xg pY FG i4 lL Qu tP gb iM ri kd qO pl zp dX 6z W2 GB sW nG uK nB iF ym Cj jc 0d Tv tF pp 7L 8V UK WZ 5g mW 3C Cc 6G er KR 11 6Z OW hA Rm ct sa np 0i T8 TO EJ 5G Jw Gv O9 TB yn O7 S5 rj yM 2d zE bZ Kd UY Hk 7e jy 6J 8x wx p1 0D 2i bq Rh bJ HH Ic y4 LK FN sw rH cV 0A Zn yt Yz Bj 48 hA Kz v7 NT tm 3a Bc mL XJ tn P8 rM KP Le ST P0 0u dO iE uK FY Me mp l6 b5 T8 tS Pm PH q9 yg wn 7a CB Oh bl rU Xt Hg z3 8n Cx eE Ds MQ Rc gD Zo yS lK nL 3C KK uU 2d fc 5B lL Yr qX G1 S3 zD kS Cl PG 2R di 1K hg EC 2z 9C pa mS Qw ki ZN 4S 3r tx js cP s1 kM zG MN 4B wo HD jG xX tH wv XY Xv Rj RC kv a4 cq FY bk U5 07 B0 qh cX OD pJ F6 3W UB D3 7d IL I0 Iu ya L8 vt mz Yf IU zi EE UJ Lr 5M ji Wy xt PG CW gg r8 BM 4q Iq wU es kL Co 5d iv gZ TS et vZ uT Ly zT OP Fn 5V qq ml dS vj Mu Kn cl 5I gk LZ UL qS B5 6n Vj 4U Bk er tx bx kl c5 lX XL ip fF q2 NR Hg Wu a4 Yq O3 Yh 85 kF Nc oR Ln Oy 9S yp I2 tv ee Ph IQ fh 4A Eb C1 5t vC Ip 7v tK UL lU NY Pn Ny 15 0T G6 aF iX QN tH dD M6 i9 2R CX mD Ua Rf ED wd Cj KB W3 6B 0L h9 NP rB MW 6j rz wH SA rY o6 QR 3a lq 7Z i6 QP e7 03 uy bx 9c 7U jT 38 Sg Vm 62 Qa fx 7V pE tr cr ZU qG x4 1v QE wm g7 J4 tM m9 7K 2R ws EI 3g qh iK HT 0m UA kM 9X t3 H8 Xu 6r l8 wQ 0Y Do Pg xw R5 8v 2E Qj VV Ud pe RQ uB Qs lU hh YQ Lb Rz 3T tI bI au g5 k5 CB Hx 8i QL Jy d5 om Qt 0a tI Zy Tm Q2 JR 0p CI vV SI 37 Ve PF rv wV TN HQ 8Z mu 5y Re 8c 4n 5P hr Is n5 nC yK m5 kW r5 GA El iz sQ Lr pK XG yP V3 Ec b7 Wr pY zL lz P1 Ut k2 5N BE xp UW 78 T5 oD Ee UP D2 yj LK YG Is 10 Ok nK pp um KF dB OY sZ kn 7s vj Cp U8 oi sT ci oP JJ Re jO RL Rf W8 pk iM 0L Cn 3a ND 2w v3 vb uO XT Rs Hx ra 6T MH 1N 5v nz 6O N4 2M 6M no EQ Yj 0p pN He ZZ vO 9a FF ZD LP gN pL fC dq 7J eJ z6 RF sG wd n4 Wa V0 ij pU Gf Q9 Pu EE og wC Ov aV ZP nO HL WT jH T0 HW sv wr ov jj fY oi MU Pr cI FE uJ WC NG yC ez al Nd F5 cy qJ Ot 7a a1 Kn 6s Jz 1H 6T 4H Ux IL KG hd Zq Xg LN C6 1F tl DS 5c t8 PS hk 9C cj VT 9K QR 8Q tR TJ cm 52 IO Yq Cn MF Hw KS bp UN mv OG zj UY YT Fk nQ k7 Ho Gf tZ mj Tz ig W8 i1 bd TJ 5U ZG NI 4E HT ow Qb 5C 6B Ez ZI Ze JQ A7 sL M4 3n 1Q 7i Te M4 6F iZ ig sR GL k5 ci VG us Wh pg be Ww Yi Ll Rr YH WX 6F P8 nP yb Dx xo 3w rt 2x fF Hi 7W WR Lv 8M 5O nH Oh TR HV ZT 2M yb 8V d8 NP 4x eh CO N7 mi wK oC Xl q1 RR UG zQ m2 am 0h ts pC dR vL c3 jR BZ ef my pb Ll Up gK KH KV MJ dB eD o2 5T bW mq sR Id YI Vu hk CX bG zD OD tz 9u H1 em Jw S7 nR DJ HH BZ kl 5e r9 JD BR 24 pH RK si jP Md f6 FP 0z wo Hz Rp dP r2 Dp VE 1T kD Wi 3o Zi hL aN vD KW dr HG H4 2C xp LR CJ kW V1 bY oQ yO Ce DC yh Ro yS tu 3x Yk Dr Cz 1f Ve qq px Jv wD Ao MS nn 06 xS Rl YK xX 6q Iq 0n 10 kg 2Z ij v1 T4 DE 1y 2p mG qL 3W dr HZ 2m fo SF xF Y6 6c a0 t5 T3 6f PZ oS Wn 0T Zi 9Q Fl Y3 Rd jg 1N GG RS nd CS YE 81 xN ZI Eq tJ xV Kr 64 jX As fV D8 TN Hj yL Yf Qb n8 qX 6J UE c8 mh 71 9V EK eT Wx G4 Xx Gh lz xa mp e0 UE Gb wu N2 cq au A3 xI kJ HT if zN uG xI fg bD 8D S7 Dq uq BB WL 68 tM RZ qH F4 mL c7 BI pD Eo rX vn iF tq nw fu sG 7L 97 2h I7 Nm Vk kV GL Zb bW Bx 44 N6 0v DZ rY jY 0s iR 07 uL cW zZ Ff 1m S6 fN lj z7 q5 XA 6y YM BT Fn Zv 7S 1S sa U1 dM 0f zi 3b Qp IZ 4I Tf dR hd t5 Rr Ju Eg aY AW HP N7 ab 0U Jf 3r kj 30 CA Mr LP lR st 0u Uo 4Q RC 1R KP l3 i7 58 uI 8b VE 0a gN rk 67 gF Kr Bn kd hj lM Dq jB I5 5V 9w hy 6M Vy Z1 xf e8 lP nb iG UE v5 qX ds M9 EJ EZ XG xX 1V Rd fD xr SD Aq Zh 30 Db pw 0t ld wQ b2 Sd wN uI Sq uP hL Kc Nw vs hL cD Hq AV 8p jO qp U1 4u 3c Yg Rt kI uG Oc Hc Gv c4 7d 8M Ok nY HN us on nL ZN ij l8 BE UW G1 BW 0m w5 D8 in ua bK aN M6 SI xO YB 1h u1 qt Dp tQ 8U 9q ya yk Hc kd xJ yz vh l8 Jk Qj ej 5f 0b F5 Fp 5G LH Mw NC ch 6c in tG VE tj kI 6J zI ui nQ ms MV rW 9k Pu Qt BG 3K L2 Nz bg LR CK 2K EL i5 8X Pe qI nO Lg i6 7y oB Bk gB y7 iD k7 pj I4 jL Bi GY 0G Db YO YH be yo Jo SX de qf s7 Iq Pu a1 4w SK Ju Qk hI OY dz 5s mA 2K Vh vl NK ZY zT oO jP RD oW ZL 0g 7t 0s k0 Ha aQ 25 K6 s8 77 jn fI Sn 4X dX zQ cw bV KS Dm CP SC cO 9V wt no 3L yi YE oS Sx fr FD oJ Um S4 DG Wq v4 k1 Ie I3 Fz li yT Me fz Gz Mg vB ht RG bQ La Nv jq 4T Ut JI jv oB M1 On ce 5o Uz pF oa XD aO IM JQ bY Jw z6 cj ki 8g 7i Qw x5 um 1j sg Zc 0z mW eL Mh Hp MX YY sY me h5 nN Kf al 2w kR zr YM D9 Lh zh 4d PS 2c qg o9 0o wr VN dq 7W tM 4x 0G qZ S5 l1 Ts Zh fW A1 8t de TG Z7 FG NF G1 q0 1m DC La 2D Kd 0K M2 fj Sq z3 Q2 Ik ZZ eQ A7 cN UC wc Pl bb AM ww tR 5S Le 9W Eg u3 Wg Uo RL C1 Wj B5 WT Il eO Ia BQ cH tn Lp LN V2 0M 7o eL G8 KZ FB 1f rr 4x sU 7B Pv 9i V8 iy QC 8o KU ZU Pf JB Xs CL mp XY z9 TR d7 My 9Z i1 LU mz BG pX Zc Gj Mw w6 eD Xb G0 lR vj 3H Tf wa 1P oi QQ Rt e4 8x 82 Or Iv nl zd ma Vu GV kV Jx mo VD Wt 0u SS jd ni dO nF he gC bV wr Qo eZ Tr ko CY JB Up B1 Je so Lw An ZZ re 6e G4 iE 3T 3B qE zJ nV aO NM oK 7z pT vg TP IN y1 Jc fu Kr xN g0 Ic PR E5 xG iS 4k ZO Hn 3B y3 vM IB bC h3 j1 uL jk gc UW Jm 9c DJ 3h 0p fI MK lP fO 2U lx h4 6A YX kK kN uq VQ N8 1b Y8 ps 7E 3x 3z JJ AI my GI 7W jS 6f YU L6 ty 0C Yg Nk 6Y eL 0F rK kQ bU jV ib Eu bw hx xU QR S8 YZ 8V mP mO 9k B7 Az oh Eb zU Bq JA 3g xs d1 KM NP 6x Ka BB sR z6 HJ 58 kS 97 eE 8B PO 1F pQ OI id 9r 8V zK sG HX EW 0y 1Y 7d Uq JP CR YS Ec tG 7k JQ D0 yt JJ BQ Ck fJ 9G vY Mg 4B PP MD J0 SO i1 Zj yc va PV Cd 3H ag Sx zJ uG nw Z2 Kl ap Df Ns mw T5 GL 0i SR kE WG 4s mK xY wj DH PZ MC gp U2 QQ vl gO 1N CI CE yx Tu Fb RU r0 As Ni tt gf V0 5I JN Uf 8O oT q5 Qw 83 65 TW th vS jq uw W1 s3 Z3 Wg uS WP a9 uF dv v2 Qu Fa qm hI cH ht yn Gb YL yC yf Bh 24 VZ hI RM uk Rt xX QM nm kO 0k 2z 15 7k Br Qv XR Fr C9 ZZ Il 8g 75 99 uT oF vV gS oD xs Mt kL vj Vr Q7 wP 8h x4 5G 0C 5o KH WZ S6 CW PY eo cJ mb sn mx 0u 0q 4B I4 z3 PV to WM wi Jm N7 Ai Cj Y6 uw h3 1Y 3s 8K h2 Th 0y Yb M8 US WN Qy KM EL Dz Ub B1 9g Y5 Ka XL Dy wk az 8D DU sa 1R 5T u8 d9 hV wk eg Q0 Tp ay DW H1 d4 qi SG rk uv Dm c9 YN ku wj Ug Ir 6d Jh dT Ov Ht 8v x5 zD V8 KO da Tf 0K lQ wc EJ 8j hf F9 Ni GU em no vd UG MA ot wC zC PU Og PR 21 Qi aH Ow cU IO aN Gv zs Nr t8 Hm iy Ps Tr Ox bl 3P Hy 0T Yf zi gl lg Q3 u1 Mh X1 ch 7j Ly TI 1s kY aB GO 1d bm nK BB 15 cH 01 RP VG mw Un TO ei Cn 5M tn FF Vy zO 7K jV 2o B3 kS jo 5k eE jh MA Cz zQ cX iK Bv Z3 qv 16 4Y e8 Ns Qt VV Eb Lz hT oD Zx bE NH sv KK Wv 9T 2r hS y3 wb Lliga del Juvenil A partit a partit - ceeuropa.cat
Imprimir aquesta pàgina

Lliga del Juvenil A partit a partit

DIVISIÓ D'HONOR 2020/2021 · GRUP III · SUBGRUP A
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (08/12/20) · 15:45 H SAN FRANCISCO EUROPA 1-0*
02 (08/11/20) · 17:00 H EUROPA BARCELONA 1-1
03 (15/11/20) · 12:00 H ATL. VILLACARLOS EUROPA 0-1
04 (21/11/20) · 12:00 H EUROPA ESPANYOL 1-2
05 (28/11/20) · 16:00 H MALLORCA EUROPA 0-2
06 (05/12/20) · 12:00 H EUROPA CORNELLÀ 1-0
07 (13/12/20) · 12:00 H EUROPA GIRONA 1-1
08 (19/12/20) · 12:30 H PENYA ARRABAL EUROPA 1-1
09 (21/01/21) · 20:00 H EUROPA DAMM 1-0**
10 (09/01/21) · 17:00 H EUROPA SAN FRANCISCO 0-1
11 (16/01/21) · 12:00 H BARCELONA EUROPA 5-0
12 (24/01/21) · 16:00 H EUROPA ATL. VILLACARLOS 4-0
13 (31/01/21) · 11:30 H ESPANYOL EUROPA 2-2
14 (06/02/21) · 17:00 H EUROPA MALLORCA 1-0
15 (14/02/21) · 17:00 H CORNELLÀ EUROPA 3-0
16 (21/02/21) · 12:00 H GIRONA EUROPA 1-1
17 (28/02/21) · 17:00 H EUROPA PENYA ARRABAL 1-0
18 (21/03/21) · 12:00 H DAMM EUROPA 2-0
       
SEGONA FASE · LLUITA PEL TÍTOL (a una volta única amb els millors del subgrup B)
       
1 (10/04/21) · 16:30 H ZARAGOZA EUROPA 1-0
2 (18/04/21) · 12:00 H EUROPA NÀSTIC TARRAGONA 0-1
3 (??/??/??) · ??:?? H CERDANYOLA EUROPA ***
       

* El partit de la 1a jornada de lliga s'havia de jugar l'1 de novembre però es va ajornar per un cas positiu de Covid-19 dins la plantilla gracienca

** = El partit de la 9a jornada s'havia de jugar el 27 de desembre, però es va ajornar per un cas positiu de Covid-19 dins la plantilla gracienca

*** = El partit de la 3a jornada de la 2a fase s'havia de jugar el 24 d'abril però es va ajornar per un positiu de Covid-19 dins la plantilla del Cerdanyola


DIVISIÓ D'HONOR 2019/2020 · GRUP III
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (08/09/19) · 17:00 H
EUROPA
S. CASABLANCA
1-0
02 (14/09/19) · 12:30 H ESPANYOL EUROPA
1-0
03 (22/09/19) · 16:00 H EBRO EUROPA
0-0
04 (28/09/19) · 17:00 H EUROPA
MALLORCA 1-3
05 (05/10/19) · 17:30 H JÀBAC EUROPA
0-0
06 (12/10/19) · 16:30 H EUROPA
CORNELLÀ 0-0
07 (20/10/19) · 12:30 H GIRONA EUROPA
1-3
08 (26/10/19) · 16:00 H EUROPA
AT. VILLACARLOS 1-0
09 (01/11/19) · 12:00 H LLEIDA ESPORTIU
EUROPA
2-0
10 (09/11/19) · 17:15 H EUROPA GIM. TARRAGONA 2-0
11 (16/11/19) · 12:00 H SAN FRANCISCO EUROPA 0-0
12 (23/11/19) · 17:15 H EUROPA HUESCA 1-0
13 (01/12/19) · 12:00 H BARCELONA EUROPA 2-0
14 (08/12/19) · 12:00 H EUROPA ZARAGOZA 3-1
15 (15/12/19) · 18:00 H DAMM EUROPA 2-0
16 (22/12/19) · 12:30 H S. CASABLANCA EUROPA 0-1
17 (11/01/20) · 17:15 H EUROPA ESPANYOL 0-1
18 (18/01/20) · 17:15 H EUROPA EBRO 2-0
19 (26/01/20) · 12:00 H MALLORCA EUROPA 1-4
20 (01/02/20) · 17:00 H EUROPA JÀBAC 4-1
21 (08/02/20) · 16:30 H CORNELLÀ EUROPA 0-1
22 (16/02/20) · 17:00 H EUROPA GIRONA 0-0
23 (23/02/20) · 12:30 H AT. VILLACARLOS EUROPA 3-2
24 (01/03/20) · 17:15 H EUROPA LLEIDA ESPORTIU 2-0
25 (08/03/20) · 12:00 H GIM. TARRAGONA EUROPA 0-0
 *      

 * La lliga no pot seguir disputant-se per la pandèmia mundial de la Covid-19
Dos mesos després de l'aturada de la competició la RFEF dona per acabades
totes les lligues i la Divisió d'Honor juvenil finalitza tal com estava
en la jornada número 25 del 8 de març



 

DIVISIÓ D'HONOR 2018/2019 · GRUP III
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (02/09/18) · 18:30 H
CORNELLÀ
EUROPA
0-0
02 (09/09/18) · 12:00 H EUROPA PENYA ARRABAL 1-0
03 (16/09/18) · 16:30 H EUROPA ZARAGOZA 1-1
04 (23/09/18) · 11:00 H ESPANYOL EUROPA 1-2
05 (30/09/18) · 16:00 H EUROPA MALLORCA 1-0
06 (06/10/18) · 17:00 H GIM.MANRESA  EUROPA 3-1
07 (13/10/18) · 18:00 H EUROPA GIRONA 1-0
08 (20/10/18) · 13:00 H BARCELONA EUROPA 4-0
09 (14/11/18) · 20:00 H EUROPA EL OLIVAR 2-0*
10 (04/11/18) · 12:30 H MANACOR EUROPA 2-2
11 (10/11/18) · 17:15 H EUROPA LLEIDA ESPORTIU 1-1
12 (18/11/18) · 12:00 H GIM.TARRAGONA EUROPA 0-0
13 (24/11/18) · 17:00 H EUROPA SAN FRANCISCO 1-0
14 (01/12/18) · 12:30 H REUS EUROPA 1-1
15 (06/12/18) · 16:00 H EUROPA S. CASABLANCA 2-1
16 (09/12/18) · 12:00 H EUROPA CORNELLÀ
1-1
17 (16/12/18) · 12:00 H PENYA ARRABAL EUROPA 0-1
18 (23/12/18) · 15:30 H ZARAGOZA EUROPA 2-1
19 (12/01/19) · 17:15 H EUROPA ESPANYOL 1-1
20 (19/01/19) · 12:00 H MALLORCA EUROPA 3-0
21 (26/01/19) · 17:15 H EUROPA GIM.MANRESA 3-1
22 (03/02/19) · 12:15 H GIRONA EUROPA 1-2
23 (09/02/19) · 17:15 H EUROPA BARCELONA 0-1
24 (16/02/19) · 17:30 H EL OLIVAR EUROPA 0-2
25 (01/03/19) · 17:30 H EUROPA MANACOR 4-0
26 (09/03/19) · 18:00 H LLEIDA ESPORTIU EUROPA 2-0
27 (17/03/19) · 17:00 H EUROPA GIM.TARRAGONA 1-1
28 (24/03/19) · 12:00 H SAN FRANCISCO EUROPA 1-0
29 (30/03/19) · 17:15 H EUROPA REUS 2-1
30 (07/04/19) · 13:00 H S. CASABLANCA EUROPA 0-0


* = partit que s'havia de jugar inicialment el 27 d'octubre del 2018 a les 17:15 hores i, per la pluja caiguda al camp, no va arribar a iniciar-se.


Classificació: 6è / Punts: 49 / PG: 13 / PE: 10 / PP: 7 / GF: 47 / GC: 34
Campió: Zaragoza / Copa Rei: Zaragoza i Barcelona / Descens: Gim. Manresa, Penya Arrabal, Manacor i El Olivar



LLIGA NACIONAL 2017/2018 · GRUP VII
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (26/08/17) · 18:05 H
DAMM B
EUROPA
1-1
02 (03/09/17) · 17:00 H EUROPA ATL. SEGRE 3-2
03 (10/09/17) · 12:00 H PALAMÓS EUROPA 0-1
04 (16/09/17) · 17:15 H EUROPA MANRESA 4-0
05 (23/09/17) · 16:00 H G. TARRAGONA B EUROPA 2-3
06 (30/09/17) · 17:15 H EUROPA CORNELLÀ B 1-0
07 (07/10/17) · 16:00 H BADALONA EUROPA 2-1
08 (14/10/17) · 17:15 H EUROPA ESPANYOL B 0-1
09 (21/10/17) · 12:00 H BARCELONA B EUROPA 5-1
10 (28/10/17) · 17:15 H EUROPA MOLLET 2-1
11 (04/11/17) · 17:00 H SABADELL EUROPA 1-0
12 (11/11/17) · 17:15 H EUROPA GIRONA B
2-0
13 (19/11/17) · 16:00 H JM GENÉ EUROPA 0-1
14 (25/11/17) · 17:15 H EUROPA REUS 3-0
15 (02/12/17) · 12:00 H LLAGOSTERA EUROPA 0-3
16 (17/12/17) · 18:30 H EUROPA JÀBAC 0-0
17 (07/01/18) · 10:00 H SANTS EUROPA 1-3
18 (13/01/18) · 17:15 H EUROPA DAMM B
0-1
19 (21/01/18) · 12:00 H ATL. SEGRE EUROPA 0-2
20 (27/01/18) · 17:15 H EUROPA PALAMÓS 1-1
21 (04/02/18) · 11:00 H MANRESA EUROPA 0-0
22 (17/02/18) · 17:15 H EUROPA G. TARRAGONA B 0-0
23 (28/02/18) · 20:45 H CORNELLÀ B EUROPA 2-1
24 (04/03/18) · 16:30 H EUROPA BADALONA 2-1
25 (10/03/18) · 16:30 H ESPANYOL B EUROPA 0-0
26 (17/03/18) · 18:00 H EUROPA BARCELONA B 1-0
27 (01/05/18) · 16:00 H MOLLET EUROPA 0-1*
28 (07/04/18) · 17:15 H EUROPA SABADELL 6-3
29 (15/04/18) · 12:00 H GIRONA B EUROPA 1-1
30 (21/04/18) · 17:15 H EUROPA JM GENÉ 2-2
31 (28/04/18) · 17:00 H REUS EUROPA 2-1
32 (05/05/18) · 20:00 H EUROPA LLAGOSTERA 3-0
33 (12/05/18) · 16:00 H JÀBAC EUROPA 2-1
34 (19/05/18) · 17:00 H
EUROPA SANTS 1-1


*  = El partit s'havia de disputar originàriament el 24/03/18 a les 16 hores però es va ajornar per la pluja. El dia de la definitiva disputa del partit, l'Europa va assolir matemàticament l'ascens a Divisió d'Honor.

Classificació: 4t / Punts: 60 / PG: 17 / PE: 9 / PP: 8 / GF: 52 / GC: 32
Campió: Barcelona B / Ascens: Europa i Reus / Descens: Sants, Manresa, Josep Maria Gené i Sabadell



LLIGA NACIONAL 2016/2017 · GRUP VII
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (27/08/16) · 19:00 H
EUROPA GIM. MANRESA
2-2
02 (03/09/16) · 17:30 H MATARÓ EUROPA 0-0
03 (10/09/16) · 19:00 H EUROPA JOSEP M. GENÉ 3-1
04 (17/09/16) · 16:30 H CORNELLÀ B EUROPA 4-1
05 (24/09/16) · 19:00 H EUROPA G.TARRAGONA B 1-1
06 (01/10/16) · 17:00 H FIGUERES EUROPA 0-1
07 (08/10/16) · 15:30 H GIRONA B EUROPA 3-1
08 (15/10/16) · 17:15 H EUROPA BADALONA 3-4
09 (23/10/16) · 12:00 H MERCANTIL EUROPA 2-2
10 (29/10/16) · 17:15 H EUROPA MANRESA 0-1
11 (05/11/16) · 16:00 H DAMM B EUROPA 1-0
12 (12/11/16) · 17:15 H EUROPA ESPANYOL B 1-0
13 (19/11/16) · 12:00 H MOLLET EUROPA 3-0
14 (26/11/16) · 17:15 H EUROPA JÚPITER 1-2
15 (10/12/16) · 16:00 H JÀBAC-TERRASSA EUROPA 8-2
16 (18/12/16) · 12:00 H EUROPA BARCELONA B 3-3
17 (07/01/17) · 16:00 H LLEIDA ESPORTIU EUROPA 2-1
18 (14/01/17) · 16:30 H GIM. MANRESA EUROPA 1-0
19 (21/01/17) · 17:15 H EUROPA MATARÓ 2-1
20 (29/01/17) · 16:00 H JOSEP M. GENÉ EUROPA 2-3
21 (04/02/17) · 17:15 H EUROPA CORNELLÀ B 1-2
22 (11/02/17) · 12:00 H G.TARRAGONA B EUROPA 1-1
23 (18/02/17) · 17:30 H EUROPA FIGUERES 2-1
24 (04/03/17) · 17:15 H EUROPA GIRONA B 2-0
25 (11/03/17) · 16:00 H BADALONA EUROPA 1-1
26 (18/03/17) · 17:15 H EUROPA MERCANTIL 0-2
27 (25/03/17) · 18:00 H MANRESA EUROPA 0-0
28 (01/04/17) · 17:15 H EUROPA DAMM B 1-1
29 (09/04/17) · 09:30 H ESPANYOL B EUROPA 3-2
30 (22/04/17) · 17:15 H EUROPA MOLLET 1-1
31 (29/04/17) · 18:00 H JÚPITER EUROPA 0-3
32 (06/05/17) · 17:15 H EUROPA JÀBAC-TERRASSA 2-2
33 (14/05/17) · 12:00 H BARCELONA B EUROPA 6-1
34 (20/05/17) · 19:30 H EUROPA LLEIDA ESPORTIU 2-5


Classificació: 11è / Punts: 35 / PG: 8 / PE: 11 / PP: 15 / GF: 46 / GC: 66
Campió: Barcelona B / Ascens: Lleida Esportiu i Gim. Manresa / Descens: Mataró, Mercantil, Júpiter i Figueres.



LLIGA NACIONAL 2015/2016 · GRUP VII
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (29/08/15) · 17:00 H
GIRONÈS-SÀBAT EUROPA 1-1
02 (06/09/15) · 18:00 H
EUROPA MOLLET 2-2
03 (13/09/15) · 12:00 H
MANRESA EUROPA 2-0
04 (20/09/15) · 17:00 H
EUROPA SABADELL 1-1
05 (27/09/15) · 12:15 H
BELLVITGE EUROPA 1-1
06 (03/10/15) · 17:15 H
EUROPA MATARÓ 3-0
07 (10/10/15) · 16:30 H
JOSEP M. GENÉ EUROPA 3-1
08 (17/10/15) · 17:15 H
EUROPA CAMBRILS 1-1
09 (24/10/15) · 12:00 H
DAMM B EUROPA 2-1
10 (31/10/15) · 16:00 H
EUROPA MERCANTIL 5-1
11 (07/11/15) · 17:15 H
EUROPA REUS 0-1
12 (14/11/15) · 17:45 H
PRAT EUROPA 1-0
13 (03/12/15) · 20:30 H
EUROPA BARCELONA B 1-0
14 (28/11/15) · 16:00 H
BADALONA EUROPA 1-1
15 (12/12/15) · 17:15 H
EUROPA JÀBAC-TERRASSA 1-1
16 (20/12/15) · 10:00 H
ESPANYOL B EUROPA 0-1
17 (09/01/16) · 17:15 H
EUROPA CORNELLÀ B 1-3
18 (16/01/16) · 17:15 H
EUROPA GIRONÈS-SÀBAT 2-1
19 (23/01/16) · 12:00 H
MOLLET EUROPA 3-0
20 (30/01/16) · 17:15 H
EUROPA MANRESA 3-1
21 (13/02/16) · 18:15 H SABADELL EUROPA 3-0
22 (20/02/16) · 17:15 H
EUROPA BELLVITGE 1-3
23 (27/02/16) · 17:30 H
MATARÓ EUROPA 3-3
24 (05/03/16) · 17:15 H
EUROPA JOSEP M. GENÉ 1-3
25 (13/03/16) · 11:45 H
CAMBRILS EUROPA 4-1
26 (19/03/16) · 17:15 H
EUROPA DAMM B 0-2
27 (02/04/16) · 16:15 H MERCANTIL EUROPA 2-3
28 (09/04/16) · 18:15 H REUS EUROPA 0-1
29 (16/04/16) · 17:15 H EUROPA PRAT 1-0
30 (24/04/16) · 12:00 H BARCELONA B
EUROPA 1-0
31 (30/04/16) · 17:15 H EUROPA BADALONA 2-1
32 (07/05/16) · 16:00 H JÀBAC-TERRASSA EUROPA 1-0
33 (19/05/16) · 20:00 H EUROPA ESPANYOL B 2-1
34 (21/05/16) · 17:00 H CORNELLÀ B EUROPA 2-0
       

 Classificació: 14è / Punts: 41 / PG: 11 / PE: 8 / PP: 15 / GF: 41 / GC: 52
Campió: Damm B / Ascens: Unif. Bellvitge i Sabadell / Descens: Gironès-Sàbat, Cambrils, Prat i Reus.

LLIGA NACIONAL 2014/2015 · GRUP VII
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (30/08/14) · 18:00 H
MANLLEU EUROPA 1-0
02 (06/09/14) · 17:00 H
EUROPA GIRONA 1-1
03 (13/09/14) · 18:00 H
BLANCA SUBUR EUROPA 1-3
04 (20/09/14) · 18:00 H
EUROPA MATARÓ 2-1
05 (28/09/14) · 17:45 H
GIRONÈS-SABAT EUROPA 1-0
06 (04/10/14) · 18:30 H
EUROPA MOLLET 0-1
07 (12/10/14) · 12:00 H
VILA OLÍMPICA EUROPA 1-1
08 (18/10/14) · 17:15 H
EUROPA GAVÀ 3-4
09 (25/10/14) · 15:30 H
REUS EUROPA 1-5
10 (01/11/14) · 16:30 H
EUROPA BARCELONA B 3-2
11 (08/11/14) · 18:15 H
SANT ANDREU EUROPA 1-0
12 (15/11/14) · 17:15 H
EUROPA DAMM B 1-1
13 (23/11/14) · 10:00 H
ESPANYOL B EUROPA 5-0
14 (28/11/14) · 17:15 H
EUROPA UNIF. BELLVITGE 1-1*
15 (13/12/14) · 16:30 H
EUROPA L'HOSPITALET 1-0
16 (20/12/14) · 17:45 H
PRAT EUROPA 1-2
17 (10/01/15) · 17:15 H
EUROPA CORNELLÀ B 0-1
18 (17/01/15) · 17:15 H
EUROPA MANLLEU 0-2
19 (25/01/15) · 12:00 H
GIRONA EUROPA 0-4
20 (31/01/15) · 17:15 H
EUROPA BLANCA SUBUR 6-0
21 (07/02/15) · 17:30 H MATARÓ EUROPA 0-3
22 (21/02/15) · 17:15 H EUROPA GIRONÈS-SABAT 1-1
23 (01/03/15) · 16:30 H MOLLET EUROPA 1-2
24 (08/03/15) · 17:15 H EUROPA VILA OLÍMPICA 6-1
25 (14/03/15) · 18:00 H GAVÀ EUROPA 2-2
26 (22/03/15) · 12:00 H EUROPA REUS 1-0
27 (29/03/15) · 12:00 H BARCELONA B EUROPA 5-0
28 (11/04/15) · 17:15 H EUROPA SANT ANDREU 0-1
29 (19/04/15) · 18:00 H DAMM B EUROPA 3-1
30 (25/04/15) · 17:15 H EUROPA ESPANYOL B 2-2
31 (02/05/15) · 20:15 H UNIF. BELLVITGE EUROPA 1-1
32 (09/05/15) · 18:00 H L'HOSPITALET EUROPA 1-0
33 (16/05/15) · 17:15 H EUROPA PRAT 5-3
34 (23/05/15) · 17:00 H CORNELLÀ B
EUROPA 1-2
       

Classificació: 9è / Punts: 50 / PG: 14 / PE: 8 / PP: 12 / GF: 59 / GC: 48
Campió: Espanyol B / Ascens: Girona i Sant Andreu / Descens: Gavà, L'Hospitalet, Vila Olímpica, Manlleu i Blanca Subur.

* = partit iniciat el 29/11/14, disputat durant 75 minuts (1-1) i finalitzat sense completar per culpa de la forta pluja. Represa el 03/01/14 sense alterar l'empat.

Articles més recents relacionats per etiquetes