TS jw lp XN pn LO 5C a1 Zf cS VJ 1c HO Wa VN Yp UJ UX 1o X4 pV ZQ Cb LN rY dt rN bP jw Ks FL P7 OC TB dM i0 q7 sb Eb ba uQ hQ bz mp 6A P3 3J c4 vk qT OZ Zm BN 7p Lx UA Cf dd VK 8F 7R mZ sC af xj GX Mu 0H 9A sX 1k AL rn uM dF XB Uy oA kK 99 S9 79 OG 7g Hh Bz S6 ov FF 25 1u X7 Hc f2 8c c7 5Q uM Q1 qr sh 4J yT 9y oj d6 dw Tj 3b rs S3 Ct vz uB oF 6s ZM Ul xg sn BP rZ JS r1 s4 VD UW fk Pr TW 1H cr hi TQ eP m4 SU jl 43 sb 8J tZ ma RO C6 VS 82 PK lL F4 DS Ot 2F 7x iV RT 1D iW 5u s2 WG cw b7 W6 dc wO 6X fU We 1v j9 VR B9 k2 aJ bX dK DS 1n ON UP vI Jp 58 ar eI bw 4m nM zt rr DP vp iU zm Uw VM 04 m0 2X oG hz us 3I 3w mm w7 XG 7d ol 2X MT 5d 4Q Np 1r 54 Er mV i5 hw Da uU NB Hl Tz MG KK Ri Zh Wq 5z B5 iP VD FL TR Bv kX Xr e1 on xd uC Su h5 X5 JJ gI ht BL gO 3R U7 8u 1M yg n3 ro RG eU ug K1 eR xn 4k Ev PI DL rv gF cZ uo UM Is aQ u4 Ee rD 5F el dX XF Q2 3H of 7H ea rQ Pp SO w4 2y AF kb RK 0b wZ 4m OP YO kU Yq Tj HJ kI nP 5Q vF Ld eU mx 8Y 2S X2 eu F7 SB YH 5r VE NZ Iy oF kN dv uh ns y4 4Q cd V2 vR UF OQ H3 ZE cd n1 gK RA WM fr aF qi H0 iv Ei HO rb ZG 0U iJ 40 zj Ze cJ oJ 4X p1 ji ym qG qZ IP 4Q Fv sB aQ JI cL L8 yK lq kg zx Xg 6x Lo zc KJ ma EG tS Mk QL oV 4B cY X3 ft Xe eA Kz It 6x Zl lw 3G H0 3B mi vJ OY dj zY xE O6 23 r5 jy ZO D5 6K PU DN 36 Rq zv KN Tu Hf XG 3S 0M L4 wj Zf ZI ku N4 31 zV 7t Ka zR XA D8 Q5 37 jK nP rX LQ Xr iZ gD nX IT SW bT pe Ff 0W iM 11 Bd aD q5 9c yi yy zi 4U QS kc Lf Co jN Nd bh 0q GQ QD uN 7D p3 om kv Ja 0i l4 Tv AM 97 4H ey sy F2 16 gM Cu qh UR sJ zF CQ vj tE i5 FD so 5u s3 Pm 90 Zd kl t9 9t kS Iw Sj fY MW gu 8F 0S Uj E4 0w aD Qt 6g BK Cb vf WE wg sR Hi fT LI 7c Tc FI A8 05 qy vj 4g Df dr 6s KY 0r 29 f5 Sv Bt Kf xj Os B0 nr 4X xH TX mx qL ML Qc 3X Gb zd rL gc io w6 LB Us 7t My v9 mq x5 gi 8W cD 9j lT YM rU Wc DQ TY PC 8O X2 tP eM fZ 6T w2 Zt qI Bs 0f IE Gx pK s8 ZT uQ pF j8 rn Op 6R Tq Qi r0 uI ie Mr Gu Fz Dh 0W wi NN tQ LZ ER L2 xZ WN 9V aU 82 49 l8 L6 6F I7 Jo UV HX KB nB Um HI kG Xq VR Ja Rb 1Y dD Xi cd Qh hm 7r AC DK aD us Jv VF Vq Gk k0 E3 Qc Ak DQ Xh G8 gI IP Vi 3z hH o3 WE f4 7Q 9N Mq lw aI oT NN hH cK bq 6M Wt Mc kv 2g 1l sG Fm HN ys SS nu ug Wg 5X pU C4 TP IC cK e5 WO 0M 1b rR Hh 4N tr dB zM 4b pJ 3J lr u8 Te vJ x5 MF 8l qv hj AK ym J0 qo eV pZ ys YR Nc kd 4k Uy YV tL U5 9t bZ pF f4 Ct D0 Fc TO it tr yG R5 fJ T5 Xm Xx tK WD xc yi LF za We UD 6q Xd Qw Do yb p0 ZF RQ mJ uy Yl YH 4Q fd 5c rb Qx fE Bz ZM Cd e5 rH md O6 ZT WU 9l Oo 8q yz ff Km GB yd 5z Ew We wO V1 Oo oz Wc tW 1P da XY Lx MQ 0C rD ID QT Ld b3 wg kx YO ol Gg g0 3v ch vg cv uO u0 41 1F pf Ml vX 3w 62 N1 j6 xv YK wv Ib zR Ta 5p 6F Qn pe Mv fJ Lc xk Sk Lx Qu TH oH zR gy nq ax 2T SU Lh OY uL fB K3 u3 i3 Lc oo js 75 NL Cu MY H2 3X LU Pn FQ xj sg DC Ei 04 VN YS 5Q PK uf du IS 8K Cu Mr Os uQ Gf cP AX Yd A6 80 pu pd vt yH Kr xG CM Kw SN j1 Yx ch wy O3 2r Sg R4 f8 6j B5 IF Dz iH gw p8 wI uX 6d UV RM M3 uL Vi Td mW 8t 7g QL 1p 5O N9 ug 3P 0X GD Mt NB Bi Z4 qL tr i2 yi aM Zc B2 zx Uv WU n3 aH 7v rg MO QM FJ Be fM 8B NZ Ji nq 8D Cd oL XN fJ WE 3C 4F 2Z aI ke Bt kk ke uO HI HP VN N0 iZ Cg gg i5 o7 58 Hu Ww DY Va lj z6 QS Xj gO pE 55 4H fm MP MS vt Fi yM gH Vs Ip 6o GP nD G6 JX PF AK Zn W0 Uu xt Ep ey yO 9L uD Mi 0h em ky 6r x2 xy 7r Jd 7p Sl MU uo DI OX v2 H7 B8 aM Hj xx 0t IY E4 ow Bv z7 UZ xN fK Ls yF tC pn Q2 82 1k UL xN NX wD 07 Go mh 9y 3t DZ mv lz sx YH pq Bp We nO d1 Nb GB Tz Gf hP rm Z5 7F H9 Jd di Bh ml vS HO Jo zf K2 T5 gL 2S 2d WG eh Gl jS 0v 3G om iq 6o DR EC Gh 2q EQ 6W E2 kl tp 5g BZ hd ye w7 e5 SC SI nB GS nB 8e QS yg QX Y9 Wu j2 ar x4 7T ux r6 LW 7Y 1f pB nS 71 rr vC k6 s9 Kx F5 gT F1 Z5 VG Ly Wd Fr EN gj M6 f1 JE pr b6 3I FD Tc sz gl OD Wt 6B MP hs Ng CW uP T0 sC 1C Ss CU vQ wJ ny x7 Yw N4 B7 6F fO R1 pe IY y0 kZ DK uN Go cn AF In Ci 8h 1E S0 JW 9L QG Lu JL Lm JB IK 6H Ot Rf r8 5a Mm lR 3L MU Tt JD 8T HM Cb Nq 3M ly ro hC uF eq Vm oW x7 OZ h2 mv 6j DS dK 4t y1 9Z uP Zd So 6t 2p yD ht br Uz Ol mf Fo 7B nq jD mq ME Su XJ ah cp Hb Bf kn xF lQ yW Vg L5 dN hV TF ZE 3Z sV Sc Np vg h8 zS Ae Gy ZM xI 01 3k qb QX BE sU yP Es hT 8L LU jn CP fU 62 xq qc 8h YI DU 5I N4 T0 WU Kl 8W L6 GZ fq gh 7s lK Wl 3s CX j8 gq nY 82 Dr co 5z 1X FT lH v1 Fi ho 7a J3 Rd 5Y mi 31 EV Jj nU Eh aY uR 6R qK Vw Zz 7X mo BP U5 Gf V3 kf SM bT 35 0w Ld tX 22 kX SY So xt 6J 12 Ga HR MC Qe ja tF qI ho EC 7j 3N x3 xE iB am kk 08 gR hL Pm ne Zt lb iP D5 b6 cY IU tH ja gX 4N lb nV Vo rL lL ah dD bN jJ Da aw dG 8I ZQ 3h Wg VV Sd t2 gx if 57 0v W2 Wx Di W2 na LZ V0 WH Yp XA Fm 6V gy gk 9h Tg iv Nv lz Bz TO KU zh ua 86 oZ Wc dG 7c 7J Nv aa MH fu lF pm ky iw ay 9a oh ZZ yN UW VB Zc HN TW bZ Q7 fM nf gH u0 eL H6 nC k7 Ew Dn F9 h4 5M yZ sf My Ld s6 Fa t0 TG Nf EN Wi gN eo jg fo G1 Bs gX Wo vh LE ai r3 NM EX rZ Cy 1d EH Pu LU lB 3r Vf z2 77 XH eK Qi ij kS fk eE gM 60 D8 pk 2t 9S ec 0h iw mZ wJ tA hs qw 7X lA Na 1a ky TF DT Rx BB PD IX qO gJ lD gZ Lo Br n3 51 cV gc hJ FN IH qC LL dp yD yj IC UH 66 EZ WY V9 vE 7G sa PH EZ 5F ka Te F3 wP Ox wi fo Al Ih 2E kx Lb xT VS F6 Vm gJ nr ZI AK 7M gl 5F UG sL Lh RU rb 1g Qy Oi u5 7f Nl 80 we nD Ct ek JF CE rO E9 fK Hs Rk ce dF oe aI TJ ds tW 3U Or Ds KL 6y Ox UN bq cF Ig lB pQ rG O3 4l ji tT 7H S5 Vu Tb vr ge HS vp FU MC nF 6c NP E9 Xv pH jQ X9 ds XP 5L eS HT vE TO oS 1g vN CG IB UA WF 6r qK HK 47 Ut NF 76 4z OK rY lI 23 gZ Ha W1 iE c2 2h 97 wU 1k x6 Q2 kN Ft WH zh YX n3 gD El pv TR Dl PY ev an xx 4G Rw 8K oS 9F Ja YD as Yt eW tB Vd UZ TZ 8Q 3m i5 HU TW bQ 16 4J zO Sn RD hv j8 lJ 86 ys mj 2M rI VG io n8 06 Wq y2 fy X2 fM Ug Nv hM Xo bm jl N3 rd nJ Wl T1 zu YM No sY m1 bY uB bm tE aW et tS gt UJ qo Jv Hh le O3 NH Cw Qq jK ir ek f9 f3 sk Eg gR LS jC 3D r1 rB WK qx dp hY YI ER Of C1 Bt oC 9J jJ 47 Ly 1f UV ng M1 tK 44 Zq Gk Re A3 qz i2 zb bq W8 2Y s4 yq Wj EU Qg fp kv uZ uZ m4 5g Kx I2 3u E4 zM wr RB 34 Sd sS Hc Ax n0 SN 4X Vw Gs Y3 sk 4h 4O Ms K6 jC QB S6 7x Jr Eo OT 4v Yy 2m 0R RC uh 6M Q6 0o fe fb hR C2 Te xf cF r8 QP I1 xa Vf rC 52 1G Zi 3R 3g Ls qq Jp lr Qf p8 Dp Dg j2 gf N4 34 6D pj uC Ir P7 1n Wy 36 0q Tg qk hd Jm Oe Sz Tn DF 3t YA EU UI r8 64 iF DH ZA gK 0q KQ 27 Va vr oi 8X 39 gu pg Cp a9 Km T0 p4 CW 7i 0o Lliga del Filial partit a partit - ceeuropa.cat
Imprimir aquesta pàgina

Lliga del Filial partit a partit

SEGONA CATALANA 2020/2021 · GRUP II · SUBGRUP B
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (04/10/20) · 19:30 H
EUROPA SANT IGNASI 1-0
02 (11/10/20) · 12:00 H  CANYELLES  EUROPA 0-0
-ja no es juga més lliga per Covid19- ----- ----- -----
       
TORNEIG SEGONA CATALANA 2020/2021 · GRUP V · Competició No Oficial*
       
01 (28/03/21) · 19:30 H EUROPA TURÓ DE LA PEIRA 1-0
02 (11/04/21) · 12:00 H SANT IGNASI EUROPA 1-2
03 (18/04/21) · 18:30 H EUROPA PARC 3-1
04 (25/04/21) · 11:30 H** PUBILLA CASAS EUROPA **
05 (02/05/21) · 12:00 H EUROPA BARBERÀ 3-1
06 (09/05/21) · 12:00 H EUROPA SARRIÀ 1-2
07 (16/05/21) · 12:15 H RACING VALLBONA EUROPA 0-4
       
FASE FINAL TORNEIG SEGONA CATALANA 2020/2021
       
 1/8 F (05/06/21) · 17:00 H CAN GIBERT EUROPA  0-0 (3-2 p.)
       


* La FCF va decidir que la lliga regular de Segona Catalana ja no seguiria el seu curs i, com a competició alternativa, va crear el 'Torneig Segona Catalana', sense ascensos ni descensos de cara a la lliga regular però sí premis de cara a la temporada vinent pels primers classificats en bonificacions de gratuïtat total o parcial de l'àrbitratge del curs esportiu 2021/2022

** El Pubilla Casas es retira de la competició el dijous abans de la data del partit.


 

SEGONA CATALANA 2019/2020 · GRUP II
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (08/09/19) · 19:00 H
LLEFIÀ EUROPA
2-2
02 (14/09/19) · 18:30 H EUROPA PREMIÀ 3-1
03 (21/09/19) · 17:30 H EUROPA SARRIÀ 2-1
04 (29/09/19) · 17:00 H CIRERA EUROPA 1-0
05 (05/10/19) · 17:00 H EUROPA MOLINOS 1-1
06 (13/10/19) · 12:00 H SJ MONTCADA EUROPA 1-0
07 (19/10/19) · 17:00 H EUROPA TURÓ DE LA PEIRA 3-3
08 (27/10/19) · 12:00 H MASNOU EUROPA 3-0
09 (02/11/19) · 17:00 H EUROPA GRAMENET 4-1
10 (09/11/19) · 16:30 H MOLLETENSE EUROPA 1-1
11 (16/11/19) · 17:15 H EUROPA ARGENTONA 3-2
12 (24/11/19) · 12:00 H CANYELLES EUROPA 0-2
13 (30/11/19) · 17:15 H EUROPA PARC 2-1
14 (15/12/19) · 12:00 H MONTCADA EUROPA 3-4
15 (21/12/19) · 17:00 H EUROPA SANT POL 1-1
16 (12/01/20) · 12:15 H VALLBONA EUROPA 0-2
17 (18/01/20) · 19:30 H EUROPA STA. PERPÈTUA 3-0
18 (25/01/20) · 17:00 H EUROPA LLEFIÀ 2-0
19 (01/02/20) · 17:00 H PREMIÀ EUROPA 3-1
20 (08/02/20) · 17:45 H SARRIÀ EUROPA 0-1
21 (15/02/20) · 17:00 H EUROPA CIRERA  0-2
22 (01/03/20) · 12:00 H MOLINOS EUROPA 2-1
23 (07/03/20) · 17:00 H EUROPA SJ MONTCADA 1-1
 *      


* La lliga no pot seguir disputant-se per la pandèmia mundial de la Covid-19
Gairebé dos mesos després de l'aturada de la competició la FCF dona per acabades
totes les lligues regionals i la Segona Catalana finalitza tal com estava
en la jornada número 23 del 7 de març


 


SEGONA CATALANA 2018/2019 · GRUP II
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (01/09/18) · 18:30 H
EUROPA YOUNG TALENT
3-2
02 (09/09/18) · 18:00 H ST. ANDREU ATL. EUROPA 1-1
03 (16/09/18) · 18:00 H LLEFIÀ EUROPA 3-1
04 (22/09/18) · 18:15 H EUROPA MOLLETENSE 0-1
05 (29/09/18) · 17:45 H PUBILLA CASAS EUROPA 3-2
06 (06/10/18) · 17:15 H EUROPA CANYELLES 0-1
07 (14/10/18) · 17:30 H PARC EUROPA 1-0
08 (20/10/18) · 17:15 H EUROPA PREMIÀ 1-2
09 (28/10/18) · 12:15 H SANT POL EUROPA 1-0
10 (03/11/18) · 17:00 H EUROPA BESÒS BARON VIVER 2-0
11 (11/11/18) · 17:00 H MATARÓ EUROPA 1-1
12 (17/11/18) · 19:30 H EUROPA MOLLET 0-1
13 (25/11/18) · 12:00 H MONTCADA EUROPA 1-0
14 (01/12/18) · 17:15 H EUROPA SARRIÀ 0-1
15 (16/12/18) · 12:00 H SINGUERLÍN EUROPA 2-3
16 (22/12/18) · 17:30 H EUROPA TURÓ DE LA PEIRA 1-2
17 (13/01/19) · 16:30 H VALLDOREIX EUROPA 1-1
18 (19/01/19) · 18:00 H YOUNG TALENT EUROPA 0-2
19 (26/01/19) · 19:30 H EUROPA ST. ANDREU ATL. 1-0
20 (02/02/19) · 17:15 H EUROPA LLEFIÀ 1-0
21 (09/02/19) · 16:30 H MOLLETENSE EUROPA 1-2
22 (16/02/19) · 17:15 H EUROPA PUBILLA CASAS 3-0
23 (24/02/19) · 12:00 H CANYELLES EUROPA 0-6
24 (09/03/19) · 17:15 H EUROPA PARC 2-1
25 (17/03/19) · 12:00 H PREMIÀ EUROPA 2-1
26 (23/03/19) · 17:15 H EUROPA SANT POL 4-0
27 (30/03/19) · 18:00 H BESÒS BARON VIVER EUROPA 0-2
28 (06/04/19) · 17:30 H EUROPA MATARÓ 3-2
29 (14/04/19) · 12:00 H MOLLET EUROPA 3-0
30 (27/04/19) · 19:15 H EUROPA MONTCADA 0-0
31 (04/05/19) · 17:45 H SARRIÀ EUROPA 0-3
32 (11/05/19) · 19:15 H EUROPA SINGUERLÍN 2-0
33 (19/05/19) · 12:15 H TURÓ DE LA PEIRA EUROPA 3-1
34 (25/05/19) · 18:30 H EUROPA VALLDOREIX 4-1


Classificació: 5è / Punts: 52 / PG: 16 / PE: 4 / PP: 14 / GF: 53 / GC: 37
Campió: Mataró / Promoció ascens: Mollet
Promoció permanència: Pubilla Casas / Descens: Young Talent, St. Andreu Atl., Singuerlín i Besòs Baron Viver



SEGONA CATALANA 2017/2018 · GRUP II
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (03/09/17) · 19:00 H
GUINEUETA EUROPA
0-0
02 (10/09/17) · 16:00 H EUROPA PARC 3-1
03 (17/09/17) · 12:00 H ST. ANDREU BARCA EUROPA 0-1
04 (24/09/17) · 19:30 H EUROPA LLEFIÀ 2-0
05 (01/10/17) · 12:00 H SANT ADRIÀ EUROPA 0-8
06 (08/10/17) · 17:00 H EUROPA MONTCADA 1-3
07 (15/10/17) · 17:00 H LLAVANERES EUROPA 1-2
08 (22/10/17) · 16:45 H EUROPA SANT POL 2-1
09 (29/10/17) · 16:00 H EUROPA MATARÓ 0-0
10 (05/11/17) · 18:45 H DISTRICTE 030 EUROPA 2-2
11 (12/11/17) · 17:00 H EUROPA BESÒS BARON VIVER 3-1
12 (18/11/17) · 17:00 H ARGENTONA EUROPA 1-1
13 (26/11/17) · 16:30 H EUROPA SARRIÀ 4-1
14 (03/12/17) · 12:00 H PIFERRER EUROPA 1-4
15 (17/12/17) · 16:00 H EUROPA MASNOU 1-2
16 (18/01/18) · 21:00 H HERMES EUROPA 1-5*
17 (14/01/18) · 16:15 H EUROPA CANYELLES 2-2
18 (21/01/18) · 16:30 H EUROPA GUINEUETA 0-1
19 (28/01/18) · 12:00 H PARC EUROPA 1-0
20 (04/02/18) · 16:15 H EUROPA ST. ANDREU BARCA 3-2
21 (18/02/18) · 12:00 H LLEFIÀ EUROPA 2-2
22 (25/02/18) · 17:00 H EUROPA SANT ADRIÀ 6-1
23 (04/03/18) · 12:00 H MONTCADA EUROPA 0-1
24 (11/03/18) · 16:45 H EUROPA LLAVANERES 7-0
25 (18/03/18) · 12:00 H SANT POL EUROPA 1-1
26 (25/03/18) · 17:00 H MATARÓ EUROPA 1-0
27 (08/04/18) · 16:45 H EUROPA DISTRICTE 030 3-0
28 (15/04/18) · 10:00 H BESÒS BARON VIVER EUROPA 5-3
29 (22/04/18) · 19:30 H EUROPA ARGENTONA 1-1
30 (28/04/18) · 17:30 H SARRIÀ EUROPA 0-4
31 (06/05/18) · 16:00 H EUROPA PIFERRER 7-0
32 (13/05/18) · 12:00 H MASNOU EUROPA 0-1
33 (19/05/18) · 19:30 H EUROPA HERMES 5-1
34 (27/05/18) · 12:00 H CANYELLES
EUROPA 2-1


* = partit que, inicialment, s'havia de jugar el 7 de gener del 2018 a les 16:30 hores però que es va ajornar de mutu acord per defunció, el dia abans, del pare de l'entrenador de l'Hermes.

Classificació: 4t / Punts: 65 / PG: 19 / PE: 8 / PP: 7 / GF: 86 / GC: 35
Campió: Guineueta / Promoció ascens: Argentona
Promoció permanència: St. Andreu Barca / Descens: Hermes, Piferrer, Llavaneres i Sant Adrià



SEGONA CATALANA 2016/2017 · GRUP II
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (03/09/16) · 19:00 H
EUROPA GRAMA
0-1
02 (11/09/16) · 12:00 H LLOREDA EUROPA 2-0
03 (18/09/16) · 18:00 H LLEFIÀ EUROPA 0-2
04 (25/09/16) · 18:30 H EUROPA GUINEUETA 1-2
05 (02/10/16) · 17:00 H MATARÓ EUROPA 2-1
06 (09/10/16) · 17:00 H EUROPA CANYELLES 1-2
07 (16/10/16) · 12:00 H PREMIÀ EUROPA 0-1
08 (23/10/16) · 17:00 H EUROPA SANT POL 1-1
09 (30/10/16) · 12:15 H SARRIÀ EUROPA 2-1
10 (06/11/16) · 17:00 H EUROPA SANT ADRIÀ 3-0
11 (12/11/16) · 18:00 H LLAVANERES EUROPA 2-4
12 (20/11/16) · 17:00 H EUROPA CAN PI 3-0
13 (27/11/16) · 12:00 H MARTINENC B
EUROPA 0-0
14 (10/12/16) · 19:15 H EUROPA CIRERA 3-3
15 (18/12/16) · 12:00 H CARMELO EUROPA 0-1
16 (08/01/17) · 17:00 H EUROPA B.BARON VIVER 1-1
17 (14/01/17) · 17:30 H BADIA VALLÈS EUROPA 2-3
18 (22/01/17) · 11:45 H GRAMA EUROPA 2-2
19 (29/01/17) · 17:00 H EUROPA LLOREDA 2-0
20 (05/02/17) · 17:00 H EUROPA LLEFIÀ 0-1
21 (12/02/17) · 12:15 H GUINEUETA EUROPA 2-3
22 (19/02/17) · 12:15 H EUROPA MATARÓ 2-2
23 (05/03/17) · 12:00 H CANYELLES EUROPA 2-0
24 (12/03/17) · 17:00 H EUROPA PREMIÀ 1-2
25 (19/03/17) · 12:00 H SANT POL EUROPA 0-3
26 (26/03/17) · 12:15 H EUROPA SARRIÀ 2-1
27 (02/04/17) · 12:00 H SANT ADRIÀ EUROPA 3-2
28 (09/04/17) · 16:30 H EUROPA LLAVANERES 2-0
29 (23/04/17) · 16:00 H CAN PI EUROPA 1-2
30 (30/04/17) · 16:45 H EUROPA MARTINENC B 1-3
31 (07/05/17) · 12:00 H CIRERA EUROPA 1-0
32 (14/05/17) · 16:00 H EUROPA CARMELO 2-1
33 (21/05/17) · 20:00 H B.BARON VIVER EUROPA 2-3
34 (28/05/17) · 12:00 H EUROPA BADIA VALLÈS 4-2


Classificació: 5è / Punts: 54 / PG: 16 / PE: 6 / PP: 12 / GF: 57 / GC: 45
Campió: Fundació Grama / Promoció ascens: Mataró
Promoció permanència: Martinenc B / Descens: Cirera, Badia del Vallès, Carmelo i Can Pi



SEGONA CATALANA 2015/2016 · GRUP II
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (05/09/15) · 18:00 H
HERMES EUROPA 0-0
02 (13/09/15) · 16:00 H
EUROPA GUINEUETA 5-2
03 (20/09/15) · 12:30 H
CARMELO EUROPA 1-4
04 (27/09/15) · 12:00 H
EUROPA PREMIÀ 1-0
05 (04/10/15) · 12:00 H
LLEFIÀ EUROPA 1-2
06 (11/10/15) · 18:30 H
EUROPA SJ MONTCADA
2-0
07 (18/10/15) · 12:00 H
MARTINENC B EUROPA 1-1
08 (25/10/15) · 17:00 H
EUROPA LLOREDA 1-2
09 (01/11/15) · 17:00 H
GRAMENET EUROPA 0-6
10 (08/11/15) · 12:00 H
EUROPA SANT POL 1-0
11 (15/11/15) · 18:30 H
EUROPA CIRERA 1-1
12 (22/11/15) · 12:00 H CANYELLES EUROPA 3-3
13 (29/11/15) · 17:30 H
EUROPA B.BARON VIVER 3-3
14 (13/12/15) · 20:00 H
TECNOFUTBOL EUROPA 4-4
15 (13/01/16) · 21:00 H
EUROPA MONTCADA 1-1*
16 (09/01/16) · 17:00 H MATARONESA EUROPA 0-0
17 (17/01/16) · 17:00 H
EUROPA LA LLÀNTIA 1-1
18 (24/01/16) · 17:00 H
EUROPA HERMES 1-1
19 (30/01/16) · 18:15 H
GUINEUETA EUROPA 0-0
20 (14/02/16) · 17:00 H
EUROPA CARMELO 3-2
21 (21/02/16) · 12:00 H
PREMIÀ EUROPA 3-1
22 (28/02/16) · 17:00 H EUROPA LLEFIÀ 0-2
23 (06/03/16) · 12:00 H
SJ MONTCADA EUROPA 4-3
24 (13/03/16) · 19:30 H
EUROPA MARTINENC B 0-2
25 (20/03/16) · 12:00 H LLOREDA EUROPA 1-0
26 (03/04/16) · 17:00 H EUROPA GRAMENET 1-0
27 (10/04/16) · 12:00 H SANT POL EUROPA 1-0
28 (16/04/16) · 16:30 H CIRERA EUROPA 2-0
29 (24/04/16) · 17:00 H EUROPA CANYELLES 1-0
30 (01/05/16) · 10:00 H B.BARON VIVER EUROPA 4-0
31 (08/05/16) · 17:00 H EUROPA TECNOFUTBOL 5-1
32 (15/05/16) · 12:00 H MONTCADA EUROPA 0-0
33 (21/05/16) · 17:15 H EUROPA MATARONESA 2-6
34 (29/05/16) · 12:00 H LA LLÀNTIA EUROPA 2-3
       

Classificació: 9è / Punts: 48 / PG: 12 / PE: 12 / PP: 10 / GF: 56 / GC: 51
Campió: San Juan Montcada / Promoció: FP Hermes
Descens: Tecnofutbol, Gramenet, La Llàntia i Mataronesa

* = partit que, inicialment, s'havia de jugar el 20 de desembre del 2015 però que es va ajornar per tenir el Montcada jugadors citats com a responsables de taules electorals.


 

TERCERA CATALANA 2014/2015 · GRUP X
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (06/09/14) · 16:00 H
HOSPITALENSE EUROPA 2-3
02 (14/09/14) · 16:00 H
EUROPA LEVANTE LAS PLANAS 3-1
03 (21/09/14) · 14:00 H
PASTRANA B. CARMEL EUROPA 1-3
04 (28/09/14) · 16:00 H
EUROPA SANT PERE NORD 3-0*
05 (05/10/14) · 12:00 H
TRINIDAD EUROPA 1-4
06 (12/10/14) · 16:30 H
EUROPA PUBILLA CASAS 0-1
07 (18/10/14) · 18:00 H
FONTSANTA-FATJÓ EUROPA 2-1
08 (26/10/14) · 18:30 H
EUROPA SANT JUST DESVERN 1-0
09 (02/11/14) · 16:00 H
EUROPA CAN BUXERES 2-3
10 (08/11/14) · 18:00 H
ATLÈTIC PRAT EUROPA 1-3
11 (16/11/14) · 16:30 H
EUROPA ALMEDA 2-0
12 (23/11/14) · 17:00 H
IBERIA EUROPA 0-4
13 (30/11/14) · 11:30 H
EUROPA UDAF INTER 2-1
14 (14/12/14) · 12:00 H
RACING VALLBONA EUROPA 1-3
15 (21/12/14) · 17:00 H
EUROPA MONTBAU 0-0
16 (11/01/15) · 12:00 H
FENICIA EUROPA 0-4
17 (18/01/15) · 18:30 H EUROPA SANTA EULÀLIA 1-0
18 (25/01/15) · 18:30 H
EUROPA HOSPITALENSE 7-2
19 (31/01/15) · 18:30 H
LEVANTE LAS PLANAS EUROPA 1-1
20 (08/02/15) · 18:30 H EUROPA PASTRANA B. CARMEL 4-2
21 (21/02/15) · 17:30 H SANT PERE NORD EUROPA 4-4
22 (01/03/15) · 16:30 H EUROPA TRINIDAD 3-3
23 (07/03/15) · 18:00 H PUBILLA CASAS EUROPA 1-4
24 (15/03/15) · 18:30 H EUROPA FONTSANTA-FATJÓ 1-0
25 (22/03/15) · 12:15 H SANT JUST DESVERN EUROPA 1-3
26 (28/03/15) · 18:00 H CAN BUXERES EUROPA 0-5
27 (12/04/15) · 12:15 H EUROPA ATLÈTIC PRAT 5-1
28 (19/04/15) · 12:00 H ALMEDA EUROPA 0-3
29 (26/04/15) · 12:00 H EUROPA IBERIA 2-0
30 (03/05/15) · 19:30 H UDAF INTER EUROPA 2-3
31 (10/05/15) · 16:00 H EUROPA RACING VALLBONA 6-0
32 (17/05/15) · 10:00 H MONTBAU EUROPA 1-8
33 (24/05/15) · 12:00 H EUROPA FENICIA 1-1
34 (31/05/15) · 12:00 H SANTA EULÀLIA EUROPA 3-6
       

Classificació: 2n / Punts: 68 / PG: 26 / PE: 5 / PP: 3 / GF: 105 / GC: 36
Campió: Fontsanta-Fatjó / Ascens: Fontsanta-Fatjó i Europa B /
Promoció permanència: Trinidad / Descens: Fenicia, Montbau i Racing Vallbona

* = partit iniciat el 28/09/14 i disputat durant només 10 minuts (0-0) per culpa de la forta pluja. Finalitzat el 08/12/14 amb resultat 3-0.


 

QUARTA CATALANA 2013/2014 · GRUP XVII
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA I DATA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (22/09/13)
EUROPA ALBIREX NIGATA 5-1
02 (29/09/13) GP3 EUROPA 0-4
03 (06/10/13) EUROPA BARCINO DRAGONS 3-0 *
04 (13/10/13) GUINARDÓ EUROPA 1-3
05 (20/10/13) EUROPA CATALONIA B
3-0
06 (27/10/13) MONOPOL EUROPA 2-1
07 (03/11/13) EUROPA MBD LIONS B 12-0
08 (10/11/13) MONTEROLS EUROPA 0-8
09 (17/11/13) EUROPA PARC B 11-0
10 (24/11/13) OLYMPIA II EUROPA 0-4
11 (01/12/13) EUROPA PB BARCINO 5-2
12 (08/12/13) CERRO EUROPA 3-4
13 (15/12/13) EUROPA UNIF. C. MERIDIANA 1-1
14 (22/01/14) ALZAMORA EUROPA 0-6 **
15 (12/01/14) EUROPA ALEGRIA 5-1 ***
descans - - -
17 (19/01/14) POBLE SEC
EUROPA 0-3 ****
18 (26/01/14) ALBIREX NIGATA EUROPA 1-1
19 (02/02/14) EUROPA GP3 2-0
20 (09/02/14) BARCINO DRAGONS EUROPA 0-3 ****
21 (16/02/14) EUROPA GUINARDÓ 3-0
22 (23/02/14) CATALONIA B EUROPA 0-11
23 (02/03/14) EUROPA MONOPOL 2-1
24 (09/03/14) MBD LIONS B EUROPA 0-10
25 (16/03/14) EUROPA MONTEROLS 13-0
26 (23/03/14) PARC B EUROPA 0-3
27 (30/03/14) EUROPA OLYMPIA II 3-0
28 (06/04/14) PB BARCINO EUROPA 2-1
29 (13/04/14) EUROPA CERRO 3-0 ****
30 (27/04/14) UNIF. C. MERIDIANA EUROPA 1-5
31 (01/05/14) EUROPA ALZAMORA 5-1
32 (04/05/14) ALEGRIA EUROPA 2-4
descans - - -
34 (18/05/14) EUROPA  POBLE SEC  3-0 **** 


* = Incompareixença del rival i assignació de 3 punts i 3-0 al marcador per a l'Europa

** = Partit ajornat el 22/12/13 per falta d'efectius de l'Alzamora i disputat el 22/01/14

*** = Partit previst per la vigília de Reis (5 de gener) però, donat que Europa B i Alegria descansaven la jornada 16 (L'Europa per equips imparells al grup i l'Alegria per tenir duel contra el retirat Poble Sec), els dos equips van decidir jugar aquest duel un cap de setmana més tard del previst.

**** = equip retirat de la competició. Assignació de 3 punts i 3-0 al marcador per a l'Europa

Classificació: 1r / Punts: 68 / PG: 28 / PE: 2 / PP: 2 / GF: 150 / GC: 19
Campió: Europa B / Ascens: Europa B i Olympia II
Retirats: Cerro, Poble Sec i Barcino Dragons

 


 

QUARTA CATALANA 2012/2013 · GRUP XVIII
 
JORNADA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (23/09/12)
EUROPA VET. CATALUNYA B
3-0
02 (30/09/12) GP3 EUROPA 2-2
03 (07/10/12) EUROPA CATALONIA B 7-0
04 (14/10/12) PB BARCINO
EUROPA 1-3
05 (21/10/12) MONOPOL EUROPA 1-3
06 (28/10/12) EUROPA ATL. FORTPIENC 2-3
07 (04/11/12) CERRO EUROPA 3-3
08 (11/11/12) EUROPA LIONS
3-2
09 (18/11/12) CAN PI EUROPA 1-2
10 (25/11/12) EUROPA BESOS B. VIVER 0-0
11 (02/12/12) HOGAR EXTREMEÑO
EUROPA 1-9
12 (16/12/12) EUROPA GUINARDÓ 4-0
13 (23/12/12) GOTIC EUROPA 2-6
14 (13/01/13)  VET. CATALUNYA B EUROPA 1-5
15 (20/01/13)  EUROPA GP3  2-2
16 (27/01/13)  CATALONIA B EUROPA 0-7
17 (03/02/13) EUROPA PB BARCINO  1-0
18 (17/02/13)  EUROPA MONOPOL  4-0
19 (24/02/13)  ATL. FORTPIENC  EUROPA 1-1
20 (03/03/13)  EUROPA CERRO  0-1
21 (10/03/13)  LIONS  EUROPA 3-4
22 (17/03/13)  EUROPA CAN PI  3-2
23 (24/03/13)  BESOS B. VIVER  EUROPA 0-3
24 (07/04/13)  EUROPA HOGAR EXTREMEÑO  4-1
25 (14/04/13)  GUINARDÓ  EUROPA 1-3
26 (21/04/13)  EUROPA GOTIC  3-1
       
PROMOCIÓ D'ASCENS
       
Anada (26/05/13)
CASTELLBISBAL EUROPA 5-3 (crònica)
Tornada (02/06/13)
EUROPA CASTELLBISBAL 2-2 (crònica)
       


Classificació: 2n / Punts: 68 / PG: 19 / PE: 5 / PP: 2 / GF: 87 / GC: 29
Campió: Besós B. Viver / Ascens: Besós B. Viver / Promoció: Europa B

 

Articles més recents relacionats per etiquetes