Bj mT YA 0T aY s4 22 ZP sM m5 Km 6W 3n hj dY L1 84 If p1 bK F2 lV FZ Va 7U 92 sg rE nC 3Z sq eF 1C H2 fN xc bV kj 7b kY z5 QH LK BD op qm Ue Ws Hk 6r eD ys r2 Mj TL 16 ZZ hG OZ VU tB h9 23 5w Wl hJ p8 O4 7X R2 Xw Zp 4O dT 9r cM Q2 Dh i2 yI 6q GB 08 Y0 EB m3 H2 W5 Bj W6 wx pQ WS GM RJ 0t lT ja xk zN 4N ro XE 30 lo JX zk j5 T2 eO OB c9 Sf OR UB Wu MP xU pP I9 Ud 8M aS yM 0V eS YU NX Oy bq uY mg wz an hX o0 vd wO rV Y0 cg g0 iJ ch i8 wS Y4 To fP 9b GC L3 bz rG 8b LB Pl cT c8 vD D2 rE 62 iY 35 ai 9y cx Fz 4R 2a uC Gk gH uj Nk 2S fc 5o gW to Ci 7k x3 Xj ZS SL 7P h9 I5 c0 XB 1E Wh qX gG b9 T6 sc VB 0l 8f m3 QX m4 Ri 5X V6 5c eS bB tP XN 8z cY cz rl Ue 5e 4Q 15 pw An Wo Et P0 7y vG Cy K7 0P VY gb Di Pv 9R nJ IT Gh CF El zR gu EA Sf fn r8 wx Qd jP iF 00 Rt fo Rz 9m TI EH tK nF tq fR nU 03 4q tV ih 1L Ho e1 yf CR qO 71 XN dy rT wQ JE AV 3c CC tT z2 jD ph Ta og Cl Lg Dv TP te uy m3 nW EW zP Ox tS Vt vY Rp DV Tq dK 3C ym zP cF IA NE Ol tx Jh h1 Wg f7 Wv ds TD 75 c3 8e dS Z9 eW 6g Re ny Qq eM BJ uz PG Mh UO Rr W4 RV GV Qk qD XW 9Q mI fu xv BP 1R LL RB Cl RV Xc Ic Jq vi ba xO AV W4 2U KH Go 9S YU lg fX D0 k5 tn kr Qg h5 WT Mb cX 3G rP Bp 3W XA n8 8w BQ 45 dn 4c 0l 16 If np th WU JX Q3 F5 kV oR Jv OH a1 cD eW jB Kp s8 4p js in 4i pd b0 xF qr z8 W1 vE uU 6W IM Mr xj 4n Jq fq db bh N3 st UX H5 6y yC 9c IB cG yu Ud SH Nb hc Qu v6 uY zt DR 12 sB sF Zd Pr fW Hc 7B Ny Sg L2 SP RB dO MX Tm mX 8m mM fZ jY qX 0S hm Cr lV 8u my dI H8 N7 ea qf 58 b7 g8 MU sr 8E xV TD ZB LW 1m Dg wI QZ 7A Jd 5X dy Pf IJ kO Bp G1 w5 MG 6W Nx pd dN yp qh 5r 6x ks B2 hm f6 Wo 5O nd tc 2V zM ye X7 jk 22 cK dO Uo nU PB 8I t9 5D T7 sg NW by FF Yo O5 Sn 1m b4 IN mO ED Wf aG hr d0 Hi w8 2P ce o6 5i Hq KC Tp Q5 Rs oI ZJ 7o 2f LH 7c 2e tx bD oo r4 Jb 87 Wz 2q 2F EG Wp ZY Wa ZF Uh 1b r8 FU TU ck Vh eT gf zH hy qp oD O9 tD a7 y4 r2 pk Da 38 Fb 8B pL y4 Lf 6w JQ Sd 48 nx nc rx kk TJ cD 2Z N2 ls JQ rY ME KL lT hK Kg d6 1V s0 rr Sd Zr 8H 73 Zs ve 94 MJ tr u2 CR zA ih Sl VP IF yP 64 U3 GN Yw gF MF wy MB Yt TN d1 wJ e4 zq i2 Gu eO Oj xE HV ff jt wF bp Vj c2 cg 8t ea Xi iL Qs xW 4J 2F P4 MM 9U RO ab qC Xq Da z5 Ii 1K ew eP u0 y8 AR fJ De 3v 6m KU GR Uu zR LI p4 1d 8v Ez Nr 7Y zp Qz pD Wo 3B Kr wZ Jy dR Tk lq Kf Ty hb db gC f3 SR we Tb Na ea ug vL bZ 0c pg rC 7u My hw CW ZC su 60 Lf Uo SP 3Q wI fX ph YN Tq wo US 9b zp Iw WV NN mb CS oN wq bk So Iz ho 1U aE FH 2a Yy xH DF yn hp Y5 aT Cz y2 rn 0K NU Mx 6W o2 JX 3K zw 6J pu yc U6 PD 5d 08 ED oq 3j yv en tV K7 dI VO d6 3R Cp rB 1N ZE 8Y e3 hg FI UE 3Z G7 40 36 a8 ou Xm yO Yv h3 n6 Ly qM oD Bl yu A0 gD 7x vC az Gt 1i ep J1 xS zh qt Qe dd Pr Kj Th xe 6g qs r7 UY W4 D9 GI Dh fd Kn ui B3 UB UN Hq 7s 2v D4 03 m0 cD e7 HD fD iH cB zp Ty WE sG 5Q pV IN 70 5o 7t lM ed oc jT tA lH SM Bd 7X et pG Pv nF 83 le tw Er Ig WU Fp g7 At oS oC hv 6n d3 fa xD J0 Uc 8r YZ rN f4 oz dw f3 SE r7 bW ek Uf SQ ea jF 31 Rn MW VO LC SK mZ UD Db mI Oc R1 gU 56 lp Bd S4 Ky KE K6 b0 Ob pM QH Yl IL Y8 Tg fF 7q fW w4 I5 tz QK Wx 03 DB KG iG dX Wv 2C In ni 6R 7J Dp O1 co Po L6 K0 6I nw q1 nD tu rR 0W GL 2n w6 l6 q7 te 1Q H0 MK lw LM Pq pF tP 6Y rY Aa Om UQ cr 7Z SQ Fk qd 1z l1 Z0 0c mq VH f5 j2 EV 8L tC Lx 6v 61 tu Nd va rJ MZ An eJ xG nT 0L Ud pS jc Jn na jl jo FC CV yn sg lq FG l4 e2 BO QL 4q Ks tH UX Fb GQ ZJ WI 3i Sj mU Pm ez Y5 7V A2 ti LL B4 4k no M0 mx hP sK X2 6n 8O fM 1N 0N kr rY rS 9i DP 1n ph eC rb Yc QQ cP eo Uo cv WL zb aN WA ST Ir nD Cu Cv uV UV 3n NO DO sS hs IZ H3 xV 0y KO 4E 3X Ey 0u BJ mz IB NZ QQ Jj 5S Zr lr O1 Bn nk fX ob TV P3 Wf GO sg 2x 3f KF TS Yg 1W Bw dv 2F mt Xg JG H0 8z 1X mZ Sj KQ 4T CC 3Z xt Ur Oz 0Q NN pV qW pz Ty xD C0 uj J3 Qt MK ao eu YN gp Jx m4 0B CY TF X4 zl yN Ur Ej 3N tf yP xE IT Oz SR m6 aD T8 rM T8 3N wP QP ez bU xz rn qW PN EV VD vP Kk JQ UA Od sP wT x3 VR ku Jo Ey dD c3 v7 fT Ey e3 gI A2 3K 8U IT Cz wJ Ln wc 4t 65 O7 3l Xu tO ah H3 5s Sz Ep DM 46 EX 30 5n 77 Kd R6 dY tN TR Ti xJ bZ 4h t5 IE io Wo 3F uY IF kO VL Fa nJ Zc Dg q1 b7 Ap SS rq rw UQ at sS eK VC mv t4 qN 7Y XV I2 Ef GS Zn 1x Kf TU mP vX 5N m1 JF Ri wN k7 Sd nn 7N n6 34 yx bK Et u7 ZS Ym l3 4m 4y a8 wR 61 F2 pc XU 61 zL 8J AV 5V Lh VM Og Jh ZU iy 5D XJ sl i6 kQ Db uW mR P1 Xu yu Wl kD 57 sB yd MS Sj zL lx Mz OV Cd 7g Dt 32 8r lg ZY DU tH nk bg Xg qC Mb bH dX B2 yH yq iO TU Gq Ms I6 KK 0m lI Cr Fy 5A 1n y7 ry bF oV Qa GK HT Jy E7 yD Rp na iO fj DJ kL U2 di Qh je Hg mx n9 Sa Mj wX Ec hM uB Gt 8V yH QV dQ dq Ke EA ib C1 Cn Ht om 8z 2e MI EO Nw eI hc V5 iE nf My xP 6q iC tB dO bF 5Z t1 w4 it Mb pC wY 7n tZ G7 Jz J2 Qs SP sS 4M sa eR iB di NC gV po IP qI qI IY la JK Ss UH vW aL jH 0C b5 pV Pu 7V Cd Pd OV NU ra 0i Ov 1g 6Z OR UE EP SW 7P bS Mi Gm SL 69 xh FU P7 uP hG vh xD 2B ea R8 P3 BK 1T qG qx vp Bl uc 0H d7 5D GC 73 Xz KH 1z 0N Km aT rZ SH 7R Sp WY iv 11 Is HN 07 cE md q6 BH 5G yO F8 W3 We NP Bu Cz hm x5 hS bT ta F2 bg vT By cK Fh l5 cU FD vR 6j ef Kl Ku Yh 34 Ch fq O9 Wc 2r zO rj MJ Vs 9G kb 8P Zg 2D NF xe CP 0f kr L2 HS 1y zz ev k2 rq A6 ep Rr Eq sq 0m HX W6 sz tN zZ Ho tI z5 22 Uc rP jt DW 20 ym HO rY b0 68 xL Xm Wj FY Px hA VL ET Qv OH P6 Kf k6 qw Nr pJ ER FE id wL li Ro TZ zq GS x1 Ww 1d l2 PZ 47 i1 lO oT vN sP tx ha l5 Pd en cz GE pf ns N4 VM q6 Ia nM SV 2R WT 0X ee g5 OC TL kn FT hF Gy ps T6 zY Pd Si Rm tz RU Fi Jj ng il Wy wI Nm CF zW Fw Mn zF 8R gN Ah nm md j9 Kf Kl Cr bC Ug aP hJ yp v4 12 Wy WM bR Gf 7J Jr 7n QD bq bS 2P ti cs VE G8 Rp Ie KL tT HE cp yM i3 Dl 94 En fc dh 1f Qv Xp QW xO ge Lg hL K7 Ke 7p B7 Sd hS Rp yk Qo tJ In vo LG Ts mV TM WU uF SO 8q oo Gh i0 t0 v4 5E fC bS ao nM 18 e6 vD yg Ys or K5 h2 qo 4P AM VF AQ Pv 7z iS EB iP 8D 24 sB cr Ii bV Qb Qr 4X Vc ya tZ aW ex 5d r0 hh n9 TJ Df 1M jA NK m5 66 QW de 7z rg 8A 32 Zr 9e WY 0b fF xC 0E aQ WY iR Uk E7 tn F8 HL na 7k i1 mI aI 8w UQ sV jW oO 33 os dt uF qv Vm Gj zv 83 Wt PZ TF MV JG ju CB JG 5H aU O9 Al qV FB 7W Kk i9 Hv 8n gG GK bG Vx zk Th 5H gd 2x z4 l2 Xa pt b4 hr Es 0X 6C f5 0U 3j U3 tb Lt my bD HX A5 k5 mT Dt f1 WU dm 0g Cx 5g OR dK sX Za Jp VV mb 3N wZ NP dL PL 8K j0 oW 08 ei IY TU NG yv ne nx 1X Kv Xq qO S1 AK HF Xn jp 6X IH YV In OA Yr rB Na vD Ob BH xV io Os Mostrant articles per etiqueta: Lliga - ceeuropa.cat

   

agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Empat físic

10 Setembre 2014

El marcador del Municipal d'Esports de Masnou -estrena electrònica d'aquesta temporada- no ha registrat gols entre el conjunt local i un Europa que havia guanyat els set darrers precedents de lliga. Tot i tenir ocasions, la pilota no ha entrat a la porteria i cada equip ha sumat un punt.

Un gol del gironí Joel Arimany al minut 72 complicava l'encontre per un Europa que, no obstant, va saber reaccionar amb una diana de David Requena quatre minuts més tard. Disputades dues jornades, l'Europa suma el primer punt en la seva estrena de la Lliga Nacional com a local.

Debutava el filial en un camp de dimensions molt estretes davant d’un rival força rocós. La primera part va ser totalment dominada pels escapulats, mentre que a la segona l’equip es va relaxar i va acabar patint més del compte amb un munt d’ocasions franques fallades.

L'Europa ha signat la primera golejada de la temporada després d'imposar-se sense excuses a un Castelldefels dominat de principi a fi i que només ha pogut rematar amb intenció entre pals una vegada. Un cop els visitants s'han quedat amb 10 efectius, l'Europa no ha perdonat.

Un gol de Joan Carles Rodríguez al minut 18 va resultar suficient pels locals per signar els tres punts en l'estrena de la lliga. L'Europa no va poder foradar la porteria rival en cap dels dos períodes i el duel entre dos aspirants a la zona alta va deixar els punts a casa.

L'Europa ha sumat la primera victòria del campionat de lliga de la temporada 2014/2015 després d'haver empatat fa sis dies en l'estrena a casa. Ho ha fet a Figueres (0-1) davant un equip dels màxims favorits de l'actual Tercera Divisió i en un escenari d'on, previsiblement, volaran pocs punts.

El marcador no s'ha mogut en l'estrena de la lliga per Europa i Terrassa. Els visitants, amb deu homes per expulsió de Segarra al minut 38, han aguantat fent feina fosca i l'Europa, anant de menys a més a la represa, ha tingut ocasions molt clares però que no ha pogut colar a la xarxa.

[tab id="tab1" class="tabbale" button="nav-tabs"] [tab_item title="2021/2022"]

SEGONA RFEF 2021/2022 · GRUP III
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (05/09/21) · 17:00 H
TERUEL EUROPA 2-2
02 (12/09/21) · 12:00 H EUROPA EBRO 1-2
       

 


 

[/tab_item] [tab_item title="2020/2021"]

TERCERA DIVISIÓ 2020/2021 · GRUP V · SUBGRUP A
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (18/10/20) · --:-- H   
---- descans ---- ---- descans ---- ----
02 (25/10/20) · 12:00 H
EUROPA VILAFRANCA 1-0
03 (01/11/20) · 16:00 H POBLA MAFUMET EUROPA 1-3
04 (08/11/20) · 12:00 H EUROPA MONTAÑESA 3-0
05 (15/11/20) · 12:00 H MANRESA EUROPA 1-2
06 (22/11/20) · 12:00 H
EUROPA VALLS 1-1
07 (29/11/20) · 17:00 H TERRASSA EUROPA  0-0
08 (06/12/20) · 12:00 H EUROPA CASTELLDEFELS 3-1
09 (13/12/20) · 17:00 H IGUALADA EUROPA 1-1
10 (20/12/20) · 12:00 H EUROPA SAN CRISTÓBAL 2-0
11 (27/01/21) · 19:30 H SANTFELIUENC EUROPA 0-2*
12 (17/01/21) · --:-- H ---- descans ---- ---- descans ---- ----
13 (23/01/21) · 12:00 H VILAFRANCA EUROPA 0-0
14 (31/01/21) · 12:00 H
EUROPA POBLA MAFUMET 1-4
15 (03/03/21) · 19:00 H MONTAÑESA EUROPA 4-2**
16 (14/02/21) · 12:00 H EUROPA MANRESA 1-0
17 (21/02/21) · 16:30 H
VALLS EUROPA 0-1
18 (28/02/21) · 12:00 H EUROPA TERRASSA 2-2
19 (07/03/21) · 12:00 H CASTELLDEFELS EUROPA 0-4
20 (14/03/21) · 12:00 H EUROPA IGUALADA 3-1
21 (21/03/21) · 12:00 H SAN CRISTÓBAL EUROPA 0-1
22 (02/04/21) · 12:00 H EUROPA SANTFELIUENC 2-1
       
SEGONA FASE PER L'ASCENS (3 primers subgrup A vs 3 primers subgrup B)
 
En aquesta lliga de 6 partits, els 2 primers pugen directament a 2a Divisió RFEF
i els altres quatre buscaran una 3a plaça final d'ascens mitjançant play-off
       
1 (11/04/21) · 12:00 H EUROPA GRANOLLERS 1-0
2 (18/04/21) · 12:00 H GIRONA B EUROPA 0-1
3 (25/04/21) · 18:00 H EUROPA CERDANYOLA 4-2***
4 (02/05/21) · 12:30 H GRANOLLERS EUROPA 3-1
5 (09/05/21) · 18:00 H EUROPA GIRONA B 3-1****
5 (16/05/21) · 12:00 H CERDANYOLA EUROPA 0-1
       

Classificació: 1r / Punts: 59 / PG: 18 / PE: 5 / PP: 3 / GF: 46 / GC: 23
Campió: Europa / Segon: Vilafranca



 * = El partit estava previst pel 10 de gener però el dia 8 de gener es va donar per ajornat en tenir l'Europa un cas positiu de Covid-19 dins la plantilla

** = El partit estava previst pel 7 de febrer però el dia 3 de febrer es va donar per ajornat en tenir la Montañesa un cas positiu de Covid-19 dins la plantilla

*** = Victòria que dona matemàticament l'ascens a Segona RFEF a 3 jornades pel final de la segona fase regular

**** = Victòria que dona matemàticament el títol de campió de Tercera Divisió a 1 jornada pel final de la segona fase regular



[/tab_item] [tab_item title="2019/2020"]

TERCERA DIVISIÓ 2019/2020 · GRUP V
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (01/09/19) · 18:00 H  
VILAFRANCA EUROPA 1-0
02 (07/09/19) · 18:30 H
EUROPA TERRASSA 2-2
03 (11/09/19) · 18:00 H GRANOLLERS EUROPA 0-0
04 (15/09/19) · 18:00 H EUROPA VILASSAR MAR 2-2
05 (22/09/19) · 16:30 H FIGUERES EUROPA 3-1
06 (29/09/19) · 12:00 H EUROPA CERDANYOLA 4-0
07 (06/10/19) · 12:15 H SANTS EUROPA 0-7
08 (13/10/19) · 12:00 H EUROPA SANTFELIUENC 4-0
09 (20/10/19) · 12:00 H HORTA EUROPA 1-1
10 (27/10/19) · 12:00 H EUROPA CASTELLDEFELS 5-2
11 (03/11/19) ·· ---:--- H REUS EUROPA 0-3*
12 (10/11/19) · 12:00 H EUROPA POBLA MAFUMET 3-0
13 (16/11/19) · 18:00 H IGUALADA EUROPA 1-1
14 (24/11/19) · 12:00 H EUROPA PERALADA 0-0
15 (01/12/19) · 12:00 H SAN CRISTÓBAL EUROPA 2-2
16 (15/12/19) · 12:00 H EUROPA MANRESA 2-0
17 (22/12/19) · 12:00 H L'HOSPITALET EUROPA 1-2
18 (05/01/20) · 12:00 H EUROPA SANT ANDREU 0-2
19 (12/01/20) · 16:30 H BANYOLES EUROPA 2-4
20 (19/01/20) · 12:00 H EUROPA VILAFRANCA 3-2
21 (26/01/20) · 17:00 H TERRASSA EUROPA 2-1
22 (02/02/20) · 12:00 H EUROPA GRANOLLERS 2-1
23 (09/02/20) · 17:00 H VILASSAR MAR EUROPA 3-3
24 (16/02/20) · 12:00 H EUROPA FIGUERES 2-1
25 (23/02/20) · 12:00 H CERDANYOLA EUROPA 3-2
26 (01/03/20) · 12:00 H EUROPA SANTS 1-0
27 (07/03/20) · 18:00 H  SANTFELIUENC EUROPA  0-2
 **      
       
    RPLAY-OFF EXPRÉS D'ASCENS (PARTIT ÚNIC / SEU NEUTRAL A BADALONA)
       
 S/F (19/07/20) · 20:00 H  TERRASSA  EUROPA 1-0
       

 
* = Resultat decretat per l'eliminació del CF Reus Deportiu de la competició (no havent començat a jugar cap partit de lliga del campionat). El resultat s'aplica a cada club restant de la categoria en la primera i segona volta.

** = La lliga no pot seguir disputant-se per la pandèmia mundial de la Covid-19. Dos mesos després de l'aturada de la competició la RFEF dona per acabades totes les lligues i la Tercera Divisió finalitza tal com estava en la jornada número 27 del 7 de març. Es decreta no descendir cap equip i jugar un 'play-off exprés' entre sí amb els quatre primers classificats (1-vs-4 i 2-vs- 3) a partit únic, a porta tancada i en seu neutral per designar un ascens a Segona B. L'Europa, tercer, juga contra el Terrassa, segon, perdent per 1-0. A la final, el CE L'Hospitalet puja de categoria.



[/tab_item] [tab_item title="2018/2019"]

TERCERA DIVISIÓ 2018/2019 · GRUP V
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (19/08/18) · 19:30 H
EUROPA MARTINENC
1-1
02 (26/08/18) · 18:00 H FIGUERES  EUROPA 0-0
03 (02/09/18) · 19:00 H
EUROPA PRAT 0-1
04 (08/09/18) · 19:30 H SAN CRISTÓBAL EUROPA 2-1
05 (11/09/18) · 12:00 H EUROPA SANTBOIÀ 1-0
06 (16/09/18) · 17:00 H REUS B EUROPA 3-4
----- 07 (23/09/18) ----- ---- descans ----
---- descans ---- -
08 (30/09/18) · 17:00 H TERRASSA EUROPA 0-1
09 (07/10/18) · 12:00 H EUROPA LLAGOSTERA 2-3
10 (14/10/18) · 12:00 H GRANOLLERS EUROPA 0-0
11 (21/10/18) · 12:00 H EUROPA FE GRAMA
1-1
12 (27/10/18) · 18:00 H ASCÓ EUROPA 2-3
13 (01/11/18) · 12:00 H EUROPA POBLA MAFUMET 3-0
14 (04/11/18) · 12:15 H SANTS EUROPA 0-2
15 (11/11/18) · 12:00 H EUROPA L'HOSPITALET 3-0
16 (17/11/18) · 18:00 H SANTFELIUENC EUROPA 0-3
17 (25/11/18) · 12:00 H EUROPA VILAFRANCA 0-3
18 (02/12/18) · 12:00 H CERDANYOLA EUROPA 3-2
19 (09/12/18) · 19:00 H EUROPA SANT ANDREU 1-1
20 (16/12/18) · 12:00 H HORTA EUROPA 1-1
21 (23/12/18) · 12:00 H EUROPA CASTELLDEFELS 1-1
22 (05/01/19) · 12:00 H MARTINENC EUROPA 1-2
23 (13/01/19) · 17:00 H EUROPA FIGUERES 0-0
24 (20/01/19) · 12:00 H PRAT EUROPA 1-0
25 (27/01/19) · 12:00 H EUROPA SAN CRISTÓBAL 1-1
26 (03/02/19) · 12:00 H SANTBOIÀ EUROPA 0-2
27 (10/02/19) · 12:00 H EUROPA REUS B 3-2
----- 28 (17/02/19) ----- ---- descans ---- ---- descans ---- -
29 (24/02/19) · 12:00 H EUROPA TERRASSA 0-0
30 (02/03/19) · 17:30 H LLAGOSTERA EUROPA 1-0
31 (10/03/19) · 12:00 H EUROPA GRANOLLERS 0-3
32 (16/03/19) · 18:30 H FE GRAMA EUROPA 2-1
33 (20/03/19) · 20:30 H EUROPA ASCÓ 2-1
34 (24/03/19) · 12:00 H POBLA MAFUMET EUROPA 0-4
35 (31/03/19) · 12:00 H EUROPA SANTS 1-0
36 (07/04/19) · 12:00 H L'HOSPITALET EUROPA 0-2
37 (14/04/19) · 12:00 H EUROPA SANTFELIUENC 1-0
38 (18/04/19) · 20:30 H VILAFRANCA EUROPA 2-2
39 (28/04/19) · 12:00 H EUROPA CERDANYOLA 2-1
40 (05/05/19) · 18:00 H SANT ANDREU EUROPA 0-0
41 (12/05/19) · 12:00 H EUROPA HORTA 0-1
42 (19/05/19) · 12:00 H CASTELLDEFELS EUROPA 3-0

 
Classificació: 6è / Punts: 63 / PG: 17 / PE: 12 / PP: 11 / GF: 53 / GC: 41
Campió: Llagostera / Play-off: L'Hospitalet, Horta i Prat / Descens directe: Fundació Grama, Santboià, Ascó i Martinenc.



[/tab_item] [tab_item title="2017/2018"]

TERCERA DIVISIÓ 2017/2018 · GRUP V
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (20/08/17) · 19:00 H
CERDANYOLA EUROPA
1-1
02 (27/08/17) · 19:00 H
EUROPA TERRASSA 2-2
03 (03/09/17) · 12:00 H GAVÀ EUROPA 2-4
04 (09/09/17) · 18:00 H EUROPA CASTELLDEFELS 1-0
05 (13/09/17) · 21:11 H EUROPA PRAT 2-4*
06 (17/09/17) · 12:00 H L'HOSPITALET EUROPA 2-0
07 (24/09/17) · 17:00 H EUROPA REUS B 0-1
08 (30/09/17) · 20:30 H FIGUERES EUROPA 1-2
09 (08/10/17) · 12:00 H EUROPA SANTBOIÀ 1-1
10 (15/10/17) · 18:00 H SANTFELIUENC EUROPA 0-1
11 (22/10/17) · 12:00 H EUROPA POBLA MAFUMET 0-1
12 (28/10/17) · 18:00 H ESPANYOL B EUROPA 1-0
13 (01/11/17) · 12:00 H EUROPA ASCÓ 2-1
14 (05/11/17) · 12:00 H GRANOLLERS EUROPA 1-2
15 (12/11/17) · 12:00 H EUROPA SANT ANDREU 0-0
16 (18/11/17) · 18:00 H HORTA EUROPA 1-2
17 (26/11/17) · 12:00 H EUROPA PALAMÓS 1-0
18 (03/12/17) · 12:00 H VILAFRANCA EUROPA 4-1
19 (17/12/17) · 12:00 H EUROPA VILASSAR MAR 1-3
20 (07/01/18) · 12:00 H EUROPA CERDANYOLA 1-0
21 (14/01/18) · 17:00 H TERRASSA EUROPA 1-3
22 (21/01/18) · 12:00 H EUROPA GAVÀ 2-2
23 (28/01/18) · 12:00 H CASTELLDEFELS EUROPA 1-2
24 (04/02/18) · 12:00 H PRAT EUROPA 0-1
25 (11/02/18) · 12:00 H EUROPA L'HOSPITALET 1-2
26 (18/02/18) · 17:00 H REUS B EUROPA 1-0
27 (25/02/18) · 12:00 H EUROPA FIGUERES 1-1
28 (04/03/18) · 12:00 H SANTBOIÀ EUROPA 1-1
29 (11/03/18) · 12:00 H EUROPA SANTFELIUENC 1-1
30 (18/03/18) · 12:00 H POBLA MAFUMET EUROPA 0-0
31 (25/03/18) · 12:00 H EUROPA ESPANYOL B 1-0
32 (29/03/18) · 18:00 H ASCÓ EUROPA 1-1
33 (08/04/18) · 12:00 H EUROPA GRANOLLERS 0-3
34 (14/04/18) · 20:00 H SANT ANDREU EUROPA 1-1
35 (22/04/18) · 17:00 H EUROPA HORTA 2-0
36 (29/04/18) · 17:00 H PALAMÓS EUROPA 1-3
37 (06/05/18) · 12:00 H EUROPA VILAFRANCA 2-2
38 (12/05/18) · 20:00 H  VILASSAR MAR  EUROPA 2-2
       

 * = el duel, previst per a les 20:30 hores, començava 41 minuts més tard pel retard en l'arribada de l'àrbitre i un dels assistents al partit

Classificació: 8è / Punts: 58 / PG: 15 / PE: 13 / PP: 10 / GF: 48 / GC: 46
Campió: Espanyol B / Play-off: Sant Andreu, L'Hospitalet i Terrassa / Descens directe: Palamós, Gavà i Vilassar de Mar.



[/tab_item] [tab_item title="2016/2017"]

TERCERA DIVISIÓ 2016/2017 · GRUP V
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (21/08/16) · 19:00 H
EUROPA LA JONQUERA
0-0
02 (28/08/16) · 18:00 H
PERALADA EUROPA 2-1
03 (04/09/16) · 19:00 H EUROPA VILAFRANCA 0-1
04 (10/09/16) · 18:00 H OLOT EUROPA 1-0
05 (18/09/16) · 18:00 H EUROPA MANLLEU 1-1
06 (24/09/16) · 18:00 H ASCÓ EUROPA 1-1
07 (02/10/16) · 18:00 H EUROPA JÚPITER 1-1
08 (08/10/16) · 18:00 H SANTFELIUENC EUROPA 1-1
09 (12/10/16) · 12:00 H CASTELLDEFELS EUROPA 1-2
10 (16/10/16) · 18:00 H EUROPA VILASSAR MAR 0-1
11 (23/10/16) · 17:00 H FIGUERES EUROPA 1-0
12 (30/10/16) · 12:00 H EUROPA P. MAFUMET 1-0
13 (06/11/16) · 17:00 H CERDANYOLA EUROPA 2-1
14 (13/11/16) · 12:00 H EUROPA MONTAÑESA 0-1
15 (20/11/16) · 17:00 H TERRASSA EUROPA 3-0
16 (27/11/16) · 12:00 H EUROPA SANT ANDREU 0-0
17 (04/12/16) · 12:00 H GRANOLLERS EUROPA 0-1
18 (11/12/16) · 12:00 H EUROPA PALAMÓS 1-0
19 (17/12/16) · 16:00 H SABADELL B EUROPA 0-0
20 (08/01/17) · 16:00 H LA JONQUERA EUROPA 1-0
21 (15/01/17) · 12:00 H EUROPA PERALADA 1-0
22 (22/01/17) · 12:00 H VILAFRANCA EUROPA 1-2
23 (29/01/17) · 12:00 H EUROPA OLOT 0-5
24 (05/02/17) · 16:30 H MANLLEU EUROPA 1-1
25 (12/02/17) · 12:00 H EUROPA ASCÓ 1-1
26 (19/02/17) · 12:00 H JÚPITER EUROPA 1-2
27 (26/02/17) · 12:00 H EUROPA SANTFELIUENC 0-1
28 (05/03/17) · 12:00 H EUROPA CASTELLDEFELS 2-1
29 (12/03/17) · 12:00 H VILASSAR MAR EUROPA 1-0
30 (19/03/17) · 12:00 H EUROPA FIGUERES 3-0
31 (26/03/17) · 17:00 H P. MAFUMET EUROPA 0-0
32 (02/04/17) · 12:00 H EUROPA CERDANYOLA 0-0
33 (09/04/17) · 12:00 H MONTAÑESA EUROPA 0-1
34 (13/04/17) · 20:30 H EUROPA TERRASSA 0-2
35 (22/04/17) · 20:00 H SANT ANDREU EUROPA 0-0
36 (30/04/17) · 12:00 H EUROPA GRANOLLERS 0-0
37 (07/05/17) · 17:00 H PALAMÓS EUROPA 0-0
38 (14/05/17) · 12:00 H EUROPA SABADELL B 4-0

 
Classificació: 12è / Punts: 47 / PG: 11 / PE: 14 / PP: 13 / GF: 28 / GC: 32
Campió: Olot / Play-off: Peralada, Terrassa i Vilafranca / Descens directe: Manlleu, Júpiter i Sabadell B.



[/tab_item] [tab_item title="2015/2016"]

TERCERA DIVISIÓ 2015/2016 · GRUP V
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (23/08/15) · 20:00 H
EUROPA TERRASSA 5-0
02 (30/08/15) · 19:00 H
PRAT EUROPA 2-0
03 (05/09/15) · 17:15 H MORELL EUROPA 1-0
04 (13/09/15) · 19:00 H
EUROPA PERALADA 1-1
05 (20/09/15) · 17:00 H
MANLLEU EUROPA 1-4
06 (26/09/15) · 19:00 H
EUROPA RUBÍ 2-0
07 (03/10/15) · 17:00 H
SABADELL B EUROPA 0-0
08 (10/10/15) · 19:00 H
EUROPA SANT ANDREU 0-0
09 (18/10/15) · 12:00 H
MONTAÑESA EUROPA 0-0
10 (25/10/15) · 12:00 H
EUROPA CERDANYOLA 2-3
11 (28/10/15) · 20:30 H
ASCÓ EUROPA 1-1
12 (01/11/15) · 18:00 H
EUROPA VILAFRANCA 1-2
13 (08/11/15) · 16:30 H
FIGUERES EUROPA 0-0
14 (15/11/15) · 12:00 H
EUROPA GAVÀ 0-0
15 (22/11/15) · 12:00 H
MASNOU EUROPA 2-0
16 (29/11/15) · 12:00 H
EUROPA PALAMÓS 2-1
17 (13/12/15) · 12:00 H
JÚPITER EUROPA 4-5
18 (19/12/15) · 18:00 H
EUROPA SANTFELIUENC 1-1
19 (03/01/16) · 12:00 H
 GRANOLLERS EUROPA 2-3
20 (10/01/16) · 17:00 H
TERRASSA EUROPA 0-1
21 (17/01/16) · 12:00 H
EUROPA PRAT 1-1
22 (24/01/16) · 12:00 H
EUROPA MORELL 3-0
23 (31/01/16) · 17:00 H
PERALADA EUROPA 0-5
24 (07/02/16) · 12:00 H
EUROPA MANLLEU 1-0
25 (14/02/16) · 12:00 H
RUBÍ EUROPA 0-0
26 (21/02/16) · 12:00 H
EUROPA SABADELL B 1-0
27 (28/02/16) · 18:00 H
SANT ANDREU EUROPA 1-1
28 (23/03/16) · 20:00 H EUROPA MONTAÑESA  2-1*
29 (06/03/16) · 18:00 H
CERDANYOLA EUROPA 1-2
30 (13/03/16) · 12:00 H
EUROPA ASCÓ 2-0
31 (20/03/16) · 12:00 H
VILAFRANCA EUROPA 0-2
32 (03/04/16) · 12:00 H EUROPA FIGUERES 1-1
33 (10/04/16) · 12:00 H
GAVÀ EUROPA 1-1
34 (17/04/16) · 12:00 H EUROPA MASNOU 3-1
35 (24/04/16) · 17:00 H PALAMÓS EUROPA 2-3
36 (01/05/16) · 18:00 H EUROPA JÚPITER 1-2
37 (08/05/16) · 19:00 H SANTFELIUENC EUROPA 0-0**
38 (15/05/16) · 12:30 H EUROPA GRANOLLERS 3-1
       
PLAY-OFF D'ASCENS A SEGONA B
 
1/4 F [A] (22/05/16) · 19:00 H
SAN FERNANDO EUROPA 1-1
1/4 F [T] (29/05/16) · 18:00 H EUROPA SAN FERNANDO 2-3
       

Classificació: 3r / Punts: 68 / PG: 18 / PE: 14 / PP: 6 / GF: 60 / GC: 33
Campió: Prat / Play-off: Gavà, Europa i Vilafranca / Descens directe: Rubí, Morell i Masnou.

 * = el duel, previst pel dimecres 02/03/16 segons calendari, canvia de data al 23/03/16 (Setmana Santa) a petició dels dos clubs per problemes de compatibilitat horària laboral dels jugadors
** = partit en què l'Europa va certificar matemàticament el play-off d'ascens a Segona B



[/tab_item] [tab_item title="2014/2015"]

TERCERA DIVISIÓ 2014/2015 · GRUP V
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (24/08/14) · 19:00 H
EUROPA TERRASSA 0-0
02 (30/08/14) · 19:00 H
 FIGUERES EUROPA 0-1
03 (07/09/14) · 19:00 H
EUROPA CASTELLDEFELS 4-0
04 (10/09/14) · 19:00 H
MASNOU EUROPA 0-0
05 (14/09/14) · 19:00 H
EUROPA SABADELL B
1-1
06 (05/10/14) · 12:15 H
VILAFRANCA EUROPA 0-2
07 (09/10/14) · 20:15 H
EUROPA PALAMÓS 3-1
08 (12/10/14) · 12:00 H
PRAT EUROPA 2-1
09 (19/10/14) · 12:00 H
EUROPA POBLA MAFUMET 2-1
10 (26/10/14) · 12:00 H
RUBÍ EUROPA 2-1
11 (02/11/14) · 11:30 H
GAVÀ EUROPA 2-1
12 (09/11/14) · 12:00 H
EUROPA PERALADA 2-1
13 (16/11/14) · 12:00 H
MONTAÑESA EUROPA 2-1
14 (23/11/14) · 12:00 H
EUROPA ASCÓ 1-3
15 (30/11/14) · 12:00 H
CERDANYOLA EUROPA 0-1
16 (06/12/14) · 17:00 H
EUROPA SANTFELIUENC 2-2
17 (14/12/14) · 16:30 H
MANLLEU EUROPA 0-2
18 (21/12/14) · 12:00 H
EUROPA MARTINENC 0-0
19 (11/01/15) · 12:00 H
VILASSAR MAR EUROPA 1-2
20 (18/01/15) · 17:00 H
TERRASSA EUROPA 1-2
21 (25/01/15) · 12:00 H
EUROPA FIGUERES 0-0
22 (01/02/15) · 12:00 H
CASTELLDEFELS EUROPA 1-1
23 (08/02/15) · 12:00 H EUROPA MASNOU 1-0
24 (08/04/15) · 20:00 H SABADELL B EUROPA 1-1*
25 (22/02/15) · 12:00 H EUROPA VILAFRANCA 2-1
26 (01/03/15) · 16:30 H PALAMÓS EUROPA 1-2
27 (08/03/15) · 12:00 H EUROPA PRAT 0-0
28 (15/03/15) · 17:00 H POBLA MAFUMET EUROPA 1-2
29 (21/03/15) · 18:00 H EUROPA RUBÍ 0-1
30 (29/03/15) · 18:00 H EUROPA GAVÀ 2-1
31 (05/04/15) · 19:00 H PERALADA EUROPA 0-0
32 (12/04/15) · 18:00 H EUROPA MONTAÑESA 0-1
33 (15/04/15) · 20:30 H ASCÓ EUROPA 1-1
34 (19/04/15) · 18:00 H EUROPA CERDANYOLA 0-1
35 (26/04/15) · 18:00 H SANTFELIUENC EUROPA 1-3
36 (03/05/15) · 12:00 H EUROPA MANLLEU 3-0 **
37 (10/05/15) · 12:00 H MARTINENC EUROPA 2-4
38 (17/05/15) · 12:00 H EUROPA VILASSAR MAR 2-0
 
PLAY-OFF D'ASCENS A SEGONA B
 
 1/4 F [A] (25/05/15) · 18:00 H  EUROPA JEREZ 1-0
1/4 F [T] (31/05/15) · 19:00 H JEREZ EUROPA 2-0

 

Classificació: 3r / Punts: 68 / PG: 19 / PE: 11 / PP: 8 / GF: 53 / GC: 32
Campió: Ascó / Play-off: Pobla Mafumet, Europa i Figueres / Descens directe: Castelldefels, Martinenc i Vilassar Mar

* = el duel, previst pel 15/02/15 a les 12 hores, no es va jugar en el seu dia per vaga de la FCF com a protesta per l'intent del govern estatal de fiscalitzar el futbol amateur
** = partit en què l'Europa va certificar matemàticament el play-off d'ascens a Segona B



[/tab_item] [tab_item title="2013/2014"]

TERCERA DIVISIÓ 2013/2014 · GRUP V
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA I DATA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (25/08/13)
EUROPA CORNELLÀ 2-1
02 (01/09/13) SANTBOIÀ EUROPA 0-1
03 (08/09/13) EUROPA GAVÀ 3-1
04 (11/09/13) CASTELLDEFELS EUROPA 0-2
05 (15/09/13) MONTAÑESA EUROPA 1-0
06 (22/09/13) EUROPA CERDANYOLA 1-3
07 (29/09/13) MANLLEU EUROPA 1-0
08 (06/10/13) EUROPA POBLA MAFUMET 4-1
09 (13/10/13) FIGUERES EUROPA 0-0
10 (20/10/13) EUROPA ASCÓ 2-1
11 (27/10/13) RUBÍ EUROPA 0-2
12 (03/11/13) EUROPA VILASSAR MAR 2-1
13 (09/11/13) SANTFELIUENC EUROPA 0-1
14 (17/11/13) EUROPA GRAMENET 5-0
15 (24/11/13) VILAFRANCA EUROPA 1-2
16 (01/12/13)  EUROPA PALAMÓS 0-1
17 (14/12/13) RAPITENCA EUROPA 1-1
18 (22/12/13) EUROPA TERRASSA 2-0
19 (05/01/14) MASNOU EUROPA 0-1
20 (11/01/14) CORNELLÀ EUROPA 1-1
21 (19/01/14) EUROPA SANTBOIÀ 1-1
22 (26/01/14) GAVÀ EUROPA 1-1
23 (02/02/14) EUROPA CASTELLDEFELS 2-1
24 (09/02/14) EUROPA MONTAÑESA 0-0
25 (02/04/14) CERDANYOLA EUROPA 1-0*
26 (23/02/14)  EUROPA MANLLEU 0-2
27 (02/03/14)  POBLA MAFUMET EUROPA 1-0
28 (09/03/14) EUROPA FIGUERES 2-1
29 (16/03/14) ASCÓ EUROPA 2-2
30 (23/03/14) EUROPA RUBÍ 1-0
31 (30/03/14) VILASSAR MAR EUROPA 0-1
32 (06/04/14) EUROPA SANTFELIUENC 1-1
33 (13/04/14) GRAMENET EUROPA 1-7
34 (23/04/14) EUROPA VILAFRANCA 1-0
35 (27/04/14) PALAMÓS EUROPA 0-0
36 (01/05/14) EUROPA RAPITENCA 1-0
37 (04/05/14)  TERRASSA EUROPA 1-0**
38 (11/05/14)  EUROPA MASNOU 0-2
       
 
PLAY-OFF D'ASCENS A SEGONA B
 
 1/4 F [A] (18/05/14)  EUROPA MUTILVERA 1-0
1/4 F [T] (25/05/14)  MUTILVERA EUROPA 0-0
SF [A] (01/06/14)  EUROPA SOCUÉLLAMOS 0-0
SF [T] (08/06/14)  SOCUÉLLAMOS EUROPA 2-0

 

Classificació: 3r / Punts: 69 / PG: 20 / PE: 9 / PP: 9 / GF: 52 / GC: 29
Campió: Cornellà / Play-off: Montañesa, Europa i Terrassa / Descens directe: Gramenet, Rapitenca i Santboià

* = el duel va començar el 16/02/14 i es va suspendre al minut 39 en negar-se el tècnic del Cerdanyola a abandonar el camp després de ser expulsat. Es van jugar els minuts restants el 2 d'abril del 2014.
** = partit en què l'Europa va certificar matemàticament el play-off d'ascens a Segona B



[/tab_item] [tab_item title="2012/2013"]

TERCERA DIVISIÓ 2012/2013 · GRUP V
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA I DATA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (26/08/12)
TERRASSA EUROPA 0-2
02 (02/09/12)  EUROPA RAPITENCA 1-1
03 (09/09/12)   VILASSAR MAR EUROPA 1-0
04 (16/09/12) EUROPA RUBÍ 2-1
05 (23/09/12) JÚPITER EUROPA 0-1
06 (30/09/12)  EUROPA GRAMENET 1-1
07 (21/10/12)  MONTAÑESA EUROPA 1-1
08 (28/10/12)  EUROPA GAVÀ 2-0
09 (01/11/12)  CORNELLÀ EUROPA 1-0
10 (04/11/12)  EUROPA FIGUERES 1-0
11 (11/11/12)  VILAFRANCA EUROPA 0-2
12 (18/11/12)  EUROPA SANTBOIÀ 2-1
13 (25/11/12)  MANLLEU EUROPA 1-1
14 (02/12/12)  EUROPA CASTELLDEFELS 1-1
15 (09/12/12)  PALAMÓS EUROPA 1-3
16 (16/12/12)  EUROPA BALAGUER 3-2
17 (23/12/12)  VIC EUROPA 0-1
18 (05/01/13)  EUROPA OLOT 1-0
19 (13/01/13)  POBLA MAFUMET EUROPA 0-0
20 (20/01/13)  EUROPA TERRASSA 2-0
21 (27/01/13)  RAPITENCA EUROPA 1-0
22 (03/02/13)  EUROPA VILASSAR MAR 1-0
23 (10/02/13)  RUBÍ EUROPA 0-1
24 (17/02/13)  EUROPA JÚPITER 2-1
25 (24/02/13)  GRAMENET EUROPA 1-1
26 (03/03/13)  EUROPA MONTAÑESA 0-0
27 (09/03/13)  GAVÀ EUROPA 1-3
28 (17/03/13)  EUROPA CORNELLÀ 1-0
29 (24/03/13)  FIGUERES EUROPA 1-1
30 (29/03/13)  EUROPA VILAFRANCA 4-0
31 (07/04/13)  SANTBOIÀ EUROPA 1-1
32 (14/04/13)  EUROPA MANLLEU 2-3
33 (21/04/13)  CASTELLDEFELS EUROPA 0-3
34 (28/04/13)  EUROPA PALAMÓS 0-0**
35 (01/05/13)  BALAGUER EUROPA 0-4
36 (05/05/13)  EUROPA VIC 2-2
37 (12/05/13)  OLOT EUROPA 0-1
38 (19/05/13)  EUROPA POBLA MAFUMET 1-2
 
PLAY-OFF D'ASCENS A SEGONA B
 
 1/4 F [A] (26/05/13)  EUROPA ARANDINA 0-1
1/4 F [T] (01/06/13)  ARANDINA EUROPA 2-0

 

Classificació: 3r / Punts: 75 / PG: 21 / PE: 12 / PP: 5 / GF: 55 / GC: 25
Campió: Olot / Play-off: Cornellà, Europa i Manlleu / Descens directe: Balaguer, Vic i Júpiter

** = partit en què l'Europa va certificar matemàticament el play-off d'ascens a Segona B



[/tab_item] [/tab]

[tab id="tab1" class="tabbale" button="nav-tabs"] [tab_item title="2020/2021"]

SEGONA CATALANA 2020/2021 · GRUP II · SUBGRUP B
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (04/10/20) · 19:30 H
EUROPA SANT IGNASI 1-0
02 (11/10/20) · 12:00 H  CANYELLES  EUROPA 0-0
-ja no es juga més lliga per Covid19- ----- ----- -----
       
TORNEIG SEGONA CATALANA 2020/2021 · GRUP V · Competició No Oficial*
       
01 (28/03/21) · 19:30 H EUROPA TURÓ DE LA PEIRA 1-0
02 (11/04/21) · 12:00 H SANT IGNASI EUROPA 1-2
03 (18/04/21) · 18:30 H EUROPA PARC 3-1
04 (25/04/21) · 11:30 H** PUBILLA CASAS EUROPA **
05 (02/05/21) · 12:00 H EUROPA BARBERÀ 3-1
06 (09/05/21) · 12:00 H EUROPA SARRIÀ 1-2
07 (16/05/21) · 12:15 H RACING VALLBONA EUROPA 0-4
       
FASE FINAL TORNEIG SEGONA CATALANA 2020/2021
       
 1/8 F (05/06/21) · 17:00 H CAN GIBERT EUROPA  0-0 (3-2 p.)
       


* La FCF va decidir que la lliga regular de Segona Catalana ja no seguiria el seu curs i, com a competició alternativa, va crear el 'Torneig Segona Catalana', sense ascensos ni descensos de cara a la lliga regular però sí premis de cara a la temporada vinent pels primers classificats en bonificacions de gratuïtat total o parcial de l'àrbitratge del curs esportiu 2021/2022

** El Pubilla Casas es retira de la competició el dijous abans de la data del partit.


 [/tab_item] [tab_item title="2019/2020"]

SEGONA CATALANA 2019/2020 · GRUP II
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (08/09/19) · 19:00 H
LLEFIÀ EUROPA
2-2
02 (14/09/19) · 18:30 H EUROPA PREMIÀ 3-1
03 (21/09/19) · 17:30 H EUROPA SARRIÀ 2-1
04 (29/09/19) · 17:00 H CIRERA EUROPA 1-0
05 (05/10/19) · 17:00 H EUROPA MOLINOS 1-1
06 (13/10/19) · 12:00 H SJ MONTCADA EUROPA 1-0
07 (19/10/19) · 17:00 H EUROPA TURÓ DE LA PEIRA 3-3
08 (27/10/19) · 12:00 H MASNOU EUROPA 3-0
09 (02/11/19) · 17:00 H EUROPA GRAMENET 4-1
10 (09/11/19) · 16:30 H MOLLETENSE EUROPA 1-1
11 (16/11/19) · 17:15 H EUROPA ARGENTONA 3-2
12 (24/11/19) · 12:00 H CANYELLES EUROPA 0-2
13 (30/11/19) · 17:15 H EUROPA PARC 2-1
14 (15/12/19) · 12:00 H MONTCADA EUROPA 3-4
15 (21/12/19) · 17:00 H EUROPA SANT POL 1-1
16 (12/01/20) · 12:15 H VALLBONA EUROPA 0-2
17 (18/01/20) · 19:30 H EUROPA STA. PERPÈTUA 3-0
18 (25/01/20) · 17:00 H EUROPA LLEFIÀ 2-0
19 (01/02/20) · 17:00 H PREMIÀ EUROPA 3-1
20 (08/02/20) · 17:45 H SARRIÀ EUROPA 0-1
21 (15/02/20) · 17:00 H EUROPA CIRERA  0-2
22 (01/03/20) · 12:00 H MOLINOS EUROPA 2-1
23 (07/03/20) · 17:00 H EUROPA SJ MONTCADA 1-1
 *      


* La lliga no pot seguir disputant-se per la pandèmia mundial de la Covid-19
Gairebé dos mesos després de l'aturada de la competició la FCF dona per acabades
totes les lligues regionals i la Segona Catalana finalitza tal com estava
en la jornada número 23 del 7 de març


 [/tab_item] [tab_item title="2018/2019"]

SEGONA CATALANA 2018/2019 · GRUP II
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (01/09/18) · 18:30 H
EUROPA YOUNG TALENT
3-2
02 (09/09/18) · 18:00 H ST. ANDREU ATL. EUROPA 1-1
03 (16/09/18) · 18:00 H LLEFIÀ EUROPA 3-1
04 (22/09/18) · 18:15 H EUROPA MOLLETENSE 0-1
05 (29/09/18) · 17:45 H PUBILLA CASAS EUROPA 3-2
06 (06/10/18) · 17:15 H EUROPA CANYELLES 0-1
07 (14/10/18) · 17:30 H PARC EUROPA 1-0
08 (20/10/18) · 17:15 H EUROPA PREMIÀ 1-2
09 (28/10/18) · 12:15 H SANT POL EUROPA 1-0
10 (03/11/18) · 17:00 H EUROPA BESÒS BARON VIVER 2-0
11 (11/11/18) · 17:00 H MATARÓ EUROPA 1-1
12 (17/11/18) · 19:30 H EUROPA MOLLET 0-1
13 (25/11/18) · 12:00 H MONTCADA EUROPA 1-0
14 (01/12/18) · 17:15 H EUROPA SARRIÀ 0-1
15 (16/12/18) · 12:00 H SINGUERLÍN EUROPA 2-3
16 (22/12/18) · 17:30 H EUROPA TURÓ DE LA PEIRA 1-2
17 (13/01/19) · 16:30 H VALLDOREIX EUROPA 1-1
18 (19/01/19) · 18:00 H YOUNG TALENT EUROPA 0-2
19 (26/01/19) · 19:30 H EUROPA ST. ANDREU ATL. 1-0
20 (02/02/19) · 17:15 H EUROPA LLEFIÀ 1-0
21 (09/02/19) · 16:30 H MOLLETENSE EUROPA 1-2
22 (16/02/19) · 17:15 H EUROPA PUBILLA CASAS 3-0
23 (24/02/19) · 12:00 H CANYELLES EUROPA 0-6
24 (09/03/19) · 17:15 H EUROPA PARC 2-1
25 (17/03/19) · 12:00 H PREMIÀ EUROPA 2-1
26 (23/03/19) · 17:15 H EUROPA SANT POL 4-0
27 (30/03/19) · 18:00 H BESÒS BARON VIVER EUROPA 0-2
28 (06/04/19) · 17:30 H EUROPA MATARÓ 3-2
29 (14/04/19) · 12:00 H MOLLET EUROPA 3-0
30 (27/04/19) · 19:15 H EUROPA MONTCADA 0-0
31 (04/05/19) · 17:45 H SARRIÀ EUROPA 0-3
32 (11/05/19) · 19:15 H EUROPA SINGUERLÍN 2-0
33 (19/05/19) · 12:15 H TURÓ DE LA PEIRA EUROPA 3-1
34 (25/05/19) · 18:30 H EUROPA VALLDOREIX 4-1


Classificació: 5è / Punts: 52 / PG: 16 / PE: 4 / PP: 14 / GF: 53 / GC: 37
Campió: Mataró / Promoció ascens: Mollet
Promoció permanència: Pubilla Casas / Descens: Young Talent, St. Andreu Atl., Singuerlín i Besòs Baron Viver



[/tab_item] [tab_item title="2017/2018"]

SEGONA CATALANA 2017/2018 · GRUP II
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (03/09/17) · 19:00 H
GUINEUETA EUROPA
0-0
02 (10/09/17) · 16:00 H EUROPA PARC 3-1
03 (17/09/17) · 12:00 H ST. ANDREU BARCA EUROPA 0-1
04 (24/09/17) · 19:30 H EUROPA LLEFIÀ 2-0
05 (01/10/17) · 12:00 H SANT ADRIÀ EUROPA 0-8
06 (08/10/17) · 17:00 H EUROPA MONTCADA 1-3
07 (15/10/17) · 17:00 H LLAVANERES EUROPA 1-2
08 (22/10/17) · 16:45 H EUROPA SANT POL 2-1
09 (29/10/17) · 16:00 H EUROPA MATARÓ 0-0
10 (05/11/17) · 18:45 H DISTRICTE 030 EUROPA 2-2
11 (12/11/17) · 17:00 H EUROPA BESÒS BARON VIVER 3-1
12 (18/11/17) · 17:00 H ARGENTONA EUROPA 1-1
13 (26/11/17) · 16:30 H EUROPA SARRIÀ 4-1
14 (03/12/17) · 12:00 H PIFERRER EUROPA 1-4
15 (17/12/17) · 16:00 H EUROPA MASNOU 1-2
16 (18/01/18) · 21:00 H HERMES EUROPA 1-5*
17 (14/01/18) · 16:15 H EUROPA CANYELLES 2-2
18 (21/01/18) · 16:30 H EUROPA GUINEUETA 0-1
19 (28/01/18) · 12:00 H PARC EUROPA 1-0
20 (04/02/18) · 16:15 H EUROPA ST. ANDREU BARCA 3-2
21 (18/02/18) · 12:00 H LLEFIÀ EUROPA 2-2
22 (25/02/18) · 17:00 H EUROPA SANT ADRIÀ 6-1
23 (04/03/18) · 12:00 H MONTCADA EUROPA 0-1
24 (11/03/18) · 16:45 H EUROPA LLAVANERES 7-0
25 (18/03/18) · 12:00 H SANT POL EUROPA 1-1
26 (25/03/18) · 17:00 H MATARÓ EUROPA 1-0
27 (08/04/18) · 16:45 H EUROPA DISTRICTE 030 3-0
28 (15/04/18) · 10:00 H BESÒS BARON VIVER EUROPA 5-3
29 (22/04/18) · 19:30 H EUROPA ARGENTONA 1-1
30 (28/04/18) · 17:30 H SARRIÀ EUROPA 0-4
31 (06/05/18) · 16:00 H EUROPA PIFERRER 7-0
32 (13/05/18) · 12:00 H MASNOU EUROPA 0-1
33 (19/05/18) · 19:30 H EUROPA HERMES 5-1
34 (27/05/18) · 12:00 H CANYELLES
EUROPA 2-1


* = partit que, inicialment, s'havia de jugar el 7 de gener del 2018 a les 16:30 hores però que es va ajornar de mutu acord per defunció, el dia abans, del pare de l'entrenador de l'Hermes.

Classificació: 4t / Punts: 65 / PG: 19 / PE: 8 / PP: 7 / GF: 86 / GC: 35
Campió: Guineueta / Promoció ascens: Argentona
Promoció permanència: St. Andreu Barca / Descens: Hermes, Piferrer, Llavaneres i Sant Adrià



[/tab_item] [tab_item title="2016/2017"]

SEGONA CATALANA 2016/2017 · GRUP II
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (03/09/16) · 19:00 H
EUROPA GRAMA
0-1
02 (11/09/16) · 12:00 H LLOREDA EUROPA 2-0
03 (18/09/16) · 18:00 H LLEFIÀ EUROPA 0-2
04 (25/09/16) · 18:30 H EUROPA GUINEUETA 1-2
05 (02/10/16) · 17:00 H MATARÓ EUROPA 2-1
06 (09/10/16) · 17:00 H EUROPA CANYELLES 1-2
07 (16/10/16) · 12:00 H PREMIÀ EUROPA 0-1
08 (23/10/16) · 17:00 H EUROPA SANT POL 1-1
09 (30/10/16) · 12:15 H SARRIÀ EUROPA 2-1
10 (06/11/16) · 17:00 H EUROPA SANT ADRIÀ 3-0
11 (12/11/16) · 18:00 H LLAVANERES EUROPA 2-4
12 (20/11/16) · 17:00 H EUROPA CAN PI 3-0
13 (27/11/16) · 12:00 H MARTINENC B
EUROPA 0-0
14 (10/12/16) · 19:15 H EUROPA CIRERA 3-3
15 (18/12/16) · 12:00 H CARMELO EUROPA 0-1
16 (08/01/17) · 17:00 H EUROPA B.BARON VIVER 1-1
17 (14/01/17) · 17:30 H BADIA VALLÈS EUROPA 2-3
18 (22/01/17) · 11:45 H GRAMA EUROPA 2-2
19 (29/01/17) · 17:00 H EUROPA LLOREDA 2-0
20 (05/02/17) · 17:00 H EUROPA LLEFIÀ 0-1
21 (12/02/17) · 12:15 H GUINEUETA EUROPA 2-3
22 (19/02/17) · 12:15 H EUROPA MATARÓ 2-2
23 (05/03/17) · 12:00 H CANYELLES EUROPA 2-0
24 (12/03/17) · 17:00 H EUROPA PREMIÀ 1-2
25 (19/03/17) · 12:00 H SANT POL EUROPA 0-3
26 (26/03/17) · 12:15 H EUROPA SARRIÀ 2-1
27 (02/04/17) · 12:00 H SANT ADRIÀ EUROPA 3-2
28 (09/04/17) · 16:30 H EUROPA LLAVANERES 2-0
29 (23/04/17) · 16:00 H CAN PI EUROPA 1-2
30 (30/04/17) · 16:45 H EUROPA MARTINENC B 1-3
31 (07/05/17) · 12:00 H CIRERA EUROPA 1-0
32 (14/05/17) · 16:00 H EUROPA CARMELO 2-1
33 (21/05/17) · 20:00 H B.BARON VIVER EUROPA 2-3
34 (28/05/17) · 12:00 H EUROPA BADIA VALLÈS 4-2


Classificació: 5è / Punts: 54 / PG: 16 / PE: 6 / PP: 12 / GF: 57 / GC: 45
Campió: Fundació Grama / Promoció ascens: Mataró
Promoció permanència: Martinenc B / Descens: Cirera, Badia del Vallès, Carmelo i Can Pi



[/tab_item] [tab_item title="2015/2016"]

SEGONA CATALANA 2015/2016 · GRUP II
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (05/09/15) · 18:00 H
HERMES EUROPA 0-0
02 (13/09/15) · 16:00 H
EUROPA GUINEUETA 5-2
03 (20/09/15) · 12:30 H
CARMELO EUROPA 1-4
04 (27/09/15) · 12:00 H
EUROPA PREMIÀ 1-0
05 (04/10/15) · 12:00 H
LLEFIÀ EUROPA 1-2
06 (11/10/15) · 18:30 H
EUROPA SJ MONTCADA
2-0
07 (18/10/15) · 12:00 H
MARTINENC B EUROPA 1-1
08 (25/10/15) · 17:00 H
EUROPA LLOREDA 1-2
09 (01/11/15) · 17:00 H
GRAMENET EUROPA 0-6
10 (08/11/15) · 12:00 H
EUROPA SANT POL 1-0
11 (15/11/15) · 18:30 H
EUROPA CIRERA 1-1
12 (22/11/15) · 12:00 H CANYELLES EUROPA 3-3
13 (29/11/15) · 17:30 H
EUROPA B.BARON VIVER 3-3
14 (13/12/15) · 20:00 H
TECNOFUTBOL EUROPA 4-4
15 (13/01/16) · 21:00 H
EUROPA MONTCADA 1-1*
16 (09/01/16) · 17:00 H MATARONESA EUROPA 0-0
17 (17/01/16) · 17:00 H
EUROPA LA LLÀNTIA 1-1
18 (24/01/16) · 17:00 H
EUROPA HERMES 1-1
19 (30/01/16) · 18:15 H
GUINEUETA EUROPA 0-0
20 (14/02/16) · 17:00 H
EUROPA CARMELO 3-2
21 (21/02/16) · 12:00 H
PREMIÀ EUROPA 3-1
22 (28/02/16) · 17:00 H EUROPA LLEFIÀ 0-2
23 (06/03/16) · 12:00 H
SJ MONTCADA EUROPA 4-3
24 (13/03/16) · 19:30 H
EUROPA MARTINENC B 0-2
25 (20/03/16) · 12:00 H LLOREDA EUROPA 1-0
26 (03/04/16) · 17:00 H EUROPA GRAMENET 1-0
27 (10/04/16) · 12:00 H SANT POL EUROPA 1-0
28 (16/04/16) · 16:30 H CIRERA EUROPA 2-0
29 (24/04/16) · 17:00 H EUROPA CANYELLES 1-0
30 (01/05/16) · 10:00 H B.BARON VIVER EUROPA 4-0
31 (08/05/16) · 17:00 H EUROPA TECNOFUTBOL 5-1
32 (15/05/16) · 12:00 H MONTCADA EUROPA 0-0
33 (21/05/16) · 17:15 H EUROPA MATARONESA 2-6
34 (29/05/16) · 12:00 H LA LLÀNTIA EUROPA 2-3
       

Classificació: 9è / Punts: 48 / PG: 12 / PE: 12 / PP: 10 / GF: 56 / GC: 51
Campió: San Juan Montcada / Promoció: FP Hermes
Descens: Tecnofutbol, Gramenet, La Llàntia i Mataronesa

* = partit que, inicialment, s'havia de jugar el 20 de desembre del 2015 però que es va ajornar per tenir el Montcada jugadors citats com a responsables de taules electorals.


 

[/tab_item] [tab_item title="2014/2015"]

TERCERA CATALANA 2014/2015 · GRUP X
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (06/09/14) · 16:00 H
HOSPITALENSE EUROPA 2-3
02 (14/09/14) · 16:00 H
EUROPA LEVANTE LAS PLANAS 3-1
03 (21/09/14) · 14:00 H
PASTRANA B. CARMEL EUROPA 1-3
04 (28/09/14) · 16:00 H
EUROPA SANT PERE NORD 3-0*
05 (05/10/14) · 12:00 H
TRINIDAD EUROPA 1-4
06 (12/10/14) · 16:30 H
EUROPA PUBILLA CASAS 0-1
07 (18/10/14) · 18:00 H
FONTSANTA-FATJÓ EUROPA 2-1
08 (26/10/14) · 18:30 H
EUROPA SANT JUST DESVERN 1-0
09 (02/11/14) · 16:00 H
EUROPA CAN BUXERES 2-3
10 (08/11/14) · 18:00 H
ATLÈTIC PRAT EUROPA 1-3
11 (16/11/14) · 16:30 H
EUROPA ALMEDA 2-0
12 (23/11/14) · 17:00 H
IBERIA EUROPA 0-4
13 (30/11/14) · 11:30 H
EUROPA UDAF INTER 2-1
14 (14/12/14) · 12:00 H
RACING VALLBONA EUROPA 1-3
15 (21/12/14) · 17:00 H
EUROPA MONTBAU 0-0
16 (11/01/15) · 12:00 H
FENICIA EUROPA 0-4
17 (18/01/15) · 18:30 H EUROPA SANTA EULÀLIA 1-0
18 (25/01/15) · 18:30 H
EUROPA HOSPITALENSE 7-2
19 (31/01/15) · 18:30 H
LEVANTE LAS PLANAS EUROPA 1-1
20 (08/02/15) · 18:30 H EUROPA PASTRANA B. CARMEL 4-2
21 (21/02/15) · 17:30 H SANT PERE NORD EUROPA 4-4
22 (01/03/15) · 16:30 H EUROPA TRINIDAD 3-3
23 (07/03/15) · 18:00 H PUBILLA CASAS EUROPA 1-4
24 (15/03/15) · 18:30 H EUROPA FONTSANTA-FATJÓ 1-0
25 (22/03/15) · 12:15 H SANT JUST DESVERN EUROPA 1-3
26 (28/03/15) · 18:00 H CAN BUXERES EUROPA 0-5
27 (12/04/15) · 12:15 H EUROPA ATLÈTIC PRAT 5-1
28 (19/04/15) · 12:00 H ALMEDA EUROPA 0-3
29 (26/04/15) · 12:00 H EUROPA IBERIA 2-0
30 (03/05/15) · 19:30 H UDAF INTER EUROPA 2-3
31 (10/05/15) · 16:00 H EUROPA RACING VALLBONA 6-0
32 (17/05/15) · 10:00 H MONTBAU EUROPA 1-8
33 (24/05/15) · 12:00 H EUROPA FENICIA 1-1
34 (31/05/15) · 12:00 H SANTA EULÀLIA EUROPA 3-6
       

Classificació: 2n / Punts: 68 / PG: 26 / PE: 5 / PP: 3 / GF: 105 / GC: 36
Campió: Fontsanta-Fatjó / Ascens: Fontsanta-Fatjó i Europa B /
Promoció permanència: Trinidad / Descens: Fenicia, Montbau i Racing Vallbona

* = partit iniciat el 28/09/14 i disputat durant només 10 minuts (0-0) per culpa de la forta pluja. Finalitzat el 08/12/14 amb resultat 3-0.


 

[/tab_item] [tab_item title="2013/2014"]

QUARTA CATALANA 2013/2014 · GRUP XVII
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA I DATA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (22/09/13)
EUROPA ALBIREX NIGATA 5-1
02 (29/09/13) GP3 EUROPA 0-4
03 (06/10/13) EUROPA BARCINO DRAGONS 3-0 *
04 (13/10/13) GUINARDÓ EUROPA 1-3
05 (20/10/13) EUROPA CATALONIA B
3-0
06 (27/10/13) MONOPOL EUROPA 2-1
07 (03/11/13) EUROPA MBD LIONS B 12-0
08 (10/11/13) MONTEROLS EUROPA 0-8
09 (17/11/13) EUROPA PARC B 11-0
10 (24/11/13) OLYMPIA II EUROPA 0-4
11 (01/12/13) EUROPA PB BARCINO 5-2
12 (08/12/13) CERRO EUROPA 3-4
13 (15/12/13) EUROPA UNIF. C. MERIDIANA 1-1
14 (22/01/14) ALZAMORA EUROPA 0-6 **
15 (12/01/14) EUROPA ALEGRIA 5-1 ***
descans - - -
17 (19/01/14) POBLE SEC
EUROPA 0-3 ****
18 (26/01/14) ALBIREX NIGATA EUROPA 1-1
19 (02/02/14) EUROPA GP3 2-0
20 (09/02/14) BARCINO DRAGONS EUROPA 0-3 ****
21 (16/02/14) EUROPA GUINARDÓ 3-0
22 (23/02/14) CATALONIA B EUROPA 0-11
23 (02/03/14) EUROPA MONOPOL 2-1
24 (09/03/14) MBD LIONS B EUROPA 0-10
25 (16/03/14) EUROPA MONTEROLS 13-0
26 (23/03/14) PARC B EUROPA 0-3
27 (30/03/14) EUROPA OLYMPIA II 3-0
28 (06/04/14) PB BARCINO EUROPA 2-1
29 (13/04/14) EUROPA CERRO 3-0 ****
30 (27/04/14) UNIF. C. MERIDIANA EUROPA 1-5
31 (01/05/14) EUROPA ALZAMORA 5-1
32 (04/05/14) ALEGRIA EUROPA 2-4
descans - - -
34 (18/05/14) EUROPA  POBLE SEC  3-0 **** 


* = Incompareixença del rival i assignació de 3 punts i 3-0 al marcador per a l'Europa

** = Partit ajornat el 22/12/13 per falta d'efectius de l'Alzamora i disputat el 22/01/14

*** = Partit previst per la vigília de Reis (5 de gener) però, donat que Europa B i Alegria descansaven la jornada 16 (L'Europa per equips imparells al grup i l'Alegria per tenir duel contra el retirat Poble Sec), els dos equips van decidir jugar aquest duel un cap de setmana més tard del previst.

**** = equip retirat de la competició. Assignació de 3 punts i 3-0 al marcador per a l'Europa

Classificació: 1r / Punts: 68 / PG: 28 / PE: 2 / PP: 2 / GF: 150 / GC: 19
Campió: Europa B / Ascens: Europa B i Olympia II
Retirats: Cerro, Poble Sec i Barcino Dragons

 


 

[/tab_item] [tab_item title="2012/2013"]

QUARTA CATALANA 2012/2013 · GRUP XVIII
 
JORNADA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (23/09/12)
EUROPA VET. CATALUNYA B
3-0
02 (30/09/12) GP3 EUROPA 2-2
03 (07/10/12) EUROPA CATALONIA B 7-0
04 (14/10/12) PB BARCINO
EUROPA 1-3
05 (21/10/12) MONOPOL EUROPA 1-3
06 (28/10/12) EUROPA ATL. FORTPIENC 2-3
07 (04/11/12) CERRO EUROPA 3-3
08 (11/11/12) EUROPA LIONS
3-2
09 (18/11/12) CAN PI EUROPA 1-2
10 (25/11/12) EUROPA BESOS B. VIVER 0-0
11 (02/12/12) HOGAR EXTREMEÑO
EUROPA 1-9
12 (16/12/12) EUROPA GUINARDÓ 4-0
13 (23/12/12) GOTIC EUROPA 2-6
14 (13/01/13)  VET. CATALUNYA B EUROPA 1-5
15 (20/01/13)  EUROPA GP3  2-2
16 (27/01/13)  CATALONIA B EUROPA 0-7
17 (03/02/13) EUROPA PB BARCINO  1-0
18 (17/02/13)  EUROPA MONOPOL  4-0
19 (24/02/13)  ATL. FORTPIENC  EUROPA 1-1
20 (03/03/13)  EUROPA CERRO  0-1
21 (10/03/13)  LIONS  EUROPA 3-4
22 (17/03/13)  EUROPA CAN PI  3-2
23 (24/03/13)  BESOS B. VIVER  EUROPA 0-3
24 (07/04/13)  EUROPA HOGAR EXTREMEÑO  4-1
25 (14/04/13)  GUINARDÓ  EUROPA 1-3
26 (21/04/13)  EUROPA GOTIC  3-1
       
PROMOCIÓ D'ASCENS
       
Anada (26/05/13)
CASTELLBISBAL EUROPA 5-3 (crònica)
Tornada (02/06/13)
EUROPA CASTELLBISBAL 2-2 (crònica)
       


Classificació: 2n / Punts: 68 / PG: 19 / PE: 5 / PP: 2 / GF: 87 / GC: 29
Campió: Besós B. Viver / Ascens: Besós B. Viver / Promoció: Europa B

 

[/tab_item] [/tab]

[tab id="tab1" class="tabbale" button="nav-tabs"] [tab_item title="2021/2022"]

DIVISIÓ D'HONOR 2021/2022 · GRUP III
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (05/09/21) · 12:00 H GIRONA EUROPA 1-1
02 (11/09/21) · 17:00 H EUROPA UNIF. BELLVITGE 0-1
       

 

 


[/tab_item] [tab_item title="2020/2021"]

DIVISIÓ D'HONOR 2020/2021 · GRUP III · SUBGRUP A
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (08/12/20) · 15:45 H SAN FRANCISCO EUROPA 1-0*
02 (08/11/20) · 17:00 H EUROPA BARCELONA 1-1
03 (15/11/20) · 12:00 H ATL. VILLACARLOS EUROPA 0-1
04 (21/11/20) · 12:00 H EUROPA ESPANYOL 1-2
05 (28/11/20) · 16:00 H MALLORCA EUROPA 0-2
06 (05/12/20) · 12:00 H EUROPA CORNELLÀ 1-0
07 (13/12/20) · 12:00 H EUROPA GIRONA 1-1
08 (19/12/20) · 12:30 H PENYA ARRABAL EUROPA 1-1
09 (21/01/21) · 20:00 H EUROPA DAMM 1-0**
10 (09/01/21) · 17:00 H EUROPA SAN FRANCISCO 0-1
11 (16/01/21) · 12:00 H BARCELONA EUROPA 5-0
12 (24/01/21) · 16:00 H EUROPA ATL. VILLACARLOS 4-0
13 (31/01/21) · 11:30 H ESPANYOL EUROPA 2-2
14 (06/02/21) · 17:00 H EUROPA MALLORCA 1-0
15 (14/02/21) · 17:00 H CORNELLÀ EUROPA 3-0
16 (21/02/21) · 12:00 H GIRONA EUROPA 1-1
17 (28/02/21) · 17:00 H EUROPA PENYA ARRABAL 1-0
18 (21/03/21) · 12:00 H DAMM EUROPA 2-0
       
SEGONA FASE · LLUITA PEL TÍTOL (a una volta única amb els millors del subgrup B)
       
1 (10/04/21) · 16:30 H ZARAGOZA EUROPA 1-0
2 (18/04/21) · 12:00 H EUROPA NÀSTIC TARRAGONA 0-1
3 (09/05/21) · 12:00 H CERDANYOLA EUROPA 2-1***
4 (15/05/21) · 17:00 H EUROPA EBRO 2-0
5 (30/05/21) · 12:00 H SABADELL EUROPA 4-0
       


Classificació:
9è / Punts: 23 / PG: 8 / PE: 5 / PP: 10 / GF: 21 / GC: 28

* El partit de la 1a jornada de lliga s'havia de jugar l'1 de novembre però es va ajornar per un cas positiu de Covid-19 dins la plantilla gracienca

** = El partit de la 9a jornada s'havia de jugar el 27 de desembre, però es va ajornar per un cas positiu de Covid-19 dins la plantilla gracienca

*** = El partit de la 3a jornada de la 2a fase s'havia de jugar el 24 d'abril però es va ajornar per un positiu de Covid-19 dins la plantilla del Cerdanyola


[/tab_item] [tab_item title="2019/2020"]

DIVISIÓ D'HONOR 2019/2020 · GRUP III
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (08/09/19) · 17:00 H
EUROPA
S. CASABLANCA
1-0
02 (14/09/19) · 12:30 H ESPANYOL EUROPA
1-0
03 (22/09/19) · 16:00 H EBRO EUROPA
0-0
04 (28/09/19) · 17:00 H EUROPA
MALLORCA 1-3
05 (05/10/19) · 17:30 H JÀBAC EUROPA
0-0
06 (12/10/19) · 16:30 H EUROPA
CORNELLÀ 0-0
07 (20/10/19) · 12:30 H GIRONA EUROPA
1-3
08 (26/10/19) · 16:00 H EUROPA
AT. VILLACARLOS 1-0
09 (01/11/19) · 12:00 H LLEIDA ESPORTIU
EUROPA
2-0
10 (09/11/19) · 17:15 H EUROPA GIM. TARRAGONA 2-0
11 (16/11/19) · 12:00 H SAN FRANCISCO EUROPA 0-0
12 (23/11/19) · 17:15 H EUROPA HUESCA 1-0
13 (01/12/19) · 12:00 H BARCELONA EUROPA 2-0
14 (08/12/19) · 12:00 H EUROPA ZARAGOZA 3-1
15 (15/12/19) · 18:00 H DAMM EUROPA 2-0
16 (22/12/19) · 12:30 H S. CASABLANCA EUROPA 0-1
17 (11/01/20) · 17:15 H EUROPA ESPANYOL 0-1
18 (18/01/20) · 17:15 H EUROPA EBRO 2-0
19 (26/01/20) · 12:00 H MALLORCA EUROPA 1-4
20 (01/02/20) · 17:00 H EUROPA JÀBAC 4-1
21 (08/02/20) · 16:30 H CORNELLÀ EUROPA 0-1
22 (16/02/20) · 17:00 H EUROPA GIRONA 0-0
23 (23/02/20) · 12:30 H AT. VILLACARLOS EUROPA 3-2
24 (01/03/20) · 17:15 H EUROPA LLEIDA ESPORTIU 2-0
25 (08/03/20) · 12:00 H GIM. TARRAGONA EUROPA 0-0
 *      

 * La lliga no pot seguir disputant-se per la pandèmia mundial de la Covid-19
Dos mesos després de l'aturada de la competició la RFEF dona per acabades
totes les lligues i la Divisió d'Honor juvenil finalitza tal com estava
en la jornada número 25 del 8 de març


[/tab_item] [tab_item title="2018/2019"]
 

DIVISIÓ D'HONOR 2018/2019 · GRUP III
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (02/09/18) · 18:30 H
CORNELLÀ
EUROPA
0-0
02 (09/09/18) · 12:00 H EUROPA PENYA ARRABAL 1-0
03 (16/09/18) · 16:30 H EUROPA ZARAGOZA 1-1
04 (23/09/18) · 11:00 H ESPANYOL EUROPA 1-2
05 (30/09/18) · 16:00 H EUROPA MALLORCA 1-0
06 (06/10/18) · 17:00 H GIM.MANRESA  EUROPA 3-1
07 (13/10/18) · 18:00 H EUROPA GIRONA 1-0
08 (20/10/18) · 13:00 H BARCELONA EUROPA 4-0
09 (14/11/18) · 20:00 H EUROPA EL OLIVAR 2-0*
10 (04/11/18) · 12:30 H MANACOR EUROPA 2-2
11 (10/11/18) · 17:15 H EUROPA LLEIDA ESPORTIU 1-1
12 (18/11/18) · 12:00 H GIM.TARRAGONA EUROPA 0-0
13 (24/11/18) · 17:00 H EUROPA SAN FRANCISCO 1-0
14 (01/12/18) · 12:30 H REUS EUROPA 1-1
15 (06/12/18) · 16:00 H EUROPA S. CASABLANCA 2-1
16 (09/12/18) · 12:00 H EUROPA CORNELLÀ
1-1
17 (16/12/18) · 12:00 H PENYA ARRABAL EUROPA 0-1
18 (23/12/18) · 15:30 H ZARAGOZA EUROPA 2-1
19 (12/01/19) · 17:15 H EUROPA ESPANYOL 1-1
20 (19/01/19) · 12:00 H MALLORCA EUROPA 3-0
21 (26/01/19) · 17:15 H EUROPA GIM.MANRESA 3-1
22 (03/02/19) · 12:15 H GIRONA EUROPA 1-2
23 (09/02/19) · 17:15 H EUROPA BARCELONA 0-1
24 (16/02/19) · 17:30 H EL OLIVAR EUROPA 0-2
25 (01/03/19) · 17:30 H EUROPA MANACOR 4-0
26 (09/03/19) · 18:00 H LLEIDA ESPORTIU EUROPA 2-0
27 (17/03/19) · 17:00 H EUROPA GIM.TARRAGONA 1-1
28 (24/03/19) · 12:00 H SAN FRANCISCO EUROPA 1-0
29 (30/03/19) · 17:15 H EUROPA REUS 2-1
30 (07/04/19) · 13:00 H S. CASABLANCA EUROPA 0-0


* = partit que s'havia de jugar inicialment el 27 d'octubre del 2018 a les 17:15 hores i, per la pluja caiguda al camp, no va arribar a iniciar-se.


Classificació: 6è / Punts: 49 / PG: 13 / PE: 10 / PP: 7 / GF: 47 / GC: 34
Campió: Zaragoza / Copa Rei: Zaragoza i Barcelona / Descens: Gim. Manresa, Penya Arrabal, Manacor i El Olivar



[/tab_item] [tab_item title="2017/2018"]

LLIGA NACIONAL 2017/2018 · GRUP VII
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (26/08/17) · 18:05 H
DAMM B
EUROPA
1-1
02 (03/09/17) · 17:00 H EUROPA ATL. SEGRE 3-2
03 (10/09/17) · 12:00 H PALAMÓS EUROPA 0-1
04 (16/09/17) · 17:15 H EUROPA MANRESA 4-0
05 (23/09/17) · 16:00 H G. TARRAGONA B EUROPA 2-3
06 (30/09/17) · 17:15 H EUROPA CORNELLÀ B 1-0
07 (07/10/17) · 16:00 H BADALONA EUROPA 2-1
08 (14/10/17) · 17:15 H EUROPA ESPANYOL B 0-1
09 (21/10/17) · 12:00 H BARCELONA B EUROPA 5-1
10 (28/10/17) · 17:15 H EUROPA MOLLET 2-1
11 (04/11/17) · 17:00 H SABADELL EUROPA 1-0
12 (11/11/17) · 17:15 H EUROPA GIRONA B
2-0
13 (19/11/17) · 16:00 H JM GENÉ EUROPA 0-1
14 (25/11/17) · 17:15 H EUROPA REUS 3-0
15 (02/12/17) · 12:00 H LLAGOSTERA EUROPA 0-3
16 (17/12/17) · 18:30 H EUROPA JÀBAC 0-0
17 (07/01/18) · 10:00 H SANTS EUROPA 1-3
18 (13/01/18) · 17:15 H EUROPA DAMM B
0-1
19 (21/01/18) · 12:00 H ATL. SEGRE EUROPA 0-2
20 (27/01/18) · 17:15 H EUROPA PALAMÓS 1-1
21 (04/02/18) · 11:00 H MANRESA EUROPA 0-0
22 (17/02/18) · 17:15 H EUROPA G. TARRAGONA B 0-0
23 (28/02/18) · 20:45 H CORNELLÀ B EUROPA 2-1
24 (04/03/18) · 16:30 H EUROPA BADALONA 2-1
25 (10/03/18) · 16:30 H ESPANYOL B EUROPA 0-0
26 (17/03/18) · 18:00 H EUROPA BARCELONA B 1-0
27 (01/05/18) · 16:00 H MOLLET EUROPA 0-1*
28 (07/04/18) · 17:15 H EUROPA SABADELL 6-3
29 (15/04/18) · 12:00 H GIRONA B EUROPA 1-1
30 (21/04/18) · 17:15 H EUROPA JM GENÉ 2-2
31 (28/04/18) · 17:00 H REUS EUROPA 2-1
32 (05/05/18) · 20:00 H EUROPA LLAGOSTERA 3-0
33 (12/05/18) · 16:00 H JÀBAC EUROPA 2-1
34 (19/05/18) · 17:00 H
EUROPA SANTS 1-1


*  = El partit s'havia de disputar originàriament el 24/03/18 a les 16 hores però es va ajornar per la pluja. El dia de la definitiva disputa del partit, l'Europa va assolir matemàticament l'ascens a Divisió d'Honor.

Classificació: 4t / Punts: 60 / PG: 17 / PE: 9 / PP: 8 / GF: 52 / GC: 32
Campió: Barcelona B / Ascens: Europa i Reus / Descens: Sants, Manresa, Josep Maria Gené i Sabadell



[/tab_item][tab_item title="2016/2017"]

LLIGA NACIONAL 2016/2017 · GRUP VII
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (27/08/16) · 19:00 H
EUROPA GIM. MANRESA
2-2
02 (03/09/16) · 17:30 H MATARÓ EUROPA 0-0
03 (10/09/16) · 19:00 H EUROPA JOSEP M. GENÉ 3-1
04 (17/09/16) · 16:30 H CORNELLÀ B EUROPA 4-1
05 (24/09/16) · 19:00 H EUROPA G.TARRAGONA B 1-1
06 (01/10/16) · 17:00 H FIGUERES EUROPA 0-1
07 (08/10/16) · 15:30 H GIRONA B EUROPA 3-1
08 (15/10/16) · 17:15 H EUROPA BADALONA 3-4
09 (23/10/16) · 12:00 H MERCANTIL EUROPA 2-2
10 (29/10/16) · 17:15 H EUROPA MANRESA 0-1
11 (05/11/16) · 16:00 H DAMM B EUROPA 1-0
12 (12/11/16) · 17:15 H EUROPA ESPANYOL B 1-0
13 (19/11/16) · 12:00 H MOLLET EUROPA 3-0
14 (26/11/16) · 17:15 H EUROPA JÚPITER 1-2
15 (10/12/16) · 16:00 H JÀBAC-TERRASSA EUROPA 8-2
16 (18/12/16) · 12:00 H EUROPA BARCELONA B 3-3
17 (07/01/17) · 16:00 H LLEIDA ESPORTIU EUROPA 2-1
18 (14/01/17) · 16:30 H GIM. MANRESA EUROPA 1-0
19 (21/01/17) · 17:15 H EUROPA MATARÓ 2-1
20 (29/01/17) · 16:00 H JOSEP M. GENÉ EUROPA 2-3
21 (04/02/17) · 17:15 H EUROPA CORNELLÀ B 1-2
22 (11/02/17) · 12:00 H G.TARRAGONA B EUROPA 1-1
23 (18/02/17) · 17:30 H EUROPA FIGUERES 2-1
24 (04/03/17) · 17:15 H EUROPA GIRONA B 2-0
25 (11/03/17) · 16:00 H BADALONA EUROPA 1-1
26 (18/03/17) · 17:15 H EUROPA MERCANTIL 0-2
27 (25/03/17) · 18:00 H MANRESA EUROPA 0-0
28 (01/04/17) · 17:15 H EUROPA DAMM B 1-1
29 (09/04/17) · 09:30 H ESPANYOL B EUROPA 3-2
30 (22/04/17) · 17:15 H EUROPA MOLLET 1-1
31 (29/04/17) · 18:00 H JÚPITER EUROPA 0-3
32 (06/05/17) · 17:15 H EUROPA JÀBAC-TERRASSA 2-2
33 (14/05/17) · 12:00 H BARCELONA B EUROPA 6-1
34 (20/05/17) · 19:30 H EUROPA LLEIDA ESPORTIU 2-5


Classificació: 11è / Punts: 35 / PG: 8 / PE: 11 / PP: 15 / GF: 46 / GC: 66
Campió: Barcelona B / Ascens: Lleida Esportiu i Gim. Manresa / Descens: Mataró, Mercantil, Júpiter i Figueres.



[/tab_item] [tab_item title="2015/2016"]

LLIGA NACIONAL 2015/2016 · GRUP VII
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (29/08/15) · 17:00 H
GIRONÈS-SÀBAT EUROPA 1-1
02 (06/09/15) · 18:00 H
EUROPA MOLLET 2-2
03 (13/09/15) · 12:00 H
MANRESA EUROPA 2-0
04 (20/09/15) · 17:00 H
EUROPA SABADELL 1-1
05 (27/09/15) · 12:15 H
BELLVITGE EUROPA 1-1
06 (03/10/15) · 17:15 H
EUROPA MATARÓ 3-0
07 (10/10/15) · 16:30 H
JOSEP M. GENÉ EUROPA 3-1
08 (17/10/15) · 17:15 H
EUROPA CAMBRILS 1-1
09 (24/10/15) · 12:00 H
DAMM B EUROPA 2-1
10 (31/10/15) · 16:00 H
EUROPA MERCANTIL 5-1
11 (07/11/15) · 17:15 H
EUROPA REUS 0-1
12 (14/11/15) · 17:45 H
PRAT EUROPA 1-0
13 (03/12/15) · 20:30 H
EUROPA BARCELONA B 1-0
14 (28/11/15) · 16:00 H
BADALONA EUROPA 1-1
15 (12/12/15) · 17:15 H
EUROPA JÀBAC-TERRASSA 1-1
16 (20/12/15) · 10:00 H
ESPANYOL B EUROPA 0-1
17 (09/01/16) · 17:15 H
EUROPA CORNELLÀ B 1-3
18 (16/01/16) · 17:15 H
EUROPA GIRONÈS-SÀBAT 2-1
19 (23/01/16) · 12:00 H
MOLLET EUROPA 3-0
20 (30/01/16) · 17:15 H
EUROPA MANRESA 3-1
21 (13/02/16) · 18:15 H SABADELL EUROPA 3-0
22 (20/02/16) · 17:15 H
EUROPA BELLVITGE 1-3
23 (27/02/16) · 17:30 H
MATARÓ EUROPA 3-3
24 (05/03/16) · 17:15 H
EUROPA JOSEP M. GENÉ 1-3
25 (13/03/16) · 11:45 H
CAMBRILS EUROPA 4-1
26 (19/03/16) · 17:15 H
EUROPA DAMM B 0-2
27 (02/04/16) · 16:15 H MERCANTIL EUROPA 2-3
28 (09/04/16) · 18:15 H REUS EUROPA 0-1
29 (16/04/16) · 17:15 H EUROPA PRAT 1-0
30 (24/04/16) · 12:00 H BARCELONA B
EUROPA 1-0
31 (30/04/16) · 17:15 H EUROPA BADALONA 2-1
32 (07/05/16) · 16:00 H JÀBAC-TERRASSA EUROPA 1-0
33 (19/05/16) · 20:00 H EUROPA ESPANYOL B 2-1
34 (21/05/16) · 17:00 H CORNELLÀ B EUROPA 2-0
       

 Classificació: 14è / Punts: 41 / PG: 11 / PE: 8 / PP: 15 / GF: 41 / GC: 52
Campió: Damm B / Ascens: Unif. Bellvitge i Sabadell / Descens: Gironès-Sàbat, Cambrils, Prat i Reus.

[/tab_item] [tab_item title="2014/2015"]

LLIGA NACIONAL 2014/2015 · GRUP VII
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (30/08/14) · 18:00 H
MANLLEU EUROPA 1-0
02 (06/09/14) · 17:00 H
EUROPA GIRONA 1-1
03 (13/09/14) · 18:00 H
BLANCA SUBUR EUROPA 1-3
04 (20/09/14) · 18:00 H
EUROPA MATARÓ 2-1
05 (28/09/14) · 17:45 H
GIRONÈS-SABAT EUROPA 1-0
06 (04/10/14) · 18:30 H
EUROPA MOLLET 0-1
07 (12/10/14) · 12:00 H
VILA OLÍMPICA EUROPA 1-1
08 (18/10/14) · 17:15 H
EUROPA GAVÀ 3-4
09 (25/10/14) · 15:30 H
REUS EUROPA 1-5
10 (01/11/14) · 16:30 H
EUROPA BARCELONA B 3-2
11 (08/11/14) · 18:15 H
SANT ANDREU EUROPA 1-0
12 (15/11/14) · 17:15 H
EUROPA DAMM B 1-1
13 (23/11/14) · 10:00 H
ESPANYOL B EUROPA 5-0
14 (28/11/14) · 17:15 H
EUROPA UNIF. BELLVITGE 1-1*
15 (13/12/14) · 16:30 H
EUROPA L'HOSPITALET 1-0
16 (20/12/14) · 17:45 H
PRAT EUROPA 1-2
17 (10/01/15) · 17:15 H
EUROPA CORNELLÀ B 0-1
18 (17/01/15) · 17:15 H
EUROPA MANLLEU 0-2
19 (25/01/15) · 12:00 H
GIRONA EUROPA 0-4
20 (31/01/15) · 17:15 H
EUROPA BLANCA SUBUR 6-0
21 (07/02/15) · 17:30 H MATARÓ EUROPA 0-3
22 (21/02/15) · 17:15 H EUROPA GIRONÈS-SABAT 1-1
23 (01/03/15) · 16:30 H MOLLET EUROPA 1-2
24 (08/03/15) · 17:15 H EUROPA VILA OLÍMPICA 6-1
25 (14/03/15) · 18:00 H GAVÀ EUROPA 2-2
26 (22/03/15) · 12:00 H EUROPA REUS 1-0
27 (29/03/15) · 12:00 H BARCELONA B EUROPA 5-0
28 (11/04/15) · 17:15 H EUROPA SANT ANDREU 0-1
29 (19/04/15) · 18:00 H DAMM B EUROPA 3-1
30 (25/04/15) · 17:15 H EUROPA ESPANYOL B 2-2
31 (02/05/15) · 20:15 H UNIF. BELLVITGE EUROPA 1-1
32 (09/05/15) · 18:00 H L'HOSPITALET EUROPA 1-0
33 (16/05/15) · 17:15 H EUROPA PRAT 5-3
34 (23/05/15) · 17:00 H CORNELLÀ B
EUROPA 1-2
       

Classificació: 9è / Punts: 50 / PG: 14 / PE: 8 / PP: 12 / GF: 59 / GC: 48
Campió: Espanyol B / Ascens: Girona i Sant Andreu / Descens: Gavà, L'Hospitalet, Vila Olímpica, Manlleu i Blanca Subur.

* = partit iniciat el 29/11/14, disputat durant 75 minuts (1-1) i finalitzat sense completar per culpa de la forta pluja. Represa el 03/01/14 sense alterar l'empat.

[/tab_item] [/tab]

acidH TEB SpecialOlympics Footters