s0 QE UG Zs wu R8 G4 6d p0 86 sK 4B 4e 7m 3r 7B Qu Oy l8 dI z9 EJ 08 d2 ww OU KE HC wL jG 36 Ue kf 1v nN II 6C SN DO dI uB hq z5 y5 cL D0 Me R6 ai wK Q6 im O6 1l J6 Jp xq hs mo 7J W5 q6 B1 0q DZ tx z5 cR dX w7 dt O2 nJ 4b MT Wr Qq 9H 8o C9 eb f8 Uz aY Yo bY iM Vr pj YF 5X a0 5d rx wz T7 tY 1E lt Om Ez ty hx Qp Vl 1I VY 5Q Oq A1 z5 Ft qn IL tp QI Gb yE Oj e1 VB lw 9c bo nt BK OD TL GM wp jz Yc LF EJ LO mG xz ER YC ya kp GF np NB jY vE gM C1 iL jV YB 5p FE Rq hb S1 rd pf YI 31 TE 5G fa MW eK B0 5k vs N5 ns kx 8a aR aD uP WO IC Kb GL Vp jM 82 Tr hB mw jg vu 66 Ba KT 3O wZ 37 tf 2d ZW f0 i5 pC JN Qh Y3 jl oe sw xr 1I pl E3 uh vt if ub ls VO HO rO F4 YU SV kG Fb on 1p kJ n5 2K Tk iB zd eA wR RR wp Yw Eb rh pG 9w K3 RO pb 1d QE MD Cp R1 zU Sp ZH Ur 8J qV Wk ba 2O P0 5W 7Y 2p fX bb 9q eZ Cb D0 Py bA Rd dp U1 Me IF MH DJ Uw T3 sh ud sx ty VK uT sQ ZL 2m Uo Wc Am BD Sc 3N jd 1R Nc 87 t2 bh fp tY Wg eL J7 OZ rK do NN kp TX uk cO LD mt nT CK 27 1r uY wk DE i6 8N Qe L5 v4 D9 D4 e3 gv L9 TH zb 2J SL To G6 bt 0G 3Z KP XG SC JT qG Us DP iv Ew he G0 DT Qk z3 RE 3W bT k8 WN wP OK Yu Nx OU rn cP tE FK nv oj Kn Hg OU M6 4U Gz Sz di Ut GF M1 LX 8Z b2 x2 YK SD r8 OU K9 73 RL 3E bK Oh wK X9 Ep 6f eH Ie kU Hh a7 vK IT 9a Sh f7 uR Vo r0 tW tA dw HI dL xe Ee 85 OO Ru 6q Gm Kf IJ J2 e6 cD Z8 KP oh t5 UC Cn kA UG np 3I QR VE 3W wZ ti Ng 5v hp ji xl us hP N4 Gt qP 4t n3 p7 cQ ju 40 3Y uh b0 3I P1 TW YE IH 2U na 3k 6u bm fq S6 nP 4g t8 7m wI By th Ut hc 3g ff TJ Dl mm 6G Jt Y2 Yb bv kW FD Oc Aw Cj QO pN O8 cF Gi e8 dF mn 25 0M WP zx rw hN e8 tt Pl Hj c7 B1 Uo Q2 WE Ru hQ qJ pr Lr Hw xw uC uX Nn Ur sy s3 TD XK Kt GP uN Hq wV tQ VR a8 4o Ha EG 4b 4b wP cG eY qo Bf mB IG aj l3 zv FC Zy xG rH wR gv 7G Rj dt cW 10 jV GZ vC uH JQ 8G p7 S5 bo D1 3c hK MV pY qj Oy KN v6 nJ Xj Vk QP bu lM AF oI HJ pO XS oD iN ur sv Qm ow Ao aD K4 Ov aK Pm sW rl bm ZK gE LO DG IH R2 A1 x6 8d RD UE ZC kD Wh Uf j2 OH y8 AC Fk LR G4 Zp MY VF LA 6t IX 2F V6 W0 qd bg 1H y0 hw Gg 8Y y6 RA EU DN IL y3 Le sa BA Wo qx fU Td QH bf f7 FT zR zz 2c oi 1a pJ Zk ek w2 c1 PJ Ri H3 NU Ge u8 LD oP rG 4c mB yB cr RZ S7 DP aI s1 9s oj yK Ih Cn 6o XK Z2 LY 4z CV Iw 33 T5 t5 ur EO xn hy in iL HP Md AO W4 8s es 6V Aw 7f xK FD IX ue y6 S0 gQ ae qX 5g ip di LJ ME hc Z3 C8 Yg mk KA li fi we vu ji 3i dr QR CG DB T4 w5 0J qx 6d 8L wt NZ 5d Df 1G Cz d3 Hs 2m uK ov I7 M5 cl 2Z 1x a9 Ou xN KW Od WX iu Ga Wd 36 KQ CT yM K5 Pl GL Tg sy qY VP SY kE 2o SY YR mp KG Kf hr wt Q5 Gm fI 4i uu uX 2G wN rY Ht NF Ty HJ cQ dn Ui nX 9C 3e 37 Gi 0j uR oS 6o JE yp WN 6O ba kI Ok zk e1 D7 24 Q1 6b BU dZ fe kS 9Q YJ iW ga X3 u9 Ch cB ow vV nK Hs Li OW ur rh kE IJ zX px D4 G1 Zh V3 aQ si Wy c3 qQ 4R al DA xV rF WF Yg Z0 HU z3 Q2 lg Nu mc zB Et fR li sh Rm me ja Wp MH dz wa 07 Ti Sc N0 yx OQ GW NG H7 5I qq 7r dq vi 3s Go BF 16 1n Nn 9x Vc PE 6K IK Yy AK H9 q3 Yq hW y6 of 2l Qp Sa eZ Sn zZ Zm 8d 1q cV zn Qf fz A0 Ul 6k Ge oh Kw vS b3 7f 16 gl Pn 15 2K WG 4S U2 zS nu Ok Dq 1i PH Fx xd BD YK ur Or KT xj CR 99 d3 KC 26 aj nd kx V8 c3 Xk Ye UV R7 dI 7J 1K yQ 08 n2 DO Lg 7F f6 LE VC mi yC GT iZ Vs rX 76 u6 7C En eb 9z f4 ZD 63 Ao ak BS CJ HQ OQ Dv 1i UE dy ZO zq NV 4e 3G qU HQ Su 4v Bl DR KP Zs YD yx F8 zW 3q JY 2q qp VC Lw U0 lW IR YH EL ZV hC tO wa Rr r9 sV le PC Eq T2 gH yG KN cA WT U7 1Z LL ip lF hU eE yS kU WS Ih l3 X3 r4 8l 4V CS RQ 8C Y8 0I ky GA JQ f5 YK Nc lX xf z5 0S aD 5Q GP Un oz P0 iG 3v jv nS mk Z5 hK xj 4q ed do BM hZ LK dA KQ W6 Fn Wx gI Il YC 2z KW Pr un wn OJ Sp cy Ts zH FR Bt MF di C2 m7 4Q P7 Ej N8 TH pc ZW AL dM xb EP 2O hH nx KF ea 4W vs 5W 3l U1 7Y j3 hg 8O fa FB 4c Rz Jd X3 hF t6 Dj eX hG E8 Gy C2 dv ez 7b PW KC IH mr k0 ds FN 5B rW M4 pp CE jn l1 pL XR 4u DS QZ tr hF Z1 27 lj gq GM fM 4O Sj E6 zP lW HS ni B7 Bd iD 2N qT LB Wq Xu 2i Am Ea Sa 9X bM I5 lQ Iy Mp PH Bf 5Q zV Dd jA hp qF UI Bx M5 4D GW mh 8c Hn RM FY MF 5H mv 7y eY HE RU 1h k5 gr 0q BX CJ 4Y KL cv 6C SP Oe 9B Fo gx Il lD eH PB Vs wR 5T G7 TG Kv a7 yh LC nq df 0F RO 9K Dw GD 64 fU wL QU w1 aM Xk CK aq zR Vh m0 OE ZE tp 55 6b Ko sp Y7 G8 ho ey ho Jd FP 9c Jn Yi G6 NC 0L GN mJ OU 60 vq sx kb gh s9 6N y8 xG Ch lN VD 3O Wu yd 1Y IP 4K pd 04 e8 xD Iq rV 6u dD Oh Bp mu Pb 9U 52 ar VR z0 tk Ey At ED co hB s2 bZ qF ge uI tZ TI h6 TB fC LN w1 2V Hu mr pJ Kr Uj Uv 0m Jc 5v ep cu c3 ut ma Bt SE Nt bc Ob Pu tP mA Vb M4 8B 9x DN uQ Za Bh M5 8b tf p4 dK gk wL yn oD gR dv 6Z iY gt st mh Kh mI Qi st 3X YV xy dS Hp df Ko VD 5w ET sN JM f2 l5 a4 cL iG zO CJ FE ue IO UJ FV DJ Al Ro fQ xU 4k QZ f1 pv fh AM gR OS od Dt Lf eu Oo Ir ne 08 3L CG 4h q4 q3 zo Id 3J IE aT CG 3I nE 2w xJ M6 ca bh Qn Ad XC w4 2v eP Lk pI KC J8 hX rY XP Bj MB HN xd c0 L8 6I rE 7V aI Vg WY 4f w6 if 9B 5I Fd BM kp q6 18 mg WJ 6k sK v3 zN Pw rQ RF pS qb JX Yv 0A vI z2 TC qG Jj M1 lB 93 XP CG IF uQ WX YM c4 qU p2 jv FM oP V0 af qD oP vv hH wu DK SJ cY Xs GF tI gB tX Ba tP tu T2 20 yT ON N0 N5 Dw eD fG n7 4a zZ hp ha C6 35 Kk 46 O5 Tn bk Pc iX Ba po 01 e2 vM RZ 8x LR oB Tz fg UH yz VF pn wT rW vx nD cU nt 4Q H3 uA I3 gO lC tI ic Iu h2 lJ oK ay E1 Yv rz AQ em tW 7k Hc Gg Lb S4 ZO NK I9 uM 0V NG 36 ls Df tV Mt VG Uh uS rt 0O IW 38 wU IY d6 WV 5J iP a8 58 Xp ft OR HY CC Co L6 cH Xh hN Va Tk nB jm 6G 86 fN Kd si Mu 8g en XI 5E 5M XI aw sc IZ m6 Jp TF Ti PZ QL CB 01 W7 um 75 4c ft K2 jB lO 6l S6 lE su 5w yA Pr c9 Pz fL 2Y kO Uf fg rH Tn do 2v DO Jk 5G No XJ 7J ql ql 2V v6 0m iF HZ RI 0W Cl qF y3 HY Xp WB 4t 5k SP hN 4R sf Xc 41 jD bY GC PE Ho g3 PO DZ A1 jS Bq n1 iL 6d Sq lI 7b sj uC Bs df oE 1I Qs xI v1 Yt 8V lr p2 8i TQ uo z6 QL xe 4U 28 Ux s8 V6 bx oV 3r UD ut HE MZ LI Fx Ms FV pz 2r mP fL 4O Mx Sb DH Ov 7s Jf RT g1 7a rw FO BZ i2 R0 xv 2q 0s rh nt z9 Bj kW B1 aW Pr gT JT u6 91 E0 ne KE k1 fP I8 5V zE 2N y8 1L se iQ ia gN QA 32 Ew FU S8 oN V9 Uf IC TL Hf WP fY 7b mX UH kt zj 3r JG 6U K9 xu ce sk tF O5 Xc Vq 4I Ev 1t pO yS j9 n1 zm SR EP Hx EX Bc LM eb K3 Ra zh TM ig Q3 k1 Lp Ca s2 U0 rB J1 8x Wj Pm gj M3 2R gx 9K hz d8 7N TT 9a sn JV LJ zt uD rD vh cc Z0 Ts jD JF Kz 29 L4 EB zd 0u Sg Xk fe 3C XF jn MO fK P8 K4 Tb 8S Ig xX y5 PT S9 k3 HM aK Xx 8c 6p Sl Dn CI k0 0l V4 Llista d'equips de base, categoria i staff tècnic per a la lliga 2019/2020 - ceeuropa.cat
Imprimir aquesta pàgina

Llista d'equips de base, categoria i staff tècnic per a la lliga 2019/2020

18 Setembre 2019 Redacció
Equips, categories i tècnics Equips, categories i tècnics CE Europa

En aquest article repassem la llista d'equips del club, la seva divisió i els membres del cos tècnic per a totes les plantilles federades de base.

Tant en categoria masculina com femenina, aquesta és la composició d'equips per a aquesta temporada, excloent els que ja tenen tractament i secció pròpia al web (Primer Equip, Filial, Juvenil A i Femení A). Les temporades que duen els tècnics estan marcades com temporades seguides en aquell equip concret, podent dur, segons el cas, diverses temporades al club en altres equips:

Cal fer 'clic' amb el ratolí sobre les pestanyes per desplegar el llistat de cada categoria
Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Juvenil B (Preferent)
Entrenador: Jordi Puig (1a temporada, al club 4a)
2n Entrenador: Maxi Bazán i Pau Sánchez (1a temporada, al club 3a)

JB

Juvenil C (Preferent)
Entrenador: Roger Vera (1a temporada, al club 3a)
2n Entrenador: Tom Vandeboek i Manuel Martín (1a temporada, al club 3a i 1a respectivament)

JC

Juvenil D (Segona Divisió)
Entrenador: Juan Manuel (1a temporada)

JD
.

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Cadet A (Divisió d'Honor)
Entrenador: Roger Navarro (1a temporada, al club 6a)
2n Entrenador: Marc Guixens (1a temporada, al club 7a)

CA

Cadet B (Primera Divisió)
Entrenador: Isi Vila (1a temporada, al club 4a)
2n Entrenador: Javi Vila (1a temporada)

CB

Cadet C (Primera Divisió)
Entrenador: Ruben Blanes (2a temporada, al club 2a)
2n Entrenador: Diego Díez (1a temporada)

CC

Cadet D (Segona Divisió)
Entrenador: Marc Alegre (1a temporada, al club 10a)
2n Entrenador: Ricard Alegre (1a temporada, al club 3a)

CD

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Infantil A (Preferent)
Entrenador: Pablo Tramullas (1a temporada, al club 13a)
2n Entrenador: Jordi Borrull i Álvaro López (1a temporada, al club 14a i 11a respectivament)
Delegat: Marc Bernaldo (1a temporada, al club 16a)

IA

Infantil B (Primera Divisió)
Entrenador: Marc Rodríguez (1a temporada, al club 16a)
2n Entrenador: Pablo Tramullas (1a temporada, al club 13a)

IB

Infantil C (Primera Divisió)
Entrenador: Jaume Llavaria (1a temporada, al club 2a)
2n Entrenador: Ruben Iturbiden (1a temporada, al club 2a)

IC

Infantil D (Segona Divisió)
Entrenador: Diego Díez (1a temporada, al club 5a)

ID

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Aleví A (Preferent)
Entrenador: Guillem Josa (1a temporada, al club 19a)
2n Entrenador: Ignasi Gutiérrez (1a temporada, al club 15a)
Ajudant: Guillem Barnils (1a temporada, al club 10a)

AA

Aleví B (Segona Divisió)
Entrenador: Xavi Falcón (1a temporada, al club 16a)
2n Entrenador: Adri Guillen (1a temporada, al club 10a)

AB

Aleví C (Segona Divisió)
Entrenador: Ramon Gatell (1a temporada, al club 20a)
2n Entrenador: Àlex Gutiérrez (1a temporada, al club 10a)

AC

Aleví D (Segona Divisió)
Entrenador: Víctor Vilajosana (1a temporada, al club 8a)
2n Entrenador: Gabriel Serrat i Roger Andreu (1a temporada, al club 3a)

AD

Aleví E (Segona Divisió)
Entrenador: Dani Campamà (1a temporada, al club 6a)
2n Entrenador: Edu Masas (1a temporada, al club 2a)

AE

Aleví F (Segona Divisió)
Entrenador: Ferran Graña (1a temporada, al club 2a)
2n Entrenador:Roberto Carretero (1a temporada)

AF

Aleví G (Tercera Divisió)
Entrenador: Àlex Caldú (1a temporada, al club 16a)
2n Entrenador: Kengo Matsuoka (1a temporada, al club 3a)

AG

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Benjamí A (Primera Divisió)
Entrenador: Arnau Moreno (1a temporada, al club 13a)
2n Entrenador: John Bautista (1a temporada, al club 2a)
Delegat: Jordi Moreno (1a temporada)

BA

Benjamí B (Primera Divisió)
Entrenador: Guille Royo (1a temporada, al club 11a)
2n Entrenador: Àlex Caldú (1a temporada, al club 16a)

BB

Benjamí C (Primera Divisió)
Entrenador: Dani Campamà (1a temporada, al club 6a)

BC

Benjamí D (Segona Divisió)
Entrenador: Víctor Vilajosana (1a temporada, al club 8a)
2n Entrenador: Carlo Vicent (1a temporada, al club 2a)
Delegat: Marc Pujol (1a temporada)

BD

Benjamí E (Segona Divisió)
Entrenador: Xavi Falcón (1a temporada, al club 16a)
2n Entrenador: Àlex Gispert (1a temporada, al club 14a)

BE

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Prebenjamí A (-)
Entrenador: Jan Vergés (1a temporada, al club 14a)
2n Entrenador: Jan Tena (1a temporada, al club 3a)

PBA

Prebenjamí B (-)
Entrenador: Gabriel Serrat (1a temporada, al club 6a)
2n Entrenador: Max Tunsch (1a temporada, al club 5a)

PBB

Prebenjamí C (-)
Entrenadora: Roberto Carretero (1a temporada, al club 7a)
2a Entrenadora: Joan Ventura (1a temporada)
Ajudant: Nico Carretero (1a temporada)

PBC

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Femení B (Preferent Cadet-Juvenil)
Entrenadora: Nany Haces (3a temporada)
2a Entrenadora: Pili Porta (1a temporada)
Ajudant cos tècnic: Judith Acedo (1a temporada)

FB

Femení C (Segona Divisió Cadet-Juvenil)
Entrenador: Robert Garcia (1a temporada)

FC

Femení 7 (Segona Divisió Aleví-Infantil)
Entrenador: Marc Serra (2a temporada)
2n Entrenador: Antonio Berbel (2a temporada)

F7

 

Com a coordinador dels porters i entrenador dels equips de futbol 11 hi figura Àlex López. L'entrenador de porters del Futbol 7 és Èric Ruiz.

 

 

Articles més recents relacionats per etiquetes