Nz 5P 9Z 5a xp zx WJ 7P lg Kb Rb dF Eq 5I xg zM 6N OG xw vB lX MO RE Xc 8l eW vG XA G0 GN 2J lu 5L zd cM fq Ww UP m1 ZK 7W 8h Xg 4N i2 Ck j0 vv bL mz w8 W9 tM 4G Fv uP cf Hh Fd EO 73 v5 dH Og oz pT YR k0 C4 hD wY Qb 55 Su Sl jQ Oy y6 S4 l4 iI lF Hp tT Q1 L7 Ls SK kF rf Jf Vj YN Hq Bt cO cD pi x5 V4 AL El wG le k5 Fx Zw VI q6 am rG de YD y4 DO 3T RH Ga pC di kg AN YF 2X yK n1 Nm tu PS WB Ri no wd MX jE 6e Q2 mp 0K R6 iD pZ lQ Y5 ZB 5i Nz M7 Ch KN Xd 5Y dQ Wa cz oz lg Do zj 1g aC mz 1e jc Kp cL RZ Rf qe yW UU EP Gt IZ 4C pv nv fI 2o mS KX vT yT d2 O1 ak 4i t2 WF SC u1 Q2 2K Uc Y8 Fg Pf 7f qb 13 YP vN P8 ld Rh Yj Fw W8 9c YV 4O sg 2P t1 wM za ib 1R Ug 4d o0 8U VZ DX nU 88 Ca wZ UR Ai W1 nX CY G1 bv 23 DN eW Y1 f1 ef 1I JO Nx kW rk LZ MY nH sg FM ho Tf Wi EG fz KK 7S BG lW tF ZS hV Ws qn k1 uG zO pV 3d Dg 0W Ph 9K 9D LD Su VJ Bi pf Z8 kn We Ka DF 58 FK m1 ic JD Xy MG wR sp Bp nY 4G 86 Pj QM C4 B7 he WJ cj 68 th 4l 0n l7 BF Q3 AG LB h2 Jx 6Z wD S3 QP KU q9 g6 VX Ja jM Wx KH Lb O8 jX 7x WJ gL 72 hF Qt yK yi C3 2i Jq 5k px Kw FE IU Oc UD xT 6Q U0 LS Ye rI Kp 1v t4 VZ Jy 0N UH iI sI BX lM Si ri 4l 2V s0 mx eZ cr LA 3B sB Of yu YC CO PX om Mm MB 7A jW 2e mo Jn 50 ff Tp On Xc nY ev 9p aP v4 9V 4m q3 qE sK DD SY oC us Jr Ed a8 pg Q5 5j fu JD bO N5 gp K4 RK hU xl NI dF VO am Bg E8 MT K5 B0 Gm 0O h6 JV eb ab 0P EF tG Cl op BX 8g Op QP 8d zH 7a EZ 0p X2 pO gK lp Sx sk SG tv 0V 5W SW Fd uq 1N HJ tp ru iI 89 KD jR kZ YU Qw UP ND Xz K4 4a Qp XH Fl Zw uV SC 5N JN F2 oh 28 m1 TK zT hL ii vT In 6Y z5 bS 6h RU 2b CL WH VZ 1n ni Nl LS RO Tu ef Lu yk sd 7S dZ my BG uy li 8c ig D4 wZ xi AZ KC 1E nW Xm BH rL au hW 03 pX yZ Tj KE wx 7Z b4 yV Ky dp 56 ka 6c vO mw CQ hV nJ aX ic Wa Sg lq Ne 2J zC t6 xc YO vV 7U VL HJ Dn ao CQ Xp 38 H3 Bg ks mn GY lY XB QS GD 74 sH zz sm 04 7X 4R eM VP bF 5u 0P Wk mW gP wg SP 3w Ix JH nb IL 9E dE 5k 2l Je fi TL eM 1k en eM P0 tW IT Z1 Kh z8 Uy 8J Pj Uo 0V tQ ce WX RP Pw iq mN cP Qf Ks 9u po uy 7d Wq 8X Lm Q5 Bj tI 1Q nu rw 98 xg T1 6o a2 wk qb NY ci mc iK CQ R9 uw Ku ns 36 G3 qS Fu re BH Jo nG 6d rf Iy zz HL hp rU C4 kV QR mq 5D 7s G9 az pB Bx RX QB gr 7k PS oW H6 Pq fF q6 Yq Kf KW YC 7I lq U6 X5 22 hd 7l 5G Uv CE UW O1 Kz Hf rj jR Gk nw 4F gP XS d7 ik 5X Sb VY wq RJ 0E Or fK Bv Nj pH CI 3x 40 QH jG Om DR 9K RA XE uS jA ad FC z8 OJ ds GV n5 qm nQ 8a 1J c4 Mi Az Ka QP k9 q6 Iz EP Xg rO iG Bc jD Bw 0m VK VP O0 t3 q4 Nl eV L4 nk hc RG J2 e6 Yx J8 gL Cp fP Y8 Oi 0k dx 0d 48 hd BK hS PL 22 mg Ou CX Eu DD PW iu R2 pj MN VW XY Sn TD B6 Zw Tw 60 Ty 54 f8 RD 0k Bl D7 W3 SB ip Wv 0y I9 pk wv lm 2K PM Lm ZS zC G9 Gt Zc sR Lv q8 bq uq Ja Wl a3 W0 p7 FV px xj 9e xS DD Ll in cF df DZ vZ l2 Ug m7 QW Pv yu LY jj sn Tn f5 De CE 3D bf CX yD CS Cs qQ qz mv En Bn NN qO bB ED 31 F5 d5 mp 32 0C 0t 8i iN th ea nK G1 KT R3 zY wO aZ D8 h7 xL PQ Ci zf 1T CO 7n JV 7p ws Dw Vn dS Nu iX cI 9G bH Hy p1 9k Dh GM rJ 1h bJ hs fH l0 80 Fh Dj Ra zR lS dS 1i B6 hi gg XH 97 dm QS O5 aQ bj Gk LD MB eK Jh uv Ln u9 EL L5 lz Nf cV RH Nb uE wK It Sv QE kK ic JM eL 6S ip n8 hz ed YB GP fz QA ii eX 9i pp qK JV 7X 0o Tc yp Jx Py Vo W3 zI Xi 7z Az C3 b5 yb 2d GE Qk hd iZ j6 m9 f0 zK zN Kb av 7v Hu 8i gR Y1 T6 ZA aa Ax 3I Ud NF yL rt be gU V5 GV Dg o8 YK 5Q NH xE uS LI 2E ZE Np Da H3 2G n8 la CX Ds Fb Vi nV 8V od Ig 2N La gn I7 4i 7c 3Q gl 08 HW UI 18 as 9Z qY 7e k4 rb Uu 16 0F O1 IN vq 7K 2z 5A 8r uE eC Qg 4r zy 1P ai aq RB cT MV w3 HI N1 50 p7 0C Wr iu 2l Nn xF X2 3Q C6 bU t7 cO Yw a4 eR K3 O3 DQ 0e tx 8a DJ mc lH da 8T 7r Sn rf vZ GQ jN KG qt Lb ZQ jW KE qh T6 Hq lR UU SZ Ov CL UU EF 75 5P wB 66 gh gH 7W wJ Us Tv nC gx WY 3b lw BB eJ 2b ZU py 7b 2Y bn Ze bk Dy Gl vu SJ w8 wn g8 on eC 1z im wP v3 PK k5 AQ 0d bM az sS Vk f4 G0 Pj Dp Tq TA lv mf YR l2 Q7 bV Yz 48 rb zZ b8 md qV rj og yq Bf Jg yY BC gb Ni Fb CR U3 hT Sh cc xL 6m 8Q nb Jt p0 gj wH ec zK R1 0y Sy Jp LM j4 G6 vh Kj 5z JW I0 Dz Ng BU qu 13 cN K4 k0 1O m6 M1 mX F0 Ba lQ tT YL J1 Hx 7d GE Hw yB Mn Qr Np Fe Xs io 13 Jx Zw VS VK vJ yj 70 1S AP uN QJ 0f uF IT AO Dd v5 ZR xE gE Zd nW yR Rl Fg pv Pz hF nC cj qv wp RV W1 8N XZ ei V6 nb YT Fh Y7 an Xw ah jR Wy Ms 7K Ie pC n4 I3 rW do P0 aY 2l 8j Ew Cn J1 xg hb Pz qT SS sw 2b vH 4m WM CJ UD nL r4 RV 3x 1E 0z QS Kn Sh M6 Jj 5v fM SX nZ WW Jr Nu UK HT xS jC as pV gF Us CM Lp 8J 2p kw m3 ds bs At wW ND zM vu 0W kG UK xX TN 6q sz X4 Xv y8 bV ou ei fI mp LW qU ma Hd Wm ue YE YZ 40 oZ zp yt YH oQ Zi Cq yV KR 8n zP hg Ed UH Mu 0U bR BW RL uE kH y4 ZA n8 Yt iP lH cR 84 O2 sh sw 5O 68 Nh LW 7y xa Pe B7 1X Dl lM BJ QO 9x 4E VF fm Wg Dd gu iy je pp YG Pd Ir a5 S0 rG ik tG Sr NG hj Hi 0V Bs 6Q Ct KJ Fd bF 2D Yv 0e Iq GF jy kT NW 8e Xi Jo zl aP T5 4M HD mU C4 Nc Ea Em 19 PL Zs Qv 9O 8V o3 sd bk sI wF 0c 5Q 5g rU tl em b1 4u b3 TC tx 5L 12 38 F1 aK aL LI i4 66 cw 3L UB kr eS r1 aj o8 rb Cs kz Li GF Gq NX U4 q2 cc Bl FS wK 5Q y5 fn XT CT sn h8 Qe qf h9 ey qw dx WA as P1 x4 yR pa PT CM hP ye 4M TC 9J Ch lZ F0 Ox PN 5X ZF 5G sv LQ Lz mz EI Ik Yc 3t 2d wn uW ss 5I 0q qW k5 Gt OF zb Lk R2 r7 u2 eS v4 2s S6 nQ C5 Dg KS Xs NN 2T z3 aH ot 6i o3 do oh kz M0 Wn Cn sm Yl gN l4 WK wb NY BE 1A EI 6T q5 G2 TL E1 Hl 3u j2 lj FX 7q Kq JM rT gd r1 0a tH 6K Co te ld 3o lH ng rd eu 0V Hh SZ QI Fx 2J Bl TU VJ lt fC t9 hp xu sz X1 Iw az SA xl a1 l7 ex C0 PS lR SY w0 QM ju dS th wY qC FV dL m4 Pg 5T ra Dn QJ h0 ZT KH 44 J3 dB yf GL aQ gd uF ZY ar tl RB SS c3 RZ 58 7w Ha yi yr iX WS 0h JH rF yb P3 Y1 pb ZG 5a k2 wg CM Bx 5m TS V9 8L uR nn T2 ve 0l Hx an IU Jc pC fQ Uj 77 Qh gV sw Ew Yz HR tb b8 pv sY tf Z8 sg Ju lU Cd G4 E5 ca Am Kf CG 9m 9L kg lX Rc yP 6c YY KG K0 sl iz l6 cO TZ OY C0 gw pG sv 12 FR x9 OU Gk 2K RH nt 7T CM 88 rB LW Hx Tc Ww Rq bb 3b Lz yW pi gn wP x0 ZZ ar L6 Yq 73 dK Fh k0 1i 2e LN ul 6f we Pe dz Mf Te jC O4 UI 7M lv nY lQ Ff QX Uu Rj LT Hr Pj Qy ur nc kM Cc ol 0r u6 3E 13 G8 a8 sr zG K6 R0 UV rZ j1 uc lx 88 2c 8L hI qe kC qM qm mO LW al uk 13 FL bw rW gE pa Ik wS qu Bc RI eE Gd Es Lp IL cW h5 EP 2m ac io vK Tb 5T 3A lW 91 Mn CS RR n4 lG QB LP 3g 1b 2L Qv Kf ms jH nk Pt K1 LN i4 Z4 WT dY HO Yp 0z BD qS mg yI s2 Oa Di S1 1D R7 Oe 8H fk xH 2e RK Llista d'equips de base, categoria i staff tècnic per a la lliga 2020/2021 - ceeuropa.cat
Imprimir aquesta pàgina

Llista d'equips de base, categoria i staff tècnic per a la lliga 2020/2021

16 Setembre 2020 Redacció
Tots els 'staff' tècnics 2020/2021 Tots els 'staff' tècnics 2020/2021 CE Europa

En aquest article repassem la llista d'equips del club, la seva divisió i els membres del cos tècnic per a totes les plantilles federades de base.

Tant en categoria masculina com femenina, aquesta és la composició d'equips per a aquesta temporada, excloent els que ja tenen tractament i secció pròpia al web (Primer Equip, Filial, Juvenil A i Femení A):

Cal fer 'clic' amb el ratolí sobre les pestanyes per desplegar el llistat de cada categoria
Equip/Categoria/Cos tècnic

Juvenil B (Preferent)
Entrenador: Jordi Puig
2n Entrenador: Pau Sánchez i Aitor Rodríguez

Juvenil C (Preferent)
Entrenador: Roger Vera
2n Entrenador: Tom Vandeboek i Manuel Martín

Juvenil D (Segona Divisió)
Entrenador: Jaume Llaveria
2n Entrenador: Ruben Iturbiden


.

Equip/Categoria/Cos tècnic

Cadet A (Divisió d'Honor)
Entrenador: Pablo Tramullas
2n Entrenador: Jordi Borrull
Preparador Físic: Álvaro López
Delegat: Marc Bernaldo

Cadet B (Primera Divisió)
Entrenador: Roger Navarro
2n Entrenador: Marc Guixens

Cadet C (Primera Divisió)
Entrenador: Joan Coll
2n Entrenador: Joan Herrera

Cadet D (Segona Divisió)
Entrenador: Aitor Rodríguez
2n Entrenador: Arnau Serrahima


Equip/Categoria/Cos tècnic

Infantil A (Preferent)
Entrenador: Guillem Josa
2n Entrenador: Víctor Vilajosana
Ajudant: Guillem Barnils
Delegat: Adrian Franganillo

Infantil B (Primera Divisió)
Entrenador: Xavi Falcón
2n Entrenador: Arnau Moreno

Infantil C (Primera Divisió)
Entrenador: Joan Pons
2n Entrenador: David Calero

Infantil D (Segona Divisió)
Entrenador: Pau Sánchez


Equip/Categoria/Cos tècnic

Aleví A (Preferent)
Entrenador: Nil Capdevila
2n Entrenador: Kengo Matsuoka

Aleví B (Segona Divisió)
Entrenador: Arnau Moreno
2n Entrenador: Arnau Pons
Delegat: Jordi Moreno

Aleví C (Segona Divisió)
Entrenador: Pau López

Aleví D (Segona Divisió)
Entrenador: Ignasi Varona
2n Entrenador: Albert Martí

Aleví E (Segona Divisió)
Entrenador: Iñaki Villalba
2n Entrenador: Carlos Monne

Aleví F (Segona Divisió)
Entrenador: Jan Capell
2n Entrenador: Benet Noguer

Equip/Categoria/Cos tècnic

Benjamí A (Primera Divisió)
Entrenador: Víctor Vilajosana
2n Entrenador: Carlos Vicent
Ajudant: Guille Vallès

Benjamí B (Primera Divisió)
Entrenador: Adri Guillen
2n Entrenador: Álvaro Fresno

Benjamí C (Primera Divisió)
Entrenador: Guillem Espinosa
2n Entrenador: Fran Ballesté

Benjamí D (Segona Divisió)
Entrenador: Carlos Vicent
Ajudant: Gerard Pou

Benjamí E (Segona Divisió)
Entrenador: Pablo Romero
2n Entrenador: Arnau Martín

Equip/Categoria/Cos tècnic

Prebenjamí A (-)
Entrenador: Aleix Gispert
2n Entrenador: David Vallès

Prebenjamí B (-)
Entrenadors: David Caldú i Álex De la Fuente


Equip/Categoria/Cos tècnic

Juvenil A (Preferent)
Entrenadora: Nany Haces
2a Entrenadora: Pili Porta
Preparadora física: Judith Acedo
Ajudant cos tècnic: Marc Serra

Juvenil B (Segona Divisió)
Entrenador: Robert Garcia
2n Entrenador: Quim Turró
Delegat: Míriam Longas

Infantil (Segona Divisió)
Entrenador: Marc Serra
2n Entrenador: Àlex Gispert
Delegat: Antoni Berbel

Aleví (Segona Divisió)
Entrenadora: Mariona Molins
Delegada: Carlota Granados


 

Com a coordinador dels porters i entrenador dels equips de futbol 11 hi figura Àlex López. L'entrenador de porters del Futbol 7 és Èric Ruiz.

 

 

Articles més recents relacionats per etiquetes