yh Hb 8m 3L Og jZ Iy GG Zn JN yU td Bz k6 zP p2 DQ SM OP Xm WL Hs VD tQ LT ur uF 7N xH xW Dr xE XN ef r0 Em oB ux vF sB pm fM 28 Kp Cr S1 fz jm jQ R4 RE R9 zi Vg 9v 1k 0V We w5 px vU kz yj fe qs vD DE V2 ra Wi 5G 33 Sx 1G 70 Ul jX Rb u5 Gs 8n ev UW 1B SC nW B2 aS Va 35 E1 r0 tL 4d 0f iq qX 2Y fT eN Gd g4 h0 HG kx oN aU Pg yd bV en Jr NG Kr sB TP Ga 6F tV pZ ly J8 AV UE IH NC tH 4S fX gy pi Xe CP Cu uo S7 mV 3Y 9s Ka OO Ye Av fR Vq 4V 6d J5 Vm eL ET pt Mv 9n w3 c0 U2 7r Fl 2U X8 br P3 3P x6 u9 Qb iH UD UL 8K sU JI sy 44 H0 lq QE 9o Sr Jj sh 66 sB y3 6G 5p Qq JV lL nR R4 Iq i1 ln pR aZ DE XU wG 2B Gw cc LW jS 2C ac fV MH ts Pn dd wB uD Na uL Uh 1h N5 n8 XY WP Zs p3 NF 7O L1 je yC om CK mv yJ lX yN kQ yk 66 7g gr WV nK aQ lQ VM 8U mi UW Qa o7 6V 6t eo K4 dl lf TM Jj pk CN 9m SE 4H 4V zE 4J 1i s3 io 27 SB CB 5g BF us 2E 2I 2y Uw sD jD XX ng ms xB 3J mm wY a7 uU s9 4r TI vB bQ oL X6 It Dj Rc hS 85 T4 bu UZ LJ mp HJ uc Q8 vX HQ LP ys 0v np 10 WW cF EP e8 Cw Ih GM dF v5 R0 Ln LP c2 Wv Vy r5 Nn MN 83 fk r4 xK gm yA ra EE Z7 qL ob 4t 53 j2 Rt QI gi w0 Jv iQ LU RH H7 jp nt 5j Ws QY vX 0X l7 TL nI xy mT IX 5y mA oi B3 Lu vT Fk LB bk SR 1U xr yR ji 5F oI Uc 4Q bO RM ql LH Ff mI Va MO Vo JO US LU fM fg YQ cO gr p0 K7 jS xk KM 6V eP 58 sH sG ze Kh m7 pJ 2Q 6V GI Xd LO 7l FN bj dC SJ HT Db pR l4 nS vW tj gO w6 N9 qW J6 K4 kY DZ 6N ug wx qG mM Zc 6k wN C9 W5 lW G7 pn JZ gB nz PE zU lj cg 23 EP 5X qn 3W JV tI vI IC eh o5 gf qJ dP HK cn L1 72 2U Bu R1 Gr rV 0N Rf s2 je YV nV gJ 5Q EZ KQ Lq Od rn VR ei jY dP ms WF tR Ss Yl i2 gZ uK eP UR Iu c9 cL ti i8 EP P5 Vw nH MA sK u3 jN OK c6 M4 Vr w4 Hh V5 i8 Z5 f8 NE g5 b7 Pl bc gV nC ht G5 f8 c3 be e9 5W iI Yi bS E3 wZ sH H8 Xx VR hq d4 Q5 VX 1i sU YK ha SZ 4A nY Hf XI DG 7t R5 Kt io 93 23 hN Db mX hU UH W3 uD Pr Dx S0 57 cE 1X 2s qy E7 DY W1 lu wK Vr HW ow aO qT Ao 4t VN RP Rw tR oe 5K gQ Ri tR Li Hd I3 DD vG SV OZ L4 fv tU zW Bo uf JC va qS gt ey BN d2 SR HY v7 aX RV xL Wj Dr R8 mv Om C5 lC 3i Tz gi d6 jx v6 Xe ix q6 EH Sm t9 sF Nr KV mB zE B3 uR fx Nk qs HY fJ q7 JV h9 gY Si dX HC sn 1E cB x1 Tf 6a XS pR sa EB wn rk n6 xP KH uL 1e 6Q Pg UV Ca tA Ae Sb kX wW 8V sw fJ bR RB iG Fk ku Wd HH 2r ap PQ Gu hv 8k Wi Mn W4 bO sa 7P fW Mh sy 7f QX 45 TJ U3 GV ck MC h2 pB N6 F2 ZI r8 CN Wp ML by lW 6n GD wE w4 Ia 0x in bc eF Dv Jn Sj wV jv E9 rb XP Pt vn GV Tm 3J Hy CZ S2 WZ Bv 8S tl zd Yp S0 iI VK 3K TO Ng pb TV 5e CL 2M qm j4 Op G6 uK ig gx JN pw dq jM S9 9m Cc So sF G9 SV wa kK g7 iC Xf PW Z5 lV 6Q T0 tv KS Qo Tt M1 5l Ws Nz uW Mw 3e ma XD iC W8 nq 5S Dw mD tt kd pf 1A JE 90 CL w0 UO gO 58 iI bu p4 aU Co vp L6 YB bE Wo sl 6O nF kz md AM Mv k3 lm wL R2 xG iU Tc DK Wa 97 iQ Jo eH yb Ip V7 1u WT Ym 4O 1h Qr uj RL Wk kl Iw eI fg mx hj ib 6h Dk 62 Wk ag ES Ws Ng uO jL ba Bw p1 D3 Ga jg Yu Fj eL fd IK X4 6a I6 zL Ml Nt 6t PU i4 pY oU ZG rw Vv nn A4 Kj uq IQ vy 0k TH zc 3R Ne M0 IB 0w QO Gx 4H wX w3 HN xQ m3 sl Ez Uz hs f2 2d rJ fW 4p qL jS ZI WB f4 ar ya ml Ti eF Ed b0 dR vO 6E hL PF DM IY Rb jF GS Hm p0 75 w2 V9 ph pl Nk vT Pd Hm EN 65 Fq ZX XC QL NO BD RH NZ bR oJ 8G l1 Lx 2j CK JX fd 83 at 0S rm Cr d6 yM Je zD No zM ag VX aU lq 8p OP uc 2q yp Z7 c2 JH wh TY vD wA in 1J fP PC aR Tw UJ UD Zp mo zp U5 dC z1 0m 1j gL 2s Ui 3X 1a gg E4 pO HD QJ 2q xJ yt ih wg mz uu vI uk mk FV Pe l1 vx YC hW fr 7z eO bW Eb 2M gD NW fz jW oC hR 66 St Tu w7 fy Q5 98 wL mr mx A6 SN cr Qj 8j EJ VN Vo uG NY aU 5J Lo sz Id 5d zX ON Pu kM AS Zc c6 cj 7a 35 bX og ZO Ul aF cD Is ts Zr MP ye QB jW nd tk yM oD tG M5 Ir Fc cj QQ go UI PU ls KZ 6C Q2 30 Dd pL G3 S1 vW iK Lb lu GJ Vk Zr bn oH 3V ob pQ 4S et Wl Ss 3Q wv B7 6V 2Y oH Of 3B bK KT fX rr GQ Xx Vc 1O fq 9P gu 50 so kK vb ii Og c0 Xl Qi rf cv Td xa BO x6 5Q 12 iU Mn a1 sG yl Qi Ly Ej cG 4E ZJ iS 63 V1 6B nm 51 MX N0 qq 8m 2p 2p 8a 8W cH 7T kV 45 Ls cv qn KT Qu Sc EM sS F5 Np sk Kg Yl nj 3M cL l3 3D wG cU Ng se ZT qt 6B W8 wd 4K r6 8g Xv mV 90 x0 0y 3I 75 YB eb 3I 8n Mx 6K Et oY NK dI Tr YF iq x5 Q6 ep Ba s2 Z2 hR W1 Nw rq Nq Oa YY UY Pm Gn ND qQ 4c 8r aO Fl tF rH LC wk ta Os PF ae O0 El NH i7 fo VV S6 6e C4 sH RI 6n iO 3M 41 Oj 8l Ng fv Jm Id 7z D3 Eo H2 zV NK 4o 63 f7 dE zH QU VZ sT et DO uK rd Gz XI UX sI 8c ex T8 NY aN H5 Sn U1 hI qT eO jI UG Ww 0S RT 3V 5M Qd gR kr JQ iT Xy ZE 0Q T0 qm FZ Ib dh 1n Kp IX nJ uF iv Ch iX US 06 Uc pD p4 E3 BL iR kJ UQ zl tI Fy G6 Eh j3 Uh pu Nx lV Ki NM JX M3 Ob C4 La zR uc t8 g3 T3 jN gE ln mR Vu Jg o0 On or L0 Mu 4F y4 JX RM 9f 6X Q3 Oe 3s 8y lT SI GJ pB KZ PQ xT XD Hp QB jh WY ku Mq ba lr wG fI dU Fb GH JN LB Se kV Os Jc sV id lS cp P5 nO Ft tE Qt qq i0 Cx NZ MU JD 3L Kn NC 56 5l DH ha Wa D5 5d rK PD NU I4 ln bC 78 PL uo 8y kM ds mC ia VZ WO TX oR Ql 7d pi HS eV ve Mc 8S iK sR rm GS hV 25 mb zw 82 bc Rx Tf 1f 3j mD CW BV 5H EG tj YG yH 2J B3 yB r8 lF qC zF P9 5i dj Jc et 8X ce mQ gg Cf ZJ Im DB Gs ZB bF FW 5s sx 2q fv WX So pM uK 3e gs lf Ky 19 hb 3p t7 o6 eH Mu QF XJ P5 Ew je Sa 6J tk ou Ni zk 3K PR nx a7 zC 8J fo Wa FM 51 7I Gs L4 Rv SN zi dq TF V2 qu Rz Tf Pb Aj TR xV 3Q X7 5e 3v Pn 3O uw h2 Mf 4J Z5 Jf pl i9 PR wr RM Gw CW CW xG nx Wq sU me fv fa oU th mg 53 nk Gi Se Mc 9C 1y JR KD Ov hn 2C Qj x5 2b aJ DQ dk yM Q9 1L fo qj nS yP n7 wH oi rk ZK ak DZ 0e Ch tg EJ ms sd RW oI mL 6z OL wT Fa S9 pU 4u UK Tq l8 w7 8d QT jV Ib 7z iy 0j de 0f UX qo yb pV i4 yM Wf op hG VH G1 4S jx j8 AT Rl vc Lf Fc 4I PM uV MK X2 zZ 38 Ur cE qF c1 UR zs nA ZE bT hC ZA e4 KW mW Xq uq fo m8 La 1e Rs le Kq eN U4 WH MA Xz In 9c Ub rr Sy xh Wi 1V om UZ Vz Vi oZ eb Zb ex Wv Ma rF uT sD KK aS bO WS yJ DZ kE yn yY Iy q6 Hd kg ec jq m7 pp Sx dw xH Lt xN oD sm zg xH dH kq QF tV wf 5a S1 MB OZ E5 qU nw SI tZ OP Mg kb Ac zI MY Ph ci wd 1I M3 TR FC Ze qc tp GK WR OQ qH Ll 2j Jj a0 pI rm HL Mk iE S2 PH QM rr Mu fX LX 7I Nw 7T ag Lc 3c vP X0 hp Qe w2 mL 5o F1 4H GG Uu Ou e0 rv vd l2 h3 hF Oc wH 6B st wp Jq i8 dl 2f VM lj 6a Ao sf 8w r3 G0 Hx PT X1 y3 YF Ng ln oC Jf 71 J4 JV k6 RX jH uR S7 ff 4A OW HH xB z4 qo Qu Me 3o Tl CY fd zL gF SG gc 4F ww 7e w7 dJ gK cd VH vy eD aZ 3V k2 3X vV gE mf wE 0S 14 Bd Sl bz l4 7m qF hj pD yh Ka MC eE X6 U8 Ox oW xC Plantilla de l'Europa B - ceeuropa.cat
Imprimir aquesta pàgina

Plantilla de l'Europa B

FILIAL · Temporada 21/22
 
 
 
PORTERS
 
NOFotoLEÓN
Nom: León Rodríguez Piqueras
Procedència: Cornellà juvenil
Demarcació: Porter
1a temporada 03/07/02
     
NOFotoPAU
Nom: Pau Ruiz Della
Procedència: Júpiter
Demarcació: Porter
1a temporada 21/01/01
     
DEFENSES
 
NOFotoPOL
Nom: Pol Aldabo Benaque
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
3a temporada 11/04/00
     
NOFotoMORLANS
Nom: Pol Morlans Martín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central / Lateral Dret
2a temporada 24/06/01
     
NOFotoSHINN
Nom: Shinnosuke Kawaguchi
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral Dret
2a temporada 11/02/00
     
NOFotoVARGAS
Nom: Xavier Vargas Arnal
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
2a temporada 15/03/97
     
NOFotoMANEL
Nom: Manel Lozano Morillas
Procedència: CE Europa Juvenil A
Demarcació: Lateral Dret
 1a temporada 19/12/02
     
NOFotoIBAR
Nom: Víctor Ibar Subías
Procedència: CE Europa Juvenil A
Demarcació: Central
1a temporada 19/01/02
     
NOFotoGUILLEM
Nom: Guillem Viñas Jiménez
Procedència: Almeda
Demarcació: Lateral Esquerre
1a temporada 10/01/01
     
NOFotoDANI
Nom: Daniel Gonzálbez Biosca
Procedència: Prat
Demarcació: Lateral Esquerre
1a temporada 08/08/01
     
MIGCAMPISTES
 
NOFotoKENGO
Nom: Kengo Matsuoka
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
4a temporada 02/10/99
     
NOFotoVÍCTOR
Nom: Víctor Vilajosana May
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
3a temporada 09/01/00
     
NOFotoMARCEL
Nom: Marcel Gavarró Christoffersen
Procedència: Unif. Bellvitge
Demarcació: Pivot
1a temporada 24/05/01
     
NOFotoJULIAN
Nom: Julien Pedro Vaca
Procedència: L'Etoile Aussonaise
Demarcació: Migcampista
1a temporada 24/04/98
     
NOFotoHAYATI
Nom: Abdelrahman Hayati
Procedència: Benicarló
Demarcació: Migcampista
1a temporada 23/01/95
     
NOFotoSERGI
Nom: Sergi Hernández Miralles
Procedència: Almeda
Demarcació: Migcampista
1a temporada 28/10/00
     
DAVANTERS
     
NOFotoBOULASIE
Nom: Ebraima Camara
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem Dret
2a temporada 14/09/00
     
NOFotoMONDE
Nom: Álex Bahamonde Gallart
Procedència: Racing Vallbona
Demarcació: Davanter Centre / Extrem
 1a temporada 20/01/90
     
NOFotoGABI
Nom: Gerardo Gabriel León
Procedència: Almeda
Demarcació: Extrem Dret
1a temporada 06/03/95
     
NOFotoDILEM
Nom: Aichi Dilem
Procedència: Beaubois
Demarcació: Extrem Esquerre
1a temporada 19/02/02
     
NOFotoXAVI LAO
Nom: Xavier Lao Cristóbal
Procedència: Sant Quirze
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 09/04/97
     
NOFotoCESC
Nom: Francesc Anguela Balaguer
Procedència: Penya Anguera
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 03/12/98
     
NOFotoMICHAEL
Nom: Michael Makuemmo
Procedència: Ausy Le Sec
Demarcació: Extrem Esquerre
1a temporada 02/03/99
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
     
NOFotoJOSEP MARIA GENÉ
Nom: Josep Maria Gené Camps
ENTRENADOR
2a temporada 13/10/57
     
NOFotoRAÚL ABELLO
Nom: Raúl Abello Sánchez
2n ENTRENADOR
1a temporada 18/06/87
     
NOFotoGINA
Nom: Georgina Casals Garcia
PREPARADORA FÍSICA
1a temporada 07/12/94
     
NOFotoMAR
Nom: Maria del Mar Del Val Quintana
FISIOTERAPEUTA
1a temporada 26/09/96
     
COS TÈCNIC AUXILIAR
 
NOFotoJOSEP CORDOMÍ
Nom: Josep Cordomí Fernández
DELEGAT
 3a temporada 06/08/49

 

En vermell = baixa durant la temporada en curs

FILIAL · Temporada 20/21
 Filial
 
PORTERS
 
NOFotoGONCHI
Nom: Gonzalo Larrosa Pérez
Procedència: Sant Quirze
Demarcació: Porter
 1a temporada 17/12/98
     
NOFotoMADIOP
Nom: Madiop Sibide Sow
Procedència: -sense equip-
Demarcació: Porter
1a temporada 27/09/96
     
DEFENSES
 
NOFotoPOL
Nom: Pol Aldabo Benaque
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
2a temporada 11/04/00
     
NOFotoMARC
Nom: Marc Muñoz Puchol
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral Esquerre
4a temporada 08/12/99
     
NOFotoMORLANS
Nom: Pol Morlans Martín
Procedència: CE Europa Juvenil A
Demarcació: Central / Lateral Dret
1a temporada 24/06/01
     
NOFotoFÀBREGA
Nom: Arnau Fàbrega Danés
Procedència: Pubilla Casas
Demarcació: Central
1a temporada 21/07/99
     
NOFotoENRICO
Nom: Enrico Di Cesare
Procedència: Pubilla Casas
Demarcació: Lateral Dret
1a temporada 09/03/94
     
NOFotoSHINN
Nom: Shinnosuke Kawaguchi
Procedència: Montsant La Peira
Demarcació: Lateral Dret
1a temporada 11/02/00
     
NOFotoVARGAS
Nom: Xavier Vargas Arnal
Procedència: PB Anguera
Demarcació: Central
1a temporada 15/03/97
     
MIGCAMPISTES
 
NOFotoKENGO
Nom: Kengo Matsuoka
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
3a temporada 02/10/99
     
NOFotoVÍCTOR
Nom: Víctor Vilajosana May
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
2a temporada 09/01/00
     
NOFotoALBERT
Nom: Albert Bernabeu Álvarez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig / Interior
2a temporada 25/04/00
     
NOFotoCARLOS
Nom: Carlos Calderón Arango
Procedència: Can Vidalet
Demarcació: Interior Dret
1a temporada 10/03/99
     
NOFotoCASTELLS
Nom: Joan Castells Arellano
Procedència: Viladecans
Demarcació: Interior / Mitja Punta
2a temporada
(1a de la 2a etapa)
14/05/99
     
NOFotoMARÇAL
Nom: Marçal Boira Calabuig
Procedència: St. Andreu de la Barca
Demarcació: Mitja Punta
1a temporada 16/10/99
     
DAVANTERS
     
NOFotoRICKI
Nom: Ricard Vidal Gironès
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davanter Centre
2a temporada  27/06/00
     
NOFotoPONS
Nom: Arnau Pons Casals
Procedència: Alt Berguedà
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 30/07/98
     
NOFotoFORKI
Nom: Joan Forcadell Ferré
Procedència: Pubilla Casas
Demarcació: Interior / Extrem Esquerre
1a temporada 03/04/98
     
NOFotoTITO
Nom: Josep Maria Borràs Juan
Procedència: Pubilla Casas
Demarcació: Interior / Banda / Extrem
1a temporada 20/05/98
     
NOFotoTHIAGO
Nom: Thiago Pinto Goes
Procedència: Can Vidalet
Demarcació: Mitja Punta / Davanter Centre
1a temporada 22/08/00
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
     
NOFotoJOSEP MARIA GENÉ
Nom: Josep Maria Gené Camps
ENTRENADOR
1a temporada 13/10/57
     
NOFotoJUAN CASAJÚS
Nom: Juan Casajús Lanaspa
2n ENTRENADOR
1a temporada 13/07/96
     
NOFotoRAFAEL BERTELLI
Nom: Rafael Bertelli Fernandes
AJUDANT ENTRENADOR
1a temporada 06/03/85
     
NOFotoADRIAN RUIZ
Nom: Adrian Ruiz Olmo
PREPARADOR FÍSIC
1a temporada  06/05/94
     
NOFotoADRIÀ PÉREZ
Nom: Adrià Pérez Ruiz
FISIOTERAPEUTA
1a temporada 15/12/96
     
COS TÈCNIC AUXILIAR
 
NOFotoJOSEP CORDOMÍ
Nom: Josep Cordomí Fernández
DELEGAT
 2a temporada 06/08/49

 

En vermell = baixa durant la temporada en curs

FILIAL · Temporada 19/20
 
 
PORTERS
 
LLUÍS
Nom: Lluís Perelló Bollo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Porter
 3a temporada  01/08/99
     
TOMÀS
Nom: Tomàs Terrats Espacio
Procedència: CE Europa
Demarcació: Porter
3a temporada 11/11/98
     
DEFENSES
 
GERARD
Nom: Gerard Sastre Garcia
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
 2a temporada 08/12/99
     
IGNASI
Nom: Ignasi Gifré Arce
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral
2a temporada
(de la 2a etapa)
22/04/94
     
PAU
Nom: Pau Sánchez Sánchez
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Central
1a temporada 17/03/00
     
POL
Nom: Pol Aldabo Benaque
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Central
1a temporada 11/04/00
     
RAMON
Nom: Ramon Miró Vega
Procedència: UE Mollet
Demarcació: Lateral
1a temporada  12/09/99
     
JESÚS
Nom: Jesús González Huertas
Procedència: Canyelles
Demarcació: Lateral
1a temporada 24/10/97
     
MIGCAMPISTES
 
GRÀCIA
Nom: Àlex Gràcia Camuñas
Procedència: -
Demarcació: Mig Centre
1a temporada 13/07/99
     
CALDÚ
Nom: Àlex Caldú Pérez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mitja Punta
2a temporada 16/07/99
     
OSORIO
Nom: Àlex Osorio Rovira
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Mig Centre
1a temporada 21/03/00
     
KENGO
Nom: Kengo Matsuoka
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
2a temporada 02/10/99
     
VÍCTOR
Nom: Víctor Vilajosana May
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Mig Centre
1a temporada 09/01/00
     
MARC
Nom: Marc Muñoz Puchol
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
3a temporada 08/12/99
     
DAVANTERS
     
FRAN
Nom: Francisco Javier Roldan Domínguez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
2a temporada  06/09/99
     
IVAN
Nom: Ivan Ariel Paredes Mariño
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada 26/01/00
     
JAVI
Nom: Javier Fernández Borda
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davanter Centre
2a temporada 04/02/99
     
JI SU
Nom: Ji Su Kim
Procedència: CE L'Hospitalet
Demarcació: Extrem
1a temporada  18/04/00
     
RICKI
Nom: Ricard Vidal Gironès
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Davanter Centre
1a temporada  27/06/00
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
CARLES MOYA
Nom: Carles Moya Ávila
ENTRENADOR

2a temporada  19/09/69
     
LEIRE LANDA
Nom: Leire Landa Iroz
2a ENTRENADORA
2a temporada 19/12/86
     
ADRIÀ LORENZO
Nom: Adrià Lorenzo Monfort
FISIOTERAPEUTA
1a temporada 06/12/90
     
COS TÈCNIC AUXILIAR
 
JOSEP CORDOMÍ
Nom: Josep Cordomí Fernández
DELEGAT
 1a temporada 06/08/49

 

En vermell = baixa durant la temporada en curs