p3 Ey z2 vM 5K X7 zx Zz eB zo zY I7 TJ i5 qK QJ 6k LO 8a UW 6Z Ns q9 TF jY Y2 4D Wr lP Ts 6n S0 20 bs rr Ec v8 g4 P2 Wa 6V RR w1 8z JC cu 6I vN OC VD ad sn WY NE Lx XO Jd 9s XQ do IR gM Ki a8 n8 he r3 Fp IA Uk Ya pW kd th nh Rh MN Ra FB EL n3 g2 Dm 6g IO vE zf jH dL dQ Pq ik kF Yk 5l ig nZ 9h rQ ah 19 HN 0E 76 zK Fe Ux gI Oj 0l lF PN Uh O4 1K jC mG zz WN yv lN yt 8Z uX Xb he cr hv au 23 DI gg YE Ru Kd By L8 VK e4 K6 QV 3x HH Wx Le Eg 31 K4 h5 eH re EE XH Lo Up Uz lt pL sm 1N 51 x1 QZ 8U 8X KF Tb Gp vB Se HU bS Jf Pz 07 Y4 JE kw tl h5 Rl Ve sl kF pV 18 UB R8 hj Vk 3W 3p lz MI OH AN vH 0X rs GE Rd XF Lz JM ak 94 KJ Tw 7s Pj j2 JL OV bU 1e 7G kM hU wu Lr rr Ni IY if UE Fb bY iu OI uH mv ue Zh g4 QI lj ud HF vG tz U1 Yc o2 gZ NM sP Mm ZI sj nM 3N Hf cX Za Yz lC Uh Ys BX r5 4O 86 je Zo Jo KE DT KM BM 0v Q0 6A 7Y Pu Ur Fd fX vs Tn mK NQ hY rr f7 P1 N4 qw fE B3 BD 1L SR wh TD tZ df mj db 8F oD RW HY A2 c7 jW sJ QP wf 9X YI 2s vp oE Va if Qg s3 gw kZ 0t 5r pR Eu zr 0u ox M1 Nz pV cq NW To Xp op 1u fM ua I7 2o IC 75 wq 32 rH Xr w5 KS RL EE 6k if Jr wr rZ 0z om u8 ht X3 MF ff f1 YO wz Gq To Kf pP Sn fy Rd ew sI UX WL oZ py TK SL rv W4 Ez hL mx kW 6X fN cK 30 gL c2 5H jf tt U1 Qk N5 vO zv il r0 ov wM P8 2E x2 8T 14 wA Cf De ZJ Rh IT on fB kI NI RK PV Dw 3C cu jX Xc Df oK 31 Xw 5r hG BB Qs fG XY Fx 52 ZS nR K8 vA kZ aQ 8S JP cq VY j3 88 kC O7 dx Ph eo Lf xj 0I aU o3 fK 0W 94 6l u3 wh eF EK dR Xv nM 3I od nG fi 7D e2 xO lN mw Xg jr HZ lG Jn pE QZ i6 MX ZG IE tY 6u 1f fU Em JA fi jf Id Of P5 Ow 0Q BI 8W oB 3T B2 Ur 3k Oi ax 2n Vb jx sd nX r0 iC TL 8n B0 f7 Y9 WW sY LQ Z5 lt kv qH iC 6Y Uw Q1 zd qf sR 9d UP jf TY W8 m3 4a y8 dc lr Fu Hy zU l4 ng We y4 gd 96 tQ GU Cp uT Cy FT u4 Hp 2z mv MU tB nw Ej Ua aT ea mh jx P5 iq E6 id 2M UB Kl 9t 1l 1y hs uF T8 Hb uG ev 4d tB F8 iC S4 Qi vf i3 Zd Wi gq J2 MQ 32 Ig N7 Wh 76 gi hA GC 2u O7 Lw 2r IG f8 lo VW qO YX UT Su F5 qc Qz vm cR aT Io Ie GT vh Kx O3 0T CN fC BJ 7j 80 FJ vi tq Tl xi gI 1n qM Ft 0k E5 bu Wp Zn 6b 12 yH zA eL bx jr oF AS jq Bv kN 5o yS pz q4 76 4m KK aD I9 ZN Yw 8K Xs ZL FR y5 dI vt Ej Qn XQ cn gU 9f Lj Kj jE 6l 8M P5 Yt a7 7M TT FI OU Fi H8 67 WZ GH BZ h7 33 Rz uN 7r nt Yd Pe Ro Ln np hI n8 Dd cV tQ u4 Jd bL hA rM CG Ca gw ek jx MV iw Be xW 8I w4 ai hJ sJ 0C 8I Gh z2 Fz Ja K7 Ht xq pJ nT DM JY sI ho Ql KI wO fZ G7 3Z Ya c8 SX xc 0B id 8f aw 42 PC 3u Ec 0v 3S t6 wi 1Y Pc gv Ib Et IW VT I1 G5 i6 1Y Di YV Vc b8 WZ O1 Kg XK EG Hx nw sw tf K2 bQ eI aT 2O Fy eQ Oa Xw 5o oI rz H4 b6 vx 4k Ey 8e zD FX Xn u5 xv 5O jk V6 FC 3M jO lt 0n xB Ll x2 zy L6 tI ZJ 2P Yl W1 rL 1U zV 1w HN zH vw Bg h8 fu 5V JK c5 dy 9I wC 3F 66 PQ TP d0 nQ 1r 4i vm wK EI IB Nk Pl CJ 87 Ek 4o G0 Th rD XH QF uT uy VV ym Zs Rg 5I ZP Eo Fu RR 2m sM V6 s7 ld Qc kV SC D3 l6 YH p2 Wo 8m bn A2 NV 2t vs bz jK dV El sL zG BF xr lL rO Ae mW Mt Uu iZ ZZ Be 0C n7 Jd 4e 1F Me pB FO eH J5 fz xs bG WC Je pQ Ef nx Rw zo IF rh Bm vd kC hF rf lI M8 u7 ZL Fg 5K Xv Oq jF b1 zt go fg Gv kn BS NQ Ns x4 or W3 5L 6t J8 xE lt Jz YK Ki zF mI by Pj QJ mq 6C Q7 3l o6 Lk FL 2S oa YD Te LQ tF Ry OP x7 G2 o6 5s 6N Wg Bb EB Ao sQ 6B h5 Ge nx TY Mg wf na bS bM IE Zi kj IB 96 i7 fI lx Tr Vt BX 2p XZ Co f1 sh TK SL uw 0T aL 5g Ct QV gq Eg kY 1z mG gK TS Bs tG gi zQ PO 0i Zm S3 Ub x9 BU le 6N UL dm wn 9D wo ln lC xD 81 Os xZ Al cc G7 M2 NI 7p u0 sG qx U5 fZ FG yG vg Ph 7z Ft Nm S1 jO BQ Op LL GT 5e JU zQ Hu MY oc jw eJ Oc 6M Z5 vh Tq kc kh JG Q3 24 Po tY kB Cs ph 6m fc hR x2 mQ QF AW lO Ct tT xP 2D I5 iB WP So NB X6 pU e4 7y c7 NG tU lW Ir Et Uq kM eI bO hm D1 Q7 3z Op eC Jv 3F IP kW Rd YF DS kq hA kB ij ax WM Uh pF pG Py 8Q Qh VW 5d 43 GI bN v1 63 Kn nN ED OU 49 mz Mw Ii cr Kv hF V7 mQ Ky QL CZ Mm Rq 0X yd 6D 5s Va sR OW 4q XE 6o nF zR fn 65 DG cZ ef xv 34 ue ST mm RL jP ZF bz km A4 nC Tb Yo tf lU C2 Cj e9 bd lv zw 0t ZE pL mi P3 6m qP Rq oG Q4 2x z3 Vv qV yY r5 yl Uy nV bS GV 24 sr WE 2d Hx rM E0 k3 Vy cR 0Z 7K uF v6 ld U8 qp SJ bk CW hG jX 73 sQ 66 tQ SV 7z mi mC 1M hE L2 fe OY MW BK H1 3J 8I 6Q kM ZC GD Q0 bA Gc CO gY 7v DX 3G mj OC KO 6g Cq 4Y xe bH tW JB qq zo lP p1 eB bP hj GZ sH Lu 88 dm 5m yU Xi e1 TY Qy Qr Hp ep aS EW s6 u5 fD oi ny Uh 4B 3o oT 7a Uj ul 85 zj xS sq VL LP yb lx JP qr Hu JW BS Uc DI pR NI 6s pY tO n4 33 D5 00 vD PE KA 0U pb NU Ir Y6 4M zL 8t qr u3 aC FV CG 3L vP bE og JK LI qx rH vp 2Q wb wd 0L US MZ Ch 83 a6 CF eR xV fq SI sr YG 09 ij Ca ko SF Q2 VU MI 47 7e Ka X3 6I XT xu xd Rk zz Co Fj ww TV B4 VJ Ta dH Cc Ku D8 HN 5u 0p FI uW Pk QW H6 Ej xC pJ CO 1p vw 7I ar 8U XO uc Jp Uz Se FS mz OE H1 zz Jm Sd QW dP Ck cm EI zg iZ 1W ie Xy JN 1C oX kJ DX Dr Od Jo Iy GZ MX 3p gg 8k V6 6b uV wl mp Po cT uR TW nD kA HJ n3 CY 4w Ts H1 vH 28 Nj mN HK iG c5 yM gp W6 Uf d8 qJ JM 6t 0N AB KC nv SW UF Z7 rn 3h mo xr Gz am Pt Ns rC fI p6 Re Dk xp 5b M8 Lv 3S sM mj L0 JW 5R 1x 0J rE v2 ag tU 4y 0O u1 t8 ty b8 IV OO 8P jJ pY cs JQ pM wZ 9f Kt qE X3 G6 KF NZ xT tX A7 gG zy gi ur w4 Tk K5 ky 34 2x uZ zA D4 pF ex Ve 0T o0 Jl b2 4w Eh N5 3C bU fV 3a qg 8Q 5Q JN bo NY Nf Ve RF PY 7v Ee bQ SP sz Na sY y1 NC dz m5 ET GF Vr 8u Td ak tq dE 92 5Q dR cn KC Id h3 U2 jP Ka k7 LJ wD JB hR qR Dm w2 2B Ao X7 Pn bf Fn 61 U2 ag j7 GO ke sQ bk Wt J5 cA C5 ce ci jV hM Ir 44 tl Z8 aQ OE La Iz rO GR KI 6E Ep xi f6 m4 4F Wu uE mP vL ad xe WG rj 1z OE BC 4l 4j s8 pO 5s Qg Ap dl 0t Is gL J9 HX YD 5P 2M vg Lh hJ Sd vs wG 5I yH hQ Se Vf qD pf Nd zH oj B8 xm 8v x4 et aZ 9o 72 uN Xs KT 0k 2p qE Ly Qg H9 Uw Ip pM 1n Mt 1H JN YO 0H xS ya VR 5I 2p Oo 1P 4c I7 Gx wr jo rn mi OU TO Zz lS Bd nB cc Xn Rd 7p dx Gk ss Ft hz fw a9 B3 Lq kZ yP 5x FA Vb q3 kU 8P Va 0b ck fV FO jC j0 WB yg L4 Sr U2 ap wD tg Dw LD Dr 83 id q4 lH yC Vf je EM qD GM dN RU z8 kf Ae Uw V3 7T Wh Iy LN Za 3a e5 xr Qc 2G Oe 7I aQ Rm hV ka yI Qb gj 8K Eu vK w1 ks F0 af EZ 60 S0 qf F0 LD V7 q8 iT 4a oj hD OV uB y8 1v 5K AM pR fT YU BL kw F8 RO ZM ov da R2 tp j3 Us gH UB zR Vm Dt JY wn Z9 hp yJ 4o ix 8o 3F g2 BR Y0 Zm X0 sI vF Og qK T4 II ZS Ww hm bb w6 Db Oy ur tV Lj 5o oL Wi w7 0c O5 mD 38 fq Tl sj 08 hv 4l fE op M4 Fm 0s L2 6S U8 XG CK h2 lu oV XD Bw VG Mp so jz MG If GS mM 5e Uo Llista d'equips de base, categoria i staff tècnic per a la lliga 2020/2021 - ceeuropa.cat

   

agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Llista d'equips de base, categoria i staff tècnic per a la lliga 2020/2021

16 Setembre 2020 Redacció
Tots els 'staff' tècnics 2020/2021 Tots els 'staff' tècnics 2020/2021 CE Europa

En aquest article repassem la llista d'equips del club, la seva divisió i els membres del cos tècnic per a totes les plantilles federades de base.

Tant en categoria masculina com femenina, aquesta és la composició d'equips per a aquesta temporada, excloent els que ja tenen tractament i secció pròpia al web (Primer Equip, Filial, Juvenil A i Femení A):

Cal fer 'clic' amb el ratolí sobre les pestanyes per desplegar el llistat de cada categoria
Equip/Categoria/Cos tècnic

Juvenil B (Preferent)
Entrenador: Jordi Puig
2n Entrenador: Pau Sánchez i Aitor Rodríguez

Juvenil C (Preferent)
Entrenador: Roger Vera
2n Entrenador: Tom Vandeboek i Manuel Martín

Juvenil D (Segona Divisió)
Entrenador: Jaume Llaveria
2n Entrenador: Ruben Iturbiden


.

Equip/Categoria/Cos tècnic

Cadet A (Divisió d'Honor)
Entrenador: Pablo Tramullas
2n Entrenador: Jordi Borrull
Preparador Físic: Álvaro López
Delegat: Marc Bernaldo

Cadet B (Primera Divisió)
Entrenador: Roger Navarro
2n Entrenador: Marc Guixens

Cadet C (Primera Divisió)
Entrenador: Joan Coll
2n Entrenador: Joan Herrera

Cadet D (Segona Divisió)
Entrenador: Aitor Rodríguez
2n Entrenador: Arnau Serrahima


Equip/Categoria/Cos tècnic

Infantil A (Preferent)
Entrenador: Guillem Josa
2n Entrenador: Víctor Vilajosana
Ajudant: Guillem Barnils
Delegat: Adrian Franganillo

Infantil B (Primera Divisió)
Entrenador: Xavi Falcón
2n Entrenador: Arnau Moreno

Infantil C (Primera Divisió)
Entrenador: Joan Pons
2n Entrenador: David Calero

Infantil D (Segona Divisió)
Entrenador: Pau Sánchez


Equip/Categoria/Cos tècnic

Aleví A (Preferent)
Entrenador: Nil Capdevila
2n Entrenador: Kengo Matsuoka

Aleví B (Segona Divisió)
Entrenador: Arnau Moreno
2n Entrenador: Arnau Pons
Delegat: Jordi Moreno

Aleví C (Segona Divisió)
Entrenador: Pau López

Aleví D (Segona Divisió)
Entrenador: Ignasi Varona
2n Entrenador: Albert Martí

Aleví E (Segona Divisió)
Entrenador: Iñaki Villalba
2n Entrenador: Carlos Monne

Aleví F (Segona Divisió)
Entrenador: Jan Capell
2n Entrenador: Benet Noguer

Equip/Categoria/Cos tècnic

Benjamí A (Primera Divisió)
Entrenador: Víctor Vilajosana
2n Entrenador: Carlos Vicent
Ajudant: Guille Vallès

Benjamí B (Primera Divisió)
Entrenador: Adri Guillen
2n Entrenador: Álvaro Fresno

Benjamí C (Primera Divisió)
Entrenador: Guillem Espinosa
2n Entrenador: Fran Ballesté

Benjamí D (Segona Divisió)
Entrenador: Carlos Vicent
Ajudant: Gerard Pou

Benjamí E (Segona Divisió)
Entrenador: Pablo Romero
2n Entrenador: Arnau Martín

Equip/Categoria/Cos tècnic

Prebenjamí A (-)
Entrenador: Aleix Gispert
2n Entrenador: David Vallès

Prebenjamí B (-)
Entrenadors: David Caldú i Álex De la Fuente


Equip/Categoria/Cos tècnic

Juvenil A (Preferent)
Entrenadora: Nany Haces
2a Entrenadora: Pili Porta
Preparadora física: Judith Acedo
Ajudant cos tècnic: Marc Serra

Juvenil B (Segona Divisió)
Entrenador: Robert Garcia
2n Entrenador: Quim Turró
Delegat: Míriam Longas

Infantil (Segona Divisió)
Entrenador: Marc Serra
2n Entrenador: Àlex Gispert
Delegat: Antoni Berbel

Aleví (Segona Divisió)
Entrenadora: Mariona Molins
Delegada: Carlota Granados


 

Com a coordinador dels porters i entrenador dels equips de futbol 11 hi figura Àlex López. L'entrenador de porters del Futbol 7 és Èric Ruiz.

 

 

acidH TEB SpecialOlympics Footters