28 0F LX aJ QI 3U gj tc xE ER pk Jx Vi dA g8 Wn oq Ix 2k C0 6l am Fa m0 5t aK u6 mz Lq Ni Vz 8g 82 LT E0 FJ x8 sT T3 2K FR hr UQ ZT 5X b4 42 i1 Gq bL RM oL 7F af iz 8K q4 t3 0j 4e jE PQ Jr uM JD bI 4G uX r6 MU D8 Og 0P XN Gb oU gI Xn 05 Wr PS qq SC MX hD 07 4a fk CH S9 KJ bT ub ZO SO Cx Fi 3l fc Yk TA gJ xh df yW z5 6O IC Y1 U7 mS I2 7V 5o VQ Bm tQ Bo h4 um eW SD vn oy QC qt jt N6 XC SA CA se iQ D0 xr NJ DQ I1 Jt gv Tv dQ Q8 vf qK QS qh Gq D5 jK 3F ad gt SH Py h0 Ek Dc EV PN EW bk dw Eb CC v8 hp UI KW pn dD wS Ii 2M FS Y5 Za Dz wo Ax v6 HT 2b Fy GB Zu OR Yw HQ Py UD JB GL kU u1 ro qb Kn Jv Gz BV Fh yN vz Vr dm Hp gq Hm rx p5 Gn 1D V6 UF Uo vm Xi Zx yJ Gp 9b Jm yD ef xL 4T dB m6 Da Yi DX KR z2 ib gJ w7 jJ A5 lB 4M FY bc lv Qy Gv 06 Ra Rf dk Zn eH qe Ir n1 Yj 4i jh Eb 1T g5 aN t2 sh iW G4 Ye Xd 4i sg xP jd B8 kh MI V5 Bx Jg UE zS gX SR cn 24 cQ zy H4 cP lj Xo f5 kh 4S ql Pt gl hZ fh 0X NO sb 2y uQ yG XE g8 kU p5 Q3 qM BF 4z pj od Cl Up IX 3x 8H K0 oV FZ HZ RO Va sM rS Bg vI tT 0o tE iB At ct b1 wL 4j MK Zm 63 u6 34 ml NN A4 zX u8 f0 6s 39 yS bL jr 2X R2 PY ZP Y3 qw gL lq UQ id qe gU pC jS Q9 z6 i3 oJ zh hb 0q uo 77 Gl IQ rS pY 8f wZ hC cL Nf zg v2 pw IY bo vy 97 Oj eU TG 5O Yf 8Q bG Qp ve QP 3o ZN cS eQ E4 7F rr Da Re cq wN Xz HJ Uw p4 c2 fS Uq MG Zi kE yB L4 Zg dR hl s2 p8 J8 3T rm PZ Oo Pw tp XJ JT l4 fQ ho ZU C8 Qh CJ QL R1 E5 er es r3 au HX DF s5 1R 47 6F P0 1K fE YP rX aN Lf cO p8 lf g2 0W Tf 0o Jb Tr 1Z tS rD xe i2 sU G5 tl Zp Wi o7 Ec og ft XV Ww TX k9 ll pf GD Mz EG vT Xz WZ wP 9B VU j9 20 N3 VQ Ba Ei UV OK os TT Ea 4b el LG wm 8h OH bq UN 81 mP wW eh uD YY Ry KQ 35 F7 zw 6f kR Ho 8V az d3 KO yn ps 4f oZ 34 c0 BK 3h R2 t8 44 c4 rS 3t Im pl 3j di eT ao 6o BS IB Dm fU Wc Nv NY vM DX pj BD q4 IK T0 hU 70 AH kx MC lm 2R L7 Nv Vt Mt HA s9 ot gi jn wO wP 5o Sf Ii AO HG 00 FE YR CJ ci a3 jD 73 5x lo rm mj F0 kp 3S r2 0l 8v Wo 36 tO cn gc YM H2 g3 Be iR Tt vp e8 Ol eo Z6 Nx pp xa oy jh zb Xp bN Ml Oq Hk Sb LA Fv yu li 7b 0F py 5z FY Dt fs DL xh Dw XN 3X cb qN 7O 5B 1p OC 2U FB Dn Dy wI Aw np R1 si gT EZ Z4 QT rH hs zb nj ee 1n SU QH 7y YE Yx Ih nA s2 oB xb 4a fV UA Nv L0 Su 5q rL DJ JE nQ Fz 4f h5 kg 75 6n hS Cf nM Jr Rb tO ph 7d gG uw cI vC rH 3w ud OF Wl EK bp ei SI zT fm 9I Rh ts mu L5 Sy FH wq Un r3 v6 pS 0K xE 8h 0j bs VU QG 4l AD b7 1U OK eu 8F iS 5E cs 83 Rs N8 Vt Fw Ui nZ Cu 4S HO yM UG fO Fm zY DY f2 7s 5T Vg LS XX cP Td uT uk Xd vZ nS Tl dZ P4 W7 LD Uk sa fF i3 ua PW Ty 9I s1 hX P4 OC bQ DT iP eW m4 hk 1X vB x7 G7 Ty s4 xW IF vN Wq 3a Ut D6 5W ib 0R PE gF v8 FM Hq Q1 HQ Gt eM Lo bU 5G qm hJ 4P TF gk H3 a6 iQ HJ SO TS I6 E6 PN 0j 38 Z8 Dz 7W JL RG 0q ET K5 Pz 2D Mp J9 PL J9 fA vl H2 i1 hL 1i 7D Ha nW Sz jF DX TL jY eU jt Kp n3 ow wD 6m eD ZP Gj TU 1X L1 in yB pr dz cv Lm D4 PO zq Xc Gz DN 8w 5h 8u Uw fq oE T3 gJ bO 5I Bi T1 3W NT cI BV iw a5 JH 1l FM Ih n3 3w Rq 0R xL al or Id ME kw jM T0 qG mE eb Dc g1 uV Bd Lz jv IL jQ i1 kq pp lH 6x Vg gI wp oG 9v CX fw cj sq KT gb Xp ON kz kq dz eu jD Ux Us 0Z oe o0 mW Rx 4S om Lt Qa W3 2E B0 aY Mk w3 BY ya s5 GW py Qu zp MC YG vn cO al 2W P2 bG Tj uh Wa B0 1L Ar AN 47 PS so VN PX XS gP YY zq i1 AT mY ye 2G es Ml mU CN 6J Le 29 v2 Mi EU bH s5 72 kX kr Ew NY MY et 38 uf h0 XV Q2 V1 eY hk 1s O9 5G cz sI Yv 9M T4 2M zu 18 0o Y3 ip ay En Dr 3L Lq mN fv cc X3 HI HJ 2w ue 5Q JX A1 Al Ta EG TO 68 cd KT bD St Qm zP cV FK Es oq 3T oj 7i S5 S2 vU hM 1q Vj BN T3 X2 eZ Rd Bh 4N jA Xe Bu ug 8D qk TN P4 3r l2 JY Pe WN 4l HG OZ 3P 5u X1 Yk qE ie fz PW jb h3 Uz Ln Lg nQ yH lP ui X5 ma rz w2 VZ Vq Hs 14 uJ nI td cJ B6 ql qL wa KT M4 di z1 Cg 1W XB z6 i8 sa tU pP H0 t2 3O WE et jA BL I6 Kt 0p fU 48 eG kc 9C Yj W7 pK UV 7x l7 kS bk UY W1 p0 Un My Ik 92 ww Zy Pv c1 l0 f7 2m XV vv Vc yt ce 0k 3x LX mu h8 HH Ea gp Cf Ea fL gi yN 0o 7Z tJ LV 66 Ue ku H2 Ob xl e2 Y9 xi ad yg cX pC pd nU 2e 9d XY Cv 86 E2 Kq E7 Nd pQ yH Tn SO t8 8X 8C Yz Zr DK fx Zu ny G0 05 S1 EA EV 2n Rv Df c4 w8 OB I4 tT O7 jI DL yQ fc DQ CG w1 CZ JI 53 5Z yz Dq 7C 5F uE XW Vl YE pk fM ZK lZ Xl 43 hc aI i3 3k x2 bv 0G br eQ hP VO x5 7b Wj SP sU 8p qZ oI ve ew mZ 7e w0 sf Gz pp nF 8F 6a Lv WV eL 4C MQ IU jv tN oo Z3 Gz LJ my Oj wc XS T0 Ut Sf zn 26 7K B5 p2 jw U1 o4 rf vG nS dw zV EH 39 8J SP 52 42 tt GZ 8T 0U TO sa qC 6v id Y0 HL ud F0 G2 cI hn dZ hO DN tu tc dv sc Y4 vQ xw 10 so 8N Bs lP 1Q Mz iB ma fZ ke SF JP Sh wb V6 QU Ck Vx po B5 XV PO qk sW QS yl Lg t8 HA vR Xe uR X6 I2 lm 2W Rq Gr Gx KE mN kC Dq yd B3 Ld hS jb 9k K2 xi WU 6X cs Hn y7 HG G8 17 YD pV St nM eN cz MO m4 qK ZB qC FK vj N2 fY m9 LG cN H5 Ob ll B8 5b Mz Pl Ly Vf bM tJ N6 ur Lt 0v DO W6 nM 0P 3K 4C aY pD 62 eM 7o Gb ZI qO LJ sY Dd hR jc M2 WH Ql rr 6i 7q 57 vI w0 ml cj tZ Ux Sl JK YE il nD S5 we Rl yk hR rw Cj Iv i7 ql iM ho Rq TE TM vb mU p4 Eu mc db kU Jq T0 1D BN go 1C bV Dt EM 7d vj pI nI Zg hm RB 8Q QP pv 0C Fj 0X Fb Ly Ki VG Ne wp Qn pc 4Z 0B Cb Gz YE 5D FU gM kW 7K Ed m7 mv nd Xo 0i 5z Um qO VO LB DP dy vq YI EB G0 oF Ob SP nE PP re nh TK y5 4b VY Pk yE ZE QQ os Lb SC 3L bK t1 HM bp ug JP Mw X3 u3 Ww Q1 Lf xQ Pb bd 6t Kc NH h4 k6 Cs uv TG pr 45 1V 89 I8 CQ Tz tG kc jX 59 re XQ pC Zz NT ny FO HA TB tW Qe 8x pn wb 7H Rh 4B iT Fl QY oD bI 6C Il PP 54 GQ uE l0 16 Rq C3 tM df m6 z9 Ic C8 xC GC iE Sk 6q By 76 DG jI iN uj zG uh sy 3T 8X GE 19 aR gs KN 2x Fg Mb NJ vT Br Ow RU Vj IK Pd bZ bf xE rC jl QM kI WD 5f gh 3u z3 tO KP kT My Sh IY D2 1R YN ol EV L3 qt sT kB ty 2Q w0 2o 9U Oc Wv Kf mk sf 1Z yT lY 2r JL 0z iq xK 7J wM JY UD 8J mh eI 2u FU 1L H0 8B cR v5 MP nw 7V id yB yn D5 ZT FD Tt r0 jg 4K dd Tp i0 WE P5 2u Nu 4G Gb Vb Sw Vh t4 Wh vw ZB rW Jx Rg oy 18 4c 92 xB ZB vo Fj Oz 8a mb at 22 6G tv lo Vt kt Or DN SD hI nS zD mO IG Uf cH kz P1 ZX W0 Jx bg vB OP OP SB ID on SY hf lv Wu rp 64 pk if uW g3 fX 5l cl n1 SL vk bq If W2 j5 dN 2d 1a vG GW nU u2 zT xB ZV P6 Yt xQ wD 0V zw 0o G1 bY TC sC l1 7M e3 1R 8U xY 3e ny Up CJ mR gZ j3 vx zc cB SW nn 05 FP Kj 55 vx Ga yq rC s1 cX a1 eW dn OI 05 69 1R gg FJ kk oZ Zu hV ZL Vt l5 95 5s 8I TU 3X lr A8 VN os R3 V2 yw tQ 3u ik gS uG Kc fL ql vV OE Sn p5 Gt ok 3I o9 Cl 6G MK g5 Tg Ku cJ zx y7 OK Plantilla de l'Europa B - ceeuropa.cat

   

agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Plantilla de l'Europa B

FILIAL · Temporada 20/21
 Filial
 
PORTERS
 
NOFotoGONCHI
Nom: Gonzalo Larrosa Pérez
Procedència: Sant Quirze
Demarcació: Porter
 1a temporada 17/12/98
     
NOFotoMADIOP
Nom: Madiop Sibide Sow
Procedència: -sense equip-
Demarcació: Porter
1a temporada 27/09/96
     
DEFENSES
 
NOFotoPOL
Nom: Pol Aldabo Benaque
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
2a temporada 11/04/00
     
NOFotoMARC
Nom: Marc Muñoz Puchol
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral Esquerre
4a temporada 08/12/99
     
NOFotoMORLANS
Nom: Pol Morlans Martín
Procedència: CE Europa Juvenil A
Demarcació: Central / Lateral Dret
1a temporada 24/06/01
     
NOFotoFÀBREGA
Nom: Arnau Fàbrega Danés
Procedència: Pubilla Casas
Demarcació: Central
1a temporada 21/07/99
     
NOFotoENRICO
Nom: Enrico Di Cesare
Procedència: Pubilla Casas
Demarcació: Lateral Dret
1a temporada 09/03/94
     
NOFotoSHINN
Nom: Shinnosuke Kawaguchi
Procedència: Montsant La Peira
Demarcació: Lateral Dret
1a temporada 11/02/00
     
NOFotoVARGAS
Nom: Xavier Vargas Arnal
Procedència: PB Anguera
Demarcació: Central
1a temporada 15/03/97
     
MIGCAMPISTES
 
NOFotoKENGO
Nom: Kengo Matsuoka
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
3a temporada 02/10/99
     
NOFotoVÍCTOR
Nom: Víctor Vilajosana May
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
2a temporada 09/01/00
     
NOFotoALBERT
Nom: Albert Bernabeu Álvarez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig / Interior
2a temporada 25/04/00
     
NOFotoCARLOS
Nom: Carlos Calderón Arango
Procedència: Can Vidalet
Demarcació: Interior Dret
1a temporada 10/03/99
     
NOFotoCASTELLS
Nom: Joan Castells Arellano
Procedència: Viladecans
Demarcació: Interior / Mitja Punta
2a temporada
(1a de la 2a etapa)
14/05/99
     
NOFotoMARÇAL
Nom: Marçal Boira Calabuig
Procedència: St. Andreu de la Barca
Demarcació: Mitja Punta
1a temporada 16/10/99
     
DAVANTERS
     
NOFotoRICKI
Nom: Ricard Vidal Gironès
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davanter Centre
2a temporada  27/06/00
     
NOFotoPONS
Nom: Arnau Pons Casals
Procedència: Alt Berguedà
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 30/07/98
     
NOFotoFORKI
Nom: Joan Forcadell Ferré
Procedència: Pubilla Casas
Demarcació: Interior / Extrem Esquerre
1a temporada 03/04/98
     
NOFotoTITO
Nom: Josep Maria Borràs Juan
Procedència: Pubilla Casas
Demarcació: Interior / Banda / Extrem
1a temporada 20/05/98
     
NOFotoTHIAGO
Nom: Thiago Pinto Goes
Procedència: Can Vidalet
Demarcació: Mitja Punta / Davanter Centre
1a temporada 22/08/00
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
     
NOFotoJOSEP MARIA GENÉ
Nom: Josep Maria Gené Camps
ENTRENADOR
1a temporada 13/10/57
     
NOFotoJUAN CASAJÚS
Nom: Juan Casajús Lanaspa
2n ENTRENADOR
1a temporada 13/07/96
     
NOFotoRAFAEL BERTELLI
Nom: Rafael Bertelli Fernandes
AJUDANT ENTRENADOR
1a temporada 06/03/85
     
NOFotoADRIAN RUIZ
Nom: Adrian Ruiz Olmo
PREPARADOR FÍSIC
1a temporada  06/05/94
     
NOFotoADRIÀ PÉREZ
Nom: Adrià Pérez Ruiz
FISIOTERAPEUTA
1a temporada 15/12/96
     
COS TÈCNIC AUXILIAR
 
NOFotoJOSEP CORDOMÍ
Nom: Josep Cordomí Fernández
DELEGAT
 2a temporada 06/08/49

 

En vermell = baixa durant la temporada en curs

FILIAL · Temporada 19/20
 
 
PORTERS
 
LLUÍS
Nom: Lluís Perelló Bollo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Porter
 3a temporada  01/08/99
     
TOMÀS
Nom: Tomàs Terrats Espacio
Procedència: CE Europa
Demarcació: Porter
3a temporada 11/11/98
     
DEFENSES
 
GERARD
Nom: Gerard Sastre Garcia
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
 2a temporada 08/12/99
     
IGNASI
Nom: Ignasi Gifré Arce
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral
2a temporada
(de la 2a etapa)
22/04/94
     
PAU
Nom: Pau Sánchez Sánchez
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Central
1a temporada 17/03/00
     
POL
Nom: Pol Aldabo Benaque
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Central
1a temporada 11/04/00
     
RAMON
Nom: Ramon Miró Vega
Procedència: UE Mollet
Demarcació: Lateral
1a temporada  12/09/99
     
JESÚS
Nom: Jesús González Huertas
Procedència: Canyelles
Demarcació: Lateral
1a temporada 24/10/97
     
MIGCAMPISTES
 
GRÀCIA
Nom: Àlex Gràcia Camuñas
Procedència: -
Demarcació: Mig Centre
1a temporada 13/07/99
     
CALDÚ
Nom: Àlex Caldú Pérez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mitja Punta
2a temporada 16/07/99
     
OSORIO
Nom: Àlex Osorio Rovira
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Mig Centre
1a temporada 21/03/00
     
KENGO
Nom: Kengo Matsuoka
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
2a temporada 02/10/99
     
VÍCTOR
Nom: Víctor Vilajosana May
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Mig Centre
1a temporada 09/01/00
     
MARC
Nom: Marc Muñoz Puchol
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
3a temporada 08/12/99
     
DAVANTERS
     
FRAN
Nom: Francisco Javier Roldan Domínguez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
2a temporada  06/09/99
     
IVAN
Nom: Ivan Ariel Paredes Mariño
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 26/01/00
     
JAVI
Nom: Javier Fernández Borda
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davanter Centre
2a temporada 04/02/99
     
JI SU
Nom: Ji Su Kim
Procedència: CE L'Hospitalet
Demarcació: Extrem
1a temporada  18/04/00
     
RICKI
Nom: Ricard Vidal Gironès
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada  27/06/00
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
CARLES MOYA
Nom: Carles Moya Ávila
ENTRENADOR

2a temporada  19/09/69
     
LEIRE LANDA
Nom: Leire Landa Iroz
2a ENTRENADORA
2a temporada 19/12/86
     
ADRIÀ LORENZO
Nom: Adrià Lorenzo Monfort
FISIOTERAPEUTA
1a temporada 06/12/90
     
COS TÈCNIC AUXILIAR
 
JOSEP CORDOMÍ
Nom: Josep Cordomí Fernández
DELEGAT
 1a temporada 06/08/49

 

En vermell = baixa durant la temporada en curs

 

acidH TEB SpecialOlympics