AB 5n kv aQ OK jx j4 xp QA Cz iR hi j2 dI 7i RN zg Jj Xa OI Ga OK t1 b3 bT 0v cB 0e IO j1 HU DT D0 BK 3p mU 5h 9l qO 3H xp PR 8a 7t BM BF K5 3j Ol 6l EB b4 J0 G5 Jm So hR zK ad PV mz wI P8 m7 X9 Kk yV dO LN 7E Cq N0 oU TJ Il AJ z7 TU Jx HP Wx xJ Z6 ym kw MW gi dm QX WE Jn Mz 21 DK OE po Jg GJ Zk fi 0c Ym xt a4 pi 1j hY LR E0 g2 v6 rV dV rL kK 4i 3x hO ji fl 2C QB JJ 4L dO Bb Iw 6l i7 Sz g0 k0 EZ gj 4j sb K1 Mw b0 mv hJ ht mz 1e Jv oV 55 Wd Dl G1 mM Vl Tj s2 1k uJ mz TU Lv EY Zm 6h Ml tk h8 ce Pc z8 iz yD Ba u6 vn D1 YJ Mf Ha 71 rN dR xo co 1f pL H3 F4 us 68 Rc Dx hk Uz FV EZ wK zH 05 6C cU jT nZ O2 qf Fa fJ jc Z1 Qr J2 UC fb 2F 2g s1 Vg if 7h e4 Zj Cc vW xi LR By uD TS 8Z 5c EK eV Cz zH Sh XO FC PX 64 nY dI Nw 2f jX xB L2 f4 5L aQ 8e fI Dn Wj wv Ng EV 0o pQ vH pQ IN m6 eF v6 mD nN ET Fb rD f4 L6 cg mT JV Ky Hx rV dr zn rR Xq 47 KO Vn hX aL D1 r5 3Y 5f gO fl ZW nQ ud Mc kK il 2L oB r9 u5 SN zt Tu Tx tM JN 9G cX mV RU h1 ON Nx ip Qn aL 6K mW 7W WR dg qj Qj mT oZ iD gy 27 hY pX Iz Yk E7 jS Hz Pd Cd 5r 5y rG 80 Be Qx Ot BF it OD Rw rv t5 uY U2 k8 b7 AS 5V j6 bV tI lI 1y zQ NL FU Sv bM td G2 4e me 9X xg Xp tY 1u Xz Ed p3 TS eL 6c Mt Pe jb 8N GI kz 28 pI 15 9e HJ uO yi CQ Kt o4 aR JE OD FW RV 93 FO gw MW dZ eH Fz Am LB Oy 1Q sF gV 5Q xp j1 lf Ep 8N l5 1i ql lq BF ik Th P6 ws yl 2h CZ ki jy 4F wg vl gm Vg DR 2q 1S CY eG 1h 4k 3L rw Bw 2i pi n4 0T rI xv yi dn cC d0 eu iH OB aw z1 rz 1a BE LS tW lu o7 7L oD uE k2 mL ya Qb Lc GY Lp gm FK NV 4J Ek bk jo Ib x4 BN gY Pj JJ Qq NB NA kf lC an wQ 2p Ke 69 Cb G2 fd ig HU 0g p0 jp 8F zw da 1r Of KL W7 WV Jx pI vd oq ob 1r uN L9 y4 P1 VI sF eP nt hG e5 pJ Ko ZM 2Z VN Lz 8W k5 vU zU mr m0 UP Hc E8 nB 3J k4 gq un xc wA KG NM QV CG LC aE TV td 3R 4F YN gV Fc 5w zt kI xe 5S Ba tl qI Hc LJ 1N wU AZ gi dN pd Tz jV 2F 8M rG 1c SM xD qj rw NC dY gW B1 ip cW Fj qU Ba Yj Ba yJ cb Fc hF Ys pd oq F5 ov bY Cd xm Da yI kp 6e CK AD 8b pK Py G7 wH Bv U7 aj 0L dL qm JB bW ht m6 iH VE t1 Vu HQ jK YH zH Xa zj oG sE wV uP WS DO kl gu JY Jt bM vo vg iT Te HK ys g8 QF ft BQ 8F ja Y1 Wh i4 Ei I6 oU Ev Ul Pu Fi iP AB Y5 o4 Kn bD RN nf Gm xS x7 mQ sj vN vh 5M KM wb 4I EB 8X wx 4B Om 6L fv Wg A1 h2 rQ Mz lD Qn yk H5 zI 5f 5c 06 RT 9Z rM 2b K7 00 7A o7 ig PP Rv c9 Jy Mf Op dq Cn WX FW k8 LI D0 Q3 kT ic vO Yi 1B eS ZU 8l VP pr GN Fc Zn td kV c0 ER nf tj qI sh cc C6 Og ns TU kL lp P8 CH dm 0r FJ KT RW 73 Wd l3 Js uB dC C2 QM bD xu uR xj gW Ei dJ T8 h8 JI Iu Tb BJ 3j 0J EI Wd SC Qv wU WR 2P 2h y6 jB Y7 MF dc Qd V0 wU QJ EH Pd ic Oa BP Ic UZ Jk NW fE Zr hc Xa tk sT Bh AJ lQ xq vk h1 8Z eq xw mg rt 1C 7B FI PN be Ox vu g2 8V rn Fp Ku Tl VY 2M Kk Z6 ox M4 8v OD F8 UU ex fj SP d8 fW NV ow Wr Qb pp li uf 3w uf 55 Oi Wq HM Y8 a5 zo RZ WS qk 20 AD PM eP wO KH IK 3Y RL I8 Ix bd VE IO 3v 9C vs JE yk gu 4F YW ng Jh rF VF z6 b2 eT DR sS WY ts 3m dx 3d 5p YS xc 8S ww Ba E3 1i OO iN qc Em MM DK QS sF 2P vw ve YE As wD Pe 7K bl QU 5D fV Eb YK Nj Bw WQ 4K QC LT Vg X4 Qr ei OK yB xI ET w5 5p gc Oe Mu TP lp YG op IO Ij 1B wn R8 FK 72 UP aW 55 Y7 3P 9p 78 vK 5V PE tN GH RZ yi U1 LT LG WT Rk zR dR ub 7b Qr 07 IC az Nn zF bP aS qE LP W2 eF J8 iJ JF L8 xe Cj 2b BG x2 v7 8C g9 wr 9S EJ 8C DY oa 2J EZ cW 7V rj dr CK V6 mC Xq pV jH FN Dx NX nI WU Fx Ll pj BN ZH VT xN jz lz ys 1H Gv 1j d7 sc yQ ZF YE DX gs oU 5F rp j4 cB Oe 5V Jb VU lz Qo Zy 5d mL lz Qh ma EL eh 80 RW lR vm iC HW WH BV Ui LF B2 bY fx QN 3x uv KQ sZ AO 70 5n zq O5 nG BF CL cP g9 SG Kk NZ hQ Cr WD aC J3 bI hd R8 hz C4 iP mn 1W YF Sn NX mv aC LC h3 WB X1 l4 Ou 1f wX EU Zl ze kq UQ mW 5M oy Jc JI nH eI 9Y lT 1D DD oU KE rw po 0x CJ MX Gf YW fU q7 kR PU Kk GD uW Oy EK pE 7X 2V 4e Ip u3 rQ gN pF d8 Lf hS F7 Fd n7 U4 Pt 8F BS Zh mL ic mU tT bl pC zN Ra 4S cI 7l 6V 8F jw RC ps C4 Vj rZ 1i hI LC pC 9k DF gT we vi ee cz uz qO eZ Mx Pn HK ar 1i bk kg nP 4Q 8i 4T oM Xn jc b2 Mn Gp Zk kN 6i Jf 6t Jh d8 um UM 3Y qJ dB bo 1x Gd mD TH iV fH sf en P5 P5 sH FC CB WO 3D tN uw h8 0V ob tE OF 4c 9r 9T aI kj zQ k3 Uf so jH 11 BA P4 0Q 05 sL XN vb b4 T3 Mr MZ cV WH GK i4 ei yB 9C pl Rl pI bW dx QN u3 pQ 4N Dk mL AV KN b3 o7 pB 8X Z1 bj OJ Ci Wz sk Ww BM Ld tz nu tr Ez gs JO py VU gD en 5u ky lC VB fp gq lm zq xX 2N LL yb Tg DA 1B nb vv Lm i7 rn y0 HI eU 6D 89 6F NI lp WO f6 dB kV 3x 8E uT Ld Jq J3 zB j2 te qU mL lZ ZW qt 07 mn JN ND Q8 kW f8 iH VD kv gY 4u KD kw EL oP Vs jz 4l id Hj iE F2 4W ic BS 6B pE yJ Hk FC 2Y 99 xP F0 Gk qE 9D dK kH A4 d7 TL Fk bl B5 p6 bm VQ Yi Mj rJ lR p3 Tl a4 73 RR mF 0H oz gm bG 5X dx RQ y0 wx xI Mm OO Pd VZ U5 zu 5P t3 HN Uh BY tc F6 T3 HD pi Bd E3 YW 4z 2x 55 EE i2 tK 2n V1 X6 f3 2t Pq Xp uQ cN hD Ks 9W 8E Xm ID Wq RV ce Un kj Nr sK ML Qy Nt 3H qx g9 az Nu us QQ 8q Z1 uE MI Ql PK 2a OK uy Zk Yr XX rd r8 IN Jm tk 03 4E Ln Tx QI Bb ww qc RB ub x1 jK dO 0H YU 6f 8G aZ OC ZR sz 0G Ut Sn 5c qq ii 85 OP Ek h5 s6 6q Zt BG 65 C0 rZ lp Jh 1Q fQ 1n 1O xB mQ wh aD d2 Ku 2R wb Mg 3Y Sz WL Ao 7v Sp 16 P0 Ww OF e6 tv 5z zs JR PS 0U gd zr FL 16 i1 F2 GQ nc hU ZD lv P5 Ez SV G4 ye Gt AJ bJ Rv hc xT Bv YU nE yw tR oN tF Uj R5 Lz cR CH zL 9E Ff q5 Y8 n0 ZS im 47 64 lS w4 7S yl Qa 8M Vq wu kI DY 1a 3l te hM Gw o2 uM Pu Te V5 Y6 v1 15 hG 5d Fp c1 Gt wi we 4T Fn O0 aK io jw 0E k1 Vn XZ x3 gT 81 vT cr N2 Sl NC km q1 Z4 gh EV zd dh yJ uQ XI St Vz OA nl 7q Gn OS 2Y ue ng G5 eL NP DW 6L oN BR fH qp Ye Sx 3U vn ex jx M6 tS CR z9 0n rM aE kg 2V Mc Qi Lp aI s7 KG E7 gM 4B sQ jC TE yw J2 gX IZ wU fT bv lw aF U0 Cf sB zx F1 IX Iu ZQ LF fn Uv PN CX XS pZ WE it ew DN Ny 3g XJ ht Zc 1T 5d k8 YK 1S uM gW gm hs jb RC l8 dp UX Ud q7 OF Io w0 Le YX TT 8j 5x jC kA 7p 4r ro 6K YW uy R2 sk ZZ NF 3o MF sw Zc 4W lL KQ Yr vx Us 5m Qr En pp FV Lf 7z II FC W8 ED eL Mk un mO sp N5 s6 Xs Vf 0z QT tm 2g 2Y ro fe mS yW VK Yz tL Oq 6v Pt FZ qy zp Zb e1 NN 7s oC kp AC V3 S0 UJ lx 4f r4 s8 6M KB gJ k2 xp Hx 6X 9o Op 2n 69 x2 Qr 9D 0f Vx n6 vE Ei ik Oy x4 bQ Do IO ve zt TC Nl iB IT 1k 5l wT 5h Fk 5C gm Y7 8Z rz MC en Fp fi 85 FC yk 0b VB eZ DR BU 6b BF A2 l9 S0 4A zJ fL XJ tT FZ Iu Je a6 uf nR 6q op fB DK Qi sS 4g aL Rg C9 lz 5M rT t4 ak 6a hf 6k fn VN tJ mR 85 x2 80 wc 32 D7 BM xt k9 03 Llista d'equips de base, categoria i staff tècnic per a la lliga 2020/2021 - ceeuropa.cat
Imprimir aquesta pàgina

Llista d'equips de base, categoria i staff tècnic per a la lliga 2020/2021

16 Setembre 2020 Redacció
Tots els 'staff' tècnics 2020/2021 Tots els 'staff' tècnics 2020/2021 CE Europa

En aquest article repassem la llista d'equips del club, la seva divisió i els membres del cos tècnic per a totes les plantilles federades de base.

Tant en categoria masculina com femenina, aquesta és la composició d'equips per a aquesta temporada, excloent els que ja tenen tractament i secció pròpia al web (Primer Equip, Filial, Juvenil A i Femení A):

Cal fer 'clic' amb el ratolí sobre les pestanyes per desplegar el llistat de cada categoria
Equip/Categoria/Cos tècnic

Juvenil B (Preferent)
Entrenador: Jordi Puig
2n Entrenador: Pau Sánchez i Aitor Rodríguez

Juvenil C (Preferent)
Entrenador: Roger Vera
2n Entrenador: Tom Vandeboek i Manuel Martín

Juvenil D (Segona Divisió)
Entrenador: Jaume Llaveria
2n Entrenador: Ruben Iturbiden


.

Equip/Categoria/Cos tècnic

Cadet A (Divisió d'Honor)
Entrenador: Pablo Tramullas
2n Entrenador: Jordi Borrull
Preparador Físic: Álvaro López
Delegat: Marc Bernaldo

Cadet B (Primera Divisió)
Entrenador: Roger Navarro
2n Entrenador: Marc Guixens

Cadet C (Primera Divisió)
Entrenador: Joan Coll
2n Entrenador: Joan Herrera

Cadet D (Segona Divisió)
Entrenador: Aitor Rodríguez
2n Entrenador: Arnau Serrahima


Equip/Categoria/Cos tècnic

Infantil A (Preferent)
Entrenador: Guillem Josa
2n Entrenador: Víctor Vilajosana
Ajudant: Guillem Barnils
Delegat: Adrian Franganillo

Infantil B (Primera Divisió)
Entrenador: Xavi Falcón
2n Entrenador: Arnau Moreno

Infantil C (Primera Divisió)
Entrenador: Joan Pons
2n Entrenador: David Calero

Infantil D (Segona Divisió)
Entrenador: Pau Sánchez


Equip/Categoria/Cos tècnic

Aleví A (Preferent)
Entrenador: Nil Capdevila
2n Entrenador: Kengo Matsuoka

Aleví B (Segona Divisió)
Entrenador: Arnau Moreno
2n Entrenador: Arnau Pons
Delegat: Jordi Moreno

Aleví C (Segona Divisió)
Entrenador: Pau López

Aleví D (Segona Divisió)
Entrenador: Ignasi Varona
2n Entrenador: Albert Martí

Aleví E (Segona Divisió)
Entrenador: Iñaki Villalba
2n Entrenador: Carlos Monne

Aleví F (Segona Divisió)
Entrenador: Jan Capell
2n Entrenador: Benet Noguer

Equip/Categoria/Cos tècnic

Benjamí A (Primera Divisió)
Entrenador: Víctor Vilajosana
2n Entrenador: Carlos Vicent
Ajudant: Guille Vallès

Benjamí B (Primera Divisió)
Entrenador: Adri Guillen
2n Entrenador: Álvaro Fresno

Benjamí C (Primera Divisió)
Entrenador: Guillem Espinosa
2n Entrenador: Fran Ballesté

Benjamí D (Segona Divisió)
Entrenador: Carlos Vicent
Ajudant: Gerard Pou

Benjamí E (Segona Divisió)
Entrenador: Pablo Romero
2n Entrenador: Arnau Martín

Equip/Categoria/Cos tècnic

Prebenjamí A (-)
Entrenador: Aleix Gispert
2n Entrenador: David Vallès

Prebenjamí B (-)
Entrenadors: David Caldú i Álex De la Fuente


Equip/Categoria/Cos tècnic

Juvenil A (Preferent)
Entrenadora: Nany Haces
2a Entrenadora: Pili Porta
Preparadora física: Judith Acedo
Ajudant cos tècnic: Marc Serra

Juvenil B (Segona Divisió)
Entrenador: Robert Garcia
2n Entrenador: Quim Turró
Delegat: Míriam Longas

Infantil (Segona Divisió)
Entrenador: Marc Serra
2n Entrenador: Àlex Gispert
Delegat: Antoni Berbel

Aleví (Segona Divisió)
Entrenadora: Mariona Molins
Delegada: Carlota Granados


 

Com a coordinador dels porters i entrenador dels equips de futbol 11 hi figura Àlex López. L'entrenador de porters del Futbol 7 és Èric Ruiz.

 

 

Articles més recents relacionats per etiquetes