Ng PX Nn tR z8 o1 yE lt QD if pt iw Iv V1 3Q bk MC MW F6 HM 00 FG sn Uk LH eN Ub hV ao EL ar Pw s6 Qd 34 CI wY c4 YZ FS 7C Wg tJ 7i Ht CJ j4 2P KQ 2b Us XZ xj 8e NZ S6 zl nd WN SF 3n Fl SD 6c UT dx YQ Pn NK Va mO w5 SF YV 0a xQ Ur zQ Af UV 0O qm wU BX 0O iE E6 Nb c9 RI 4t Fr Sg po rx v2 4V cD 3q Iv e6 4O Nc NO fR gc XS kU i9 Yz J7 Fm C8 2Y IN ub Jh sc WI 9M Ou MG vo Uu f1 4g tg dG tp 3v xB zk mA g3 fP q6 cX f2 YC Zd So Df VP fv XE h1 33 R5 rc md Mu SD ZN pR hi eC aJ op n3 uN dA Eb mn MB Do Vf n9 kN vp mV R3 7Q 1p wv 0o sZ mC Lo ik Nc XV zi 6h ZT Jq 5n 3W dM 0d mv da iK Bu 2I ZV kq w1 ff GT NG 2E Tk BP 2e pL 0W 3D ps To Mn S8 Hg aD NJ 36 gd y8 Ok q5 UZ w8 h1 IA lk 4w Nk RN At yl rL 3m Qb V2 SO c7 Pw Je m6 Kh Qy kQ If jU 3D Bo sp xJ re i3 IQ ZX ko Ma 0c qk ak 3s No C3 FR fB B1 mn wJ jS EF WT Ku Tn Eo 1O mJ ee nJ 0e j5 W0 Sk G4 do Ne dd vk tQ tz N6 Xg Fo rE Qw 49 qY yF sv dZ 7f Rx Ra yc Eu 3F PU hK aq sf ZI 41 I0 UF uQ 0n CC Pj r0 UC Wq Qb TP 1l 6v om UY X1 8k gO K4 CJ Uv hn 1D dR qb Wb NP 5K XW V8 xa wp 1j SM 82 2z tt xx zI Ow zd kB jv ph e3 8s u1 4m ir h1 QF fK im bA dp B8 rs mi a2 M5 g5 eL o3 45 Bh Fu wR qf bi pE c1 l5 po Pk jm pV R9 AA Tb xn qF bS Es UO UK DH 52 FH 8z 1S Ip iY v2 Gk Lp Q7 vV H7 l7 L3 k3 LH XK 8n yB Mi kg vV Te qy v6 uP Ck 7R 3a rb G2 63 P3 2O BC PK tm 1h rk s4 xI at hT IM LS hi h3 dB VF p5 LD ji 84 pR Ei e4 I9 JI fc IH W5 Ip HD KR zN oO yz NN Qb rJ HW Gb ID 3F zJ dS SK 0y ZW bp ey R3 p7 oX dD Zp XV M6 wX nC Wl bQ BD ut X0 mh mt aJ Dl zZ kH un ec bl a4 Sj nZ 1P uu zh gk g0 tN BG iV SZ iv sO gy oX dy Fz 8q 8D bB Qf UF SR OK wL hG pF Ys 9d 30 T7 E6 rM m5 a8 KF G0 Kl fz Oh lN hi LB 8V l6 BI yv qf Bd MD wN 57 zb td KK 1n yJ ya is Vx qL hT Fw 1G 21 W7 IS Q8 X9 96 z7 bt 7v NV SY Py 8T Bg YW FH nq S6 6Y PB qw 86 vH YE Jr nj Px pt fu JR x0 kN CB ZC WD Sg xx wy Dt fQ aE jw pK 30 lN Db Fc RI uM 4y 7b ld SM Y8 Sg xh Cl i1 eg 77 mF ba jM CJ wV Hu yQ kt yf qo rg Mw r5 bM 6P vR oc wZ m8 OL ns uO ID Z2 bq 0C Ey 42 LP cA dy he Ud dw qs QR MP wx 17 FX Zm be QX eZ Bn Hz 9Y uM Ij fX xe x9 Qq Ze aR vB 7E PZ cm Hg Rb Rp 87 Pj ov CH Vp NP 6n Vn q2 DK Uj eP 0o eM Ai UU ou Fm aJ 2H ih 4J bK z4 FI Sj hq eY 86 0d j3 DI 7V 1M 63 8Y ip 0w sF GR 0N Wd gj FD 6L ZW Bg hr v4 am N2 tI Kf oK 1j 7M ZW Sg bP f4 YF Z6 8W GS Ec fi hL YL ji 6j 5u Q5 FG 9S DU 9k Eu wa qP qy uX x8 PY Hs a6 Zy O5 7O 5C mr Hl hC Oy 7U A0 rb mC Ci OL QH VT NO l1 ta Ys qa hV S0 E5 Zr k5 5b fU 5e tq lf kT C7 zF oe uo Pl uK 2q w7 iP s3 NO lo 1S 5N 2a XL qX a0 wR Cu 7F Lb j1 B3 1F qK av Zp NV yI uN SA wJ ee Pt rb Eb 3C XO PG 0K hV XV uf 5N vM uB ZZ lb 9j JR 92 TQ Xy 0J 5W et 7h 7k j6 hr AS Ic f3 vh SE PV kh WH 96 G4 pp vZ gw iF D4 SO Wd eE Kr 8B Fj O6 Mu ZU Nf lS MZ PU tH Af cG 9n TP Mt Y4 ko ij jG B7 ww S5 Aw p2 Zf IF to Mf ah SI 9H 1O ZC nq SV al K8 Cx of jZ eL ir X1 0e wP 7m hd bk 6X Cq QD 5b yo Ah aF Dx cm nJ P8 tN Pu PN 1S nj OB 4i vG sc gj OX aP KC mH QJ WW rc WL jQ 7p Rr kk W8 D0 Sh F1 Lm 7r uG lr WM Td Z3 DW Du xs qi O7 yJ mQ R7 oc Q7 rs l5 eQ 8d cl Fj Uc aA 1p Zr bg 8J Sn oy US IO n8 Pretemporada 2016 - ceeuropa.cat
Imprimir aquesta pàgina

Els quatre principals equips (Primer Equip, Filial, Femení A i Juvenil A) disputaran durant la pretemporada diferents duels. En aquest article revisable oferim tots els horaris.


Darrera actualització: 01/09/15 · 08:30 hores
Codi de color dels equips: Primer Equip (blau), Filial (verd), Femení A (Taronja), Juvenil A (marró)

 PRETEMPORADA 2016
             
DIA EQUIP TIPUS HORA PARTIT RESULTAT CRÒNICA
             
24 JULIOL            
             
PRIMER EQUIP Amistós 19:00

Pobla Mafumet-EUROPA

0-2
             
29 JULIOL            
             
PRIMER EQUIP Entrenament 20:30 Armentera-EUROPA  0-8
             
31 JULIOL            
             
PRIMER EQUIP Copa Catalunya 19:00 EUROPA Masnou 1-2
             
4 AGOST            
             
PRIMER EQUIP Històrics 18:00 Martinenc-EUROPA-Cornellà 1-0 / 0-0
             
6 AGOST            
             
JUVENIL A Amistós 18:00 EUROPA-Cornellà juv. B 1-1
             
7 AGOST            
             
JUVENIL A Amistós 18:00 EUROPA-Girona juv. B 2-1
             
10 AGOST            
             
PRIMER EQUIP Amistós 20:00 Abadessenc-EUROPA 0-1
             
11 AGOST            
             
PRIMER EQUIP Amistós 19:00 Girona B-EUROPA 1-2
             
12 AGOST            
             
JUVENIL A Amistós 19:00 Begues (1r equip)-EUROPA 2-1
             
15 AGOST            
             
PRIMER EQUIP Vila Gràcia 19:00 EUROPA-Cornellà 2-0
             
17 AGOST            
             
FILIAL Amistós 20:00 Sants (1r equip)-EUROPA 1-0
             
20 AGOST            
             
FILIAL Amistós 18:30 Junior (1r equip)-EUROPA 1-4
JUVENIL A Amistós 18:00 EUROPA-Cardedeu juv. A 3-2
             
21 AGOST            
             
JUVENIL A Amistós 12:15 EUROPA-Lloret juv. A 2-0
             
FILIAL Amistós 16:30 EUROPA-Marianao (1r equip)*
* = al Camp de l'Àliga
0-1
             
FEMENÍ A Amistós 10:00 EUROPA-Atl. Prat 6-1
             
24 AGOST            
             
PRIMER EQUIP Amistós 20:00 Sant Ildefons-EUROPA 3-1
             
FILIAL Amistós 20:30 Almeda (1r equip)-EUROPA 1-1
             
25 AGOST            
             
FEMENÍ A Amistós 20:30 Sabadell-EUROPA 1-7
             
27 AGOST            
             
FILIAL Amistós 18:00 Sabadell Nord (1r equip)-EUROPA 2-1
             
FEMENÍ A Amistós 18:30 EUROPA-Vic*
* = al Camp de l'Àliga
5-1
             
28 AGOST            
             
FILIAL Amistós 18:00 Vic (1r equip)-EUROPA 1-0
             
31 AGOST            
             
FEMENÍ A Amistós 21:00 EUROPA-Cerdanyola*
* = al Camp de l'Àliga
15-1

 


 

Articles més recents relacionats per etiquetes