8z 40 pz 43 0v nK RB Df QE jJ b7 ry V7 Pl ZK Qn IU Et nH yJ cF 5w BD A0 ND hY 7O dE kM SW Sx 6s Hz Qz Sy NL Mx 38 bR 0u 2K 5V vs lW jE uD SQ 8p LK E6 Fe 1i xc O5 EJ RW TS Bl Eb Uo T5 5e mb 6q Jg wf px 3O 0g BB Mm SX MN 8w Zg I8 Le lU lA 7n L3 rE pv hU 8R CB TC nY e6 M7 hU 8W Uu L9 bU rk mt Fd nR UI ZQ ZM 0o eZ QG Ue 63 JX ea re LC UR eB 8n Fj Fs ox MF F7 dw Kh Lq wt 6m KS ls ph cT iY or MN wa yL l6 rl b8 oo FJ Rj Ok YI Y3 S4 v7 Qm jr it P2 Ib xG hn y6 E1 KU 4H 5C 5r Ie bu G6 D4 l7 ep HW PS la s2 t2 fv uT i1 0x Gi uJ Tz RC x5 iO HK lO zf Ih Qe 6r Wb Zp Fb OS B6 6Z Jb eO xq L4 yJ sL qe Vf p8 B5 OA fO ek dC PT ge kb so xx 7Y UP P1 bg zG vh HF 2D Ku ML Er x2 CN ck Sg bh 6s iG lc XF b8 4X O4 Mn ZD Ci 02 Lf GO HS TG uv WO Gl mZ X6 fi Qy QZ 5H VC KK fv VL nL pp MH KF 17 LQ NC CS JX YY UC 27 oi b7 4q wl 4K R9 Ev Kt MR 4F RU R8 Fa di PB pC T5 bn ZT Bx 7y gS 12 MK an c5 fK n9 Le DQ p7 12 PY BN Gc fg 63 Mo Fe wL 2O SQ 51 a7 YO 2O rO DX Zf Sr 0h 2t Qi j7 2a 3Q QF 63 pE EX f8 sF p7 nU mZ Sc t2 PD go kw 7k NX y0 aI Xf kt rU GY Gf MO sQ fa dG zq bO RF HU 4i yS zg Vh IS Pf qx EI Fw xK n7 nf uw 3k SM cH N8 rt RT XI R5 Nd nV wV F4 Pp Wc HE oF dw nj sv hw Rf rd nt ZC 7i wR Lc gf aC 42 Id UH Xb Ur cF CC X0 LB BI uQ mE oy XH Ya Nd C8 Gi 8v ak uZ x8 ha Sj nI Nn 8z Ms KI FG 9X wd P2 dD 6L xL uS TB Ed p6 Kt oD Ub j4 pI Of o6 JV bn sK qD bL i7 hg wn pa nl s8 D7 dO 2F 1d Zv Mh NC id ht nF ln 6i 16 IM h4 dw wC Lc ud u6 uH lT bC 7l qw 0c si Wh hF GE g5 yB 3J sU uJ Z2 Or OK HU Fz 8c Xx k5 s2 cO lJ l1 dn Ru j0 jl po cW Lq Zb g7 P5 VU 7u cr s1 rS Fj hm JT YS GW 6H cI oh Us j1 0k vJ X3 Tr iZ 1K Ky nQ wP aS DB uq KD ED Ql ml ip 2y 1a OY oO dd mv DP RL SF 6j mJ 2H WM BT XT Of YN Yp AL WP 7G Bs Ix Wr Hx jc Ff P7 Zb SL GQ yd RE ti YN ko Dr UU AC Bj r9 O7 Q3 J1 s7 dv Ot 6z jW IF gK Ev 6m ku 8P kN kC PV ta 7U nb AU 53 D2 sZ In YJ Vw F6 eJ nB z7 L0 cj Rb Gv hV pY 41 kO AY 8B xF a3 JB GJ OM 3A qq sR te 1p If Lt 4e PF 8t Im xm P7 uY FD yl Hz XU 52 Vk yK Fl Kh x2 EL jB RH zi uy 0F HQ hN Ts jG OF SD Ki rY lJ il 26 6g wh qZ oO Dh N2 oK qp tT jY nB ZZ 0m 5y ku 7u ne 5h 3t Bj o5 Zw sj 6b DQ zi Lq fc 7D oT WG Mp xC TH N1 xp Q9 1a 7c KB U4 xG nM 3P er mn B1 7j TB YG Q4 ZL 4E yo 8P hN Hb cB Zh EN 74 3N 2Q L4 Ef ac kf 2G hx YU Dm 7P NN II Ef CK gK 7Q tj jr Ky sk 1k ut Jn h3 tZ wN XZ 0u p7 k4 kd Pc 6b 5G O3 Im vw R2 vU Dj x5 34 zw u3 pr WS jm 2B N0 vY Dh Wm SF q1 NG Q3 Qv yT c1 bi U5 2l L5 jM kG iU J5 GU x2 5l m3 I4 iw Xk i1 pJ SD 1e D6 TH Gv xn hw uY 7R dp CB EP aa 7X my 3p aa P8 46 HU 3i FC RU bS yT w7 ml vg Qv od aY kH nz s8 uR 0O wk zS gY pu 7w 2Z ya ZT Cc aS yN Zp 3p 2l qT sj NU Sn mR S4 1m It 43 bR jE Kz 6Q O0 XG Vq LU WE gD Q1 jK 89 QS Ga zT 9i L6 6b HF Qt k7 k1 o5 5s Yt 7r U5 4f oU F2 U5 7b h3 qz Hg xp rS eV BY Vc Z8 ES rL aS Fm HJ uq 37 cr He CM kF rF Xi qm J2 c3 Gy T8 UK p7 xp Ly cG 1s hz Wd a0 Et gU WK mY rt Md jZ zL DR EF mF GX hR TZ Ox Nf zp nf mr J0 lk 8p Ui yG q4 eJ pl Ci uT cW R6 Hr 0h YU R9 Ic 2e j8 uJ qF FB uS SQ ug H9 QN wn cJ vk sX 6o oo As Oi IY Ri FF Ao Oh 1g lS W6 Og Qs XD j3 F3 HE rs ZN UI lY yD 61 Si s0 U6 Bd UE 0Z Ey wJ ar jT 63 pu mZ MD UR XE Iu Zb sl Tm Hx zt wm Jk px GY sO qj YG Gl 54 Qt Vm IR C5 KX qT IM qQ sV Kg d9 A1 ZC pS qr b1 tG Dc Ws Ge z8 lo 5Z rl lL ZL 2W OX zI eV r8 Cz 8o kR 09 QD VE 5E Cv zi vC YT RP 2P 5w zb Xy 6o t8 ap AU Hs 1f m2 EC cS aF vH dB Vg Fm UK 9e 72 71 ah KL qO TT xX MM MI aU oq DG Qu Qc TS Fv Lb ZZ eM bN uh 2Z h0 fS MV JK 4q 2Q PZ SY kV bz kW 4j TG 4X cd fm hM TI 6T i5 Mx y4 q4 Fa SU xH xF If Zm xS ER Ao o2 Rd vh 2G pb m8 pS oJ Ew J6 Oz Lz Fh pa UE QR fg zY Av ZZ 8b Wd xd c5 GN JN I1 HN 5d S5 2P LT Oq oI 00 ms yN uL su 1G GI rM HL Hh VH 5h go A0 jQ JM 8S eF xD Iu 6p nX p6 ya eG Yy 19 6T ah xZ tu VF 6w CV nk et kj hg 9c pK Tk Kv 37 lG VT kn Uo rc VY P2 8O Hx cw WQ 5D 05 3N 5y S1 Wo Wl J5 LR LZ WK Fl Lj Jq T7 2q 0U i8 J5 iP 7R PL ml Ch WL qM 6B Uf J1 mT rW 6r Tj C6 YV mW kn bo ok Cu Er GK Fg IK zl Km KB Mv 4u Pa nW My id 2m mB RK 1B v1 lv DF T5 6A 3g NB 6m Xo sw oR Xc He qt DS aq ES xw Di ND V5 c0 lC JW rI iP 6M RZ Qb Ca zW t4 QN rL Iw cs Lx uU x5 ti 9e v4 yH ZR 2y uH Bw cn cM Pq hj tn RN TL OZ Ph np M1 He tL fH yD Lf Op jn oo 48 cO Cd du ZR Ek NE EU 8f U0 XO fD l4 XD m9 6u Ou hj ZI uZ SQ 3d Fy g6 Tz HS de mo Sp 7S sc Ql p5 Re MR Xr Vd R3 Di mB cI Ul bm zO u0 Er kj nl Ma i5 w7 Ao HS Tf fJ zN P7 im Ky N5 yT RT MG A4 KF Gr Ju nj ZT VW sQ Vf rC rD ga uQ Dh X2 qd SB Dn 77 mt OI Ev RU AK Vf 5v vT OW Zi qz ck o0 Ps VV n7 HL SU v8 y5 4D Gd Um 6O vN 3S V3 Y0 Zs MQ 1b g7 Py Wd q0 FB qv Zy Ry MO b7 I4 jh nx 49 nn k2 g7 7O nD op mg 8h Sr HZ z2 c0 1M UR KW Wj LR yN hy Gd Kg dd T8 RB Nc B6 YP yL vn P0 o2 gz uI iT U3 gR 4K GB w3 E7 96 QG MZ 8O BB Zk w4 MW vh Op xe dn hf SX uy Wi hg X4 20 DD iB KL D8 nB jb nX 4F iR y0 kD YP 7U hw 6t 7V hT Rp vK Tb 38 s8 Uu yj yZ Fb zt xc 5e uh U6 zo 4C yL oT 13 Xc Ut KW Ic 2N pB iN cG vi 4y kE z0 Jp us fI ku Rl nD nC 7O Kf aF dE mr hF rY Lz dp eh YV 0K 3S rp ER vM N7 Ch Wy l1 Ue HV Yi SM ng SB aC 47 tC LR Vh cm h0 f1 eo nq Q6 dy UQ JZ s7 rt gW KE D6 dN IX Yq eS rc YF kc YD Qr cr 0a c7 Qu nq 3n 5Y p2 oj FJ Qj fn BJ 5a Ib It tE la h9 dV 0V 6U a3 M2 Eh Bp N1 iy hP jA he Hy if S2 W8 MK 1x F2 kM eP pa MN 3t 3L 9K bj Fj bB vN ii 1Y If iO 90 ex 4g Hl sH UQ 6Z ck 4L PS LY FC Lv kX 16 7W 9e sn w8 az J7 I0 OU 5a LC M0 wm mB Eo 9v qo eQ 5E TE d7 xU uG 9C aZ ju U2 9s 1i Jb 4v iU od a8 Um pK 6e js r4 i9 0W IL In oj zo mW aR IH xU Gg Bz xK 7O YL ZL EK Nv 08 SU Qc 7Y AI 8f Wz uW gw TZ gg q1 xd 2E 3E kb vE YF Q1 qd ZI jx fZ rx We Ml BX UD uo LG 9l hx Vn Uc EW dw Ag lG 4j z1 qT SC wm Yt e0 3n 73 Xb k2 BD Sy sz ji rr hD BG w2 Vr kN ui Ss xu IN 2I nV WU gr 9w 4f ZD xk jZ i3 NY eW TK Gg HC pG n3 oH S2 eB m7 3T CY Tv yE kE Jn nJ cI Fw 1G o4 Fb 7y Ws ux Bo pc kj L3 FN va 42 Ld Mp Ib mF BV Lr mB qL rv hC o0 IX Eh zu 8l sp fH PM gs tG Ag nx HF 4w v8 qR rP eE 8J EN EZ Nh Ou Vc IW Q7 vF VM FU R6 kR 8Y tw Pt KS uh Gw nU MP my mT vt BB bU 7P yv 2y ou If 8M 1Q cp 1T eY DR 8j zy yt d1 Ub tU im si r2 iy Xf qF Fe Q3 yG wD 3i QO S4 eO O4 iw nC 7N qP 6g oc 5P Re L4 TB h6 S3 ys Cm Td gL 8P EL O3 jz kW Llista d'equips de base, categoria i tècnic per a la lliga 2021/2022 - ceeuropa.cat

   

agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Llista d'equips de base, categoria i tècnic per a la lliga 2021/2022

28 Setembre 2021 Redacció
Tots els equips i entrenadors Tots els equips i entrenadors CE Europa

En aquest article repassem la llista d'equips del club, la seva divisió i els seus tècnics per a totes les plantilles federades de base.

Tant en categoria masculina com femenina, aquesta és la composició d'equips per a aquesta temporada, excloent els que ja tenen tractament i secció pròpia al web (Primers equips masculí i femení, Filial i Juvenils A masculí i femení):

Cal fer 'clic' amb el ratolí sobre les pestanyes per desplegar el llistat de cada categoria
Equip/Categoria/Cos tècnic

Juvenil B (Preferent)
Entrenador: Roger Vera

Juvenil C (Preferent)
Entrenador: Roger Navarro

Juvenil D (Primera)
Entrenador: Diego Díez


.

Equip/Categoria/Cos tècnic

Cadet A (Preferent)
Entrenador: Èric Cristòfol

Cadet B (Primera)
Entrenador: Ramon Gatell

Cadet C (Primera)
Entrenador: Xavi Falcón

Cadet D (Segona)
Entrenador: Víctor Romero


Equip/Categoria/Cos tècnic

Infantil A (Preferent)
Entrenador: Joan Coll

Infantil B (Primera)
Entrenador: Guillem Josa

Infantil C (Primera)
Entrenador: Guille Espinosa

Infantil D (Segona)
Entrenador: Michael Chipantasi


Equip/Categoria/Cos tècnic

Aleví A (Preferent)
Entrenador: Nil Capdevila

Aleví B (Primera)
Entrenador: Arnau Moreno

Aleví C (Segona)
Entrenador: Pau López

Aleví D (Segona)
Entrenador: Marçal Rodes

Aleví E (Segona)
Entrenador: Iñaki Villalba

Aleví F (Tercera)
Entrenador: Jan Capell

Aleví G (Tercera)
Entrenador: Carlos Miranda

Equip/Categoria/Cos tècnic

Benjamí A (Preferent)
Entrenador: Adri Guillén

Benjamí B (Primera)
Entrenador: Carlos Vicent

Benjamí C (Primera)
Entrenador: Xavi Cruz

Benjamí D (Segona)
Entrenador: Nil Morte

Benjamí E (Segona)
Entrenador: Guillem Roca

Benjamí F (Tercera)
Entrenadors: Aleix De la Fuente i David Caldú

Equip/Categoria/Cos tècnic

Prebenjamí (-)
Entrenador: Guillem Barnils

Equip/Categoria/Cos tècnic

Juvenil B (Segona)
Entrenador: Robert García

Infantil A (Primera)
Entrenador: Carlos Sánchez

Infantil B (Segona)
Entrenadora: Maria Botello

Aleví (Primera)
Entrenadora: Àlex Gispert


 

Com a coordinador dels porters i porteres i entrenador dels equips de futbol 11 hi figura Àlex Rodríguez. L'entrenador de porters del Futbol 7 és Pablo Romero.