agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Noticies FemenI 2223
Noticies CasaVicens

Pretemporada 2022

En aquest article repassem tots els amistosos, trofeus i diferents partits d'estiu que jugaran els Primers Equips, Filials i Juvenils A.


Darrera actualització: 27/09/22 · 12:25 hores

Codi de color dels equips:
Primer Equip Masc. (), Primer Equip Fem. (), Filial Masc. (), Filial Fem. (), Juvenil A Masc. (), Juvenil A Fem. ()

* = partit a porta tancada


 PRETEMPORADA 2022
             
DIA EQUIP TIPUS HORA PARTIT RESULTAT CRÒNICA
             
6 AGOST
           
             
JUVENIL A MASCULÍ Amistós 11:00 EUROPA - Girona 1-2
llegir
             
7 AGOST
           
             
1R EQUIP MASCULÍ Copa Cat. 20:15 Montañesa - EUROPA 0-2
llegir
             
10 AGOST
           
             
JUVENIL A MASCULÍ Amistós 20:00 Montañesa - EUROPA 2-1
llegir
             
11 AGOST
           
             
1R EQUIP FEMENÍ Amistós 20:00 AEM - EUROPA 1-2 llegir
             
13 AGOST            
             
1R EQUIP MASCULÍ Copa Cat. 19:00 Olot - EUROPA 1-0 llegir
             
14 AGOST
           
             
1R EQUIP FEMENÍ Amistós 10:00* Espanyol - EUROPA 5-0 llegir
             
JUVENIL A MASCULÍ Amistós 19:00 Sabadell - EUROPA 1-2 llegir
             
17 AGOST
           
             
1R EQUIP MASCULÍ Amistós 19:00* Fundació Grama - EUROPA 1-1 llegir
             
1R EQUIP FEMENÍ Amistós 20:00 Espanyol B - EUROPA 1-3 llegir
             
JUVENIL A MASCULÍ Amistós 20:45 Cornellà - EUROPA 5-3 llegir
             
             
20 AGOST            
             
JUVENIL A FEMENÍ Amistosos 09:30 Cambrils - EUROPA
Westminster - EUROPA
0-3
1-0
llegir
             
1R EQUIP MASCULÍ Amistós 19:00 Sabadell - EUROPA 1-1 llegir
             
JUVENIL A MASCULÍ Amistós 20:00 Badalona (3a RFEF) - EUROPA 1-0 llegir
             
21 AGOST
           
             
JUVENIL A FEMENÍ Amistós 12:00 Cerdanyola (1er equip) - EUROPA 3-1 llegir
             
1R EQUIP FEMENÍ Amistós 18:30 Barça B - EUROPA 1-2 llegir
             
24 AGOST
           
             
1R EQUIP MASCULÍ Amistós 19:00 Badalona - EUROPA 0-1 llegir
             
1R EQUIP FEMENÍ Amistós 20:00 Fontsanta - EUROPA 2-3 llegir
             
27 AGOST            
             
JUVENIL A MASCULÍ Amistós 20:00 Castelldefels - EUROPA 1-3 llegir
             
28 AGOST
           
             
1R EQUIP MASCULÍ Amistós 18:30 Ripollet - EUROPA 1-5 llegir
             
1R EQUIP FEMENÍ Amistós 20:15 EUROPA - AEM 3-2 llegir
             
JUVENIL A MASCULÍ Amistós 16:00 Badalona - EUROPA 1-1 llegir
             
JUVENIL A FEMENÍ Amistós 16:30 Martinenc (1er equip) - EUROPA 0-3 llegir
             
31 AGOST
           
             
1R EQUIP FEMENÍ Amistós 21:00 Levante Las Planas - EUROPA 0-1 llegir
             
1 SETEMBRE
           
             
JUVENIL A FEMENÍ Amistós 20:30 Vic (1er equip) - EUROPA 3-3 llegir
             
3 SETEMBRE
           
             
1R EQUIP MASCULÍ Amistós 18:00 Can Vidalet - EUROPA 0-3
llegir
             
FILIAL MASCULÍ Amistós 19:00 Atlètic Sant Pol - EUROPA 0-2 llegir
             
JUVENIL A FEMENÍ Amistós 14:00 Terrassa (1er equip) - EUROPA 2-1 llegir
             
4 SETEMBRE            
             
1R EQUIP MASCULÍ Amistós 20:00 Horta - EUROPA

2-3

llegir
             
1R EQUIP FEMENÍ Amistós 18:00 EUROPA - Cornellà
(a Artés)

2-2

llegir
             
FILIAL FEMENÍ Amistós 19:15 Mataró - EUROPA

0-1

llegir
             
7 SETEMBRE            
             
FILIAL MASCULÍ Amistós 21:00 Jàbac Terrassa - EUROPA

0-1

llegir
             
10 SETEMBRE            
             
FILIAL MASCULÍ Amistós 20:00 Montcada - EUROPA

1-4

llegir
             
JUVENIL A FEMENÍ Amistós 16:00 EUROPA - Igualada (1r equip)

3-3

llegir
             
11 SETEMBRE            
             
FILIAL FEMENÍ Amistós 17:30 Fontsanta BEUROPA

4-7

llegir
             
14 SETEMBRE            
             
FILIAL MASCULÍ Amistós 20:30 Torelló - EUROPA

1-4

llegir
             
17 SETEMBRE            
             
JUVENIL A FEMENÍ Amistós 12:00

EUROPA - M. Lanzarote (1er equip)

3-1

llegir
             
FILIAL FEMENÍ Amistós 19:30

EUROPA - Club Esportiu d'Elles

13-0

llegir
             
18 SETEMBRE            
             
FILIAL MASCULÍ Amistós 19:30 Rubí - EUROPA

0-2

llegir
             
FILIAL FEMENÍ Amistós 20:00 Levante LP (Juv. A) - EUROPA

2-1

llegir
           
24 SETEMBRE            
             
FILIAL MASCULÍ Amistós 18:30 Sabadell B - EUROPA

2-1

llegir
           
25 SETEMBRE            
             
FILIAL FEMENÍ Amistós 11:15 Sabadell (Juvenil A) - EUROPA

1-7

llegir
             

 


 

acidH TEB SpecialOlympics