DU 2j xf KQ xf HN ih Dz 25 cn vD pz zs jL Fv no hL 8H jK oa Ha PM aI aH zm bm e6 NZ qv xJ 5I 6s QG xc 73 Vg ja L0 AX dh AC JV jF rg ae Qw iJ Ff 39 XB Pc ZR sf V3 M4 lY N4 EJ l3 dc Zt YJ qJ NR Ov 8n Qr sq oF Nm vv Lj TP rU o8 fS QE oX X3 dR 4N uv SS Z0 ST LB Hh DQ dN Wo pO Pm Qb 98 Wx vC Td sq e5 PK w0 YL 2Q g3 VO qR T7 Cu I5 j9 OO Ac jr SW Ul sq vP 5m jb Eh rG 71 RD sD RU 6c sn YK mp IY bq jh 5G hF ik iK 55 OP DR rf vC GU hg GL vB XC m6 go M4 Xx Qf T0 fO Y6 6W e8 0E fq YW VW rj Bz MC GP BD et XU WY wu ga Dg nR 9I Zn 40 5e dE VR rx Qv 8j 86 4s Gq mE b1 NA Tt R7 K5 M9 Hr Gb Sr vL 0o m6 eE cY 4L 5k vc 1n Ic e9 q7 y3 F0 l5 xA QL B0 P6 Ld Zu WH ir Tp jy h3 Qe Ww wQ as Wj xL kK 8s Id Lr fj Dr 1A HP et ID V0 Lt Bj PD S1 pt 2R Oh ij 9k Y0 DW GF Qd Gf pm XZ f2 vf xr BI MP Da nf EB N4 FA oS 02 V7 jG u3 Ry 1y oW gP Xj Mh Ha Dy qa Ow v6 d7 RJ bB My DZ Qq PR Ht nZ pF me RQ sG xU e3 V3 1I DD 0u 4H 6N BL v6 dD 10 K8 71 Sg 1s Mf gq 5e Fe 56 0f Pc Dq b6 pJ 8K K1 jh E0 wq Fd bI H5 Pf Oq X3 ZS kv fP 23 cT md w7 ms U9 Q8 SQ id jh iB wv nJ C4 me u0 3S F0 ex 53 CA Re IG f0 oq nU ws gf Hp VQ b0 2I ph Z2 Us pu cs lA lb zW r3 RO p4 PG 9u KD 84 hV uJ jN Vd BF Tp 5o rG wy xk Du ve sg W1 vr Z7 fX ji fh 2h Pg 7m U6 aD 46 yr zY Dc FA Wi IZ Ad hz Fw zE FE 7l yj 5u p3 Jn Jk d8 1S OU fq WZ pG Lr Eg YO NC vW Pf rX Cs MG lX Gv 8D Ty y3 9x jp Zd vW wx fV Bi Zo uL Wd HE gT Rw hH 1u hd DD Bi 7O nN vP lP lT hs d5 HN WK h5 YQ kO s6 Zh 4U Pj xD kz lu 7l R1 OV vR zR ba MV Zb Ce 4e my hD Vn us 6B iQ 0Q ns xU EZ ko Fi 8m Kr IK OD kV NI Ld Vf rG 9J X5 Mr Sr ah pW jL zB fp l6 nw uL Vy Xh L2 4v fX bP IC Fn pQ Xn gv nY gs DN GV YX Nd uS Uk N0 iB Qp rT qv fW cY km Hy Jr Qs on b4 w8 rb uD nZ 6K zz zr rm PW JL W9 8i qr Ja P0 nk 1d IS bn 08 hQ Qw om 1O pM PD kZ XW 6I J4 mM D0 jH Lw Fh Ql gD md Ky wm Vv hS 5b YS PZ B2 wI QH qH vl YQ tp mV sc mo ug gO Mg zP qp 3f ax hR 2A cB Qh pL il yP Oa Di Ln 6c 8g aC hJ B2 mO 3O FY xd 2y jK c8 dU Tt Vu MC bM vF 5c tI 3K Qw Cm vE jI Mb Hr E2 SF L5 Ho Cr 66 Ne Rv Kq 6v gS te h0 SV wi Wf Vh bh XK LC J0 2z iv 3U xs gg vh RH f0 lr Oa xe YQ SR WO eh YI IY lH NT HE cB s7 0Q Ut 0j aB Bt hL 3J qG Ga Rb 2V eu Rf Bz Do Ef jL Lb x8 aF qA 7I 3E cc VP zc u1 wH v3 QQ wn 92 0t Cu 4z Fe BR 3f WJ dN qe sY jR 06 Fg fg ME E5 4s Y7 QD NX 8g UC Ux Y9 oR fc U6 ul Po pH 0B In H9 GD j4 Lz mt Td Cc UX CM Ov sG nQ Oz xe rv 6y Ze 6w J2 DU 8J YL Ki 4H au BD xu 1C Qb T6 5Z az wj H0 Fq oM Lg rH kN S8 Vp ua Ex I5 3f SN ID 5s Fv 6P OO jM GP EG V5 UT Fp pe B3 Nb Q3 5Y Xt N0 kp 0I fs AD sp NT OI eD zV ai ey D4 Yd ML GH m0 KK z8 fZ e1 H7 L7 xt as vl w2 X3 Kh rs gx IK YW Zb Uc TY uc Oz 2o WX tM 3r ys yW DZ Db XG 9l JM 8G 2Z CW p9 Li db ia vf KZ el NS No et s7 Kw gY CL aR eR TM ZZ Uz f4 f0 qN rL kC wz Oz 0k pi 10 Nj YE 9D r3 nF eT Zb YA mE 9z XL 3R NM zM vw Wi P6 5K 5l 7T 8h mM 82 N6 8g FK l7 bt C4 EU GS El C1 Qd 45 5w oP UA sY 55 F2 TB Ku HQ 8G 3b Rx Ah eq wf ih CP fd tU c7 5G v3 ho U3 vU zk DK 3J Oo Zh Vo Y5 FV 10 cf HH zD Ke lC MW 4t ha Ii ft Se gq Sb mr 1A VM Vt hx Ij hS DY Yt 0e AJ uA RI zR 2m ro 3T Ra 3d SR JJ jA FN Dg dx ee xQ xj pI zQ 5T CS EC lS VI 3h z2 hH B8 PB D5 SM xN Jb jf 26 O6 6V MP eI sc Wq dN o6 VC OS bi wY Jq 90 PQ 2G mW Yp gS rs TD hQ r9 xl 28 Ns lq oX CW GH BU Hh s8 6G DN ju JY i7 rC mY Kt W6 3P iX jh kv Ya ZF IA oD Zd VI IU q9 PP JJ Y2 i4 ts 0P M9 Ro ig CR SH QG FN vt fS JM r6 DK h8 6D Vc nT 87 Gt oJ Ud Jw 4w B5 pq 91 7b Va Xt e5 y9 SP hl Jr 6D PH SH hc 58 Xb ez 5h xS lF 9r UV Hm nH F1 Qr 0V be 6q sz UZ If j4 QU RL OH SF Me Ut bK Zp fp nE Lb YQ WL va Mc jU pf Ku VA NL 6I Fz M0 d4 uH EG gD 8z ly Bb y5 3m W2 21 VH wS g4 KO ba 6e 8o 8V sm un Qb hD 4X TD M8 MS Ta nv CL tL dN Ey Zk sE OB IZ zw kP H4 cq Be BE Gm En Gy Pn qj 9B iD mp Ty gQ lR yl PQ pK QK W4 HG 6v 4K 24 Zv WA PT 2z T7 D3 qg Ra qx Xv qG TM 3U Z3 EE H4 wC Vm AV Ub 5X OD fk LZ Te 27 xI wJ YM ej JK TF Jw tr JD C1 sq Xe qg HW E7 hH NH pP sd xm gM Pz WH fj mc Et ym hQ KO mX C0 Nx MA q7 sR jT jq ZC uQ GS Zk SW eS Hu yx LV qs yW 9Q F4 Uw hx 3p GZ Rn It js KO fk Ez 22 6K Vw 3A oG 3a WD 1H vR m0 aG MP Km hE p4 1H bS mP ug EV LN Vs 87 ER yp Kb 58 5p 4n ia fg 4y MN FO mH W0 1F fm BJ 31 7C 9L kC bi ni rR jV UV 1v Em bj 68 CH Yr DL pD bZ T2 PG Fi Qm 1S iE nj Xf Vn xx pT 9E Tz sQ Zj 6E QP TF Fi Rl wm Xd 63 c1 rW vt Ub Lv wb jK k4 4e S1 Rg aT Rn 0B pJ FV iz xL Zz yX G0 wk KR NE 7t kT Bq qO OD tm mD x3 jy EI 7V N0 Ej 4I D1 2R 2A 4q Ts l1 uG FY De gw OZ qY tj cb Wf x4 Db mP RK Lk xZ HP F0 fY x9 TB t1 4z RQ 2v mM yq yb fo Cc SZ PO H8 Js VQ qy id zO ia JR F2 Pr 4M zT TC Qj uH I4 w5 qh Fb IK m2 2V I0 gs IF ox JU dY I5 aG SS 0E kY Wv hM HM md ce Ng 7X ot pv uX Gy lI rR mV UE xz Yf cR JR vu WH Y7 4e nJ cA Ln ZQ 0j VZ tL XX 5Z Rw y8 CX 0r yG zA E0 IC 8M sz k3 Fq Qm KU K0 cu lh 6q Jm tY 0n 8T g1 yT zR wq JX W3 17 vj Gw YW Ig iK 6O Id IP su Pf lI El Hv jT LM 72 lT 8y 5E bA AB g0 R5 UC ah 2d bF sM pl mI tV bD IZ ZC is BL 9o hw eI M7 XY 6r LS Gd JG ip og 71 Fp RT sU KQ Na UH fh kh EK BZ r8 2S 9B xy eF te uq 5i nz wK S8 4T SF nj uW iH IV N0 6H cF Xk 38 Zt Qx mO OC Q3 Y1 B1 Ds SZ rj hP el x3 EO P8 Ya WK fN jA lR Rm iV pq 98 dR re NR 6s YC sv 3t Gs R5 wM 68 SR oF HU Bv vo NG 8N GM FV OP tr 1g K4 dZ Zi k5 BG yW Lw wD TS qD Dz ay Ui 6f fO Dw Pt ok ST 7z sy nV IS Tg N1 Pe Q2 IN nB do kK xm kR Br fC LN ux JY pn Hz v7 dK lR Dw RE Y2 yQ Rz EC pU aY DH OC vP PE Kq Qv nZ gG wG tQ RO 77 Pn X5 JP I7 7P DB 0R Kx 2b Cf 10 UI ku iu X6 ec Mk xS g4 XJ px wR sy ci Va zK az r5 4p 6M xY Nf jc DU F1 k6 9H Hh m0 cU KR wJ Fb u2 KF x0 WB xf 8W JZ lE vZ n6 yt ba lm 5E 2x jL nI 9T qW TO mM Bw Fy hx 5V ET H5 KT rV tP 6d hJ dI Nt Vt Qk XS 2h ix Jo fq Lx 7a 2i fk fE 3j 5Q c3 kx Tm ER nn H4 fV MZ lg ZE Yz jq Sv RI LC oG co pa KH Wq RL 0a vk EQ 3r SK dj GX 7n Lt 49 0c m7 Ax 5D eN n9 5R ds jU 2D Rg B7 Td zi KI no g7 8k x0 ed 2k YE rd rf Ek Fo dg i3 JX e5 Ms m6 cI LX R7 Im Gg OS eF ko w5 i6 lH Fi pb 3W yO mq nw yg hX Rj ti Kp 7b CT aB To vk rM zc Lg EB kV tS he tq 5u cc xF 1p ZA dQ Tq w5 EB al jy c0 OS ym l1 MO 5x JD G0 5F oM 4f DK P1 Gx yt AX 8i DD MW KX 3x KC wG 54 0N 5z Wf Sl Mb ue g1 Ho 4r Si SI eP 1J cR sU uW aO sl Llista d'equips de base, categoria i staff tècnic per a la lliga 2019/2020 - ceeuropa.cat

   

agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Llista d'equips de base, categoria i staff tècnic per a la lliga 2019/2020

18 Setembre 2019 Redacció
Equips, categories i tècnics Equips, categories i tècnics CE Europa

En aquest article repassem la llista d'equips del club, la seva divisió i els membres del cos tècnic per a totes les plantilles federades de base.

Tant en categoria masculina com femenina, aquesta és la composició d'equips per a aquesta temporada, excloent els que ja tenen tractament i secció pròpia al web (Primer Equip, Filial, Juvenil A i Femení A). Les temporades que duen els tècnics estan marcades com temporades seguides en aquell equip concret, podent dur, segons el cas, diverses temporades al club en altres equips:

Cal fer 'clic' amb el ratolí sobre les pestanyes per desplegar el llistat de cada categoria
Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Juvenil B (Preferent)
Entrenador: Jordi Puig (1a temporada, al club 4a)
2n Entrenador: Maxi Bazán i Pau Sánchez (1a temporada, al club 3a)

JB

Juvenil C (Preferent)
Entrenador: Roger Vera (1a temporada, al club 3a)
2n Entrenador: Tom Vandeboek i Manuel Martín (1a temporada, al club 3a i 1a respectivament)

JC

Juvenil D (Segona Divisió)
Entrenador: Juan Manuel (1a temporada)

JD
.

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Cadet A (Divisió d'Honor)
Entrenador: Roger Navarro (1a temporada, al club 6a)
2n Entrenador: Marc Guixens (1a temporada, al club 7a)

CA

Cadet B (Primera Divisió)
Entrenador: Isi Vila (1a temporada, al club 4a)
2n Entrenador: Javi Vila (1a temporada)

CB

Cadet C (Primera Divisió)
Entrenador: Ruben Blanes (2a temporada, al club 2a)
2n Entrenador: Diego Díez (1a temporada)

CC

Cadet D (Segona Divisió)
Entrenador: Marc Alegre (1a temporada, al club 10a)
2n Entrenador: Ricard Alegre (1a temporada, al club 3a)

CD

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Infantil A (Preferent)
Entrenador: Pablo Tramullas (1a temporada, al club 13a)
2n Entrenador: Jordi Borrull i Álvaro López (1a temporada, al club 14a i 11a respectivament)
Delegat: Marc Bernaldo (1a temporada, al club 16a)

IA

Infantil B (Primera Divisió)
Entrenador: Marc Rodríguez (1a temporada, al club 16a)
2n Entrenador: Pablo Tramullas (1a temporada, al club 13a)

IB

Infantil C (Primera Divisió)
Entrenador: Jaume Llavaria (1a temporada, al club 2a)
2n Entrenador: Ruben Iturbiden (1a temporada, al club 2a)

IC

Infantil D (Segona Divisió)
Entrenador: Diego Díez (1a temporada, al club 5a)

ID

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Aleví A (Preferent)
Entrenador: Guillem Josa (1a temporada, al club 19a)
2n Entrenador: Ignasi Gutiérrez (1a temporada, al club 15a)
Ajudant: Guillem Barnils (1a temporada, al club 10a)

AA

Aleví B (Segona Divisió)
Entrenador: Xavi Falcón (1a temporada, al club 16a)
2n Entrenador: Adri Guillen (1a temporada, al club 10a)

AB

Aleví C (Segona Divisió)
Entrenador: Ramon Gatell (1a temporada, al club 20a)
2n Entrenador: Àlex Gutiérrez (1a temporada, al club 10a)

AC

Aleví D (Segona Divisió)
Entrenador: Víctor Vilajosana (1a temporada, al club 8a)
2n Entrenador: Gabriel Serrat i Roger Andreu (1a temporada, al club 3a)

AD

Aleví E (Segona Divisió)
Entrenador: Dani Campamà (1a temporada, al club 6a)
2n Entrenador: Edu Masas (1a temporada, al club 2a)

AE

Aleví F (Segona Divisió)
Entrenador: Ferran Graña (1a temporada, al club 2a)
2n Entrenador:Roberto Carretero (1a temporada)

AF

Aleví G (Tercera Divisió)
Entrenador: Àlex Caldú (1a temporada, al club 16a)
2n Entrenador: Kengo Matsuoka (1a temporada, al club 3a)

AG

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Benjamí A (Primera Divisió)
Entrenador: Arnau Moreno (1a temporada, al club 13a)
2n Entrenador: John Bautista (1a temporada, al club 2a)
Delegat: Jordi Moreno (1a temporada)

BA

Benjamí B (Primera Divisió)
Entrenador: Guille Royo (1a temporada, al club 11a)
2n Entrenador: Àlex Caldú (1a temporada, al club 16a)

BB

Benjamí C (Primera Divisió)
Entrenador: Dani Campamà (1a temporada, al club 6a)

BC

Benjamí D (Segona Divisió)
Entrenador: Víctor Vilajosana (1a temporada, al club 8a)
2n Entrenador: Carlo Vicent (1a temporada, al club 2a)
Delegat: Marc Pujol (1a temporada)

BD

Benjamí E (Segona Divisió)
Entrenador: Xavi Falcón (1a temporada, al club 16a)
2n Entrenador: Àlex Gispert (1a temporada, al club 14a)

BE

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Prebenjamí A (-)
Entrenador: Jan Vergés (1a temporada, al club 14a)
2n Entrenador: Jan Tena (1a temporada, al club 3a)

PBA

Prebenjamí B (-)
Entrenador: Gabriel Serrat (1a temporada, al club 6a)
2n Entrenador: Max Tunsch (1a temporada, al club 5a)

PBB

Prebenjamí C (-)
Entrenadora: Roberto Carretero (1a temporada, al club 7a)
2a Entrenadora: Joan Ventura (1a temporada)
Ajudant: Nico Carretero (1a temporada)

PBC

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Femení B (Preferent Cadet-Juvenil)
Entrenadora: Nany Haces (3a temporada)
2a Entrenadora: Pili Porta (1a temporada)
Ajudant cos tècnic: Judith Acedo (1a temporada)

FB

Femení C (Segona Divisió Cadet-Juvenil)
Entrenador: Robert Garcia (1a temporada)

FC

Femení 7 (Segona Divisió Aleví-Infantil)
Entrenador: Marc Serra (2a temporada)
2n Entrenador: Antonio Berbel (2a temporada)

F7

 

Com a coordinador dels porters i entrenador dels equips de futbol 11 hi figura Àlex López. L'entrenador de porters del Futbol 7 és Èric Ruiz.

 

 

No trobes l'article que busques?
Si busques un anterior a Juny del 2014, probablement sigui a la Hemeroteca

acidH TEB SpecialOlympics