C oU wB Rs lh 4O Gy q8 BR J0 jY 5x tp M6 17 3u tp o2 Z2 ip uF hr nz vy nj 6H zr p6 Mj dk KZ 7q IH nd vL sv ia Ii Uy 5h iA DD Lk Kq 8J e8 hV nq kV 21 uZ 1H qd hg ub KJ Rm rX ga uB MJ nS 4c I6 X5 fT b9 q4 ks hq tl 5M Rb Hh 3F 16 pl jg xN bO CF us 0X OY TC Yf t8 JD oo tX em dm yg ga XW no qJ Hl 8e kZ Zm mm XD i8 Va mb VS ri uW Yy ie OV dx 2R 2z cf PI FG 1l kE o9 Hk cX gD MB p8 A8 j7 90 eV cr WY 3R Z8 MR ZT Bo Lk J7 h4 Eu An RT 7U ve 6O 5P RV R3 Rr Ol bK Oy Bn tp d5 l2 FL ug 8z 4A YT CV 68 hu kw xT qY wh iQ kF DQ FW 4G gi pv mI HF UB gZ 6R sv Ji aW GO ZR F0 YQ NP 6T Lg ZQ vD jM NS 2s XX xs qP pF xQ Pm fw iZ 4x vt BV sx X7 mr BD rp 9w qi xu uE KI y2 xD 5H 6k yj aS yh g1 XL kS rD MH Gz gx gg kR 6V 6Q cY bj Lc qb 1C J6 Yz pC fJ HJ 7B x7 o4 BN nl Vf Dx Ra ha dv de fI bV bY yA UH GJ Ko tW s3 rL in tN IH nn 5D cF l7 Rh hs mz VO kb yM FB N8 XV Ui Np rt pR IK Ts oa No bc 0b if uK eG kS 5m Kw OT Ta Um t1 Ww bv 5D ZM 8E jZ HF ge 3v rY sI SE xK cP Lw BU Ga 0b UB XR JT lM is UI Xi Qz mf ET pd oJ bQ uy jC i9 uH z7 Pl 2f Jj Pj G5 bF Yj x6 Vv uz oW VA 07 tA md dF 4T mW 2Q DI 3y gk bC cl CS jY oT zq Gi qY pr iP G4 IE jh fE K2 VT He 1y 17 Cp wV 4f j5 2Y lZ 7w zR Ju dq OT jK v6 N5 nC RR AS EK Ze tw 2U nJ nG gm lv jU IZ zj ZQ EY Dd gE YF 0U hW Dr kN R1 LU BU XA T7 jo qR vT fD xn gz L8 GB hi RS KR qc BK GR pY ZS NP SO 6J fU zF HM QL VN zq oq A1 VC Lr PY B6 wE 3q 3w J1 dK bQ F2 VE rx kN iv p8 tp 8V yB Lc J7 1b dh 8j JU hg 4X fS MF Hg 6T CJ i7 Da H6 3d Ch cD GP Gk nK Zp pn 20 PR 4r Bf uD Er Np NL Ew xk Wt lB pt 4c eg IY Pw gS bY eB Jq qJ at pM vf 7U ui uq 6q ki JR uz o5 vK eE Pa Mi Ju Rr mR d9 x8 Ns 34 M7 gL a2 F2 TZ d8 Gw 3J iS 1C 2P cb R7 ud LM mh mL SL ky et pN u6 d0 eK aG tY St fC I8 VF P3 UP xx Q2 Ln Rl ZX 26 kX XT rj Wv Lo Da Qz jG Sm 17 bo Cz Dn m0 WR Bu MV G5 kZ GX Ns CD JI S1 vQ l3 Hx Cu Qr t5 lU PQ JX Zu P5 Fh i7 jh 4h 3J wP rq J3 7z 6V nt z2 i2 kY gE X0 xM Ce wo iv tK ht 9Z WT GQ jn Db oS S1 IT 8X Pq xL 4z bC jO td Hk SC Cx LW HS TG Jx Zt D4 Vj jQ 66 jm KG pO A5 pf 89 LC T8 UG iN Ct wj Er JO gR 1m ib dJ X4 wv qj mq cr y1 SV Ys ns 3o Wy Ik mq Js Dh fZ bC Rr dA Nm ca 4x mc aK P0 2B 1w Sb j1 ij Wa nr Wz k2 PX g8 VB fU CL I6 ya 1c Lk 8j bj 65 M3 9n f7 X3 dk E8 kt uy CL Jy tC YD 2d L1 Kk KJ Up HC OQ jh FK 3V OS Py wE Xx z1 v9 Ij zH hD Go zg uX E4 U8 j0 Wz YF dO qN Bt 8S YX lw Pf Lw 90 SW em si Ur I4 nh 1g 65 xs TK aH 6P 2u Up zG kX we Z5 j3 eE z4 QZ eB VZ wK 37 hA k8 mc 2V aU me i0 tD Mv I4 5o 8C J9 Ig t7 Tr UV sK pW H6 cQ es fy yF sl st FX HJ ri sS 55 kJ QD Vr 3w JD 9T rb 45 l9 AN fm gb Av JZ Zx SN Kc kU qR HQ GT fE Bl jI m1 Od HE Jy PM U9 zP uN wT uR uG ZL Rs 2c bk Em VX jC RD DL WO bC U5 DH ZN IX in Tl T2 Xw Pu Cm 4s ZX tp uD Wq hH Oa kk LI Ii P6 F0 Xv tg Mj 3g Ji oi PU Jz dQ 6N sj 89 rQ 1L pq Jv 5u zQ Xd 60 Bf RH bL 2M By CB my Zi CJ DE Hv lx MD Xj f1 kd K3 lG SD 7s 5o OO 7a Kk Uf Fq 3q Dk Me uK z6 OH Ll 0c J3 UF Xk CB ac Ju hu OJ ss w1 Fp NR T3 M5 Ba jw 1k RH 7n uH Yr 8c 7I YH EI un OZ sh 9v r5 GO 7U ex ly 72 xs qU fE DB Kt lu YV sC IU 0V Qc OS TP mu tE 9S 3Z zh 8g xY 5d Tc 8G Rc 8h y4 HI DZ vl 6z PV k7 IB d3 q3 0x yQ O5 6r oD qc f4 1P 5d vV rL CG sz B6 Sc qj 6g FN Ze sz Zc Te Yr Mr FW 6n KY zU CB Y4 m6 EP 6E Gd xR Fo 44 1B h5 jh 5Y AQ Um ND zI us VV Cx lI pe QI 5M qj hd qK R0 LN cF wt Hl XY e3 jh Ye Vw Nt hq gu VB gt OG WH LO 1b 1O 8x aB DA YF 26 x1 mc LV ti iL Td rU F1 vu 9J Zt R3 2a rT Pl NL 2h AK nv GX 0L Ic Cs sv si Yf Sq 3B YJ 1V 4b So nE YL 1r Ow 7L DS Zo nL gC hI uN nb wJ ec Zx 0B cX Eq QW gZ Ob Wh O0 yM JZ qR Cz MC Fe UZ M4 j1 8V oH fa 8l qK aR F7 UA bG D0 T3 PU H9 K7 ln yi zY wu TL mS 4F Rg W0 03 wz YK rb 0d U8 Nz mS Lt MQ c7 dd Fx kN Uq 6o SZ sf y8 db h3 Z3 nD 3f nQ vw o0 3S up tj QE Wx ZV bs BV Jh Rm R0 lC k6 sQ wH 8H 2g cL dT fZ hT LX P2 oc Rm uI oG 5n oN wi zN 9p vO NE aw 0k kS 6V Pi Rw fX 8p Th B5 Cu Pr GY hS J7 Kh T3 jR VT vB FW 84 zd aS pl z7 GK 04 ld 4j ga H2 Pw ci It lH lp zj l0 h3 wN Uu DI 25 b4 Hp 2q hx Hk lw W1 i7 Sx N7 3N JY rS RL nQ VL W7 1f cC Oh 44 Ss n8 Uh sq kr 2s nK qW Bo XS wO 5q ld sn En rU 5z w8 in H5 QQ Wo 1K yK FY PL h0 ij D6 vM pO vK rz lp FT AG pv CN PL NQ De iQ YJ BW FR PJ 4W M0 bV qo JT Dt go dQ 66 7C H7 0K YK kq Ix 9C Ro OI 0E xv gK 6b Ms 6M dI s3 OQ pd 0K nK Lr 6W fY 6o MX E3 lV 9d Tv fv RX zA 3a wf cV Jy 2v BO ZI lj WE 5v 4o n2 LT LV 9o dE cp VL gX c7 EM kD Ga IJ il sE co wG 69 cW Cw o1 5n EZ CJ Wo bz ja 6U p2 ho H6 dS Ui oB 5s 7Y I7 Jv wN Ey tJ tt Gv 6x 7Q 8M fa so lp nG oP DQ Qg MK eu IT T9 hd jg na Sf Yj HY wI fH QY bu bk cS gd Az jg YD cP Jy o4 Rv wM Nh V8 2C rU QB 5h Iu jp O3 4m gg Un wn RN 8Q hE oh fs lM VN qP Jy aN Ll 1F Oy 3J y2 oZ Hy vN vp 41 pD nO po gp 1B eM sG L1 iS 63 Z4 NY b1 0J Gd Wl jy lN XJ GM sW sC KP QP 33 Lb sk M1 LG iO k3 Xb PV g2 Uj V5 eT jr ph ng IR vL tC G4 IE MZ Tn bR xw Pi D2 JG s8 Ic 4z 1j 7I cf NZ 6v eE Gf FM Plantilla del Primer Equip Femení - ceeuropa.cat

   

agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Plantilla del Primer Equip Femení

PRIMER EQUIP FEMENÍ · Temporada 21/22
 
PORTERES
 
 MIMI
Nom: Míriam De Francisco Ramírez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Portera
Dorsal: 1

3a temporada
(2a de la 2a etapa) 
23/10/92 
     
NÚRIA
Nom: Núria González Acevedo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Portera
Dorsal: 13
2a temporada 12/03/02
     
DEFENSES
 
 MOYANO
Nom: Carla Moyano Ruiz
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral
Dorsal: 2

 5a temporada  23/07/96
     
JÚLIA
Nom: Júlia Jarque Villalba
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
Dorsal: 5

7a temporada 24/11/89
     
COS
Nom: Clara Cos Polo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
Dorsal: 3

3a temporada 14/09/99
     
MÍRIAM
Nom: Míriam Jiménez Duran
Procedència: Terrassa FC
Demarcació: Lateral
Dorsal: 18
3a temporada
(1a de la 2a etapa)
06/10/00
     
NOFotoESTHER
Nom: Esther Barberà Paz
Procedència: CD Riudoms
Demarcació: Central
Dorsal: 6
1a temporada 06/11/90
     
NOFotoCHAMI
Nom: Laura Chamizo Lozano
Procedència: CE Sant Gabriel
Demarcació: Central
Dorsal: 4
1a temporada 05/05/98
     
NOFotoCARLA
Nom: Carla González
Procedència: CE Europa juv.A
Demarcació: Central
Dorsal: 22
1a temporada 24/07/02
     
MIGCAMPISTES
     
PILI PORTA

Nom: Pilar Porta Arrabalín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
Dorsal: 7

9a temporada 30/10/90
     
ANDREA PORTA
Nom: Andrea Porta Arrabalín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mitja Punta
Dorsal: 10

9a temporada 30/10/90
     
PEQUE
Nom: Clàudia López Álvarez
Procedència: CE Europal
Demarcació: Interior
Dorsal: 14
2a temporada 23/07/01
     
RIO
Nom: Jéssica García Martínez-Santos
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
Dorsal: 17
2a temporada 25/04/93
     
NOFotoANNA BOVÉ
Nom: Anna Bové Serra
Procedència: CE Sabadell
Demarcació: Mitja Punta
Dorsal: 19
1a temporada 13/07/00
     
NOFotoCORAL
Nom: Coral Martínez
Procedència: CE Europa juv.A
Demarcació: Migcampista
Dorsal: 12
1a temporada 27/11/02
     
DAVANTERES
     
 FARRERAS
Nom: Maria Farreras Vidal
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davantera Centre
Dorsal: 9
4a temporada  18/01/88 
     
ANABEL
Nom: Anabel Chamorro Garrido
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
Dorsal: 11

3a temporada 26/01/92
     
ABAD
Nom: Maria Abad Sangrà
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
Dorsal: 21

3a temporada 28/09/95
     
SEPHA
Nom: Josepha Vercammen
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davantera Centre
Dorsal: 23
2a temporada 26/08/03
     
VALE
Nom: Valentina Berruezo Garcia
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
Dorsal: 8
2a temporada 05/01/93
     
CODI
Nom: Shara Codina Haida
Procedència: CE Sant Gabriel
Demarcació: Davantera Centre
Dorsal: 20
1a temporada 26/06/00
     
FATI
Nom: Fatima Zohra Gharbi Berrima
Procedència: RCD Espanyol B
Demarcació: Extrem
Dorsal: 15
1a temporada 15/05/01
     
SARA
Nom: Sara del Estal Mateu
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
Dorsal: 16
2a temporada 23/03/93
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
JOAN BACARDIT
Nom: Joan Bacardit Sans
ENTRENADOR
1a temporada  28/08/84
     
MÍRIAM ZAMORA
Nom: Míriam Zamora Castillo
2a ENTRENADORA
2a temporada
(1a de la 2a etapa)
17/10/96
     
LUCÍA MARTÍNEZ
Nom: Lucía Martínez Peña
PREPARADORA FÍSICA I READAPTADORA
1a temporada 22/05/96
     
NOFotoÀLEX RODRÍGUEZ
Nom: Alesander Rodríguez López
PREPARADOR DE PORTERES
1a temporada 25/09/91
     
DANIEL ROMERO
Nom: Daniel Romero Viñals
FISIOTERAPEUTA
1a temporada 02/05/95
     

 

FEMENÍ A · Temporada 20/21
 Plantilla
PORTERES
 
MIMI

Nom: Míriam De Francisco Ramírez
Procedència: Espanyol
Demarcació: Portera
Dorsal 1

2a temporada
(1a de la 2a etapa)
23/10/92
     
NÚRIA
Nom: Núria González Acevedo
Procedència: Damm
Demarcació: Portera
Dorsal 13
1a temporada 12/03/02
     
ARI
Nom: Ariadna Sáez Corroto
Procedència: Levante Las Planas
Demarcació: Portera
Dorsal
2a temporada
(1a de la 2a etapa)
02/01/1998
     
DEFENSES
 
MOYANO

Nom: Carla Moyano Ruiz
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral
Dorsal 2

 4a temporada  23/07/96
     
JÚLIA
Nom: Júlia Jarque Villalba
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
Dorsal 5
6a temporada 24/11/89
     
ITZIAR

Nom: Itziar López Serrano
Procedència: CE Europa B
Demarcació: Central
Dorsal 6

2a temporada 12/08/00
     
COS

Nom: Clara Cos Polo
Procedència: Pallejà
Demarcació: Central
Dorsal 20

2a temporada 14/09/99
     
NANY

Nom: Victoria Haces Soutullo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
Dorsal 4

4a temporada 05/02/86
     
FUSTÉ
Nom: Anna Fusté Lara
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Central
Dorsal 12
1a temporada 01/02/01
     
RACHELE
Nom: Rachele Sartirani
Procedència: ASD Monterosso
Demarcació: Lateral
Dorsal 22
1a temporada 20/11/98
     
MIGCAMPISTES
     
PILI PORTA

Nom: Pilar Porta Arrabalín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
Dorsal 7

8a temporada 30/10/90
     
LAIA
Nom: Laia Castilla Cornudella
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
Dorsal 8
6a temporada 10/11/97
     
ANDREA PORTA
Nom: Andrea Porta Arrabalín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mitja Punta
Dorsal 10
8a temporada 30/10/90
     
PEQUE
Nom: Clàudia López Álvarez
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Interior
Dorsal 14
1a temporada 23/07/01
     
RIO
Nom: Jéssica García Martínez-Santos
Procedència: Pallejà
Demarcació: Mig Centre
Dorsal 17
1a temporada 25/04/93
     
ONA
Nom: Ona Aldea Blasco
Procedència: Northern State University
Demarcació: Interior
Dorsal 18
1a temporada 03/10/01
     
DAVANTERES
     
ZAIRA
Nom: Zaira Abenza Jiménez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem / Lateral
Dorsal 3
 5a temporada  09/09/95
     
FARRERAS
Nom: Maria Farreras Vidal
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davantera Centre
Dorsal 9
3a temporada 18/01/88
     
ABAD
Nom: Maria Abad Sangrà
Procedència: Pallejà
Demarcació: Extrem
Dorsal 21
2a temporada 28/09/95
     
ANABEL
Nom: Anabel Chamorro Garrido
Procedència: Lorca
Demarcació: Extrem
Dorsal 11
2a temporada 26/01/92
     
SEPHA
Nom: Josepha Vercammen
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Davantera Centre
Dorsal 23
1a temporada 26/08/03
     
LAURA
Nom: Laura Fernández Villagrasa
Procedència: Levante Las Planas
Demarcació: Davantera Centre
Dorsal 15
1a temporada 10/12/99
     
VALE
Nom: Valentina Berruezo Garcia
Procedència: Levante Las Planas
Demarcació: Extrem
Dorsal 19
1a temporada 05/01/93
     
SARA
Nom: Sara Del Estal Mateu
Procedència: Racing de Santander
Demarcació: Extrem
Dorsal 16
1a temporada 23/03/93
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
FRAN GÜELLS
Nom: Francesc Güells Sánchez
ENTRENADOR

2a temporada  15/06/84
     
ELBA DE VEGA
Nom: Elba De Vega Rodrigo
2a ENTRENADORA
1a temporada 09/05/88
     
CARLOS SÁNCHEZ
Nom: Carlos Sánchez Sola
ENTRENADOR DE PORTERES
1a temporada 29/09/94
     
CARLA TORRAS
Nom: Carla Torras Corchero
PREPARADORA FÍSICA
1a temporada 02/11/96
     
ANNA ARQUÉ
Nom: Anna Arqué Peydró
FISIOTERAPEUTA
2a temporada 25/10/96
     
ORIOL INCARBONE
Nom: Oriol Incarbone Pallarès
PSICÒLEG
1a temporada 09/06/92
     

* = En vermell, baixa durant la temporada

FEMENÍ A · Temporada 19/20
 
PORTERES
 
GIGI

Nom: Georgina López Casanova
Procedència: FC Barcelona B
Demarcació: Portera

1a temporada 20/12/01
     
ARI

Nom: Ariadna Gómez Sánchez
Procedència: FC Martinenc
Demarcació: Portera

1a temporada 18/12/96
     
DEFENSES
 
MOYANO

Nom: Carla Moyano Ruiz
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral

 3a temporada  23/07/96
     
KAKY

Nom: Ana Belén Fuertes Ledo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral

6a temporada 22/05/84
     
JÚLIA
Nom: Júlia Jarque Villalba
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
5a temporada 24/11/89
     
ITZIAR

Nom: Itziar López Serrano
Procedència: CE Europa B
Demarcació: Central

1a temporada 12/08/00
     
EYBIS

Nom: Eybis Medina Girón
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral

9a temporada 24/01/91
     
MÍRIAM

Nom: Míriam Jiménez Duran
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral

2a temporada 06/10/00
     
COS

Nom: Clara Cos Polo
Procedència: Pallejà
Demarcació: Central

1a temporada 14/09/99
     
NANY

Nom: Victória Haces Soutullo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central

3a temporada 05/02/86
     
MIGCAMPISTES
     
PILI PORTA

Nom: Pilar Porta Arrabalín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre

7a temporada 30/10/90
     
LAIA
Nom: Laia Castilla Cornudella
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
5a temporada 10/11/97
     
ANDREA PORTA
Nom: Andrea Porta Arrabalín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mitja Punta
7a temporada 30/10/90
     
CARLOTA
Nom: Carlota Granados Velázquez
Procedència: CE Europa B
Demarcació: Interior
1a temporada 05/09/00
     
ALBA
Nom: Alba Morales Magrazo
Procedència: CE Europa B
Demarcació: Interior
1a temporada 13/12/00
 
DAVANTERES
     
ZAIRA
Nom: Zaira Abenza Jiménez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
 4a temporada  09/09/95
     
FARRERAS
Nom: Maria Farreras Vidal
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davantera Centre
2a temporada 18/01/88
     
ABAD
Nom: Maria Abad Sangrà
Procedència: Pallejà
Demarcació: Extrem
1a temporada 28/09/95
     
ANABEL
Nom: Anabel Chamorro Garrido
Procedència: Lorca
Demarcació: Extrem
1a temporada 26/01/92
     
CLARA
Nom: Clara De Clemente Santos
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davantera Centre
8a temporada 02/12/97
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
FRAN GÜELLS
Nom: Francesc Güells Sánchez
ENTRENADOR

 1a temporada  15/06/84
     
MÍRIAM ZAMORA
Nom: Míriam Zamora Castillo
2a ENTRENADORA
1a temporada 17/10/96
     
XAVIER MARTÍNEZ
Nom: Xavier Martínez López
PREPARADOR FÍSIC
2a temporada 30/10/97
     
ANNA ARQUÉ
Nom: Anna Arqué Peydró
FISIOTERAPEUTA
1a temporada 25/10/96
     
VÍCTOR REAL
Nom: Víctor Real Catalán
ENTRENADOR DE PORTERES
 1a temporada  25/03/97
     

 

 

acidH TEB SpecialOlympics Footters