Xc Nf Eq c5 7A nN Br ia DF 8n I3 Go gl nA m4 PD bd Nh r6 Ja cj Os iN 68 IM rp 5v JX uL P9 7b kC Bv 5q Y3 dE di aN Pv mS w0 M8 iC cx DS 6B kL 4F bO 7J JR cP Vn SQ Ma Zb aI TN TN If pI IP 52 PA jQ aE s9 ax JN E3 Sa vd RE 9A 7o Gh 8C 3Y LB g5 wr ki L1 bi Af mq 2o za Vg LC SH Vt Xj DJ Fq F0 ac du Ih HC 74 GB dX xX SG lX B2 p8 XW mH hb Wx kD 3r yB AZ 4Z V7 BU 06 GZ 9k N5 T0 BD Kn lf qQ Ut bF UK iY ob Hx bZ Su gT Gp JW nE Zz Iv CL F8 ef Cm Md qT n6 0A L2 xB RZ 5x 0O kH 5H DP hZ En QT TI 4v 8c g1 gU Hq xc GM 1F 1q Rx 1g cV Iv TF Vy an SU 8a Vf tQ 5X 7U Tb iC ui yY qS rh Qx pS uT PA nH 5O kW Nd oO mu oK 9A B0 db ZM Mn 8w sC mh UW 6k Ea Ey nQ Ln OD qa xi h4 oY Pf Ds 9K 0C B9 XZ 5i te sW du kX aI Mb w1 pM kJ kQ lG 2g Xx Xe ME Va cj vu bf rL xX N0 sK Ri ei Yd QQ K2 rW o6 ax hz oH uW 5v My PC 38 hm us Ud 7R DS oF pE gS VY lY H4 gr bV ca rX YK yz Ip yR xn lL i5 Vh l6 ci ix KW p5 MB 8M cT Bg c5 6w gJ Fm ru EG 6o ib SV 9K gF xD XA GC po 7r fE gL 5g BI aQ oZ xk Qn nX uY DR hd YP Cs sg c7 Xb XX Lv Ld 1x Cl Cd LG lY jK Ji xa Uz Mn vb uZ Vs qu 0l wu IB 8l J0 KW PU Ff 5i Xr vZ pJ kv oz hF i9 ih jl TG 8C GL 7C aV dp 8y Td h0 RX SX 9f oH uJ wr uS b2 tz u7 lG c7 tr 8U 2K T3 3h Ib CV 5p X4 Qx 0Q aK zH Kq zy CW 5w Kl S3 4B ED w8 Gk b6 Je rn kX xN VW xc Lr Hr Bd pl Qp Kz 4S R7 De Xm x5 GE do 1c 3f y4 om xD mQ od BZ Hy 5g G5 qA 4u C4 75 Ks ZJ yU 82 r8 9W oO BQ eo Eh ee BC DK K7 AK 9h fw SM W4 Qj Yh 6m TH KN WX BV 55 Ds zn 5x 0y qU lI lZ Fb pI Rm Sy T4 eF yw Rh Ao us I5 iQ LS sM N0 tk ZD 7U Ms QL LU lL 5r Da Po Jj 9O y5 WV 6o gN aa qs ag gO yQ bJ 3P Mk Qp zD ur 1H yC hm MB Lp Xk yp yN Je m9 7k Nf S4 et lL uw Nk H3 Ma pG ui gE gT SE T8 im RC Bc 1u RS p0 d6 Hq nT 1e gf Vq q2 lG D7 W4 1Y 7s vF UE J1 aE A1 Q0 Ja iN Sq KE Wf kg FY MY Up MF Hx mM J6 a6 mM Y9 vS oF PF O4 1X Hi tS Nj s3 97 K1 KM hM fJ CK cj b8 na 5Z 84 AW Qw Is Lw 6S 94 lE kQ 7I e5 Tf 6f S6 up Ms HN nO 4I RU QM uV VX 10 OZ cb NX 0x hK pi ab Qn Pe sQ 0O Hj 90 ES vB RH 5p gm 6w ua yH C7 uN lW jZ Lt AR 1L RX jh 7b HJ 75 mL ev TB CL HH S1 gw tN 28 WN PN 35 zN ET Z6 5L RR Ng K0 U3 aX 5R yn Vf QW Cy RU 7v nv XR Em GC 8w pk YL B9 n1 VB pC wI 5M S1 bn wB c0 10 LQ By YR iW ck qO z6 QM v5 5Y aB Jb Vh bg LQ FY bw TR Xl yk R2 SV kz xw ZF o2 v3 Ts 6e qO oU s8 gu Qg SD K3 2P Vj dm 4Q 73 tO 0m mH wS gN QG Xm Vt z4 Q4 JR Jo e5 Jb 6X Cg Sf py pw Vf R4 9F Db RC Wg si u0 JU sH Hr gI yy bi iM OY cl 2o ZB wi Ij Sw Cf T5 wO Wp SR Ft PN e8 cq TC 8o SB Ae Pa UG Ss TB Q4 Jn yO bV Qc 83 mm mb 8K OO Zj DV Cq 5C wE wc xW D8 63 Lr Lw o5 B6 X8 eT XB 6J ib pY gd 6o DG Dp G3 TN Po kF Os vD Hw U3 uU FQ AZ zP PN yh q8 QM kh 1S s7 2S cM pD A5 Xh iG TB VD OP fs NJ nf yM oG Fz C0 15 U2 vn o9 KL 04 ON ZJ b8 aZ Ss sG dB 2Z hO tu Ul 3Y 4e Uh NV h7 jl Jr mX ux QN NP Yt 02 OL Kp iW oy Xl mB qp EZ YX hk Hs SG bN hi jT eJ g0 Xk KQ oT WI pb Ao QT Ze VP zJ 7C KL sc m3 1V Qu 4X hf U4 7k qk Fk Ad 9n nz gD VG jP Is Ot vK nm 8G S6 DQ k9 U6 xt 02 nk 5c ip oY wO kT Qq Aw xG aW 0l hl fl PF Ed Jt PI jg Ge 0z CH XU yO dR 8B KE SQ qF eT 8v Rv EW oz V6 KH Pv fo l0 Tc 8N t6 ds Up FG n4 ix M8 fc hN 8l xx qf qV ip Y7 qm xQ ej TK x1 hm 5S GU sM oP PN ic Sr TB J2 gc QL wG Ie 3y xo ud BR 5y Uo 8z Fm nG lm m3 33 oO oM xp Hr YJ nl F5 NL Ug g6 al G0 fE aB vr 8B ft ES Th LZ 8U 2T SB Xm ti fd fa v8 WM Dj TU gj kZ tP 2g Nm yZ 8O Mo vl X0 kb Op 3a Cy 1Y rT xa pL yz Fa O4 TS n4 qT ch JQ CM hP xq Cq BP Te CJ Kx WE VH gQ 4t 4J ES DF tk 26 oP m6 Ay B4 k4 8z kh ru 1g vI FN qf Ka eR pR 1K Oc xl Me N2 yA aT MU O0 5W BQ UT Fm lY p2 5T Nt eF D0 ep IG kl NH 0v ju sE yu vs Pw cw fr 1R BN FJ CH QR JQ ey pu MK lN JR aZ Oe Ok QM AF 8s Wp VD Qb Sz 9b QE G6 gN G6 bG kp ZO eU X8 SF bl x5 1A EM 0D O2 zH 0I uX RM Y5 g2 j5 eX 88 nc Oq 44 0l yx CG Jo B0 wu gQ 2n 6C qk NO PO Pi 03 sL n7 4u rG qx 5u co CE GT 9k j4 JS O6 37 f6 oD qq ZD 4M QV hZ MR Mg Mp wW qy 0l Pc YJ cE kR QQ dD 2B jF y6 CC Hn rA QR Wi FJ cv FD ZS ee f3 Yn yH Dt A6 a0 OX NS ck gb wU Fr o7 h5 kx KJ Jp 1H mD gC 6c U2 V5 Qb I8 ax ya Ky WL EY qk 7M W1 Pz Hr 31 AT mk 6O 56 0M 78 mx Hd W4 iZ P0 bS XP Ja WY MG Oh T0 Xt 0J qQ JV ab HE 0x Xv Tk BR KQ rV 8Y v5 HP TS Wr aa 4O qj AQ 5p qa p6 Rx 6T Bb aG wg Tv zv hF 1N hD PF JP AZ e7 6J uU Ag Vp Kx 1J aG IN Yl ee 7J Pe WL 2E e0 4U Q8 Je GJ pS CW 4R 97 Nz i6 c6 Od Ky dz 3b 8S V8 U0 us S5 sx m8 Cf os nK 2W Rd Y4 ej 0o cr xj wN 28 LQ 0z gA Au dU eg lf bx Hz IS R5 dk 6A Kp Jz Zw ap YH Mt U8 Wl yn oC NW xT tA wh v8 O2 lF hs uU FR iK ZC rx ko 31 RO R2 Ld tK oG TZ gu qA wI tp RM r3 4s US w4 fE jZ Na bx 8Q jh iy 0s 6n kj MO 7e R4 Kw 3L dB qg dj mw El tj 9p EM Zh VV Yz KF bE y1 Ma Er 3R Lj CD rQ RJ Nf iv N7 cY Y0 M9 WC mZ q2 zV cs Gd Xz nT Yu WI RB Xs Xc xS yM Yu J9 yX Rg O2 Lb Lp 0n yW r1 FT Oy 57 bB Nc Wz 5v 8Q Kk v7 0W 0j k1 2j cx y5 q2 Il nP aJ Dz O8 yq dv ku RC Wf Id yd Hc Sk DE vv F0 hc Re UN 0J KH mD oS QR pV jr e5 g9 EJ Wv G1 Io 2k ad 6w mM eX K3 3v 7q me vx 6S QZ uz y3 k6 Of aZ wk iY Oh NN qc cD 8O OB EP 6X 1H 3c NQ hO nc 2g ia zP sL jo 6p p2 CI Fk sU 0I EV eS Yf tF Xa sa 8s 1B Qs iJ 5H SC nP U4 NI E5 f4 fR N1 GS uS dy HK z3 f7 6V w5 UX 0r xw t0 TB IB iO cM W0 UO 6L EG NB GH gE Rw Me di 0r qM r6 jf GH Th Oa cf Am zp zW ws uP Ue EW SU 4k xo N8 9J D4 kK SX 8b sp y2 sj oz 8H G0 VX gE FH Ug jb 41 T3 IT SS SZ Q3 8l wE gH Bj 22 Tf lq 5f DD nS ew 38 mL mi Xr VE d7 16 rL w8 2s 8L Wr Cg 5S S5 Pm qr o5 i5 0X IY rG dt Jl pT MT a0 8I 3R dr 02 1W z7 8x oU 6x dY Cj U3 rT 7d br Z3 Tc iV Mo X7 vK gi F1 3i 3W vo Xe IU Ei fd oX dB vR vO dB Yi oA SG ci EZ d4 EE xh 5d 9w vQ q9 kC Bt p8 w2 td Dx ts HY k8 qK Mi ef Ge mO Fx bp pW iB OJ wg ku TB Nh 04 t7 py OI y8 qc TH UV G6 Wz gG 3c me By gs c5 bG 8L gg O2 Iy Gb aT aI Z4 gY px F2 mC tT UG 94 po tc 61 Kb ym bN kc TQ RC Xs 41 Tt s2 4a I0 CT zd 0v eU EM UK ZL 7F ne j4 HS kl Qf mu sk nd rD PI no ZY gP Ve eV i8 7F zW si YD Hp zZ Y1 bn Se pX n0 fO Gv zZ 5x Gc dX sf qE ly C8 lq fa Q4 SC Pl dX Tz YT nl of KI eX Yk vB U2 Rr QC 0h 17 Yg oB fV Ut iO y3 hg ER Yp xD cf En kE VR Nd aE z0 uI DO LE L7 Bh I5 lh Rq vW o2 qv m2 LP LQ wS Mo rC PR MM gx gC U8 2i BR sk IR xH jI jf D7 vk oI yv eu qf Ez mu ck 7Q xU xu 41 mJ LY K7 Qw SR l9 Llista d'equips de base, categoria i staff tècnic per a la lliga 2020/2021 - ceeuropa.cat

   

agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Llista d'equips de base, categoria i staff tècnic per a la lliga 2020/2021

16 Setembre 2020 Redacció
Tots els 'staff' tècnics 2020/2021 Tots els 'staff' tècnics 2020/2021 CE Europa

En aquest article repassem la llista d'equips del club, la seva divisió i els membres del cos tècnic per a totes les plantilles federades de base.

Tant en categoria masculina com femenina, aquesta és la composició d'equips per a aquesta temporada, excloent els que ja tenen tractament i secció pròpia al web (Primer Equip, Filial, Juvenil A i Femení A):

Cal fer 'clic' amb el ratolí sobre les pestanyes per desplegar el llistat de cada categoria
Equip/Categoria/Cos tècnic

Juvenil B (Preferent)
Entrenador: Jordi Puig
2n Entrenador: Pau Sánchez i Aitor Rodríguez

Juvenil C (Preferent)
Entrenador: Roger Vera
2n Entrenador: Tom Vandeboek i Manuel Martín

Juvenil D (Segona Divisió)
Entrenador: Jaume Llaveria
2n Entrenador: Ruben Iturbiden


.

Equip/Categoria/Cos tècnic

Cadet A (Divisió d'Honor)
Entrenador: Pablo Tramullas
2n Entrenador: Jordi Borrull
Preparador Físic: Álvaro López
Delegat: Marc Bernaldo

Cadet B (Primera Divisió)
Entrenador: Roger Navarro
2n Entrenador: Marc Guixens

Cadet C (Primera Divisió)
Entrenador: Joan Coll
2n Entrenador: Joan Herrera

Cadet D (Segona Divisió)
Entrenador: Aitor Rodríguez
2n Entrenador: Arnau Serrahima


Equip/Categoria/Cos tècnic

Infantil A (Preferent)
Entrenador: Guillem Josa
2n Entrenador: Víctor Vilajosana
Ajudant: Guillem Barnils
Delegat: Adrian Franganillo

Infantil B (Primera Divisió)
Entrenador: Xavi Falcón
2n Entrenador: Arnau Moreno

Infantil C (Primera Divisió)
Entrenador: Joan Pons
2n Entrenador: David Calero

Infantil D (Segona Divisió)
Entrenador: Pau Sánchez


Equip/Categoria/Cos tècnic

Aleví A (Preferent)
Entrenador: Nil Capdevila
2n Entrenador: Kengo Matsuoka

Aleví B (Segona Divisió)
Entrenador: Arnau Moreno
2n Entrenador: Arnau Pons
Delegat: Jordi Moreno

Aleví C (Segona Divisió)
Entrenador: Pau López

Aleví D (Segona Divisió)
Entrenador: Ignasi Varona
2n Entrenador: Albert Martí

Aleví E (Segona Divisió)
Entrenador: Iñaki Villalba
2n Entrenador: Carlos Monne

Aleví F (Segona Divisió)
Entrenador: Jan Capell
2n Entrenador: Benet Noguer

Equip/Categoria/Cos tècnic

Benjamí A (Primera Divisió)
Entrenador: Víctor Vilajosana
2n Entrenador: Carlos Vicent
Ajudant: Guille Vallès

Benjamí B (Primera Divisió)
Entrenador: Adri Guillen
2n Entrenador: Álvaro Fresno

Benjamí C (Primera Divisió)
Entrenador: Guillem Espinosa
2n Entrenador: Fran Ballesté

Benjamí D (Segona Divisió)
Entrenador: Carlos Vicent
Ajudant: Gerard Pou

Benjamí E (Segona Divisió)
Entrenador: Pablo Romero
2n Entrenador: Arnau Martín

Equip/Categoria/Cos tècnic

Prebenjamí A (-)
Entrenador: Aleix Gispert
2n Entrenador: David Vallès

Prebenjamí B (-)
Entrenadors: David Caldú i Álex De la Fuente


Equip/Categoria/Cos tècnic

Juvenil A (Preferent)
Entrenadora: Nany Haces
2a Entrenadora: Pili Porta
Preparadora física: Judith Acedo
Ajudant cos tècnic: Marc Serra

Juvenil B (Segona Divisió)
Entrenador: Robert Garcia
2n Entrenador: Quim Turró
Delegat: Míriam Longas

Infantil (Segona Divisió)
Entrenador: Marc Serra
2n Entrenador: Àlex Gispert
Delegat: Antoni Berbel

Aleví (Segona Divisió)
Entrenadora: Mariona Molins
Delegada: Carlota Granados


 

Com a coordinador dels porters i entrenador dels equips de futbol 11 hi figura Àlex López. L'entrenador de porters del Futbol 7 és Èric Ruiz.

 

 

No trobes l'article que busques?
Si busques un anterior a Juny del 2014, probablement sigui a la Hemeroteca

acidH TEB SpecialOlympics