agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Resum dels tornejos memorial i dels nous campionats de l'Àliga

21 Juny 2015 Redacció
Els tornejos memorial, tot un clàssic modern de la base gracienca Els tornejos memorial, tot un clàssic modern de la base gracienca CE Europa

Els tornejos memorial han arribat a la seva sisena edició en categoria aleví i infantil, sumant-se aquest 2015 l'edició cadet, que ha guanyat l'Europa. També s'han estrenat al Camp de l'Àliga dos tornejos: benjamins i prebenjamins. A continuació, tots els resultats i campions.


6è TORNEIG MEMORIAL ALEVÍ "XAVIER VALLEJO" · NOU SARDENYA

(disputat el 20 de juny)

Sabadell 1 - Vilassar Mar 0
Europa 0 - Vilassar Mar 0
Europa 0 - Sabadell 0

Campió: Sabadell | Sotscampió: Europa | 3r: Vilassar Mar


6è TORNEIG MEMORIAL INFANTIL "JUANMA CABANAS" · NOU SARDENYA
(disputat el 21 de juny)

Espanyol 4 - Jàbac 0
Europa 1 - Jàbac 1 (p)
Europa 1 - Espanyol 2

Campió: Espanyol | Sotscampió: Jàbac | 3r: Europa


1r TORNEIG MEMORIAL CADET "AGUSTÍN NAVARRO" · NOU SARDENYA
(disputat el 20 de juny)

Jàbac 3 - Sabadell 0
Europa 1 - Sabadell 0
Europa 2 - Jàbac 0

Campió: Europa | Sotscampió: Jàbac | 3r: Sabadell


1r TORNEIG BENJAMÍ · CAMP DE L'ÀLIGA
(disputat el 6 de juny)

GRUP 1
Europa 7 - Júpiter 2; Sabadell 3 - Rubí 0; Europa 3 - Rubí 1; Júpiter 0 - Sabadell 6; Júpiter 0 - Rubí 3

GRUP 2
FPE Europa 4 - Alzamora 0; Jàbac 1 - Vila Olímpica 2; FPE Europa 2 - Vila Olímpica 1; Alzamora 0 - Jàbac 8; FPE EUropa 0 - Jàbac 1

SEMIFINALS
Sabadell 1 (p) - Jàbac 1; Vila Olímpica 5 - Europa 2

3r-4t LLOC
Europa 11 - Jàbac 2

FINAL
Sabadell 2 - Vila Olímpica 1

Campió: Sabadell | Sotscampió: Vila Olímpica | 3r: Europa


1r TORNEIG PREBENJAMÍ · CAMP DE L'ÀLIGA
(disputat el 13 de juny)

GRUP 1
Europa 2 - Vila Olímpica 0; Sabadell 3 - Júpiter 0; Europa 0 - Júpiter 1; Vila Olímpica 0 - Sabadell 6; Vila Olímpica 0 - Júpiter 8; Europa 1 - Sabadell 3

GRUP 2
FPE Europa 7 - Alzamora 1; Vilassar Mar 6 - San Cristóbal 2; FPE Europa 5 - San Cristóbal 0; Alzamora 1 - Vilassar Mar 11; Alzamora 0 - San Cristóbal 3; FPE Europa 2 - Vilassar Mar 2

SEMIFINALS
Sabadell 3 - FPE Europa 0; Vilassar Mar 4 - Júpiter 0

3r-4t LLOC
FPE Europa 2 - Júpiter 4

FINAL
Sabadell 5 - Vilassar Mar 4

Campió: Sabadell | Sotscampió: Vilassar Mar | 3r: Júpiter

acidH TEB SpecialOlympics Footters