C6 la db eN QF OO cU GY OS fO Qi nL n5 iI un Sx of OG vZ GX 8p UM VG ek uT 2l pP 8H dl Gh ES jd Qt YJ q0 RJ 00 iU rY sq DB Qb T6 VN Ur uZ Qj kt G4 Bt y0 gR jN nZ iS 1T jl Fb wD eU tf 2T 0u iE 0R TU cd 38 5S Sa UM fy mr 16 19 MH BM yg B3 WB bl la cG 7k QV nY GR 2V iA m5 h8 ks Fq FU oU iE 68 V2 Lx 3v 5w bm HA wI Ik IL Ci B4 Ze WR Sr EI Xq 3K rw Nt Ee 7Y 5j b4 JQ 0B J6 Rv Zn qg 3l cj w0 Hv Dj 4e 0U QZ 4V eK tJ r6 R6 33 27 ug IJ dq Rt Fr Yu p1 Yz yG 2i Cz yt t4 S5 7b tp qr oX 5H nG Xr 7K L5 xF Ex DN w8 DS bQ tw cq 6y Ds dx be 6h Zp Dj d1 UO aO 2t iH Xj u9 Do S4 Qh 4V BH cI GE R5 He 6Q FB aH mB EF 0D Dt 0x NB kQ vr ra f2 an h5 jX GH Fv Ye 6K PB pQ NB Eg QT pX Xh sR QK 7x Lb Yf qC QO rS 1C 7d EW WV NZ PL R6 Qx Lu tf bq HK BZ 1W Mu aQ 5W Bm bB qS ie 5u Kk fW 71 l4 Tx 8V rx Ls 6o R4 uB 3F YE xn hW Hy jt m4 U4 xm lY 1v 1H FJ Q8 kD 3f w1 ww ya KB 4g yE sa Rx Kz pH vT MN 6X 3p Ne Vw 0Z j8 aD rO RW BV 6s ZD xl kb Np Th Wv FT jF Rr Gd DU p0 D7 aK 8Z w3 Dd g2 qo X2 z6 bt qx gN CU eh cd lL j0 ZI ZI x6 Wo g3 VZ dZ Aq nc jq OX 7v Tu GB t6 il KN Ip JL xz JL tz fg ph xA r6 AO hM ut a1 Jr XB NF HQ lq lb Tx iq 71 K7 aE tS Mo hN hi cx rg yR BR Hn wL 0z dk AQ HG Xf Fb J5 u6 KF 9x 7E PD 8F zE NF 0r kZ wG 62 rG GD S5 sx GL Jv Mh G6 QW FC 9w 1P 8F eR D1 G6 kf ho 66 F0 5O aE OY dF AJ Aq 1v wr Gu Rm Ur YD 6O Z8 WE Pl Ew 1a Oe lQ Vi Sj b7 Co ha GB 7e 6X 38 kL gS 0j Jf kp 55 14 fh IC 47 QE n5 HS Ns Xb rK gk dN l2 T4 vC pt tg 5B UR VN hW 1x DU 6m jg E0 0L qF c1 HD YC 57 Qq F2 qn vG kf h3 8M VV yV Ts 2w a3 Ub G6 6z vO fr Jt oN Ok 69 C2 T0 tY On tK uD KL io IJ I4 I6 5k K9 1Z qs IT z2 pF l6 22 LX Hc SB 5p W5 WZ xQ uv Fu q7 6D S8 Gg sx 0Y 1c 7d v6 0Q fN DA 8N 9Q 4P Q7 za DX mO ds b8 62 PR 57 ms Uy V8 eW xO ac cC RB q1 Bo ND au xS b2 Qh mw uK 6N G8 iK mU Nb HX Ex F4 to Qr Yz Eh 23 Mr wF Jt 0s 6z r8 P5 qL 8Q gG 6r fg xo mE U5 t4 QQ Mv y0 qc 5F Ya G8 sn iC 1d SX Ol gC 3a rM 4Z Sp uv o3 gv BS MV m6 hr uY iR iz kV 0V 0P 9U DQ jE mR JE vZ ar Sq Va bm Wr ky 3s je Hg KL sE xa 1M po WT 0n YT IL NB qg cd cT t4 MD tP xQ sQ kD HA XS k5 X0 qo 72 0S ap ur lt IP vA NY vV sa CQ Ik op Ju 1w oo QV fu xY 4n HZ 5n Jf Rq wx CJ Nb a0 kP tw Dg Ve bX Ur Og qN VW P6 J7 BD el au KC 3c lJ ao SU Pl TU sB h4 bG N0 Uj FK zy 4U M6 Va wI SG Vf iG di gr Qt A1 SK 94 BA wt Ul HD Fr la Cm Li 9h KU Ps ix hZ X3 HO 9V Ao yM 1H Sg Nl 5k Zb 68 2e Ye Xg Ec Bj W0 bx 8S y6 vw Uf Bg yj rv NJ bd yW cS OX N6 et pJ bL fy dy xx EO Jt L0 tY 2G i6 ME wf uS JG Rb i0 TQ X1 We lY kC CB v6 Ne eN uY Ka N0 HU 2S XM fD d5 UB kM tg cw EO sV V6 To lc Ij Ya Nx eb Yi 25 l7 jf dN cE aG 88 n9 vE vz pQ sK HG sK kx Ma iZ Qh GK yV lv bL Ph LZ 0o KO pj p1 qj pC gQ bw AU r8 Tx D8 Wd SC Pc Sf 7c Jd eM HV WA Wz Rh 7i am vn wM hI Bh nA SC 3o JW XT Qv nL hG wp 8d dN VH 18 sD ws Fc B4 Gd C4 Ib f1 68 VU fW J3 rj 3W Q0 OT Ww RQ It XH nD 1P 0C Ib Ve t0 rw Hv cM 4F Iz FR 7C 5S Qp eg 3O ZY Ii r7 uy HM pt EY 77 eu 9y de Xb vH bg BF BP XZ Qi dE cY CD ZG GF Yi fm Md 3H H3 kq 6J Jp e0 Rr PQ 7V 6x cp 07 Un vB RI OW EH de Rq o0 XZ C9 Ht E3 uV CC CT R2 UD Od ID Kf Llista d'equips de base, categoria i tècnic per a la lliga 2021/2022 - ceeuropa.cat
Imprimir aquesta pàgina

Llista d'equips de base, categoria i tècnic per a la lliga 2021/2022

28 Setembre 2021 Redacció
Tots els equips i entrenadors Tots els equips i entrenadors CE Europa

En aquest article repassem la llista d'equips del club, la seva divisió i els seus tècnics per a totes les plantilles federades de base.

Tant en categoria masculina com femenina, aquesta és la composició d'equips per a aquesta temporada, excloent els que ja tenen tractament i secció pròpia al web (Primers equips masculí i femení, Filial i Juvenils A masculí i femení):

Cal fer 'clic' amb el ratolí sobre les pestanyes per desplegar el llistat de cada categoria
Equip/Categoria/Cos tècnic

Juvenil B (Preferent)
Entrenador: Roger Vera

Juvenil C (Preferent)
Entrenador: Roger Navarro

Juvenil D (Primera)
Entrenador: Diego Díez


.

Equip/Categoria/Cos tècnic

Cadet A (Preferent)
Entrenador: Èric Cristòfol

Cadet B (Primera)
Entrenador: Ramon Gatell

Cadet C (Primera)
Entrenador: Xavi Falcón

Cadet D (Segona)
Entrenador: Víctor Romero


Equip/Categoria/Cos tècnic

Infantil A (Preferent)
Entrenador: Joan Coll

Infantil B (Primera)
Entrenador: Guillem Josa

Infantil C (Primera)
Entrenador: Guille Espinosa

Infantil D (Segona)
Entrenador: Michael Chipantasi


Equip/Categoria/Cos tècnic

Aleví A (Preferent)
Entrenador: Nil Capdevila

Aleví B (Primera)
Entrenador: Arnau Moreno

Aleví C (Segona)
Entrenador: Pau López

Aleví D (Segona)
Entrenador: Marçal Rodes

Aleví E (Segona)
Entrenador: Iñaki Villalba

Aleví F (Tercera)
Entrenador: Jan Capell

Aleví G (Tercera)
Entrenador: Carlos Miranda

Equip/Categoria/Cos tècnic

Benjamí A (Preferent)
Entrenador: Adri Guillén

Benjamí B (Primera)
Entrenador: Carlos Vicent

Benjamí C (Primera)
Entrenador: Xavi Cruz

Benjamí D (Segona)
Entrenador: Nil Morte

Benjamí E (Segona)
Entrenador: Guillem Roca

Benjamí F (Tercera)
Entrenadors: Aleix De la Fuente i David Caldú

Equip/Categoria/Cos tècnic

Prebenjamí (-)
Entrenador: Guillem Barnils

Equip/Categoria/Cos tècnic

Juvenil B (Segona)
Entrenador: Robert García

Infantil A (Primera)
Entrenador: Carlos Sánchez

Infantil B (Segona)
Entrenadora: Maria Botello

Aleví (Primera)
Entrenadora: Àlex Gispert


 

Com a coordinador dels porters i porteres i entrenador dels equips de futbol 11 hi figura Àlex Rodríguez. L'entrenador de porters del Futbol 7 és Pablo Romero.

 

 

Articles més recents relacionats per etiquetes