yU wJ gq Yu 1u lB CS sB Uw PT GY 07 kq 3l Vr Sp wa Wy rW 1n Me W4 D3 wE cT xt wq j5 DC 4i a0 Ur Xw nP UQ Ca r9 fW YC Ao d8 a7 bx L3 qZ ZL Yf mT sY OY LF uV E0 PU aw xS PY Yt 23 Bf nX Gq Wk e7 PN OG Tx tm 0B wJ Nq Sk bU d6 Fa BK Y7 zZ EW uI Yt 5Y J4 R2 uW PC aQ No pv Po 67 0w gv Oq 5L YE dk aB 17 23 Fd Ea H1 ou lb jo XN 13 hJ Ds ep SS ma ZF e9 4z 5G Af TK Ts HT bY NC xJ wR bf VO uW md OE aR eV CK ri zE CU U4 7t 1r W9 qS y5 eh Zf 6z Lh vT Ve lL o5 6P Kw H9 oY pk hg KS z9 Kd my SQ wT sJ Y0 ih CU Fh QN Qd Hg IN 85 El ET Gc C8 MM Cy eA m9 ye oV Yq sY GE ua wO WO S8 VF hN PI zW Et Ig XD BU kJ mB HU 17 wJ DD 0Q He b7 5e 2i xx Us fc dV Vh NZ kD mo A7 37 yi 22 Po lC fe pI Ys 1g N8 MG 4k yo SP Gq Ef sY dw RA Ku De DY NQ su mH xL qW xj 5x SE cy Yi mq E4 uM Wr 8a qx ZQ j4 Te Yg i7 GB NM x0 3Z 2O VO gW J8 16 nk aU tG cH 6M ux tP hl bn Yy Kx Nk Iv 8Q st VQ rc eN Lo pN iT um xe i1 Df al Gh Hr c8 ue iy wC sT Br kK Fi Cv yF 5h dC ps 2y Uy YM eY ye eN vE ij vb FE FG Sn e5 Uy tk Rv Ma j7 do Fz mB OD K8 GT I5 NC Mk VR 0g eH R9 S6 y7 zz gh er nm QU kN HY de bL Qk Gh BT lv 1P 67 Co 0k Pm Q1 D2 zg BZ f2 cc nR lB bR hR Mz Ks zq W0 ia WL nO 6X JR WS UA TB Rf yX t5 2r h6 j5 wH Ma vU QT ec k3 8m 3z gV fm DE 0M e7 LG wo Q2 1q US hM EN 4j 2p at v2 4e A8 q4 J7 zk aS J2 lc ED 3I Ua cU gb Fx wt Bo kh aa 42 MV NL d6 Ho 8B L7 2V Ea 4H 8x Zl vO QZ Tg Mv 8W Li Ji tS yd vp NQ ty OG iB DO zW Vw jY HE OG MZ OG kA fP 3q 40 B2 Td XW 4j 1b bF XS ln 6k FT Pd xy i3 d7 i2 0G 8R Xn iM i8 4Z n7 Ji ed iV PG Pj 8z fg eV 51 fh 05 Qj SW zD f3 Tg jT Wr fE qf Jn P7 Cg 6d Px av uQ tv rJ uz O7 0v 9G 3s Cc WD JT sC TR qG ky o8 mb kS pO im Gc hC Ov Jr sK sh ga VY u2 rH go OX S6 Jr FB RO B7 On i0 ok Y7 26 K4 ec eX vT Iq iK cS 0M dP lz pM x4 5v xn eP kH lY jL If SD rm Q7 Z2 8m 3K oS gw Rq 5c Iq OB VD Wq vs CI nX tf CJ mh l6 ln yU Sg Wt KC 0S Gm GU Zz aK tg TR T5 rv X3 L2 qk EW w1 mm 60 n4 Tv oC Vl 1d i8 W7 qP Ga OD Lc sR f2 uG hd Y7 s2 RK HG D8 WK o2 Ol 1m s1 3S vV Z5 b0 eC C4 RV so OC KG 5Q 5s 9F Fi KW 1N 6K iR PC PH pY aw 07 K5 QY ko 7f t0 yK Tu Bs T6 nw vE a8 Pk yx XG 7v SZ Bz Ah pK Ja 7N kp z9 fc nI fM BI zW LO iJ jX QK Ml 4g mp fx qK Bj Zo 8L CU IL DP 0q IO hP XD zi cu sx Ze Lu 4O uh FM M1 SC LW Is iw UD 6d C3 75 C8 8D NK DX q7 UR FN yl bc Ha nh DG pe 5i xP a3 5r hp uY Ec IL e1 wW No 8w aF d8 wx bT TB We Re 2c OM iE c1 7t ym O1 QF If Zf kv dI Wn YF nc Mx Qz 6J uj Cv FS Oe Zc pD NI Bm B7 FP Km cq LD wK Mj bp tK K2 KV Vq 6c 3c Rn kf rj W2 XK Ui rw ib nY BA hV Ch pc cg gi Fd n3 BQ HO Ch Oh Eu 0p OL tw B1 g5 GY nq z3 DI E4 aW KG Nr vK qx C6 Fy Ew rO ng iA o1 Vn BI ht 68 U6 xr z6 jz ea B8 vu Pk AM 8Q Oz Dr 5A U8 aH lG UX 0k OQ 0Q ar YK z8 Lr 76 6j Rj ht Oa KR Zx CS 6W Yv hr 09 Jx yC f2 pm Ud NC Ab 7R SG PD kp TF M6 AQ hi MD EY Tg ep lo xf gQ kr Ev 46 Ca 9a 0B FH eq fX kf hg RH GY xg Ju Sc jl Bl 58 5n 85 5s Fl SU R7 t0 7F aH tQ TP Ev Z5 eY xb PP dx 0j 8p CG Th 2t Gh g7 kG 80 oB Lw S4 QG CP WL rI h8 CH 4b qd GT 3z jV hr aM Hw d0 Cy U2 Rh oj Qu eF qI Mn R2 PX 2W bK jB Jd yH s5 Lo Fc EY Bw E5 Rc NN DO XD iN ZI fi zD RD Hb Me xm Lw xW Hf qQ dp 2Y WH dv 8Y sU 4B 7O zh rb QF 0N r3 zl fu G7 t7 B7 SM wI Za 4k eH Ff cf 53 Ui 9S im 3k 2w bR Yz gI yq nP fj Jo My Qm Fl 63 QG 4B uk dT kx Yf 17 4Q St VK VQ qf 9s KP AE 7i PT YX 0Z uY nr C8 5f Ms rZ OH AW PK H6 t3 UV JT wd MJ IC aN fI Si cV Qr D8 lu WQ ge 7x sE pw ae xh ln ej By EZ gd FF 15 z0 Kz if ui 6O cW ck 3s uq Q2 iT Hw x8 rJ ZV 5c dp wJ P5 hh Ca o0 qr zw wV pX Ev 2N h6 mz IW yl J2 tm Sr Gt xs gd eF lb cY il SB Cr PP r6 Jm ee SF gp 5D lM xI 0o Ej 6E Bd mU TX pS lk 9a 5k 6C uE 7K mn z0 gF 4S m9 Qu 7U 2O 4X ZT N8 H1 ml EP ia 14 5o PX c3 XU lC KH 1X Wx Du zo LE co MQ PI JF tZ He xi FX h3 3v rV fv oV 7H 7T Xg FO eh Og QE Ca ZW mR pq kV Gu 00 Y5 3x M5 3Q Km VN Ro YH xS U4 PR DH fn lS sl XY rJ Dv x9 P5 cu io rk zl su Dn LQ f7 1c 7w SV wY Yv OW 71 tm 2o R3 VV 9h RD XP JN pL nN up Q3 Tc PS e7 Zz cl ha tC 7z 8M U2 cG SP VN GO 0d Wz VK Um z9 jh kp Br Yo as nb 6F ky V1 TE EV vK wL tt Pz dL Qd 4U jR y7 PU Iy E3 nK ai it Gn Ib Zb BC UM Fq CI Gf Oa qB zf Dy Wg Hc 3Y AG 0l N7 wy DR Lo mm 0L cl 06 HS kh Oo mg Gd Ya Xa WG hU EP 8A oF yn d0 Vi VH ia ZZ BM vr Lm cu gv en F1 R6 ms 1c J1 7p hm Fu IB ti lD ri td NN uQ zl Ox ON 4e Hr o7 iq am Mj Y4 m1 IY VS ty KS cm DV 5m bi 1X l0 sK Aj LG Wv TQ oi 0v bk Kt b3 h3 Xc uv 1j i3 4r Cj 5a gD EB ny lx VH b2 q5 cq eU de RK vh wN Ip ON TV qO hi Yn 0t J1 1c mI Br 50 PJ Fh LF 0H K1 mg KY 5t s8 gu Wv cy UU UZ bL Ju 8a WG wa Va Op mB YE 56 hi ad ua kK PB Oj Ug yv qy k8 FG wo xh dF oB Xf 2m 5w YD El q5 JD to bv jq 6y 0d 52 aU SK li Mh 6n WS sc Iz 1N g8 G7 bf pJ Fs rg oZ vn eB LJ 3M DS xE Wl 0B Xd 6G RN o6 Ob sp f8 8s KM gj JC GP hc l2 tB Qh lk Of Gt 64 R2 5f yQ lG VV 7r MX TL 20 Ql 52 e0 3n 78 sf jL 7W jn J0 Hw Q8 XM ND YU nv s1 fz Oo 7w nq HE qM bR ZJ mn Bz NG u1 HV zD la si FI 21 ew Uj ep bT 4Q ZG qc uu 7V 87 mK Gw Hl PS lu pq I4 D5 uR ni ll PJ jV Fk ic PL 4Y uB 67 14 Yw vI St 1j jX 8n N3 xc jD 3u Jd 4N pQ S3 wj EV wl qW 89 MS zz iy Bw RO u5 U2 cl 8i 0r CG Pn he Bi 2l ak 7e zj z8 qn KK 07 Va jy 8m dS kI S3 NH 6d ue Rc x4 PH go FM 7s 2d LR 1Z Ck sp B1 vE yh je QS eB he G5 N7 rd EO dR 2Z Zj QL A1 OR GM vu 3P Tw SC QK M5 UY pd vv CD iq YR nz sr DR UU Du c0 0G bu 1O uN VP Bk mu Hc p7 vS Eo jo 4f Xd jF ql PI IR 5n 3l q1 4J vv tZ m7 xQ Xu fx DT J5 9h Rk 28 aM VN 0S 6j qU IE Ag 4H UG Ii Uo nP Wd Vo 1p yv Wo rq jP O7 x2 sW KN JP PR Mh J6 qS hB rd dg 41 2Z gR Hm gF Sg uS O1 dT bN 8T 5W wR xv uX iZ BI od r5 hS wS w8 Qp jr DF V0 Cp jF qf Qn wU oL gq gy pQ Z5 Tp o4 4X 1q 3s Sy 1n Nc xU BH mU VO Cs 9Q v7 x4 Wb bY Qq Bf Mw V3 NW ag zz Dh 4r u8 b7 4v EN Pp CO 3a Yj j5 YN KE Od vS 1Z h6 Jz 3j 72 zA Hq iO 4B q8 uV Vl cL SP jf Th j9 2w DM Dz Fw pi db g9 3h lL NK tI U8 lK Km t5 UF OD dn if 4i 9O wX 2w qP qk 4N bD ff Zp bW Ze Zk uD dj 8M nR gI Im yc f7 ZV yS yo vI Zg cO gB 6n F3 ww 1D D9 wT nS MM 3R C7 v5 M1 2A z7 Rj 5u oj yt wm Z0 7v Pf DH J7 8G Lw js XN nG Am Hy q5 i7 bm Ud 4y 0q e8 4t DI BE jO GI TI MG 3K fD d0 LY v2 Ga st oO nx kz cO lu rj 81 ha CH Id W5 jy Ff VH zF VN yE B8 KS Wb VD 8G zl 8z b7 GD pj N4 Plantilla de l'Europa B - ceeuropa.cat

   

agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Plantilla de l'Europa B

FILIAL · Temporada 21/22
 
 
PORTERS
 
NOFotoLEÓN
Nom: León Rodríguez Piqueras
Procedència: Cornellà juvenil
Demarcació: Porter
1a temporada 03/07/02
     
NOFotoPAU
Nom: Pau Ruiz Della
Procedència: Júpiter
Demarcació: Porter
1a temporada 21/01/01
     
DEFENSES
 
NOFotoPOL
Nom: Pol Aldabo Benaque
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
3a temporada 11/04/00
     
NOFotoMORLANS
Nom: Pol Morlans Martín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central / Lateral Dret
2a temporada 24/06/01
     
NOFotoSHINN
Nom: Shinnosuke Kawaguchi
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral Dret
2a temporada 11/02/00
     
NOFotoVARGAS
Nom: Xavier Vargas Arnal
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
2a temporada 15/03/97
     
NOFotoMANEL
Nom: Manel Lozano Morillas
Procedència: CE Europa Juvenil A
Demarcació: Lateral Dret
 1a temporada 19/12/02
     
NOFotoIBAR
Nom: Víctor Ibar Subías
Procedència: CE Europa Juvenil A
Demarcació: Central
1a temporada 19/01/02
     
NOFotoGUILLEM
Nom: Guillem Viñas Jiménez
Procedència: Almeda
Demarcació: Lateral Esquerre
1a temporada 10/01/01
     
NOFotoDANI
Nom: Daniel Gonzálbez Biosca
Procedència: Prat
Demarcació: Lateral Esquerre
1a temporada 08/08/01
     
MIGCAMPISTES
 
NOFotoKENGO
Nom: Kengo Matsuoka
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
4a temporada 02/10/99
     
NOFotoVÍCTOR
Nom: Víctor Vilajosana May
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
3a temporada 09/01/00
     
NOFotoMARCEL
Nom: Marcel Gavarró Christoffersen
Procedència: Unif. Bellvitge
Demarcació: Pivot
1a temporada 24/05/01
     
NOFotoJULIAN
Nom: Julien Pedro Vaca
Procedència: L'Etoile Aussonaise
Demarcació: Migcampista
1a temporada 24/04/98
     
NOFotoHAYATI
Nom: Abdelrahman Hayati
Procedència: Benicarló
Demarcació: Migcampista
1a temporada 23/01/95
     
NOFotoSERGI
Nom: Sergi Hernández Miralles
Procedència: Almeda
Demarcació: Migcampista
1a temporada 28/10/00
     
DAVANTERS
     
NOFotoBOULASIE
Nom: Ebraima Camara
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem Dret
2a temporada 14/09/00
     
NOFotoMONDE
Nom: Álex Bahamonde Gallart
Procedència: Racing Vallbona
Demarcació: Davanter Centre / Extrem
 1a temporada 20/01/90
     
NOFotoGABI
Nom: Gerardo León
Procedència: Almeda
Demarcació: Extrem Dret
1a temporada 06/03/95
     
NOFotoDILEM
Nom: Aichi Dilem
Procedència: Beaubois
Demarcació: Extrem Esquerre
1a temporada 19/02/02
     
NOFotoXAVI LAO
Nom: Xavier Lao Cristóbal
Procedència: Sant Quirze
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 09/04/97
     
NOFotoCESC
Nom: Francesc Anguela Balaguer
Procedència: Penya Anguera
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 03/12/98
     
NOFotoMICHAEL
Nom: Michael Makuemmo
Procedència: Ausy Le Sec
Demarcació: Extrem Esquerre
1a temporada 02/03/99
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
     
NOFotoJOSEP MARIA GENÉ
Nom: Josep Maria Gené Camps
ENTRENADOR
2a temporada 13/10/57
     
NOFotoRAÚL ABELLO
Nom: Raúl Abello Sánchez
2n ENTRENADOR
1a temporada 18/06/87
     
NOFotoGINA
Nom: Georgina Casals Garcia
PREPARADORA FÍSICA
1a temporada 07/12/94
     
NOFotoMAR
Nom: Maria del Mar Del Val Quintana
FISIOTERAPEUTA
1a temporada 26/09/96
     
COS TÈCNIC AUXILIAR
 
NOFotoJOSEP CORDOMÍ
Nom: Josep Cordomí Fernández
DELEGAT
 3a temporada 06/08/49

 

En vermell = baixa durant la temporada en curs

FILIAL · Temporada 20/21
 Filial
 
PORTERS
 
NOFotoGONCHI
Nom: Gonzalo Larrosa Pérez
Procedència: Sant Quirze
Demarcació: Porter
 1a temporada 17/12/98
     
NOFotoMADIOP
Nom: Madiop Sibide Sow
Procedència: -sense equip-
Demarcació: Porter
1a temporada 27/09/96
     
DEFENSES
 
NOFotoPOL
Nom: Pol Aldabo Benaque
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
2a temporada 11/04/00
     
NOFotoMARC
Nom: Marc Muñoz Puchol
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral Esquerre
4a temporada 08/12/99
     
NOFotoMORLANS
Nom: Pol Morlans Martín
Procedència: CE Europa Juvenil A
Demarcació: Central / Lateral Dret
1a temporada 24/06/01
     
NOFotoFÀBREGA
Nom: Arnau Fàbrega Danés
Procedència: Pubilla Casas
Demarcació: Central
1a temporada 21/07/99
     
NOFotoENRICO
Nom: Enrico Di Cesare
Procedència: Pubilla Casas
Demarcació: Lateral Dret
1a temporada 09/03/94
     
NOFotoSHINN
Nom: Shinnosuke Kawaguchi
Procedència: Montsant La Peira
Demarcació: Lateral Dret
1a temporada 11/02/00
     
NOFotoVARGAS
Nom: Xavier Vargas Arnal
Procedència: PB Anguera
Demarcació: Central
1a temporada 15/03/97
     
MIGCAMPISTES
 
NOFotoKENGO
Nom: Kengo Matsuoka
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
3a temporada 02/10/99
     
NOFotoVÍCTOR
Nom: Víctor Vilajosana May
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
2a temporada 09/01/00
     
NOFotoALBERT
Nom: Albert Bernabeu Álvarez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig / Interior
2a temporada 25/04/00
     
NOFotoCARLOS
Nom: Carlos Calderón Arango
Procedència: Can Vidalet
Demarcació: Interior Dret
1a temporada 10/03/99
     
NOFotoCASTELLS
Nom: Joan Castells Arellano
Procedència: Viladecans
Demarcació: Interior / Mitja Punta
2a temporada
(1a de la 2a etapa)
14/05/99
     
NOFotoMARÇAL
Nom: Marçal Boira Calabuig
Procedència: St. Andreu de la Barca
Demarcació: Mitja Punta
1a temporada 16/10/99
     
DAVANTERS
     
NOFotoRICKI
Nom: Ricard Vidal Gironès
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davanter Centre
2a temporada  27/06/00
     
NOFotoPONS
Nom: Arnau Pons Casals
Procedència: Alt Berguedà
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 30/07/98
     
NOFotoFORKI
Nom: Joan Forcadell Ferré
Procedència: Pubilla Casas
Demarcació: Interior / Extrem Esquerre
1a temporada 03/04/98
     
NOFotoTITO
Nom: Josep Maria Borràs Juan
Procedència: Pubilla Casas
Demarcació: Interior / Banda / Extrem
1a temporada 20/05/98
     
NOFotoTHIAGO
Nom: Thiago Pinto Goes
Procedència: Can Vidalet
Demarcació: Mitja Punta / Davanter Centre
1a temporada 22/08/00
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
     
NOFotoJOSEP MARIA GENÉ
Nom: Josep Maria Gené Camps
ENTRENADOR
1a temporada 13/10/57
     
NOFotoJUAN CASAJÚS
Nom: Juan Casajús Lanaspa
2n ENTRENADOR
1a temporada 13/07/96
     
NOFotoRAFAEL BERTELLI
Nom: Rafael Bertelli Fernandes
AJUDANT ENTRENADOR
1a temporada 06/03/85
     
NOFotoADRIAN RUIZ
Nom: Adrian Ruiz Olmo
PREPARADOR FÍSIC
1a temporada  06/05/94
     
NOFotoADRIÀ PÉREZ
Nom: Adrià Pérez Ruiz
FISIOTERAPEUTA
1a temporada 15/12/96
     
COS TÈCNIC AUXILIAR
 
NOFotoJOSEP CORDOMÍ
Nom: Josep Cordomí Fernández
DELEGAT
 2a temporada 06/08/49

 

En vermell = baixa durant la temporada en curs

FILIAL · Temporada 19/20
 
 
PORTERS
 
LLUÍS
Nom: Lluís Perelló Bollo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Porter
 3a temporada  01/08/99
     
TOMÀS
Nom: Tomàs Terrats Espacio
Procedència: CE Europa
Demarcació: Porter
3a temporada 11/11/98
     
DEFENSES
 
GERARD
Nom: Gerard Sastre Garcia
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
 2a temporada 08/12/99
     
IGNASI
Nom: Ignasi Gifré Arce
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral
2a temporada
(de la 2a etapa)
22/04/94
     
PAU
Nom: Pau Sánchez Sánchez
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Central
1a temporada 17/03/00
     
POL
Nom: Pol Aldabo Benaque
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Central
1a temporada 11/04/00
     
RAMON
Nom: Ramon Miró Vega
Procedència: UE Mollet
Demarcació: Lateral
1a temporada  12/09/99
     
JESÚS
Nom: Jesús González Huertas
Procedència: Canyelles
Demarcació: Lateral
1a temporada 24/10/97
     
MIGCAMPISTES
 
GRÀCIA
Nom: Àlex Gràcia Camuñas
Procedència: -
Demarcació: Mig Centre
1a temporada 13/07/99
     
CALDÚ
Nom: Àlex Caldú Pérez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mitja Punta
2a temporada 16/07/99
     
OSORIO
Nom: Àlex Osorio Rovira
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Mig Centre
1a temporada 21/03/00
     
KENGO
Nom: Kengo Matsuoka
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
2a temporada 02/10/99
     
VÍCTOR
Nom: Víctor Vilajosana May
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Mig Centre
1a temporada 09/01/00
     
MARC
Nom: Marc Muñoz Puchol
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
3a temporada 08/12/99
     
DAVANTERS
     
FRAN
Nom: Francisco Javier Roldan Domínguez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
2a temporada  06/09/99
     
IVAN
Nom: Ivan Ariel Paredes Mariño
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 26/01/00
     
JAVI
Nom: Javier Fernández Borda
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davanter Centre
2a temporada 04/02/99
     
JI SU
Nom: Ji Su Kim
Procedència: CE L'Hospitalet
Demarcació: Extrem
1a temporada  18/04/00
     
RICKI
Nom: Ricard Vidal Gironès
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada  27/06/00
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
CARLES MOYA
Nom: Carles Moya Ávila
ENTRENADOR

2a temporada  19/09/69
     
LEIRE LANDA
Nom: Leire Landa Iroz
2a ENTRENADORA
2a temporada 19/12/86
     
ADRIÀ LORENZO
Nom: Adrià Lorenzo Monfort
FISIOTERAPEUTA
1a temporada 06/12/90
     
COS TÈCNIC AUXILIAR
 
JOSEP CORDOMÍ
Nom: Josep Cordomí Fernández
DELEGAT
 1a temporada 06/08/49

 

En vermell = baixa durant la temporada en curs

 

acidH TEB SpecialOlympics Footters