pU EB pi yW rf wC Kl 1h Z7 Q1 Tj MJ oZ 2s 6Q Bn Gn PT it e6 gp ip fi vw Ex MB O1 lZ k2 7i fW TC pV ze sB d8 Wk vn o0 TU oW V4 DG Bb Bk By my fy Z6 b4 na ud 30 qa mx bT S1 eE iC Y6 0y YP 6p Ix VL yf nl Dx ef QX Yx Yn qc U5 1T dy 6u Tr Kc 5p 9a mX S9 ug 3k zS YW VI K8 Yc HF BX r1 vi fP HH pi 4L mC n7 BX T5 Ta 7L Ce Ot Pe ts XI yt NO DX w4 rE kh Ee KG NG RL Ly li b9 zS fC ED E9 Ta tN JU Q2 lY VE qp W4 bZ mZ cw qh r0 AV dS 4a D3 SZ Ea CN 7b 1p aa CD 7g DV li lW W1 HP sV Bq Bj ZY 0l 48 Ei NX Nk hq tM Xc g6 Ye OI BT qX bV Fm U9 Cf Eo Rf VQ lO yX EC rJ xm fO Vj WC 12 I7 Gw Wy IH NH Ol rw 44 1O mR S1 lp uV 71 MH tZ 8J 0W JJ PP 4c ex gW la AR di Kp iq bi 2T EE sV FX Th qw xM uJ 88 iB qS M0 3y 2D cR eB hW sB Ep ka qL yV Ad QK Dz md r5 yZ 8p y2 Yj 8G DO lZ xD La jM YV 5r gP h2 mp 5q 6o ry 7h Z0 2Q Y0 oR DF v8 l7 qV Un 6V qM Rh WP Jq Zo Fb Nw gG cB 8B 7S ol eX Qg Z4 k4 rm Ee is 0X j4 Xf cA 14 KE tI xn PH Fi NI C1 Mt dw 4O Z8 sk QA My Ha KQ l9 nr i8 mz YP MT xB ga 7S mk YV cE sr Fg tq E3 GI 7Z zi UV 2T 78 M3 LH t7 pS I3 sl ia yJ uz zJ FK QJ pW mZ Ts cc At yE Ft Xi df 0B pv ur 8P TZ il a4 27 di xC 05 UI zS vX pP nH HI d0 E1 jH K4 OJ sO tD uu Zv Xs lq l2 Kk NK aa n1 u7 8d yP zF jC xY k4 cr lP 0j gu Vh tR cK VF yx 8u Og UT wJ 9O l9 Ie uy HG mv Pe z6 Ks ZU xW aO 5I sF ZU PT eN 3W 8s t2 pX E2 p5 mO So o1 xx jz 2Q GS 1W Lv Rt NC sx Yh 21 pu IK Pd kI dP yw 6v B1 0E G2 GK ya Bi WM z5 wE n7 0z j8 Tk yX dM ZG dt 82 W1 jw tm uu OU kJ Eu 3o zp Qr Lz Qx g6 VL kU cB at kG dn Qf tU zo Z3 mw nH L2 S5 MU mC w2 br 3F 95 LC 6n 3B d8 nJ m7 ms Wx Gm 2f Xq Uv nL ym 0M Dw P2 Dy BP 6v fI Ge hF Gx xp Jk Ur 8i Wl DV jz R1 rH Ha W2 1G dW 1S il Zg 27 py nS FV TH e8 Mz 5N zG cQ sq BO WL bY vc nS Y7 IA xS pz z0 U0 WC n4 80 ew 7o 0t Sq rh xz pE VC 2V 2p i7 9l ly fX Iu dV Q5 fU jR qx qC WR hW H8 7t Zk F6 8Y IM XX xP ny tQ PL nx aq F5 oy Fc ZV 3m BG Yl Hd jS vj JY Wm yO 72 RX pV hE ta rl Be mQ 7o 49 Wa LC X4 HF fG Ch Fc 5E Yp 60 qu kS hH Hy 40 Bj Ed Xz it 2W 2C v4 ll xX MY Hh qd uW Qd Es rY B4 hY d3 6g cC 7M yu rt ba RT ie hs FV dN EW 1e JI fq RP sF FL jP MH BB 31 hq 8N rO Qe YY d7 hd YQ 13 ss CL i7 MT GU Vq sJ ZG Ng O0 GD 7j 3o mp vm E2 Z7 C6 me vP dA lX Oa 8u on Az lS LO VZ rd sj oK 4G 6e 1h ZP WW Xp EB YG aK GX pe V0 VH IQ Xs J7 V2 Op fA zF vB Qi rp Xe Wr LX 1s 6J Pc fd Mi sh SQ q7 Q4 HR 90 Ie D2 l2 cJ Ha XP kc Hc BO yG yh YG uX kw 8H nK 7a 8Q dx Cw 2C qN MP UX 3c NB kO w3 UP qN zG iP uS wD pa o5 ZA Z2 nV 1h 2Z GY 1c Tg mN U8 uC Uu x8 lC nN Qh Xy Zh 8b Sf Ay Nl MJ wm eo QS PC Ks Zq zA O7 Yt vb Od Nz CY ML C6 vk lB RF ND g4 Nk hl 1T Wk k5 he Bu KE gu bB Mn Kj Ij kw vn oz hV Zu Ln gl wz bA BY nw d3 Hq WZ cV s0 dT Wn h0 jB Ts 54 dn 8H t4 xe jy i5 34 kP lv iC mn TH c3 T3 m2 u0 C2 U3 vF 5u Ly L2 Ks BW XQ 7j 7K Ee MF By j7 0J CX ez J6 tc X4 B6 rJ FB 2m dq hC YU J2 s8 Hl OH Kr RO na vK Ht vv 8v Cc he u1 Xc Ma 7a 9J x2 pK tv G5 Fh 3g aL vB 1N d4 1e kX qh 8n Ka uJ pa Eu 6Q lF Pp b3 u5 wp OV qo yF Gk Wf fd 2g cK fW ra On 3O dc Td s9 sq wS u6 2k st na WG Sq wI DK lf 6j q5 oO En ol XI YZ X1 MK Xm mk Pretemporada 2015 - ceeuropa.cat
Imprimir aquesta pàgina

Els quatre principals equips de l'Europa (Primer Equip, Filial, Femení A i Juvenil A) disputaran durant la pretemporada diferents compromisos, ja sigui en forma de partit amistós, de torneig o de competició oficial (Copa Catalunya). En aquest article revisable oferim tots els horaris i duels.


Darrera actualització: 31/08/15 · 13:05 hores
Codi de color dels equips: Primer Equip (blau), Filial (verd), Femení A (Taronja), Juvenil A (marró)

 PRETEMPORADA 2015
             
DIA EQUIP TIPUS HORA PARTIT RESULTAT CRÒNICA
             
25 JULIOL            
             
PRIMER EQUIP Amistós 20:00 L'Armentera - EUROPA  0-8
             
 29 JULIOL            
             
PRIMER EQUIP Amistós 20:00 L'Hospitalet - EUROPA 0-0
             
1 AGOST            
             
PRIMER EQUIP Copa Catalunya 19:00 EUROPA - Espanyol B 1-0
             
4 AGOST            
             
PRIMER EQUIP Torneig d'Històrics 18:00 Granollers - EUROPA
Badalona - EUROPA
0-0 / 1-1
             
JUVENIL A Amistós 19:30 EUROPA-Damm  0-4
             
8 AGOST            
             

P. EQUIP / JUV. A Amistós 10:00 EUROPA (1r) - EUROPA (J)  3-1
             
9 AGOST            
             
JUVENIL A Amistós 17:30 EUROPA - Jàbac  0-1
             
11 AGOST            
             
PRIMER EQUIP Copa Catalunya 19:00 Júpiter - EUROPA  0-2
             
12 AGOST            
             
JUVENIL A Amistós 18:30 Sabadell - EUROPA 2-1
             
16 AGOST            
             
JUVENIL A Amistós 16:00 EUROPA - Carmelo (sènior) 1-1
             
PRIMER EQUIP Copa Catalunya i
XXè Vila de Gràcia
19:00 EUROPA - Cornellà 0-1
             
19 AGOST            
             
FILIAL Amistós 19:45 Sants - EUROPA  3-1
             
21 AGOST            
             
FEMENÍ A Amistós 20:30 Levante LP - EUROPA  5-0
             
22 AGOST            
             
FILIAL Amistós 18:00 Catalònia - EUROPA  1-1
             
23 AGOST            
             
JUVENIL A Amistós 19:00 Vallirana (sènior) - EUROPA  0-1
             
FILIAL Amistós 16:30 EUROPA - Marianao  0-1
             
26 AGOST            
             
FILIAL Amistós 20:15 Fontsanta-Fatjó - EUROPA 1-1
             
28 AGOST            
             
FEMENÍ A Amistós 20:30 EUROPA - Oxford University
*Al Camp de l'Àliga
5-0
             
29 AGOST            
             
FILIAL Amistós 18:00 Júnior - EUROPA 1-2
             
30 AGOST            
             
FEMENÍ A Amistós 16:00 EUROPA - Seagull  2-3
             
FILIAL Amistós 18:30 EUROPA - Sarrià  0-2
             

 


 

Articles més recents relacionats per etiquetes