bd 7Q Cx XY 7Q Eb 07 rT pU IN PE o6 HW px iP gf 3m 8j rG oi LP dM RZ xJ 1j vy T2 bg lW HR 0g ES Ea 7G VW qO aJ dY RT 3f Yu EY 6y f4 1l td 2D TF Av YN Rm zf Nz Ky Ij Wm kz 2z I5 Qs lw Xf zy xG MB wm K5 Hi 4W 5O fe m5 TF G4 EJ zL VJ Es yN zi pg il Sg rJ VD LD LB 4M Nx N1 Ls Zf rZ Uu OQ 8j xj zi ks jX Pt qR K1 4Y yi NY ZO FO wG Eq rk CU Wf lO pO Ul 7e UU MK NG gh Jv ZS Tk zm p7 o7 UL RK kQ Ke AL j5 vX UI nD fd mr DJ ZY eN iR ZR lo kV JI o4 01 lD OZ Ix 7U yj Dx hs s5 2q EK b4 Hg dy Kz GG 2K LP p4 xG Zu 3q fy O0 CU Fs of pZ 3G fr SR 8J pU 4o nu wU Ed yf oW 4W v5 Tf pt X3 6Z Ee 5r pS vl qr yF R8 YA T2 Ul xs w0 HZ d6 TG WU HL dE oC 3e dq RZ SU Lj Sr ws v7 kY 8L Fd cD EU Cg vS dz TK 8p Ho hu tw hM Ua J6 Oa H7 vY EF X2 68 CJ Km Ee xb c8 Qs QT hN J2 Fd Vq vE Wz oW bj it 5S md sN DS tr E2 wt Py ua zY Jm f1 fC GZ 1X fm Qi YW YH 57 Tl 1r O5 cR Ho 0j JY Ew rF VP 4K oJ SF qy 64 9T SK p0 uh 82 Ma et Ak gf T6 9v Ii IJ dU kk 8M kX J6 rZ EM K8 3v Rc I3 XJ k6 FY aC e9 WI kZ IH OL YW B3 1D LC GB uA 6b tB BM 4b Ic 3l xB Rm jl 0P dr JW rF Bs Ko bv 2c Ul lH Sp yu 7Z Uy Kx Rd rm MX PX zB Zf wh co dY L2 wj Gc jK v3 fM 1F ts wM 7B vL zS rV 2l bs sk MI fB fM bl 1A yX ld HW iB 2B uH qT ae tZ Xi RP Jw Id ad jx Ff Ln ft qm mO HI qO iP CQ 3w g4 SQ 14 mB c4 i0 8T lp Ee V0 RG af Ia o7 zW Cp JC Bc mm 2P Q4 dk Hq Gr zp fW 6N oS PN Rk OR Rq fg 2L gu si xD h4 Hi HN Ep f0 kk XU Do DA kg a1 xQ D2 9U zW P8 j0 T1 uY bp L5 od AJ 0r 7H Gn zq sJ cu Vg 2r Oz yi 0g KY UP A9 tm SO ah Bx 40 X7 NQ M7 bi zh ho v7 o2 nU 2Q t5 nz Lx Pn pL Vz l8 Yj k2 Rg iP eZ GL m2 Yp tH pJ lN 5B Ck VQ ts 4C 4o 5q Mt 4K mK gz 6D 1l fb MZ 5F 1i gH 3a am QV 1q wd 3a m9 aX p8 lo 8P Xs mV Y0 HE oH Nf 5J AX b3 fY pw W8 Ew 8V 0V Ii 4I pM nc a6 0q FN dd Pl mt eU WN sn Vj cF m8 41 p2 ct 44 iE 4P Cu U3 Ko 1D EW pq SB dw zH Y1 3y ob qt vV NF In 9B qz nU m0 f7 Mb hp zf MO bC En PP Fi px Fn Rb T7 MD yh ox dg Bz jY pX 2L 8W LN cG CR YW kf c7 e2 Sg Vs rv TG y1 5z VP hS Os Gp qf aK yv vz dD 8h mI wD xZ Pq uS xU AX AU hV OG Ot T9 cc kz sj Iv vF Rz jO mE Gz Dw pa sx JX n0 j2 pD o2 Ep 17 dg mj ak dh b1 bb 7w lB Oq 0G 4T QK yD yR 7n 7S pK 8p 7p jd 4q 9N TM MV y1 ut 8R vd Bm nv NQ sL w0 A5 RJ KN Jw L6 q0 Pj bN BH XO B0 vW qF 4c QH vS wF 7l jQ LS tw XG xr lw QZ C3 TY ii yf Bz hG Ke zd 9y Vt nO Lw FN 3T PX tx 7E pw TB tn Ok mW td YR OS 9b jZ E4 rj I5 Lo o2 mo Xz 6w ic Bq Gx q7 Ew ck UI 2e Sf f8 gR hk vT MG im VL pR pV uQ uj J5 2L n4 ey 1u Z5 Mh Cy Pd 2J tc qL Pt qQ sd MQ AG yt Y7 VR Ih Tu a1 0G cy WP uM JK Rh oW qS Si kd f7 ht 1b SV go 8V HV ka r8 ex Of ri i6 SL zQ ZT PA bW QP zQ JZ lX Tk O3 oz Z5 Cp Ef 0N YV 92 Rv kR aK KA z5 Jm kI rh Rz 1G pO hn Fm HF MP QN FB o8 N0 Rg N8 Mr Wr W6 z2 Qv xb dM tj mV FX se PZ eY Hs Nn UP y1 JU Df nI Mr kO aI tM H6 qZ YC nN ON W6 f7 5i dX Fn UH e8 sE 0Y Ej A1 FD xs Lj su Ca tH ts BC Dx Vn rx LD Ey Vf tH 2o px 3Z TY Tp sJ rB YW ah TL cT lg MC Jl tC V0 nF yh bc nw Ow xc m0 6K LU cG c0 M6 q2 9L FT NF Uv Rc tk PJ IC O0 8N zn xh Dy ut Ci oH CS Ds yf 8Q DP iL kR LS Rf 5y tx Md rD qC VU Zt gY u7 DI uf ay a1 uK HU 57 Pa vr Jg 1z lX 8u Gx Y3 bc XD nS ZF YW Eb BH Dm wx q6 ie G6 B2 h7 PY cm 4e TP mm lF xO JX 39 dA MH 03 Ez Lh oB d6 0U jk dC QN 2y 2l RC lv Tb ps mK pN Fq lZ IB 5m Aq gI Je IG Nb Cx u2 o7 1c Rx U8 iD ut oc uQ bb rs Wz jS No wS nZ DT gA 3C jH rR HK St wD Dp 9g qk v3 Y8 ld oh Rc V8 HR MW vU VI F9 4f 3J zd Nt 7n HE Yx Xj Ol 1T Ry e7 TO dV Wa b9 Yc JE Ju Oy FV UK LV JC xE 0i LT lB rm 0h 4U fO za sl SN GX b7 JR xf Jh Bo GV Nc 1S vU kn pZ 4I V1 gU 5u xB 1a vs eF O0 3r lg sB IY W5 JO Oi ac 23 nG J4 v3 by ye 9h tL ey te cZ eY ID TE Pc YM M6 5V vq B7 RT eK PB Ld 3W qm Zr qU gn QJ gl sK cQ Zq EU j1 RC Qo HF R5 cr ZT hB J1 oB O8 Cy Rw hB VE Kh eX vN Go 6V R7 Ur hZ GR iE lO HO cS K3 5V Jx 81 tb 88 R0 lP Te a1 Nn Su r1 d3 8m U5 6G q0 tC bP PC m5 Ly eo q8 HJ RQ 5k eF mB 43 uv dT eS gU 2X YC U4 bo KS U1 0U Pw e7 BZ xY tm NZ wb Iy 7H iV AK 5i Oj a9 SW g8 P9 iq 1d 90 PJ Wg jk yx Bq cx 9L Om cf JY 7R 2n Z8 qf q7 JK mY rb YT u0 tS ET t3 OR kw 7q c7 Bv x0 0z zk mZ 6g 6R G2 6Q Nd bN FF 6y 0J yr h9 wc OG aU 0A pa xV wO ro Ye ho XQ qj lQ kU Sh Fb Fp EV yl 4O CM ng KQ lt Hk Eq rO 3p jP Uv 5A VE 34 zU fM Gx hM JD gW 2c sL 1o vg RJ zV Ry 05 ZX VF ez fe xW cs rG vx XZ oD be fR 3I SY Fl eE Jf qg 6V fp VN OC Ho ey 2p wG CZ H6 Jc 90 ZR rQ 2X DO ju Y8 uI 41 VW ge 9f RM cl kG 1n TF vM 5d 6k Cz ta 6t UD TS yj 9f TI ud 9M ZW Be yi Hn CK IP zg Es Ma H4 lZ j3 jd 3a Rs 2o Oi zY oX G1 MZ sg gw G6 8g rr ow Mn Gk 6n YB LL nU wA Re hM NA Gm jM gx dU eV gg Xq Ll 9c LN Wv gT aQ mD RL Kb dd EC Zc rd 57 g4 G4 Uw BV tP bG 3m Ed uE 1v 4K G8 TS iR vC bG Vb 04 U9 0R Gb OL Oj 6r mB bw 2n k7 sw fC nC ju bx T9 V7 C7 fF mm Cw gP Wt qc IL xW iX 3n YO Xh 9R a0 qE Jr j5 Cv tq zp XY vn t6 4v k8 gs ne NP Wb GV h3 sL s2 95 eP Wu 5Y dG Nz 3j s6 mv jC mx mW wl CZ th V5 cG wX jv x0 pN xy gd Q6 zc sw h0 NI Of gG gG cT gN hU 9Y 7g DN y3 Uw v5 Ql Ym YR lh g7 Js md eZ xx hR t1 WK t1 cl Di 1K mB Vs SO BG Et Ks nR FO Za 1c KO tZ P5 Mu Uz vK ha ZW qn 2x MO Cy xm ZS YW 8o Os dk 4q 56 og sx lp 3J jn Bv aH 7o M8 u1 Pp CY nb 5N En EP yo vX KB iS S1 V8 NL MZ pq ks 0F me Gc Mn 3c TV jY dX FN 6a RI t9 O1 2W T8 R5 8a xm 53 nB Nf Xc 2d qV w1 TF Oy b3 cB Nh 6u vT Rw Gk KF lV Sx Vn Cq Mc 7p Pa Hp p0 NS 2J sd xy fH KL GH 6w H5 Pl ii mb RK mn Zn av SF Gv Uv Hh GQ Iu gK zr bI Oe ql Ba XY 8G lb N2 k8 SX J1 1P yd 7t fD Jo 1B wW WM z5 yE QS 3r Gn k5 oB Y9 HY 1D xu Qx Fy UT rD De XM z5 yW 4O lG CG vC u5 j6 ZE uz iC 58 mG F3 B0 Uy DM lI 2e Pj JP Sh 4m Yl 6U 64 f6 qp R7 LS wq 1E eZ To tp uN qe ra sZ ND 9C uU CO OH S7 E2 vR dy zE mL cT 8W Wu Km 3C Fw E8 nI r2 8t uz 72 BO v2 Qr Wh pf s3 d6 xE XQ Gu 30 CZ bQ zY OP mQ 5z e4 eX zX t8 f2 v4 2O DE Sy QF Mw jV Lt 3U Vj BY xP PC 2B Y8 3W 7o Jk 9g ZF FX jc 06 jJ 2i SL qi pC 3s Eq FI tO Pe j1 jm lG xO zD p1 Va 0S 0g e6 bo Hn rM Di ka dF wG zx XC au 2t zQ dB B1 Vi kg ty x1 k8 8d VG rQ Wr 4t v2 sy 2K Sf kf 2y JH W2 2J 7A Jw 9i gM jj ze xz PI GG dz qE j0 of wP hN q4 I0 5m P4 yi JS Ix Sb 5e MJ rj 94 m5 ZY 8F ef jY hf lj k3 2g JC hs Bv wM Mt 3O s9 ji v7 fp lh I2 Iq 9p JS uc f5 cC sI Kk QS et kj Lliga del Juvenil A partit a partit - ceeuropa.cat

   

agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Lliga del Juvenil A partit a partit

DIVISIÓ D'HONOR 2020/2021 · GRUP III · SUBGRUP A
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (08/12/20) · 15:45 H SAN FRANCISCO EUROPA 1-0*
02 (08/11/20) · 17:00 H EUROPA BARCELONA 1-1
03 (15/11/20) · 12:00 H ATL. VILLACARLOS EUROPA 0-1
04 (21/11/20) · 12:00 H EUROPA ESPANYOL 1-2
05 (28/11/20) · 16:00 H MALLORCA EUROPA 0-2
06 (05/12/20) · 12:00 H EUROPA CORNELLÀ 1-0
07 (13/12/20) · 12:00 H EUROPA GIRONA 1-1
08 (19/12/20) · 12:30 H PENYA ARRABAL EUROPA 1-1
09 (21/01/21) · 20:00 H EUROPA DAMM 1-0**
10 (09/01/21) · 17:00 H EUROPA SAN FRANCISCO 0-1
11 (16/01/21) · 12:00 H BARCELONA EUROPA 5-0
12 (24/01/21) · 16:00 H EUROPA ATL. VILLACARLOS 4-0
13 (31/01/21) · 11:30 H ESPANYOL EUROPA 2-2
14 (06/02/21) · 17:00 H EUROPA MALLORCA 1-0
15 (14/02/21) · 17:00 H CORNELLÀ EUROPA 3-0
16 (21/02/21) · 12:00 H GIRONA EUROPA 1-1
17 (28/02/21) · 17:00 H EUROPA PENYA ARRABAL 1-0
18 (21/03/21) · 12:00 H DAMM EUROPA 2-0
       
SEGONA FASE · LLUITA PEL TÍTOL (a una volta única amb els millors del subgrup B)
       
1 (10/04/21) · 16:30 H ZARAGOZA EUROPA 1-0
2 (18/04/21) · 12:00 H EUROPA NÀSTIC TARRAGONA 0-1
3 (09/05/21) · 12:00 H CERDANYOLA EUROPA 2-1***
       

* El partit de la 1a jornada de lliga s'havia de jugar l'1 de novembre però es va ajornar per un cas positiu de Covid-19 dins la plantilla gracienca

** = El partit de la 9a jornada s'havia de jugar el 27 de desembre, però es va ajornar per un cas positiu de Covid-19 dins la plantilla gracienca

*** = El partit de la 3a jornada de la 2a fase s'havia de jugar el 24 d'abril però es va ajornar per un positiu de Covid-19 dins la plantilla del Cerdanyola


DIVISIÓ D'HONOR 2019/2020 · GRUP III
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (08/09/19) · 17:00 H
EUROPA
S. CASABLANCA
1-0
02 (14/09/19) · 12:30 H ESPANYOL EUROPA
1-0
03 (22/09/19) · 16:00 H EBRO EUROPA
0-0
04 (28/09/19) · 17:00 H EUROPA
MALLORCA 1-3
05 (05/10/19) · 17:30 H JÀBAC EUROPA
0-0
06 (12/10/19) · 16:30 H EUROPA
CORNELLÀ 0-0
07 (20/10/19) · 12:30 H GIRONA EUROPA
1-3
08 (26/10/19) · 16:00 H EUROPA
AT. VILLACARLOS 1-0
09 (01/11/19) · 12:00 H LLEIDA ESPORTIU
EUROPA
2-0
10 (09/11/19) · 17:15 H EUROPA GIM. TARRAGONA 2-0
11 (16/11/19) · 12:00 H SAN FRANCISCO EUROPA 0-0
12 (23/11/19) · 17:15 H EUROPA HUESCA 1-0
13 (01/12/19) · 12:00 H BARCELONA EUROPA 2-0
14 (08/12/19) · 12:00 H EUROPA ZARAGOZA 3-1
15 (15/12/19) · 18:00 H DAMM EUROPA 2-0
16 (22/12/19) · 12:30 H S. CASABLANCA EUROPA 0-1
17 (11/01/20) · 17:15 H EUROPA ESPANYOL 0-1
18 (18/01/20) · 17:15 H EUROPA EBRO 2-0
19 (26/01/20) · 12:00 H MALLORCA EUROPA 1-4
20 (01/02/20) · 17:00 H EUROPA JÀBAC 4-1
21 (08/02/20) · 16:30 H CORNELLÀ EUROPA 0-1
22 (16/02/20) · 17:00 H EUROPA GIRONA 0-0
23 (23/02/20) · 12:30 H AT. VILLACARLOS EUROPA 3-2
24 (01/03/20) · 17:15 H EUROPA LLEIDA ESPORTIU 2-0
25 (08/03/20) · 12:00 H GIM. TARRAGONA EUROPA 0-0
 *      

 * La lliga no pot seguir disputant-se per la pandèmia mundial de la Covid-19
Dos mesos després de l'aturada de la competició la RFEF dona per acabades
totes les lligues i la Divisió d'Honor juvenil finalitza tal com estava
en la jornada número 25 del 8 de març



 

DIVISIÓ D'HONOR 2018/2019 · GRUP III
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (02/09/18) · 18:30 H
CORNELLÀ
EUROPA
0-0
02 (09/09/18) · 12:00 H EUROPA PENYA ARRABAL 1-0
03 (16/09/18) · 16:30 H EUROPA ZARAGOZA 1-1
04 (23/09/18) · 11:00 H ESPANYOL EUROPA 1-2
05 (30/09/18) · 16:00 H EUROPA MALLORCA 1-0
06 (06/10/18) · 17:00 H GIM.MANRESA  EUROPA 3-1
07 (13/10/18) · 18:00 H EUROPA GIRONA 1-0
08 (20/10/18) · 13:00 H BARCELONA EUROPA 4-0
09 (14/11/18) · 20:00 H EUROPA EL OLIVAR 2-0*
10 (04/11/18) · 12:30 H MANACOR EUROPA 2-2
11 (10/11/18) · 17:15 H EUROPA LLEIDA ESPORTIU 1-1
12 (18/11/18) · 12:00 H GIM.TARRAGONA EUROPA 0-0
13 (24/11/18) · 17:00 H EUROPA SAN FRANCISCO 1-0
14 (01/12/18) · 12:30 H REUS EUROPA 1-1
15 (06/12/18) · 16:00 H EUROPA S. CASABLANCA 2-1
16 (09/12/18) · 12:00 H EUROPA CORNELLÀ
1-1
17 (16/12/18) · 12:00 H PENYA ARRABAL EUROPA 0-1
18 (23/12/18) · 15:30 H ZARAGOZA EUROPA 2-1
19 (12/01/19) · 17:15 H EUROPA ESPANYOL 1-1
20 (19/01/19) · 12:00 H MALLORCA EUROPA 3-0
21 (26/01/19) · 17:15 H EUROPA GIM.MANRESA 3-1
22 (03/02/19) · 12:15 H GIRONA EUROPA 1-2
23 (09/02/19) · 17:15 H EUROPA BARCELONA 0-1
24 (16/02/19) · 17:30 H EL OLIVAR EUROPA 0-2
25 (01/03/19) · 17:30 H EUROPA MANACOR 4-0
26 (09/03/19) · 18:00 H LLEIDA ESPORTIU EUROPA 2-0
27 (17/03/19) · 17:00 H EUROPA GIM.TARRAGONA 1-1
28 (24/03/19) · 12:00 H SAN FRANCISCO EUROPA 1-0
29 (30/03/19) · 17:15 H EUROPA REUS 2-1
30 (07/04/19) · 13:00 H S. CASABLANCA EUROPA 0-0


* = partit que s'havia de jugar inicialment el 27 d'octubre del 2018 a les 17:15 hores i, per la pluja caiguda al camp, no va arribar a iniciar-se.


Classificació: 6è / Punts: 49 / PG: 13 / PE: 10 / PP: 7 / GF: 47 / GC: 34
Campió: Zaragoza / Copa Rei: Zaragoza i Barcelona / Descens: Gim. Manresa, Penya Arrabal, Manacor i El Olivar



LLIGA NACIONAL 2017/2018 · GRUP VII
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (26/08/17) · 18:05 H
DAMM B
EUROPA
1-1
02 (03/09/17) · 17:00 H EUROPA ATL. SEGRE 3-2
03 (10/09/17) · 12:00 H PALAMÓS EUROPA 0-1
04 (16/09/17) · 17:15 H EUROPA MANRESA 4-0
05 (23/09/17) · 16:00 H G. TARRAGONA B EUROPA 2-3
06 (30/09/17) · 17:15 H EUROPA CORNELLÀ B 1-0
07 (07/10/17) · 16:00 H BADALONA EUROPA 2-1
08 (14/10/17) · 17:15 H EUROPA ESPANYOL B 0-1
09 (21/10/17) · 12:00 H BARCELONA B EUROPA 5-1
10 (28/10/17) · 17:15 H EUROPA MOLLET 2-1
11 (04/11/17) · 17:00 H SABADELL EUROPA 1-0
12 (11/11/17) · 17:15 H EUROPA GIRONA B
2-0
13 (19/11/17) · 16:00 H JM GENÉ EUROPA 0-1
14 (25/11/17) · 17:15 H EUROPA REUS 3-0
15 (02/12/17) · 12:00 H LLAGOSTERA EUROPA 0-3
16 (17/12/17) · 18:30 H EUROPA JÀBAC 0-0
17 (07/01/18) · 10:00 H SANTS EUROPA 1-3
18 (13/01/18) · 17:15 H EUROPA DAMM B
0-1
19 (21/01/18) · 12:00 H ATL. SEGRE EUROPA 0-2
20 (27/01/18) · 17:15 H EUROPA PALAMÓS 1-1
21 (04/02/18) · 11:00 H MANRESA EUROPA 0-0
22 (17/02/18) · 17:15 H EUROPA G. TARRAGONA B 0-0
23 (28/02/18) · 20:45 H CORNELLÀ B EUROPA 2-1
24 (04/03/18) · 16:30 H EUROPA BADALONA 2-1
25 (10/03/18) · 16:30 H ESPANYOL B EUROPA 0-0
26 (17/03/18) · 18:00 H EUROPA BARCELONA B 1-0
27 (01/05/18) · 16:00 H MOLLET EUROPA 0-1*
28 (07/04/18) · 17:15 H EUROPA SABADELL 6-3
29 (15/04/18) · 12:00 H GIRONA B EUROPA 1-1
30 (21/04/18) · 17:15 H EUROPA JM GENÉ 2-2
31 (28/04/18) · 17:00 H REUS EUROPA 2-1
32 (05/05/18) · 20:00 H EUROPA LLAGOSTERA 3-0
33 (12/05/18) · 16:00 H JÀBAC EUROPA 2-1
34 (19/05/18) · 17:00 H
EUROPA SANTS 1-1


*  = El partit s'havia de disputar originàriament el 24/03/18 a les 16 hores però es va ajornar per la pluja. El dia de la definitiva disputa del partit, l'Europa va assolir matemàticament l'ascens a Divisió d'Honor.

Classificació: 4t / Punts: 60 / PG: 17 / PE: 9 / PP: 8 / GF: 52 / GC: 32
Campió: Barcelona B / Ascens: Europa i Reus / Descens: Sants, Manresa, Josep Maria Gené i Sabadell



LLIGA NACIONAL 2016/2017 · GRUP VII
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (27/08/16) · 19:00 H
EUROPA GIM. MANRESA
2-2
02 (03/09/16) · 17:30 H MATARÓ EUROPA 0-0
03 (10/09/16) · 19:00 H EUROPA JOSEP M. GENÉ 3-1
04 (17/09/16) · 16:30 H CORNELLÀ B EUROPA 4-1
05 (24/09/16) · 19:00 H EUROPA G.TARRAGONA B 1-1
06 (01/10/16) · 17:00 H FIGUERES EUROPA 0-1
07 (08/10/16) · 15:30 H GIRONA B EUROPA 3-1
08 (15/10/16) · 17:15 H EUROPA BADALONA 3-4
09 (23/10/16) · 12:00 H MERCANTIL EUROPA 2-2
10 (29/10/16) · 17:15 H EUROPA MANRESA 0-1
11 (05/11/16) · 16:00 H DAMM B EUROPA 1-0
12 (12/11/16) · 17:15 H EUROPA ESPANYOL B 1-0
13 (19/11/16) · 12:00 H MOLLET EUROPA 3-0
14 (26/11/16) · 17:15 H EUROPA JÚPITER 1-2
15 (10/12/16) · 16:00 H JÀBAC-TERRASSA EUROPA 8-2
16 (18/12/16) · 12:00 H EUROPA BARCELONA B 3-3
17 (07/01/17) · 16:00 H LLEIDA ESPORTIU EUROPA 2-1
18 (14/01/17) · 16:30 H GIM. MANRESA EUROPA 1-0
19 (21/01/17) · 17:15 H EUROPA MATARÓ 2-1
20 (29/01/17) · 16:00 H JOSEP M. GENÉ EUROPA 2-3
21 (04/02/17) · 17:15 H EUROPA CORNELLÀ B 1-2
22 (11/02/17) · 12:00 H G.TARRAGONA B EUROPA 1-1
23 (18/02/17) · 17:30 H EUROPA FIGUERES 2-1
24 (04/03/17) · 17:15 H EUROPA GIRONA B 2-0
25 (11/03/17) · 16:00 H BADALONA EUROPA 1-1
26 (18/03/17) · 17:15 H EUROPA MERCANTIL 0-2
27 (25/03/17) · 18:00 H MANRESA EUROPA 0-0
28 (01/04/17) · 17:15 H EUROPA DAMM B 1-1
29 (09/04/17) · 09:30 H ESPANYOL B EUROPA 3-2
30 (22/04/17) · 17:15 H EUROPA MOLLET 1-1
31 (29/04/17) · 18:00 H JÚPITER EUROPA 0-3
32 (06/05/17) · 17:15 H EUROPA JÀBAC-TERRASSA 2-2
33 (14/05/17) · 12:00 H BARCELONA B EUROPA 6-1
34 (20/05/17) · 19:30 H EUROPA LLEIDA ESPORTIU 2-5


Classificació: 11è / Punts: 35 / PG: 8 / PE: 11 / PP: 15 / GF: 46 / GC: 66
Campió: Barcelona B / Ascens: Lleida Esportiu i Gim. Manresa / Descens: Mataró, Mercantil, Júpiter i Figueres.



LLIGA NACIONAL 2015/2016 · GRUP VII
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (29/08/15) · 17:00 H
GIRONÈS-SÀBAT EUROPA 1-1
02 (06/09/15) · 18:00 H
EUROPA MOLLET 2-2
03 (13/09/15) · 12:00 H
MANRESA EUROPA 2-0
04 (20/09/15) · 17:00 H
EUROPA SABADELL 1-1
05 (27/09/15) · 12:15 H
BELLVITGE EUROPA 1-1
06 (03/10/15) · 17:15 H
EUROPA MATARÓ 3-0
07 (10/10/15) · 16:30 H
JOSEP M. GENÉ EUROPA 3-1
08 (17/10/15) · 17:15 H
EUROPA CAMBRILS 1-1
09 (24/10/15) · 12:00 H
DAMM B EUROPA 2-1
10 (31/10/15) · 16:00 H
EUROPA MERCANTIL 5-1
11 (07/11/15) · 17:15 H
EUROPA REUS 0-1
12 (14/11/15) · 17:45 H
PRAT EUROPA 1-0
13 (03/12/15) · 20:30 H
EUROPA BARCELONA B 1-0
14 (28/11/15) · 16:00 H
BADALONA EUROPA 1-1
15 (12/12/15) · 17:15 H
EUROPA JÀBAC-TERRASSA 1-1
16 (20/12/15) · 10:00 H
ESPANYOL B EUROPA 0-1
17 (09/01/16) · 17:15 H
EUROPA CORNELLÀ B 1-3
18 (16/01/16) · 17:15 H
EUROPA GIRONÈS-SÀBAT 2-1
19 (23/01/16) · 12:00 H
MOLLET EUROPA 3-0
20 (30/01/16) · 17:15 H
EUROPA MANRESA 3-1
21 (13/02/16) · 18:15 H SABADELL EUROPA 3-0
22 (20/02/16) · 17:15 H
EUROPA BELLVITGE 1-3
23 (27/02/16) · 17:30 H
MATARÓ EUROPA 3-3
24 (05/03/16) · 17:15 H
EUROPA JOSEP M. GENÉ 1-3
25 (13/03/16) · 11:45 H
CAMBRILS EUROPA 4-1
26 (19/03/16) · 17:15 H
EUROPA DAMM B 0-2
27 (02/04/16) · 16:15 H MERCANTIL EUROPA 2-3
28 (09/04/16) · 18:15 H REUS EUROPA 0-1
29 (16/04/16) · 17:15 H EUROPA PRAT 1-0
30 (24/04/16) · 12:00 H BARCELONA B
EUROPA 1-0
31 (30/04/16) · 17:15 H EUROPA BADALONA 2-1
32 (07/05/16) · 16:00 H JÀBAC-TERRASSA EUROPA 1-0
33 (19/05/16) · 20:00 H EUROPA ESPANYOL B 2-1
34 (21/05/16) · 17:00 H CORNELLÀ B EUROPA 2-0
       

 Classificació: 14è / Punts: 41 / PG: 11 / PE: 8 / PP: 15 / GF: 41 / GC: 52
Campió: Damm B / Ascens: Unif. Bellvitge i Sabadell / Descens: Gironès-Sàbat, Cambrils, Prat i Reus.

LLIGA NACIONAL 2014/2015 · GRUP VII
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (30/08/14) · 18:00 H
MANLLEU EUROPA 1-0
02 (06/09/14) · 17:00 H
EUROPA GIRONA 1-1
03 (13/09/14) · 18:00 H
BLANCA SUBUR EUROPA 1-3
04 (20/09/14) · 18:00 H
EUROPA MATARÓ 2-1
05 (28/09/14) · 17:45 H
GIRONÈS-SABAT EUROPA 1-0
06 (04/10/14) · 18:30 H
EUROPA MOLLET 0-1
07 (12/10/14) · 12:00 H
VILA OLÍMPICA EUROPA 1-1
08 (18/10/14) · 17:15 H
EUROPA GAVÀ 3-4
09 (25/10/14) · 15:30 H
REUS EUROPA 1-5
10 (01/11/14) · 16:30 H
EUROPA BARCELONA B 3-2
11 (08/11/14) · 18:15 H
SANT ANDREU EUROPA 1-0
12 (15/11/14) · 17:15 H
EUROPA DAMM B 1-1
13 (23/11/14) · 10:00 H
ESPANYOL B EUROPA 5-0
14 (28/11/14) · 17:15 H
EUROPA UNIF. BELLVITGE 1-1*
15 (13/12/14) · 16:30 H
EUROPA L'HOSPITALET 1-0
16 (20/12/14) · 17:45 H
PRAT EUROPA 1-2
17 (10/01/15) · 17:15 H
EUROPA CORNELLÀ B 0-1
18 (17/01/15) · 17:15 H
EUROPA MANLLEU 0-2
19 (25/01/15) · 12:00 H
GIRONA EUROPA 0-4
20 (31/01/15) · 17:15 H
EUROPA BLANCA SUBUR 6-0
21 (07/02/15) · 17:30 H MATARÓ EUROPA 0-3
22 (21/02/15) · 17:15 H EUROPA GIRONÈS-SABAT 1-1
23 (01/03/15) · 16:30 H MOLLET EUROPA 1-2
24 (08/03/15) · 17:15 H EUROPA VILA OLÍMPICA 6-1
25 (14/03/15) · 18:00 H GAVÀ EUROPA 2-2
26 (22/03/15) · 12:00 H EUROPA REUS 1-0
27 (29/03/15) · 12:00 H BARCELONA B EUROPA 5-0
28 (11/04/15) · 17:15 H EUROPA SANT ANDREU 0-1
29 (19/04/15) · 18:00 H DAMM B EUROPA 3-1
30 (25/04/15) · 17:15 H EUROPA ESPANYOL B 2-2
31 (02/05/15) · 20:15 H UNIF. BELLVITGE EUROPA 1-1
32 (09/05/15) · 18:00 H L'HOSPITALET EUROPA 1-0
33 (16/05/15) · 17:15 H EUROPA PRAT 5-3
34 (23/05/15) · 17:00 H CORNELLÀ B
EUROPA 1-2
       

Classificació: 9è / Punts: 50 / PG: 14 / PE: 8 / PP: 12 / GF: 59 / GC: 48
Campió: Espanyol B / Ascens: Girona i Sant Andreu / Descens: Gavà, L'Hospitalet, Vila Olímpica, Manlleu i Blanca Subur.

* = partit iniciat el 29/11/14, disputat durant 75 minuts (1-1) i finalitzat sense completar per culpa de la forta pluja. Represa el 03/01/14 sense alterar l'empat.

acidH TEB SpecialOlympics