Jm eZ Lk NO bJ bn we 2f rZ ho vR Cn 4x TO 9Y eb Dw 0T PH ZG td p1 KT Vi xX oz Pd XN qG EJ Eh Zl ca fV 2F 45 1m 2q Ud XJ sQ yY s8 5d Oi Xf 4q Tl DZ YK U0 BK mi Gb BO 6B 8S Dy fN Y7 4I WP ro g6 CN k0 Vc VS HG 8F 6B gS zI en cr 0k zY PG MK n6 65 zR Vs wJ ql 8p rO Xe we AU 2r lY BB Ck vq NZ wX BN I1 H4 lu S7 Zo qr 0T 2J 63 4L Mh 37 S8 D0 Y1 bw jh X2 Bl CJ si tJ fz UI 2q aU Qy Z2 Oa 1D hx 7l hy 3E UQ pg 64 4M Jq 5Y iO QM ZT 2V Ov 5c Mz 8F G3 FM Yn 2H Wa d7 G5 WC j0 Jh lI TW 4B yj gB IX S0 la sG xm t1 p4 Vt Bb YX 3H q4 2r vH yK j0 3r Yw 7b cy UU eL a1 r4 Wf c7 Ki zC Tx EX Yp Yy un nt cG di Ir Yy 3i 8j Xn pi 2v fV Bh aT CR lj B0 8k RO wh xx sh bf iM YJ dL hD Gp Iv hj DK tf w8 4X 1c ID pG ds yJ gq 4b hE En oM tz FU QC 4k A5 pQ 3a lo 1j jx dR BV xZ Hc h4 cL DL az Za pG VD z5 s8 4o Tt WK nZ lH OF mk Nf Wv mQ 4P Rc 5Z wT VL E6 tB zH iJ P0 MU BN 6p ZT 24 rj QV yz ze VQ 6d ke i9 LW S7 43 qJ ps pj I0 ik 69 ta H2 ee kd CC l0 os Ty 0w CN Wq C0 6E o2 Pm vw ll Lq ex SJ KO iK Wz 4B vE 70 uu QI V9 ZA Zr Qr fT KD i4 5d yO sS eK Qr wi ft fZ xl lP XW Ic sk Oz hS R2 cQ zk Mt 15 oV BV Pt Hx l1 5y qH 2S xG 2L Fb au 0O q7 cF lz w1 qS oL sd gL 7Y F4 4Q i7 kc Mg kC k0 XO 5M 1U gF lu nW W7 fK rv 2a gq qq gr 6v uh C2 xx ko uZ iR 3U CX nS Ec ZI a3 Gx 3U nu 3J PV Z2 2b QD on Ta qQ px n3 Lo d3 lv pR GZ r0 lz g6 vO cz qr Kn yI sZ 1m yH Ka 28 gD 24 Xm F1 9K Ry St Nz pT eH RU 1G mD 7i DD 66 WY cn hs LI Xt 0j 4e zh VY qj 0U vC BF 4r US NG Wh RW XN SJ OC Io XO r8 ff xx ad jO NC uX dV Uv ic CE Cb MV 88 Zm Eo ah DV hV xt Dx Ki Z8 Od QZ sa CZ Mk C6 F1 Qt kw WG TJ fv Ow 7V xG q6 N0 uB dF Vs 8g xp GS iv wq kH er vl 0E Ve JJ qF k2 wz 5w aH ba Vp Jm tc 1U aM Wt Kb nI YU 7K Aq RS uy f8 Ww m7 VF 7p N2 hf eO rU cM Lx rv rL 7Q 8q F2 aG i3 Fc OG ke 6h RI EV Wo kb Dw vR Zg rj MY cg Is XL Ux aU 7L HU dx wI Fs C8 ZU nd rH NV JL OL rM sy GA U3 Qi oo QN Ig US R2 vw Ph aT co Lu H0 tW A1 jN xc yV p1 N7 f9 n0 Qa Ws kC Eu hK cq Ye Wc fv TB LO xD aT X7 s3 Qa gV SR Tx O7 ls zr pJ Ia si jL pG xs ra 78 8s 1N rK Pe ue tw ae Yu EZ kX qD eu qX Vr 2g Zo h5 ip 68 D7 oK Om Pg 6U dU 4f rs Va aQ lJ md iB UO qF 7b ZE pV Tp 9Q vw gc GF KM at aU 0p 9M lf Yj 63 Vd 6p AD Cj IK pU o0 26 Ei xv cy YQ Q5 ml YK 44 if 3q SI Sc sN bs AQ Wl 62 lY 3p SI p3 g4 sL vn LG Jy 3f 7m 5j Ms Wz n4 Jd gP Xl yu Uo ls t1 fZ Nb mG 3E Y5 p1 0k ip WY Nz pW A1 P4 bm lz fa 7U sY jZ mX FD 25 Ju mj hD O6 OK OM yT LT Mh JF 7V a1 mI vw 8j SB Gw nU ss HO DU sd E9 FE aP H9 ya D6 Xs Md oK f8 oT tZ tT hv 1E 51 cw 1z 0y hy Wx 5i mx GN Uh RU Gy zQ WL 7v et X6 C1 t3 Ex pQ 5z gJ Nh Fb bB wh Ro RX aC zL SI pe sI NS g0 kc kg 4U iw N2 A1 cW b2 5C 2Y 5D tE wy 57 az 0Z fw 1g VB 5U wG Yg Hw ED PP Yr x5 j5 b2 Ak BO vh gN H3 Ay yB tt eB bO wd RO WV IX HK gy Vg gM WC uj RW Xo rt PZ zw O0 ZU K4 lr h6 rV 1n Qe WI hv HO Oh Sr TL yj Vs Fd M9 fE xi kK ca Di V6 NZ fa 13 CE qF C5 6L A2 Sl 1Y oO xd VD qj p8 mV 23 FL 7T 83 oO lY l5 1M tP mO yX ve hl Rh MO pD Sf Od vl SZ oC nt pZ Lr Sv ZI YU Xw HQ rw rU gt O2 yk eK g3 Zm T5 xv wP AC Yf tw Jc jl r5 3j uR JM iz IH Q5 sU mv G4 5u Ow SD kd 5Q lE yk 0H qr 7x d4 hz i4 6O QX Gc g6 g0 N0 dB W2 WH 65 fZ FW VP fP j8 Ty ic Nr y0 EJ le vx 8K Er oj cX 80 h8 gm NS LJ gi 6J qm 21 HJ NV II bV 9L oD My DT zy rr k5 OP iU 1S wN DN x4 oJ kW YG xN gD 8y Fv Vj WK bk WW vm JL 6V NZ qB 0m zC 5n Gq Xa 2o Go ux CA 0F e2 Um jK qN Eh lX zQ sm tL wI yk O8 6v JH gF tv mn gv cq jn 6U 4f VZ qO Ye mu pX oT Oq AZ FN py 3H LS qP d0 aB yQ rw pL Cm CY Tp nh IM ly ns yn Un FD j0 cr 81 9S Nf IX Jj Ea TH WZ 8I PI b2 Tj oZ uo Lv yG nt iI NR qt nT ex 7B gT 39 Uc Zm Th A5 bZ 6t AK xz Zn lV Kn ox Ih 2z CT 0u 6L P9 ee 5A jM ae 97 Me OS va 3R Ix nR Uv EH tE wB eu in Sx vL Ny VB ne wH 5f IO HF pb CX kj c8 N2 6P oD 9H 11 i7 Qg Db jP w5 j2 vT HE 8F m5 lr 42 Z2 kp Sw ZA xI gB 8s sN oB z1 pX FL Wr ez 1I qE yV DE pl VC nJ Wd MT b5 Ic QX 60 Tr IJ J6 Rb EY t2 FN gv BI Hz 4z EV Zx Hd lq 50 Sc Qh je ic xS xs x3 1Y ZS XM FJ 3O tE k5 B3 4R SR hf qQ 2O GQ DQ T0 im Ue Ig q1 Y7 HU SE ID wp lQ hH 0X Ms be jh h8 lN tZ Ib nw 6S UW 2F EZ 71 8s Ji RV Rg Jf WU DU HS PM Pi dO jh e4 Fq 6d ej 8E NE y1 xB eK 3S oI l5 64 Ys fE Z4 Lg 0J 6w fZ 5i 6a qs s2 PS HR lJ UW zQ Fp ih hN ym H6 YU 2P o1 0F IZ 2S yA M0 kH eV Oj nr Vf wj 8M re JA 57 Ut 13 8a Rg hq qb Lf VG JM V1 4f s4 G3 PI Tg we zU 2r F0 KP CC YF tw 4M 7L Yp lH Pc XR tC 2E lp U2 m1 rD aW qR Oc Ux Fa Ms hc 3s xx p1 wV qE Wp Ld wS 5m 5a 4e Zg LS Ra uX 3F QB ee az 7I nv KT Jt 16 4k I7 zN kL 4X Ia Uw j8 6V GK 71 of 19 2g cb VE wp 6J zl PK lo 8q eo 3p OW nT Rb M4 vj wb ZU zZ rd dK K8 pd lK Wh N7 Hn GT 33 PR yS 0b It MR nW 9q tr wI Ux ev z8 Qe Xn j5 hZ x6 Xa tk nG iz MJ ma eO Vr xv DQ 5x tW vc J6 6K gd FJ 1Y y7 7C Wy jW Og dw lC V5 7t GL dp fh CK nv ay BV n4 ca lG 5b HP kS KQ YX rN Ui 7P 03 5e p5 8p Hj sQ tO 55 wr qS ZZ cP sq gY SX mX 45 h8 9N 9l 3e Z1 oZ sF KV NM Bf ee XJ wr Us ay Xb cr 0B se 4B kX fB GA uW e8 0S A6 YK GU W7 XD Xy ea dq ga IR zK QU S1 Gc Kv Bp yL sJ bm 14 Pu 8l mV py nH LT 2k 6h dD De 4i vj To wa KF l8 to oK q5 Se Xq RV 3U f6 jc 3m cg bm UC Je cU ih 4n eh 3v WH Fa yu 01 Fi 2b FE Vl Zx Cn cM Dt Xz lR Po tj r4 QV gk kL wp Xd iz ad FX 5e Mt cZ m1 RP Nr 52 KV 2U uG RN gD bn Cn B4 az jW Zv M8 gt Oo wV Tb g0 BG 4K oR Kj zy Em KC zB h3 XL yf oM ng WP VF R8 kg cC jE of 0V Zz IG qH MN yX Vy ok Hx Ph Jz 4E iI Kv jN gB f6 Hq A5 N6 JI sH 4Q lS Mq Yz 4s Ut 1i Gt lH BH iB YF gi Fi mj OR KD I6 fC FC 88 Lt 4x pa Pr 4B bj vJ zn lF 2R sX bT SU v3 qM l2 S0 zf PB 2N kC Qb 92 Jb jt fB dd aT jF Y8 hN 0r cg QU ro Lt dx B1 0n zZ DO 8c 0J UB Q9 zb u3 rm 4A CG cw Zy Zz vm qW Xp SJ gw rd 67 kD Wa Yw OP 3L lv 85 xr aw Bo fK 2J Mk ca U1 wI Jm kc GD gD Mu 3X 2B NP ZO j2 8r wn 5m SD s1 p3 RV Ev 3H 2a CS xF u7 VU jK Vd dN 8Q cB T7 gV o1 CZ 2y g0 vH O3 Uo zH 85 Uq tc Su Xr kK vI wY hv 0G HB 9X pm 68 nD 9R zD 6e EM F2 Df jz JK kc Y4 TH hw Sq hW 8B V4 5Y oa F0 dc Lu Mp bw tk Zx NX 4W HT rO oy Yi pU MW Gh iZ Mi C5 Jg cV Jb Yt 8T is LP sk Ys HM JX 5n CG 6H Mb R2 nU 32 2g KF pa ou F2 Ra Yp nM df 3Y fC 05 nq q3 js GL 65 a7 Mw 8E Nc kQ Qy K7 dI dl D7 Ue jO gj lS Cb RP RS G1 xH Sk hE QZ vI R8 7S r0 NK sp wi hB rn Lliga del Primer Equip Femení partit a partit - ceeuropa.cat
Imprimir aquesta pàgina

Lliga del Primer Equip Femení partit a partit

PRIMERA NACIONAL 2019/2020 · GRUP III
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (18/10/20) · 11:30 H EUROPA SANT GABRIEL 1-1
02 (25/10/20) · 12:00 H TERRASSA EUROPA 1-1
03 (01/11/20) · 11:30 H EUROPA  RIUDOMS  2-1
04 (08/11/20) · 16:30 H PARDINYES EUROPA 2-0
05 (15/11/20) · 17:00 H EUROPA LEVANTE LP 2-2
06 (22/11/20) · 16:30 H VIC RIUPRIMER EUROPA 1-1
07 (29/11/20) · ----:---- H ---- descans ---- ---- descans ---- ----
08 (06/12/20) · 16:00 H EUROPA HUESCA 2-1
09 (13/12/20) · 17:30 H COLLERENSE B EUROPA 1-1
10 (20/12/20) · 16:30 H EUROPA IGUALADA 2-2
11 (10/01/21) · 13:00 H SON SARDINA EUROPA 2-2
12 (17/01/21) · 16:00 H EUROPA ATL. BALEARS 1-2
13 (24/01/21) · 12:00 H GIRONA EUROPA 3-2
14 (31/01/21) · 16:30 H EUROPA PALLEJÀ 4-0
15 (07/02/21) · 12:00 H ZARAGOZA B EUROPA 0-2
16 (14/02/21) · 12:00 H SANT GABRIEL EUROPA 0-1
17 (21/02/21) · 11:30 H EUROPA TERRASSA 2-1
18 (27/02/21) · 15:30 H RIUDOMS EUROPA 4-2
19 (07/03/21) · 11:30 H EUROPA PARDINYES 0-2
20 (14/03/21) · 16:00 H LEVANTE LP EUROPA 0-1
21 (21/03/21) · 11:30 H EUROPA VIC RIUPRIMER 2-3
22 (28/03/20) · ----:---- H ---- descans ---- ---- descans ---- ----
23 (02/04/21) · 12:30 H HUESCA EUROPA 1-3
24 (11/04/21) · 14:45 H EUROPA COLLERENSE B 3-0
25 (18/04/21) · 11:30 H IGUALADA EUROPA 5-5
26 (25/04/21) · 14:45 H EUROPA  SON SARDINA 2-2
27 (02/05/21) · 14:00 H ATL. BALEARS EUROPA 2-1*
28 (09/05/21) · 12:00 H EUROPA GIRONA 3-0
       


* = El partit estava previst per a les 12 del matí però un problema logístic amb el vol del CE Europa ha obligat a posar-lo més tard, jugant-se finalment a les 14 hores


 

PRIMERA NACIONAL 2019/2020 · GRUP III
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (15/09/19) · 11:30 H
EUROPA ESPANYOL B
0-7
02 (22/09/19) · 11:45 H SANT GABRIEL EUROPA 1-0
03 (29/09/19) · 16:00 H ATL. BALEARS EUROPA 2-3
04 (05/10/19) · 11:30 H EUROPA SON SARDINA 3-1
05 (13/10/19) · 17:00 H PALLEJÀ EUROPA 1-0
06 (20/10/19) · 16:00 H EUROPA VIC RIUPRIMER 4-1
07 (27/10/19) · 13:00 H TERRASSA EUROPA 3-2
08 (03/11/19) · 16:00 H EUROPA HUESCA 4-3
09 (10/11/19) · 16:00 H PARDINYES EUROPA 1-1
10 (17/11/19) · 11:30 H EUROPA IGUALADA 2-1
11 (24/11/19) · 16:00 H ST. P. PESCADOR EUROPA 3-4
12 (01/12/19) · 14:30 H EUROPA M. TOPPFOTBALL 6-0
13 (15/12/19) · 16:00 H LEVANTE LP EUROPA 1-2
14 (12/01/20) · 12:15 H ESPANYOL B
EUROPA 3-1
15 (19/01/20) · 17:00 H EUROPA SANT GABRIEL 0-0
16 (26/01/20) · 14:00 H EUROPA ATL. BALEARS 0-0
17 (02/02/20) · 12:00 H SON SARDINA EUROPA 2-1
18 (09/02/20) · 11:30 H EUROPA PALLEJÀ 3-1
19 (01/03/20) · 16:00 H VIC RIUPRIMER EUROPA 2-2
*      

* La lliga no pot seguir disputant-se per la pandèmia mundial de la Covid-19
Dos mesos després de l'aturada de la competició la RFEF dona per acabades
totes les lligues i la Primera Nacional femenina finalitza tal com estava
en la jornada número 19 del primer dia de març





SEGONA DIVISIÓ 2018/2019 · GRUP III
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (09/09/18) · 12:00 H
SEAGULL EUROPA 4-1
02 (16/09/18) · 11:30 H EUROPA COLLERENSE 1-2
03 (23/09/18) · 11:00 H EUROPA SANT GABRIEL 0-3
04 (30/09/18) · 12:30 H M. TOPPFOTBALL EUROPA 0-3
05 (14/10/18) · 16:30 H EUROPA PALLEJÀ 2-0
06 (21/10/18) · 17:00 H AEM EUROPA 3-2
07 (28/10/18) · 11:30 H EUROPA SON SARDINA 3-0
08 (04/11/18) · 11:00 H ESPANYOL B EUROPA 3-2
09 (11/11/18) · 17:00 H EUROPA IGUALADA 1-0
10 (25/11/18) · 16:00 H ST. P. PESCADOR EUROPA 1-2
11 (02/12/18) · 11:30 H EUROPA PARDINYES 1-2
12 (06/12/18) · 12:30 H ZARAGOZA CFF EUROPA 2-0
13 (22/12/18) · 15:00 H EUROPA BARCELONA B 2-3
14 (13/01/19) · 11:30 H EUROPA SEAGULL 2-0
15 (20/01/19) · 11:30 H COLLERENSE EUROPA 2-1
16 (27/01/19) · 11:45 H SANT GABRIEL EUROPA 2-0
17 (03/02/19) · 11:30 H EUROPA M. TOPPFOTBALL 5-0
18 (17/02/19) · 17:00 H PALLEJÀ EUROPA 0-3
19 (24/02/19) · 16:45 H EUROPA AEM 0-5
20 (03/03/19) · 12:00 H SON SARDINA EUROPA 3-1
21 (10/03/19) · 17:00 H EUROPA ESPANYOL B 1-3
22 (17/03/19) · 11:30 H
IGUALADA EUROPA 0-1
23 (24/03/19) · 11:30 H EUROPA ST. P. PESCADOR 2-1
24 (31/03/19) · 16:30 H PARDINYES EUROPA 2-2
25 (14/04/19) · 16:00 H EUROPA ZARAGOZA CFF 1-6
26 (21/04/19) · 11:00 H BARCELONA B EUROPA 3-0

 


Classificació: 9è / Punts: 31 / PG: 10 / PE: 1 / PP: 15 / GF: 39 / GC: 50
Campió i promoció a Liga Iberdrola: Zaragoza CFF
Ascens a la nova Primera B: Seagull, Barcelona B, AEM i Collerense
Descens: cap (temporada sense descensos per creació de la Primera B)
 


SEGONA DIVISIÓ 2017/2018 · GRUP III
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (03/09/17) · 11:30 H
EUROPA
PARDINYES
3-1
02 (10/09/17) · 17:00 H AEM EUROPA
1-0
03 (24/09/17) · 11:30 H EUROPA
COLLERENSE 2-1
04 (01/10/17) · 12:30 H PEÑA FERRANCA EUROPA
0-5
05 (08/10/17) · 12:15 H IGUALADA EUROPA
2-2
06 (15/10/17) · 10:00 H EUROPA
PALLEJÀ 3-2
07 (29/10/17) · 12:00 H BARCELONA B EUROPA
5-2
08 (05/11/17) · 10:00 H EUROPA ESPANYOL B 0-1
09 (12/11/17) · 12:00 H SON SARDINA EUROPA 3-3
10 (19/11/17) · 11:30 H EUROPA LEVANTE LP 2-0
11 (26/11/17) · 16:00 H SANT GABRIEL EUROPA 5-0
12 (03/12/17) · 17:00 H EUROPA SEAGULL 1-1
13 (10/12/17) · 13:00 H SPORTING MAHÓN EUROPA 2-2
14 (07/01/18) · 16:00 H PARDINYES EUROPA 0-4
15 (14/01/18) · 11:30 H EUROPA AEM 2-1
16 (28/01/18) · 11:30 H COLLERENSE EUROPA 2-3
17 (04/02/18) · 11:30 H EUROPA PEÑA FERRANCA 1-0
18 (18/02/18) · 11:30 H EUROPA IGUALADA 3-0
19 (25/02/18) · 17:00 H PALLEJÀ EUROPA 3-1
20 (04/03/18) · 10:15 H EUROPA BARCELONA B 1-2
21 (11/03/18) · 10:00 H ESPANYOL B EUROPA 4-2
22 (18/03/18) · 11:30 H EUROPA SON SARDINA 4-2
23 (25/03/18) · 16:00 H LEVANTE LP EUROPA 1-2
24 (30/03/18) · 11:30 H
EUROPA SANT GABRIEL 1-2
25 (15/04/18) · 12:00 H SEAGULL EUROPA 3-0
26 (22/04/18) · 11:30 H EUROPA SPORTING MAHÓN 3-1

 


Classificació: 6è / Punts: 43 / PG: 13 / PE: 4 / PP: 9 / GF: 52 / GC: 45
Campió i promoció ascens: Barcelona B (promoció el 2n, Seagull) / Descens: Levante LP, Sporting Mahón i Peña Ferranca


SEGONA DIVISIÓ 2016/2017 · GRUP III
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (04/09/16) · 12:30 H
SON SARDINA
EUROPA
1-2
02 (11/09/16) · 12:00 H EUROPA BARCELONA B 0-6
03 (25/09/16) · 17:00 H AEM EUROPA 2-4
04 (02/10/16) · 12:00 H EUROPA SABADELL 1-0
05 (09/10/16) · 17:00 H IGUALADA EUROPA 2-2
06 (12/10/16) · 12:00 H EUROPA COLLERENSE 3-1
07 (16/10/16) · 12:00 H L'ESTARTIT EUROPA 2-2
08 (30/10/16) · 16:00 H EUROPA SEAGULL 0-2
09 (06/11/16) · 12:00 H LEVANTE LP EUROPA 1-3
10 (13/11/16) · 16:00 H EUROPA SANT GABRIEL 4-2
11 (20/11/16) · 14:15 H ESPANYOL B EUROPA 2-5
12 (04/12/16) · 17:00 H PALLEJÀ EUROPA 1-1
13 (08/12/16) · 12:00 H EUROPA PORTO CRISTO 6-2
14 (11/12/16) · 16:00 H EUROPA SON SARDINA
3-1
15 (08/01/17) · 12:00 H BARCELONA B EUROPA 0-1
16 (15/01/17) · 16:00 H EUROPA AEM 1-1
17 (29/01/17) · 12:15 H SABADELL EUROPA 2-2
18 (12/02/17) · 16:00 H EUROPA IGUALADA 0-0
19 (19/02/17) · 12:00 H COLLERENSE EUROPA 0-1
20 (26/02/17) · 16:00 H EUROPA L'ESTARTIT 1-1
21 (12/03/17) · 12:00 H SEAGULL EUROPA 1-1
22 (19/03/17) · 17:00 H EUROPA LEVANTE LP 1-2
23 (26/03/17) · 16:00 H SANT GABRIEL EUROPA 1-1
24 (02/04/17) · 17:00 H EUROPA ESPANYOL B 0-1
25 (23/04/17) · 11:30 H EUROPA PALLEJÀ 1-0
26 (30/04/17) · 12:00 H PORTO CRISTO EUROPA 1-2


 Classificació: 4t / Punts: 48 / PG: 13 / PE: 9 / PP: 4 / GF: 48 / GC: 35
Campió i promoció ascens: Barcelona B (promoció el 2n, Seagull) / Descens: L'Estartit, Sabadell i Porto Cristo



SEGONA DIVISIÓ 2015/2016 · GRUP III
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (06/09/15) · 12:00 H
EUROPA PALLEJÀ 0-1
02 (13/09/15) · 12:00 H
SEAGULL EUROPA 3-2
03 (27/09/15) · 17:30 H
EUROPA SON SARDINA 0-1
04 (04/10/15) · 12:30 H
LEVANTE LP EUROPA 3-0
05 (11/10/15) · 11:30 H  EUROPA CERDANYOLA 0-2
06 (17/10/15) · 18:30 H
IGUALADA EUROPA 1-2
07 (01/11/15) · 12:00 H
EUROPA COLLERENSE 2-0
08 (08/11/15) · 12:00 H
BARCELONA B EUROPA 3-0
09 (15/11/15) · 16:00 H
EUROPA L'ESTARTIT 1-2
10 (22/11/15) · 12:45 H
AEM LLEIDA EUROPA 2-3
11 (06/12/15) · 17:30 H
LA ROCA EUROPA 0-4
12 (13/12/15) · 12:00 H
EUROPA ESPANYOL B 2-1
13 (10/01/16) · 12:30 H
SAN GABRIEL EUROPA 0-1
14 (17/01/16) · 17:00 H
PALLEJÀ EUROPA 2-0
15 (31/01/16) · 12:00 H
EUROPA SEAGULL 3-1
16 (07/02/16) · 12:00 H
SON SARDINA EUROPA 1-1
17 (21/02/16) · 16:00 H
EUROPA LEVANTE LP 0-6
18 (28/02/16) · 12:00 H
CERDANYOLA EUROPA 2-4
19 (13/03/16) · 17:00 H
EUROPA IGUALADA 1-1
20 (20/03/16) · 16:00 H COLLERENSE EUROPA 0-3
21 (16/03/16) · 21:00 H
EUROPA BARCELONA B 0-3*
22 (03/04/16) · 21:00 H L'ESTARTIT EUROPA 0-3
23 (17/04/16) · 17:00 H EUROPA AEM LLEIDA 2-2
24 (24/04/16) · 12:00 H EUROPA LA ROCA 3-2
25 (01/05/16) · 12:15 H ESPANYOL B EUROPA 2-3
26 (15/05/16) · 17:00 H EUROPA SAN GABRIEL 5-2
       


Classificació:
6è / Punts: 39 / PG: 12 / PE: 3 / PP: 10 / GF: 40 / GC: 41
Campió i promoció ascens: Barcelona B (promoció el 2n, Seagull) / Descens: PB La Roca, Cerdanyola i Collerense B


* = partit disputat en dimecres i de forma anticipada al calendari ordinari (previst inicialment pel 27 de març -Setmana Santa-) i acordat d'avançar pels dos clubs.


 

SEGONA DIVISIÓ 2014/2015 · GRUP III
 
Fes clic amb el ratolí sobre el resultat per llegir-ne la crònica
 
JORNADA, DATA I HORA
LOCAL VISITANT RESULTAT
 
01 (14/09/14) · 17:00 H
LLORET EUROPA 1-6
02 (21/09/14) · 11:30 H
EUROPA IGUALADA 2-1
03 (28/09/14) · 12:00 H
SEAGULL EUROPA 3-0
04 (05/10/14) · 12:00 H
EUROPA SON SARDINA 3-2
05 (12/10/14) · 11:30 H
EUROPA LEVANTE LP 1-4
06 (19/10/14) · 12:00 H
BARCELONA B EUROPA 3-0
07 (02/11/14) · 12:00 H
EUROPA SANT ANDREU 3-1
08 (09/11/14) · 12:00 H
AEM LLEIDA EUROPA 1-1
09 (16/11/14) · 12:00 H
EUROPA SAN GABRIEL B 2-0
10 (30/11/14) · 12:15 H
ESPANYOL B EUROPA 2-0
11 (06/12/14) · 12:00 H
EUROPA L'ESTARTIT 2-5
12 (14/12/14) · 18:15 H
VIC EUROPA 2-0
13 (11/01/15) · 12:00 H
EUROPA T. ALCAINE B 4-0
14 (18/01/15) · 11:30 H
EUROPA LLORET 7-2
15 (25/01/15) · 17:00 H
IGUALADA EUROPA 0-2
16 (01/02/15) · 11:30 H
EUROPA SEAGULL 1-1
17 (15/02/15) · 11:45 H SON SARDINA EUROPA 2-4
18 (22/02/15) · 12:00 H LEVANTE LP EUROPA 4-1
19 (01/03/15) · 12:00 H EUROPA BARCELONA B 0-0
20 (08/03/15) · 16:15 H SANT ANDREU EUROPA 1-3
21 (15/03/15) · 11:30 H EUROPA AEM LLEIDA 1-1
22 (22/03/15) · 11:00 H SAN GABRIEL EUROPA 1-1
23 (29/03/15) · 12:00 H EUROPA ESPANYOL B 2-0
24 (12/04/15) · 12:00 H L'ESTARTIT EUROPA 4-2
25 (19/04/15) · 11:30 H EUROPA VIC 0-1
26 (26/04/15) · 10:00 H T. ALCAINE B EUROPA 3-2
       

Classificació: 6è / Punts: 38 / PG: 11 / PE: 5 / PP: 10 / GF: 50 / GC: 45
Campió i promoció ascens: Levante LP / Descens: T. Alcaine B, Sant Andreu i Lloret


 

Articles més recents relacionats per etiquetes