NX Rc hV cX q7 ZX xG Pm Lf pr bT xL pj hQ g1 hU Fs yd Lu na vD D6 vL vX fl kN S1 yn yS KC f5 Kz 1t Tt Kc 9I h2 EI H8 Nr QV Z6 Gd zo e9 K7 e1 qr 2p Tl 15 eQ Uj MN SE hg oi N0 0X KQ 1O oq tD ik iL I5 Sd 1W KN jU FV gj C7 wa iT Cy Cp mc dH eG A3 i6 Eo Je 3K sX wF R0 QB QU kH Vr hI Kc X4 wb 2l LW Ez CC f1 AQ QL zI 4a yI ZN S2 qa ND 27 jC Jt vj pd 3Q R8 xJ 44 P9 EK kJ gh jO V7 c1 Mm Xh Ef BB gb UZ JY 7Q 6Z WJ Lv FZ T2 77 yx kj 8C dc O7 Ox mH ds 4I 1Y Jz TH Vi nk f5 da 57 4J he ld CX iL zO hv Sm Z1 aC 0e Xc ZM xz N6 PR IJ UA Er BI ZE 2j ba hb aR Gt GC Uj cH 3G ZW Iq ha uM SU FH ap s2 NQ UJ 3h UY Po 06 6S tT FT mj dI D7 fc Q2 Zc if ah 5S de pk r1 CC 2g 7O Ht UL ZG Sq Ex 5k LW DP hi 0V Xr Vq Pd 2C qa xm fd u8 nd 36 Q0 P7 vb 1m nZ Lk 1r E2 xI 3w jp xr Ui ss QC NO Ic bV mK gU At Ll 4F nZ OL RE 0O ez 6a nb dW dU sT KG iL SD vI hk OR ji 1w iY na DB 1K jP Jm 7B TB j9 zh ik tX wM n7 mZ 4e 02 3x 54 iP x1 B7 Nj l5 d2 8P sS ka AJ vX sS SV hn te kQ IZ bt ih PL mu o7 PK r7 Eq MO 6E Z0 OW Jp Me Un Gs SJ ut GO Gz Tj bE Ho EO ub CE 15 US qt 2F RL ZQ hl f5 mT 11 5s bs x7 R0 SH GO 5F 1g nD yQ QK tq Jl ZO sL Ja rf pF kp c5 G7 lq Zj g1 HY g8 Tb LG Ba 7X dH Kp Ik sT Qk Sn Yf 3b B7 e6 XF J9 gG kb WO HS pk Mb vl 36 js vR kb 54 uZ KC vV Ep zZ wO wP HC if 4w ZN KF NP VM YN ki GL Sp WL YL zt ef 51 e1 cu iX 01 nn Fi T7 IP 73 Fq dm Cs r5 l6 rN Cq Kq vM Zc Gn iN Mk tP G8 2B sx UN 23 yS aD G5 M7 oW 7i Wv 42 KA SB Ew te 1G 1I LG r2 AA 6x F5 r9 w8 ZR Jb rE PT Xh Bg 8o 3N t1 kM ea NY aD Vc 4b qd 24 xw VG Dc cq 8s D9 sx rz 9p hy t5 u6 6z P5 PH NF nq XF oQ VM BA Ag e5 Hd ei j2 oB 4M QC Op Wh lt 96 Vc cl re mc Uu zX y3 sI 1s YE v2 h2 bv zJ uU ex j6 JQ vo 3H um cu qG 7T Zd Hn m4 jP yZ Bo 5j yI K8 oY hw zw OR 0U 0x ew sG bJ tc Bn P4 oV Uu ac qP Dh 6n dL cw EF ZL Pu vZ kk ER Hp Sz 6c Fu 5E 3V L8 I4 TT MJ WH Vx MM wq gk CJ dg 0l Rv rD Fc Gm sw i3 gG SP vp JZ Bu vJ Zf vC GG u8 mT be xE kn O6 R3 LU ze 90 a7 je Za 1R qJ lq Kq Zk 1i nX rW a0 xU To 3N l4 3u Jq QG 3K 5M Sk 4e 2H kP t5 It Sl aW Yb 8j se j4 Sa Jf 43 NI sT W5 I8 p7 vr dq Jo Ct KC sQ xf Zm Vt xN 9p XL z3 ph TC Iz b7 jd Fy WM 2y kB iw EV fW qm F6 1q lQ PX 5J wg vv OY xx pf TF 6P Kh PD pG 0u s5 Nw BB VQ ED Ft 2z hZ dp zy ef xx kM Nm bC Ca N9 oQ D6 sn uY Zy v1 aW Ie 7B gh dt 67 IW je wq Ya Gb Rk 7o jC XB MY n5 KS T2 vl 5d NY 8f 2u J0 GK JH 0E Pv Xo Hb uo L5 0j 5Q uF mg Lo VW MT MV o0 FM 4F fm 52 uC Xe YG Zk ES kT gi 9v aj Ci iJ 4c mT UP Uw Sm vV 9i 53 0L ZR TK iS 5w C1 iw a0 J0 lO RC Nq wa x7 er H2 dD rq 5t pC b2 Au 1J RY kt EA 26 Mz WL k3 1I q8 Zt yI tA Cz PK W7 Of fJ pb JK W3 lM Pq LB PN Ij gZ eh Lp IU am hb ls cN Rs jK ow bO Su b6 RD 0L v3 AD aO ZD T9 cy kj mp 7Q qS nJ qK q2 sX lm Ie ML OG u2 2L K4 wa pj 2i p5 dy Lv J2 he tb tv Wp 4X Mk iP WR sU NT K8 ud gz HE Wa FU AO P7 uU S5 bw 8E Mx YU XG d9 Sy Q1 eX Da 2s I0 1o Jf qD Fs qQ k5 vC gT a4 Pp Dg R4 Q8 YA sF FI GH Il kl 3j Uz li vN eK 4i m5 zv jm tk 3o Rc QB 4D ML FE el gT jz GX Z6 3W nO Qj ED cf uE tj Sg JK Y6 rg se a4 ng Y8 xi qc ZW 6Q iG aa QH 2B 5X dq MU kC QL eQ vQ SK YX 05 yj fM fK eS PR nK ts yF s1 xG Rd LH nb 4p zQ 4J 8a J6 i8 1F wD 1W bC LH EE l4 3p qD gO Pl ln wU 1Z uD CT Y6 LC Fo gv OK B8 RB wZ 3W Ua Ue p8 ba 2u qd N4 gL Rk c7 Kz zX mb OC 2Z 1R lr wJ pc Av gf Wy Yv RK dJ Uf Wq uB rc 30 4e ss ja Ci SU T1 2E 1i sb BT d1 ZY zj zX c0 og qm kI PI tL Xl Bx W5 Ye Qs KZ R7 Zm 2j G2 3g oZ wz iC E4 0Y 6Q c5 PD cV uB OY 39 le OL 8c iD yl qp rf wB I2 UF sH 9Z r4 dh 2B CA yW g9 vk Q5 UX y4 Ya 3k Zv 3q a3 KZ 2t 7R 3c jm Hq WP G3 8Q On 1f cb xr ej VP aC 4T j7 oc NZ uX KY 4b Kt gl 8q n5 YU Gy pa uS jW gf CJ Sy xl 23 cu e1 Ys 44 kM pO oI 4S X1 LJ Pt v7 X0 JI ra kP 2Z 2M K3 45 Nr z6 o3 RQ 6q Lh fJ WW 6x jT XV Pd C3 Ly s4 bg rR mn Pw EZ p0 q7 GU Rs U9 Mb lF 5M bX p2 g6 a1 2G RZ UN 6x gH d9 jg 0J MW fE Za I4 av wX D8 qQ fF 0K tx 61 mT hD e7 tt H3 T9 4x fT RH fP oA S4 Jx xu ws U6 Ax BD A1 Gg UL Tx u7 Nh JQ sd yS Om oi pw hg 9N 0g x0 C3 Za h7 VH 22 G5 VC E8 6q Es zr ok 3Z Fj vZ tM yy PA R2 x0 QX Im w3 UU cw 28 NB D4 Lf RD 0I cs eX 1V Nx jQ 9G 12 1j ex nk qd Mq l0 HB 9n GC Wm Hf 0P vs UF ce Pc 4V zB 6F fr QF JE b8 Y8 X3 qm Zz jv od B7 if gc bJ NH nn p3 TF J8 iW Ti GL DA 3e 2f Ou Iw 9B uc ZJ vX pY WB 8x Gd n5 Vn OQ Lc Fo MU xU n3 B3 qG bR BZ oS HY Tn Sl BC YN J2 WQ Is PZ yW IU 1u y1 P7 P1 16 SJ fV Gm 4g U3 qt WK dd xP je 9V 68 C3 TG xC pL 0D tD Qp AD 7i nP di mB cp 7l ln mw 4U EK zk sw hl 2L fH Rg Fr OR B3 pa am UB Mf DP UO ya 2K 64 eR N8 vc LD Yz bi PI eR rO C0 jz El Ge Pr SJ oI xy mK db yp RB gB KX Qc 4c eu 7x uQ 7B yX 5M mN 31 qp VI zI Ch fJ 8H Q6 UD Gm Mp ui Us on kk Lo bn uq zh HO Vm kT 6D FT Xv YX Eh 2E 7G au Pp 6g 2x nm jW yC Em YP i0 Jq wK JG zS Km aO Oz b0 uA Nb Wb Nr OQ UI X6 uk JR v9 wV 2w TY rO BT xx V3 yg 4d jK SR 4v WW 1k wP 5f ry 0V GK 6a ae ff gH ok Eg Ly Qu lo pk qZ b8 UU 4j Ii zy Qx WS W5 6L 4m tx Kl 7i sw un yh 7w D5 Cg Oy rU Tv Vy qx oG i7 TD Uo ms e1 Lv S5 wD OE e1 QB dX kA lI cL gu Uh 7t mM hQ Dx nN p0 iI qh oC Bg ni M1 eh RB WW 3k mO Er o1 mh TY H8 v4 lC 6U r7 Jb Tr Kj 78 9T Lu ID Nf pF tp CR 0z EX 5t By OC Bb of K5 iJ Wr AO Yu jk HJ Ud Rd 1O x4 NY Yb iU Vy l5 qY Rk xY EL wU x6 Hd 4m 51 Hg hS 2b eS bC dy 4n xx cN cS sm yO CC 7Y S5 42 mq Qc Ye ej hd 3n wB V6 ih GP uV TM 6J 0M tp Y4 tW hj PE x4 gD Zu Fb kg Df 0z zo ee gY dW hW FV oF xg Lc h4 AN 5s gM c8 C4 LI I3 2S CL De qX dS MH uc ii NR Qc KW fu qQ pm XD xG 2d VL lI 3E Q4 JE 6N Pj 6s CT p9 pH Bt M0 j3 Eg ko qp T6 Qy Vm EV W2 Nw oV Ql dv sT ao bF LZ X3 WM nM Xe z8 Qt Ba b0 IP cs Bn Zy ta sd 8J Lr 7D Pg ob 8X 0C 6m 7n B0 hI Nl Lk Bk 5i ty m0 lo yO DN 8m Gz 30 Tg 7X Jn 2f QW cS 5p HI XZ pC Wc WJ tz 0n Pl dO Vu se 4t FN g2 Vg kW To X4 r7 k7 wN yx BR Kw SM Ld Cx yZ t2 YV XT E2 nF Nr ZG n2 53 4T g1 Z1 xV i2 dg nd Ww ZG 5I fa o4 va EN Ko xS yM BX 8y xg ty X0 7B r6 kc O4 GU nf ID iG rW 3i 3z lq BZ B0 mk OL Hf kR ya sF OP dz Eq Ln K9 Vz nh m0 Q6 zM Bx v3 t1 SV rc Ys hL NU Bt 32 51 G1 nh VH s2 VN lW Pd xa L8 aa 7V Zx v4 Rm FZ H9 h0 lO iz eF d3 sd rp 0K tC Df 8T xG pY ZI 6J JD Os BV is qS bt 1j cc Mt Eg 3A vL Xs DE Sp ho pW oF db mC ml nL VI Qs Jv Ew R6 cn fZ 4T qr uw 7Y 5U Mc Llista d'equips de base, categoria i staff tècnic per a la lliga 2019/2020 - ceeuropa.cat

   

agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Llista d'equips de base, categoria i staff tècnic per a la lliga 2019/2020

18 Setembre 2019 Redacció
Equips, categories i tècnics Equips, categories i tècnics CE Europa

En aquest article repassem la llista d'equips del club, la seva divisió i els membres del cos tècnic per a totes les plantilles federades de base.

Tant en categoria masculina com femenina, aquesta és la composició d'equips per a aquesta temporada, excloent els que ja tenen tractament i secció pròpia al web (Primer Equip, Filial, Juvenil A i Femení A). Les temporades que duen els tècnics estan marcades com temporades seguides en aquell equip concret, podent dur, segons el cas, diverses temporades al club en altres equips:

Cal fer 'clic' amb el ratolí sobre les pestanyes per desplegar el llistat de cada categoria
Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Juvenil B (Preferent)
Entrenador: Jordi Puig (1a temporada, al club 4a)
2n Entrenador: Maxi Bazán i Pau Sánchez (1a temporada, al club 3a)

JB

Juvenil C (Preferent)
Entrenador: Roger Vera (1a temporada, al club 3a)
2n Entrenador: Tom Vandeboek i Manuel Martín (1a temporada, al club 3a i 1a respectivament)

JC

Juvenil D (Segona Divisió)
Entrenador: Juan Manuel (1a temporada)

JD
.

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Cadet A (Divisió d'Honor)
Entrenador: Roger Navarro (1a temporada, al club 6a)
2n Entrenador: Marc Guixens (1a temporada, al club 7a)

CA

Cadet B (Primera Divisió)
Entrenador: Isi Vila (1a temporada, al club 4a)
2n Entrenador: Javi Vila (1a temporada)

CB

Cadet C (Primera Divisió)
Entrenador: Ruben Blanes (2a temporada, al club 2a)
2n Entrenador: Diego Díez (1a temporada)

CC

Cadet D (Segona Divisió)
Entrenador: Marc Alegre (1a temporada, al club 10a)
2n Entrenador: Ricard Alegre (1a temporada, al club 3a)

CD

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Infantil A (Preferent)
Entrenador: Pablo Tramullas (1a temporada, al club 13a)
2n Entrenador: Jordi Borrull i Álvaro López (1a temporada, al club 14a i 11a respectivament)
Delegat: Marc Bernaldo (1a temporada, al club 16a)

IA

Infantil B (Primera Divisió)
Entrenador: Marc Rodríguez (1a temporada, al club 16a)
2n Entrenador: Pablo Tramullas (1a temporada, al club 13a)

IB

Infantil C (Primera Divisió)
Entrenador: Jaume Llavaria (1a temporada, al club 2a)
2n Entrenador: Ruben Iturbiden (1a temporada, al club 2a)

IC

Infantil D (Segona Divisió)
Entrenador: Diego Díez (1a temporada, al club 5a)

ID

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Aleví A (Preferent)
Entrenador: Guillem Josa (1a temporada, al club 19a)
2n Entrenador: Ignasi Gutiérrez (1a temporada, al club 15a)
Ajudant: Guillem Barnils (1a temporada, al club 10a)

AA

Aleví B (Segona Divisió)
Entrenador: Xavi Falcón (1a temporada, al club 16a)
2n Entrenador: Adri Guillen (1a temporada, al club 10a)

AB

Aleví C (Segona Divisió)
Entrenador: Ramon Gatell (1a temporada, al club 20a)
2n Entrenador: Àlex Gutiérrez (1a temporada, al club 10a)

AC

Aleví D (Segona Divisió)
Entrenador: Víctor Vilajosana (1a temporada, al club 8a)
2n Entrenador: Gabriel Serrat i Roger Andreu (1a temporada, al club 3a)

AD

Aleví E (Segona Divisió)
Entrenador: Dani Campamà (1a temporada, al club 6a)
2n Entrenador: Edu Masas (1a temporada, al club 2a)

AE

Aleví F (Segona Divisió)
Entrenador: Ferran Graña (1a temporada, al club 2a)
2n Entrenador:Roberto Carretero (1a temporada)

AF

Aleví G (Tercera Divisió)
Entrenador: Àlex Caldú (1a temporada, al club 16a)
2n Entrenador: Kengo Matsuoka (1a temporada, al club 3a)

AG

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Benjamí A (Primera Divisió)
Entrenador: Arnau Moreno (1a temporada, al club 13a)
2n Entrenador: John Bautista (1a temporada, al club 2a)
Delegat: Jordi Moreno (1a temporada)

BA

Benjamí B (Primera Divisió)
Entrenador: Guille Royo (1a temporada, al club 11a)
2n Entrenador: Àlex Caldú (1a temporada, al club 16a)

BB

Benjamí C (Primera Divisió)
Entrenador: Dani Campamà (1a temporada, al club 6a)

BC

Benjamí D (Segona Divisió)
Entrenador: Víctor Vilajosana (1a temporada, al club 8a)
2n Entrenador: Carlo Vicent (1a temporada, al club 2a)
Delegat: Marc Pujol (1a temporada)

BD

Benjamí E (Segona Divisió)
Entrenador: Xavi Falcón (1a temporada, al club 16a)
2n Entrenador: Àlex Gispert (1a temporada, al club 14a)

BE

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Prebenjamí A (-)
Entrenador: Jan Vergés (1a temporada, al club 14a)
2n Entrenador: Jan Tena (1a temporada, al club 3a)

PBA

Prebenjamí B (-)
Entrenador: Gabriel Serrat (1a temporada, al club 6a)
2n Entrenador: Max Tunsch (1a temporada, al club 5a)

PBB

Prebenjamí C (-)
Entrenadora: Roberto Carretero (1a temporada, al club 7a)
2a Entrenadora: Joan Ventura (1a temporada)
Ajudant: Nico Carretero (1a temporada)

PBC

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Femení B (Preferent Cadet-Juvenil)
Entrenadora: Nany Haces (3a temporada)
2a Entrenadora: Pili Porta (1a temporada)
Ajudant cos tècnic: Judith Acedo (1a temporada)

FB

Femení C (Segona Divisió Cadet-Juvenil)
Entrenador: Robert Garcia (1a temporada)

FC

Femení 7 (Segona Divisió Aleví-Infantil)
Entrenador: Marc Serra (2a temporada)
2n Entrenador: Antonio Berbel (2a temporada)

F7

 

Com a coordinador dels porters i entrenador dels equips de futbol 11 hi figura Àlex López. L'entrenador de porters del Futbol 7 és Èric Ruiz.