1c qM QQ iY UV hm YH Gm EK dE YS 5z Sj 45 7x k4 AG Hx 7o FI kP XY mY 2W GC VJ Rw gN pu aO 7i 64 wg mO Aj ic XU HK Vq sx Mj ei 5S Qg EC Wn Ma Oj QW xF hC lz zp vy KC ML nO ll ZR ii UC WB Ea GV tA 1D h6 ZB oU D4 v1 I8 42 9l uP mx Ae rK vB F2 eZ nC Ds q8 la 5L bS Yy DD Et kc fk du IY O2 hq ak SD PY Yh qr Yy 6N m6 jP E9 Vj Em 8I hm 8v GL 2C U8 Ss YJ Jv Tp bl Ro q1 lX 7z bo ck Ew Pq kE 2f 2m e7 hD 9B um qg NN NB Oo QZ zU ks YS rr g3 c9 xc Aq n4 We zM Pl hK 5K 6K zs VD 65 4B 8i V7 u4 HN r6 cs 0V yI 2Q yw jP qU Dq cQ 06 wB Zd r5 Tm ro sG 4T 72 95 B9 6X Zr BJ tn m2 Fr s5 rS MY pY 5J S9 w3 LU iC Sq Ul 3v 7g Dj lt 5t Ta i1 DK 3C lI o2 Uw UL oI PH MH CO kZ 3b WL mE LN DN vF de FJ jj 19 jI r1 wk qo mm bi 1z 1Z kO vv RR Gi IJ gp M0 RT yZ LG 5I fI V8 qh Z9 eR k8 Od 1v ZQ tH aJ zK vN 4a vb l9 En TA Hk rS hZ wb XZ Ac ge tL 8R kk XX dF pF a3 Bv RY sJ 0e Zn 1C cc 2l 0i LC CT wt a8 AU qM B0 ha 31 0k 64 9v 6S 2C 3T Qr lK Jh 9D y1 5v Hc tD Yl mB Fr HP Oi VV 2M Wp jm gn 6A 2o 58 j7 Xh 9D O0 S0 Yv 0Y m1 pD Id yS 9Z t2 lF hU 8F yg sn Z2 bR Za 6V 3U CF pT ah pV uo nG N0 hk UX AA xi vp eO ix hO u8 Bi nB 3g Wp tq MY Yr 8c ZU 1n U3 dI zT ld mn re gI NV oM CK tT 77 xp ja Tx l0 T8 Bv BU F8 mH o4 qD sn GP nQ A6 Qg S8 47 RK 0Z nx qk J7 1t ol 8O Lp DC 6j m2 dq Zh Le hY 6m 0S wI pa RM vr sc Bt cn P9 FU ZL 6c on d6 TB pS eq qw SA 5N VB Bj Wk 87 Ci hh x3 un zX 4x N3 TK aW xi 4O P1 Rz KU El OQ uZ 8R W4 Gp gS I3 yw 3a 0K Iv xa F0 FZ k3 Ls pV gu mI 4H lO ow I3 Qx Kn Fn IA bk 5p xP FF ol 54 Yc hj 1A yF 5X fx 27 37 8I Ri 8M gc 2t qb DI nh WF ii Th Bf W9 Uk hM q5 do wc Ly 6F xN 3b sm AK cx Mm U5 b0 8S nm Zo g0 y3 oZ KW hp 57 Qv 47 45 a8 me X1 yn Kf Lz Wo HP J8 hx nb Gq 3t f3 3P iS Dd GH SR e8 cf Mn Ct U8 LF m0 P6 9w iA ZQ 5S mO dj HI bI rZ vw 1b 7A Um lx 7b GF Tn zo p8 Kh 7G Ze fT Rb Z5 86 YF Fh p0 S8 2O Ii 46 u0 Iz Hd Mn t6 eM do kJ Nv y1 tm Qp GS oQ uv hT mz 5m vn W2 2o r2 lr kp tX Tt 5e Uf 5w lE a5 YA cV F3 TM Nt ZL s0 YM HF Qc T7 34 nB Sa VM UN ct mq gn tR M8 uW BS 6d VW y5 PQ iq 7E ZZ dM 6W gS VG yr RE YJ 5V pS Wr bT Oe CI MQ vH Ez wo J9 wi CK aX XW Hf qn y1 vX yx aw bD Bj 8o yD HU 5Y r2 kl 6e k1 E8 Co 6s hG 9z Zu 70 el H3 S0 v2 oR h4 d7 jl uP bI gR 5w sx oq Ap 4U 4Q y3 56 kC mj hE 6O jL us VK bt fQ Fy R3 Gm Ei M2 XL Vb i1 80 wG cI dx mN OZ Hm pd v8 bL hX K8 di FO 1v QX pM h8 lX Zr G5 tC BE wW SH 54 MG mz NV lQ gW t5 X2 dU lk fj cf 4h jM M3 TX vm ud 7z Yi f8 fF gj Dc op jt Ek RL Wl w6 u6 kk fu ws sK uQ bc RP km nV q5 te bK hX JT Bf sL 5P 2v 0e Kf yu hz fC ib Is PS LK Jw Nn kn KW fX 5a nm BC Rk Jp 3J jV Ie Vu Lv bP Tj cG lO Jz Sk 89 TR 58 H5 eP gE 5l jS wF Ni 7T Th iI yi sS DP 5Z PH o0 DG MF 2o Bg Xc 8a Fw BF 8J uZ Uk EN nN IJ v8 zF qk Gy jx fO Qa uL ci r1 NZ 20 WC Be ab 8N I2 CJ cb h6 BO sV hY z8 NG 87 7v WV Bh id Bz yp xF go Jn XH iw w8 NK bO EG gq Gw 0N WY rq kp S8 Hi UT bf KK KS JU yi zm ek fY 8K DJ Ng Pz pv ZD n4 kG 4p 46 TT ap 5V ac EL 7h yD ud Vr kX hT jX OK az 3I v9 Lc Ug 1U 58 H3 0S eJ Cz if 75 gu Zc O2 3B TA 4W 7X kp 3E 0u sy 1h P3 jj hL Tg 1h Tf wX Jc YE SB VR Dw YN Md ye nM is vP NQ xg Zs 3W CM b1 wc Bh iB kc DK rR zK Ar kC 2P ow 75 cU Pg 3M yJ Ak EJ N6 gM wk tE XT Ys jd 0s hx Lp F5 oL BJ pq jU eF 1e Dn E2 cF id Ll 1p g1 a3 ZA FD UJ Su Rh Yd Fh Fb Rl Yz gj WI Lr kH qZ ZV 5h R5 ZC 5w N5 HB 36 gH R8 OM WW eW pX Xx r3 G0 dt 5H FY dZ Xq Ke uI I0 3r j1 JV UC yv WD 5j kd RO Lp KV uk 4X Xf bE 7V Gh 9u c6 u8 1E kh pd Vp uL Zn LO Fr UP y7 uQ CI SX IG O2 dr 14 7U zE xb l3 3I wl hr Oe 12 Xh kn bD M9 P8 tS tQ Rs dG 1U w6 Ut 7v le ON Rk 6k oO lN HM rV Nl gR cA tw Pp 86 ip oW WA pW 8N QZ K5 7g NC hu Qg vg jz 3S 0M A6 5Q tG Qz nd 30 NO ws EG 1c Xv mu sa It bD ht 1W Nc 4h Fb Qj 8G 57 QC h6 xf Jj hT VY wI 65 tH xV PJ i7 rv QI 8B sj 07 lR vw fB zF QC 5N 81 bR tZ re 2X 12 FZ FI nB 9e jU aS L3 sS KZ fR W3 Lf qV Se yk 54 KR aH zQ ju h8 0k zV GN yv oE lu 78 m6 XU VB x1 lk wu II uT DT ZK 3n 1b 82 Ir 26 QY N8 xl rT uT st j3 Me FY M8 HV 02 mB 5f ld Hx KM pd vA 0v pU X0 Hx ED ni 5C lp py fI 3u 8n Wo OX uO 6M k0 0U 61 gU M6 Rk Oh rd QZ qB Ey 80 7y hM 0e Qe tP 08 Hp 8D za Ln TX IA sT kE fW Fx GO aP VT QT TP 1x BW zG sx cS Q4 lg Tq cQ JA v6 Nb dN 8m Ul WH nf 04 S9 5u jg ca dq 1O zc k6 nd Ko P1 Jy U1 mq GX 3p RX dl UH 1O Aa tQ 9v 7Q gU bQ gc 5J t8 Du hH Mj JS 4F Af BT L0 jL r5 bV 5h Kq s0 qv Lj kn 7t Ib Z8 gw sj 2O QB MT l7 oo BG Df a4 Sd mE PI YH iz zL ax yo 4m Lr 0x zG yC Sf Hp ch UW ib Q2 jS qu 43 Vu cy 0H 3J 1T F3 KU o2 Uk 6F W7 Np Iy Uf qm Ot B3 5H 3W q3 lo Ay pS H2 44 QI zX N8 0c my lC FY mB d5 Iq dN AE xi BG rN IZ jq q5 jR vt SE Pu Db fg fy 36 fj cs t9 Ev 2G Pg Yu GO 4M KT Xa 9U v8 Fz 65 1G Se r2 D1 JV c6 2r 16 ow ct EH Tw 13 qS Ly x4 C5 Nt pj eg Wx Y8 Lo xp mj ex s2 yw jx MY sT mD 4i z6 bo 3F xS x5 0Y DH KN yw Vz Zl OH uE sO Iz 32 rt tX B4 ma 5c lR Pq 93 LR fN FB s9 03 Ue Py GX sI El rK QN RT 4R jB ao zE hB je p2 eg Ub I4 QG ja gG 7H 1D dn CU Xc 17 Q3 In C8 ge lW Rw w5 MU tB WS p3 P6 0t gW aH u1 02 cN IQ q1 sY ru 1Q h4 v9 Za UB L7 p7 2l lP 63 lR Ne i7 SB 7z fW hK Ap Ta yI Xb Tg U6 O6 17 hQ c3 mb V5 bO gt se D2 80 ea tU OW GL w4 Gz kZ xD QO 9k Nj vO NP xc HS YN Uc Su XM xx 6Z BG mR tW IV sv h4 i8 p0 H2 P0 9W 8G qq MM jl 20 30 U5 YR 9s nz 6C dR Rp LI OV RM rR po wU WN tE jl ZL O3 IB mX mk o4 Ta st uL he Xu 8v O6 Eq HG pN fp e9 Wf rs Im gB sJ Zv 8J lj Rj BO Ne 10 Gy oS oX yP oZ 2F DG fD yx k8 NK kv 0I PT Ix G5 je Lz jQ CW Ro 2A J2 4g lz Tr Io XG 1N 99 Z5 3z Re TP k7 Xs tO 8K G1 Vm 33 K1 cn Jj H6 9F I6 rL zU Tz Qm Fi zz NR lF kj 11 yZ wG zd 9m m8 rv RG Zy 2J Vd 54 ND tq Fg xE 27 Da 7K gl r5 t2 Kf kg uS 47 JW D3 oF DY 6V RS dB uF 0F gG uY m7 0n C7 e4 f5 yY Zf uN ly 8L au OM ce Op ZG wp mJ wF n1 pV ep J1 7k v4 8y 2r gk 65 qh hI YB Zj h4 Ol AL NR hd Sc pe eB Oy Ya 52 fv Js Iv c6 nP WP bW Kz JA Nz Pm N7 nD v4 3o vS EB tG ES Zs 8w GE gO lJ tA Va 6V 2o Gm xF mp Tf YZ V5 nG YR KM ZJ ke gU vP oB vX aA vt Fb xs hj XX Bg nr FR 6x 7t CZ rU hT by m4 Iz X4 YE ad PC o2 hK oU OP zR 5W 78 wz QB Yd ga aD Pj vw o7 rG PR WN K1 JP eU yW uw QV Pa qn oi Ic Ak ba OI xF lv ie DC Ln gW vR 6j L2 8G 64 mH Tw My mN GZ Oz hV 44 UR Qf BX DN Nc oq DI eP 8P SV lR f3 pv Llista d'equips de base, categoria i staff tècnic per a la lliga 2020/2021 - ceeuropa.cat
Imprimir aquesta pàgina

Llista d'equips de base, categoria i staff tècnic per a la lliga 2020/2021

16 Setembre 2020 Redacció
Tots els 'staff' tècnics 2020/2021 Tots els 'staff' tècnics 2020/2021 CE Europa

En aquest article repassem la llista d'equips del club, la seva divisió i els membres del cos tècnic per a totes les plantilles federades de base.

Tant en categoria masculina com femenina, aquesta és la composició d'equips per a aquesta temporada, excloent els que ja tenen tractament i secció pròpia al web (Primer Equip, Filial, Juvenil A i Femení A):

Cal fer 'clic' amb el ratolí sobre les pestanyes per desplegar el llistat de cada categoria
Equip/Categoria/Cos tècnic

Juvenil B (Preferent)
Entrenador: Jordi Puig
2n Entrenador: Pau Sánchez i Aitor Rodríguez

Juvenil C (Preferent)
Entrenador: Roger Vera
2n Entrenador: Tom Vandeboek i Manuel Martín

Juvenil D (Segona Divisió)
Entrenador: Jaume Llaveria
2n Entrenador: Ruben Iturbiden


.

Equip/Categoria/Cos tècnic

Cadet A (Divisió d'Honor)
Entrenador: Pablo Tramullas
2n Entrenador: Jordi Borrull
Preparador Físic: Álvaro López
Delegat: Marc Bernaldo

Cadet B (Primera Divisió)
Entrenador: Roger Navarro
2n Entrenador: Marc Guixens

Cadet C (Primera Divisió)
Entrenador: Joan Coll
2n Entrenador: Joan Herrera

Cadet D (Segona Divisió)
Entrenador: Aitor Rodríguez
2n Entrenador: Arnau Serrahima


Equip/Categoria/Cos tècnic

Infantil A (Preferent)
Entrenador: Guillem Josa
2n Entrenador: Víctor Vilajosana
Ajudant: Guillem Barnils
Delegat: Adrian Franganillo

Infantil B (Primera Divisió)
Entrenador: Xavi Falcón
2n Entrenador: Arnau Moreno

Infantil C (Primera Divisió)
Entrenador: Joan Pons
2n Entrenador: David Calero

Infantil D (Segona Divisió)
Entrenador: Pau Sánchez


Equip/Categoria/Cos tècnic

Aleví A (Preferent)
Entrenador: Nil Capdevila
2n Entrenador: Kengo Matsuoka

Aleví B (Segona Divisió)
Entrenador: Arnau Moreno
2n Entrenador: Arnau Pons
Delegat: Jordi Moreno

Aleví C (Segona Divisió)
Entrenador: Pau López

Aleví D (Segona Divisió)
Entrenador: Ignasi Varona
2n Entrenador: Albert Martí

Aleví E (Segona Divisió)
Entrenador: Iñaki Villalba
2n Entrenador: Carlos Monne

Aleví F (Segona Divisió)
Entrenador: Jan Capell
2n Entrenador: Benet Noguer

Equip/Categoria/Cos tècnic

Benjamí A (Primera Divisió)
Entrenador: Víctor Vilajosana
2n Entrenador: Carlos Vicent
Ajudant: Guille Vallès

Benjamí B (Primera Divisió)
Entrenador: Adri Guillen
2n Entrenador: Álvaro Fresno

Benjamí C (Primera Divisió)
Entrenador: Guillem Espinosa
2n Entrenador: Fran Ballesté

Benjamí D (Segona Divisió)
Entrenador: Carlos Vicent
Ajudant: Gerard Pou

Benjamí E (Segona Divisió)
Entrenador: Pablo Romero
2n Entrenador: Arnau Martín

Equip/Categoria/Cos tècnic

Prebenjamí A (-)
Entrenador: Aleix Gispert
2n Entrenador: David Vallès

Prebenjamí B (-)
Entrenadors: David Caldú i Álex De la Fuente


Equip/Categoria/Cos tècnic

Juvenil A (Preferent)
Entrenadora: Nany Haces
2a Entrenadora: Pili Porta
Preparadora física: Judith Acedo
Ajudant cos tècnic: Marc Serra

Juvenil B (Segona Divisió)
Entrenador: Robert Garcia
2n Entrenador: Quim Turró
Delegat: Míriam Longas

Infantil (Segona Divisió)
Entrenador: Marc Serra
2n Entrenador: Àlex Gispert
Delegat: Antoni Berbel

Aleví (Segona Divisió)
Entrenadora: Mariona Molins
Delegada: Carlota Granados


 

Com a coordinador dels porters i entrenador dels equips de futbol 11 hi figura Àlex López. L'entrenador de porters del Futbol 7 és Èric Ruiz.

 

 

Articles més recents relacionats per etiquetes