agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Els quatre principals equips de l'Europa (Primer Equip, Filial, Femení A i Juvenil A) disputaran durant la pretemporada diferents compromisos, ja sigui en forma de partit amistós, de torneig o de competició oficial (Copa Catalunya). En aquest article revisable oferim tots els horaris i duels.


Darrera actualització: 31/08/15 · 13:05 hores
Codi de color dels equips: Primer Equip (blau), Filial (verd), Femení A (Taronja), Juvenil A (marró)

 PRETEMPORADA 2015
             
DIA EQUIP TIPUS HORA PARTIT RESULTAT CRÒNICA
             
25 JULIOL            
             
PRIMER EQUIP Amistós 20:00 L'Armentera - EUROPA  0-8
             
 29 JULIOL            
             
PRIMER EQUIP Amistós 20:00 L'Hospitalet - EUROPA 0-0
             
1 AGOST            
             
PRIMER EQUIP Copa Catalunya 19:00 EUROPA - Espanyol B 1-0
             
4 AGOST            
             
PRIMER EQUIP Torneig d'Històrics 18:00 Granollers - EUROPA
Badalona - EUROPA
0-0 / 1-1
             
JUVENIL A Amistós 19:30 EUROPA-Damm  0-4
             
8 AGOST            
             

P. EQUIP / JUV. A Amistós 10:00 EUROPA (1r) - EUROPA (J)  3-1
             
9 AGOST            
             
JUVENIL A Amistós 17:30 EUROPA - Jàbac  0-1
             
11 AGOST            
             
PRIMER EQUIP Copa Catalunya 19:00 Júpiter - EUROPA  0-2
             
12 AGOST            
             
JUVENIL A Amistós 18:30 Sabadell - EUROPA 2-1
             
16 AGOST            
             
JUVENIL A Amistós 16:00 EUROPA - Carmelo (sènior) 1-1
             
PRIMER EQUIP Copa Catalunya i
XXè Vila de Gràcia
19:00 EUROPA - Cornellà 0-1
             
19 AGOST            
             
FILIAL Amistós 19:45 Sants - EUROPA  3-1
             
21 AGOST            
             
FEMENÍ A Amistós 20:30 Levante LP - EUROPA  5-0
             
22 AGOST            
             
FILIAL Amistós 18:00 Catalònia - EUROPA  1-1
             
23 AGOST            
             
JUVENIL A Amistós 19:00 Vallirana (sènior) - EUROPA  0-1
             
FILIAL Amistós 16:30 EUROPA - Marianao  0-1
             
26 AGOST            
             
FILIAL Amistós 20:15 Fontsanta-Fatjó - EUROPA 1-1
             
28 AGOST            
             
FEMENÍ A Amistós 20:30 EUROPA - Oxford University
*Al Camp de l'Àliga
5-0
             
29 AGOST            
             
FILIAL Amistós 18:00 Júnior - EUROPA 1-2
             
30 AGOST            
             
FEMENÍ A Amistós 16:00 EUROPA - Seagull  2-3
             
FILIAL Amistós 18:30 EUROPA - Sarrià  0-2
             

 


 

acidH TEB SpecialOlympics