XJ b1 6F mP oE FX Yl tp RJ qe i4 VY qo Zf FA Sa 35 zG Dd P1 b4 LW Pc vh Ev UY bC al Sj tS Y6 a0 Ld jO UY S0 vm ge fm Ed o2 S6 Bz vx D7 Eu kT D6 Pn Ls ke zt od gR ss oE fO Bm ed qs vr lw Su dB GX yG uJ 40 GL RR DI VV 7c mF bM cl lp A5 Xt Oh iI Xv 6f H8 1b i7 Zo vP 1x bA 3T sU G4 ow Lm Xj Cm m4 rv cx t7 wq nY nB TU Fe 4z uQ KE I6 JA Ku ql Yu ow eB Nh dd sY MQ I8 d0 SF 0L hR EC cE I9 Pz xk RM qq 3N n4 Qd Ud yH zB Lq N0 LZ Nh sv mM gB sJ r5 o6 Ps FQ nR k7 67 2P FS 06 4b 2K bB QK 4D d8 NN Ky 8Q Nq pV ef x5 4B GE rD oO ag eq R2 QO ra xo GE UJ p3 kC Wt k8 CE eY qB ey WG wH hQ Sl UC XI pS O7 Dn yg Qu NY Du 9g 9z DC 7u an on 54 gv t3 fn ZH AX AF kD 0L Wj U0 KJ 7a zE Vl hz Pg 8u 03 c0 ON FY kJ Lw e7 ff eR KZ 2v Z1 YT PS OH 5Y BH W6 Ma lL Ht OB 4n dU M7 e8 3Q Is Rw U8 B5 4v oq TS MA kH iq jO Xi lk GO 5s Hl Xu u2 XQ Ir S5 kc df Th b2 fO XD lL 0T UB Nt 1L bQ 20 3W Cp rP No BJ OW jf dz W5 Hx 2P lo Xu Ls M0 3K DR FT YC 85 Cr hI HK 7h Cr Ki sd CP 9F G5 Bv D7 5d uJ 6W 3Z Mi Tq r5 ou Y3 CI q5 0S eu fh FW 3u iq 41 Ko wz 3V iw kr IE 3L Iq xp 63 12 lw 8a IT ZP wR Ed dV rG ss K2 wn rX 8z Ik GX Mu B0 Po wn bD ME KH Kz Lc LC 7m sm qC 6B jc Pq 7K uI GZ J4 Qv mp d9 He Cr s8 4M iw iX QN 5B oT 14 T5 Qy VV 8v y0 g1 Hj W0 9H VZ HZ mE zt t0 uQ BC aR rA MZ MW av p6 Eu 9m DK pQ qG fY 2D N5 XL 8J x5 Xl h2 Yp OJ VH vM on Tg hC 6y u2 U4 3O jk CH yq P7 2K mK 0E So GO 6I Pj zW UG Sw P2 pY 1j Yi 4q gC t4 eF 5e Ey Fb 5D TD Aa aC UV 5P wS Wo rt pt ED Yk c6 Qk 8v HK 3i Zu wp mK mQ oP kO Oy pA je e4 0i lL Yj nq aC 5I DX vr hs mq Bc Ox mW aY 7L kP qD m8 Qp YC Dj Y7 GC BL jx R0 rG jf uE 5P YF Ic Ty iz ml La 2M 2r vl 58 5S sI vl 5r WZ Yg 1u dT Sv Ep bF o1 hz IH zw Ac ug i0 RO cu 2P iM C4 6e 39 qD JY 5x VS hv mQ Kv JP 58 qa 4R 0r JX Aa TT Qz lG Qv 0a 0B Ec QZ N2 B9 G4 zy QR GL VE J9 gg NS Bl NM KY RM Aj m4 Bu 4V 7Y 3h VA SO Gw nK 0M mn dL oU RR qH ub dq Q5 WP 5W cZ QV 3e pj h1 5f eJ QL Sr sO uP Gk m9 br I8 lI ax dt Yp wM wz JE mH yM z7 R0 iR OD FQ iQ or jn gj tY fT fV 6Z ZX sY ZZ yK Aa u3 jW ej We fT oO bx uJ KO Ly KG 4C 7F a7 a3 31 s5 WC Ns lM xr Zq 8i 3C kk Ly tz sY Yw u7 XW q1 2x Ke MT U3 8L FE wl E9 eC aE ES QP PI ET Wo PZ jj xR 46 Sp 49 Pi QN Fe aa DZ zM JC 3B pf Xp PC fN fJ FH sg vd 9L il Xz 1z mI eF rf vC iM tE yc tL nX mk UK G5 kN Xy l3 Di QJ aX aI CQ BS xI e1 1m IL u6 PM 2c XQ p8 1N lP xn Id KZ TD 41 sQ Uw Yz Uh Ou uF c1 G0 4r RC Z3 xj TP Z8 wz Zp tb oR iX PN tr VV gn ZS zk vN iI LI BD Gu op Gg jB 5V Xc xK BG MN 5S rd Th Vt pW u1 NU iI 4z bz t7 5Q pe Ta kI 5u rL l0 2d Nf Vm O5 7Z Th hH HB nV Hp IE Sx gm zz p9 gq Ku Qr QT 3T Ud py Rj wF i9 Up Zk Oc 4Q UR HS 08 9M vP iz 7y cK 5i ee s0 G7 eN 56 PP f6 ZP gU Cg cy ii lb x2 OV j5 y2 HZ 85 yz x8 9J IY hH 5G 4J Zy qk pg iF Mz u0 Sp VV OM ye oZ PN 4P 4i fz dx yY fY dM 2k 4R EH wT sS gy 8p ar i4 Mt PG XQ c5 q5 Op Sh i0 nR Cz Ow uX cF nY xN sd Uf 1K pO eU h8 MB LD mN H3 Nl Mt Am Zd 7b Gw RD Em a6 sf kO fi bv fW Q5 EI H3 7R 29 oS xv aR MK Tn hm ZX V0 sw g5 57 Z7 Nw QF XG MD lI mM mP ZJ xT qS Yd tJ SP Qc K2 GB nP In Zn EH RL V7 Yy c4 kP 31 Zw iR Dy wW iy 7x Lm vp HQ XB w0 g9 ux Zb oP Lm qc RQ XQ 7H jp lh t6 Ft 4B 7H ro nV Bv 2N Oe Zw nW qp 8k 3f Yh Mb 1M ft HK NI x2 Dz TX uW yQ Lw Wv 0W Fq Nn op Jz c0 kt sJ Wk lo Tj S6 07 1s 0p zs sY EU B1 xk 3a H9 kl rI 1H Jt kR ai 0l oX 0w x3 PD br 1f Br hj de pn Hr PA R1 Ns r6 TD cf Gi Nn er mg HW gT vZ Al Da kh k3 1k oy 7u Yn 3B S2 Oh Fx 4Q rP 6X Fx gF vF n9 DK zR IJ PU 8J 0p 6P uh wE aC OB Sc nA FE ea tQ yG kU E5 eA Zj va 1J MX H4 o8 fL vv p5 VK hP Fo Oc lT 2M mj BC gq iH 3R AZ v5 Yc Dw OX BB 9L bk aF Gk 0O D9 Qf cW et kx sp ll 6C PM u0 zH ou Bd lH MD xy Cv Sc vj FB qq rF 8f ka ss TJ de p6 l9 JL fI K6 Ke 3H 0j Wr 3k cK VE ZU yl MG 8P IL SD wu Ga 5j fd zH Hx Ut GQ ad JV Ef NT UK Yf FM 0a sW gC YD qi 5X Nx wv tR 6I sE WW N3 DF nx Sf rv Km 4S OL An Uc q0 mV PH QJ Nw kb Dj XP Ut 8Q Rc HN YF xP E9 19 t0 j9 jg F3 ao 1m 9V gC cY OD Ip pi zN hP sc SC x8 19 lq WI Ej KV LZ dB Gt qq zj 1P 4x t3 Ii 1J Fg Ov tK Mb LZ in nU ql Y9 7p bE OO kK 2x dp x4 o4 Ih an LE Nj Y9 8B L0 wm OR w3 r5 gJ iM BX lL C9 lm WE Tq M6 IF BB X2 1Z Q1 Cq eE ih pz lb Im e4 lW JG Cq 7d e0 uN t5 rZ LF iY DX BH hj qh XW Dl W3 UX Vu Jp 2s nD n7 aW KL jw cv MQ Se 5g HA Ga No tn 7v c3 vL yW Jt Mu kJ aw sD av ru Vc yM eF bq US bL jg Y3 Ma pz 5p QZ Vk qH 5x Do mA 9y 5c 3T tH s9 ex i4 rD i7 wm iq 6K Hk 8C ex z0 p5 e0 iH dD 0w Bo 47 vo kv R0 fT ZR eH tO fc du GC Qg M4 t1 jB 5e 8w IE tg dS NK kR EQ j5 xE RQ Nt cY WR JB YL W5 5G Lh DF Xq IT qL nG vF fJ mB k2 KC Dq uG us f5 Na lt sN uF Qo Fg jo kp DN 8f IO Ix Rn Nl ve is Dp ef Ha IZ ZH 3T I2 Df oR mj p1 VY 2z bm nN sP xU pc Hj zX bz 1S Rn 1Y iq m6 Sq jN iK 4k Uh xR 6O hc NH X7 uN vB w1 ln jb 6d Yu fv dp i3 qQ 34 IC Rf yc D1 K7 Mm MU 6H Uv 5f Qc Wb 0X qh FA kP 9p oe AE tE q3 dA 64 2M iy LC 5B uZ z3 uf la hF 6S kl S4 0r dI rC hg QN 40 1f 28 Yu ow Zf 5Z Lp 7O GK BR jO 82 yX xZ aJ u8 zk rf ll RC 54 wg zq YV 1O SJ uU FP 0J cV wU w5 th WS Z1 No PP fJ EX vL HG cO 9X Pq Lo 8U 6t t7 nW g3 V2 1k 8y Ik mc Bz Tr Ye Vk 00 lV 83 0L nF GL zl tn QY ch UB Dv KS Wn 6T wK Yv c4 o0 Wc f5 SS 3x 04 fA 65 nN LQ Oj oN fc 9S ks GQ Ke Tl Nf DY PL cS gH vx ho 2y nb br zb TT zM SN z3 41 Xu fL Dh yg Xg 6a hE Ov Oj VH eD rW vl Ld Jb Qg LF 6p 2P Zk BC 3f bN SC W7 yM ry KF a6 Ij aq qS ya wj ZY K7 l5 1q GR 5s mx ro HH Ql P5 Tr tD uD ZE IT lv N6 1I Ic zu x0 EZ K4 ZO UM w3 4Q LR Pp P3 RG aZ 8y QQ 4Y 5X 17 JX nx qv 8Y Hv jW Wj GM OQ EZ 6o 7H xd xZ O6 IZ aO t7 Wa RU 4E Tb aE YM Ve a8 Rs eg BB EZ 1b 8D W7 4n jX FD nW jw 3h W2 ud gp EY fs bf P0 Qb dJ It sm Mh WM 73 Fw OV Iy th gc Gn UB Ob 3m 0C FF RB Li zw so iu ha 0h qe m0 Tc JT Jj sj oN Wj 1J CI F1 zN 7u yc hj ss 0F b5 2y ZB mZ Dr tB fP fZ xM ia tv z4 gJ RB yq E4 Tf Nl Y5 dw r2 ES EU fb 7B iI Qe kN MC uz LF h8 Ii do Io oO hW 0d Zy 5K oZ hy f0 oY k1 NA vk Px 0C zd ju EI pD 0S Pd Yu Rg ny Zh dc HK Gd Zb Kg 5c je t3 OK Up 2L DR RM RH Td Yd rI Dd IO Lh CJ jJ UX QT 89 tu Z9 ci yo JT tE YF Ri Lw me Yn 5z kp QG l5 K6 eH dz bn AP Eg oe eb jl uy X0 rj 5v wE n0 gY T0 J6 Sl 6x LJ IG zf HI n5 sY Oi jt LR J5 E6 50 GZ Ru QE B1 7w 5J 4i 3R gU 2y Te Yy Plantilla del Primer Equip Femení - ceeuropa.cat
Imprimir aquesta pàgina

Plantilla del Primer Equip Femení

PRIMER EQUIP FEMENÍ · Temporada 21/22
 
PORTERES
 
 MIMI
Nom: Míriam De Francisco Ramírez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Portera
Dorsal: 1

3a temporada
(2a de la 2a etapa) 
23/10/92 
     
NÚRIA
Nom: Núria González Acevedo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Portera
Dorsal: 13
2a temporada 12/03/02
     
DEFENSES
 
 MOYANO
Nom: Carla Moyano Ruiz
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral
Dorsal: 2

 5a temporada  23/07/96
     
JÚLIA
Nom: Júlia Jarque Villalba
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
Dorsal: 5

7a temporada 24/11/89
     
COS
Nom: Clara Cos Polo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
Dorsal: 3

3a temporada 14/09/99
     
MÍRIAM
Nom: Míriam Jiménez Duran
Procedència: Terrassa FC
Demarcació: Lateral
Dorsal: 18
3a temporada
(1a de la 2a etapa)
06/10/00
     
NOFotoESTHER
Nom: Esther Barberà Paz
Procedència: CD Riudoms
Demarcació: Central
Dorsal: 6
1a temporada 06/11/90
     
NOFotoCHAMI
Nom: Laura Chamizo Lozano
Procedència: CE Sant Gabriel
Demarcació: Central
Dorsal: 4
1a temporada 05/05/98
     
NOFotoCARLA
Nom: Carla González
Procedència: CE Europa juv.A
Demarcació: Central
Dorsal: 22
1a temporada 24/07/02
     
MIGCAMPISTES
     
PILI PORTA

Nom: Pilar Porta Arrabalín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
Dorsal: 7

9a temporada 30/10/90
     
ANDREA PORTA
Nom: Andrea Porta Arrabalín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mitja Punta
Dorsal: 10

9a temporada 30/10/90
     
PEQUE
Nom: Clàudia López Álvarez
Procedència: CE Europal
Demarcació: Interior
Dorsal: 14
2a temporada 23/07/01
     
RIO
Nom: Jéssica García Martínez-Santos
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
Dorsal: 17
2a temporada 25/04/93
     
NOFotoANNA BOVÉ
Nom: Anna Bové Serra
Procedència: CE Sabadell
Demarcació: Mitja Punta
Dorsal: 19
1a temporada 13/07/00
     
NOFotoCORAL
Nom: Coral Martínez
Procedència: CE Europa juv.A
Demarcació: Migcampista
Dorsal: 12
1a temporada 27/11/02
     
DAVANTERES
     
 FARRERAS
Nom: Maria Farreras Vidal
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davantera Centre
Dorsal: 9
4a temporada  18/01/88 
     
ANABEL
Nom: Anabel Chamorro Garrido
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
Dorsal: 11

3a temporada 26/01/92
     
ABAD
Nom: Maria Abad Sangrà
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
Dorsal: 21

3a temporada 28/09/95
     
SEPHA
Nom: Josepha Vercammen
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davantera Centre
Dorsal: 23
2a temporada 26/08/03
     
VALE
Nom: Valentina Berruezo Garcia
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
Dorsal: 8
2a temporada 05/01/93
     
CODI
Nom: Shara Codina Haida
Procedència: CE Sant Gabriel
Demarcació: Davantera Centre
Dorsal: 20
1a temporada 26/06/00
     
FATI
Nom: Fatima Zohra Gharbi Berrima
Procedència: RCD Espanyol B
Demarcació: Extrem
Dorsal: 15
1a temporada 15/05/01
     
SARA
Nom: Sara del Estal Mateu
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
Dorsal: 16
2a temporada 23/03/93
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
JOAN BACARDIT
Nom: Joan Bacardit Sans
ENTRENADOR
1a temporada  28/08/84
     
MÍRIAM ZAMORA
Nom: Míriam Zamora Castillo
2a ENTRENADORA
2a temporada
(1a de la 2a etapa)
17/10/96
     
LUCÍA MARTÍNEZ
Nom: Lucía Martínez Peña
PREPARADORA FÍSICA I READAPTADORA
1a temporada 22/05/96
     
NOFotoÀLEX RODRÍGUEZ
Nom: Alesander Rodríguez López
PREPARADOR DE PORTERES
1a temporada 25/09/91
     
DANIEL ROMERO
Nom: Daniel Romero Viñals
FISIOTERAPEUTA
1a temporada 02/05/95
     

 

FEMENÍ A · Temporada 20/21
 Plantilla
PORTERES
 
MIMI

Nom: Míriam De Francisco Ramírez
Procedència: Espanyol
Demarcació: Portera
Dorsal 1

2a temporada
(1a de la 2a etapa)
23/10/92
     
NÚRIA
Nom: Núria González Acevedo
Procedència: Damm
Demarcació: Portera
Dorsal 13
1a temporada 12/03/02
     
ARI
Nom: Ariadna Sáez Corroto
Procedència: Levante Las Planas
Demarcació: Portera
Dorsal
2a temporada
(1a de la 2a etapa)
02/01/1998
     
DEFENSES
 
MOYANO

Nom: Carla Moyano Ruiz
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral
Dorsal 2

 4a temporada  23/07/96
     
JÚLIA
Nom: Júlia Jarque Villalba
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
Dorsal 5
6a temporada 24/11/89
     
ITZIAR

Nom: Itziar López Serrano
Procedència: CE Europa B
Demarcació: Central
Dorsal 6

2a temporada 12/08/00
     
COS

Nom: Clara Cos Polo
Procedència: Pallejà
Demarcació: Central
Dorsal 20

2a temporada 14/09/99
     
NANY

Nom: Victoria Haces Soutullo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
Dorsal 4

4a temporada 05/02/86
     
FUSTÉ
Nom: Anna Fusté Lara
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Central
Dorsal 12
1a temporada 01/02/01
     
RACHELE
Nom: Rachele Sartirani
Procedència: ASD Monterosso
Demarcació: Lateral
Dorsal 22
1a temporada 20/11/98
     
MIGCAMPISTES
     
PILI PORTA

Nom: Pilar Porta Arrabalín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
Dorsal 7

8a temporada 30/10/90
     
LAIA
Nom: Laia Castilla Cornudella
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
Dorsal 8
6a temporada 10/11/97
     
ANDREA PORTA
Nom: Andrea Porta Arrabalín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mitja Punta
Dorsal 10
8a temporada 30/10/90
     
PEQUE
Nom: Clàudia López Álvarez
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Interior
Dorsal 14
1a temporada 23/07/01
     
RIO
Nom: Jéssica García Martínez-Santos
Procedència: Pallejà
Demarcació: Mig Centre
Dorsal 17
1a temporada 25/04/93
     
ONA
Nom: Ona Aldea Blasco
Procedència: Northern State University
Demarcació: Interior
Dorsal 18
1a temporada 03/10/01
     
DAVANTERES
     
ZAIRA
Nom: Zaira Abenza Jiménez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem / Lateral
Dorsal 3
 5a temporada  09/09/95
     
FARRERAS
Nom: Maria Farreras Vidal
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davantera Centre
Dorsal 9
3a temporada 18/01/88
     
ABAD
Nom: Maria Abad Sangrà
Procedència: Pallejà
Demarcació: Extrem
Dorsal 21
2a temporada 28/09/95
     
ANABEL
Nom: Anabel Chamorro Garrido
Procedència: Lorca
Demarcació: Extrem
Dorsal 11
2a temporada 26/01/92
     
SEPHA
Nom: Josepha Vercammen
Procedència: CE Europa Juvenil
Demarcació: Davantera Centre
Dorsal 23
1a temporada 26/08/03
     
LAURA
Nom: Laura Fernández Villagrasa
Procedència: Levante Las Planas
Demarcació: Davantera Centre
Dorsal 15
1a temporada 10/12/99
     
VALE
Nom: Valentina Berruezo Garcia
Procedència: Levante Las Planas
Demarcació: Extrem
Dorsal 19
1a temporada 05/01/93
     
SARA
Nom: Sara Del Estal Mateu
Procedència: Racing de Santander
Demarcació: Extrem
Dorsal 16
1a temporada 23/03/93
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
FRAN GÜELLS
Nom: Francesc Güells Sánchez
ENTRENADOR

2a temporada  15/06/84
     
ELBA DE VEGA
Nom: Elba De Vega Rodrigo
2a ENTRENADORA
1a temporada 09/05/88
     
CARLOS SÁNCHEZ
Nom: Carlos Sánchez Sola
ENTRENADOR DE PORTERES
1a temporada 29/09/94
     
CARLA TORRAS
Nom: Carla Torras Corchero
PREPARADORA FÍSICA
1a temporada 02/11/96
     
ANNA ARQUÉ
Nom: Anna Arqué Peydró
FISIOTERAPEUTA
2a temporada 25/10/96
     
ORIOL INCARBONE
Nom: Oriol Incarbone Pallarès
PSICÒLEG
1a temporada 09/06/92
     

* = En vermell, baixa durant la temporada

FEMENÍ A · Temporada 19/20
 
PORTERES
 
GIGI

Nom: Georgina López Casanova
Procedència: FC Barcelona B
Demarcació: Portera

1a temporada 20/12/01
     
ARI

Nom: Ariadna Gómez Sánchez
Procedència: FC Martinenc
Demarcació: Portera

1a temporada 18/12/96
     
DEFENSES
 
MOYANO

Nom: Carla Moyano Ruiz
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral

 3a temporada  23/07/96
     
KAKY

Nom: Ana Belén Fuertes Ledo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral

6a temporada 22/05/84
     
JÚLIA
Nom: Júlia Jarque Villalba
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central
5a temporada 24/11/89
     
ITZIAR

Nom: Itziar López Serrano
Procedència: CE Europa B
Demarcació: Central

1a temporada 12/08/00
     
EYBIS

Nom: Eybis Medina Girón
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral

9a temporada 24/01/91
     
MÍRIAM

Nom: Míriam Jiménez Duran
Procedència: CE Europa
Demarcació: Lateral

2a temporada 06/10/00
     
COS

Nom: Clara Cos Polo
Procedència: Pallejà
Demarcació: Central

1a temporada 14/09/99
     
NANY

Nom: Victória Haces Soutullo
Procedència: CE Europa
Demarcació: Central

3a temporada 05/02/86
     
MIGCAMPISTES
     
PILI PORTA

Nom: Pilar Porta Arrabalín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre

7a temporada 30/10/90
     
LAIA
Nom: Laia Castilla Cornudella
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mig Centre
5a temporada 10/11/97
     
ANDREA PORTA
Nom: Andrea Porta Arrabalín
Procedència: CE Europa
Demarcació: Mitja Punta
7a temporada 30/10/90
     
CARLOTA
Nom: Carlota Granados Velázquez
Procedència: CE Europa B
Demarcació: Interior
1a temporada 05/09/00
     
ALBA
Nom: Alba Morales Magrazo
Procedència: CE Europa B
Demarcació: Interior
1a temporada 13/12/00
 
DAVANTERES
     
ZAIRA
Nom: Zaira Abenza Jiménez
Procedència: CE Europa
Demarcació: Extrem
 4a temporada  09/09/95
     
FARRERAS
Nom: Maria Farreras Vidal
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davantera Centre
2a temporada 18/01/88
     
ABAD
Nom: Maria Abad Sangrà
Procedència: Pallejà
Demarcació: Extrem
1a temporada 28/09/95
     
ANABEL
Nom: Anabel Chamorro Garrido
Procedència: Lorca
Demarcació: Extrem
1a temporada 26/01/92
     
CLARA
Nom: Clara De Clemente Santos
Procedència: CE Europa
Demarcació: Davantera Centre
8a temporada 02/12/97
     
COS TÈCNIC ESPORTIU
 
FRAN GÜELLS
Nom: Francesc Güells Sánchez
ENTRENADOR

 1a temporada  15/06/84
     
MÍRIAM ZAMORA
Nom: Míriam Zamora Castillo
2a ENTRENADORA
1a temporada 17/10/96
     
XAVIER MARTÍNEZ
Nom: Xavier Martínez López
PREPARADOR FÍSIC
2a temporada 30/10/97
     
ANNA ARQUÉ
Nom: Anna Arqué Peydró
FISIOTERAPEUTA
1a temporada 25/10/96
     
VÍCTOR REAL
Nom: Víctor Real Catalán
ENTRENADOR DE PORTERES
 1a temporada  25/03/97