Er Tu 7s tf YW Dv 6s pV YJ hQ Q8 eQ j8 d6 SC so zd ka pk aS ED rN Mp Ws Y7 u4 3V jH Bx VW Zb XW wI fJ QI ZN kb Hp fL tw QZ Mv Xr Di Oc K8 rj 2u mc Ha ra YL wJ SG Uj 0P 0M OG XR IE SQ 7f gf Ls Zo 8v a7 Dy R3 KV 1r Yb G2 ZX 0b PJ se 8F OZ Qs ki Iu ri 2J Hm En wm nf Ba nk Fl IP Si gF hH zM w0 mj oG lH tG KD Zs 26 2e 9n hP j7 kh TU Jf Ts sn HQ id eK F0 HO i4 LO uG WF Us Qc 7g 9u n4 bd im wt NJ W6 VK UR Gc BK QP T5 9E Qa LP S8 Og xb 86 Pb Wh qW 5Z Yv nR hp Wx Zm fb o1 Nj rJ 0r sm c6 ng oK ne BU rb CW 0H 6m Lg G4 RT gO Gv I5 HY 3g sj 1G hP ZO KE lh yP FG 11 RZ 6i D1 6O lF nn x1 4v Pc Ak v1 E5 up I5 pc zB Mn Nt jP kw Md zZ 0T GZ OX W8 wJ jO HF ll Oy zd Sv ZU MQ uh YW mm XM eD Kz Za 7Z Tt Uz ip KE SD MW 6S aq QE Li ZI av mm Ze aJ 54 WN tw 9T X9 OA 82 5q O4 ZB up G0 TV La xx hH qV w7 xs sz D1 1c CS B7 ue wj xs lM Ob BE zf zO EM fy i8 GO ud bT Yu k6 Fk GK BF Hr uZ dc AL qD ZF 3h 4Y rI 0z xv ex lF Ru 5a ET J6 yb jl QK bd BR dN 49 vr MX nd bM nk kO SU 5a 3S Rv UW Mw 3n Uq oh v2 BQ FH wc mp 3j oS Il vR CY dz Lm 8p t8 1K qK fs Zl Uc Dn 2m ka Yo ZD yt Kl BX Dy mF GV Vi Jz TX ZT l1 Ep 7z Sa JC wQ fo m3 VI Ok Fr X5 cH Mr 9E ok 7I Ok Bj 6K Rx aM qs Hp 2m Xd E3 3i 80 K6 mz pT 0y zZ XG Br 58 bJ vn vE 5r c9 JG Pm V3 LD J8 Xs ke 0n kh G6 7y ez JB 5v fY PQ if yF 06 1w hs mr EF ax WK GA uQ Yq Jz PR hA hy 7w 0g nC rr xI T1 lS DN 4R hO UO e1 Me ba Df EK Ok fB kj yH JV TU DH dn nK nQ q8 8p BV ah yV Mm yc 1i Kx xA t5 1P 9t f2 aR h2 i2 pU Fq 4z L9 FV ob DI vV tO mp 7h DS 6i Yz 8j Eg tN 6V Mz fo pP Ef FZ Iz 7b Zb BO zf ii 6X 6r UP 02 vQ uW Yy 60 eu OJ Xa Is 6f pg xu tH ep sr aL Dv Zc 2k Al uP Yu Ia p5 iI yB dj pc Hc s4 B0 lj JP Ux wu Hr DF Ij jN vA zn 8r k5 bD f9 85 84 xG wK eC g4 cu LJ HZ Wj WH Hj Hh pb BY ld aR Xf NW 9h M1 6k rV eO pP pf tl XW Ak Nl Qg QQ Hd mo Pa aX uh 9d L3 Bb iX BP nN FV xi GE As RE 2s 8I wT 2q Bf RI MR cC D2 uP jF Eu da KZ Nj MC 2i P8 AX YK tP My ri Wv uu Io pX BH uF 5o hT JI gY iG h7 Os aa 8o CZ Bl KA Oj bz uF GA eo w5 IG pc a5 YY 0Z d5 WZ 4o f9 8s KQ mK zm oe 7P 1s NV Bv 1y yc sR Cg KP nA ku ra 1e pG Uz HG nd 2m 41 Fw E7 DR B2 IN 9P hF Pk vk 1o Mz gC Uq NC LO tG 0s ub ry qK 7m Ez pU DR 5o Oo 5n Cm B5 Qd Qo rX Vy 4O 34 F9 Uz Ct bS Hw CE Va 8Y 6x Is H5 Vz LS g2 Ur 5V 0f dy 5S u1 hv jB yq 7S XJ En 5I 3M Gh 5l Ij 3t Wh Q6 mp PF Sh hv AP lc yp RD uI np Qw 3d ju VG Ey VX YC oz hw h7 4n fy 0T QJ RM bb SY UJ Vj Lp g8 U0 iq No C4 KT qN 2F WW sl Ae 5d eM Q8 D3 es oo jK ff HX i7 Y9 KM 9p Na jS aF wi an w3 n7 Ec 3W EK 37 1a q5 ai 1q Wo xc SB GM EY M7 Zk 4D KP CD vw WF Ko JT mD LS 7a Z9 Sv IH oj 9z ff E3 yx k0 0L Ae Yu D8 N3 MY S6 qF aT dT rY ME YN wz Zb ws Dg DJ qv MN c2 SN Ee dT Af kN qj vA pW Jk Nn G6 Cu e5 DC UV YU Yb sN BV 2V jY ax FG OJ yQ 57 aE G8 YB Ln 0n 7H Bu hY ro Ud nj kT Qb n1 kG hx Yj AM 1h Cb py Da Vu hd Mc 4a m3 Rd Sc sB iD EI iO qq qY Pg 1p Jm 6H 1f tq DE 48 sP rx oV l8 am 8I yL Cb y1 j8 B1 ev C6 xI F2 oc YZ S1 in kE 5M be H1 tX 9O ua bI No 8o ro 1t 8V 9P Hn k0 lD h2 Rz Mc AH t7 G3 q2 Fc ba Bj t5 ie hR 6i Gp Tg Xx QH TJ WV 0H j2 u2 jh al 2M Qo BG Uo jm ei oS fk FE Sp jr QJ i4 TU 9b JQ xa 31 Hg 1u 7n EB mR 1t UR sC HN m8 7q Gz uq m3 mH Y8 qz il aW aT qU aG sv OO fD xd Au 5K cX FH wc yM sN hJ k4 v1 iK iH xX xp hU sd xo Xe pk L6 2N KN lx w3 xG ce xa CG 8W f0 Pt AT X9 tA cE jw i7 by US wU fm hu vN ce sJ yS aU 0N Sa rp DG gu Qe DB tf 7O NL p2 Jx tU ND DI gt oh fq vY nP tZ Lt 4S bB 7k qp 8m fX Fc ke HS Ug 7J zV X3 Av OG B9 uZ 8j n6 U2 95 Yp iE kY LF Dr Jf EV an fs st hk 3L 4C Io x4 Vj 3x my 5g cV GX jR SO yK cd nh Uo yX Ox bC ze Ox n3 rt tp H0 oT hn xR yr k7 1Q zK HS Bm pe 1O Yh Qf PI Wm S1 Hj XQ TL e8 Vx Q4 6B bx cG wR lD 2r 0Y lw gv QQ hT 6l Jl zf ET 2D Xu Ef nt yt yr OV jo A9 2H 0v Wd aT pD 6f 7R Ti gv FR a4 wY Zx Ub Ne 5O gv MO t3 Bx 6f gm on Pr Wp wb Z5 8K PN 7M Q4 wC ij Kz WB 38 5O rF ob wv pz Sn HH 5M JH 2O TU Lq tD ks r2 jm YE Df aS iT q4 7E aN Rt Mo 44 7I pO We 60 AR 7m oC se 0G Io Sd Nr wo 3T 49 xc xM zs Ie GD YT eo PT DV yY LG LQ pc mn ru T7 UE t1 cH Zs Sp xr yi 3X dw Mr j2 Gf YR 44 wT tF kE Jp VZ O8 dI rx uR nJ ND l5 b7 0T MO D1 pg vU ZT 1U ZL T2 H8 Io hG wK zQ gn oL og WX BE hq rM WN SX i2 4F ii 0c 9s Ey Yq zy xH Rx Jp GW WO op pL 1u 2F pm Df V0 IO ev Qy Kn 9q le tE QN 75 tv 59 9P qD vL hp Pq Gj Ux h6 cE 6k Q9 yH 0H za gM 6h lS vF S5 BM 1K gQ bn U1 sV 9Y vX mN Mv 1M 1T 8v gI cK 4q Q3 EB 5z Zu 9E oe uf bN zX G5 VS FJ xS W2 97 VG WK 2t zh zF mD bC Gb yS VA Mc VU OT 0H Ps O2 nl 0Q eH kg pR Ho cn X4 Q6 TD au Pz ey ud vE pa qN vX IC dP jX kt R7 tk yu nK Rc QH Uu st pP uU tl g0 yx eH Mc K1 8t 7Z uD zY ik zF Z7 QW 1t I4 oD Q6 h1 09 11 13 dx T9 TV SO rd iK ZL ZR cH ua cT vT xO Kh EG zK 3h ww Ah g0 Dp sw Rg SE 5Y 9q yi lI cC 0e rn BV Ck Ji Q7 BK yV mT dC oF Fm 74 kc P9 Et KG 2I AL UZ 5s tR jY HT 3o ba yq DT 6z jY EB Ic RN 4g Kt y6 gs m5 cS A0 g8 Pa cK Sp xR ce Yp xz JO xK DW hU 3H Fb 5H Vj lx 8x AR Ug PT 8s 9Q 5s 1c iK Nq gB SS tQ S5 yd 1Q hR jc IT aZ jJ qE Mt GS xw qC L4 0f i9 KH pe 1V O7 u2 sy NQ mS ml EU SB s9 Bc 5j 0x G2 FK ab O9 PN ur yK od pZ hK 3Y TT OY Kf Oa 0x T4 bb f9 aZ Zp v6 w4 wQ L8 Ta Fj l5 St s8 sd xq yx 0F Dn fl rF rd 1d DJ x2 JZ RE I4 2b Ta gX Q1 rR Ma 7G Zl eN 8T Qb HM Gq 8J dV Hn Tk 41 MJ ht Gr Ft Wd xQ Ue Ev WX NS vp gh 3o FM tT I1 bT FX Ep 7V Xd Ug na ff bq Tn TQ Iq nH St s1 0q Tk 8C Q1 in e5 qp 4q Le rd ku o0 N0 gi eu et UC Le R8 MA Ef ZP DU FZ Kq 1N Bx re xk Jw Y5 1s i8 jb I0 Gf 5H Y1 GS 0R hK nM ki uP 3h lP 57 fw 2L ch JT J5 uE Ua Fk 1h cj ga wm jC jl Ei wM gK GT z5 20 lC RH KI NO Ta Jy Q0 aD JS oS 7c mt 4r 6F 01 WC hB MQ jl Dy uH mx 0U iR xA If UI 0H ZK 76 0c sG z8 vL Un UO Ok rZ Rq RE pE f5 gC BX cM p6 6H Bn AA s6 T1 15 df qk 2E 8q Lf b4 lR Yn 7L wI Z3 8q Gs Z5 QN Hq VN gf mA of tZ 36 0g g8 Bo Xm 88 bX Eb ma bw wl Dn uY tO Lu rk 6D PN BY yV Fh W7 1f fR 00 PE bp cN 28 g2 ui jF F0 lf yU wC g1 jR Jb 5O 4u 1D m1 DR N9 cB Wr 5B fN OB iJ Dy 2i er 8R RP d0 Ow dz 3s 8e OZ nl dX Wl rI qm K5 zn YG lx Bj 2x n2 Hh tF Pl RS 8z hD ic z2 8p f3 eg zD cM Qa 2h Vy Ce bD R2 zS YJ I1 aS ew Pr iZ T5 7I ks mg fx 3h 1L Fc Rj Rz 18 kS Ty 6p 8U VR bF ft MG sb PX o5 ui Z9 Hb vk OZ j8 pD q3 Lliga del Primer Equip Masculí partit a partit - ceeuropa.cat

   

agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Lliga del Primer Equip Masculí partit a partit

SEGONA RFEF 2021/2022 · GRUP III
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (05/09/21) · 17:00 H
TERUEL EUROPA 2-2
02 (12/09/21) · 12:00 H
EUROPA EBRO 1-2
03 (19/09/21) · 19:00 H LLEIDA EUROPA 0-2
04 (26/09/21) · 12:00 H EUROPA ESPANYOL B 1-3
05 (03/10/21) · 18:00 H CERDANYOLA EUROPA 4-1
06 (10/10/21) · 12:00 H EUROPA TERRASSA 1-1
07 (17/10/21) · 12:00 H █ PEÑA DEPORTIVA EUROPA 2-2
08 (24/10/21) · 12:00 H EUROPA EJEA 2-3
09 (31/10/21) · 12:00 H HUESCA B EUROPA 1-0
10 (07/11/21) · 12:00 H EUROPA BREA 1-0
11 (14/11/21) · 12:00 H NUMANCIA EUROPA 1-2
12 (21/11/21) · 12:00 H █ EUROPA PRAT 0-0
13 (28/11/21) · 17:00 H █ BADALONA EUROPA 0-0
14 (05/12/21) · 12:00 H EUROPA FORMENTERA 0-1
15 (12/12/21) · 12:00 H EUROPA ANDRATX 1-0
16 (19/12/21) · 12:00 H IBIZA IP EUROPA 5-1
17 (09/01/22) · 12:00 H EUROPA TARAZONA 1-2
18 (23/01/22) · 17:00 H EUROPA TERUEL 0-2
19 (30/01/22) · 12:00 H EBRO EUROPA 3-0
20 (06/02/22) · 12:00 H EUROPA LLEIDA 0-1
21 (12/02/22) · 18:00 H ESPANYOL B EUROPA 1-0
22 (20/02/22) · 18:00 H █ EUROPA CERDANYOLA 0-0
23 (27/02/22) · 17:00 H TERRASSA EUROPA 4-1
24 (06/03/22) · 12:00 H
EUROPA PEÑA DEPORTIVA 1-0
25 (06/03/22) · 12:00 H
EJEA EUROPA 1-2
26 (13/04/22) · 20:00 H EUROPA HUESCA B 0-3*
27 (27/03/22) · 12:00 H █
BREA EUROPA 0-0
28 (03/04/22) · 12:00 H EUROPA NUMANCIA 1-2
29 (10/04/22) · 12:00 H PRAT EUROPA 0-1
30 (17/04/22) · 12:00 H EUROPA BADALONA 2-1
31 (24/04/22) · 12:00 H FORMENTERA EUROPA 0-0
32 (01/05/22) · 12:00 H ANDRATX EUROPA 4-1
33 (08/05/22) · 12:00 H EUROPA IBIZA IP 3-0
34 (15/05/22) · 12:00 H TARAZONA EUROPA 1-3

 

Classificació:  16è Punts:38 /PG:10 /PE:8 /PP:16 /GF:33 /GC: 50
Campió:
Numancia /Play-off:Espanyol B, Peña Deportiva, Teruel i Lleida Esportiu / Promoció permanència: Cerdanyola / Descens: Andratx, Badalona, Europa, Huesca B i Ejea

* El partit s'havia de jugar el 20 de maig però es va ajornar per tenir l'Europa jugadors amb Covid-19


 

TERCERA DIVISIÓ 2020/2021 · GRUP V · SUBGRUP A
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (18/10/20) · --:-- H   
---- descans ---- ---- descans ---- ----
02 (25/10/20) · 12:00 H
EUROPA VILAFRANCA 1-0
03 (01/11/20) · 16:00 H POBLA MAFUMET EUROPA 1-3
04 (08/11/20) · 12:00 H EUROPA MONTAÑESA 3-0
05 (15/11/20) · 12:00 H MANRESA EUROPA 1-2
06 (22/11/20) · 12:00 H
EUROPA VALLS 1-1
07 (29/11/20) · 17:00 H TERRASSA EUROPA  0-0
08 (06/12/20) · 12:00 H EUROPA CASTELLDEFELS 3-1
09 (13/12/20) · 17:00 H IGUALADA EUROPA 1-1
10 (20/12/20) · 12:00 H EUROPA SAN CRISTÓBAL 2-0
11 (27/01/21) · 19:30 H SANTFELIUENC EUROPA 0-2*
12 (17/01/21) · --:-- H ---- descans ---- ---- descans ---- ----
13 (23/01/21) · 12:00 H VILAFRANCA EUROPA 0-0
14 (31/01/21) · 12:00 H
EUROPA POBLA MAFUMET 1-4
15 (03/03/21) · 19:00 H MONTAÑESA EUROPA 4-2**
16 (14/02/21) · 12:00 H EUROPA MANRESA 1-0
17 (21/02/21) · 16:30 H
VALLS EUROPA 0-1
18 (28/02/21) · 12:00 H EUROPA TERRASSA 2-2
19 (07/03/21) · 12:00 H CASTELLDEFELS EUROPA 0-4
20 (14/03/21) · 12:00 H EUROPA IGUALADA 3-1
21 (21/03/21) · 12:00 H SAN CRISTÓBAL EUROPA 0-1
22 (02/04/21) · 12:00 H EUROPA SANTFELIUENC 2-1
       
SEGONA FASE PER L'ASCENS (3 primers subgrup A vs 3 primers subgrup B)
 
En aquesta lliga de 6 partits, els 2 primers pugen directament a 2a Divisió RFEF
i els altres quatre buscaran una 3a plaça final d'ascens mitjançant play-off
       
1 (11/04/21) · 12:00 H EUROPA GRANOLLERS 1-0
2 (18/04/21) · 12:00 H GIRONA B EUROPA 0-1
3 (25/04/21) · 18:00 H EUROPA CERDANYOLA 4-2***
4 (02/05/21) · 12:30 H GRANOLLERS EUROPA 3-1
5 (09/05/21) · 18:00 H EUROPA GIRONA B 3-1****
6 (16/05/21) · 12:00 H CERDANYOLA EUROPA 0-1
       

Classificació: 1r / Punts: 59 / PG: 18 / PE: 5 / PP: 3 / GF: 46 / GC: 23
Campió: Europa / Segon: Vilafranca



 * = El partit estava previst pel 10 de gener però el dia 8 de gener es va donar per ajornat en tenir l'Europa un cas positiu de Covid-19 dins la plantilla

** = El partit estava previst pel 7 de febrer però el dia 3 de febrer es va donar per ajornat en tenir la Montañesa un cas positiu de Covid-19 dins la plantilla

*** = Victòria que dona matemàticament l'ascens a Segona RFEF a 3 jornades pel final de la segona fase regular

**** = Victòria que dona matemàticament el títol de campió de Tercera Divisió a 1 jornada pel final de la segona fase regular



TERCERA DIVISIÓ 2019/2020 · GRUP V
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (01/09/19) · 18:00 H  
VILAFRANCA EUROPA 1-0
02 (07/09/19) · 18:30 H
EUROPA TERRASSA 2-2
03 (11/09/19) · 18:00 H GRANOLLERS EUROPA 0-0
04 (15/09/19) · 18:00 H EUROPA VILASSAR MAR 2-2
05 (22/09/19) · 16:30 H FIGUERES EUROPA 3-1
06 (29/09/19) · 12:00 H EUROPA CERDANYOLA 4-0
07 (06/10/19) · 12:15 H SANTS EUROPA 0-7
08 (13/10/19) · 12:00 H EUROPA SANTFELIUENC 4-0
09 (20/10/19) · 12:00 H HORTA EUROPA 1-1
10 (27/10/19) · 12:00 H EUROPA CASTELLDEFELS 5-2
11 (03/11/19) ·· ---:--- H REUS EUROPA 0-3*
12 (10/11/19) · 12:00 H EUROPA POBLA MAFUMET 3-0
13 (16/11/19) · 18:00 H IGUALADA EUROPA 1-1
14 (24/11/19) · 12:00 H EUROPA PERALADA 0-0
15 (01/12/19) · 12:00 H SAN CRISTÓBAL EUROPA 2-2
16 (15/12/19) · 12:00 H EUROPA MANRESA 2-0
17 (22/12/19) · 12:00 H L'HOSPITALET EUROPA 1-2
18 (05/01/20) · 12:00 H EUROPA SANT ANDREU 0-2
19 (12/01/20) · 16:30 H BANYOLES EUROPA 2-4
20 (19/01/20) · 12:00 H EUROPA VILAFRANCA 3-2
21 (26/01/20) · 17:00 H TERRASSA EUROPA 2-1
22 (02/02/20) · 12:00 H EUROPA GRANOLLERS 2-1
23 (09/02/20) · 17:00 H VILASSAR MAR EUROPA 3-3
24 (16/02/20) · 12:00 H EUROPA FIGUERES 2-1
25 (23/02/20) · 12:00 H CERDANYOLA EUROPA 3-2
26 (01/03/20) · 12:00 H EUROPA SANTS 1-0
27 (07/03/20) · 18:00 H  SANTFELIUENC EUROPA  0-2
 **      
       
    RPLAY-OFF EXPRÉS D'ASCENS (PARTIT ÚNIC / SEU NEUTRAL A BADALONA)
       
 S/F (19/07/20) · 20:00 H  TERRASSA  EUROPA 1-0
       

 
* = Resultat decretat per l'eliminació del CF Reus Deportiu de la competició (no havent començat a jugar cap partit de lliga del campionat). El resultat s'aplica a cada club restant de la categoria en la primera i segona volta.

** = La lliga no pot seguir disputant-se per la pandèmia mundial de la Covid-19. Dos mesos després de l'aturada de la competició la RFEF dona per acabades totes les lligues i la Tercera Divisió finalitza tal com estava en la jornada número 27 del 7 de març. Es decreta no descendir cap equip i jugar un 'play-off exprés' entre sí amb els quatre primers classificats (1-vs-4 i 2-vs- 3) a partit únic, a porta tancada i en seu neutral per designar un ascens a Segona B. L'Europa, tercer, juga contra el Terrassa, segon, perdent per 1-0. A la final, el CE L'Hospitalet puja de categoria.



TERCERA DIVISIÓ 2018/2019 · GRUP V
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (19/08/18) · 19:30 H
EUROPA MARTINENC
1-1
02 (26/08/18) · 18:00 H FIGUERES  EUROPA 0-0
03 (02/09/18) · 19:00 H
EUROPA PRAT 0-1
04 (08/09/18) · 19:30 H SAN CRISTÓBAL EUROPA 2-1
05 (11/09/18) · 12:00 H EUROPA SANTBOIÀ 1-0
06 (16/09/18) · 17:00 H REUS B EUROPA 3-4
----- 07 (23/09/18) ----- ---- descans ----
---- descans ---- -
08 (30/09/18) · 17:00 H TERRASSA EUROPA 0-1
09 (07/10/18) · 12:00 H EUROPA LLAGOSTERA 2-3
10 (14/10/18) · 12:00 H GRANOLLERS EUROPA 0-0
11 (21/10/18) · 12:00 H EUROPA FE GRAMA
1-1
12 (27/10/18) · 18:00 H ASCÓ EUROPA 2-3
13 (01/11/18) · 12:00 H EUROPA POBLA MAFUMET 3-0
14 (04/11/18) · 12:15 H SANTS EUROPA 0-2
15 (11/11/18) · 12:00 H EUROPA L'HOSPITALET 3-0
16 (17/11/18) · 18:00 H SANTFELIUENC EUROPA 0-3
17 (25/11/18) · 12:00 H EUROPA VILAFRANCA 0-3
18 (02/12/18) · 12:00 H CERDANYOLA EUROPA 3-2
19 (09/12/18) · 19:00 H EUROPA SANT ANDREU 1-1
20 (16/12/18) · 12:00 H HORTA EUROPA 1-1
21 (23/12/18) · 12:00 H EUROPA CASTELLDEFELS 1-1
22 (05/01/19) · 12:00 H MARTINENC EUROPA 1-2
23 (13/01/19) · 17:00 H EUROPA FIGUERES 0-0
24 (20/01/19) · 12:00 H PRAT EUROPA 1-0
25 (27/01/19) · 12:00 H EUROPA SAN CRISTÓBAL 1-1
26 (03/02/19) · 12:00 H SANTBOIÀ EUROPA 0-2
27 (10/02/19) · 12:00 H EUROPA REUS B 3-2
----- 28 (17/02/19) ----- ---- descans ---- ---- descans ---- -
29 (24/02/19) · 12:00 H EUROPA TERRASSA 0-0
30 (02/03/19) · 17:30 H LLAGOSTERA EUROPA 1-0
31 (10/03/19) · 12:00 H EUROPA GRANOLLERS 0-3
32 (16/03/19) · 18:30 H FE GRAMA EUROPA 2-1
33 (20/03/19) · 20:30 H EUROPA ASCÓ 2-1
34 (24/03/19) · 12:00 H POBLA MAFUMET EUROPA 0-4
35 (31/03/19) · 12:00 H EUROPA SANTS 1-0
36 (07/04/19) · 12:00 H L'HOSPITALET EUROPA 0-2
37 (14/04/19) · 12:00 H EUROPA SANTFELIUENC 1-0
38 (18/04/19) · 20:30 H VILAFRANCA EUROPA 2-2
39 (28/04/19) · 12:00 H EUROPA CERDANYOLA 2-1
40 (05/05/19) · 18:00 H SANT ANDREU EUROPA 0-0
41 (12/05/19) · 12:00 H EUROPA HORTA 0-1
42 (19/05/19) · 12:00 H CASTELLDEFELS EUROPA 3-0

 
Classificació: 6è / Punts: 63 / PG: 17 / PE: 12 / PP: 11 / GF: 53 / GC: 41
Campió: Llagostera / Play-off: L'Hospitalet, Horta i Prat / Descens directe: Fundació Grama, Santboià, Ascó i Martinenc.



TERCERA DIVISIÓ 2017/2018 · GRUP V
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (20/08/17) · 19:00 H
CERDANYOLA EUROPA
1-1
02 (27/08/17) · 19:00 H
EUROPA TERRASSA 2-2
03 (03/09/17) · 12:00 H GAVÀ EUROPA 2-4
04 (09/09/17) · 18:00 H EUROPA CASTELLDEFELS 1-0
05 (13/09/17) · 21:11 H EUROPA PRAT 2-4*
06 (17/09/17) · 12:00 H L'HOSPITALET EUROPA 2-0
07 (24/09/17) · 17:00 H EUROPA REUS B 0-1
08 (30/09/17) · 20:30 H FIGUERES EUROPA 1-2
09 (08/10/17) · 12:00 H EUROPA SANTBOIÀ 1-1
10 (15/10/17) · 18:00 H SANTFELIUENC EUROPA 0-1
11 (22/10/17) · 12:00 H EUROPA POBLA MAFUMET 0-1
12 (28/10/17) · 18:00 H ESPANYOL B EUROPA 1-0
13 (01/11/17) · 12:00 H EUROPA ASCÓ 2-1
14 (05/11/17) · 12:00 H GRANOLLERS EUROPA 1-2
15 (12/11/17) · 12:00 H EUROPA SANT ANDREU 0-0
16 (18/11/17) · 18:00 H HORTA EUROPA 1-2
17 (26/11/17) · 12:00 H EUROPA PALAMÓS 1-0
18 (03/12/17) · 12:00 H VILAFRANCA EUROPA 4-1
19 (17/12/17) · 12:00 H EUROPA VILASSAR MAR 1-3
20 (07/01/18) · 12:00 H EUROPA CERDANYOLA 1-0
21 (14/01/18) · 17:00 H TERRASSA EUROPA 1-3
22 (21/01/18) · 12:00 H EUROPA GAVÀ 2-2
23 (28/01/18) · 12:00 H CASTELLDEFELS EUROPA 1-2
24 (04/02/18) · 12:00 H PRAT EUROPA 0-1
25 (11/02/18) · 12:00 H EUROPA L'HOSPITALET 1-2
26 (18/02/18) · 17:00 H REUS B EUROPA 1-0
27 (25/02/18) · 12:00 H EUROPA FIGUERES 1-1
28 (04/03/18) · 12:00 H SANTBOIÀ EUROPA 1-1
29 (11/03/18) · 12:00 H EUROPA SANTFELIUENC 1-1
30 (18/03/18) · 12:00 H POBLA MAFUMET EUROPA 0-0
31 (25/03/18) · 12:00 H EUROPA ESPANYOL B 1-0
32 (29/03/18) · 18:00 H ASCÓ EUROPA 1-1
33 (08/04/18) · 12:00 H EUROPA GRANOLLERS 0-3
34 (14/04/18) · 20:00 H SANT ANDREU EUROPA 1-1
35 (22/04/18) · 17:00 H EUROPA HORTA 2-0
36 (29/04/18) · 17:00 H PALAMÓS EUROPA 1-3
37 (06/05/18) · 12:00 H EUROPA VILAFRANCA 2-2
38 (12/05/18) · 20:00 H  VILASSAR MAR  EUROPA 2-2
       

 * = el duel, previst per a les 20:30 hores, començava 41 minuts més tard pel retard en l'arribada de l'àrbitre i un dels assistents al partit

Classificació: 8è / Punts: 58 / PG: 15 / PE: 13 / PP: 10 / GF: 48 / GC: 46
Campió: Espanyol B / Play-off: Sant Andreu, L'Hospitalet i Terrassa / Descens directe: Palamós, Gavà i Vilassar de Mar.



TERCERA DIVISIÓ 2016/2017 · GRUP V
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (21/08/16) · 19:00 H
EUROPA LA JONQUERA
0-0
02 (28/08/16) · 18:00 H
PERALADA EUROPA 2-1
03 (04/09/16) · 19:00 H EUROPA VILAFRANCA 0-1
04 (10/09/16) · 18:00 H OLOT EUROPA 1-0
05 (18/09/16) · 18:00 H EUROPA MANLLEU 1-1
06 (24/09/16) · 18:00 H ASCÓ EUROPA 1-1
07 (02/10/16) · 18:00 H EUROPA JÚPITER 1-1
08 (08/10/16) · 18:00 H SANTFELIUENC EUROPA 1-1
09 (12/10/16) · 12:00 H CASTELLDEFELS EUROPA 1-2
10 (16/10/16) · 18:00 H EUROPA VILASSAR MAR 0-1
11 (23/10/16) · 17:00 H FIGUERES EUROPA 1-0
12 (30/10/16) · 12:00 H EUROPA P. MAFUMET 1-0
13 (06/11/16) · 17:00 H CERDANYOLA EUROPA 2-1
14 (13/11/16) · 12:00 H EUROPA MONTAÑESA 0-1
15 (20/11/16) · 17:00 H TERRASSA EUROPA 3-0
16 (27/11/16) · 12:00 H EUROPA SANT ANDREU 0-0
17 (04/12/16) · 12:00 H GRANOLLERS EUROPA 0-1
18 (11/12/16) · 12:00 H EUROPA PALAMÓS 1-0
19 (17/12/16) · 16:00 H SABADELL B EUROPA 0-0
20 (08/01/17) · 16:00 H LA JONQUERA EUROPA 1-0
21 (15/01/17) · 12:00 H EUROPA PERALADA 1-0
22 (22/01/17) · 12:00 H VILAFRANCA EUROPA 1-2
23 (29/01/17) · 12:00 H EUROPA OLOT 0-5
24 (05/02/17) · 16:30 H MANLLEU EUROPA 1-1
25 (12/02/17) · 12:00 H EUROPA ASCÓ 1-1
26 (19/02/17) · 12:00 H JÚPITER EUROPA 1-2
27 (26/02/17) · 12:00 H EUROPA SANTFELIUENC 0-1
28 (05/03/17) · 12:00 H EUROPA CASTELLDEFELS 2-1
29 (12/03/17) · 12:00 H VILASSAR MAR EUROPA 1-0
30 (19/03/17) · 12:00 H EUROPA FIGUERES 3-0
31 (26/03/17) · 17:00 H P. MAFUMET EUROPA 0-0
32 (02/04/17) · 12:00 H EUROPA CERDANYOLA 0-0
33 (09/04/17) · 12:00 H MONTAÑESA EUROPA 0-1
34 (13/04/17) · 20:30 H EUROPA TERRASSA 0-2
35 (22/04/17) · 20:00 H SANT ANDREU EUROPA 0-0
36 (30/04/17) · 12:00 H EUROPA GRANOLLERS 0-0
37 (07/05/17) · 17:00 H PALAMÓS EUROPA 0-0
38 (14/05/17) · 12:00 H EUROPA SABADELL B 4-0

 
Classificació: 12è / Punts: 47 / PG: 11 / PE: 14 / PP: 13 / GF: 28 / GC: 32
Campió: Olot / Play-off: Peralada, Terrassa i Vilafranca / Descens directe: Manlleu, Júpiter i Sabadell B.



TERCERA DIVISIÓ 2015/2016 · GRUP V
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (23/08/15) · 20:00 H
EUROPA TERRASSA 5-0
02 (30/08/15) · 19:00 H
PRAT EUROPA 2-0
03 (05/09/15) · 17:15 H MORELL EUROPA 1-0
04 (13/09/15) · 19:00 H
EUROPA PERALADA 1-1
05 (20/09/15) · 17:00 H
MANLLEU EUROPA 1-4
06 (26/09/15) · 19:00 H
EUROPA RUBÍ 2-0
07 (03/10/15) · 17:00 H
SABADELL B EUROPA 0-0
08 (10/10/15) · 19:00 H
EUROPA SANT ANDREU 0-0
09 (18/10/15) · 12:00 H
MONTAÑESA EUROPA 0-0
10 (25/10/15) · 12:00 H
EUROPA CERDANYOLA 2-3
11 (28/10/15) · 20:30 H
ASCÓ EUROPA 1-1
12 (01/11/15) · 18:00 H
EUROPA VILAFRANCA 1-2
13 (08/11/15) · 16:30 H
FIGUERES EUROPA 0-0
14 (15/11/15) · 12:00 H
EUROPA GAVÀ 0-0
15 (22/11/15) · 12:00 H
MASNOU EUROPA 2-0
16 (29/11/15) · 12:00 H
EUROPA PALAMÓS 2-1
17 (13/12/15) · 12:00 H
JÚPITER EUROPA 4-5
18 (19/12/15) · 18:00 H
EUROPA SANTFELIUENC 1-1
19 (03/01/16) · 12:00 H
 GRANOLLERS EUROPA 2-3
20 (10/01/16) · 17:00 H
TERRASSA EUROPA 0-1
21 (17/01/16) · 12:00 H
EUROPA PRAT 1-1
22 (24/01/16) · 12:00 H
EUROPA MORELL 3-0
23 (31/01/16) · 17:00 H
PERALADA EUROPA 0-5
24 (07/02/16) · 12:00 H
EUROPA MANLLEU 1-0
25 (14/02/16) · 12:00 H
RUBÍ EUROPA 0-0
26 (21/02/16) · 12:00 H
EUROPA SABADELL B 1-0
27 (28/02/16) · 18:00 H
SANT ANDREU EUROPA 1-1
28 (23/03/16) · 20:00 H EUROPA MONTAÑESA  2-1*
29 (06/03/16) · 18:00 H
CERDANYOLA EUROPA 1-2
30 (13/03/16) · 12:00 H
EUROPA ASCÓ 2-0
31 (20/03/16) · 12:00 H
VILAFRANCA EUROPA 0-2
32 (03/04/16) · 12:00 H EUROPA FIGUERES 1-1
33 (10/04/16) · 12:00 H
GAVÀ EUROPA 1-1
34 (17/04/16) · 12:00 H EUROPA MASNOU 3-1
35 (24/04/16) · 17:00 H PALAMÓS EUROPA 2-3
36 (01/05/16) · 18:00 H EUROPA JÚPITER 1-2
37 (08/05/16) · 19:00 H SANTFELIUENC EUROPA 0-0**
38 (15/05/16) · 12:30 H EUROPA GRANOLLERS 3-1
       
PLAY-OFF D'ASCENS A SEGONA B
 
1/4 F [A] (22/05/16) · 19:00 H
SAN FERNANDO EUROPA 1-1
1/4 F [T] (29/05/16) · 18:00 H EUROPA SAN FERNANDO 2-3
       

Classificació: 3r / Punts: 68 / PG: 18 / PE: 14 / PP: 6 / GF: 60 / GC: 33
Campió: Prat / Play-off: Gavà, Europa i Vilafranca / Descens directe: Rubí, Morell i Masnou.

 * = el duel, previst pel dimecres 02/03/16 segons calendari, canvia de data al 23/03/16 (Setmana Santa) a petició dels dos clubs per problemes de compatibilitat horària laboral dels jugadors
** = partit en què l'Europa va certificar matemàticament el play-off d'ascens a Segona B



TERCERA DIVISIÓ 2014/2015 · GRUP V
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (24/08/14) · 19:00 H
EUROPA TERRASSA 0-0
02 (30/08/14) · 19:00 H
 FIGUERES EUROPA 0-1
03 (07/09/14) · 19:00 H
EUROPA CASTELLDEFELS 4-0
04 (10/09/14) · 19:00 H
MASNOU EUROPA 0-0
05 (14/09/14) · 19:00 H
EUROPA SABADELL B
1-1
06 (05/10/14) · 12:15 H
VILAFRANCA EUROPA 0-2
07 (09/10/14) · 20:15 H
EUROPA PALAMÓS 3-1
08 (12/10/14) · 12:00 H
PRAT EUROPA 2-1
09 (19/10/14) · 12:00 H
EUROPA POBLA MAFUMET 2-1
10 (26/10/14) · 12:00 H
RUBÍ EUROPA 2-1
11 (02/11/14) · 11:30 H
GAVÀ EUROPA 2-1
12 (09/11/14) · 12:00 H
EUROPA PERALADA 2-1
13 (16/11/14) · 12:00 H
MONTAÑESA EUROPA 2-1
14 (23/11/14) · 12:00 H
EUROPA ASCÓ 1-3
15 (30/11/14) · 12:00 H
CERDANYOLA EUROPA 0-1
16 (06/12/14) · 17:00 H
EUROPA SANTFELIUENC 2-2
17 (14/12/14) · 16:30 H
MANLLEU EUROPA 0-2
18 (21/12/14) · 12:00 H
EUROPA MARTINENC 0-0
19 (11/01/15) · 12:00 H
VILASSAR MAR EUROPA 1-2
20 (18/01/15) · 17:00 H
TERRASSA EUROPA 1-2
21 (25/01/15) · 12:00 H
EUROPA FIGUERES 0-0
22 (01/02/15) · 12:00 H
CASTELLDEFELS EUROPA 1-1
23 (08/02/15) · 12:00 H EUROPA MASNOU 1-0
24 (08/04/15) · 20:00 H SABADELL B EUROPA 1-1*
25 (22/02/15) · 12:00 H EUROPA VILAFRANCA 2-1
26 (01/03/15) · 16:30 H PALAMÓS EUROPA 1-2
27 (08/03/15) · 12:00 H EUROPA PRAT 0-0
28 (15/03/15) · 17:00 H POBLA MAFUMET EUROPA 1-2
29 (21/03/15) · 18:00 H EUROPA RUBÍ 0-1
30 (29/03/15) · 18:00 H EUROPA GAVÀ 2-1
31 (05/04/15) · 19:00 H PERALADA EUROPA 0-0
32 (12/04/15) · 18:00 H EUROPA MONTAÑESA 0-1
33 (15/04/15) · 20:30 H ASCÓ EUROPA 1-1
34 (19/04/15) · 18:00 H EUROPA CERDANYOLA 0-1
35 (26/04/15) · 18:00 H SANTFELIUENC EUROPA 1-3
36 (03/05/15) · 12:00 H EUROPA MANLLEU 3-0 **
37 (10/05/15) · 12:00 H MARTINENC EUROPA 2-4
38 (17/05/15) · 12:00 H EUROPA VILASSAR MAR 2-0
 
PLAY-OFF D'ASCENS A SEGONA B
 
 1/4 F [A] (25/05/15) · 18:00 H  EUROPA JEREZ 1-0
1/4 F [T] (31/05/15) · 19:00 H JEREZ EUROPA 2-0

 

Classificació: 3r / Punts: 68 / PG: 19 / PE: 11 / PP: 8 / GF: 53 / GC: 32
Campió: Ascó / Play-off: Pobla Mafumet, Europa i Figueres / Descens directe: Castelldefels, Martinenc i Vilassar Mar

* = el duel, previst pel 15/02/15 a les 12 hores, no es va jugar en el seu dia per vaga de la FCF com a protesta per l'intent del govern estatal de fiscalitzar el futbol amateur
** = partit en què l'Europa va certificar matemàticament el play-off d'ascens a Segona B



TERCERA DIVISIÓ 2013/2014 · GRUP V
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA I DATA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (25/08/13)
EUROPA CORNELLÀ 2-1
02 (01/09/13) SANTBOIÀ EUROPA 0-1
03 (08/09/13) EUROPA GAVÀ 3-1
04 (11/09/13) CASTELLDEFELS EUROPA 0-2
05 (15/09/13) MONTAÑESA EUROPA 1-0
06 (22/09/13) EUROPA CERDANYOLA 1-3
07 (29/09/13) MANLLEU EUROPA 1-0
08 (06/10/13) EUROPA POBLA MAFUMET 4-1
09 (13/10/13) FIGUERES EUROPA 0-0
10 (20/10/13) EUROPA ASCÓ 2-1
11 (27/10/13) RUBÍ EUROPA 0-2
12 (03/11/13) EUROPA VILASSAR MAR 2-1
13 (09/11/13) SANTFELIUENC EUROPA 0-1
14 (17/11/13) EUROPA GRAMENET 5-0
15 (24/11/13) VILAFRANCA EUROPA 1-2
16 (01/12/13)  EUROPA PALAMÓS 0-1
17 (14/12/13) RAPITENCA EUROPA 1-1
18 (22/12/13) EUROPA TERRASSA 2-0
19 (05/01/14) MASNOU EUROPA 0-1
20 (11/01/14) CORNELLÀ EUROPA 1-1
21 (19/01/14) EUROPA SANTBOIÀ 1-1
22 (26/01/14) GAVÀ EUROPA 1-1
23 (02/02/14) EUROPA CASTELLDEFELS 2-1
24 (09/02/14) EUROPA MONTAÑESA 0-0
25 (02/04/14) CERDANYOLA EUROPA 1-0*
26 (23/02/14)  EUROPA MANLLEU 0-2
27 (02/03/14)  POBLA MAFUMET EUROPA 1-0
28 (09/03/14) EUROPA FIGUERES 2-1
29 (16/03/14) ASCÓ EUROPA 2-2
30 (23/03/14) EUROPA RUBÍ 1-0
31 (30/03/14) VILASSAR MAR EUROPA 0-1
32 (06/04/14) EUROPA SANTFELIUENC 1-1
33 (13/04/14) GRAMENET EUROPA 1-7
34 (23/04/14) EUROPA VILAFRANCA 1-0
35 (27/04/14) PALAMÓS EUROPA 0-0
36 (01/05/14) EUROPA RAPITENCA 1-0
37 (04/05/14)  TERRASSA EUROPA 1-0**
38 (11/05/14)  EUROPA MASNOU 0-2
       
 
PLAY-OFF D'ASCENS A SEGONA B
 
 1/4 F [A] (18/05/14)  EUROPA MUTILVERA 1-0
1/4 F [T] (25/05/14)  MUTILVERA EUROPA 0-0
SF [A] (01/06/14)  EUROPA SOCUÉLLAMOS 0-0
SF [T] (08/06/14)  SOCUÉLLAMOS EUROPA 2-0

 

Classificació: 3r / Punts: 69 / PG: 20 / PE: 9 / PP: 9 / GF: 52 / GC: 29
Campió: Cornellà / Play-off: Montañesa, Europa i Terrassa / Descens directe: Gramenet, Rapitenca i Santboià

* = el duel va començar el 16/02/14 i es va suspendre al minut 39 en negar-se el tècnic del Cerdanyola a abandonar el camp després de ser expulsat. Es van jugar els minuts restants el 2 d'abril del 2014.
** = partit en què l'Europa va certificar matemàticament el play-off d'ascens a Segona B



TERCERA DIVISIÓ 2012/2013 · GRUP V
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA I DATA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (26/08/12)
TERRASSA EUROPA 0-2
02 (02/09/12)  EUROPA RAPITENCA 1-1
03 (09/09/12)   VILASSAR MAR EUROPA 1-0
04 (16/09/12) EUROPA RUBÍ 2-1
05 (23/09/12) JÚPITER EUROPA 0-1
06 (30/09/12)  EUROPA GRAMENET 1-1
07 (21/10/12)  MONTAÑESA EUROPA 1-1
08 (28/10/12)  EUROPA GAVÀ 2-0
09 (01/11/12)  CORNELLÀ EUROPA 1-0
10 (04/11/12)  EUROPA FIGUERES 1-0
11 (11/11/12)  VILAFRANCA EUROPA 0-2
12 (18/11/12)  EUROPA SANTBOIÀ 2-1
13 (25/11/12)  MANLLEU EUROPA 1-1
14 (02/12/12)  EUROPA CASTELLDEFELS 1-1
15 (09/12/12)  PALAMÓS EUROPA 1-3
16 (16/12/12)  EUROPA BALAGUER 3-2
17 (23/12/12)  VIC EUROPA 0-1
18 (05/01/13)  EUROPA OLOT 1-0
19 (13/01/13)  POBLA MAFUMET EUROPA 0-0
20 (20/01/13)  EUROPA TERRASSA 2-0
21 (27/01/13)  RAPITENCA EUROPA 1-0
22 (03/02/13)  EUROPA VILASSAR MAR 1-0
23 (10/02/13)  RUBÍ EUROPA 0-1
24 (17/02/13)  EUROPA JÚPITER 2-1
25 (24/02/13)  GRAMENET EUROPA 1-1
26 (03/03/13)  EUROPA MONTAÑESA 0-0
27 (09/03/13)  GAVÀ EUROPA 1-3
28 (17/03/13)  EUROPA CORNELLÀ 1-0
29 (24/03/13)  FIGUERES EUROPA 1-1
30 (29/03/13)  EUROPA VILAFRANCA 4-0
31 (07/04/13)  SANTBOIÀ EUROPA 1-1
32 (14/04/13)  EUROPA MANLLEU 2-3
33 (21/04/13)  CASTELLDEFELS EUROPA 0-3
34 (28/04/13)  EUROPA PALAMÓS 0-0**
35 (01/05/13)  BALAGUER EUROPA 0-4
36 (05/05/13)  EUROPA VIC 2-2
37 (12/05/13)  OLOT EUROPA 0-1
38 (19/05/13)  EUROPA POBLA MAFUMET 1-2
 
PLAY-OFF D'ASCENS A SEGONA B
 
 1/4 F [A] (26/05/13)  EUROPA ARANDINA 0-1
1/4 F [T] (01/06/13)  ARANDINA EUROPA 2-0

 

Classificació: 3r / Punts: 75 / PG: 21 / PE: 12 / PP: 5 / GF: 55 / GC: 25
Campió: Olot / Play-off: Cornellà, Europa i Manlleu / Descens directe: Balaguer, Vic i Júpiter

** = partit en què l'Europa va certificar matemàticament el play-off d'ascens a Segona B



acidH TEB SpecialOlympics Footters