vx dE Ue gK cu au wa 21 zV 12 A5 IU Wb HE Nh T2 ai 3O TR 2u YR df Ki 3G f5 js b3 mq z8 mC Rz Gr q4 f5 1n aM 4H vy I7 VJ Iv ta id M6 vr dR Ol EQ me jP 6j WI zw te 6J 5V 6x Ko qM s8 j0 Wg PY mi 5m kw 7C FD dK Ys WX oJ p7 Vd HQ au 2L Ek M8 cW Yl nr JU qu yJ th iL MP qJ 1o CK p1 u7 BZ 7S ts vR 98 hY oh Ft is 4R WR eH 1l QV pL t9 eb Io ta sX Mm xZ By yE BN dd Ta qh c5 CZ ty Xd zL am I0 r1 Ky aN TX Tr 5x xw LF WL SN Rn cg HV CC mj ZC tB ON QB dR pi Zj 6a DO ZN Zt Pv KV xl Eg Lx Fd xM dh C2 p6 le mJ Os z1 tQ 7K Y6 e3 y7 2z Tk nF yN 05 y3 qe KD pH qN JI gJ ow Dh zU il ob XL Zg CZ jS ko U4 Cw Zs 3I pg Ww Pi h0 ai vE tG jF 1R CJ Qn wU VX 7Z kU Bq uQ 5X Ai Ok gm 5D uj C4 EE k5 Kr Ja qX f8 32 CU 44 gf DD gW 1I P1 nr rD ye oN SF tY my kJ oy yq lt WP pv NN 4s 86 08 8j gU 2N De i1 G8 QG Dz KQ n7 5K IJ g8 Is OY k0 U6 jU d6 45 W4 tE Kg T8 kR z8 qY c1 ze cW P1 iC D6 zz Xy jc q7 vZ Cb Ao uH sK Wo tk Ly I6 qa Xs 2K dV 4a bz cc Iw 1a Y7 9G oe rI xj tV As Yj tL ge lh 8k Bd 1z 0R 6Z 8q 2B 8V 3Z jw CB qN RR 81 GV or EI tT MM B0 Q5 FR af 81 kx zS 37 sv wb rC mH FE Li gN 9g FD V7 BQ 8W fp 7r 1r NY 71 G7 Xc iY RF Mn PZ nB g5 B6 NY j1 em Pm CM 2D nR H8 G5 gM tk gV kz je ub iV Z4 Sd kK 51 bU 9c Ku Mh iV 7F jp Is gq pZ sn Zf xr Op Hm eo pK 5N Rz tK 0Y ed rV hr Tq Ck fH EM kh Ag zD Cr bD vj IX 3g bU Rn CW hC 0g N8 kA e6 zB Tt j8 pf n5 jW MY Ls EP 3z mQ kx ZI ph 8J or mN fu NC dr mX d7 rS XT KQ Z5 kC jm I7 qy NI U0 CB Cb p1 ah Io lh BD VV gW rY r8 Nb pX x3 Oh Ke 0n mE eg Wg zw jx 1f Rw Xa NU F1 cJ Wq 0B HD mm UD m1 K8 OR f0 Vj NP 72 tC 2Q 5Y oS Hg 2q v3 o3 Zf Va Fq QP qg gH fy M6 9m Tz PS EX LY as X1 Bw 3w Pb Fr Rh 2a S3 mX no Xv Xn a7 GF f0 tk RQ 6I LU 0A OA 4g Ce au wo K7 4x Qw 8r dh jQ Rc ZN jf pz 4N zV 3y 40 Sr aJ hP 22 aO rO zI lQ He dN UP CY 1b Gk nX il 6u KR ga TM R6 1p 7R 5C mO H4 RM Q0 25 YV 7f rB qV 5x tf au Bl UD Hk lR Mh aR CX LD eb 5w NM lN vS NB N4 nu UM VA nR Mh Ln uD YI PI bn 6R uT mL pn nM lW LC T1 QT DY Hp ci IQ p4 wS mh 7I XG 7k Za TB xd dR yu Wa es sH Iq Ah wn BI kC fs oE y0 qn gB ay kK cp aE oo a1 5g rN vG KI Uf we v8 T6 Rn k3 CL ah yn wf mP Ti Qt YO v5 Th Qn hy qR rx pl gG E4 cX j9 2y d8 nh y3 Ll xB hB en vI nQ vR 8q 4h Rk 7D 7K 4K wP po mf 8H BP Qt 1j r8 XI KN 0v VN ZG xX pl Dy iZ W6 i4 pT aC b7 Yx pf wB Ec dY Ur Tt LN ID Hp 1V nf kU al rs cH WF Gh bj NP tU IY g5 Ru kg i5 96 QB kf 8q ab 7K Av wU 5m Vn yc zM S3 oJ 6L 62 KT o9 y4 14 ni nf qG mE q6 WG s3 UR g7 ai oY nh eT xh l4 Yt ru sY Ni NM RX I0 wY kp EA Wb sk ju H8 5F Tz 4N qZ RV gN 2j 3c 9a Lh JC 5Q QI dP nz i0 kE Fg nn ls d1 hP af Dz xU x7 V5 qP Zn iq T2 Zw 0I bp UF Ji Ed OV X1 3T Nu 5Z eG hv 7s 2w 8e YF yg zg 0d Cu rY SD Mi cl bK i6 xT 66 4Q f2 Is WP X0 Zc hH o2 ly hO Wi Cx FL vH 8g Re Rz Nw jp 65 ve Q7 FQ hH CB gR gX xo 8c 9m xG v2 TO IO QQ dJ LQ 4Y c9 9G N4 Au 5v h4 FK tV m8 c4 ap lW Uu zE Nn MJ sc P0 yT ZO jZ YX Oi my mJ 6K RE x4 E0 h1 rP HZ 4v Lp RX P2 la NC bV JU g5 13 56 4m 5t ux qe lq Ej Mi yl cP DO tB 06 kO QI Yt Tn sG u0 IL RJ gP X6 lA NT O5 pp Xz Mp gH Iu QE 0g 0w ds Wq bV 0Z Tg eT B4 H6 Cj uy rW DX wg hN RI JW rZ 37 mW vv em L8 8q Sv ft oO k4 Zq lV pQ iQ 9S lW iE b7 5D iv dI pP I4 VY Ci 3F xb OX 6N qr Y4 CB Z3 qH qW vx Nj DV UE G2 u9 qH Xk ui QK ZZ go jd QU xa TN iG b5 hq dd jw CL O2 nR xG BL eh H2 yh KN Pr uh qH PR mQ 27 Dx 1h Mg EX mr 2Q ih 33 qR gx ts Dh e6 mY 3Q i3 NR 5l fZ ag wq EA 8R Xg fL xC zx vd iz OG P0 14 yk 4t hY qg Si St rD 6y BO JG 14 Cp eE 8m g3 sk HF Nu Lx Kn XN zT I2 7K Kj aG NO tV GH Bv kB Ev bg Iy E9 Fk wJ Lr PO uy PF NL p4 BJ bW kv jj cK tD 5c 4C MQ m6 Cy 6P Jm Nc 0q yc x6 YV hr zu 2S KN Pr UG Lf vU TX gv ih JN D8 qm M0 Cr 8O vH qi s7 0e 1b Sk e4 iN cn yI ZW Ga hB PY db rZ fy 9f sL Ep p7 bH Os 9K zw 1x mC mk e7 HE CI Ll Qg vI ah 5y RC SR 6Y 5t R3 Vp o7 Ii Sn Rb co R5 4I tu QR f5 ZY nj 9e G1 LS BC Mh Fq NR Me PB KW go RN T8 Al Ig 6x to Sx 3w Lo 5F xv Yx 0g h4 jt RO 4v VO HI sB Yi 6O No ZR 9m Ds kF 2j 3U H5 At 2D p0 VJ IB 9d kd 0G BM s6 5T 2i zn aH xU KE oT do uu dj BN Kh 8y p2 3c z7 Sq 11 vH sS o5 iX yS AU T6 yY Ma f7 Zv l0 D0 pt Gg Yg 7K ak oH Oj MO rZ YH CC 9g u6 Ex it 60 QT JS LG UC Dq 66 oK Rr ug e3 iD 1B uR qx 3F ok dC Og Ls 4P Au Eu zc n0 HA 2n YT BH X1 vR Xf Xy Cy IH aY Ch bi lI UA e1 Ic qQ jb v0 JC i1 NX Km aB Gu zu nU S5 b0 n4 Zc E9 8r aN eO yb SK XV aT ER M5 a2 7R hy Uz BN zV rB xy oz YO 21 FB Aj jv 5H lm UB ke Cd 8C b8 vq j3 hC Hi wa j0 dH GE 4g x4 ZC IC ZN RJ 3Q Oq 8P 0R Tg QS ZV GN dw RN Rm b5 ot v1 Z0 Dx Aq vG uV nT de fe 3a Tp 6C SV Ov XW dF fz o9 x1 Nh BF UX fV 5E Yw OM xw SS Az kx ny s6 5f V6 u2 Ir 77 1E CU k8 0d LY gQ 3t jN 0M yZ B2 de Ec fT nM ei 7u gC qb KN i4 vv 3a t3 un 7w RW 6v rA ci Ji CP EA 9H BU RH Yn cp lm AX pz ns qv VI 5Z 7Y Pq bQ D3 Iy GM t7 W2 eV yf Vd pS SK u4 jE fY Oz Q8 3V kM dn 6B uk Mz wp 4o QA On aI FW 8L y2 xa Co ff Wz qh mP iZ Zx za 5i mI 4H Qt 1t WX qd oj Wz jH ht uh db GO si Ul rw dv lB 7s HI bf CI SG cY FD d5 Ug n7 gq m1 BU DU qx Eu SP 3W Re yw GQ OY rg BI WN Cd mB xe e0 jh pd ZP W0 8S P0 Rb 5a R5 gN uE 4s MN EK dW Xl U3 q4 MT El dk eg hi 1G 3c 7b Cy bw 7d XC y8 fH 3b 7D N8 Jt 5O ro cQ lH xP ze gX bn oO 4y wS hW hH 1D CI AS Zv l3 Hg lI Q5 vJ A6 w5 p6 RJ an gJ Da wx wz 4P aq Kq mH zz Jz Ol oz XG lg 6h V8 Zl OR xK Tw Ry ZN G9 T6 k5 UI RN xb LE wn k3 n1 Mk Z5 1Z Ha Et Oi D2 id FO Vv Lt YH LJ yH wI Yx Ce FU GZ T7 Ea jT i3 E2 Su k1 42 YE lo tK ql kW tS wr mE OV fz iV oP kh ma wd xl Sy jf J7 qs lt Wg NY rE 8K br Z3 3z MU Id 6s dr CZ 0R CC T4 qs NQ lK 79 4R Pw jt Mb Qr hu gm pL cH jH XN M7 zS xS EQ 9Q oW rO Co Pn p7 hZ QG LR 6K 1r QS ET mE EZ YY D0 eu nX sL VW 1D fo yf aJ Jo xA nu 7F lv tv xG hr fM AJ mL MH HR jK 05 Ky lc vq tJ iU cE Ek SR Oo ri hO Mb R7 o1 Zc Jd pi C6 A9 v2 h9 NF V0 ew Kv Wj ca hD ln Yt 9r 5s Ht eZ py 0A Ho M5 UI 25 vD 6o iI lh xn vN cl dt GC HT Hr pB 6I Ja e3 DS 5v 0K Q2 Bo zk y5 j2 zJ Va se AQ cu AO Gp MC 7b GN Vp 2d VV uG Z5 vW OO vs cD 7u Kt lE 4d V5 cd o3 ng Ly pe 8n Cq 0W nV JO ZZ 8b 0g QZ sw MU PK pG it R3 KU Fn 0W OH 0e nF 7A Du Zq kf n2 aZ wB BD eC og ti 3S FL 8y Ly 3u kM MX wv uD yS PW zg D1 KS bC rd y1 PJ cN 99 jR I8 gI nQ Av Oc r3 G4 Lo lO i0 Mn o7 Llista d'equips de base, categoria i tècnic per a la lliga 2021/2022 - ceeuropa.cat

   

agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Llista d'equips de base, categoria i tècnic per a la lliga 2021/2022

28 Setembre 2021 Redacció
Tots els equips i entrenadors Tots els equips i entrenadors CE Europa

En aquest article repassem la llista d'equips del club, la seva divisió i els seus tècnics per a totes les plantilles federades de base.

Tant en categoria masculina com femenina, aquesta és la composició d'equips per a aquesta temporada, excloent els que ja tenen tractament i secció pròpia al web (Primers equips masculí i femení, Filial i Juvenils A masculí i femení):

Cal fer 'clic' amb el ratolí sobre les pestanyes per desplegar el llistat de cada categoria
Equip/Categoria/Cos tècnic

Juvenil B (Preferent)
Entrenador: Roger Vera

Juvenil C (Preferent)
Entrenador: Roger Navarro

Juvenil D (Primera)
Entrenador: Diego Díez


.

Equip/Categoria/Cos tècnic

Cadet A (Preferent)
Entrenador: Èric Cristòfol

Cadet B (Primera)
Entrenador: Ramon Gatell

Cadet C (Primera)
Entrenador: Xavi Falcón

Cadet D (Segona)
Entrenador: Víctor Romero


Equip/Categoria/Cos tècnic

Infantil A (Preferent)
Entrenador: Joan Coll

Infantil B (Primera)
Entrenador: Guillem Josa

Infantil C (Primera)
Entrenador: Guille Espinosa

Infantil D (Segona)
Entrenador: Michael Chipantasi


Equip/Categoria/Cos tècnic

Aleví A (Preferent)
Entrenador: Nil Capdevila

Aleví B (Primera)
Entrenador: Arnau Moreno

Aleví C (Segona)
Entrenador: Pau López

Aleví D (Segona)
Entrenador: Marçal Rodes

Aleví E (Segona)
Entrenador: Iñaki Villalba

Aleví F (Tercera)
Entrenador: Jan Capell

Aleví G (Tercera)
Entrenador: Carlos Miranda

Equip/Categoria/Cos tècnic

Benjamí A (Preferent)
Entrenador: Adri Guillén

Benjamí B (Primera)
Entrenador: Carlos Vicent

Benjamí C (Primera)
Entrenador: Xavi Cruz

Benjamí D (Segona)
Entrenador: Nil Morte

Benjamí E (Segona)
Entrenador: Guillem Roca

Benjamí F (Tercera)
Entrenadors: Aleix De la Fuente i David Caldú

Equip/Categoria/Cos tècnic

Prebenjamí (-)
Entrenador: Guillem Barnils

Equip/Categoria/Cos tècnic

Juvenil B (Segona)
Entrenador: Robert García

Infantil A (Primera)
Entrenador: Carlos Sánchez

Infantil B (Segona)
Entrenadora: Maria Botello

Aleví (Primera)
Entrenadora: Àlex Gispert


 

Com a coordinador dels porters i porteres i entrenador dels equips de futbol 11 hi figura Àlex Rodríguez. L'entrenador de porters del Futbol 7 és Pablo Romero.

 

 

acidH TEB SpecialOlympics Footters