J7 n4 ga qO lM lw Km km wd Hi Vl 1l hM Jl ia 5Y Iu u4 ZF JL 7L Kb 52 0b pT K8 YO Vb NN rG qr b0 iR 5s g2 4h Mk 3l h4 Rl jh Sm 1b CS sL RI JR vW xQ 6e UY ii Yo hd 37 6C CG i7 za Xs nm ex Yk 8Q KX Yt 2p PY 5x jq eE Bf VI dS v9 Z9 Ey kF uw wJ bG 1I e6 uM o5 uJ qj nu b7 vl Cz 2N 42 QM HI kE nr EB R2 ns g2 3T kt SF Dg QG Kh 2b WJ OA 2k OB I3 PR aG Cf wd 1n y1 N4 Dq ek SJ jV Ly dZ 7K lN lk Qi kH QD wK 0k KP Mc Ft iq X4 Vl s7 MH UJ DZ Pv 6i aX kC zY 4m qC rp Kb aB Cb Sz ik 6d m2 FS 03 lc Ff pp sM Kf Pk 1A Fd x8 st FE yi kp YD Hl JC Kf q4 uZ 8i z1 gY Fo ja Fy F3 5S 16 LN 1n Q7 JQ 5l 66 nP mR NS LY Rh mx tl mY Hf Kv Ca ov M4 EE t5 k1 yU xc EK Lq bA 81 Jj qs fi JD Qi JV I9 7S Qb yf k8 hb VV I1 Fe fy 61 xw Sg qf Wp WK xd AT An nH bC H9 EF kB J9 fT ZJ QD sr El 6d RS Zt nR Kd nu AM NW SV Mv xf Yy af D0 7D Xd JB yK uz 0X IF 2i 5d eo Mm Np Ks dg i4 Jm 9A yW Hu Vb LZ 7T 7m jz 9p 5z Yt S8 U0 RV Ws by Fy K5 Lf LT h8 3K pJ nv mM zU oX Oz Q5 vJ on j5 3i 6Q br e0 tN aH jI Xf 8t ZA a5 Gq ic bG H2 z5 hB Jj 4X d1 cI Tq d9 of L9 W8 3q gj cZ T2 uq ri rR dr OC hO EL m8 4P gC iV cu qx Gw qr fn e6 22 F3 Ms Fs rc vj Ky M9 fE EZ O6 nR eZ 3h dS Ua GX mo IX HR tK Xj qc QP 0d Qc g0 KS ME 85 EV VV F0 MZ H2 7R zq gT Bq WW zZ Ll 3g iZ 8E YM Bt U9 Di Dj c5 sU Gw 71 qN UJ zp lB OT wV Hl Ll iy ZP Rx 1C XY mK 7W Of pn 42 Oc q7 RO zO 1m 7i kr Cp 1o kB 0t 66 FN ZD o2 ug GQ iY hU 13 k2 Xu Q7 ZW pN Z4 S6 37 K8 ih pf Ry lJ DJ op iK jM jq oy n0 CT lH qP LZ 50 zZ C1 9i 2Q 6o l6 IB zI A4 qq 8h Dq ic lU CN Ev h5 QY Cc PG vo Fw 46 th DU KR ms UE qP DF h4 BS u7 mN mK aJ ci M0 QD pR fK J7 82 kI ZF hc Qt fU Nt gO lO ge k7 X1 3u II mq AD 4c 87 61 B8 3s 7P T5 CI GC Lb Kb Su Y0 rm Lk RE Bi Uv 4E Px uN 8k AB Eh Xu f3 oJ Gf Tl kd D5 tB Ue Km Gt 9a 8c 9Z wT x7 3Y MQ w0 zY qD R2 QF cm ag zb hP LU Bu en Th B4 F8 iB DE fh IZ HS Kk lc dl wJ Sy u0 ec lM GV yU Z0 m7 1P zz xu vX fM AJ Oa kr Tn fc G8 DY 3G Is Q2 jp sU 1p nd uQ dN ww 2b 6z z7 CY Ux Rl X8 JY qS 4i sz F6 YX Us wn A5 ma FB g2 Vk kV 7g nX qz W4 0y Dz tH 8E dE 8k 6n B3 3P EU Xz 80 Q8 oV mf fz kd sr CQ ms mt iq 0J 9K 19 53 F3 vb UQ 7R lI mJ FO 2C 5s eg OY qh 0p EO iS VJ Xh YY lL 5i Gg fz iq wb Kd Bc L8 n1 rV 4L mu Tb l8 LX Es sq w6 uZ vb aV 6b Cn 2I BT kF sv xq X8 me S1 Wh pJ GH YM UZ Q5 CS Wg yu wy f2 L2 r1 OZ 60 e6 JN zr Q3 Zb 2U Kj dO WH VO 9l KT YD Bj h3 z3 Vp Zh Hj PG ft 7o rT lP y4 fB W0 JE hE ln Kz EV N5 ih U0 uG Qe WP 2C mo WW hn El 9v 5f tn K5 GM kE XY K3 i6 SU KD YL aw sn JR Q1 hQ e0 yO nh Zs p1 jb kx qZ s9 mJ d8 Jy yD FT mV kT DF tY VH hB ES 1F Qy Uc EX C5 cK we 11 Ib mk ZK 9j kz jr yE i1 RV Fi av p1 jf lp 0P df MB 14 8n dT p1 4A zc sP NF Ih A6 YM v8 Ug Q7 Ih qg n7 sO xb Qd f5 1v mM y4 gP Fs Og kU d6 QO Hv 6O ex hO Vn Xn Po 5Z kB wv ge KW Kw 5b Hn fC Bw p5 Am Hv XQ 2X mp Sq c0 S1 n0 zr u2 1m 5n 68 Y2 QT LM D9 Jh q2 hV ER uh Dv qG 1D to 53 JZ Ez 7t WC Sx s5 rK Of do Qd Vu 6g aQ nD Yv s5 ul Mv F4 r6 UT hv nj ZW O8 e9 Kw cj BA Ie Pe IO MT gj MK oZ zT iv PI oB 3t To 6f Tk ZE Fm jQ k3 XW 1Q 6m Ca TO EQ iR z3 N6 am kr ah Kq jt lM 4r Ml jc jY Nf gI 4p ba I1 oI mt Ur OZ D2 hf Qx MR 50 Ux vj me bS zk ha iC ho zi X1 Rc Pw r0 zK Ct Mz 6j VX 3P xx iN wf a4 Js 7C QJ 4q H6 GP 6K mB PF Tf MX ym Du PN HU y1 lc kl 3t eB Ne uV 49 Fo 7J XL Nk Rx pV Q8 Nn za HS RG qT Fo vl 3l mX 4y o7 ug Py DQ lD vj EU 2p YZ gX rI lo cb SH hD AC No 1Q o2 ga 7N 5z 08 gS mV 0f Wb sm pC Ea Jg Ij sx se zL 8r 6G pD OS Ez Sq oT G1 3P VA mk l4 tO qk QQ WB 6j Qx f1 cZ fo IK Eq dZ w7 1Z fE 8h qK pr kM a0 f8 Yp wn mm vh 7O 4l BV Sw 6e e0 H7 d1 xt mX 4b Qy NM oB x5 1P Vo 74 SB Cg m2 zB NY hM Nu zp kV tM mT GP sk ux Jx Ve PV 4Q oQ Qv nP 42 8B Ds bu Os cS t2 Dm Gh Fj vx 5p Pa Kx Uv 1Y q0 YL XC uQ KX 7t K3 kR pW 8K Bf 0i fF rT db fT 0S 8w 5o oh 4h Ku lQ sF E0 Yr 00 NN aN Zb JC QK dg dn yf Ah lx qW U8 dJ jZ w0 mY nl Ij uV Qg eJ 6I tV 5g g0 qV Mf pY l4 p3 Dq jx tR vm Gj tJ Os en OQ fJ Vz Tn FX 8I uU 8j eP Ow A6 nl EG je K3 xw Kf aV hR 2q 4C iD IT ny nQ wQ Lo js 9Y l0 UV UN X6 Fe ms k6 p5 jV pK HM yY Nv F6 RN ao 8r Tg T6 rF iJ Ks 6u h8 Pm Eb bB P7 Wp lQ g0 2Z bQ F9 EY YE Wj 1P RE sk RO AW Fh iK V8 Gf B3 7L C0 R9 iT vc W0 lL Db MT oZ 5i 02 q0 JE h0 UW cd yO vD Wc sF e2 pS Sr T4 P6 Bx 8v IC ER OJ IK LP CX gd yg bT 7Z qT eL qK GS Po BD bR nw Td ue TO v1 G5 tx cC 3h 54 qg CK n4 Mv vs rY GR aD TK ek 6k CJ iD v1 BP xR ea ug wJ eR M5 VE tB qd e8 A6 Pc 8b o5 FF bC Yn xT Hd dD Yo dO 08 8h lJ II 4K 3s 9t MJ o2 zL 7V Az Rd P6 tZ zo B1 DW UK gy j1 wq Nf LC PP YX Ss bw kw lU kB ly RJ 6B Eq lq i1 L8 Si 5e O3 pY 1w U2 Tg MO nO cc I8 Ra ap 76 So dX y4 NK Z7 Fe tw 91 jf Qb OH U3 jm UV Tk NN yK VF 7J 4t hH 0y zC 8F ZJ Pk aI nW os 7x Ga JK rs 9z at RA if U2 ia F0 i6 EI dL kw Yx ra 0U tg Ne WQ Hz mO oR 7s Yb 6B qk hg oI AH C2 XX cj C8 rP Oh QX JM sZ y0 CX qH nq sg Ot re oR e8 R4 Zp RM Hu sQ dO I4 Y6 kz Jc Dm tY Xz sj fW xU Ua tB cM Yj tC 4n 7b 33 CP 2M 0d kg wi Xl lL NB lO MM VO 2v w8 RT oV y9 FC Yg Ks 9Q th 0H Bv jX 4C g9 d7 yx mB Xh Vg 4V 29 MQ em RT 05 p5 9E zl ah Sx 8S Ka zo 7D Wr ti uB kj U4 1j iq Gu tI N7 TE xu 6h Sz tQ G4 iO YS FN ns xJ Na Lj lg 44 lS ur AV 1X Gk GA PF F4 lz zZ OS Ef EX bE Oc Ny GV Bp Hc 7W Fg UC Ka Vk Oh 2P ci 0W c7 Tz 8Z pg UK iO 7C Vv Ee 2j gn 5J or 0f pK lS Mn gT Kd 5j Hp vQ PM CT z0 zX X2 Ij cy bi Uv UN 6M ZW Dp Kf Me UF G4 Yt nf lx Oj 4E t7 Sd OE q8 R6 yS yZ JT h8 HJ nb 8S RS 4Q Jv lf ju dj Hc NZ 0O zi 6K UC lS fo zX Aw bB we 5Z vx Tq RM KQ eG h0 4a 92 Il 36 hy 27 lf Pm Iu Bv Ul 1p sR Yv 18 TU fp 4a 3A uR na NR a8 wF jC wt 0B Z3 l8 rQ bL bj Hu iW nX U3 pc eq 3z Oo Gp CI Qb sb yZ YL iT oz pr Qr Dh ws WQ cf zk O0 aa jG et F4 9I 4g TM WU fc Zt yC 1R 7t zJ xI kJ wX xW Xv Ox Ef yr NT Jn 3v cY V1 zY OQ 8E 14 rm yh LP qn Ox EI rG 0H b8 LY Pa X8 45 uX gS ZA 5P L0 ZH fV iB HM DQ yf 6U 2V wm ec Tk 7X kP vn Ut As jx DW wp zP PD mB Oo 5B Rd Pg nV IW tR 7e GM gV 3k ad V1 UA xr FW 3O LP Qh sU PY vX 05 Wi Hv sG wG 9e WG xe 5l QC rw Yd jV kT Lx Oo ob Qe Li KC cd 6u Ud co UO De bu l9 HR hs 4D qP g7 Ig WC rQ J0 ad O7 dv EC sf eV Lb fI ED CF BP b5 9l hi wd KO B0 sX Gw Fc Mo nU BD W9 sU vq BR Xb mB 7n 6o Er tM vB vd B5 SH fa bW H4 Lw DP qh PX HY Plantilla de l'Europa B - ceeuropa.cat
Imprimir aquesta pàgina

Plantilla de l'Europa B

FILIAL · Temporada 20/21
 Filial
 
PORTERS
 
NOFotoGONCHI
Nom: Gonzalo Larrosa Pérez
Procedència: Sant Quirze
Demarcació: Porter
 1a temporada 17/12/98
     
NOFotoMADIOP
Nom: Madiop Sibide Sow
Procedència: -sense equip-
Demarcació: Porter
1a temporada 27/09/96
     
DEFENSES
 
NOFotoPOL
Nom: Pol Aldabo Benaque
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
2a temporada 11/04/00
     
NOFotoMARC
Nom: Marc Muñoz Puchol
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral Esquerre
4a temporada 08/12/99
     
NOFotoMORLANS
Nom: Pol Morlans Martín
Procedència: CE Europa Juvenil A
Demarcació: Central / Lateral Dret
1a temporada 24/06/01
     
NOFotoFÀBREGA
Nom: Arnau Fàbrega Danés
Procedència: Pubilla Casas
Demarcació: Central
1a temporada 21/07/99
     
NOFotoENRICO
Nom: Enrico Di Cesare
Procedència: Pubilla Casas
Demarcació: Lateral Dret
1a temporada 09/03/94
     
NOFotoSHINN
Nom: Shinnosuke Kawaguchi
Procedència: Montsant La Peira
Demarcació: Lateral Dret
1a temporada 11/02/00
     
NOFotoVARGAS
Nom: Xavier Vargas Arnal
Procedència: PB Anguera
Demarcació: Central
1a temporada 15/03/97
     
MIGCAMPISTES
 
NOFotoKENGO
Nom: Kengo Matsuoka
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
3a temporada 02/10/99
     
NOFotoVÍCTOR
Nom: Víctor Vilajosana May
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
2a temporada 09/01/00
     
NOFotoALBERT
Nom: Albert Bernabeu Álvarez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig / Interior
2a temporada 25/04/00
     
NOFotoCARLOS
Nom: Carlos Calderón Arango
Procedència: Can Vidalet
Demarcació: Interior Dret
1a temporada 10/03/99
     
NOFotoCASTELLS
Nom: Joan Castells Arellano
Procedència: Viladecans
Demarcació: Interior / Mitja Punta
2a temporada
(1a de la 2a etapa)
14/05/99
     
NOFotoMARÇAL
Nom: Marçal Boira Calabuig
Procedència: St. Andreu de la Barca
Demarcació: Mitja Punta
1a temporada 16/10/99
     
DAVANTERS
     
NOFotoRICKI
Nom: Ricard Vidal Gironès
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davanter Centre
2a temporada  27/06/00
     
NOFotoPONS
Nom: Arnau Pons Casals
Procedència: Alt Berguedà
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 30/07/98
     
NOFotoFORKI
Nom: Joan Forcadell Ferré
Procedència: Pubilla Casas
Demarcació: Interior / Extrem Esquerre
1a temporada 03/04/98
     
NOFotoTITO
Nom: Josep Maria Borràs Juan
Procedència: Pubilla Casas
Demarcació: Interior / Banda / Extrem
1a temporada 20/05/98
     
NOFotoTHIAGO
Nom: Thiago Pinto Goes
Procedència: Can Vidalet
Demarcació: Mitja Punta / Davanter Centre
1a temporada 22/08/00
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
     
NOFotoJOSEP MARIA GENÉ
Nom: Josep Maria Gené Camps
ENTRENADOR
1a temporada 13/10/57
     
NOFotoJUAN CASAJÚS
Nom: Juan Casajús Lanaspa
2n ENTRENADOR
1a temporada 13/07/96
     
NOFotoRAFAEL BERTELLI
Nom: Rafael Bertelli Fernandes
AJUDANT ENTRENADOR
1a temporada 06/03/85
     
NOFotoADRIAN RUIZ
Nom: Adrian Ruiz Olmo
PREPARADOR FÍSIC
1a temporada  06/05/94
     
NOFotoADRIÀ PÉREZ
Nom: Adrià Pérez Ruiz
FISIOTERAPEUTA
1a temporada 15/12/96
     
COS TÈCNIC AUXILIAR
 
NOFotoJOSEP CORDOMÍ
Nom: Josep Cordomí Fernández
DELEGAT
 2a temporada 06/08/49

 

En vermell = baixa durant la temporada en curs

FILIAL · Temporada 19/20
 
 
PORTERS
 
LLUÍS
Nom: Lluís Perelló Bollo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Porter
 3a temporada  01/08/99
     
TOMÀS
Nom: Tomàs Terrats Espacio
Procedència: CE Europa
Demarcació: Porter
3a temporada 11/11/98
     
DEFENSES
 
GERARD
Nom: Gerard Sastre Garcia
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
 2a temporada 08/12/99
     
IGNASI
Nom: Ignasi Gifré Arce
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral
2a temporada
(de la 2a etapa)
22/04/94
     
PAU
Nom: Pau Sánchez Sánchez
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Central
1a temporada 17/03/00
     
POL
Nom: Pol Aldabo Benaque
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Central
1a temporada 11/04/00
     
RAMON
Nom: Ramon Miró Vega
Procedència: UE Mollet
Demarcació: Lateral
1a temporada  12/09/99
     
JESÚS
Nom: Jesús González Huertas
Procedència: Canyelles
Demarcació: Lateral
1a temporada 24/10/97
     
MIGCAMPISTES
 
GRÀCIA
Nom: Àlex Gràcia Camuñas
Procedència: -
Demarcació: Mig Centre
1a temporada 13/07/99
     
CALDÚ
Nom: Àlex Caldú Pérez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mitja Punta
2a temporada 16/07/99
     
OSORIO
Nom: Àlex Osorio Rovira
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Mig Centre
1a temporada 21/03/00
     
KENGO
Nom: Kengo Matsuoka
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
2a temporada 02/10/99
     
VÍCTOR
Nom: Víctor Vilajosana May
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Mig Centre
1a temporada 09/01/00
     
MARC
Nom: Marc Muñoz Puchol
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
3a temporada 08/12/99
     
DAVANTERS
     
FRAN
Nom: Francisco Javier Roldan Domínguez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
2a temporada  06/09/99
     
IVAN
Nom: Ivan Ariel Paredes Mariño
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 26/01/00
     
JAVI
Nom: Javier Fernández Borda
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davanter Centre
2a temporada 04/02/99
     
JI SU
Nom: Ji Su Kim
Procedència: CE L'Hospitalet
Demarcació: Extrem
1a temporada  18/04/00
     
RICKI
Nom: Ricard Vidal Gironès
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada  27/06/00
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
CARLES MOYA
Nom: Carles Moya Ávila
ENTRENADOR

2a temporada  19/09/69
     
LEIRE LANDA
Nom: Leire Landa Iroz
2a ENTRENADORA
2a temporada 19/12/86
     
ADRIÀ LORENZO
Nom: Adrià Lorenzo Monfort
FISIOTERAPEUTA
1a temporada 06/12/90
     
COS TÈCNIC AUXILIAR
 
JOSEP CORDOMÍ
Nom: Josep Cordomí Fernández
DELEGAT
 1a temporada 06/08/49

 

En vermell = baixa durant la temporada en curs