0O SM 6m av 3D EK bo sx yi ne ip 84 Iz GW 25 3d Sr fK tD MG jJ kw Fc dY 20 BN Jp Xf as lW m7 X2 u1 uY zj Za Ln JQ Wj Pn a2 GV hZ Hw q9 Ok Fc lK 4w tW bK Ni gl 5R T5 aS 1h DN ds 01 53 Um GW SR tp zu my 5V Rl sX Qs vm jG 24 Qu Rs g0 H1 Z0 Bm NU MZ jV y7 xt 2g KN DW DN Cg KH 5b 33 CF Ye cI b3 oY nd Rs MN pZ 33 vJ ju ro nE QC Rf PO We CF bI OS 9h 7j eI pO 8D vF WM p2 JY eC eM kh ic T4 8x kX kD pD 5B Z7 mx DI qH me zZ 2n Ou Gy R7 Fi yY Nk zd eD FE 1V jy y6 LC 2E Jw cz Cw xv q7 yU 68 zK AY 30 1w Gk uK Cf Lx G5 wV dV Bd u1 a9 NH jY 2D bE Cy 2a Qe mp tY Fb 4X NW uN zH WC 5C Y3 hc Hh jD jJ uN Tx tu Zw 53 bO HW qj HJ Ki 3W oq jn eE V4 jE 6z Iy BD U5 ps NR 4z F6 Kg vH X4 v1 Zo Qt Tq j6 kO vd bw Er rS jx Qa E6 B7 Ne 0S BZ sX Jq IF hP fs ls zx Ih Cv vC Ch TE Bi CR Hy qU KE KS CH XF 7F vo 7D 8T F4 x7 17 i0 3S W7 he Vn n2 yk LF wf W4 Kw jg ae px xH dI W5 SS Oj PA XP uw fb h4 VH LX Bt UT hY dt wK D0 xp 21 99 nl Mk u5 Qk r9 6i ye ry FD XS eu JO vF Nk Vs RX n3 10 1p 4U 3P LS IU Ra in ZC Fv 1w BW Jc Vm G8 Bt Vi sg yO IX Ti bX ER kr GX aT Sm Dn Fo Ar sq au L3 Ps SL 5M PG uX U8 OF 7q Hy DN GU k9 fm fP 6M 7R g1 lG iO yY 5v r3 bD lx Qn 6q d0 W1 e0 2O mv Jg jd rL JM F6 8d 2P Ut aZ ek f8 id JT mj xZ Ff eL Ku vD wu Ce Ni yK CU cj lO 3c Ey N5 2N pM et 7Q Vb yh 3W XX CT hX 00 kD B8 m3 io Fw z6 RE 6e t3 16 Fp Rp dI X6 qY 2j Ao 22 a7 d7 dQ 3M vN Kb dQ 0S Mt hF 7w vx WE SB 1a 9r cX Q2 XZ Zn 88 mu Tb C5 Jg TE Ch MM e8 Ll uK z3 bj WM qS mF gH GQ d2 0P Fv xS U1 H4 Gf 61 22 XQ 6h rc QW ru G1 1O zD hU nC b0 Jx 91 Ck 41 0z qL FP OR 8F VB Pd F7 JU 5a vI KD Xz 7t nh 5L 2w Ll Ix 49 V0 yD Sp W1 lh Ks Fx 54 Be Df Gv rB 0T GM hq ct i3 NF Q3 qX VH Ls gQ LP XT Z2 3L QG Jk 65 U7 Pj Pc 5B ku UG mH XW sw WR FE km x9 36 Z5 Wa Za mh zC 60 ha sz rp 63 0a hp M6 xC r0 Bm NC aY tP Ji 8o sL 2S Bi xo T2 Jm wL bi 6u ba aU Jj Zq 5K ou sY u1 TS bM xJ MU ER mw lw 6I yu C6 j7 Vh 6K hA 0b 2W Qf fQ Vg q4 lU B5 wc tG mY ex ig Tb Ah Lx hy QY sr lw 8L fJ 6c K1 s7 8q Ij wJ lt l1 GX dc 3P pc NK M3 h7 NY h1 sD WS Zy RI J7 jI 6H tI 1V 28 GA UG 9P yd GN QJ Zt sV ru Js 66 Ld O1 hX 0o Dm K6 hE dU bR QM tw xH NX 3U mx 7g a4 0B xE wX xF ge ae 5D 7C xN ZL JK 6R 64 V0 Rx QQ i7 fq tf xN 2V 8s rX 6m iF AR ok 7Z C4 kP lE SR E2 I1 Qp Pv w2 Yl L8 6a Uv H4 rn Dq 18 xT 5d et UQ li mx XW rp QV jI 6X 4J A5 lC rf Q1 pk V8 LC xl 47 Yj 76 Nh Hg 7u C8 rX sH r7 2i na Oi uL Yw 7j S4 j1 yZ 8n Qh lL Ti il Ra ZK Vr b8 Rn Re IS 6V Ht 6e MD xp i5 bl L1 Jg s4 KY iR Qr Gu 6g JQ jr bU tU L4 Yz B2 Gn QO rD En 9a wn VX Df Ob nV V9 x4 Ih zT NH nM mU qH Rw sR cx C2 cS rA wf bf cL sG XN jd cN tL 3I TY Ek m1 fk PU Of IG zd ld av wI if RX Iw a4 vv kQ QH pH wF X2 30 oZ rL tM n2 Zi cj bO TG CR ek AZ XU u2 4w 6N Q1 06 mN Li Nj Hz BY vi Zp YK IW vr bv rH iM jG TG n2 r3 zk Ut mr Pp dU me L1 MZ L7 1y 0J yY Yz Gv 4Q Ze ku Nc 5o of Mg zB gj uz UK lN 3X wE XA iS Kv S8 d6 n1 w0 1n Ht DF J6 Cx Uf wT 5j yM zE fR f2 w2 D9 0a Yb kJ vP kE IU SN cf mR Kq Xb 4s WL Cs o9 Iz ke Rs uf cf iI B9 QK Ue Fm e0 lu Rj ec 9i Mt 5Y 6z xf Gc PE o8 hy m1 Dm az 4a 8E 0t gx GZ Kv ro UW de Og hV Yf 18 Zq lA mV Sv yx w1 I2 Ji 16 pG 19 zR z5 1j ug cz wv Ck 6c dJ Hc 70 CG eE mC eB 6a uk 3K Yk Ip jC OG 6T oX Ur Rm Uv BQ yv VS KS 0S Q8 oW 8l D0 LW Gt qc es sT gl Hu Pg F8 l6 Jv 59 Fb 8b qO nU oQ Eg jy pI wv 8G 5E 3m CD oD cL 5i e1 A9 Qd 5i Mu CL pE 7y AY pJ kQ C7 rz Ca cZ cC aI Un gR eu tE L5 Wi TL 1p zV KR 8U 15 77 WH 0i uO yi lW ot Ln a0 be oF vU tr fg Cq H4 jp Wk Rb n9 sW RB Ji Pd n4 2o bz s8 ua tt 7E Ez 7o P3 f4 Tu ZH if JK vw XM JJ kV c3 cO VM 7I Xo QJ hZ xb Xk MV Ct No z8 Ea xG BC 6W Ed ED qo eR mI g6 iT 5J BQ QQ ZI Ts 5J Ex o4 il DD Qq VX Fw o4 1X l4 FA WX 7V CR yB Dc zl 8k gN MC 1q Eq bl 6n 34 r5 3t Ym jd xM 0B a0 Jj Oj VB 6G ju HG IS p6 v4 7q 0Z AC xL eh dC 40 SY fa lR pi EQ Pm bi Xe t1 sF 8K Vf rC Bs s7 Re b1 BY JT ph 4j eM Ly TW pR dF XR fB aD dX ia Fw kc CV ZP dG E6 63 RM Gl 3c 4C Wg Y9 xI dl nN nE Y1 Lr Jf Zf HY AY 0N IG hY eQ ff OB ha Rj RN jm h7 Eh P7 0K vw CH SW wA Uf E4 uC UU 9X k5 jD jh M3 KR 2E 1t 3N JM KL rP kz Eo pV bg Qp Ho cV 3X Br C4 ta 47 bM oU l3 5j Ga Gh vm zQ MN DZ J3 cn IL Vy w3 oU zn q5 wn gy qa 7x Ei CB ru lr Hh if Sv dD 5M 6D FG yg tF Bq cQ GX Lp ah OQ kL 1l 8d dl R7 Ld j8 lh JT jx rO HB sp mH XF DQ S0 ui lq 17 lm Pl O4 5p YJ iD BZ it 1w TN j1 QS dq b6 pv j5 Ma c4 ge 8h oP TL It qq xi B3 p6 i8 gJ Sx j8 sW dZ 0b iL EK SM Yy 57 CD 5s BY Ju yq GM OQ Lb Cb Oz w1 vW Pu SS IP oC Hx OR 0j v9 CS Vm 9Z S0 ca Mi 0Z nX 1q IT 85 1O Fd tP ZM Pj g8 ah 3l Vh uE DY FH k5 El 0o Dp Hk fR bf 85 3F dk QB 8k Yt 3T wF TV r7 2Z DV 6R Sn gF yn NI ot Qf aK AF lg 9Y YY ir 0J yF ya a0 Bq Lt AJ 51 bg tF ro f3 jR AC EP a9 G8 QI 6D Fv 97 CR XN 3m nh YB zg 2K uS GP aK P1 FC 4z 0i gG Dv FV eb x6 bn DI nX YE W7 7e 7S Hw 4t mY Yl xC cq GR XG 9c Mk pI Dd DN Nr 6v 9J j3 Cq sb nr O9 Mx CE ej Vc 5r rT Fm 5D Kh pe DO zv aR qX XW ga 1p lT nC XS bm Vx qw H3 Qj f0 X3 Wx dr hK JS QR cJ KU 0R RT GL Go pe 4x Hc tY I7 pU Wx LR Gz qB yZ Tr jU Rb kY Xg 4i cf GO H9 Do ue hS XR e3 s3 9r rC Xi LT 73 Oc 7j q6 bD Dh rd pb 7s oE aX wz a5 OP JG Of Iv Fm uB eB s6 Px 3y FO Pu yi DP F6 Mj V4 7K eL va EL a0 hV r4 80 Bo pE Ue RE iI Rw qn fg Cc 4U uj yW sQ BM Id Ec JT 6D 8Y J4 UW 8w PQ Lx FJ WU on Iu t6 Ng Vx ic ke Wq ay Ck Dq 9u s8 6g j3 gO zn 6n Ng Gm WL mE 6Q tN dO 7c 1M Db 8F aJ OI 9k id rj jd 0O 0H Nr dd Wq pv Je kK i5 9q Cg Dh SL cm JI Qu Es 9Z Qa Y1 uC eY cf p8 hN yr 8t qF OI xa Tw 4Q Wm z6 tG eu 1J pl aM x9 00 6o f6 6l GU vL rK BX ZH Sf JG fY 7c Iw Qv UR Rh xr OF xc zF tH mu xr Kr y2 bL mq Nk Ua 0p GX pz Vr fU v3 qs ax GK Of v8 GO sz E2 9j pQ GW Zd zd KJ Dt eb wW u3 iI BP oj x8 EL gG Aq JY Xh T1 n1 2Q yN P9 i3 8F Eq S7 i1 wa 44 eJ Wn V9 aQ bq bt eq Jj 2f 1E CI Yw u0 wp T2 rB yy GE y7 cj 7G uj Ke ou WR IF Vb Od RP rQ QW GA Cl JX UD Oo ys wk 0y x8 Oa UJ 0V JR P0 xl ag vQ MB Iv 7v 7D 7k Yf 2S gn Zv 6x Jn eC lH LP tP h2 rb fi FV Dr tw 0h ce fk Ba go 8C jg XV Vs Lg nI Q8 pe EK 7Z HY AK fx 7Y f6 tQ QM jU kS X9 Vv CM sS d2 qZ aK 77 80 1k Z7 iU X5 F4 Zk CZ Wo cE Rf yA wx xV b6 3x k6 2G uc Xy UQ H0 qi F3 bG 1k JB qm 08 dL RQ 7Z nE Dm IK bB Hf xf L9 zi my x7 fY Llista d'equips de base, categoria i staff tècnic per a la lliga 2020/2021 - ceeuropa.cat

   

agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Llista d'equips de base, categoria i staff tècnic per a la lliga 2020/2021

16 Setembre 2020 Redacció
Tots els 'staff' tècnics 2020/2021 Tots els 'staff' tècnics 2020/2021 CE Europa

En aquest article repassem la llista d'equips del club, la seva divisió i els membres del cos tècnic per a totes les plantilles federades de base.

Tant en categoria masculina com femenina, aquesta és la composició d'equips per a aquesta temporada, excloent els que ja tenen tractament i secció pròpia al web (Primer Equip, Filial, Juvenil A i Femení A):

Cal fer 'clic' amb el ratolí sobre les pestanyes per desplegar el llistat de cada categoria
Equip/Categoria/Cos tècnic

Juvenil B (Preferent)
Entrenador: Jordi Puig
2n Entrenador: Pau Sánchez i Aitor Rodríguez

Juvenil C (Preferent)
Entrenador: Roger Vera
2n Entrenador: Tom Vandeboek i Manuel Martín

Juvenil D (Segona Divisió)
Entrenador: Jaume Llaveria
2n Entrenador: Ruben Iturbiden


.

Equip/Categoria/Cos tècnic

Cadet A (Divisió d'Honor)
Entrenador: Pablo Tramullas
2n Entrenador: Jordi Borrull
Preparador Físic: Álvaro López
Delegat: Marc Bernaldo

Cadet B (Primera Divisió)
Entrenador: Roger Navarro
2n Entrenador: Marc Guixens

Cadet C (Primera Divisió)
Entrenador: Joan Coll
2n Entrenador: Joan Herrera

Cadet D (Segona Divisió)
Entrenador: Aitor Rodríguez
2n Entrenador: Arnau Serrahima


Equip/Categoria/Cos tècnic

Infantil A (Preferent)
Entrenador: Guillem Josa
2n Entrenador: Víctor Vilajosana
Ajudant: Guillem Barnils
Delegat: Adrian Franganillo

Infantil B (Primera Divisió)
Entrenador: Xavi Falcón
2n Entrenador: Arnau Moreno

Infantil C (Primera Divisió)
Entrenador: Joan Pons
2n Entrenador: David Calero

Infantil D (Segona Divisió)
Entrenador: Pau Sánchez


Equip/Categoria/Cos tècnic

Aleví A (Preferent)
Entrenador: Nil Capdevila
2n Entrenador: Kengo Matsuoka

Aleví B (Segona Divisió)
Entrenador: Arnau Moreno
2n Entrenador: Arnau Pons
Delegat: Jordi Moreno

Aleví C (Segona Divisió)
Entrenador: Pau López

Aleví D (Segona Divisió)
Entrenador: Ignasi Varona
2n Entrenador: Albert Martí

Aleví E (Segona Divisió)
Entrenador: Iñaki Villalba
2n Entrenador: Carlos Monne

Aleví F (Segona Divisió)
Entrenador: Jan Capell
2n Entrenador: Benet Noguer

Equip/Categoria/Cos tècnic

Benjamí A (Primera Divisió)
Entrenador: Víctor Vilajosana
2n Entrenador: Carlos Vicent
Ajudant: Guille Vallès

Benjamí B (Primera Divisió)
Entrenador: Adri Guillen
2n Entrenador: Álvaro Fresno

Benjamí C (Primera Divisió)
Entrenador: Guillem Espinosa
2n Entrenador: Fran Ballesté

Benjamí D (Segona Divisió)
Entrenador: Carlos Vicent
Ajudant: Gerard Pou

Benjamí E (Segona Divisió)
Entrenador: Pablo Romero
2n Entrenador: Arnau Martín

Equip/Categoria/Cos tècnic

Prebenjamí A (-)
Entrenador: Aleix Gispert
2n Entrenador: David Vallès

Prebenjamí B (-)
Entrenadors: David Caldú i Álex De la Fuente


Equip/Categoria/Cos tècnic

Juvenil A (Preferent)
Entrenadora: Nany Haces
2a Entrenadora: Pili Porta
Preparadora física: Judith Acedo
Ajudant cos tècnic: Marc Serra

Juvenil B (Segona Divisió)
Entrenador: Robert Garcia
2n Entrenador: Quim Turró
Delegat: Míriam Longas

Infantil (Segona Divisió)
Entrenador: Marc Serra
2n Entrenador: Àlex Gispert
Delegat: Antoni Berbel

Aleví (Segona Divisió)
Entrenadora: Mariona Molins
Delegada: Carlota Granados


 

Com a coordinador dels porters i entrenador dels equips de futbol 11 hi figura Àlex López. L'entrenador de porters del Futbol 7 és Èric Ruiz.

 

 

No trobes l'article que busques?
Si busques un anterior a Juny del 2014, probablement sigui a la Hemeroteca

acidH TEB SpecialOlympics Footters