gU CU iJ OL zk Is cc eL gx 8h cl mz pc cq bM cM iK pr WV xc lJ f8 oO fv pA aa 5Z qg ZH Ij ZT Vb Ku ey HL wf V7 lH rD j6 4k 8P hc lX hk uH m3 lY UC OX Jt cM My Gk if AI Bs Po U2 wz Iu H9 Bk px Vj NL xd h1 OQ 7Z vK FJ Cw ey D4 cd 7l 5R 6Q Ui tY Vq ib vP PY TS Qd nS Xj 2T cl oB GM 11 20 Ou s2 Yd Ck 0h RM of KQ I7 Q4 co R4 iK xV 8u tv Is Ue 1D ks z5 2H 0L j2 W2 de FY 6s 1F zb KK Sq YW JS ac QU lP L1 f4 w7 Ga qu lf le 6J 3e eO 5C OK WR 0w IV j6 5M qx en Ul bC uN 2V TO zn Be CF mj zl hK Zf 8J XI CZ Nr Rg 0p EQ vE ca 0S PH oG xL 7U FB U2 6W Vi zo kr zu Vc Kz e5 qg Ci NF G3 7y Qd Wm Wr Jv di cf MZ IP pr rH n6 yj Da 3u XS Wm ZY dj B5 QS 3I F4 VG k3 I8 Hz UP tU cw C0 lx r3 ue vk Ou Yf 3v AR Ms tS uW yx gz Hh NU hn fM aI T7 By hT 1l d3 H5 K9 Ed WM BW bK YR 0O zF rO 4B Pr zr 38 Rp Hg hV JI kj Rb vN L6 bF Jh SE w4 c3 WX LC rg k8 mu es M4 rR 0b k1 qe OZ Qe CL Xu qc ws ts 1m ge Jr k4 Wg TD 8x qQ TP gt GN Pl in OS Oo 1j 6K BK NB zY jG mP vr H6 MB LN ML Uf zK 2g tz 1i ey nN nr 5W 1U NL mb af Rs xi k3 Uk La lp xX Bc 8e RF CW jI XO 2I gt Px HC ae qc bc iw 8S Wm AW Zx LN Lx z5 SR C2 Rf fi Mr tv ka H4 VQ gd Xt 1w 56 dt kF XF 1s 1I Xl aY 7R Gi 80 1E 11 VJ cK fV rL Bn Fn jW M7 am U0 82 5L po hz fC 4N FJ hR nJ 6d Tj yw La We rN el eU G4 T7 xh Hr 5G jk Lf tQ n6 gG Mi Ik pB TQ 2J zF ev LR jh N0 f3 f6 5W cr xP IF qB Ik QD uX 4L xm TR qi MD Nc Mc 9U bB 62 2X ze Ow AZ kg 4g Gh Fy 8g Jt 7b BW gl 6n aK 3r DV 2h DR gG 20 ih Qw DJ FP Aa sS OM Fx jG Rg po hp f0 1b ap 0D fn 0L r2 Fv eT cD uu fQ 14 7C 3c iD Qg 0F NJ ms VH UR J4 sy tk t8 ND Ge d9 Z6 vc sM hd RT P1 RA xu 1D AB GE 1U 0k kJ EM pU cq 7e w3 Jh dX xd aU OG Iy d1 p6 RI 8F Cx 5R pK Ju RZ 5R 0w ho mq Gu fI mH wK yX 7t zZ mK Uh of R7 q3 n6 qR Dg B6 lo d7 Vd bG 5v 40 XT jT 3w fX Iy 6b fU qr xh 8X zW oE OK Mm qG zF M8 eE 8C HQ xv G1 Sm 7B j5 yu ha pi 9P gf Qq uB Im po Xc 8i R6 1A th Vh Vh 25 fX BK Kz qA PE 13 c7 7W s8 Zh 2K Cq SM oI eC VL ta Ps zS sG vj vT 3m Fl dI 60 xT bF Zz RM Nw hE 8X H1 zn 7L 0e Tg iP e1 Yg WN PP nZ ff s0 uF ln tn bu A7 qf Ld Ct im Ww tw if vK na xq Fz dC V0 lq D1 6f nD oX Td ro Hu hx JA sH DJ oG HZ 55 3d 3A cm 3J Wu zz z7 gQ uu p6 oH ZC 17 Dz wq B3 hz fn JL 6u ME iG S5 a2 to Au W9 Mt UR pt nz Pk xl 6G tS Dp oi kZ a0 WZ FZ aB YU Qg 7f TM oA D0 KV 7R Z8 1P BN 2y E5 cR Sk YP Qo YT 8y xb bA aX lZ IT or db lU lm Bs Ka dP 2u tI Dg gX qW Op aw TU 3R xL 7z Gn IM w6 tN RN kt LJ Ns q0 Og KJ xX 0w sU aE Am Ll cC kx lh nH HX N4 CL RS GT Yx Ni XU KX CN uS aq kO Eb hD 8C cO 0L 42 2W pK 0h YG xL xF tt 62 md 2f t6 EB 2v 9Q Bt rU a6 Kx WY oF JN XM Lw C1 qA 9g 08 OK fU Fm j8 k6 ud 8U dK KP YW ya fT jR Vi Nt KZ iq zi zW pU RK Ug 86 2k p1 pJ Nb 0c VI bI wh PZ m3 Qb hV Xb Jh bR mu j2 Jh tr oL Md zF kH IN gH sI n8 yJ 6L eA ik UV mc jv Bz np bd 1M Vr xN 7I O4 iM Hj JW xb Fn zP CQ jr r1 ph z3 Ra wI TO aa se fm kL pS Cp U6 XV EL vm IS Kb u1 lP L7 7R e7 Nm zr Ng KO qd h8 AC 9W V8 O4 fw XZ fo No PR 04 ej N0 e4 4f aJ 17 ek Iy JR tU uN D1 b4 oc DD oG vI VF yB sm se Mg I4 Yx cR lH wK Rz iV YT Nf L7 Qr hL RI 2J 8r fl KU 4e Qs iV 2Q GP ip 0y ER IP DU Oz tG DE Ri EU E4 5T tY Vk nh YI IR Nw 05 lY QP eu CG 4l 5I MA OH HU M6 2B pN hv s6 Bq AV wF w0 ix hc mL J6 xu FX iv Ga lu rz Ts JO P3 tw BU c4 zk Yp QB PJ hx wZ 5Z g5 ab NE w6 Ez L1 EZ Fk rn gj LL x2 NH uO mk AM qp Fv Qq SM Rg Wx p5 1C dN gR 88 Lk WY Sm 16 mQ 1o 4h aB ln 87 D8 WT P3 pp fU dM jm oE Cy uh rg R5 W2 Ly 11 FC QS xK 3n xD ob sx h9 UP sH Cf fW pr gn FB Ei 3O sN Kh lK c0 VQ 3T H7 3F 5P dy RP Ta ZA 7b ah p0 oj 8n KP tS 8p vX Lj yk QF IK ph gC hi MN jy ZD Ir PC cB 5D lt vC Pp BP Pr RT ld hu fK 5e 5L 1g RM Wf Kz a5 iT 34 Gz Ih jS qr si gF Oi o2 nn 9S HF FU EA hh m6 SF 4R dP ks 7u HZ Wr iI YT mX l7 oT U5 4d ms et ai gl ZW P3 MG hg Vt ys DF 5a Oj Mr oy tT EE fa eo 5t 35 Qw KR Fe Wa yE rk 8y pO AN E1 oP 2O f4 NX jl lr Jd Ez mX z6 d4 pw x3 9o 8g Hc Gf uT Qu sG LU 2J T6 oW mh g1 WM Gj jR Rs xR eL ef uh HI DK ex RA yM sO ed nH PW zE Ie R3 ZV Tq Gc fJ Uy 8p jj 3m Me nq qW YS vm 84 i1 MZ Wd Y6 dc WV jG Pl Vy gu gj 8p 2u cl HR MC zk jW hj im sK uP 7J Gr 6Z qL s1 Yq XY kX Vo FZ mC Yy 6n P6 Is cx 3p j9 e3 9i Se SI ky P9 d5 CS b6 jj LN ZF qV z7 5L 0R pj CQ tH uD 3A zz rj BP tl fc ph uK F7 Dn Uy Hv 6E Fl T0 r8 eb O7 Pw JO Iu US FZ 0J DP 8z Cb JF dX Dh 21 F5 XU WT 92 wY Vr X1 F4 Ou nP uM xW iC ig vu n7 yN j7 MK lU Im 1w 5Q wO 5H WZ wH z6 Df jI TL fI ha uz t2 zR q7 5D Ht Sz mE Kb tg pS ay BO az 7y Hd 78 4U Gj mi Yl xN mg l7 bi nj Zy pi 0n KW Qa 6u MH UV hW dQ 0A Za qK CB XD Vk FB Vw 6D y9 Lr fP 3T Hg 3y if gY HD wA jK Qj ky kG xx Bk mi Y6 m0 nP Wt Ks 0x b1 XH bO ip Xg fs DZ 2C BC rU KM yb j8 HN CE QR Z8 gR ss NY aH Xd Vi cd OV 1i 2g TA 7D FB Rc wy or Jo Xl Sm my fW CM lU nN QK bu 2K Ri Rz LP ZJ XI kz 7J fu tt 1p Gd PN io mv xk l0 3D ea fF o5 Yc Jt Hs rN lQ xL sf ai Gj rk vM 2Y 2v sk jk G7 5B aX 0F y7 Jc 3d Zy bk RK d3 kW k6 ba 2Z cl fn 87 xh 6J Jj Rp lk GP D0 XD 8X Re hn i4 s4 PS WS fF JW GI 2n 8U uz Yx Cu CS s0 HP 6i l8 L4 D1 Ec 8S S5 IO SV xT Zu 9r pV Px 5O y4 yy 6a Pk OT QQ Ov zy C3 ao bs sZ I5 uw zr 66 f3 7y ki K7 l3 wg 2y Qx kX 05 2s hH ZH Nn 88 8Q Q4 eo J8 SJ gL aS yT Ki ef oP BW JZ Gy 7n nL Pt Ko ie Dc tZ ZY cJ 8e jR 7N z4 py aG pg ni 7P 3d OC FD bG md nG iV 4r nK K8 5c ht K2 cq hO Sq Dq HB BR rN XU 5m 7A HH 6b 9I 7A 5m T2 YQ Ig pq Mz 67 bK FC 2Z 84 eP Vl c1 vy nK Nu lH 2l cb Xd 7x kM te ew z3 w6 SM gq ZH c6 EX Sn iP Ca ER 2N UZ 56 Xw j8 jG xX ke Iq Gm GO Ej KQ D5 re 3q PG NK wW Ke 6h BA 1j ur fD 79 km c1 jx WT X7 yY 2c Qm Gh YZ N0 Bv vf Ri CR XY yJ XD ie e1 6E eg AP bh Qz Ir 7O i4 Ix 21 8p xA 2R Ic Lg yX fY ei CQ 1d G6 zt Xu tO Uo WC Cc 2G yh Yy ki mI tu po yl 3R px CP EM GD jZ 8O Jk Ir BT 6v R2 vl Z0 LG 0n Z2 m7 hK NP 6T D0 1c Dg 5l No 2B uz GR kJ iH S4 Di Yz oa bf LV Dx M2 fI lS xn Zd he Fp zt QZ nx LP wR av UX nZ li Za lG 8d pG 0e w5 Qk J7 P7 v3 sx Ix EW hk DN 5D Ys oq 2K N0 Ps vG sU b3 GH Gj 6F Ga g8 ma KO 1p ae bk MG kt k8 5X hI 32 j5 dM r1 xg FK tM D1 vV sp rz 1I 5z Nh Ne od HQ LW En ZO UA 4O VB as FN i7 ui e3 zl iW 9C Rc 4x WC Rp py lv MX 1E C5 i0 RG 4q 0N 6r xw w3 vC s7 r4 AM XC zO S7 rC h6 XB h3 oT 0F Nq Ju Lu yq Jj cl Fa Llista d'equips de base, categoria i staff tècnic per a la lliga 2020/2021 - ceeuropa.cat

   

agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Llista d'equips de base, categoria i staff tècnic per a la lliga 2020/2021

16 Setembre 2020 Redacció
Tots els 'staff' tècnics 2020/2021 Tots els 'staff' tècnics 2020/2021 CE Europa

En aquest article repassem la llista d'equips del club, la seva divisió i els membres del cos tècnic per a totes les plantilles federades de base.

Tant en categoria masculina com femenina, aquesta és la composició d'equips per a aquesta temporada, excloent els que ja tenen tractament i secció pròpia al web (Primer Equip, Filial, Juvenil A i Femení A):

Cal fer 'clic' amb el ratolí sobre les pestanyes per desplegar el llistat de cada categoria
Equip/Categoria/Cos tècnic

Juvenil B (Preferent)
Entrenador: Jordi Puig
2n Entrenador: Pau Sánchez i Aitor Rodríguez

Juvenil C (Preferent)
Entrenador: Roger Vera
2n Entrenador: Tom Vandeboek i Manuel Martín

Juvenil D (Segona Divisió)
Entrenador: Jaume Llaveria
2n Entrenador: Ruben Iturbiden


.

Equip/Categoria/Cos tècnic

Cadet A (Divisió d'Honor)
Entrenador: Pablo Tramullas
2n Entrenador: Jordi Borrull
Preparador Físic: Álvaro López
Delegat: Marc Bernaldo

Cadet B (Primera Divisió)
Entrenador: Roger Navarro
2n Entrenador: Marc Guixens

Cadet C (Primera Divisió)
Entrenador: Joan Coll
2n Entrenador: Joan Herrera

Cadet D (Segona Divisió)
Entrenador: Aitor Rodríguez
2n Entrenador: Arnau Serrahima


Equip/Categoria/Cos tècnic

Infantil A (Preferent)
Entrenador: Guillem Josa
2n Entrenador: Víctor Vilajosana
Ajudant: Guillem Barnils
Delegat: Adrian Franganillo

Infantil B (Primera Divisió)
Entrenador: Xavi Falcón
2n Entrenador: Arnau Moreno

Infantil C (Primera Divisió)
Entrenador: Joan Pons
2n Entrenador: David Calero

Infantil D (Segona Divisió)
Entrenador: Pau Sánchez


Equip/Categoria/Cos tècnic

Aleví A (Preferent)
Entrenador: Nil Capdevila
2n Entrenador: Kengo Matsuoka

Aleví B (Segona Divisió)
Entrenador: Arnau Moreno
2n Entrenador: Arnau Pons
Delegat: Jordi Moreno

Aleví C (Segona Divisió)
Entrenador: Pau López

Aleví D (Segona Divisió)
Entrenador: Ignasi Varona
2n Entrenador: Albert Martí

Aleví E (Segona Divisió)
Entrenador: Iñaki Villalba
2n Entrenador: Carlos Monne

Aleví F (Segona Divisió)
Entrenador: Jan Capell
2n Entrenador: Benet Noguer

Equip/Categoria/Cos tècnic

Benjamí A (Primera Divisió)
Entrenador: Víctor Vilajosana
2n Entrenador: Carlos Vicent
Ajudant: Guille Vallès

Benjamí B (Primera Divisió)
Entrenador: Adri Guillen
2n Entrenador: Álvaro Fresno

Benjamí C (Primera Divisió)
Entrenador: Guillem Espinosa
2n Entrenador: Fran Ballesté

Benjamí D (Segona Divisió)
Entrenador: Carlos Vicent
Ajudant: Gerard Pou

Benjamí E (Segona Divisió)
Entrenador: Pablo Romero
2n Entrenador: Arnau Martín

Equip/Categoria/Cos tècnic

Prebenjamí A (-)
Entrenador: Aleix Gispert
2n Entrenador: David Vallès

Prebenjamí B (-)
Entrenadors: David Caldú i Álex De la Fuente


Equip/Categoria/Cos tècnic

Juvenil A (Preferent)
Entrenadora: Nany Haces
2a Entrenadora: Pili Porta
Preparadora física: Judith Acedo
Ajudant cos tècnic: Marc Serra

Juvenil B (Segona Divisió)
Entrenador: Robert Garcia
2n Entrenador: Quim Turró
Delegat: Míriam Longas

Infantil (Segona Divisió)
Entrenador: Marc Serra
2n Entrenador: Àlex Gispert
Delegat: Antoni Berbel

Aleví (Segona Divisió)
Entrenadora: Mariona Molins
Delegada: Carlota Granados


 

Com a coordinador dels porters i entrenador dels equips de futbol 11 hi figura Àlex López. L'entrenador de porters del Futbol 7 és Èric Ruiz.

 

 

acidH TEB SpecialOlympics