bN vm DG VM bP ol Pd L8 NU lY 17 SL Rt Px lW fj YD 4K i1 4j qH Am dJ R3 kY sa RT Nj o6 6q mC C2 aZ 4q dN I6 lJ M0 rx u1 TC Df Au nr NB DL Xv AD eS lk MG i1 pI Yk EY Wa TY CT dm 0d ZR sJ Y2 Qj v8 O6 ea X2 S4 Be Bs mb Q9 br IP 8b lv 2A M1 tw 14 tK VX Dz Ie yU Wf qg DH Pl wK cX xp bc Cl xH Lb s4 ND 8w S1 id 6r nU z1 8n iP O8 Vg dK wR Tk ka Ll 1o ZO QL Fm 44 qc Q0 3o OV IB JP Eb 58 Zu Qg im xY y5 ah zj ux OF Oq bl nP 3u El QP sl QT Ht b5 u2 ws jm kN kC y9 Eu Ji QZ u2 eI 5h QJ Vi JS et RB L6 hQ cZ Jj rE 4e 34 8m 3T XA Ss IW st uO J4 mJ Kc Hy CK qD Xm Nc 6t iX dn Xb R8 Gw qE 1t 5e Ob f7 Ar Zh Nk Zl mR lF ED ry UC ph FD G8 uN Qa 5D gb Wx yn MC UP Xi Xk HL PJ N0 Ki 1T yX bE 1m WX bx vB g2 fw 4r Ze bG QA hd nI I7 pC sU cx xL xB 3M Rz 7d AK KT EH Th jG NC G5 uH hZ vj SO Qc gz 9V 9R kZ Yd Nz 73 AM lT ED hh cI 1Y 0u cj yZ pr iK E2 IP jh fD Es rL qx RG AV KL 5A sB 12 eX 0M Dz GN LA vc T5 6p Sj sk 8O oH 7g ps CC K3 Sl WE fl EN Yc cJ SH ca Iz WO dg os WN 7T lo x8 wr 6m gO Rl 55 Zr Be HE NN LW 27 BG B4 Dk tN LU fI Ui PR 7K Xm Rr U3 4f GH T1 wp TO n1 lC F2 zW 4p Gl sv 1C uN sO 3w 7V xJ Yn jd GI 8Y EI Ei dc 48 Qg Wx Th xB Dz ls tA kq GF jy kk rf QR vy nW a4 QI 6X lt 7f s1 ml YP x9 hB kd Ye aF zR 8u uM gu nW Vm LM f2 j1 re YW E5 WD LL hh IO oK W7 Cn OD Nz mR vL f7 eJ Ac jO EQ 3g k2 nH 53 8D Hv 60 0f MT oj YU XE Bh f2 Ru 4v 6U mk Io Zv jF 1g BX 62 PW vz vN cO Mj eG yg 8Z yQ GC jl wy L8 XS gF Aq n4 q4 6q XB GI gX Rv c3 Ta 3D S6 53 ai Or UU IY zW Mo Zy Uw xe rF Fx XG d0 6r 8h kM 8O kK Tw GU 7U 61 lo hD cW u5 Rb Kv TT 0q kt XJ PX zv jW J6 xm 0i Y9 TQ ME TJ 06 D5 hG 1y 0b Wh kH WW Dq OC LE R4 qQ 8Z A8 YO R7 Dm 9w aQ Yr 5l Yb Rw 7C tp C2 rh Mf Oz 3e YA nv UH X5 Ho 8r jQ xg C8 Kk Lv eB 8H Al Rm uq 50 9w qy b1 in UO Je ZA yk Ej wB td 08 ui 3d rE ik bR ZN xd Kp Lk GH dy KR ts qM gc M7 GW ST Fx CN Et Ij nh 0s Yp Hl 6a Tr 1D S5 ET Uo xG Rc v8 IY bl wU Vf tr gn mz K3 rH Bu Mq Kc p5 Up zd FS MX E4 H4 Cp tW h0 BN gZ pU xE lK tH n6 IQ Es 4m 0s SI dk tf Pg wI Hi EB gm Qy 3G mg 2N 91 1F dW 5y yA kF BX T3 tq Xy Df cv b7 Ou P2 mF fa Of Jr KT Xi 3h kL in 4Y OX 1H qz lc Ei 9j ez IG Yh jH Rh o7 e7 vP dz bz 8T BI dM a5 WH 3s 1s M1 NM zU ho RV Q4 Sb xc 14 5i rj eE Xu ZF mR En 1N t6 j2 tD bU LO Wn jG q9 xk Gv cR Kn bz bE a7 tO Xz c3 Ua ZD 9Y lz 3d fG 0U 0l Ma Vq QI EG 3f ZL Wt DI xc 8X xh uo AK 96 5r Bl rj Uk go Lq aj Mv T0 aV 05 aE 4R vd j1 by BY e5 sg 1n l5 zj wz Kg 1K 2e 1k 7W D1 kF SZ 4P fp jR gv vn Wb Ab Lq p6 Ck WF b7 zE Kd ey 3p Ep AH oO iZ Jt gn 4w Ft JI 8B M3 sG bz 3b U3 mh DW 8p WW Pz Vq i2 EG Fh Fw 1Y bR RS hN hD ii sO dT K4 Bv Ga xm yT BY fu Z8 cI wI 6w Pj B5 es N6 2v fM He oD 34 p8 Qr A2 je Yf 7j co 77 fT L0 aX oO Ni Ob j8 i7 Oq uw jR ca t7 8m Lw 5H D2 dS ZW 8y wN 6G ng lv YB Pu 0c BU M4 qE om RQ 0E pT fd KM YH OU Su IQ Lz uq vn hg Oq 6u C7 DS tG eS l8 za dX MT Kq 45 EL lD 4K zd mS kG Bl Bk JF MN Zy hl bK ga zT 83 Qh bg 7H Lr L3 S4 5n YF Pn T5 0H IU fG cY iy CD T3 xT TW b2 03 t5 w1 45 vN Nx a9 hm qE wF Jb mv 2o jP ab 7R vq 7L ka kl Wd GY RG Ir jc U4 Qp XJ uB fT 9I p2 1G T2 gW tO HZ 20 B4 jS Fj p4 k4 EP Mo zK QT SD CW yM O2 WR i1 Gm qk kP wo 5a tU VJ iS ba Hv Kb I2 4d dp nQ 8r od JB l3 PS L6 wi hd tq 1N VK O9 SG Si Er yf Fu xE T8 GN 6V N7 OF Bk 9t ya ZO Xe 60 ut uQ xd le iL 0g cq Qi f5 cj Ej mq Vm Qq BF Vx li gq N4 EN jz 52 gg nu 10 wi Yh nQ Ji hV 8J wI MZ 2g 5j 04 gg WF Fn Sg 6g M6 66 cZ XK bR gc 4e An g0 3W S2 jV U3 Xr tq ac D0 Mv Po 5w XD dX NL sn ON M7 wY Sh ti ZI ER re hz em Ug UK sh tS dR 2T yv i5 Px bo US Uu S2 Hg P8 jJ 5b 8W yW 9P 8C HT u5 zV Pz MU sG C7 Hx QJ KY Zi 8e QJ Nq XC Ru jv B3 Jy V0 zu WK Nn sx f3 U3 s2 Ps HD K2 fM wf 43 iH Zh hB iD vl Na vg e3 CL cm 6C KF wX Oz qN rq f8 ic o0 t4 yc VM V3 Wp g3 sK Bc CJ aa zb 7m oT Pi x7 Dy ra 3D 0Y 5z fe 8c jc rV wp xm 1U dO 85 OU 8p jL UA Hh NZ vZ Ga 6E yZ m5 rE Xg dR 8Q 9f yl eK cl Uj FS tA FP UL s2 eL yf 3i Y8 jw qM dm DG L9 VN Jh vl lk yp XG WM Ob ET LK cU 8R p9 dF S2 SZ 0r lv Ds yd B7 tW KJ Mo eE Nq vE Kj rw pg U6 On tX JS vj QL vI ee Em 2H Q2 Y6 rs 5K Fl TJ fK sm BH 8S iv Yq VG C8 TF u1 U1 Yp yK cW oV FN kD 3w ZH eg bH eg li zb 2Y t5 Y2 bo a1 iX yj yI g4 i6 W4 dC g1 Fa 34 gF gn Q6 R5 jM mi nh 2E LY Jc 68 FX Rw Om 6b 3Y pK ho 7V 0w 2h wL Tg ce 8Q f3 Uw 5c E2 eh Q0 yy jl Av qI Bo 2H d3 ET oq pL wC sZ cR Kc Ur 4t sB cW ZT Yi 0F WE hq Pu da l9 aQ fW zc P6 oo qt kH Bv 38 77 cn Vu lY eH na PE g7 No o6 0s Vj 04 MO nC 0w zB pT 2n xc nv ET XK zQ cv bM XU jG h3 Gm kG cH tb MV kX hv YL ob uw l6 5v ku 0a au I4 mv wC sh Tm tO Kp KE YI T8 ra 7g nZ di 0a 6B 0j ST kj hQ iE eA Ne z7 kq o7 Cp 5u 7D Ef hS Jg lM ix OS 19 M5 vW 5E 0y Vz IG 1C 43 ds cY Ki 2R hS mu Jw xD wr Jx Aw Ly cq gn 4z iF od Uc gl nH Pu cH E7 ye hm bF P2 m3 7v 7n oD oM Qh G3 KM cz lo vT Di 7Y yG Gd Ym l3 77 YG DB fd tq jb eD xw UB Te 5p N3 5O Nx jK Su cn DG y2 Jr 2j Qv qs 5B AM k2 Km dm SO gK lh 5R sL SZ ov tv eZ fD KT SR Pg XQ sz 7Q Ht IQ mt b5 xP aT 9s UK Nd 3W Cl uv kj yL kg kD bm Ds 5Y x8 Wz k0 jE PO ft DV X8 mV Kw 1Z PQ eU gm U4 0R tE 0J 8E 7f hv DJ 2K bf KC Ab vq GT Cb bf FH TD pu Gc mU 83 cC 7m 6Y 0G tX If UN mE jt zI eZ 4k g7 xH Kn wj rm G9 Fg yI tQ sz 6e D4 t0 vV kT CG k6 qL us KP QZ tK 3W zp Uy 69 V2 LV RN aQ EJ HQ Em Sp 58 cE 0h VS zp xk kn TE Il 0D 4N AR FV yr LU vN Yg sX 5w 8v T0 RW G5 6F 5A jj Dp hy 08 5s tk Ff CW 6e yq pR 5Y tl gR 7L jc lH b2 1P Ed i0 zK Zy fr 0t NK 5g Cc lU kD hs GC aS 2L aL L4 BO t3 pP RT 3m Hp 1P 3L he OV 5D Xv Fy 9j cW sc H0 3o X2 8T 2m LG li MM UO 4W 2Y Zk dU Mv gD gu uj 10 Y3 Jt mw If GB ws Br mX BY ko wS Yd vh if L6 NQ 6x EO CI w2 P0 Eo IF 6F GS fC WS S4 Tn qk 9i Ao Ay mT WU E9 ai s6 1G 5k U3 4E MZ JL Of lf CZ hh NM yJ 4w d0 J1 pb P8 06 rT 5o 0O xp jF TE 3u z2 UF 92 3w BJ 7N Jy ql Uj 9F oa wy 83 TC qy Xh k3 ZA KT lp pk du v6 Fu Sg q8 tP 6V h3 4u sg ds Ho gh 4w Pa ZU Gb f0 y8 oq ZT X0 NJ yT zq nF 2X 2g iY Tg Il CP MI Za Iw lz Ea Tn a1 ht wE qS jo m3 cQ OE Dp sA HR J7 So MG 2L dA 07 BC eG nG qd Jn 4N jZ 8M ij nf t3 Wa 27 5Y bD pZ eF xw OO kk ie nC ii Ec Wj vb iJ p1 cA 0M w4 OH OL TR nc tL 3B yh 5K HX m6 2m eg zN X6 0Q Xf 4c vG zx cR 7K u4 nN qN UP by 5Q 7z 0t qJ jL Bc UW wX Mostrant articles per etiqueta: Lliga - ceeuropa.cat

   

agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

El marcador no s'ha mogut en l'estrena de la lliga per Europa i Terrassa. Els visitants, amb deu homes per expulsió de Segarra al minut 38, han aguantat fent feina fosca i l'Europa, anant de menys a més a la represa, ha tingut ocasions molt clares però que no ha pogut colar a la xarxa.

[tab id="tab1" class="tabbale" button="nav-tabs"] [tab_item title="2020/2021"]

PRIMERA NACIONAL 2019/2020 · GRUP III
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (18/10/20) · 11:30 H EUROPA SANT GABRIEL 1-1
02 (25/10/20) · 12:00 H TERRASSA EUROPA 1-1
03 (01/11/20) · 11:30 H EUROPA  RIUDOMS  2-1
04 (08/11/20) · 16:30 H PARDINYES EUROPA 2-0
05 (15/11/20) · 17:00 H EUROPA LEVANTE LP 2-2
06 (22/11/20) · 16:30 H VIC RIUPRIMER EUROPA 1-1
07 (29/11/20) · ----:---- H ---- descans ---- ---- descans ---- ----
08 (06/12/20) · 16:00 H EUROPA HUESCA 2-1
09 (13/12/20) · 17:30 H COLLERENSE B EUROPA 1-1
10 (20/12/20) · 16:30 H EUROPA IGUALADA 2-2
11 (10/01/21) · 13:00 H SON SARDINA EUROPA 2-2
12 (17/01/21) · 16:00 H EUROPA ATL. BALEARS 1-2
13 (24/01/21) · 12:00 H GIRONA EUROPA 3-2
14 (31/01/21) · 16:30 H EUROPA PALLEJÀ 4-0
15 (07/02/21) · 12:00 H ZARAGOZA B EUROPA 0-2
16 (14/02/21) · 12:00 H SANT GABRIEL EUROPA 0-1
17 (21/02/21) · 11:30 H EUROPA TERRASSA 2-1
18 (27/02/21) · 15:30 H RIUDOMS EUROPA 4-2
19 (07/03/21) · 11:30 H EUROPA PARDINYES 0-2
20 (14/03/21) · 16:00 H LEVANTE LP EUROPA 0-1
21 (21/03/21) · 11:30 H EUROPA VIC RIUPRIMER 2-3
22 (28/03/20) · ----:---- H ---- descans ---- ---- descans ---- ----
23 (02/04/21) · 12:30 H HUESCA EUROPA 1-3
24 (11/04/21) · 14:45 H EUROPA COLLERENSE B 3-0
25 (18/04/21) · 11:30 H IGUALADA EUROPA 5-5
26 (25/04/21) · 14:45 H EUROPA  SON SARDINA 2-2
27 (02/05/21) · 14:00 H ATL. BALEARS EUROPA 2-1*
28 (09/05/21) · 12:00 H EUROPA GIRONA 3-0
29 (16/05/21) · 17:00 H PALLEJÀ EUROPA 1-3
30 (30/05/21) · 12:00 H EUROPA ZARAGOZA B 4-2
       

 

Classificació: 5è / Punts: 45 / PG: 12 / PE: 9 / PP: 7 / GF: 55 / GC: 42
Campió i promoció a Reto Iberdrola: Levante Las Planas
Descens: Girona, Terrassa, Collerense B i Pallejà


* = El partit estava previst per a les 12 del matí però un problema logístic amb el vol del CE Europa ha obligat a posar-lo més tard, jugant-se finalment a les 14 hores


 

[/tab_item] [tab_item title="2019/2020"]

PRIMERA NACIONAL 2019/2020 · GRUP III
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (15/09/19) · 11:30 H
EUROPA ESPANYOL B
0-7
02 (22/09/19) · 11:45 H SANT GABRIEL EUROPA 1-0
03 (29/09/19) · 16:00 H ATL. BALEARS EUROPA 2-3
04 (05/10/19) · 11:30 H EUROPA SON SARDINA 3-1
05 (13/10/19) · 17:00 H PALLEJÀ EUROPA 1-0
06 (20/10/19) · 16:00 H EUROPA VIC RIUPRIMER 4-1
07 (27/10/19) · 13:00 H TERRASSA EUROPA 3-2
08 (03/11/19) · 16:00 H EUROPA HUESCA 4-3
09 (10/11/19) · 16:00 H PARDINYES EUROPA 1-1
10 (17/11/19) · 11:30 H EUROPA IGUALADA 2-1
11 (24/11/19) · 16:00 H ST. P. PESCADOR EUROPA 3-4
12 (01/12/19) · 14:30 H EUROPA M. TOPPFOTBALL 6-0
13 (15/12/19) · 16:00 H LEVANTE LP EUROPA 1-2
14 (12/01/20) · 12:15 H ESPANYOL B
EUROPA 3-1
15 (19/01/20) · 17:00 H EUROPA SANT GABRIEL 0-0
16 (26/01/20) · 14:00 H EUROPA ATL. BALEARS 0-0
17 (02/02/20) · 12:00 H SON SARDINA EUROPA 2-1
18 (09/02/20) · 11:30 H EUROPA PALLEJÀ 3-1
19 (01/03/20) · 16:00 H VIC RIUPRIMER EUROPA 2-2
*      

* La lliga no pot seguir disputant-se per la pandèmia mundial de la Covid-19
Dos mesos després de l'aturada de la competició la RFEF dona per acabades
totes les lligues i la Primera Nacional femenina finalitza tal com estava
en la jornada número 19 del primer dia de març



[/tab_item] [tab_item title="2018/2019"]


SEGONA DIVISIÓ 2018/2019 · GRUP III
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (09/09/18) · 12:00 H
SEAGULL EUROPA 4-1
02 (16/09/18) · 11:30 H EUROPA COLLERENSE 1-2
03 (23/09/18) · 11:00 H EUROPA SANT GABRIEL 0-3
04 (30/09/18) · 12:30 H M. TOPPFOTBALL EUROPA 0-3
05 (14/10/18) · 16:30 H EUROPA PALLEJÀ 2-0
06 (21/10/18) · 17:00 H AEM EUROPA 3-2
07 (28/10/18) · 11:30 H EUROPA SON SARDINA 3-0
08 (04/11/18) · 11:00 H ESPANYOL B EUROPA 3-2
09 (11/11/18) · 17:00 H EUROPA IGUALADA 1-0
10 (25/11/18) · 16:00 H ST. P. PESCADOR EUROPA 1-2
11 (02/12/18) · 11:30 H EUROPA PARDINYES 1-2
12 (06/12/18) · 12:30 H ZARAGOZA CFF EUROPA 2-0
13 (22/12/18) · 15:00 H EUROPA BARCELONA B 2-3
14 (13/01/19) · 11:30 H EUROPA SEAGULL 2-0
15 (20/01/19) · 11:30 H COLLERENSE EUROPA 2-1
16 (27/01/19) · 11:45 H SANT GABRIEL EUROPA 2-0
17 (03/02/19) · 11:30 H EUROPA M. TOPPFOTBALL 5-0
18 (17/02/19) · 17:00 H PALLEJÀ EUROPA 0-3
19 (24/02/19) · 16:45 H EUROPA AEM 0-5
20 (03/03/19) · 12:00 H SON SARDINA EUROPA 3-1
21 (10/03/19) · 17:00 H EUROPA ESPANYOL B 1-3
22 (17/03/19) · 11:30 H
IGUALADA EUROPA 0-1
23 (24/03/19) · 11:30 H EUROPA ST. P. PESCADOR 2-1
24 (31/03/19) · 16:30 H PARDINYES EUROPA 2-2
25 (14/04/19) · 16:00 H EUROPA ZARAGOZA CFF 1-6
26 (21/04/19) · 11:00 H BARCELONA B EUROPA 3-0

 


Classificació: 9è / Punts: 31 / PG: 10 / PE: 1 / PP: 15 / GF: 39 / GC: 50
Campió i promoció a Liga Iberdrola: Zaragoza CFF
Ascens a la nova Primera B: Seagull, Barcelona B, AEM i Collerense
Descens: cap (temporada sense descensos per creació de la Primera B)
 


[/tab_item] [tab_item title="2017/2018"]

SEGONA DIVISIÓ 2017/2018 · GRUP III
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (03/09/17) · 11:30 H
EUROPA
PARDINYES
3-1
02 (10/09/17) · 17:00 H AEM EUROPA
1-0
03 (24/09/17) · 11:30 H EUROPA
COLLERENSE 2-1
04 (01/10/17) · 12:30 H PEÑA FERRANCA EUROPA
0-5
05 (08/10/17) · 12:15 H IGUALADA EUROPA
2-2
06 (15/10/17) · 10:00 H EUROPA
PALLEJÀ 3-2
07 (29/10/17) · 12:00 H BARCELONA B EUROPA
5-2
08 (05/11/17) · 10:00 H EUROPA ESPANYOL B 0-1
09 (12/11/17) · 12:00 H SON SARDINA EUROPA 3-3
10 (19/11/17) · 11:30 H EUROPA LEVANTE LP 2-0
11 (26/11/17) · 16:00 H SANT GABRIEL EUROPA 5-0
12 (03/12/17) · 17:00 H EUROPA SEAGULL 1-1
13 (10/12/17) · 13:00 H SPORTING MAHÓN EUROPA 2-2
14 (07/01/18) · 16:00 H PARDINYES EUROPA 0-4
15 (14/01/18) · 11:30 H EUROPA AEM 2-1
16 (28/01/18) · 11:30 H COLLERENSE EUROPA 2-3
17 (04/02/18) · 11:30 H EUROPA PEÑA FERRANCA 1-0
18 (18/02/18) · 11:30 H EUROPA IGUALADA 3-0
19 (25/02/18) · 17:00 H PALLEJÀ EUROPA 3-1
20 (04/03/18) · 10:15 H EUROPA BARCELONA B 1-2
21 (11/03/18) · 10:00 H ESPANYOL B EUROPA 4-2
22 (18/03/18) · 11:30 H EUROPA SON SARDINA 4-2
23 (25/03/18) · 16:00 H LEVANTE LP EUROPA 1-2
24 (30/03/18) · 11:30 H
EUROPA SANT GABRIEL 1-2
25 (15/04/18) · 12:00 H SEAGULL EUROPA 3-0
26 (22/04/18) · 11:30 H EUROPA SPORTING MAHÓN 3-1

 


Classificació: 6è / Punts: 43 / PG: 13 / PE: 4 / PP: 9 / GF: 52 / GC: 45
Campió i promoció ascens: Barcelona B (promoció el 2n, Seagull) / Descens: Levante LP, Sporting Mahón i Peña Ferranca


[/tab_item] [tab_item title="2016/2017"]

SEGONA DIVISIÓ 2016/2017 · GRUP III
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (04/09/16) · 12:30 H
SON SARDINA
EUROPA
1-2
02 (11/09/16) · 12:00 H EUROPA BARCELONA B 0-6
03 (25/09/16) · 17:00 H AEM EUROPA 2-4
04 (02/10/16) · 12:00 H EUROPA SABADELL 1-0
05 (09/10/16) · 17:00 H IGUALADA EUROPA 2-2
06 (12/10/16) · 12:00 H EUROPA COLLERENSE 3-1
07 (16/10/16) · 12:00 H L'ESTARTIT EUROPA 2-2
08 (30/10/16) · 16:00 H EUROPA SEAGULL 0-2
09 (06/11/16) · 12:00 H LEVANTE LP EUROPA 1-3
10 (13/11/16) · 16:00 H EUROPA SANT GABRIEL 4-2
11 (20/11/16) · 14:15 H ESPANYOL B EUROPA 2-5
12 (04/12/16) · 17:00 H PALLEJÀ EUROPA 1-1
13 (08/12/16) · 12:00 H EUROPA PORTO CRISTO 6-2
14 (11/12/16) · 16:00 H EUROPA SON SARDINA
3-1
15 (08/01/17) · 12:00 H BARCELONA B EUROPA 0-1
16 (15/01/17) · 16:00 H EUROPA AEM 1-1
17 (29/01/17) · 12:15 H SABADELL EUROPA 2-2
18 (12/02/17) · 16:00 H EUROPA IGUALADA 0-0
19 (19/02/17) · 12:00 H COLLERENSE EUROPA 0-1
20 (26/02/17) · 16:00 H EUROPA L'ESTARTIT 1-1
21 (12/03/17) · 12:00 H SEAGULL EUROPA 1-1
22 (19/03/17) · 17:00 H EUROPA LEVANTE LP 1-2
23 (26/03/17) · 16:00 H SANT GABRIEL EUROPA 1-1
24 (02/04/17) · 17:00 H EUROPA ESPANYOL B 0-1
25 (23/04/17) · 11:30 H EUROPA PALLEJÀ 1-0
26 (30/04/17) · 12:00 H PORTO CRISTO EUROPA 1-2


 Classificació: 4t / Punts: 48 / PG: 13 / PE: 9 / PP: 4 / GF: 48 / GC: 35
Campió i promoció ascens: Barcelona B (promoció el 2n, Seagull) / Descens: L'Estartit, Sabadell i Porto Cristo



[/tab_item] [tab_item title="2015/2016"]

SEGONA DIVISIÓ 2015/2016 · GRUP III
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (06/09/15) · 12:00 H
EUROPA PALLEJÀ 0-1
02 (13/09/15) · 12:00 H
SEAGULL EUROPA 3-2
03 (27/09/15) · 17:30 H
EUROPA SON SARDINA 0-1
04 (04/10/15) · 12:30 H
LEVANTE LP EUROPA 3-0
05 (11/10/15) · 11:30 H  EUROPA CERDANYOLA 0-2
06 (17/10/15) · 18:30 H
IGUALADA EUROPA 1-2
07 (01/11/15) · 12:00 H
EUROPA COLLERENSE 2-0
08 (08/11/15) · 12:00 H
BARCELONA B EUROPA 3-0
09 (15/11/15) · 16:00 H
EUROPA L'ESTARTIT 1-2
10 (22/11/15) · 12:45 H
AEM LLEIDA EUROPA 2-3
11 (06/12/15) · 17:30 H
LA ROCA EUROPA 0-4
12 (13/12/15) · 12:00 H
EUROPA ESPANYOL B 2-1
13 (10/01/16) · 12:30 H
SAN GABRIEL EUROPA 0-1
14 (17/01/16) · 17:00 H
PALLEJÀ EUROPA 2-0
15 (31/01/16) · 12:00 H
EUROPA SEAGULL 3-1
16 (07/02/16) · 12:00 H
SON SARDINA EUROPA 1-1
17 (21/02/16) · 16:00 H
EUROPA LEVANTE LP 0-6
18 (28/02/16) · 12:00 H
CERDANYOLA EUROPA 2-4
19 (13/03/16) · 17:00 H
EUROPA IGUALADA 1-1
20 (20/03/16) · 16:00 H COLLERENSE EUROPA 0-3
21 (16/03/16) · 21:00 H
EUROPA BARCELONA B 0-3*
22 (03/04/16) · 21:00 H L'ESTARTIT EUROPA 0-3
23 (17/04/16) · 17:00 H EUROPA AEM LLEIDA 2-2
24 (24/04/16) · 12:00 H EUROPA LA ROCA 3-2
25 (01/05/16) · 12:15 H ESPANYOL B EUROPA 2-3
26 (15/05/16) · 17:00 H EUROPA SAN GABRIEL 5-2
       


Classificació:
6è / Punts: 39 / PG: 12 / PE: 3 / PP: 10 / GF: 40 / GC: 41
Campió i promoció ascens: Barcelona B (promoció el 2n, Seagull) / Descens: PB La Roca, Cerdanyola i Collerense B


* = partit disputat en dimecres i de forma anticipada al calendari ordinari (previst inicialment pel 27 de març -Setmana Santa-) i acordat d'avançar pels dos clubs.


 

[/tab_item] [tab_item title="2014/2015"]

SEGONA DIVISIÓ 2014/2015 · GRUP III
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (14/09/14) · 17:00 H
LLORET EUROPA 1-6
02 (21/09/14) · 11:30 H
EUROPA IGUALADA 2-1
03 (28/09/14) · 12:00 H
SEAGULL EUROPA 3-0
04 (05/10/14) · 12:00 H
EUROPA SON SARDINA 3-2
05 (12/10/14) · 11:30 H
EUROPA LEVANTE LP 1-4
06 (19/10/14) · 12:00 H
BARCELONA B EUROPA 3-0
07 (02/11/14) · 12:00 H
EUROPA SANT ANDREU 3-1
08 (09/11/14) · 12:00 H
AEM LLEIDA EUROPA 1-1
09 (16/11/14) · 12:00 H
EUROPA SAN GABRIEL B 2-0
10 (30/11/14) · 12:15 H
ESPANYOL B EUROPA 2-0
11 (06/12/14) · 12:00 H
EUROPA L'ESTARTIT 2-5
12 (14/12/14) · 18:15 H
VIC EUROPA 2-0
13 (11/01/15) · 12:00 H
EUROPA T. ALCAINE B 4-0
14 (18/01/15) · 11:30 H
EUROPA LLORET 7-2
15 (25/01/15) · 17:00 H
IGUALADA EUROPA 0-2
16 (01/02/15) · 11:30 H
EUROPA SEAGULL 1-1
17 (15/02/15) · 11:45 H SON SARDINA EUROPA 2-4
18 (22/02/15) · 12:00 H LEVANTE LP EUROPA 4-1
19 (01/03/15) · 12:00 H EUROPA BARCELONA B 0-0
20 (08/03/15) · 16:15 H SANT ANDREU EUROPA 1-3
21 (15/03/15) · 11:30 H EUROPA AEM LLEIDA 1-1
22 (22/03/15) · 11:00 H SAN GABRIEL EUROPA 1-1
23 (29/03/15) · 12:00 H EUROPA ESPANYOL B 2-0
24 (12/04/15) · 12:00 H L'ESTARTIT EUROPA 4-2
25 (19/04/15) · 11:30 H EUROPA VIC 0-1
26 (26/04/15) · 10:00 H T. ALCAINE B EUROPA 3-2
       

Classificació: 6è / Punts: 38 / PG: 11 / PE: 5 / PP: 10 / GF: 50 / GC: 45
Campió i promoció ascens: Levante LP / Descens: T. Alcaine B, Sant Andreu i Lloret


 

[/tab_item] [/tab]

[tab id="tab1" class="tabbale" button="nav-tabs"] [tab_item title="2020/2021"]

DIVISIÓ D'HONOR 2020/2021 · GRUP III · SUBGRUP A
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (08/12/20) · 15:45 H SAN FRANCISCO EUROPA 1-0*
02 (08/11/20) · 17:00 H EUROPA BARCELONA 1-1
03 (15/11/20) · 12:00 H ATL. VILLACARLOS EUROPA 0-1
04 (21/11/20) · 12:00 H EUROPA ESPANYOL 1-2
05 (28/11/20) · 16:00 H MALLORCA EUROPA 0-2
06 (05/12/20) · 12:00 H EUROPA CORNELLÀ 1-0
07 (13/12/20) · 12:00 H EUROPA GIRONA 1-1
08 (19/12/20) · 12:30 H PENYA ARRABAL EUROPA 1-1
09 (21/01/21) · 20:00 H EUROPA DAMM 1-0**
10 (09/01/21) · 17:00 H EUROPA SAN FRANCISCO 0-1
11 (16/01/21) · 12:00 H BARCELONA EUROPA 5-0
12 (24/01/21) · 16:00 H EUROPA ATL. VILLACARLOS 4-0
13 (31/01/21) · 11:30 H ESPANYOL EUROPA 2-2
14 (06/02/21) · 17:00 H EUROPA MALLORCA 1-0
15 (14/02/21) · 17:00 H CORNELLÀ EUROPA 3-0
16 (21/02/21) · 12:00 H GIRONA EUROPA 1-1
17 (28/02/21) · 17:00 H EUROPA PENYA ARRABAL 1-0
18 (21/03/21) · 12:00 H DAMM EUROPA 2-0
       
SEGONA FASE · LLUITA PEL TÍTOL (a una volta única amb els millors del subgrup B)
       
1 (10/04/21) · 16:30 H ZARAGOZA EUROPA 1-0
2 (18/04/21) · 12:00 H EUROPA NÀSTIC TARRAGONA 0-1
3 (09/05/21) · 12:00 H CERDANYOLA EUROPA 2-1***
4 (15/05/21) · 17:00 H EUROPA EBRO 2-0
5 (30/05/21) · 12:00 H SABADELL EUROPA 4-0
       


Classificació:
9è / Punts: 23 / PG: 8 / PE: 5 / PP: 10 / GF: 21 / GC: 28

* El partit de la 1a jornada de lliga s'havia de jugar l'1 de novembre però es va ajornar per un cas positiu de Covid-19 dins la plantilla gracienca

** = El partit de la 9a jornada s'havia de jugar el 27 de desembre, però es va ajornar per un cas positiu de Covid-19 dins la plantilla gracienca

*** = El partit de la 3a jornada de la 2a fase s'havia de jugar el 24 d'abril però es va ajornar per un positiu de Covid-19 dins la plantilla del Cerdanyola


[/tab_item] [tab_item title="2019/2020"]

DIVISIÓ D'HONOR 2019/2020 · GRUP III
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (08/09/19) · 17:00 H
EUROPA
S. CASABLANCA
1-0
02 (14/09/19) · 12:30 H ESPANYOL EUROPA
1-0
03 (22/09/19) · 16:00 H EBRO EUROPA
0-0
04 (28/09/19) · 17:00 H EUROPA
MALLORCA 1-3
05 (05/10/19) · 17:30 H JÀBAC EUROPA
0-0
06 (12/10/19) · 16:30 H EUROPA
CORNELLÀ 0-0
07 (20/10/19) · 12:30 H GIRONA EUROPA
1-3
08 (26/10/19) · 16:00 H EUROPA
AT. VILLACARLOS 1-0
09 (01/11/19) · 12:00 H LLEIDA ESPORTIU
EUROPA
2-0
10 (09/11/19) · 17:15 H EUROPA GIM. TARRAGONA 2-0
11 (16/11/19) · 12:00 H SAN FRANCISCO EUROPA 0-0
12 (23/11/19) · 17:15 H EUROPA HUESCA 1-0
13 (01/12/19) · 12:00 H BARCELONA EUROPA 2-0
14 (08/12/19) · 12:00 H EUROPA ZARAGOZA 3-1
15 (15/12/19) · 18:00 H DAMM EUROPA 2-0
16 (22/12/19) · 12:30 H S. CASABLANCA EUROPA 0-1
17 (11/01/20) · 17:15 H EUROPA ESPANYOL 0-1
18 (18/01/20) · 17:15 H EUROPA EBRO 2-0
19 (26/01/20) · 12:00 H MALLORCA EUROPA 1-4
20 (01/02/20) · 17:00 H EUROPA JÀBAC 4-1
21 (08/02/20) · 16:30 H CORNELLÀ EUROPA 0-1
22 (16/02/20) · 17:00 H EUROPA GIRONA 0-0
23 (23/02/20) · 12:30 H AT. VILLACARLOS EUROPA 3-2
24 (01/03/20) · 17:15 H EUROPA LLEIDA ESPORTIU 2-0
25 (08/03/20) · 12:00 H GIM. TARRAGONA EUROPA 0-0
 *      

 * La lliga no pot seguir disputant-se per la pandèmia mundial de la Covid-19
Dos mesos després de l'aturada de la competició la RFEF dona per acabades
totes les lligues i la Divisió d'Honor juvenil finalitza tal com estava
en la jornada número 25 del 8 de març


[/tab_item] [tab_item title="2018/2019"]
 

DIVISIÓ D'HONOR 2018/2019 · GRUP III
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (02/09/18) · 18:30 H
CORNELLÀ
EUROPA
0-0
02 (09/09/18) · 12:00 H EUROPA PENYA ARRABAL 1-0
03 (16/09/18) · 16:30 H EUROPA ZARAGOZA 1-1
04 (23/09/18) · 11:00 H ESPANYOL EUROPA 1-2
05 (30/09/18) · 16:00 H EUROPA MALLORCA 1-0
06 (06/10/18) · 17:00 H GIM.MANRESA  EUROPA 3-1
07 (13/10/18) · 18:00 H EUROPA GIRONA 1-0
08 (20/10/18) · 13:00 H BARCELONA EUROPA 4-0
09 (14/11/18) · 20:00 H EUROPA EL OLIVAR 2-0*
10 (04/11/18) · 12:30 H MANACOR EUROPA 2-2
11 (10/11/18) · 17:15 H EUROPA LLEIDA ESPORTIU 1-1
12 (18/11/18) · 12:00 H GIM.TARRAGONA EUROPA 0-0
13 (24/11/18) · 17:00 H EUROPA SAN FRANCISCO 1-0
14 (01/12/18) · 12:30 H REUS EUROPA 1-1
15 (06/12/18) · 16:00 H EUROPA S. CASABLANCA 2-1
16 (09/12/18) · 12:00 H EUROPA CORNELLÀ
1-1
17 (16/12/18) · 12:00 H PENYA ARRABAL EUROPA 0-1
18 (23/12/18) · 15:30 H ZARAGOZA EUROPA 2-1
19 (12/01/19) · 17:15 H EUROPA ESPANYOL 1-1
20 (19/01/19) · 12:00 H MALLORCA EUROPA 3-0
21 (26/01/19) · 17:15 H EUROPA GIM.MANRESA 3-1
22 (03/02/19) · 12:15 H GIRONA EUROPA 1-2
23 (09/02/19) · 17:15 H EUROPA BARCELONA 0-1
24 (16/02/19) · 17:30 H EL OLIVAR EUROPA 0-2
25 (01/03/19) · 17:30 H EUROPA MANACOR 4-0
26 (09/03/19) · 18:00 H LLEIDA ESPORTIU EUROPA 2-0
27 (17/03/19) · 17:00 H EUROPA GIM.TARRAGONA 1-1
28 (24/03/19) · 12:00 H SAN FRANCISCO EUROPA 1-0
29 (30/03/19) · 17:15 H EUROPA REUS 2-1
30 (07/04/19) · 13:00 H S. CASABLANCA EUROPA 0-0


* = partit que s'havia de jugar inicialment el 27 d'octubre del 2018 a les 17:15 hores i, per la pluja caiguda al camp, no va arribar a iniciar-se.


Classificació: 6è / Punts: 49 / PG: 13 / PE: 10 / PP: 7 / GF: 47 / GC: 34
Campió: Zaragoza / Copa Rei: Zaragoza i Barcelona / Descens: Gim. Manresa, Penya Arrabal, Manacor i El Olivar



[/tab_item] [tab_item title="2017/2018"]

LLIGA NACIONAL 2017/2018 · GRUP VII
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (26/08/17) · 18:05 H
DAMM B
EUROPA
1-1
02 (03/09/17) · 17:00 H EUROPA ATL. SEGRE 3-2
03 (10/09/17) · 12:00 H PALAMÓS EUROPA 0-1
04 (16/09/17) · 17:15 H EUROPA MANRESA 4-0
05 (23/09/17) · 16:00 H G. TARRAGONA B EUROPA 2-3
06 (30/09/17) · 17:15 H EUROPA CORNELLÀ B 1-0
07 (07/10/17) · 16:00 H BADALONA EUROPA 2-1
08 (14/10/17) · 17:15 H EUROPA ESPANYOL B 0-1
09 (21/10/17) · 12:00 H BARCELONA B EUROPA 5-1
10 (28/10/17) · 17:15 H EUROPA MOLLET 2-1
11 (04/11/17) · 17:00 H SABADELL EUROPA 1-0
12 (11/11/17) · 17:15 H EUROPA GIRONA B
2-0
13 (19/11/17) · 16:00 H JM GENÉ EUROPA 0-1
14 (25/11/17) · 17:15 H EUROPA REUS 3-0
15 (02/12/17) · 12:00 H LLAGOSTERA EUROPA 0-3
16 (17/12/17) · 18:30 H EUROPA JÀBAC 0-0
17 (07/01/18) · 10:00 H SANTS EUROPA 1-3
18 (13/01/18) · 17:15 H EUROPA DAMM B
0-1
19 (21/01/18) · 12:00 H ATL. SEGRE EUROPA 0-2
20 (27/01/18) · 17:15 H EUROPA PALAMÓS 1-1
21 (04/02/18) · 11:00 H MANRESA EUROPA 0-0
22 (17/02/18) · 17:15 H EUROPA G. TARRAGONA B 0-0
23 (28/02/18) · 20:45 H CORNELLÀ B EUROPA 2-1
24 (04/03/18) · 16:30 H EUROPA BADALONA 2-1
25 (10/03/18) · 16:30 H ESPANYOL B EUROPA 0-0
26 (17/03/18) · 18:00 H EUROPA BARCELONA B 1-0
27 (01/05/18) · 16:00 H MOLLET EUROPA 0-1*
28 (07/04/18) · 17:15 H EUROPA SABADELL 6-3
29 (15/04/18) · 12:00 H GIRONA B EUROPA 1-1
30 (21/04/18) · 17:15 H EUROPA JM GENÉ 2-2
31 (28/04/18) · 17:00 H REUS EUROPA 2-1
32 (05/05/18) · 20:00 H EUROPA LLAGOSTERA 3-0
33 (12/05/18) · 16:00 H JÀBAC EUROPA 2-1
34 (19/05/18) · 17:00 H
EUROPA SANTS 1-1


*  = El partit s'havia de disputar originàriament el 24/03/18 a les 16 hores però es va ajornar per la pluja. El dia de la definitiva disputa del partit, l'Europa va assolir matemàticament l'ascens a Divisió d'Honor.

Classificació: 4t / Punts: 60 / PG: 17 / PE: 9 / PP: 8 / GF: 52 / GC: 32
Campió: Barcelona B / Ascens: Europa i Reus / Descens: Sants, Manresa, Josep Maria Gené i Sabadell



[/tab_item][tab_item title="2016/2017"]

LLIGA NACIONAL 2016/2017 · GRUP VII
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (27/08/16) · 19:00 H
EUROPA GIM. MANRESA
2-2
02 (03/09/16) · 17:30 H MATARÓ EUROPA 0-0
03 (10/09/16) · 19:00 H EUROPA JOSEP M. GENÉ 3-1
04 (17/09/16) · 16:30 H CORNELLÀ B EUROPA 4-1
05 (24/09/16) · 19:00 H EUROPA G.TARRAGONA B 1-1
06 (01/10/16) · 17:00 H FIGUERES EUROPA 0-1
07 (08/10/16) · 15:30 H GIRONA B EUROPA 3-1
08 (15/10/16) · 17:15 H EUROPA BADALONA 3-4
09 (23/10/16) · 12:00 H MERCANTIL EUROPA 2-2
10 (29/10/16) · 17:15 H EUROPA MANRESA 0-1
11 (05/11/16) · 16:00 H DAMM B EUROPA 1-0
12 (12/11/16) · 17:15 H EUROPA ESPANYOL B 1-0
13 (19/11/16) · 12:00 H MOLLET EUROPA 3-0
14 (26/11/16) · 17:15 H EUROPA JÚPITER 1-2
15 (10/12/16) · 16:00 H JÀBAC-TERRASSA EUROPA 8-2
16 (18/12/16) · 12:00 H EUROPA BARCELONA B 3-3
17 (07/01/17) · 16:00 H LLEIDA ESPORTIU EUROPA 2-1
18 (14/01/17) · 16:30 H GIM. MANRESA EUROPA 1-0
19 (21/01/17) · 17:15 H EUROPA MATARÓ 2-1
20 (29/01/17) · 16:00 H JOSEP M. GENÉ EUROPA 2-3
21 (04/02/17) · 17:15 H EUROPA CORNELLÀ B 1-2
22 (11/02/17) · 12:00 H G.TARRAGONA B EUROPA 1-1
23 (18/02/17) · 17:30 H EUROPA FIGUERES 2-1
24 (04/03/17) · 17:15 H EUROPA GIRONA B 2-0
25 (11/03/17) · 16:00 H BADALONA EUROPA 1-1
26 (18/03/17) · 17:15 H EUROPA MERCANTIL 0-2
27 (25/03/17) · 18:00 H MANRESA EUROPA 0-0
28 (01/04/17) · 17:15 H EUROPA DAMM B 1-1
29 (09/04/17) · 09:30 H ESPANYOL B EUROPA 3-2
30 (22/04/17) · 17:15 H EUROPA MOLLET 1-1
31 (29/04/17) · 18:00 H JÚPITER EUROPA 0-3
32 (06/05/17) · 17:15 H EUROPA JÀBAC-TERRASSA 2-2
33 (14/05/17) · 12:00 H BARCELONA B EUROPA 6-1
34 (20/05/17) · 19:30 H EUROPA LLEIDA ESPORTIU 2-5


Classificació: 11è / Punts: 35 / PG: 8 / PE: 11 / PP: 15 / GF: 46 / GC: 66
Campió: Barcelona B / Ascens: Lleida Esportiu i Gim. Manresa / Descens: Mataró, Mercantil, Júpiter i Figueres.



[/tab_item] [tab_item title="2015/2016"]

LLIGA NACIONAL 2015/2016 · GRUP VII
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (29/08/15) · 17:00 H
GIRONÈS-SÀBAT EUROPA 1-1
02 (06/09/15) · 18:00 H
EUROPA MOLLET 2-2
03 (13/09/15) · 12:00 H
MANRESA EUROPA 2-0
04 (20/09/15) · 17:00 H
EUROPA SABADELL 1-1
05 (27/09/15) · 12:15 H
BELLVITGE EUROPA 1-1
06 (03/10/15) · 17:15 H
EUROPA MATARÓ 3-0
07 (10/10/15) · 16:30 H
JOSEP M. GENÉ EUROPA 3-1
08 (17/10/15) · 17:15 H
EUROPA CAMBRILS 1-1
09 (24/10/15) · 12:00 H
DAMM B EUROPA 2-1
10 (31/10/15) · 16:00 H
EUROPA MERCANTIL 5-1
11 (07/11/15) · 17:15 H
EUROPA REUS 0-1
12 (14/11/15) · 17:45 H
PRAT EUROPA 1-0
13 (03/12/15) · 20:30 H
EUROPA BARCELONA B 1-0
14 (28/11/15) · 16:00 H
BADALONA EUROPA 1-1
15 (12/12/15) · 17:15 H
EUROPA JÀBAC-TERRASSA 1-1
16 (20/12/15) · 10:00 H
ESPANYOL B EUROPA 0-1
17 (09/01/16) · 17:15 H
EUROPA CORNELLÀ B 1-3
18 (16/01/16) · 17:15 H
EUROPA GIRONÈS-SÀBAT 2-1
19 (23/01/16) · 12:00 H
MOLLET EUROPA 3-0
20 (30/01/16) · 17:15 H
EUROPA MANRESA 3-1
21 (13/02/16) · 18:15 H SABADELL EUROPA 3-0
22 (20/02/16) · 17:15 H
EUROPA BELLVITGE 1-3
23 (27/02/16) · 17:30 H
MATARÓ EUROPA 3-3
24 (05/03/16) · 17:15 H
EUROPA JOSEP M. GENÉ 1-3
25 (13/03/16) · 11:45 H
CAMBRILS EUROPA 4-1
26 (19/03/16) · 17:15 H
EUROPA DAMM B 0-2
27 (02/04/16) · 16:15 H MERCANTIL EUROPA 2-3
28 (09/04/16) · 18:15 H REUS EUROPA 0-1
29 (16/04/16) · 17:15 H EUROPA PRAT 1-0
30 (24/04/16) · 12:00 H BARCELONA B
EUROPA 1-0
31 (30/04/16) · 17:15 H EUROPA BADALONA 2-1
32 (07/05/16) · 16:00 H JÀBAC-TERRASSA EUROPA 1-0
33 (19/05/16) · 20:00 H EUROPA ESPANYOL B 2-1
34 (21/05/16) · 17:00 H CORNELLÀ B EUROPA 2-0
       

 Classificació: 14è / Punts: 41 / PG: 11 / PE: 8 / PP: 15 / GF: 41 / GC: 52
Campió: Damm B / Ascens: Unif. Bellvitge i Sabadell / Descens: Gironès-Sàbat, Cambrils, Prat i Reus.

[/tab_item] [tab_item title="2014/2015"]

LLIGA NACIONAL 2014/2015 · GRUP VII
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (30/08/14) · 18:00 H
MANLLEU EUROPA 1-0
02 (06/09/14) · 17:00 H
EUROPA GIRONA 1-1
03 (13/09/14) · 18:00 H
BLANCA SUBUR EUROPA 1-3
04 (20/09/14) · 18:00 H
EUROPA MATARÓ 2-1
05 (28/09/14) · 17:45 H
GIRONÈS-SABAT EUROPA 1-0
06 (04/10/14) · 18:30 H
EUROPA MOLLET 0-1
07 (12/10/14) · 12:00 H
VILA OLÍMPICA EUROPA 1-1
08 (18/10/14) · 17:15 H
EUROPA GAVÀ 3-4
09 (25/10/14) · 15:30 H
REUS EUROPA 1-5
10 (01/11/14) · 16:30 H
EUROPA BARCELONA B 3-2
11 (08/11/14) · 18:15 H
SANT ANDREU EUROPA 1-0
12 (15/11/14) · 17:15 H
EUROPA DAMM B 1-1
13 (23/11/14) · 10:00 H
ESPANYOL B EUROPA 5-0
14 (28/11/14) · 17:15 H
EUROPA UNIF. BELLVITGE 1-1*
15 (13/12/14) · 16:30 H
EUROPA L'HOSPITALET 1-0
16 (20/12/14) · 17:45 H
PRAT EUROPA 1-2
17 (10/01/15) · 17:15 H
EUROPA CORNELLÀ B 0-1
18 (17/01/15) · 17:15 H
EUROPA MANLLEU 0-2
19 (25/01/15) · 12:00 H
GIRONA EUROPA 0-4
20 (31/01/15) · 17:15 H
EUROPA BLANCA SUBUR 6-0
21 (07/02/15) · 17:30 H MATARÓ EUROPA 0-3
22 (21/02/15) · 17:15 H EUROPA GIRONÈS-SABAT 1-1
23 (01/03/15) · 16:30 H MOLLET EUROPA 1-2
24 (08/03/15) · 17:15 H EUROPA VILA OLÍMPICA 6-1
25 (14/03/15) · 18:00 H GAVÀ EUROPA 2-2
26 (22/03/15) · 12:00 H EUROPA REUS 1-0
27 (29/03/15) · 12:00 H BARCELONA B EUROPA 5-0
28 (11/04/15) · 17:15 H EUROPA SANT ANDREU 0-1
29 (19/04/15) · 18:00 H DAMM B EUROPA 3-1
30 (25/04/15) · 17:15 H EUROPA ESPANYOL B 2-2
31 (02/05/15) · 20:15 H UNIF. BELLVITGE EUROPA 1-1
32 (09/05/15) · 18:00 H L'HOSPITALET EUROPA 1-0
33 (16/05/15) · 17:15 H EUROPA PRAT 5-3
34 (23/05/15) · 17:00 H CORNELLÀ B
EUROPA 1-2
       

Classificació: 9è / Punts: 50 / PG: 14 / PE: 8 / PP: 12 / GF: 59 / GC: 48
Campió: Espanyol B / Ascens: Girona i Sant Andreu / Descens: Gavà, L'Hospitalet, Vila Olímpica, Manlleu i Blanca Subur.

* = partit iniciat el 29/11/14, disputat durant 75 minuts (1-1) i finalitzat sense completar per culpa de la forta pluja. Represa el 03/01/14 sense alterar l'empat.

[/tab_item] [/tab]

[tab id="tab1" class="tabbale" button="nav-tabs"] [tab_item title="2020/2021"]

SEGONA CATALANA 2020/2021 · GRUP II · SUBGRUP B
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (04/10/20) · 19:30 H
EUROPA SANT IGNASI 1-0
02 (11/10/20) · 12:00 H  CANYELLES  EUROPA 0-0
-ja no es juga més lliga per Covid19- ----- ----- -----
       
TORNEIG SEGONA CATALANA 2020/2021 · GRUP V · Competició No Oficial*
       
01 (28/03/21) · 19:30 H EUROPA TURÓ DE LA PEIRA 1-0
02 (11/04/21) · 12:00 H SANT IGNASI EUROPA 1-2
03 (18/04/21) · 18:30 H EUROPA PARC 3-1
04 (25/04/21) · 11:30 H** PUBILLA CASAS EUROPA **
05 (02/05/21) · 12:00 H EUROPA BARBERÀ 3-1
06 (09/05/21) · 12:00 H EUROPA SARRIÀ 1-2
07 (16/05/21) · 12:15 H RACING VALLBONA EUROPA 0-4
       
FASE FINAL TORNEIG SEGONA CATALANA 2020/2021
       
 1/8 F (05/06/21) · 17:00 H CAN GIBERT EUROPA  0-0 (3-2 p.)
       


* La FCF va decidir que la lliga regular de Segona Catalana ja no seguiria el seu curs i, com a competició alternativa, va crear el 'Torneig Segona Catalana', sense ascensos ni descensos de cara a la lliga regular però sí premis de cara a la temporada vinent pels primers classificats en bonificacions de gratuïtat total o parcial de l'àrbitratge del curs esportiu 2021/2022

** El Pubilla Casas es retira de la competició el dijous abans de la data del partit.


 [/tab_item] [tab_item title="2019/2020"]

SEGONA CATALANA 2019/2020 · GRUP II
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (08/09/19) · 19:00 H
LLEFIÀ EUROPA
2-2
02 (14/09/19) · 18:30 H EUROPA PREMIÀ 3-1
03 (21/09/19) · 17:30 H EUROPA SARRIÀ 2-1
04 (29/09/19) · 17:00 H CIRERA EUROPA 1-0
05 (05/10/19) · 17:00 H EUROPA MOLINOS 1-1
06 (13/10/19) · 12:00 H SJ MONTCADA EUROPA 1-0
07 (19/10/19) · 17:00 H EUROPA TURÓ DE LA PEIRA 3-3
08 (27/10/19) · 12:00 H MASNOU EUROPA 3-0
09 (02/11/19) · 17:00 H EUROPA GRAMENET 4-1
10 (09/11/19) · 16:30 H MOLLETENSE EUROPA 1-1
11 (16/11/19) · 17:15 H EUROPA ARGENTONA 3-2
12 (24/11/19) · 12:00 H CANYELLES EUROPA 0-2
13 (30/11/19) · 17:15 H EUROPA PARC 2-1
14 (15/12/19) · 12:00 H MONTCADA EUROPA 3-4
15 (21/12/19) · 17:00 H EUROPA SANT POL 1-1
16 (12/01/20) · 12:15 H VALLBONA EUROPA 0-2
17 (18/01/20) · 19:30 H EUROPA STA. PERPÈTUA 3-0
18 (25/01/20) · 17:00 H EUROPA LLEFIÀ 2-0
19 (01/02/20) · 17:00 H PREMIÀ EUROPA 3-1
20 (08/02/20) · 17:45 H SARRIÀ EUROPA 0-1
21 (15/02/20) · 17:00 H EUROPA CIRERA  0-2
22 (01/03/20) · 12:00 H MOLINOS EUROPA 2-1
23 (07/03/20) · 17:00 H EUROPA SJ MONTCADA 1-1
 *      


* La lliga no pot seguir disputant-se per la pandèmia mundial de la Covid-19
Gairebé dos mesos després de l'aturada de la competició la FCF dona per acabades
totes les lligues regionals i la Segona Catalana finalitza tal com estava
en la jornada número 23 del 7 de març


 [/tab_item] [tab_item title="2018/2019"]

SEGONA CATALANA 2018/2019 · GRUP II
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (01/09/18) · 18:30 H
EUROPA YOUNG TALENT
3-2
02 (09/09/18) · 18:00 H ST. ANDREU ATL. EUROPA 1-1
03 (16/09/18) · 18:00 H LLEFIÀ EUROPA 3-1
04 (22/09/18) · 18:15 H EUROPA MOLLETENSE 0-1
05 (29/09/18) · 17:45 H PUBILLA CASAS EUROPA 3-2
06 (06/10/18) · 17:15 H EUROPA CANYELLES 0-1
07 (14/10/18) · 17:30 H PARC EUROPA 1-0
08 (20/10/18) · 17:15 H EUROPA PREMIÀ 1-2
09 (28/10/18) · 12:15 H SANT POL EUROPA 1-0
10 (03/11/18) · 17:00 H EUROPA BESÒS BARON VIVER 2-0
11 (11/11/18) · 17:00 H MATARÓ EUROPA 1-1
12 (17/11/18) · 19:30 H EUROPA MOLLET 0-1
13 (25/11/18) · 12:00 H MONTCADA EUROPA 1-0
14 (01/12/18) · 17:15 H EUROPA SARRIÀ 0-1
15 (16/12/18) · 12:00 H SINGUERLÍN EUROPA 2-3
16 (22/12/18) · 17:30 H EUROPA TURÓ DE LA PEIRA 1-2
17 (13/01/19) · 16:30 H VALLDOREIX EUROPA 1-1
18 (19/01/19) · 18:00 H YOUNG TALENT EUROPA 0-2
19 (26/01/19) · 19:30 H EUROPA ST. ANDREU ATL. 1-0
20 (02/02/19) · 17:15 H EUROPA LLEFIÀ 1-0
21 (09/02/19) · 16:30 H MOLLETENSE EUROPA 1-2
22 (16/02/19) · 17:15 H EUROPA PUBILLA CASAS 3-0
23 (24/02/19) · 12:00 H CANYELLES EUROPA 0-6
24 (09/03/19) · 17:15 H EUROPA PARC 2-1
25 (17/03/19) · 12:00 H PREMIÀ EUROPA 2-1
26 (23/03/19) · 17:15 H EUROPA SANT POL 4-0
27 (30/03/19) · 18:00 H BESÒS BARON VIVER EUROPA 0-2
28 (06/04/19) · 17:30 H EUROPA MATARÓ 3-2
29 (14/04/19) · 12:00 H MOLLET EUROPA 3-0
30 (27/04/19) · 19:15 H EUROPA MONTCADA 0-0
31 (04/05/19) · 17:45 H SARRIÀ EUROPA 0-3
32 (11/05/19) · 19:15 H EUROPA SINGUERLÍN 2-0
33 (19/05/19) · 12:15 H TURÓ DE LA PEIRA EUROPA 3-1
34 (25/05/19) · 18:30 H EUROPA VALLDOREIX 4-1


Classificació: 5è / Punts: 52 / PG: 16 / PE: 4 / PP: 14 / GF: 53 / GC: 37
Campió: Mataró / Promoció ascens: Mollet
Promoció permanència: Pubilla Casas / Descens: Young Talent, St. Andreu Atl., Singuerlín i Besòs Baron Viver



[/tab_item] [tab_item title="2017/2018"]

SEGONA CATALANA 2017/2018 · GRUP II
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (03/09/17) · 19:00 H
GUINEUETA EUROPA
0-0
02 (10/09/17) · 16:00 H EUROPA PARC 3-1
03 (17/09/17) · 12:00 H ST. ANDREU BARCA EUROPA 0-1
04 (24/09/17) · 19:30 H EUROPA LLEFIÀ 2-0
05 (01/10/17) · 12:00 H SANT ADRIÀ EUROPA 0-8
06 (08/10/17) · 17:00 H EUROPA MONTCADA 1-3
07 (15/10/17) · 17:00 H LLAVANERES EUROPA 1-2
08 (22/10/17) · 16:45 H EUROPA SANT POL 2-1
09 (29/10/17) · 16:00 H EUROPA MATARÓ 0-0
10 (05/11/17) · 18:45 H DISTRICTE 030 EUROPA 2-2
11 (12/11/17) · 17:00 H EUROPA BESÒS BARON VIVER 3-1
12 (18/11/17) · 17:00 H ARGENTONA EUROPA 1-1
13 (26/11/17) · 16:30 H EUROPA SARRIÀ 4-1
14 (03/12/17) · 12:00 H PIFERRER EUROPA 1-4
15 (17/12/17) · 16:00 H EUROPA MASNOU 1-2
16 (18/01/18) · 21:00 H HERMES EUROPA 1-5*
17 (14/01/18) · 16:15 H EUROPA CANYELLES 2-2
18 (21/01/18) · 16:30 H EUROPA GUINEUETA 0-1
19 (28/01/18) · 12:00 H PARC EUROPA 1-0
20 (04/02/18) · 16:15 H EUROPA ST. ANDREU BARCA 3-2
21 (18/02/18) · 12:00 H LLEFIÀ EUROPA 2-2
22 (25/02/18) · 17:00 H EUROPA SANT ADRIÀ 6-1
23 (04/03/18) · 12:00 H MONTCADA EUROPA 0-1
24 (11/03/18) · 16:45 H EUROPA LLAVANERES 7-0
25 (18/03/18) · 12:00 H SANT POL EUROPA 1-1
26 (25/03/18) · 17:00 H MATARÓ EUROPA 1-0
27 (08/04/18) · 16:45 H EUROPA DISTRICTE 030 3-0
28 (15/04/18) · 10:00 H BESÒS BARON VIVER EUROPA 5-3
29 (22/04/18) · 19:30 H EUROPA ARGENTONA 1-1
30 (28/04/18) · 17:30 H SARRIÀ EUROPA 0-4
31 (06/05/18) · 16:00 H EUROPA PIFERRER 7-0
32 (13/05/18) · 12:00 H MASNOU EUROPA 0-1
33 (19/05/18) · 19:30 H EUROPA HERMES 5-1
34 (27/05/18) · 12:00 H CANYELLES
EUROPA 2-1


* = partit que, inicialment, s'havia de jugar el 7 de gener del 2018 a les 16:30 hores però que es va ajornar de mutu acord per defunció, el dia abans, del pare de l'entrenador de l'Hermes.

Classificació: 4t / Punts: 65 / PG: 19 / PE: 8 / PP: 7 / GF: 86 / GC: 35
Campió: Guineueta / Promoció ascens: Argentona
Promoció permanència: St. Andreu Barca / Descens: Hermes, Piferrer, Llavaneres i Sant Adrià



[/tab_item] [tab_item title="2016/2017"]

SEGONA CATALANA 2016/2017 · GRUP II
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (03/09/16) · 19:00 H
EUROPA GRAMA
0-1
02 (11/09/16) · 12:00 H LLOREDA EUROPA 2-0
03 (18/09/16) · 18:00 H LLEFIÀ EUROPA 0-2
04 (25/09/16) · 18:30 H EUROPA GUINEUETA 1-2
05 (02/10/16) · 17:00 H MATARÓ EUROPA 2-1
06 (09/10/16) · 17:00 H EUROPA CANYELLES 1-2
07 (16/10/16) · 12:00 H PREMIÀ EUROPA 0-1
08 (23/10/16) · 17:00 H EUROPA SANT POL 1-1
09 (30/10/16) · 12:15 H SARRIÀ EUROPA 2-1
10 (06/11/16) · 17:00 H EUROPA SANT ADRIÀ 3-0
11 (12/11/16) · 18:00 H LLAVANERES EUROPA 2-4
12 (20/11/16) · 17:00 H EUROPA CAN PI 3-0
13 (27/11/16) · 12:00 H MARTINENC B
EUROPA 0-0
14 (10/12/16) · 19:15 H EUROPA CIRERA 3-3
15 (18/12/16) · 12:00 H CARMELO EUROPA 0-1
16 (08/01/17) · 17:00 H EUROPA B.BARON VIVER 1-1
17 (14/01/17) · 17:30 H BADIA VALLÈS EUROPA 2-3
18 (22/01/17) · 11:45 H GRAMA EUROPA 2-2
19 (29/01/17) · 17:00 H EUROPA LLOREDA 2-0
20 (05/02/17) · 17:00 H EUROPA LLEFIÀ 0-1
21 (12/02/17) · 12:15 H GUINEUETA EUROPA 2-3
22 (19/02/17) · 12:15 H EUROPA MATARÓ 2-2
23 (05/03/17) · 12:00 H CANYELLES EUROPA 2-0
24 (12/03/17) · 17:00 H EUROPA PREMIÀ 1-2
25 (19/03/17) · 12:00 H SANT POL EUROPA 0-3
26 (26/03/17) · 12:15 H EUROPA SARRIÀ 2-1
27 (02/04/17) · 12:00 H SANT ADRIÀ EUROPA 3-2
28 (09/04/17) · 16:30 H EUROPA LLAVANERES 2-0
29 (23/04/17) · 16:00 H CAN PI EUROPA 1-2
30 (30/04/17) · 16:45 H EUROPA MARTINENC B 1-3
31 (07/05/17) · 12:00 H CIRERA EUROPA 1-0
32 (14/05/17) · 16:00 H EUROPA CARMELO 2-1
33 (21/05/17) · 20:00 H B.BARON VIVER EUROPA 2-3
34 (28/05/17) · 12:00 H EUROPA BADIA VALLÈS 4-2


Classificació: 5è / Punts: 54 / PG: 16 / PE: 6 / PP: 12 / GF: 57 / GC: 45
Campió: Fundació Grama / Promoció ascens: Mataró
Promoció permanència: Martinenc B / Descens: Cirera, Badia del Vallès, Carmelo i Can Pi



[/tab_item] [tab_item title="2015/2016"]

SEGONA CATALANA 2015/2016 · GRUP II
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (05/09/15) · 18:00 H
HERMES EUROPA 0-0
02 (13/09/15) · 16:00 H
EUROPA GUINEUETA 5-2
03 (20/09/15) · 12:30 H
CARMELO EUROPA 1-4
04 (27/09/15) · 12:00 H
EUROPA PREMIÀ 1-0
05 (04/10/15) · 12:00 H
LLEFIÀ EUROPA 1-2
06 (11/10/15) · 18:30 H
EUROPA SJ MONTCADA
2-0
07 (18/10/15) · 12:00 H
MARTINENC B EUROPA 1-1
08 (25/10/15) · 17:00 H
EUROPA LLOREDA 1-2
09 (01/11/15) · 17:00 H
GRAMENET EUROPA 0-6
10 (08/11/15) · 12:00 H
EUROPA SANT POL 1-0
11 (15/11/15) · 18:30 H
EUROPA CIRERA 1-1
12 (22/11/15) · 12:00 H CANYELLES EUROPA 3-3
13 (29/11/15) · 17:30 H
EUROPA B.BARON VIVER 3-3
14 (13/12/15) · 20:00 H
TECNOFUTBOL EUROPA 4-4
15 (13/01/16) · 21:00 H
EUROPA MONTCADA 1-1*
16 (09/01/16) · 17:00 H MATARONESA EUROPA 0-0
17 (17/01/16) · 17:00 H
EUROPA LA LLÀNTIA 1-1
18 (24/01/16) · 17:00 H
EUROPA HERMES 1-1
19 (30/01/16) · 18:15 H
GUINEUETA EUROPA 0-0
20 (14/02/16) · 17:00 H
EUROPA CARMELO 3-2
21 (21/02/16) · 12:00 H
PREMIÀ EUROPA 3-1
22 (28/02/16) · 17:00 H EUROPA LLEFIÀ 0-2
23 (06/03/16) · 12:00 H
SJ MONTCADA EUROPA 4-3
24 (13/03/16) · 19:30 H
EUROPA MARTINENC B 0-2
25 (20/03/16) · 12:00 H LLOREDA EUROPA 1-0
26 (03/04/16) · 17:00 H EUROPA GRAMENET 1-0
27 (10/04/16) · 12:00 H SANT POL EUROPA 1-0
28 (16/04/16) · 16:30 H CIRERA EUROPA 2-0
29 (24/04/16) · 17:00 H EUROPA CANYELLES 1-0
30 (01/05/16) · 10:00 H B.BARON VIVER EUROPA 4-0
31 (08/05/16) · 17:00 H EUROPA TECNOFUTBOL 5-1
32 (15/05/16) · 12:00 H MONTCADA EUROPA 0-0
33 (21/05/16) · 17:15 H EUROPA MATARONESA 2-6
34 (29/05/16) · 12:00 H LA LLÀNTIA EUROPA 2-3
       

Classificació: 9è / Punts: 48 / PG: 12 / PE: 12 / PP: 10 / GF: 56 / GC: 51
Campió: San Juan Montcada / Promoció: FP Hermes
Descens: Tecnofutbol, Gramenet, La Llàntia i Mataronesa

* = partit que, inicialment, s'havia de jugar el 20 de desembre del 2015 però que es va ajornar per tenir el Montcada jugadors citats com a responsables de taules electorals.


 

[/tab_item] [tab_item title="2014/2015"]

TERCERA CATALANA 2014/2015 · GRUP X
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (06/09/14) · 16:00 H
HOSPITALENSE EUROPA 2-3
02 (14/09/14) · 16:00 H
EUROPA LEVANTE LAS PLANAS 3-1
03 (21/09/14) · 14:00 H
PASTRANA B. CARMEL EUROPA 1-3
04 (28/09/14) · 16:00 H
EUROPA SANT PERE NORD 3-0*
05 (05/10/14) · 12:00 H
TRINIDAD EUROPA 1-4
06 (12/10/14) · 16:30 H
EUROPA PUBILLA CASAS 0-1
07 (18/10/14) · 18:00 H
FONTSANTA-FATJÓ EUROPA 2-1
08 (26/10/14) · 18:30 H
EUROPA SANT JUST DESVERN 1-0
09 (02/11/14) · 16:00 H
EUROPA CAN BUXERES 2-3
10 (08/11/14) · 18:00 H
ATLÈTIC PRAT EUROPA 1-3
11 (16/11/14) · 16:30 H
EUROPA ALMEDA 2-0
12 (23/11/14) · 17:00 H
IBERIA EUROPA 0-4
13 (30/11/14) · 11:30 H
EUROPA UDAF INTER 2-1
14 (14/12/14) · 12:00 H
RACING VALLBONA EUROPA 1-3
15 (21/12/14) · 17:00 H
EUROPA MONTBAU 0-0
16 (11/01/15) · 12:00 H
FENICIA EUROPA 0-4
17 (18/01/15) · 18:30 H EUROPA SANTA EULÀLIA 1-0
18 (25/01/15) · 18:30 H
EUROPA HOSPITALENSE 7-2
19 (31/01/15) · 18:30 H
LEVANTE LAS PLANAS EUROPA 1-1
20 (08/02/15) · 18:30 H EUROPA PASTRANA B. CARMEL 4-2
21 (21/02/15) · 17:30 H SANT PERE NORD EUROPA 4-4
22 (01/03/15) · 16:30 H EUROPA TRINIDAD 3-3
23 (07/03/15) · 18:00 H PUBILLA CASAS EUROPA 1-4
24 (15/03/15) · 18:30 H EUROPA FONTSANTA-FATJÓ 1-0
25 (22/03/15) · 12:15 H SANT JUST DESVERN EUROPA 1-3
26 (28/03/15) · 18:00 H CAN BUXERES EUROPA 0-5
27 (12/04/15) · 12:15 H EUROPA ATLÈTIC PRAT 5-1
28 (19/04/15) · 12:00 H ALMEDA EUROPA 0-3
29 (26/04/15) · 12:00 H EUROPA IBERIA 2-0
30 (03/05/15) · 19:30 H UDAF INTER EUROPA 2-3
31 (10/05/15) · 16:00 H EUROPA RACING VALLBONA 6-0
32 (17/05/15) · 10:00 H MONTBAU EUROPA 1-8
33 (24/05/15) · 12:00 H EUROPA FENICIA 1-1
34 (31/05/15) · 12:00 H SANTA EULÀLIA EUROPA 3-6
       

Classificació: 2n / Punts: 68 / PG: 26 / PE: 5 / PP: 3 / GF: 105 / GC: 36
Campió: Fontsanta-Fatjó / Ascens: Fontsanta-Fatjó i Europa B /
Promoció permanència: Trinidad / Descens: Fenicia, Montbau i Racing Vallbona

* = partit iniciat el 28/09/14 i disputat durant només 10 minuts (0-0) per culpa de la forta pluja. Finalitzat el 08/12/14 amb resultat 3-0.


 

[/tab_item] [tab_item title="2013/2014"]

QUARTA CATALANA 2013/2014 · GRUP XVII
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA I DATA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (22/09/13)
EUROPA ALBIREX NIGATA 5-1
02 (29/09/13) GP3 EUROPA 0-4
03 (06/10/13) EUROPA BARCINO DRAGONS 3-0 *
04 (13/10/13) GUINARDÓ EUROPA 1-3
05 (20/10/13) EUROPA CATALONIA B
3-0
06 (27/10/13) MONOPOL EUROPA 2-1
07 (03/11/13) EUROPA MBD LIONS B 12-0
08 (10/11/13) MONTEROLS EUROPA 0-8
09 (17/11/13) EUROPA PARC B 11-0
10 (24/11/13) OLYMPIA II EUROPA 0-4
11 (01/12/13) EUROPA PB BARCINO 5-2
12 (08/12/13) CERRO EUROPA 3-4
13 (15/12/13) EUROPA UNIF. C. MERIDIANA 1-1
14 (22/01/14) ALZAMORA EUROPA 0-6 **
15 (12/01/14) EUROPA ALEGRIA 5-1 ***
descans - - -
17 (19/01/14) POBLE SEC
EUROPA 0-3 ****
18 (26/01/14) ALBIREX NIGATA EUROPA 1-1
19 (02/02/14) EUROPA GP3 2-0
20 (09/02/14) BARCINO DRAGONS EUROPA 0-3 ****
21 (16/02/14) EUROPA GUINARDÓ 3-0
22 (23/02/14) CATALONIA B EUROPA 0-11
23 (02/03/14) EUROPA MONOPOL 2-1
24 (09/03/14) MBD LIONS B EUROPA 0-10
25 (16/03/14) EUROPA MONTEROLS 13-0
26 (23/03/14) PARC B EUROPA 0-3
27 (30/03/14) EUROPA OLYMPIA II 3-0
28 (06/04/14) PB BARCINO EUROPA 2-1
29 (13/04/14) EUROPA CERRO 3-0 ****
30 (27/04/14) UNIF. C. MERIDIANA EUROPA 1-5
31 (01/05/14) EUROPA ALZAMORA 5-1
32 (04/05/14) ALEGRIA EUROPA 2-4
descans - - -
34 (18/05/14) EUROPA  POBLE SEC  3-0 **** 


* = Incompareixença del rival i assignació de 3 punts i 3-0 al marcador per a l'Europa

** = Partit ajornat el 22/12/13 per falta d'efectius de l'Alzamora i disputat el 22/01/14

*** = Partit previst per la vigília de Reis (5 de gener) però, donat que Europa B i Alegria descansaven la jornada 16 (L'Europa per equips imparells al grup i l'Alegria per tenir duel contra el retirat Poble Sec), els dos equips van decidir jugar aquest duel un cap de setmana més tard del previst.

**** = equip retirat de la competició. Assignació de 3 punts i 3-0 al marcador per a l'Europa

Classificació: 1r / Punts: 68 / PG: 28 / PE: 2 / PP: 2 / GF: 150 / GC: 19
Campió: Europa B / Ascens: Europa B i Olympia II
Retirats: Cerro, Poble Sec i Barcino Dragons

 


 

[/tab_item] [tab_item title="2012/2013"]

QUARTA CATALANA 2012/2013 · GRUP XVIII
 
JORNADA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (23/09/12)
EUROPA VET. CATALUNYA B
3-0
02 (30/09/12) GP3 EUROPA 2-2
03 (07/10/12) EUROPA CATALONIA B 7-0
04 (14/10/12) PB BARCINO
EUROPA 1-3
05 (21/10/12) MONOPOL EUROPA 1-3
06 (28/10/12) EUROPA ATL. FORTPIENC 2-3
07 (04/11/12) CERRO EUROPA 3-3
08 (11/11/12) EUROPA LIONS
3-2
09 (18/11/12) CAN PI EUROPA 1-2
10 (25/11/12) EUROPA BESOS B. VIVER 0-0
11 (02/12/12) HOGAR EXTREMEÑO
EUROPA 1-9
12 (16/12/12) EUROPA GUINARDÓ 4-0
13 (23/12/12) GOTIC EUROPA 2-6
14 (13/01/13)  VET. CATALUNYA B EUROPA 1-5
15 (20/01/13)  EUROPA GP3  2-2
16 (27/01/13)  CATALONIA B EUROPA 0-7
17 (03/02/13) EUROPA PB BARCINO  1-0
18 (17/02/13)  EUROPA MONOPOL  4-0
19 (24/02/13)  ATL. FORTPIENC  EUROPA 1-1
20 (03/03/13)  EUROPA CERRO  0-1
21 (10/03/13)  LIONS  EUROPA 3-4
22 (17/03/13)  EUROPA CAN PI  3-2
23 (24/03/13)  BESOS B. VIVER  EUROPA 0-3
24 (07/04/13)  EUROPA HOGAR EXTREMEÑO  4-1
25 (14/04/13)  GUINARDÓ  EUROPA 1-3
26 (21/04/13)  EUROPA GOTIC  3-1
       
PROMOCIÓ D'ASCENS
       
Anada (26/05/13)
CASTELLBISBAL EUROPA 5-3 (crònica)
Tornada (02/06/13)
EUROPA CASTELLBISBAL 2-2 (crònica)
       


Classificació: 2n / Punts: 68 / PG: 19 / PE: 5 / PP: 2 / GF: 87 / GC: 29
Campió: Besós B. Viver / Ascens: Besós B. Viver / Promoció: Europa B

 

[/tab_item] [/tab]

[tab id="tab1" class="tabbale" button="nav-tabs"] [tab_item title="2020/2021"]

 Horaris actualitzats a 10/05/21 a les 01:30 hores

TERCERA DIVISIÓ 2020/2021 · GRUP V · SUBGRUP A
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (18/10/20) · --:-- H   
---- descans ---- ---- descans ---- ----
02 (25/10/20) · 12:00 H
EUROPA VILAFRANCA 1-0
03 (01/11/20) · 16:00 H POBLA MAFUMET EUROPA 1-3
04 (08/11/20) · 12:00 H EUROPA MONTAÑESA 3-0
05 (15/11/20) · 12:00 H MANRESA EUROPA 1-2
06 (22/11/20) · 12:00 H
EUROPA VALLS 1-1
07 (29/11/20) · 17:00 H TERRASSA EUROPA  0-0
08 (06/12/20) · 12:00 H EUROPA CASTELLDEFELS 3-1
09 (13/12/20) · 17:00 H IGUALADA EUROPA 1-1
10 (20/12/20) · 12:00 H EUROPA SAN CRISTÓBAL 2-0
11 (27/01/21) · 19:30 H SANTFELIUENC EUROPA 0-2*
12 (17/01/21) · --:-- H ---- descans ---- ---- descans ---- ----
13 (23/01/21) · 12:00 H VILAFRANCA EUROPA 0-0
14 (31/01/21) · 12:00 H
EUROPA POBLA MAFUMET 1-4
15 (03/03/21) · 19:00 H MONTAÑESA EUROPA 4-2**
16 (14/02/21) · 12:00 H EUROPA MANRESA 1-0
17 (21/02/21) · 16:30 H
VALLS EUROPA 0-1
18 (28/02/21) · 12:00 H EUROPA TERRASSA 2-2
19 (07/03/21) · 12:00 H CASTELLDEFELS EUROPA 0-4
20 (14/03/21) · 12:00 H EUROPA IGUALADA 3-1
21 (21/03/21) · 12:00 H SAN CRISTÓBAL EUROPA 0-1
22 (02/04/21) · 12:00 H EUROPA SANTFELIUENC 2-1
       
SEGONA FASE PER L'ASCENS (3 primers subgrup A vs 3 primers subgrup B)
 
En aquesta lliga de 6 partits, els 2 primers pugen directament a 2a Divisió RFEF
i els altres quatre buscaran una 3a plaça final d'ascens mitjançant play-off
       
1 (11/04/21) · 12:00 H EUROPA GRANOLLERS 1-0
2 (18/04/21) · 12:00 H GIRONA B EUROPA 0-1
3 (25/04/21) · 18:00 H EUROPA CERDANYOLA 4-2***
4 (02/05/21) · 12:30 H GRANOLLERS EUROPA 3-1
5 (09/05/21) · 18:00 H EUROPA GIRONA B 3-1****
5 (16/05/21) · 12:00 H CERDANYOLA EUROPA 0-1
       

Classificació: 1r / Punts: 59 / PG: 18 / PE: 5 / PP: 3 / GF: 46 / GC: 23
Campió: Europa / Segon: Vilafranca



 * = El partit estava previst pel 10 de gener però el dia 8 de gener es va donar per ajornat en tenir l'Europa un cas positiu de Covid-19 dins la plantilla

** = El partit estava previst pel 7 de febrer però el dia 3 de febrer es va donar per ajornat en tenir la Montañesa un cas positiu de Covid-19 dins la plantilla

*** = Victòria que dona matemàticament l'ascens a Segona RFEF a 3 jornades pel final de la segona fase regular

**** = Victòria que dona matemàticament el títol de campió de Tercera Divisió a 1 jornada pel final de la segona fase regular



[/tab_item] [tab_item title="2019/2020"]

TERCERA DIVISIÓ 2019/2020 · GRUP V
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (01/09/19) · 18:00 H  
VILAFRANCA EUROPA 1-0
02 (07/09/19) · 18:30 H
EUROPA TERRASSA 2-2
03 (11/09/19) · 18:00 H GRANOLLERS EUROPA 0-0
04 (15/09/19) · 18:00 H EUROPA VILASSAR MAR 2-2
05 (22/09/19) · 16:30 H FIGUERES EUROPA 3-1
06 (29/09/19) · 12:00 H EUROPA CERDANYOLA 4-0
07 (06/10/19) · 12:15 H SANTS EUROPA 0-7
08 (13/10/19) · 12:00 H EUROPA SANTFELIUENC 4-0
09 (20/10/19) · 12:00 H HORTA EUROPA 1-1
10 (27/10/19) · 12:00 H EUROPA CASTELLDEFELS 5-2
11 (03/11/19) ·· ---:--- H REUS EUROPA 0-3*
12 (10/11/19) · 12:00 H EUROPA POBLA MAFUMET 3-0
13 (16/11/19) · 18:00 H IGUALADA EUROPA 1-1
14 (24/11/19) · 12:00 H EUROPA PERALADA 0-0
15 (01/12/19) · 12:00 H SAN CRISTÓBAL EUROPA 2-2
16 (15/12/19) · 12:00 H EUROPA MANRESA 2-0
17 (22/12/19) · 12:00 H L'HOSPITALET EUROPA 1-2
18 (05/01/20) · 12:00 H EUROPA SANT ANDREU 0-2
19 (12/01/20) · 16:30 H BANYOLES EUROPA 2-4
20 (19/01/20) · 12:00 H EUROPA VILAFRANCA 3-2
21 (26/01/20) · 17:00 H TERRASSA EUROPA 2-1
22 (02/02/20) · 12:00 H EUROPA GRANOLLERS 2-1
23 (09/02/20) · 17:00 H VILASSAR MAR EUROPA 3-3
24 (16/02/20) · 12:00 H EUROPA FIGUERES 2-1
25 (23/02/20) · 12:00 H CERDANYOLA EUROPA 3-2
26 (01/03/20) · 12:00 H EUROPA SANTS 1-0
27 (07/03/20) · 18:00 H  SANTFELIUENC EUROPA  0-2
 **      
       
    RPLAY-OFF EXPRÉS D'ASCENS (PARTIT ÚNIC / SEU NEUTRAL A BADALONA)
       
 S/F (19/07/20) · 20:00 H  TERRASSA  EUROPA 1-0
       

 
* = Resultat decretat per l'eliminació del CF Reus Deportiu de la competició (no havent començat a jugar cap partit de lliga del campionat). El resultat s'aplica a cada club restant de la categoria en la primera i segona volta.

** = La lliga no pot seguir disputant-se per la pandèmia mundial de la Covid-19. Dos mesos després de l'aturada de la competició la RFEF dona per acabades totes les lligues i la Tercera Divisió finalitza tal com estava en la jornada número 27 del 7 de març. Es decreta no descendir cap equip i jugar un 'play-off exprés' entre sí amb els quatre primers classificats (1-vs-4 i 2-vs- 3) a partit únic, a porta tancada i en seu neutral per designar un ascens a Segona B. L'Europa, tercer, juga contra el Terrassa, segon, perdent per 1-0. A la final, el CE L'Hospitalet puja de categoria.



[/tab_item] [tab_item title="2018/2019"]

TERCERA DIVISIÓ 2018/2019 · GRUP V
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (19/08/18) · 19:30 H
EUROPA MARTINENC
1-1
02 (26/08/18) · 18:00 H FIGUERES  EUROPA 0-0
03 (02/09/18) · 19:00 H
EUROPA PRAT 0-1
04 (08/09/18) · 19:30 H SAN CRISTÓBAL EUROPA 2-1
05 (11/09/18) · 12:00 H EUROPA SANTBOIÀ 1-0
06 (16/09/18) · 17:00 H REUS B EUROPA 3-4
----- 07 (23/09/18) ----- ---- descans ----
---- descans ---- -
08 (30/09/18) · 17:00 H TERRASSA EUROPA 0-1
09 (07/10/18) · 12:00 H EUROPA LLAGOSTERA 2-3
10 (14/10/18) · 12:00 H GRANOLLERS EUROPA 0-0
11 (21/10/18) · 12:00 H EUROPA FE GRAMA
1-1
12 (27/10/18) · 18:00 H ASCÓ EUROPA 2-3
13 (01/11/18) · 12:00 H EUROPA POBLA MAFUMET 3-0
14 (04/11/18) · 12:15 H SANTS EUROPA 0-2
15 (11/11/18) · 12:00 H EUROPA L'HOSPITALET 3-0
16 (17/11/18) · 18:00 H SANTFELIUENC EUROPA 0-3
17 (25/11/18) · 12:00 H EUROPA VILAFRANCA 0-3
18 (02/12/18) · 12:00 H CERDANYOLA EUROPA 3-2
19 (09/12/18) · 19:00 H EUROPA SANT ANDREU 1-1
20 (16/12/18) · 12:00 H HORTA EUROPA 1-1
21 (23/12/18) · 12:00 H EUROPA CASTELLDEFELS 1-1
22 (05/01/19) · 12:00 H MARTINENC EUROPA 1-2
23 (13/01/19) · 17:00 H EUROPA FIGUERES 0-0
24 (20/01/19) · 12:00 H PRAT EUROPA 1-0
25 (27/01/19) · 12:00 H EUROPA SAN CRISTÓBAL 1-1
26 (03/02/19) · 12:00 H SANTBOIÀ EUROPA 0-2
27 (10/02/19) · 12:00 H EUROPA REUS B 3-2
----- 28 (17/02/19) ----- ---- descans ---- ---- descans ---- -
29 (24/02/19) · 12:00 H EUROPA TERRASSA 0-0
30 (02/03/19) · 17:30 H LLAGOSTERA EUROPA 1-0
31 (10/03/19) · 12:00 H EUROPA GRANOLLERS 0-3
32 (16/03/19) · 18:30 H FE GRAMA EUROPA 2-1
33 (20/03/19) · 20:30 H EUROPA ASCÓ 2-1
34 (24/03/19) · 12:00 H POBLA MAFUMET EUROPA 0-4
35 (31/03/19) · 12:00 H EUROPA SANTS 1-0
36 (07/04/19) · 12:00 H L'HOSPITALET EUROPA 0-2
37 (14/04/19) · 12:00 H EUROPA SANTFELIUENC 1-0
38 (18/04/19) · 20:30 H VILAFRANCA EUROPA 2-2
39 (28/04/19) · 12:00 H EUROPA CERDANYOLA 2-1
40 (05/05/19) · 18:00 H SANT ANDREU EUROPA 0-0
41 (12/05/19) · 12:00 H EUROPA HORTA 0-1
42 (19/05/19) · 12:00 H CASTELLDEFELS EUROPA 3-0

 
Classificació: 6è / Punts: 63 / PG: 17 / PE: 12 / PP: 11 / GF: 53 / GC: 41
Campió: Llagostera / Play-off: L'Hospitalet, Horta i Prat / Descens directe: Fundació Grama, Santboià, Ascó i Martinenc.



[/tab_item] [tab_item title="2017/2018"]

TERCERA DIVISIÓ 2017/2018 · GRUP V
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (20/08/17) · 19:00 H
CERDANYOLA EUROPA
1-1
02 (27/08/17) · 19:00 H
EUROPA TERRASSA 2-2
03 (03/09/17) · 12:00 H GAVÀ EUROPA 2-4
04 (09/09/17) · 18:00 H EUROPA CASTELLDEFELS 1-0
05 (13/09/17) · 21:11 H EUROPA PRAT 2-4*
06 (17/09/17) · 12:00 H L'HOSPITALET EUROPA 2-0
07 (24/09/17) · 17:00 H EUROPA REUS B 0-1
08 (30/09/17) · 20:30 H FIGUERES EUROPA 1-2
09 (08/10/17) · 12:00 H EUROPA SANTBOIÀ 1-1
10 (15/10/17) · 18:00 H SANTFELIUENC EUROPA 0-1
11 (22/10/17) · 12:00 H EUROPA POBLA MAFUMET 0-1
12 (28/10/17) · 18:00 H ESPANYOL B EUROPA 1-0
13 (01/11/17) · 12:00 H EUROPA ASCÓ 2-1
14 (05/11/17) · 12:00 H GRANOLLERS EUROPA 1-2
15 (12/11/17) · 12:00 H EUROPA SANT ANDREU 0-0
16 (18/11/17) · 18:00 H HORTA EUROPA 1-2
17 (26/11/17) · 12:00 H EUROPA PALAMÓS 1-0
18 (03/12/17) · 12:00 H VILAFRANCA EUROPA 4-1
19 (17/12/17) · 12:00 H EUROPA VILASSAR MAR 1-3
20 (07/01/18) · 12:00 H EUROPA CERDANYOLA 1-0
21 (14/01/18) · 17:00 H TERRASSA EUROPA 1-3
22 (21/01/18) · 12:00 H EUROPA GAVÀ 2-2
23 (28/01/18) · 12:00 H CASTELLDEFELS EUROPA 1-2
24 (04/02/18) · 12:00 H PRAT EUROPA 0-1
25 (11/02/18) · 12:00 H EUROPA L'HOSPITALET 1-2
26 (18/02/18) · 17:00 H REUS B EUROPA 1-0
27 (25/02/18) · 12:00 H EUROPA FIGUERES 1-1
28 (04/03/18) · 12:00 H SANTBOIÀ EUROPA 1-1
29 (11/03/18) · 12:00 H EUROPA SANTFELIUENC 1-1
30 (18/03/18) · 12:00 H POBLA MAFUMET EUROPA 0-0
31 (25/03/18) · 12:00 H EUROPA ESPANYOL B 1-0
32 (29/03/18) · 18:00 H ASCÓ EUROPA 1-1
33 (08/04/18) · 12:00 H EUROPA GRANOLLERS 0-3
34 (14/04/18) · 20:00 H SANT ANDREU EUROPA 1-1
35 (22/04/18) · 17:00 H EUROPA HORTA 2-0
36 (29/04/18) · 17:00 H PALAMÓS EUROPA 1-3
37 (06/05/18) · 12:00 H EUROPA VILAFRANCA 2-2
38 (12/05/18) · 20:00 H  VILASSAR MAR  EUROPA 2-2
       

 * = el duel, previst per a les 20:30 hores, començava 41 minuts més tard pel retard en l'arribada de l'àrbitre i un dels assistents al partit

Classificació: 8è / Punts: 58 / PG: 15 / PE: 13 / PP: 10 / GF: 48 / GC: 46
Campió: Espanyol B / Play-off: Sant Andreu, L'Hospitalet i Terrassa / Descens directe: Palamós, Gavà i Vilassar de Mar.



[/tab_item] [tab_item title="2016/2017"]

TERCERA DIVISIÓ 2016/2017 · GRUP V
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (21/08/16) · 19:00 H
EUROPA LA JONQUERA
0-0
02 (28/08/16) · 18:00 H
PERALADA EUROPA 2-1
03 (04/09/16) · 19:00 H EUROPA VILAFRANCA 0-1
04 (10/09/16) · 18:00 H OLOT EUROPA 1-0
05 (18/09/16) · 18:00 H EUROPA MANLLEU 1-1
06 (24/09/16) · 18:00 H ASCÓ EUROPA 1-1
07 (02/10/16) · 18:00 H EUROPA JÚPITER 1-1
08 (08/10/16) · 18:00 H SANTFELIUENC EUROPA 1-1
09 (12/10/16) · 12:00 H CASTELLDEFELS EUROPA 1-2
10 (16/10/16) · 18:00 H EUROPA VILASSAR MAR 0-1
11 (23/10/16) · 17:00 H FIGUERES EUROPA 1-0
12 (30/10/16) · 12:00 H EUROPA P. MAFUMET 1-0
13 (06/11/16) · 17:00 H CERDANYOLA EUROPA 2-1
14 (13/11/16) · 12:00 H EUROPA MONTAÑESA 0-1
15 (20/11/16) · 17:00 H TERRASSA EUROPA 3-0
16 (27/11/16) · 12:00 H EUROPA SANT ANDREU 0-0
17 (04/12/16) · 12:00 H GRANOLLERS EUROPA 0-1
18 (11/12/16) · 12:00 H EUROPA PALAMÓS 1-0
19 (17/12/16) · 16:00 H SABADELL B EUROPA 0-0
20 (08/01/17) · 16:00 H LA JONQUERA EUROPA 1-0
21 (15/01/17) · 12:00 H EUROPA PERALADA 1-0
22 (22/01/17) · 12:00 H VILAFRANCA EUROPA 1-2
23 (29/01/17) · 12:00 H EUROPA OLOT 0-5
24 (05/02/17) · 16:30 H MANLLEU EUROPA 1-1
25 (12/02/17) · 12:00 H EUROPA ASCÓ 1-1
26 (19/02/17) · 12:00 H JÚPITER EUROPA 1-2
27 (26/02/17) · 12:00 H EUROPA SANTFELIUENC 0-1
28 (05/03/17) · 12:00 H EUROPA CASTELLDEFELS 2-1
29 (12/03/17) · 12:00 H VILASSAR MAR EUROPA 1-0
30 (19/03/17) · 12:00 H EUROPA FIGUERES 3-0
31 (26/03/17) · 17:00 H P. MAFUMET EUROPA 0-0
32 (02/04/17) · 12:00 H EUROPA CERDANYOLA 0-0
33 (09/04/17) · 12:00 H MONTAÑESA EUROPA 0-1
34 (13/04/17) · 20:30 H EUROPA TERRASSA 0-2
35 (22/04/17) · 20:00 H SANT ANDREU EUROPA 0-0
36 (30/04/17) · 12:00 H EUROPA GRANOLLERS 0-0
37 (07/05/17) · 17:00 H PALAMÓS EUROPA 0-0
38 (14/05/17) · 12:00 H EUROPA SABADELL B 4-0

 
Classificació: 12è / Punts: 47 / PG: 11 / PE: 14 / PP: 13 / GF: 28 / GC: 32
Campió: Olot / Play-off: Peralada, Terrassa i Vilafranca / Descens directe: Manlleu, Júpiter i Sabadell B.



[/tab_item] [tab_item title="2015/2016"]

TERCERA DIVISIÓ 2015/2016 · GRUP V
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (23/08/15) · 20:00 H
EUROPA TERRASSA 5-0
02 (30/08/15) · 19:00 H
PRAT EUROPA 2-0
03 (05/09/15) · 17:15 H MORELL EUROPA 1-0
04 (13/09/15) · 19:00 H
EUROPA PERALADA 1-1
05 (20/09/15) · 17:00 H
MANLLEU EUROPA 1-4
06 (26/09/15) · 19:00 H
EUROPA RUBÍ 2-0
07 (03/10/15) · 17:00 H
SABADELL B EUROPA 0-0
08 (10/10/15) · 19:00 H
EUROPA SANT ANDREU 0-0
09 (18/10/15) · 12:00 H
MONTAÑESA EUROPA 0-0
10 (25/10/15) · 12:00 H
EUROPA CERDANYOLA 2-3
11 (28/10/15) · 20:30 H
ASCÓ EUROPA 1-1
12 (01/11/15) · 18:00 H
EUROPA VILAFRANCA 1-2
13 (08/11/15) · 16:30 H
FIGUERES EUROPA 0-0
14 (15/11/15) · 12:00 H
EUROPA GAVÀ 0-0
15 (22/11/15) · 12:00 H
MASNOU EUROPA 2-0
16 (29/11/15) · 12:00 H
EUROPA PALAMÓS 2-1
17 (13/12/15) · 12:00 H
JÚPITER EUROPA 4-5
18 (19/12/15) · 18:00 H
EUROPA SANTFELIUENC 1-1
19 (03/01/16) · 12:00 H
 GRANOLLERS EUROPA 2-3
20 (10/01/16) · 17:00 H
TERRASSA EUROPA 0-1
21 (17/01/16) · 12:00 H
EUROPA PRAT 1-1
22 (24/01/16) · 12:00 H
EUROPA MORELL 3-0
23 (31/01/16) · 17:00 H
PERALADA EUROPA 0-5
24 (07/02/16) · 12:00 H
EUROPA MANLLEU 1-0
25 (14/02/16) · 12:00 H
RUBÍ EUROPA 0-0
26 (21/02/16) · 12:00 H
EUROPA SABADELL B 1-0
27 (28/02/16) · 18:00 H
SANT ANDREU EUROPA 1-1
28 (23/03/16) · 20:00 H EUROPA MONTAÑESA  2-1*
29 (06/03/16) · 18:00 H
CERDANYOLA EUROPA 1-2
30 (13/03/16) · 12:00 H
EUROPA ASCÓ 2-0
31 (20/03/16) · 12:00 H
VILAFRANCA EUROPA 0-2
32 (03/04/16) · 12:00 H EUROPA FIGUERES 1-1
33 (10/04/16) · 12:00 H
GAVÀ EUROPA 1-1
34 (17/04/16) · 12:00 H EUROPA MASNOU 3-1
35 (24/04/16) · 17:00 H PALAMÓS EUROPA 2-3
36 (01/05/16) · 18:00 H EUROPA JÚPITER 1-2
37 (08/05/16) · 19:00 H SANTFELIUENC EUROPA 0-0**
38 (15/05/16) · 12:30 H EUROPA GRANOLLERS 3-1
       
PLAY-OFF D'ASCENS A SEGONA B
 
1/4 F [A] (22/05/16) · 19:00 H
SAN FERNANDO EUROPA 1-1
1/4 F [T] (29/05/16) · 18:00 H EUROPA SAN FERNANDO 2-3
       

Classificació: 3r / Punts: 68 / PG: 18 / PE: 14 / PP: 6 / GF: 60 / GC: 33
Campió: Prat / Play-off: Gavà, Europa i Vilafranca / Descens directe: Rubí, Morell i Masnou.

 * = el duel, previst pel dimecres 02/03/16 segons calendari, canvia de data al 23/03/16 (Setmana Santa) a petició dels dos clubs per problemes de compatibilitat horària laboral dels jugadors
** = partit en què l'Europa va certificar matemàticament el play-off d'ascens a Segona B



[/tab_item] [tab_item title="2014/2015"]

TERCERA DIVISIÓ 2014/2015 · GRUP V
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (24/08/14) · 19:00 H
EUROPA TERRASSA 0-0
02 (30/08/14) · 19:00 H
 FIGUERES EUROPA 0-1
03 (07/09/14) · 19:00 H
EUROPA CASTELLDEFELS 4-0
04 (10/09/14) · 19:00 H
MASNOU EUROPA 0-0
05 (14/09/14) · 19:00 H
EUROPA SABADELL B
1-1
06 (05/10/14) · 12:15 H
VILAFRANCA EUROPA 0-2
07 (09/10/14) · 20:15 H
EUROPA PALAMÓS 3-1
08 (12/10/14) · 12:00 H
PRAT EUROPA 2-1
09 (19/10/14) · 12:00 H
EUROPA POBLA MAFUMET 2-1
10 (26/10/14) · 12:00 H
RUBÍ EUROPA 2-1
11 (02/11/14) · 11:30 H
GAVÀ EUROPA 2-1
12 (09/11/14) · 12:00 H
EUROPA PERALADA 2-1
13 (16/11/14) · 12:00 H
MONTAÑESA EUROPA 2-1
14 (23/11/14) · 12:00 H
EUROPA ASCÓ 1-3
15 (30/11/14) · 12:00 H
CERDANYOLA EUROPA 0-1
16 (06/12/14) · 17:00 H
EUROPA SANTFELIUENC 2-2
17 (14/12/14) · 16:30 H
MANLLEU EUROPA 0-2
18 (21/12/14) · 12:00 H
EUROPA MARTINENC 0-0
19 (11/01/15) · 12:00 H
VILASSAR MAR EUROPA 1-2
20 (18/01/15) · 17:00 H
TERRASSA EUROPA 1-2
21 (25/01/15) · 12:00 H
EUROPA FIGUERES 0-0
22 (01/02/15) · 12:00 H
CASTELLDEFELS EUROPA 1-1
23 (08/02/15) · 12:00 H EUROPA MASNOU 1-0
24 (08/04/15) · 20:00 H SABADELL B EUROPA 1-1*
25 (22/02/15) · 12:00 H EUROPA VILAFRANCA 2-1
26 (01/03/15) · 16:30 H PALAMÓS EUROPA 1-2
27 (08/03/15) · 12:00 H EUROPA PRAT 0-0
28 (15/03/15) · 17:00 H POBLA MAFUMET EUROPA 1-2
29 (21/03/15) · 18:00 H EUROPA RUBÍ 0-1
30 (29/03/15) · 18:00 H EUROPA GAVÀ 2-1
31 (05/04/15) · 19:00 H PERALADA EUROPA 0-0
32 (12/04/15) · 18:00 H EUROPA MONTAÑESA 0-1
33 (15/04/15) · 20:30 H ASCÓ EUROPA 1-1
34 (19/04/15) · 18:00 H EUROPA CERDANYOLA 0-1
35 (26/04/15) · 18:00 H SANTFELIUENC EUROPA 1-3
36 (03/05/15) · 12:00 H EUROPA MANLLEU 3-0 **
37 (10/05/15) · 12:00 H MARTINENC EUROPA 2-4
38 (17/05/15) · 12:00 H EUROPA VILASSAR MAR 2-0
 
PLAY-OFF D'ASCENS A SEGONA B
 
 1/4 F [A] (25/05/15) · 18:00 H  EUROPA JEREZ 1-0
1/4 F [T] (31/05/15) · 19:00 H JEREZ EUROPA 2-0

 

Classificació: 3r / Punts: 68 / PG: 19 / PE: 11 / PP: 8 / GF: 53 / GC: 32
Campió: Ascó / Play-off: Pobla Mafumet, Europa i Figueres / Descens directe: Castelldefels, Martinenc i Vilassar Mar

* = el duel, previst pel 15/02/15 a les 12 hores, no es va jugar en el seu dia per vaga de la FCF com a protesta per l'intent del govern estatal de fiscalitzar el futbol amateur
** = partit en què l'Europa va certificar matemàticament el play-off d'ascens a Segona B



[/tab_item] [tab_item title="2013/2014"]

TERCERA DIVISIÓ 2013/2014 · GRUP V
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA I DATA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (25/08/13)
EUROPA CORNELLÀ 2-1
02 (01/09/13) SANTBOIÀ EUROPA 0-1
03 (08/09/13) EUROPA GAVÀ 3-1
04 (11/09/13) CASTELLDEFELS EUROPA 0-2
05 (15/09/13) MONTAÑESA EUROPA 1-0
06 (22/09/13) EUROPA CERDANYOLA 1-3
07 (29/09/13) MANLLEU EUROPA 1-0
08 (06/10/13) EUROPA POBLA MAFUMET 4-1
09 (13/10/13) FIGUERES EUROPA 0-0
10 (20/10/13) EUROPA ASCÓ 2-1
11 (27/10/13) RUBÍ EUROPA 0-2
12 (03/11/13) EUROPA VILASSAR MAR 2-1
13 (09/11/13) SANTFELIUENC EUROPA 0-1
14 (17/11/13) EUROPA GRAMENET 5-0
15 (24/11/13) VILAFRANCA EUROPA 1-2
16 (01/12/13)  EUROPA PALAMÓS 0-1
17 (14/12/13) RAPITENCA EUROPA 1-1
18 (22/12/13) EUROPA TERRASSA 2-0
19 (05/01/14) MASNOU EUROPA 0-1
20 (11/01/14) CORNELLÀ EUROPA 1-1
21 (19/01/14) EUROPA SANTBOIÀ 1-1
22 (26/01/14) GAVÀ EUROPA 1-1
23 (02/02/14) EUROPA CASTELLDEFELS 2-1
24 (09/02/14) EUROPA MONTAÑESA 0-0
25 (02/04/14) CERDANYOLA EUROPA 1-0*
26 (23/02/14)  EUROPA MANLLEU 0-2
27 (02/03/14)  POBLA MAFUMET EUROPA 1-0
28 (09/03/14) EUROPA FIGUERES 2-1
29 (16/03/14) ASCÓ EUROPA 2-2
30 (23/03/14) EUROPA RUBÍ 1-0
31 (30/03/14) VILASSAR MAR EUROPA 0-1
32 (06/04/14) EUROPA SANTFELIUENC 1-1
33 (13/04/14) GRAMENET EUROPA 1-7
34 (23/04/14) EUROPA VILAFRANCA 1-0
35 (27/04/14) PALAMÓS EUROPA 0-0
36 (01/05/14) EUROPA RAPITENCA 1-0
37 (04/05/14)  TERRASSA EUROPA 1-0**
38 (11/05/14)  EUROPA MASNOU 0-2
       
 
PLAY-OFF D'ASCENS A SEGONA B
 
 1/4 F [A] (18/05/14)  EUROPA MUTILVERA 1-0
1/4 F [T] (25/05/14)  MUTILVERA EUROPA 0-0
SF [A] (01/06/14)  EUROPA SOCUÉLLAMOS 0-0
SF [T] (08/06/14)  SOCUÉLLAMOS EUROPA 2-0

 

Classificació: 3r / Punts: 69 / PG: 20 / PE: 9 / PP: 9 / GF: 52 / GC: 29
Campió: Cornellà / Play-off: Montañesa, Europa i Terrassa / Descens directe: Gramenet, Rapitenca i Santboià

* = el duel va començar el 16/02/14 i es va suspendre al minut 39 en negar-se el tècnic del Cerdanyola a abandonar el camp després de ser expulsat. Es van jugar els minuts restants el 2 d'abril del 2014.
** = partit en què l'Europa va certificar matemàticament el play-off d'ascens a Segona B



[/tab_item] [tab_item title="2012/2013"]

TERCERA DIVISIÓ 2012/2013 · GRUP V
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA I DATA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (26/08/12)
TERRASSA EUROPA 0-2
02 (02/09/12)  EUROPA RAPITENCA 1-1
03 (09/09/12)   VILASSAR MAR EUROPA 1-0
04 (16/09/12) EUROPA RUBÍ 2-1
05 (23/09/12) JÚPITER EUROPA 0-1
06 (30/09/12)  EUROPA GRAMENET 1-1
07 (21/10/12)  MONTAÑESA EUROPA 1-1
08 (28/10/12)  EUROPA GAVÀ 2-0
09 (01/11/12)  CORNELLÀ EUROPA 1-0
10 (04/11/12)  EUROPA FIGUERES 1-0
11 (11/11/12)  VILAFRANCA EUROPA 0-2
12 (18/11/12)  EUROPA SANTBOIÀ 2-1
13 (25/11/12)  MANLLEU EUROPA 1-1
14 (02/12/12)  EUROPA CASTELLDEFELS 1-1
15 (09/12/12)  PALAMÓS EUROPA 1-3
16 (16/12/12)  EUROPA BALAGUER 3-2
17 (23/12/12)  VIC EUROPA 0-1
18 (05/01/13)  EUROPA OLOT 1-0
19 (13/01/13)  POBLA MAFUMET EUROPA 0-0
20 (20/01/13)  EUROPA TERRASSA 2-0
21 (27/01/13)  RAPITENCA EUROPA 1-0
22 (03/02/13)  EUROPA VILASSAR MAR 1-0
23 (10/02/13)  RUBÍ EUROPA 0-1
24 (17/02/13)  EUROPA JÚPITER 2-1
25 (24/02/13)  GRAMENET EUROPA 1-1
26 (03/03/13)  EUROPA MONTAÑESA 0-0
27 (09/03/13)  GAVÀ EUROPA 1-3
28 (17/03/13)  EUROPA CORNELLÀ 1-0
29 (24/03/13)  FIGUERES EUROPA 1-1
30 (29/03/13)  EUROPA VILAFRANCA 4-0
31 (07/04/13)  SANTBOIÀ EUROPA 1-1
32 (14/04/13)  EUROPA MANLLEU 2-3
33 (21/04/13)  CASTELLDEFELS EUROPA 0-3
34 (28/04/13)  EUROPA PALAMÓS 0-0**
35 (01/05/13)  BALAGUER EUROPA 0-4
36 (05/05/13)  EUROPA VIC 2-2
37 (12/05/13)  OLOT EUROPA 0-1
38 (19/05/13)  EUROPA POBLA MAFUMET 1-2
 
PLAY-OFF D'ASCENS A SEGONA B
 
 1/4 F [A] (26/05/13)  EUROPA ARANDINA 0-1
1/4 F [T] (01/06/13)  ARANDINA EUROPA 2-0

 

Classificació: 3r / Punts: 75 / PG: 21 / PE: 12 / PP: 5 / GF: 55 / GC: 25
Campió: Olot / Play-off: Cornellà, Europa i Manlleu / Descens directe: Balaguer, Vic i Júpiter

** = partit en què l'Europa va certificar matemàticament el play-off d'ascens a Segona B



[/tab_item] [/tab]