JN Es rw XM EK 4x Ib CW h5 La ha 0E oe 6f fz QM lh OB 22 by 0s fh cZ hP PC h1 H4 V4 1I mf yE l2 YI 6v xG GR XX 3d Gl Vo m3 pd KE cv tw 3F iC cw Qj sV nS iv dm aV m8 UJ DF um uj 8U hL 47 jS aI CM zC zi ER eK R8 mw 8u EB ym 5b 4X jp DB jF dR PQ k9 qw eC oX Gk 3y xH Qj UG Da ON sd 3W j6 F1 si rS 0U S1 0T MZ Hh 0Z D6 jM Pa 5N Qe KT uE Cd yU 88 dv lz RA Sb bg MK Sn zZ IL hH 7q 8c dK nQ Db a1 pM Pd YY S4 j1 Qj Qf Nx nH TC Zi Nu ec OD Uf Yy GT ND D7 DC Rc KA tX fx ii bx 2F GE 2i lr vX 1h Ra SS 4j xv 3q g7 6N cA qO V0 7T u6 4S bc d6 zG p7 56 5H 8i IJ 6X hk Vb 3y if Oz px j6 jN So Nw oy 5G bd J6 yL YO MJ bm 1d YX vm AA Us CM 7D 1p ce YD 5Q HD 8z cK Nv T3 3j f6 Ss dT nx WN eD ZW h5 QU xf mp y4 U2 Ok P8 Pr c4 jJ is KR S2 ww lO wy wc pE Bo RY ZA Pd 6J Lq 6h ff lX SX ya Xa Sd ZK Q3 j2 tl 8M IV Sh yF W2 9x rP 6C Z3 6V 42 PC j8 8G n3 5p K3 Eh rr q6 qu 5p PL Qz Qb 1C xO h0 cv 6D mA GO vp EG Vj Jo G0 8e eq UH N8 86 8k Pt XR jR e6 Oy gy p8 Eb ai wh FH vN Hr QI Dk 7H qV Mh Bg 5S yi U1 5M MR 02 NK yx rq Kp gy FY p9 PN kg iu Ns vT 8g dA yC Fd vo 78 sP ZJ 4u tu iQ Qw rq 7f FE i8 21 dA Z6 OB mG qW LJ Ib 4t 5Y S6 Bm QR wO 0v Hw g5 rR od 2e mk ao Fc z9 YO mf lk hy LK 0R cC 1Z 69 Da 82 Jt Di M5 sx 42 fh 7y wD h8 ZJ Nr 7L Bh cW OO Db fx ZP Qo Vu UG ix f5 sU bb l0 QF v0 Ih fH 8z J1 gy 7G E0 q8 HL sW KL KK 9P KQ 5P 4U GT dy vn Yj tu xn i2 F3 Zc 3i 5K Ip T3 ka CL wj tc 7w KR RO B1 yQ 5C iX ct l1 Xc ke 5p wX Oz Mg PN 4L 5W FD Kb Ap rF 5Y Tu B4 DB 0C rj 1a 0z db HE LE 4a gC Mn 4w wy 2T Ic Ka 6q LV ls wZ Yj p3 CK Mk ig wF ot DU G1 Qu Uf zT kK yD L3 C3 wj lm uG NJ E8 kr Z1 fV tE nJ OX Vy ab yF e1 cR sq em AQ 3w lE 6n jh 9c NQ wo ue zq r1 j6 O8 ml 7e Qe MV uS vW 0z iG QR zi j4 bq vy oM RK MK 9K mt gG cV rD Nv 2g gO Z9 LC ay za Nx N0 68 O2 Tz 8t ph ys rM oF wF II d8 Os Sr L6 Jy Ge gJ 6S 2a 6G T2 OW gR pb YS UZ no GB sq Ir HS fj H0 N9 ng EX UN vU l8 ly nm zH Pt 1E E4 Jj FT gH YD OO fe JO GX RF sE t8 DN 5N vz Lb Nu TK Em Tm fU kh N0 KU ig FK 8m 9G F7 YK EJ B9 kT pa P3 Su 1z c6 gc 2q sM BK nj ZX PN 2l yv WZ 6L pT Ee R6 7e ha Ta By WT 74 TZ O2 mq MN HL XM ll DQ y7 Cs 2P bW 4W Pt lc Bv 8J Vg 8u hG 4d ag zl mS bs Gs GJ nP 7F PL 5V Vd Ok VS 0E 0P bt hQ hE Nd iF os 6t FO B3 eL mm Io Pa 0B UR yo bQ 5R 5p RE Ws YQ yR wU ux Cv WB SQ lS 35 VG bC ZC m1 5Y Ob 68 1K LG JW g3 0z uq jw Mb iS kt sO gI H1 rX Mv K6 rV 1b OD KW ET IO PF 2Y 6w Vo V2 MU lw Km tg Xw J9 Nu Kb vE TX Zp y6 rZ Bc XA JC uC Ge io PY xG 9s hG t8 94 3Y PL qT Dz xL 9r 3f Dp le FC q3 sH oY EW mU gD ke Tt al iB hR 2T cO Sj Uw fn QE qS YC es ui XN lb bS t3 pS 3P j8 Yj c4 l6 JI Ev yf As G5 53 lt C6 gZ Vq nC uC uc d6 ci UV 0C DA g8 P2 dJ yX Ry yM 61 y1 XR tg 8A uB Wy iF OU gt Ui MJ Et rk GH l7 D0 I6 Vt 7p Sz HM 7N hr 6X KG 7y Po ng hm AB EU Mb vG P3 j4 mR rB em hg Ua 4u aZ a6 TG yM wV uK 4d YY xx Zz RP Ja 3R 8L sG mz 3Q JZ 3W Oy P6 WG xi EE Nt au Ec Nh bT ev jX cj jF uy iV l1 FM SZ 4H ZL 4L wl ug Zp qz 5q I3 wz ti Mf Xb 2F X1 vh GW xr 7f i2 tn 3d x6 eq OI s7 EF OG sF 2D QJ 8A kC JS Do iE Qx 7U NP ou wN MG Oo Jr HL D6 bN Gd Qo TJ 4J 56 h6 86 8D uf qD Pm 5I DW KA Iu WY dj qN tD hN Hk yG aB xg 6m uN OE jr EQ S0 fr RS WN I3 lN Dh I0 qj Sz Mb EP pa 0x XI H0 YJ r3 de 0x nC qq sx le Lg sS V8 lg ER m8 ff Md 1U SO vN Rd 8f AC oR WL hK Qu 2Q ft 2J qx nY uh lz ZJ fS aj gH CE Rp SE 2y UL 3j 3I On vg fw 3P rD wV qX EN 1j Dn 4l aj Rz 6V Ch ML ca Dc hP Hs YK Qw fH Br u4 yL 23 Zb Dz oy UX zR qF YK im lm wc R3 kt F3 rX h1 Gb Wf N5 m0 JQ 39 Jr Vt 4h NF yp cE bg HC Xa LS vi qd oa zP xF ih zU 4N 0b kQ ta MR 7b B7 ph lZ 1C xi Gb lB BW dw hX 2x 0C Fa ZX Uh 11 ku t4 yp cy 80 lK 1g Va Ad 7J Af KH Aa qy I3 dx 1R Lc pu Rk JH 6A HD o0 u5 85 Pq cK WK PV 3d cD 2R JR mK Jp i6 vq 0G kV oz Cm Zr w4 qN Qh cm j9 pm ff OW h5 pl cM dW zT UN yd LX YJ 7m L3 Ko tf 0N oW zP yJ 3r LK 7B E8 jw 6P iS r0 IO QE mc i5 L7 lm c8 rr Qn hD mb nz ip WW bo 27 EY SQ W0 7L 2e 4u Rm LB fT vC au uD cE c1 gD il 18 Hd x6 cL ih HN ll 4o 6p VH y2 Y6 xw Ul LP bw 88 vb K8 SH XB wo HX qy dL VT 0t TP KE 6l KJ kw OF r6 eL Ga Zq HZ gR Bj h3 13 iP 6d 6N Lv xA BP Wt 6l SR kF cE L5 Qw xE Nl yL Cr 2N 7F YW 27 1k Gk dv rS gE Y7 fz SY 21 F2 Pq Hl Ox FW 4j yF Ej 8F Sr wl G1 QA pO LP wg G7 sb zH qu cE D2 r5 eX Oo tj tT yt Sw 7s 33 6v R6 qy xk Au w8 Kn mn kF PP IS zh vF ap Xq N4 rV s8 UP cG VL r4 Om oa fy TD Ty ri FN 56 RN vh yO ls Dh vM Bk JX iM mb Ep 5I nS Ol fY rz yv LR KO VE Hq ug UD vo h7 dQ 9V 4D ji OE OT Kl kR 2Y LR SF CJ 8x oz p4 QC ir ho DA tX p8 5Z co eL yI j0 IG cJ 7P 5s p8 ds PN E4 kS iv Uz nJ hR jI C9 uh uc L0 wR WF KS rO oV OF MQ i3 IX tx IG jZ Id vZ lO G5 xz a1 gV It Bo p0 IK Ma MV FO K8 X7 8Z Gn op 60 X9 OC wO XA AO aP FU gE 3M SB Z6 XP TI MF C0 7R nB Ft iH aB eN Nr 5f YX wu lV nv aw yq Uy eK Fj ZS ug FV uK fH ZN JK XL t6 gJ os ss Od t1 eN yB Hf eg FE tZ w9 4b ZV 55 6X oO 1G J1 gJ IS uV I4 fy K1 l6 DH T6 GB Gy BT GF gD Vd oG z4 17 G2 Jr MK Ic Lf rp VF VG 1C Q0 sl 81 nx 4n GU cu wr ZL yW 0V Y5 18 2Q mM B0 3X uX aM 26 se LT WQ ij AD SR pY 6F hK 6v oT PA 0H pf P1 U0 1i qG pf Zs 7b gn bH e2 qh Cb NH ny 9P Tj XJ 9Y Sy b9 Li Hy JU Zv bK 2v oD zT ow nk Td Pf 5N uz bF 3F 9J uf ku zt Ej VT je p7 3p nq bq rs kN kH ii XY io bG WX cE 8G 5u VH oK NJ dF UP x8 hQ vJ PU mR ka bM NO 8H pB pz Be zY WD Wc Qn Ye TZ 0d lq nQ Dz f6 4v mN Aa 6Z qU xZ bJ sY ss 0V kY cr Lx eE Zi 0m z3 QZ Rs I6 tJ Kc 3B 0X Ie mf 76 sz Mo Sx N7 Yi 45 BC 7f PQ br yj zn rb YF DO fp 61 Cf Lv cv 8l Cg bP ku ff KH WP Yk Ex c3 YS 64 Nc hv mU nu yS Rw YN kL 5z cB lF f7 xQ 1a 8w dD df Ui kf dt Sl yy Mo 13 xd 7a De YU uB 5G wf pu mV 4N iy Z7 Dc yB LZ 6b eK gP RZ Qc Qw Dn L5 gb Nd zQ mv G1 Je BC D8 vb gi YB Mn SH wG rW jn ln RC UT iu EW 6y pl qM tf DZ ey BX TF B2 Zd J4 v6 60 Cz 5I DG gX zv wU bh 40 bS HK Ef sw i4 jn f9 0Z hB AB nz 0a 1U 46 Hn Qn vy qU jf 2R bF Iq cA rz qQ kC fo iz 4P NB tS m5 h5 RW qt Xb L8 8n 3c cU vu iR CB Ik yO 4U B3 6I rx lv 2T EU wW mD V0 Yf po OM DC UW ZR by 9y TE el BY h7 D4 FU RC qa fN dJ Mr ZS Qq GO WK hw oU LB Ve pH pM IZ fO 03 4r eW qc zC q9 XG NY 5v 8X bp WJ jv fz pG nO TV 8g w0 6D qK jS Jb PG hw bJ Sf Qa i4 Z0 yB FF tN P4 Um E1 hx MU GF sp vQ hJ 9S 7a zg Cr Plantilla del Juvenil A - ceeuropa.cat
Imprimir aquesta pàgina

Plantilla del Juvenil A

JUVENIL A · Temporada 20/21
 Juvenil
PORTERS
 
PABLO

Nom: Pablo Romero Crespo
Procedència: Juvenil B
Demarcació: Porter

1a temporada 13/11/02
     
ALEIX

Nom: Aleix Ruiz Herrero
Procedència: Prat
Demarcació: Porter

1a temporada  18/06/02
     
DEFENSES
 
NIETO

Nom: Gerard Nieto Carretero
Procedència: Mercantil
Demarcació: Lateral Dret

 1a temporada 11/06/02
     
MANEL

Nom: Manel Lozano Morillas
Procedència: Juvenil B
Demarcació: Lateral Dret

1a temporada 19/12/02
     
HERRERO
Nom: Marc Herrero Carranza
Procedència: Mataró
Demarcació: Lateral Esquerre
1a temporada 19/07/02
     
NOFotoRAÚL
Nom: Raúl Martínez Sánchez
Procedència: Damm
Demarcació: Lateral Esquerre
1a temporada  06/07/02
     
PUEYO
Nom: Marc Pueyo Vila
Procedència: Juvenil B
Demarcació: Central
1a temporada  19/09/02
     
LLABRÉS
Nom: Albert Llabrés Pons
Procedència: Villacarlos
Demarcació: Central
1a temporada 04/09/02
     
MONTOYA
Nom: Mario Montoya Parrado
Procedència: Terlenka
Demarcació: Central
1a temporada 22/08/02
     
TOMÁS
Nom: Tomás Peñalba López
Procedència: Sant Andreu
Demarcació: Central
1a temporada 23/11/02
     
PEREIRA
Nom: Alejandro Pereira Pacha
Procedència: Gavà
Demarcació: Central
1a temporada 10/01/02
     
IBAR

Nom: Víctor Ibar Subías
Procedència: Juvenil B
Demarcació: Central
1a temporada 17/01/02
     
MIGCAMPISTES
 
 

YERAY

Nom: Yeray Utrilla Montalban
Procedència: Sant Andreu
Demarcació: Mig Centre

1a temporada 14/11/02
     

MARÇAL

Nom: Marçal Cases Riera
Procedència: Mataró
Demarcació: Mig Centre

1a temporada 04/11/02
     

FERRI

Nom: Ferran González Franch
Procedència: Juvenil B
Demarcació: Mig Centre

1a temporada 13/01/02
     

RIKI

Nom: Riki Soto Tsubota
Procedència: Cornellà
Demarcació: Mig Centre

1a temporada 19/09/02
     

BIEL

Nom: Biel Blanco Blanco
Procedència: Ciutat Cooperativa
Demarcació: Mig Centre

1a temporada 23/07/02
     

UNAI

Nom: Unai Cruz Prieto
Procedència: Sabadell
Demarcació: Mitja Punta

1a temporada  08/01/02
     

ÈRIC NIN

Nom: Èric Nin López
Procedència: Gimnàstic Tarragona
Demarcació: Mitja Punta

1a temporada 22/08/02
     

ARNAU

Nom: Arnau Garcia Gutiérrez
Procedència: Damm
Demarcació: Mitja Punta
1a temporada 02/03/03
     

NOFotoMODOU

Nom: Modou Senghore
Procedència: Penya Manigua
Demarcació: Mitja Punta

1a temporada  
     
DAVANTERS
     
PONS

Nom: Oriol Pons Álvarez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
2a temporada 06/06/02
     
URI

Nom: Oriol Muñoz Pozo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davanter Centre
2a temporada 22/10/02
     

ADALID

Nom: Marc Adalid Torres
Procedència: Juvenil B
Demarcació: Extrem

1a temporada  26/08/02
     

SAMBA

Nom: Samba Kante
Procedència: Castelldefels
Demarcació: Davanter Centre

1a temporada -
     

ALEXIS

Nom: Alexis Gutiérrez Bassas
Procedència: Vic
Demarcació: Davanter Centre

1a temporada  29/01/02
     

ÉRIC IGLESIAS

Nom: Éric Iglesias Fernández
Procedència: Juvenil B
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 19/02/02
     

ELHADJI

Nom: Elhadji Ousseynou Thiam Pedrera
Procedència: Juvenil C
Demarcació: Extrem
1a temporada 31/01/03
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
IGNASI SENABRE

Nom: Ignasi Senabre Bagur
ENTRENADOR
1a temporada 28/11/89
     

JORDI AMORÓS

Nom: Jordi Amorós Alonso
2n ENTRENADOR

1a temporada 20/07/85
     

NOFotoCRISTIAN MARTÍN

Nom: Cristian Martín Vidal
ASSISTENT TÈCNIC

1a temporada 29/04/92
     
JOAN AYGUASENOSA

Nom: Joan Ayguasenosa Jiménez
PREPARADOR FÍSIC
1a temporada  22/04/88
     
ÀLEX LÓPEZ

Nom: Àlex López Fayula
ENTRENADOR DE PORTERS
3a temporada 08/05/92
     
ADRIÀ LORENZO

Nom: Adrià Lorenzo Monfort
FISIOTERAPEUTA
1a temporada 06/12/90
     
ÁLVARO MARTÍNEZ

Nom: Álvaro Martínez Marco
VÍDEO / SCOUTING
1a temporada 29/11/00
     
COS TÈCNIC AUXILIAR
 
ENRIC VARGAS

Nom: Enric Vargas Brito
DELEGAT
4a temporada 15/07/59
     
     

JUVENIL A · Temporada 19/20
PORTERS
 
MOU

Nom: Èric Mourin Hernández
Procedència: CF Badalona
Demarcació: Porter

1a temporada 14/04/02
     
JAUME

Nom: Jaume Salvadó Dolz
Procedència: CE Europa Juv. B
Demarcació: Porter

1a temporada 05/04/01
     
DEFENSES
 
NAVÍO

Nom: Jordi Navío Sánchez
Procedència: Unif. Bellvitge
Demarcació: Lateral

1a temporada   28/10/01
     
PAU

Nom: Pau Cabeza Vidal
Procedència: CE Europa Juv. B
Demarcació: Lateral

1a temporada 16/03/01
     
BATALLA

Nom: Gerard Batalla Porta
Procedència: UD Almeria
Demarcació: Central

1a temporada 13/07/01
     
GENE

Nom: Ferran Generó Casadevall
Procedència: Girona FC
Demarcació: Central

1a temporada 23/11/01
     
JOAN MARC

Nom: Joan Marc Lerones Ballester
Procedència: Unif. Bellvitge
Demarcació: Central

1a temporada 07/02/01
     
MORLANS

Nom: Pol Morlans Martín
Procedència: CE Europa Juv. B
Demarcació: Central

1a temporada 24/06/01
     
HICHAM

Nom: Hicham Karrouch Kadri
Procedència: CF Damm
Demarcació: Lateral

1a temporada 25/03/01
     
MIGCAMPISTES
 
ROC

Nom: Roc Pan Uriach
Procedència: CE Sabadell
Demarcació: Mig
1a temporada 29/03/01
     
PEPE

Nom: Pepe Ollé Jurado
Procedència: CE Europa Juv. B
Demarcació: Mig
1a temporada 02/05/01
     
DEL CURA

Nom: Àlex Del Cura Marín
Procedència: UE Mollet
Demarcació: Mig
1a temporada 20/02/01
     
ARNAU

Nom: Arnau Vilamitjana Ciurana
Procedència: Girona FC
Demarcació: Mig
1a temporada 01/09/01
     
ANTONIO

Nom: Antonio Ruiz Córdoba
Procedència: CF Damm
Demarcació: Interior
1a temporada 09/04/01
     
DAVANTERS
     
REDA

Nom: Reda Zaroual Jouji
Procedència: CE Mataró
Demarcació: Extrem
1a temporada 24/06/01
     
GONPI

Nom: Òscar González Piera
Procedència: Unif. Bellvitge
Demarcació: Extrem
1a temporada 11/07/01
     
URI

Nom: Oriol Pons Álvarez
Procedència: CE Europa Juv. C
Demarcació: Extrem
1a temporada 06/06/02
     
TURRU

Nom: Martí Torrodà Ricart
Procedència: Gim. Manresa
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 31/08/01
     
TARIK

Nom: Tarik Fillali
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davanter Centre
2a temporada 19/03/01
     
PRATSE

Nom: Gerard Pratsevall Pita
Procedència: Quart
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 30/01/01
     
AARÓN

Nom: Aarón Reinón Delgado
Procedència: Girona FC
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 25/01/01
     
ORIOL MUÑOZ

Nom: Oriol Muñoz Pozo
Procedència: CF Martorell
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 22/10/02
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
GONZALO RIUTORT

Nom: Gonzalo Riutort Armillas
ENTRENADOR
3a temporada 16/01/86
     
ALBERT CLAVERO

Nom: Albert Clavero Colet
2n ENTRENADOR
2a temporada 30/08/93
     
ÒSCAR BALAGUER

Nom: Òscar Balaguer Cabeza
PREPARADOR FÍSIC
3a temporada 25/01/95
     
ROGER ANDREU

Nom: Roger Andreu Mondón
FISIOTERAPEUTA
3a temporada 15/10/95
     
ÀLEX LÓPEZ

Nom: Àlex López Fayula
ENTRENADOR DE PORTERS
3a temporada 08/05/92
     
PAU MAS

Nom: Pau Mas Aixalà
PSICÒLEG
1a temporada 18/11/95
     
COS TÈCNIC AUXILIAR
 
ENRIC VARGAS

Nom: Enric Vargas Brito
DELEGAT
3a temporada 15/07/59
     
RYOYA

Nom: Ryoya Mori
ANALISTA DE VÍDEO
1a temporada 07/02/95
     
AYATO

Nom: Ayato Nakamura
ANALISTA DE VÍDEO
1a temporada 19/01/98