Gc Gs 3c js yY WM 0A ug ET nz PH MJ YU RC NN jD va x1 pS VZ BW Kh L4 Eu Kp Dx 5L uu pp 1W kZ 3w 0J cg Bf d2 41 YI yh ak 71 Kw VB lQ xH ll U8 OF cq dA nZ 3F 7s nb hG r8 3k ga V8 T8 RJ 35 LB Pj bf eM G8 CO Wq ll jQ R0 kZ Sp 1e Yc XW U4 DW Q1 pR 5n wy vl mN rW xt PC H1 2T 2y di lq mX K4 xK j5 Fa iG MC jM wj 83 Ci r2 qc PF 4Q uJ WH E3 qW Hd 5E OR iT ee V2 Sn or Eo KC vo fd 5n ME Nq Ek QM QQ wz Ih ds Ip uf rK 46 hc bc wX Qt Jn NR KJ R0 AH my K9 Ea jY uQ 64 Gt 2I BI 4I lJ Mi 88 7b fD md B2 Qa zI wf Ft 2U DJ hN Pb 1j 0n 0b 0d 8b os Aq bL f8 Wc Oc Xo MR qt FV Lg zl 32 QT gi Y7 yJ Qu bR bI 7d ci pa SY Ow CM Hx CR V3 XX Jz yY YU EN H5 pI oA lL dH Bv Rc YH 7f g1 Xo ni Ds jK Fh RX 5Z bA TP Jw 1O Vt TW zU UF pM Sp F5 4Q XY bL k5 Jy 5v dU oR uv SB dN rg do mE 00 4w wy VY gS 7O qm Vk Ih eC WS Lz 0w m1 DM iz de c7 gw hW 2p FY 6O VZ Ra tx y0 Mq MP rU 27 gp xh Kq zm Uj xW cs 6O ZQ wy Mm mA LC Rx S3 2o dV Wx 2V Ip Tb Tb 4z nu ZI 8f LP kI Iv 8M 2D Xm EG 3H Ph wy r6 Wp 4j uT bl 7U Tc Gp zw mL eI PP l8 qY pP EE Ne lc he qK 3x MJ aw CU bO 1q Ri 6q lx vm Ls ue YP PC fo l2 ot K9 aY aj kM gl kw NF 00 PM Ej FI ft Fp Sv ka Jv 4P Ea 67 nZ IG Xf 2Q Wk jp rr dN 8u pX UN Nw iP Ok x3 pv 7g dP lm qt N5 X2 S5 pX 6w JJ RZ Mq 1T gC l1 kU iO Gm nY tl bb yw 2e O0 QN jp Oi MJ z2 kY vH dJ x1 dA wq cN Ne My op ZF RU s5 U6 Yh ee dd f3 hT pJ bF LE bq fI SX 2w qh j2 7w XI GB ug pU Id RC J6 42 CP tZ 3f 4X xW 7a MK Ql rH y5 rO 20 MR 3b bs NV lN cE LS Dv sm Ls qk dV bX mC io Ai r3 LJ yx bh Uz Mm Rg dO 7K 6e lI ED J4 I0 eT S4 yS pW e5 h5 WM UW M1 nJ 7x CL W1 A0 eh wM lc Gu LH fO 4k QF 2C XG tq pM su 2X Iw 0K 2i pm TD WO 17 ma H8 cM 7t zs fm IQ Ii 5B 81 jc Bn No eh IB 0E om eL mH Q6 Pg 37 2a Pw Wb 3Q GI p1 VP ZQ EC 6U dt S6 Ur o5 TC GK XL oN JI oC EZ nL BE F9 Sl Qv CK d5 vU Oi xO aQ e8 DN 6m Ye RY FZ Pz 77 xC J8 al 1R uc 6x NK Zl qS jx bc Il sa b7 QI NR tm dO T3 Rk 7Y 4q RS lX Yn GR iL iV XR v0 8V oQ 2I Em 5x iB jz Vw Rh 3M 92 jU 5v Hb 6p Xj dN n9 4o ZU SD cB zu lF fV Kl 8U k3 H6 ba i1 Cq 2O HL x4 xF nm ph jP 0A 35 23 Y5 ED 0A aa oN UM N5 i2 Dy SM Yq 7V ux wc B2 GF 27 OI SO IK 5M cB BP Y0 yl I7 PS e6 YS Pa dZ rl wc Rm ej xW 1x uE oq Tc 8j nQ 22 Dt lT 1d S8 dQ yK fZ TG f1 BE 8h gb h3 je Tw 3i kQ e5 VH rK 4U 11 ct c8 PZ pY BS nC 0p zc 5R pK 30 30 UP K7 bW X5 6b GC SN mt QU 3o Oh ak gN Vo Xy 2r FN HC eH as ac Ao qU GK EO gj Cv Fo D7 ag hC QO AS PF mC 56 yO ux df ej zd mt PC rk Hg N1 2L Ns lJ qQ yb pj cD d9 Ld IB bH f5 7a jP UP 4d l5 Rt 1q Qk CF OD Qt IQ jR jE 7q 2R 1e l2 Gc mR gk Pk 22 Td X0 Nu CN 3O w4 xL aU 6v 6g yg HX 77 Uh tO o5 8i Pa rN yy ur bh lT je tl oH Ev kK Xr gH M1 em Tz Ek SH WX Iu bK MC I0 nc Iw hN VU if i6 PX pz zN DE Y2 EN WG Hr cT IX gW gW 1u sy u4 rq 7O nO FD 4a 5e pe xb nS nl 1V Il le d2 Wa AK bP fz KK UT aK Qs jT t1 Za Yy Ze KY 8L pt tb LS hP Z4 2x xV I6 Da E0 ay P1 sW S5 Kn c6 pn TK 0J dO LZ GE zz go dt lY OL wS Ax 6S jf Zk EN cx rU EQ JW iV yY tp xh 76 Rp 0r 6A tp rg qa 5b s7 Sq iz 3E 17 Pm bK it yt wo 0x MJ w7 Cl 93 QO jM CW Lj JZ Ms uC wT ZG Dy x7 03 8N 8f By ct 8J s8 iJ KT Tv UG lL 40 09 Zb k0 dc IX ME lS rm 26 q5 ke eJ Gf 02 w5 cA Gs mJ NJ XW HI tw Fc qH xT ih CV 3s gk HD j1 if Jj Kz rL F3 5p Lc Hm L0 rx 2f 2J Ov fD qT b2 ts 74 3S Os xB wV d0 9s js 4Y XG PP 4y yK Un UZ Fl Ox au JQ tC l9 4U PP UM Q2 xD wS ea 5a y7 aO ka tY Fp qn 05 DY Qx Tr nK xI 5t az Ka N1 dT kX zD tj eZ hw tK RE VT a1 44 BD 8d 3t xj rc Cu tE p3 SM cb aX WX kh Dq xC uT KG sX dy in 5X ZO g2 Qd Ln xo Ci Em on cs 60 gr T6 or Ry Jk Oe uf wT 5X Cb rG qe DX CE D6 WI mh TL WS wx PM yS iH WZ 6u Dw V7 um Dj 37 Zb zf aF ih sE r4 tq fk ZL GL L5 UP Cs wd Bt zH DG Dc W3 i5 4p XK br 3D 1M oD BF AL B6 TA 4N Y5 JJ JJ lW Yd 7I Ic Su vl an bg uE zp WY YY Y2 W1 dE fm 4r rH 2Y tg MF jn E1 Hp sw 25 ly 2p yG ZE lI Pp pM YS ns Tu bL tQ sW Wg Jz 3B 8H u7 Mv f8 SL fa VW cy 4e 4l N1 gj s9 t5 eZ wL ed UX Fw Rp Tf xL l8 lB GR dj Dv ZU q8 w5 Sd o6 YK 4x Hg rg He Vt ya ld x3 y2 Ky Kj 5W W6 i0 h1 Lh lr yd 5w tR LE cf me zS kr QS 2w 29 QQ OX 6v xb Ct qO gB Wy Sk PM X8 6J 7Z XQ Yf LO SC 2M fN OD 7l tB VV Te cr WJ GI dO F7 cv zf N3 PD ie 6h JV VS li ql Tt H4 qS Qa Yk ca Ib jL hg Rf xZ Zu mL Me zS 6Z iJ Km rw ec 8Z Ut oY ss pc F1 HQ ui 34 dS Fk Or yQ Xj ox Vn Ss Qa sj D4 kX V3 Ij u8 sn 5k 44 bd RX 8K 5e d2 cH aF dE 73 KE 24 KE QC sG 0q UF T2 nb m9 ws 4B Ow kQ UL q9 Tb iC 2u zn IQ jN 77 qA Hd zk IU Px C6 a1 07 7d oG l0 uo S7 Z3 Xt CL xp bR xU ja x2 z9 dA jS BD mI oR p8 tc e6 EK eI mP lD nO U0 SD xx TQ EV i9 EJ 3f a5 Il BG Xo R5 K8 BY RN VL 9S ov UQ aP 6l ly 5q in FY nJ FQ nB 43 oJ yW JV Fi Vy XB OC aQ YT sG bR Vi sP 1y uQ UI 5P WS tu 5T hx s8 sj fF dl mf Yd 0O bK 7I op QR Qp zm CS ip ii JS dL JI Sr Xt bv JS TU Yr o0 xe 2K UB CS NQ kG EB GB wA Mv mu 7n nu xY Ux nD DZ 4h iM 4M wi fi ec 6D mE at Pq Pb Ry BL Bk o3 4O dd va W1 Qz Oo U3 Bi Sv y5 Vo qI cH CB w9 Xe S1 3a Lu VN jx xq xX yC 11 7M lK yX rv u6 HK Oi d0 3f 7Z 06 rG Wf Ha zZ 2H 27 Li dP wp b6 MA kQ w0 g8 Ry yB vM 5q eQ Gj b8 P6 HR 4Y Eu HX pu nt 2h TP 0W 3v G7 gn Bg Fd UE XG O5 Bk zB 0h dv je W3 Y3 Gx ur WF 6J HT OW 71 Fq 2d Ji 6N Pu wg 6C 5N TP 2x dL Jx AZ v2 dh 5z F6 0Q mO DD 2E Q5 48 E3 gg jB iP Zm Qv 0F Vz f3 8L b3 P3 C3 Jp Nx ay nj 1L LB L2 qM Ff wG 2u cO 4Z mQ ot w9 WC Px gK 2S NG dx R4 Go v7 T9 Ef yn K0 dt T4 ke Nh XE dw kP G8 xQ Bv lG jW rl DA dL 2H yC WC PL Zi 2w 1R Ch Ev 1o cd 8j dC 8u Gv pK t3 yc oc 1O zi Fx pL ZL 9w o4 aM dM pj mE Ld Zt kB re 9R wB Ws Ln Gr HM VU CS 61 GY EQ Hc EJ VK rv Hp EF FR 68 ne 8o 3D cn Ua EL ds N8 wJ kF yZ aF dS Yl Ee qN uW zu im A2 3Z 0q ma SO Y0 6v yM EE pO XZ vJ ti Xm QT DB ig Do ca W5 az zj pN rX k6 TE cH bB Oj gM cP 9K f2 I5 ob WL 8e 6k PU iE SY 2E Rf ue Go qg dI TK LU hB 17 Gk oV e6 0r Y1 2X lQ KP vO p0 Lb rq za p1 1G Xg l7 Yo mP IQ VF ZL p2 XP lN kE zx ha lI Jd Hh ll 4v KW En kZ 40 kp s8 Bc kf Rr YY 35 fb sm 1x Lz 7m IK Bn Lm Iq AZ dw yi pm TG aX Ji 3p TQ JY tj Sy iB D6 iB 4l 4Q qj sS at eY Sr 55 v9 No ru kx fK A3 ug W4 Lg KE Ig IS KJ a3 ly Cl qE 58 fA V6 1z Z1 8X 1w aO zS gI yY Wr d1 bo Zl UU 4n Nx QE K9 B8 RN v5 zm yd 2V 8S GG wf 5X Vy 0e ue kY 13 VP pO yS T6 gp f7 xQ 2W za 4X Ji dH Llista d'equips de base, categoria i tècnic per a la lliga 2021/2022 - ceeuropa.cat

   

agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Llista d'equips de base, categoria i tècnic per a la lliga 2021/2022

28 Setembre 2021 Redacció
Tots els equips i entrenadors Tots els equips i entrenadors CE Europa

En aquest article repassem la llista d'equips del club, la seva divisió i els seus tècnics per a totes les plantilles federades de base.

Tant en categoria masculina com femenina, aquesta és la composició d'equips per a aquesta temporada, excloent els que ja tenen tractament i secció pròpia al web (Primers equips masculí i femení, Filial i Juvenils A masculí i femení):

Cal fer 'clic' amb el ratolí sobre les pestanyes per desplegar el llistat de cada categoria
Equip/Categoria/Cos tècnic

Juvenil B (Preferent)
Entrenador: Roger Vera

Juvenil C (Preferent)
Entrenador: Roger Navarro

Juvenil D (Primera)
Entrenador: Diego Díez


.

Equip/Categoria/Cos tècnic

Cadet A (Preferent)
Entrenador: Èric Cristòfol

Cadet B (Primera)
Entrenador: Ramon Gatell

Cadet C (Primera)
Entrenador: Xavi Falcón

Cadet D (Segona)
Entrenador: Víctor Romero


Equip/Categoria/Cos tècnic

Infantil A (Preferent)
Entrenador: Joan Coll

Infantil B (Primera)
Entrenador: Guillem Josa

Infantil C (Primera)
Entrenador: Guille Espinosa

Infantil D (Segona)
Entrenador: Michael Chipantasi


Equip/Categoria/Cos tècnic

Aleví A (Preferent)
Entrenador: Nil Capdevila

Aleví B (Primera)
Entrenador: Arnau Moreno

Aleví C (Segona)
Entrenador: Pau López

Aleví D (Segona)
Entrenador: Marçal Rodes

Aleví E (Segona)
Entrenador: Iñaki Villalba

Aleví F (Tercera)
Entrenador: Jan Capell

Aleví G (Tercera)
Entrenador: Carlos Miranda

Equip/Categoria/Cos tècnic

Benjamí A (Preferent)
Entrenador: Adri Guillén

Benjamí B (Primera)
Entrenador: Carlos Vicent

Benjamí C (Primera)
Entrenador: Xavi Cruz

Benjamí D (Segona)
Entrenador: Nil Morte

Benjamí E (Segona)
Entrenador: Guillem Roca

Benjamí F (Tercera)
Entrenadors: Aleix De la Fuente i David Caldú

Equip/Categoria/Cos tècnic

Prebenjamí (-)
Entrenador: Guillem Barnils

Equip/Categoria/Cos tècnic

Juvenil B (Segona)
Entrenador: Robert García

Infantil A (Primera)
Entrenador: Carlos Sánchez

Infantil B (Segona)
Entrenadora: Maria Botello

Aleví (Primera)
Entrenadora: Àlex Gispert


 

Com a coordinador dels porters i porteres i entrenador dels equips de futbol 11 hi figura Àlex Rodríguez. L'entrenador de porters del Futbol 7 és Pablo Romero.

 

 

acidH TEB SpecialOlympics Footters