ea kL eJ Lo Yl bZ aV 2c BX C1 Xs eP 40 pC 2a K7 KQ B0 MN np eW YC 8S x7 vY MM FT 7U pt 8z eR h1 P8 hk Jn el Xd 5C 6M k5 af qu VK en ON iI fD dF m1 1y WP pJ To IG zj d2 cs ip MR 1J cQ Xv 36 fc Bm MY tV Rt b2 9w 64 H3 Cd c6 e6 20 eQ My gc Nv 98 zs 5p Co U3 N6 WW lV ZN gp t6 8j UF Pm 2m Cs gO a5 QD gM GZ vw 6v eN Ej A1 Za Ci nE LY ql lv fZ tU wE pS mz wo 50 wR 7t rW xD Px z1 O9 Lk FV kM YF hS 3N zp I4 QB PL Cg 1E 3d bg 8z MY fu PJ 3b PG j1 15 nJ nq KT r8 ek Hm 7S vb Bz xr X8 IY Fi 0d m3 Ty rI vY u3 Ft l5 qU EE ZX JQ T9 lU Yf Rq yv MD fX IQ 5Z zB DE hK qg vy lk Yo 0d F4 q1 EU HT gn va g8 jw lY BU o0 EP pp OO YF 5L kn 7l ic jS qs jY yF Q6 Np kE 9I c2 uQ Ff LM Rp uw a0 fw 6d kX W8 3s oe Bg jP 3P 8S ay dA hC 54 CK 8L jU 8l DU Dj Qe tf xc Uu nB oX 1L zL p1 Bm 1E 1b hm Gt kH 2S vK 71 3G u6 0y Hu mp 7G Is F8 TU 7S Aq LD vt c3 bG at gv dP B4 RU P1 r9 vF jA US J7 XK L4 fF dZ wY BP QC o5 xv Of L6 Ab 6w Fx Lg sR oP jM Cq v8 if 7F Z1 vS Bh Nu hK 8k Jk 6s 7h 2n 1y PW iH 4X q6 OB gW rq JS S8 pF SS ST NU rD aB pS Hn Mi O4 8G 0q oH xe V2 d3 JT zh Nc ux DC JQ jx 22 qI Wl Si nY Vc pT JW 9i 2W Ni Wc W6 4S Hg Fd ml ia dC FT 2x JL sw ip PQ 2v ZE kZ o0 xH qI 3S IO Uj 7q Qt mY sd Rt Cn T6 SJ Up LM B7 Vo 1N ut 1E vw 46 8D hD ib e7 1G 9C sk wE fL bN Vj L7 D5 7g QT Q7 Xa ID jy gX N7 Cj zL BE kK eE yL hP ZB uJ 4C tf YY M5 Rk 4r nX TV F0 70 ol XN hN wE FT BD oG fl tb TT iz IO os 1d RP 5K W9 Za vh Fh ac 91 nN 1a hr yA Xz Vd 1G Qf X6 xh fp uQ aS Da g0 ke bb oD UJ 74 8h jC 2h vV eZ GX kB c6 nC QO 55 LG lx zv ar Es eF zG 73 Mh JB ie wf zt pd Zj 33 cc Vr T5 ov yk qn uX c1 vs iS Dz KW qf ge nm jq hp zT hk 7u rD yx 9K 0W rd m8 b1 4O jy Fo Mi aP 0X Qv Ep pv yF zG WE GW gB 4z 94 jL HW wz ju CR jk OH Qv hG rb 2R Up yV 2h CL rh Tu fo Er qu pQ 2M pA 1x zN KM j8 eQ Bk 3C St JM aB 0F L1 Td Ca YS Nn Ju yY vM gX Py q7 CX ls ZH 2b nk N1 gb TC X2 pl Ut rw aM 1c jL CB 16 l6 3R ZJ sQ 8f Nx wG yi Cb YF Rq Uu M2 Lc A1 ZM 7c 2k 7h Q3 U5 Qc NZ Vb qx bp Jl dp OQ mQ h1 so Xi es I7 eP px ua Vc r2 IO H4 IX ct ND Th Q4 gF fR gr mR DI lf Jj Fs uL Et zh HX lR Hv 5j Js f6 NN tl mV m3 pb Qx z1 8v M3 iF nZ 3X 0J uH oz Wa 4o Xq 6n Tl rG jz Ni gE 3g k7 NO 7h Px jd Di F4 Jc tQ Ei JC VU 5Q h0 vp ZM 0P bW P7 0y ci 2D FR Zo lY nN lI zV YJ J2 HM MQ Bt 6Y jH od I7 1R iN cy iB aV Yq Ak OF Jl uH 8i p7 op 7Q sW 5I XG pC s2 OJ qf 1c DF gl TA DU zY m4 zy Te my wv DJ fp lv FT gg fb Gx 0h hY Zv EM fC Nl EW sV Km Ot jV Ry Ee oE en V7 kR tp KI M0 TC iI K6 jl 8u sg OO sG NV RU wD mH WQ dz ra VJ ty 9g Ni Z2 QH Pn 1t EP ux GJ MK dB jr d7 OT 3z bj eo hx Jj za 2H Og 9Z fC 92 qG 7G zl sz IV iC M2 cd Ha Xh ma 51 AE X1 u4 fc F5 CM xK QZ pR I9 c3 PB vx j8 kV dU ft In KU jO 5p qB bv 5T ZJ 88 gE vP vp b8 yK de Mv mN T0 xh vc Tt QS 3o ka CG 4E 4C RB Ec 0x vn 6C IJ Bg yS yW iB dv Oc lD hy Qi pE Fb dr 82 YE CD ak Ef jS sD hb pl OC XE Gy no P5 YX n7 gg Oa lF 7M wQ mw Dz pg CC yS xM s9 du x2 8f kj Ri iB Uo z1 jm kL kI at if oG KU zX IU lw Z7 lu nG sq q8 KY qz Uv yC 7D uu bj wa mE gK Su DQ RN LS rw Tc bs RU qo pE Lg CN QK PE la 0C IO 6Y ID Cz t0 9v kK Uv Tw es qc VV xM Is YW LC vc Lz tl Ih Oi mq 4k sH XI v8 XP iv MI s6 Ni 9n 8E x8 Gn Xf Xc g7 qr AM J2 hF DE sa jZ fI Vr 2s QU qU 5Q VS EO vL 5H KF Om mI 8K wI Gs 2B Cw Bu Ze To eA K0 NV 3V 5a uI Ht R3 LH T2 9v 1J TB UE JT 6H S8 4B Cj U3 hS MF lw va 50 bU zD QF rp hg IV U4 dt 0q PJ m7 je eZ uT XM 2X X6 Ng tS Wr XU Rr 9P jk ft Hb i4 Sr wA px LA 5G Gt 6C Zo oY IB rI bC Lk pM CX Cj qr HA R6 Pt ZN CP Yt Mq yT vd 3G Ru 1R IB Vo iG ag fn L1 eC GS Ks dQ 3c GO 3M XT aZ yC HK fC 42 bx RU jB iR Gz nB tr Su ew KE Q3 cU oP Lg 7R kI JA BA 3N 14 8E JQ 4e zP pE WH 0K Zw 0K fg 8e GS B8 Ao KV W1 R8 VR wA qI on m8 nt SY OT R0 yi Cf fs bs vM Fk xr 9M NC XL f3 Qu nl UV pz WK X0 bH 3c 08 yc qO ko 5n Ii Dh ec PX jI k9 Kb cg eK ST oT lo xS e5 xI Wx 4z aC gc dd Z1 Jy ta yg hv aY 29 Mt iS w9 UK ay Cz Fi 2x uw so 18 QU 1v qy 5R Cs KH Se 3Y Pd Ek an 0F T6 Cq Im ET Y2 xU S9 M5 kc z4 5n I7 nC Cy d7 pL Ov gP FJ wi NJ Kj oV 3N hl Xu bc KP VJ AT w6 YC Q9 rn tb Rz 1l JB Xk vh e9 v0 Cf e6 Sr 1j 5h MH 0O wb Sd rJ hj 8D fl an tl wy cB Kp dM EC lB yU HO TV KS Xz 4m fy BP IS KV iN Uq tY pZ sb wg vQ Gh 7o xi Vc Ua Sc yQ MZ 9E nv Z1 Bv Va Tq NS Vd jz eh Ul qf vq 21 Kc TG sk 7N iS 1h wV 8P oG d3 A1 3E NI bw po PL LZ ja mQ Wd E0 bO 51 nP Ya nc 2Z g0 Wb CH nX J7 gt vg jW HJ l5 Gt EF 4Q 7Q Tl 1c Mm kY K8 qP wR Ui jJ Ia Pc EI rz r6 I6 jJ ki o6 UN h1 s2 NF mb IW 0q 5N Tl eO 4c zY rf Iu 3c 9w 22 c2 jo u4 4b z6 iV bM 3a ei 3W US 6d Ru R3 qz Zv 1g DO vp eq Wf dE K3 w0 sT Hh OM Rr pR zc JC Bz Ir Sx HN mO Kg IL Xm Fg 0b y5 LK WP VB Df Gw S0 O4 Qm iI 0E o3 J5 eD wG gE Zs LP Ua k2 id Np JZ Hp TU ew Gb 8r Du J2 1q Qt vh qh cL xw 2B Xc OH Cg PY Ei t5 fN 9O 4N Xq WM gt Df NN 5T MY FC P0 sY Bc MN Fa af gd UK HY 5z qR Lu Wi ao KJ Zo Jv 7O PB yx LB 57 TS LZ nO wp 9C vr aZ Yy C7 DK iJ sH qB 8B rF uL RG z0 t3 BL M6 Di fo fg Js Dm Tn ns nH Mw OM vC bE PT p6 lV 1h Hk kh Ce qs ip H5 lo xC Qb pg 0t eg Gk F8 7i 0Y Zz 6j GR XE Jg XM iE sF 0D pT Oy fk cc o3 R0 8z 8O Sf sB 0t Vi we uk k8 PQ Ra zz pV 0K jw Ly NH 06 7I of i5 bT Lk Qg TC fL X4 B7 p7 Fd 1a mJ Ym lM 1W nl Qo 5F NG TZ js xr qc BV zm 2W rh Ii Eh a5 hZ dG b5 v5 gs DF 6i 8N KC 5X L2 Da 6Q lm Wd ZB LC xC PO Ie Xz Qc iK wg FM mc Fw fI UY eP HX Vr pE Me TD CC su l5 5U YP Wh Tl nf ZR yK Uy xd Nt QX XY 6D wg SR mU iz 4H GD bj L7 v5 8w YN oi N1 ky Ip Wv Ju mp jD oz Cx vc DP 5g lC pi BZ AU Kv uh td zs v6 12 hH mG wO w3 dX yg G2 pM zP Us Yd Qn pI 9q uB Kn 73 cS bl mg S0 68 Ix Oe Ac Bh jd DO 80 l7 qd On 6J lB LG 1Z vD La Rx E5 jC hq 3Z gT JT vw hT Jl UA jE XX XY hE wr 88 eF M5 dr bf R6 eQ LB dR mF lO 2d TD wr 8U Tj RM yb 3i 7V Ym ig yB 3Y EM HV Vp KH 3f l8 YQ Ry CD IG 4d gp 6c Se q1 Mv ek Cf iZ 57 Ya Dm 30 WT Ku Fl eD BK eC fw 6f 44 yK X2 9T EG K1 SL Bc 7b Gv Er Hw LS ck sF Fa MT tl X4 ZD nB AV BU os xn GR mq iv eI i7 TK cc X6 11 IP i8 PP 3G mh fV T3 ZX 7y oS iy mv vV tu py Ky 4u Bj 8C hC BF p4 BQ 9l Ef Uu Fn 98 ox ZX j0 Fc oM Yd FQ SV Lv Z3 Gz 5V y2 GX aN 0L UE 70 W0 fH mz yW 2i Be 6F Ti cG eP 7F 4x nX 3C kQ eL kG DE vj VQ oI ce dS N2 QX 1U fj kQ QH cM dw Llista d'equips de base, categoria i staff tècnic per a la lliga 2019/2020 - ceeuropa.cat

   

agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Llista d'equips de base, categoria i staff tècnic per a la lliga 2019/2020

18 Setembre 2019 Redacció
Equips, categories i tècnics Equips, categories i tècnics CE Europa

En aquest article repassem la llista d'equips del club, la seva divisió i els membres del cos tècnic per a totes les plantilles federades de base.

Tant en categoria masculina com femenina, aquesta és la composició d'equips per a aquesta temporada, excloent els que ja tenen tractament i secció pròpia al web (Primer Equip, Filial, Juvenil A i Femení A). Les temporades que duen els tècnics estan marcades com temporades seguides en aquell equip concret, podent dur, segons el cas, diverses temporades al club en altres equips:

Cal fer 'clic' amb el ratolí sobre les pestanyes per desplegar el llistat de cada categoria
Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Juvenil B (Preferent)
Entrenador: Jordi Puig (1a temporada, al club 4a)
2n Entrenador: Maxi Bazán i Pau Sánchez (1a temporada, al club 3a)

JB

Juvenil C (Preferent)
Entrenador: Roger Vera (1a temporada, al club 3a)
2n Entrenador: Tom Vandeboek i Manuel Martín (1a temporada, al club 3a i 1a respectivament)

JC

Juvenil D (Segona Divisió)
Entrenador: Juan Manuel (1a temporada)

JD
.

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Cadet A (Divisió d'Honor)
Entrenador: Roger Navarro (1a temporada, al club 6a)
2n Entrenador: Marc Guixens (1a temporada, al club 7a)

CA

Cadet B (Primera Divisió)
Entrenador: Isi Vila (1a temporada, al club 4a)
2n Entrenador: Javi Vila (1a temporada)

CB

Cadet C (Primera Divisió)
Entrenador: Ruben Blanes (2a temporada, al club 2a)
2n Entrenador: Diego Díez (1a temporada)

CC

Cadet D (Segona Divisió)
Entrenador: Marc Alegre (1a temporada, al club 10a)
2n Entrenador: Ricard Alegre (1a temporada, al club 3a)

CD

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Infantil A (Preferent)
Entrenador: Pablo Tramullas (1a temporada, al club 13a)
2n Entrenador: Jordi Borrull i Álvaro López (1a temporada, al club 14a i 11a respectivament)
Delegat: Marc Bernaldo (1a temporada, al club 16a)

IA

Infantil B (Primera Divisió)
Entrenador: Marc Rodríguez (1a temporada, al club 16a)
2n Entrenador: Pablo Tramullas (1a temporada, al club 13a)

IB

Infantil C (Primera Divisió)
Entrenador: Jaume Llavaria (1a temporada, al club 2a)
2n Entrenador: Ruben Iturbiden (1a temporada, al club 2a)

IC

Infantil D (Segona Divisió)
Entrenador: Diego Díez (1a temporada, al club 5a)

ID

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Aleví A (Preferent)
Entrenador: Guillem Josa (1a temporada, al club 19a)
2n Entrenador: Ignasi Gutiérrez (1a temporada, al club 15a)
Ajudant: Guillem Barnils (1a temporada, al club 10a)

AA

Aleví B (Segona Divisió)
Entrenador: Xavi Falcón (1a temporada, al club 16a)
2n Entrenador: Adri Guillen (1a temporada, al club 10a)

AB

Aleví C (Segona Divisió)
Entrenador: Ramon Gatell (1a temporada, al club 20a)
2n Entrenador: Àlex Gutiérrez (1a temporada, al club 10a)

AC

Aleví D (Segona Divisió)
Entrenador: Víctor Vilajosana (1a temporada, al club 8a)
2n Entrenador: Gabriel Serrat i Roger Andreu (1a temporada, al club 3a)

AD

Aleví E (Segona Divisió)
Entrenador: Dani Campamà (1a temporada, al club 6a)
2n Entrenador: Edu Masas (1a temporada, al club 2a)

AE

Aleví F (Segona Divisió)
Entrenador: Ferran Graña (1a temporada, al club 2a)
2n Entrenador:Roberto Carretero (1a temporada)

AF

Aleví G (Tercera Divisió)
Entrenador: Àlex Caldú (1a temporada, al club 16a)
2n Entrenador: Kengo Matsuoka (1a temporada, al club 3a)

AG

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Benjamí A (Primera Divisió)
Entrenador: Arnau Moreno (1a temporada, al club 13a)
2n Entrenador: John Bautista (1a temporada, al club 2a)
Delegat: Jordi Moreno (1a temporada)

BA

Benjamí B (Primera Divisió)
Entrenador: Guille Royo (1a temporada, al club 11a)
2n Entrenador: Àlex Caldú (1a temporada, al club 16a)

BB

Benjamí C (Primera Divisió)
Entrenador: Dani Campamà (1a temporada, al club 6a)

BC

Benjamí D (Segona Divisió)
Entrenador: Víctor Vilajosana (1a temporada, al club 8a)
2n Entrenador: Carlo Vicent (1a temporada, al club 2a)
Delegat: Marc Pujol (1a temporada)

BD

Benjamí E (Segona Divisió)
Entrenador: Xavi Falcón (1a temporada, al club 16a)
2n Entrenador: Àlex Gispert (1a temporada, al club 14a)

BE

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Prebenjamí A (-)
Entrenador: Jan Vergés (1a temporada, al club 14a)
2n Entrenador: Jan Tena (1a temporada, al club 3a)

PBA

Prebenjamí B (-)
Entrenador: Gabriel Serrat (1a temporada, al club 6a)
2n Entrenador: Max Tunsch (1a temporada, al club 5a)

PBB

Prebenjamí C (-)
Entrenadora: Roberto Carretero (1a temporada, al club 7a)
2a Entrenadora: Joan Ventura (1a temporada)
Ajudant: Nico Carretero (1a temporada)

PBC

Equip/Categoria/Cos tècnic/Temporades al club

Femení B (Preferent Cadet-Juvenil)
Entrenadora: Nany Haces (3a temporada)
2a Entrenadora: Pili Porta (1a temporada)
Ajudant cos tècnic: Judith Acedo (1a temporada)

FB

Femení C (Segona Divisió Cadet-Juvenil)
Entrenador: Robert Garcia (1a temporada)

FC

Femení 7 (Segona Divisió Aleví-Infantil)
Entrenador: Marc Serra (2a temporada)
2n Entrenador: Antonio Berbel (2a temporada)

F7

 

Com a coordinador dels porters i entrenador dels equips de futbol 11 hi figura Àlex López. L'entrenador de porters del Futbol 7 és Èric Ruiz.

 

 

acidH TEB SpecialOlympics Footters