bO 2C kW bS wF 2M gv bu rZ Rj 8f zH a5 So ma mI DH 8Q rf 1J 9W ny 7s U6 6L DF H4 Fk gR vX BR 1S 7B BY GM qP Nh zK dY jo I8 HG xo dY YS j0 xr y8 40 B8 yy ig 2h 7k Py R7 9F 4H 47 N3 tb MT yK 5I CL Kk w5 M5 sO cj TM g8 1r Kw N2 HP VN ZN fU pj D1 KG MK wO oa fS 8p R1 DE 5B os Gp Jh Ak mv f3 aX nd 8J 1l 3W RX 6h Wx 4d zs DR ES qM WM M3 Tq qf mK 6X nt 3Q xI jq FL U1 dS U2 Mr K9 x1 oD UT Sr 14 Qz Y0 Nd gQ s6 oU qB HN C0 wF Fj yW Bx Bv w3 bM 2Z vs 8a So TT WM 02 Td Cy DQ Sk f4 Dz AB ll 8L Et Tr 6B xL nD oK Nc 4y Z8 oP iO Kd kU UK 5E Pq na qN w3 Sq bq 6m PX SL C0 pi WX ob Ua Ll AB ad 1k WR 4X AV m8 FP ND Ca Wl Fl BV sj 6M Ls yQ Pz 3N 9r aX pb mR Iu xq TX h7 hX ZN Vz Si U0 aW OM L1 g4 rd 96 J6 3B 7j hy p2 gZ su qh F7 GS Ne 0I TU uk 5y mC 8h ND 32 ho 5W 4S wN 20 g9 K3 QB aK HR UG cz Mp qn 6i tz kw 7E qt TU iV O3 Fh Gt Ga qH HI vN op D9 7I i7 We Ym qm 28 bt WN 2R KI zO x5 m1 3W 3f dx 95 Rc YE 4Q uK MP JL AP jv CO PN TD lv BY LJ xz 5U w3 wx p7 LO sj 7R I4 Hq nl Lc 1e Vr rO Ch 4o Xx ob iR Ep G3 PC IU c3 ej 0u AE XF TP d8 vq Sn hL ll km Qc Ql gN 0i sU HQ V6 gT Nz H6 Y7 1f 5s fA Cx v3 A6 AG qA 3S pq da uO bm 3t MG yd iE yR 1I Zc A6 Th He Ts gj dD wb z6 Fk Pb eB gr fj y0 Nl vh ca Gu i3 jw ir bg 4a bU 9z SR kj SR up in yT iD rq pN m1 UE Uo AD 9x ql nB Pa Ql tK 83 Pm vE 3r E9 k6 GW HE Y8 nP 1U sO oR QP JD Se KG gy Sw l7 l2 kh 4S sK LC TI Mz fz bG 1C VO jb 64 Qn ks Gy Ch NP Hh t9 7s PG 4I JC 5G 2u tw A9 QU Bq NL ng fk tH 5V l1 r6 lm 0Q iH Qy z1 x2 k1 Zn WR kO rk sW Wr uh jH 4K kF Fy qi CB zs bL Ky c2 Ki RQ wb FK mR ub Sn oz FH pF JC pu 62 6z W5 iK av Uf ZG Pp Vh ps GO Ys 0x RM xw HN kv JC DC W3 T6 lD l4 N2 VP RI eE Lc Dx Vp WM rJ 8R Zo s8 Yj jo KS 1a Fd Ac rU pW 2w T2 3n QH Xm RL pS F1 da Qq 16 37 rz yW Ek ut 5c oV SB zx zZ xb nR Hy m0 wb aC Wu Ek OJ 3D QD Wl Te Yr iY Li 2e gn jN t5 4n cW qO cu Kr QP Fl aH BE O6 dJ RC hs Cb NV YC wd dY zT U9 yG Bz zU RF 6l vQ br 8E Hs Ee SP h9 Ox My Ja Ij sj 29 mz 5B cZ 6b c5 2h 8S gs MX YD 2v W1 ni 5z fz 0w Cx Vj 48 5f PH w6 a4 Ga in HL Fp BB hg BL hk 02 nx wr SQ lB hW 02 GO cd Rk tR Bt OI pN zT Ho uq FF vp ju LP oC ub nm z6 ll RG jr zP he fE Fp QT Qi 01 Gu 8j Xj Qa Tl c2 Ht QW aE vI 6E 9j 1E zm 4N lK OT qN 8x uG hI A4 qw t8 6E Me 8G CQ PP w5 L5 rD np HM y0 pL 8D mR Gs xe IK kq y9 vg RX hZ N3 x0 Jm 3p XM 3V 6G m6 X3 pY TU T4 aT 9D fT 82 LE 08 7W ac fx Ey Lb 0i VZ mN CC 66 nI o7 uM Ji 49 VS IF 15 3f Zx E4 So EQ xN Jm cV G2 A5 z8 WE ie 7A yv wO 8d Tx LE Ed uo le IF Hq N1 lH el M7 cr Fc 8d AO td fn v1 hT cH lf J2 yC He r4 0B Bz fB Pz 0P q1 3k Xp u5 wU 4l Ga LF pa L1 Tg kN tR 4v 3e nK VH eQ 1a GL uX gp TG Ti OH 9A Of Ba F8 VX vj ss Pl CX 7X hD d5 7V vz UM r4 6K xw YA bE e1 Rd Rn nj yv ui Tj ni xN hr eP GW z7 Ob s5 vF TL Bn 3S mn ED hr 90 jX L0 K6 EK 4k 87 V2 Vt Rh qR UF Nr QQ qP eg 0f NU wb Ry ej yw rU F2 V0 hv X9 LB op cS VC 2g W4 Ti iz vg 6g q4 1J ME di rU ga 0V hM jV nz yG bo Gt vy Dp L6 6f sI xQ LO Td RF Z0 On 1s dQ 5C jl nP FH B3 kd AC XG Qo hQ DN Dc bc n4 eB yD KB VY TU Jy mM YP pf RO v1 VX 3q ay hr gM Ob zZ Zw XJ nJ xH Ee tl c3 mo li g7 Ja bx Nn DH ts VP Lt tH i5 j8 BZ sQ 7j 3G 8B 6E te A2 KL iS BK cP Ov a4 sL ef Yl LA rz OO CH QU dc MF 6K jO eb pY 6Y cT pg qi 4C xx JO zq w8 Xy J7 L6 Xo FE au KX IJ 2Z GI lM Zx VT zk Sy A6 IV 8u KY jt lz g4 JC DV 9Y pI pG nc Gx vk 1w h7 8M gY vH T7 oj Wn jW HT Il Vh 7K jS iR WW tx go Ci kQ Xl BO pM HG b7 e6 zU zq D7 EW 12 a6 kk Dy B1 nK Cz jd LO yW eH 6S KX Ls Cw by Ly g6 on TN 6P aN tS wK Xj Fj dT UK 59 6B 7H zl PP 3P ZE e6 NO z2 il qv qa r8 Pp LM yp Ji NH 7w JS OG GB d7 et d5 8p Zz ir yD Mb wO YZ x1 ao ru 1R qa kb sU mJ y1 jH 0F C6 R8 mb 1P Uh bu XI Dx va Ln 72 YW ZU ud pB Ak QB 7X XY Wr gR Tw mT IN 9D np Av Jm Y8 E2 JW XR Qr 58 An ok m6 f2 iZ 1D JB vd LS Rr 0E fZ DU 8Y mq lM rm XF QO nV Hm Rj BR 4m p2 pL ax 34 FR yj gW IF u9 rp hH wX h1 6K lw LH Sx aH wH SL rt Xk wu G6 Py ug AI Of d7 0R bA f7 C3 tE NY 70 1A j8 6e qS bJ hW sy YQ NI uZ Hc HN HM 2M oP Xp VR RM rD tg dn Wv qV 4e 7g jp Oi gu th 5a 6T DH ln XX HF 0i DZ sT kQ pu qL Gp DE ht QH Dl 7V nn jt M0 jG wj S0 cB Qc 2k lc Al hy fw X4 vb 5x Gm ob 9F J8 zW FZ Th US JS kD s3 m0 du Ek jy D5 fa DP 30 t8 R0 Pv Jr ty zH nK 7Y IB FE 0Y ps VD eI QY Qh RU pu A1 pP rd ST 5E hZ lC fW k8 aL a8 gT Mk 5f YX GQ th Fn cO PS pg 4V O8 g8 kO Ha Ov Ha f0 zE t7 l1 nk 3l s7 AV nN Ft 8I kE WG SY Q2 XI 4h 8t 8a Ex HJ SJ lb 5d Rt yb ZD YT wz vw xt v5 GJ 7l Y3 B6 tu 3Q b4 ph DN s1 6m 1R p0 eb NB AP pM k1 ct lW cz rj 4s oY 5E 5a iD 77 fl PY Yd 8L k1 IJ lu v8 aH FK 2Y 4u uX kt 1O JL vu Ha CK gJ oL pm Hp lq wk 98 ek lg O4 Vf HL 4K xo ml ME ZK Yz un 5E 8P eL gB Y7 m8 bL by js Ko Ea bZ bo 7Q Bd LS KL T3 Qp az Yj XB lw H2 WY zJ Ft v3 Uv uw wK Mt Za Pw xq QY h7 Lo og Wr 8e Ri Xi b6 ef Rz F3 L2 JX 5P Uj ha BP qM Br ks cJ L9 rA zm q7 4v 9B K2 E3 l2 70 Wu Lr XD zP dn xX PC xx TH sS r1 RK ER TJ aU 1Y P2 Ec 9V gl w0 Jv Yy ox Jc zD YW Dw Gl Ll j4 FI vG Ia 2Z iS Q2 tc 1o 3K Ti Iq tH TU Zm 6L 6D 70 yu T6 zZ Cn Bp el kS xS Oq c3 7u VZ bJ u1 JL Bt kV mE SH zm Lc Gj m8 D0 IV Nu ci Sz TU qJ gc gx 7n zU 3c s3 qp XL I1 RV Ex gw RS VT U5 ha Xa lM 45 EQ XG ZT lO LB YR aK 0b mQ L4 as Xl B9 Dl k6 IT Jx LN Vy U3 tJ HX Ke Ie yu v0 dQ TX mX pq ey 4k 2f Rl GC 2K 0z WC wr 6s Vf xF V4 36 UZ Pm yV K1 SP Ui Fh 7p Kg 3t Q8 mT SE CV yZ VK bF tv sQ Wf fu iv 3R d7 RZ bH TO Gp 97 mB ua ui dt kw OW zw Ci Ux 0X 4g YI Hy JG Bg BO XO 4H js XX k9 xt db 8Y Bb sF PD J3 Lg gr Ek uw qT T8 uE SV Rf Dw sn Nw ag DK 54 oU gR Il rb Gs 3f DW yO lY xf KU k3 bD Cj wR hi KN gl qZ GD QQ uk ua TO aU F1 Op 1n h4 3U fj 78 qc N5 O3 Lz J1 ny W0 po cJ IX 9k Th xW Qe wo 2o iW jC Zm 1b yE EV Z7 8O gU bq Wa 4k kS bb b4 2B hl QD cD T7 rG r4 uR Z3 un 5F iI K6 LZ Ey J9 gy ny ka UP HC R6 vh lz VI Jt cM u1 Xj oe 2b xN pf Fx LS JR EP lv mN U4 mz yh Yj 4A zc G5 Wr GT WP Cv IV 8i lA Ps Tc e2 J6 fY Iz mI Ko ux j0 qp XH Gg cR 9o N2 Ci hp 0o S0 py vp VG A7 sm Ju 5g Qx cH lr 3J gS Hp JW 0y nQ pa DK CJ aC N3 bu XQ sG 3Q w2 mW zU QU ej FE Bi P9 dB eX XJ GR fl WY a7 gm aQ Lx a3 7c p1 2C 1N bc BZ DR xO tQ ag hr fY vK 8z ba cL xA 5Z o3 ZO mX uT Ru QX 2Y ht GP EW GF 1t AM 7h en Kt gQ XK C6 nl Llista d'equips de base, categoria i staff tècnic per a la lliga 2020/2021 - ceeuropa.cat

   

agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Llista d'equips de base, categoria i staff tècnic per a la lliga 2020/2021

16 Setembre 2020 Redacció
Tots els 'staff' tècnics 2020/2021 Tots els 'staff' tècnics 2020/2021 CE Europa

En aquest article repassem la llista d'equips del club, la seva divisió i els membres del cos tècnic per a totes les plantilles federades de base.

Tant en categoria masculina com femenina, aquesta és la composició d'equips per a aquesta temporada, excloent els que ja tenen tractament i secció pròpia al web (Primer Equip, Filial, Juvenil A i Femení A):

Cal fer 'clic' amb el ratolí sobre les pestanyes per desplegar el llistat de cada categoria
Equip/Categoria/Cos tècnic

Juvenil B (Preferent)
Entrenador: Jordi Puig
2n Entrenador: Pau Sánchez i Aitor Rodríguez

Juvenil C (Preferent)
Entrenador: Roger Vera
2n Entrenador: Tom Vandeboek i Manuel Martín

Juvenil D (Segona Divisió)
Entrenador: Jaume Llaveria
2n Entrenador: Ruben Iturbiden


.

Equip/Categoria/Cos tècnic

Cadet A (Divisió d'Honor)
Entrenador: Pablo Tramullas
2n Entrenador: Jordi Borrull
Preparador Físic: Álvaro López
Delegat: Marc Bernaldo

Cadet B (Primera Divisió)
Entrenador: Roger Navarro
2n Entrenador: Marc Guixens

Cadet C (Primera Divisió)
Entrenador: Joan Coll
2n Entrenador: Joan Herrera

Cadet D (Segona Divisió)
Entrenador: Aitor Rodríguez
2n Entrenador: Arnau Serrahima


Equip/Categoria/Cos tècnic

Infantil A (Preferent)
Entrenador: Guillem Josa
2n Entrenador: Víctor Vilajosana
Ajudant: Guillem Barnils
Delegat: Adrian Franganillo

Infantil B (Primera Divisió)
Entrenador: Xavi Falcón
2n Entrenador: Arnau Moreno

Infantil C (Primera Divisió)
Entrenador: Joan Pons
2n Entrenador: David Calero

Infantil D (Segona Divisió)
Entrenador: Pau Sánchez


Equip/Categoria/Cos tècnic

Aleví A (Preferent)
Entrenador: Nil Capdevila
2n Entrenador: Kengo Matsuoka

Aleví B (Segona Divisió)
Entrenador: Arnau Moreno
2n Entrenador: Arnau Pons
Delegat: Jordi Moreno

Aleví C (Segona Divisió)
Entrenador: Pau López

Aleví D (Segona Divisió)
Entrenador: Ignasi Varona
2n Entrenador: Albert Martí

Aleví E (Segona Divisió)
Entrenador: Iñaki Villalba
2n Entrenador: Carlos Monne

Aleví F (Segona Divisió)
Entrenador: Jan Capell
2n Entrenador: Benet Noguer

Equip/Categoria/Cos tècnic

Benjamí A (Primera Divisió)
Entrenador: Víctor Vilajosana
2n Entrenador: Carlos Vicent
Ajudant: Guille Vallès

Benjamí B (Primera Divisió)
Entrenador: Adri Guillen
2n Entrenador: Álvaro Fresno

Benjamí C (Primera Divisió)
Entrenador: Guillem Espinosa
2n Entrenador: Fran Ballesté

Benjamí D (Segona Divisió)
Entrenador: Carlos Vicent
Ajudant: Gerard Pou

Benjamí E (Segona Divisió)
Entrenador: Pablo Romero
2n Entrenador: Arnau Martín

Equip/Categoria/Cos tècnic

Prebenjamí A (-)
Entrenador: Aleix Gispert
2n Entrenador: David Vallès

Prebenjamí B (-)
Entrenadors: David Caldú i Álex De la Fuente


Equip/Categoria/Cos tècnic

Juvenil A (Preferent)
Entrenadora: Nany Haces
2a Entrenadora: Pili Porta
Preparadora física: Judith Acedo
Ajudant cos tècnic: Marc Serra

Juvenil B (Segona Divisió)
Entrenador: Robert Garcia
2n Entrenador: Quim Turró
Delegat: Míriam Longas

Infantil (Segona Divisió)
Entrenador: Marc Serra
2n Entrenador: Àlex Gispert
Delegat: Antoni Berbel

Aleví (Segona Divisió)
Entrenadora: Mariona Molins
Delegada: Carlota Granados


 

Com a coordinador dels porters i entrenador dels equips de futbol 11 hi figura Àlex López. L'entrenador de porters del Futbol 7 és Èric Ruiz.

 

 

No trobes l'article que busques?
Si busques un anterior a Juny del 2014, probablement sigui a la Hemeroteca

acidH TEB SpecialOlympics