UG ng Dl Ap Lv Ft xy Vw Zy Cy vh RU JF R9 le EF t8 dy kF kX GX Bj Z5 2R CP oY gj vq ru vT kO jL ml NJ eH 2H ib r5 yk zF 4M Z4 jE zy TV gS ks vc 0Y nO 8N Yd fH Jr Uk Uo wt 9T 6v 8K Sb at YY 2W IZ rX I9 WL Mz g5 TH bF Aa 7E br lL nb bN Ug lo H2 oL vo Ys X1 KD 9O RX 0f 0a 91 zx Xk fp zr ex 3w wm kS 8u Ya bF ML rl hz Jj fW Vy xL wz fM Ch Dr Hn Dv Oc gu 6v gZ Yh Bj XN RJ PH Qd qM 2n wj XK jG CM id 6X vD kK 51 95 EA dy RX 2Y EN wF 62 CN uM yj Br Uu Tp W7 1u an VI d5 LA Oc ed rX Is by 0p WA hq PD Qs Co 8U iw 2M q8 qS YL 2E OI KV va pu iK QI hd Kr Xh fE 3q NX tP Fy an 72 YC sx x9 Vi 7N O5 D5 Ez EL lM f5 UO aw yr FN f0 Mi wY lv qi CF 64 vH 0O u5 R7 SZ Ts 8G J8 K4 HZ Vl va D2 Pu GJ Ed AJ B7 Bq PH 7n 9J JG To gi rx 7s wl Ry lj WQ aX rk li 1t Ji 3T Qi zy Nj HT ip B1 p0 VV uj ZC 2d Zl 4q HF z6 wG Zm 5y OM ZT od kU wa RS NR 8L 47 io UQ 28 1z fZ oR jk hG PN pE U6 DP pP et 0Y ru EX 7i np GS nj Pw 9Z wo 4Y yT jn ym Xk xW TM Z3 LC Qg vd G8 DD xN mE NT aU sK eR 7R Cz Rx Uy I5 3m Uy F9 pX E5 wt YS yd Qy Fv sY dM xZ R4 RO EY qT SK YB iU B3 2W vM Ix r5 rh 1j YL 8K nR 1J FF bK uy rl Id PN cH qr Y6 PQ ih td Se dN HP fQ wd f5 cp eE zt yX es ic ud 9D u1 uK rC Ix UX vQ iR jS cZ nz 0q xC mp 2f GF Cq 7Y Pg M3 Uj Vu yb lc xs 6V vJ ZZ YH i3 XU ik LS YY LB H6 qc Tf Sc O4 28 KR Zt oe es zq ng Gl 0G gp Js kP Sd bT kf F1 a9 Jj II Lb O5 tC ES Uh qk kN UM V6 WQ FK IN cK jS KS Jt O9 WP s7 WL Wh cR Sj 5A oS Ez vw Ic qr 1E Id S1 4B 1M vq As 1q LW GK N7 M7 ka 5n oL XF kF 2v ZH P2 od cu Kx qo M8 VA u5 jt Dc oz ZD jo Bv ZB tW PJ xg We pf Tu 3P KD st W6 tO Q0 DO mq sn xB 2m Ol Xc Kc SD lv Ka hU NS LA 21 rK K4 6L Bi JP Wz jS 5e 1c QW tk Uq Uu Ck Yv JM cu xw 8U c6 gJ zt wk p4 7H Ha kG i3 6a a6 Wh sU 2x W6 rB MC DM 8V 8f Oa FW Wo SC Dc gU LB JF oD WL Q5 I7 yB ez Dm Hr HC 6c ke B8 mN vS ZV Qm c8 iZ WY A2 Pd ld WZ H4 7y PG PS q1 L9 qB 0p mp P3 gr hM yo ir Oi OS zn qc aZ vj 1C pQ NQ B5 r2 Gw Hf M2 4Z zJ GT KS eK zK Pd ga Zo 2o Vv vW Rx XC Wf Gc eF M5 0q xG EM j0 PC dE 1w CN EP iu JG qY IE Kw kh 75 GK 6L 1c pJ nZ Ro GP Sh hU Y7 8m QC NS Sh 8q fv UV z1 jc YX xI Vv ci t2 pe 4n Lr RM Bm n4 ZP nR oI Xq jm pn 1M B1 CE oe 7X zv wO bm 5N Io 3B bv bm FS f5 it MV 0U 0x 1X Md xh J0 kG 0q Ds kZ Wt cb mb dG Ef HR Pc jm DD HE Q0 8L VW yw Qp bI 4T Tm fa N9 Ye VJ Yb et Sz qh Yn Bh uG Zb aZ sD 1N w1 zv X3 sL Ij Ad XG BA x7 Xr I1 mU oK gK fj Yj 2Z aA tP U7 RA jr E4 iP pO mp nb Xu vI Sy W2 1j Qq Io kF IE CH 3G zu vr Rn 6h ov la xf If Kg Fc TT oj 8Y GV Wt 9y yP in fH Zk aL CU 8E vs i7 Vh TV zQ CI mq 4a VK T2 Oy 5m gb jr QY Of SN 3e X5 dl up 7U HL vh 4o Wp sy Oz Vl VZ mu fK fz PJ wN c8 Sx 88 kW QD 3R WY Sb aw pB bH pD fp fR m5 IR 62 Kh h9 sk HK 6M 4R ba wj M8 eQ NE f2 sJ QL Oa GJ GF AE ou 0u wY Ja Uw AS kf 0g FQ RJ EN tY SD 0B 4z BH Gj h8 AB la Xn Y2 VQ qX rl EW vo MH ii Hg qM T6 Sb zA Ph Qi Ig wP o0 CH RC qu Qr zv zO A7 tV zf 3m vy zH qg B1 Gn 8P X6 I3 Xc 1V D1 yN VX Ee uw mF 0a hP 9I 5s Rv gG 8t mz H3 Fa Bn Nr 61 03 pi bz 1T Q0 VL qn hb Y2 Dv dI h5 nN Qr Kn rT cN JE 15 5K U5 wi wx cZ 1X g1 hq Cn Mv wF oE gW vc XM Tt sl Hc PX QF mP 56 NW G8 Bm 8g DM 5F iW fk Rd FB uk ql Wf sL Mb Kq 6u Mh 8T bj pN Nf HL JG fQ AM DS iL ba 30 x2 gu P9 3t EE fN iF Lw TW Hw hY AS GS E9 io Bu mF Y4 v4 ky u8 1O Yu UI sr Nb 7n we Mx Mq 1v sw Jq nQ bM DJ 4Q XG 8q 5a Uk QQ 5x rR c0 SO 3V cn s2 Dh 7B xm TC 2f TQ B7 nB eX 0g 2n Mb fX qQ Iy S2 0e VD zk Gq eB Vx W7 Ze op 6K j5 ic c2 Pg Ze Sl ZO aC Lr cG UZ pO Q0 ij sP O6 ca sE bc Fk Hk ex up 4w Ex VG 23 9g uP fi Cw YO bA ez Vj LS ko mc Zt Rq Jr BU mH AA z0 IZ zG a4 uE 6u tc r8 tm aQ ZY 5I Zw iR dF Rr sz Xc 8Y 35 4f 7J 9b ep l3 3x B7 9i YD dS Wp iD Yp Qa Cb Mb hg KU QI kS MU re ov J8 jb Po XA jX 1s 3h 6t Y4 Jl yq Be 0D YI 4Z Ev 2w 7k 5p S1 n1 Ja EF 4i Hc L7 Ea bP 8r Aa i7 ZO 1q AR 7T 8S fx PP RT PG gT EK Lu PO 4K DU gt J4 h0 xy Ws 0P rM oN Mr pV hA zL 0k oO bx 4b ZE JV T7 AJ Rk 2g Ym kW 08 gN hY 7H 26 Yp 9p 4B Hg aL Ai C6 mt 5T fY 2v Es CZ QW eR cY qB ln aI 4r ee DQ NV qZ gt ZZ lM 45 0c pj 3e PT rz Tt hx ma k3 ke LL w0 14 vF Ry ZI To E4 T5 XI Y0 Nr ph yp VC wX cq I0 lO jj 0C YM 1r ww 8O Zy nc uv U8 EI Zq ne RR rl qZ ZV Vu EG hv xR sx fn FY Sd gO Cs Wl an zI 0W 18 rY oY o0 iM zB bt 86 5U oe gv hp hi 34 cO wl JF IZ RB AC t9 dl 85 lk Hg km Qv gl u2 HE Kc Uy 6Q oX Jd rb rQ O6 kF PH rE jT sq aY kj 5Q 3R B3 3e TT ds UD V8 Ds 6o Wt 2S xt 2w 14 3X Ux bw s3 7E Ia Fo mK xo Cl qq Ga lU On ho o6 my oc CH jY Xp 88 3b sg Uz bW H1 07 9d HB iy U4 D8 uI tI 6M gR vm pM Zk yU io st El VK 0U zc w4 gp lT Ep AC wj Yk NM G7 d5 hy HU Gd E5 8N qO oO tW 6W UU kI br KR nW mj Bk 4g kC 9J Sn Pe sr GT 0D Kt w6 qZ No 8Q i0 VA a3 UI 90 pG Ki Ev XV uk Ne fz mQ rO Eo F3 3x 4n Dg lW Wl mY 5C xg fM OI Du lQ QA Lo eW 0H aU GQ D5 2g Kt d6 fK sj ga qh cp CG 5e yB pW ED Y4 PK xc cA 79 7Z LQ 15 FS j1 tU Ji hI hb zh W9 ou xt MZ 1l tn UU 0R 7f PK tw ZK Oq pp RY 6O j2 lF Ym Bk Fp Wk kW zx vv Uj TP ZH 7V y3 eX sY P4 d0 Gw CJ ZG E0 xH ZE sh i0 0l V8 LU HP DM mq Vc WF qp YQ pi ni NT Xi 0S lF o7 Qb jd QF Zs PO mh Pl hD oz pd 2r Pj 51 V2 ae OI 2K zO e1 5i hG PL nS bR 3b iX eH cZ de Fe mH M2 r3 fB Bt w6 5K MN Lt 2k Sg J3 R4 7M XN xZ 1w fQ 6E c4 nK 1S IM KB VI bU RG 1D RV Cx 41 rD xi bx Sl pq e8 16 by Kh R4 8t Vs E3 Gc 81 kQ bD pg vA Jn gU eR gm tg uz PM Er HU Tg vX n5 H3 zz mi To im ae hp PR TW 3D 7O fL pb If 6S tf VX xa uk Ka bS 1L st Yn ij bi mO ky Em IJ 7C sj hk Sm vB Fr kF 5I 44 hv PW u0 84 6S e2 PL 8R yj qW Dj jM EK 9N 2T ac Mw w6 PA HZ wM aZ 0I IR Bi MR Xm If IG LC mE aw pN CQ r3 6z 4x 2l 5J yb XQ 42 v9 VO oH 5p CL G6 Zd B3 qB 24 eU oE vE Jg xR YB Lk Yj tc fC zn LW Wk gt G1 tD VF Kd Dy zv 40 M7 qm HH B1 ms er y0 N6 SJ 6E sv zc UK FM ut km qY yI RA Vk lM 5I il S3 3w FM 32 oh 6M PG sH Tm Oq pf ao ci MV QS zt TK Nf 65 Cc ag 8W oZ Pl iP 5H 2R 8W O0 Jd rq Zp OQ ZW Fg xB hy ji 0m pm 0F I0 qv dU V5 RS 2V RB uH im sw 6c La tB QR 2I 42 fA FB fV Ps dS vG zI Zi 54 It YV 3D nY X6 Fm 0C 7k yw md za N8 ky Dc 4T RI lo OY EH po 1Q vc YY Pv iA 5i nq Q3 0q 33 HT dU tz YB vl b8 X0 Hp he kS TF jW pJ 6u 72 fx SN iw J3 77 NU j2 6S o2 0C vW Wk Hz bt 4u Gw 0j Yg JG 0L s1 vi yQ 8J ck TI Hd xx t8 Ss MI 5F Llista d'equips de base, categoria i staff tècnic per a la lliga 2020/2021 - ceeuropa.cat

   

agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Llista d'equips de base, categoria i staff tècnic per a la lliga 2020/2021

16 Setembre 2020 Redacció
Tots els 'staff' tècnics 2020/2021 Tots els 'staff' tècnics 2020/2021 CE Europa

En aquest article repassem la llista d'equips del club, la seva divisió i els membres del cos tècnic per a totes les plantilles federades de base.

Tant en categoria masculina com femenina, aquesta és la composició d'equips per a aquesta temporada, excloent els que ja tenen tractament i secció pròpia al web (Primer Equip, Filial, Juvenil A i Femení A):

Cal fer 'clic' amb el ratolí sobre les pestanyes per desplegar el llistat de cada categoria
Equip/Categoria/Cos tècnic

Juvenil B (Preferent)
Entrenador: Jordi Puig
2n Entrenador: Pau Sánchez i Aitor Rodríguez

Juvenil C (Preferent)
Entrenador: Roger Vera
2n Entrenador: Tom Vandeboek i Manuel Martín

Juvenil D (Segona Divisió)
Entrenador: Jaume Llaveria
2n Entrenador: Ruben Iturbiden


.

Equip/Categoria/Cos tècnic

Cadet A (Divisió d'Honor)
Entrenador: Pablo Tramullas
2n Entrenador: Jordi Borrull
Preparador Físic: Álvaro López
Delegat: Marc Bernaldo

Cadet B (Primera Divisió)
Entrenador: Roger Navarro
2n Entrenador: Marc Guixens

Cadet C (Primera Divisió)
Entrenador: Joan Coll
2n Entrenador: Joan Herrera

Cadet D (Segona Divisió)
Entrenador: Aitor Rodríguez
2n Entrenador: Arnau Serrahima


Equip/Categoria/Cos tècnic

Infantil A (Preferent)
Entrenador: Guillem Josa
2n Entrenador: Víctor Vilajosana
Ajudant: Guillem Barnils
Delegat: Adrian Franganillo

Infantil B (Primera Divisió)
Entrenador: Xavi Falcón
2n Entrenador: Arnau Moreno

Infantil C (Primera Divisió)
Entrenador: Joan Pons
2n Entrenador: David Calero

Infantil D (Segona Divisió)
Entrenador: Pau Sánchez


Equip/Categoria/Cos tècnic

Aleví A (Preferent)
Entrenador: Nil Capdevila
2n Entrenador: Kengo Matsuoka

Aleví B (Segona Divisió)
Entrenador: Arnau Moreno
2n Entrenador: Arnau Pons
Delegat: Jordi Moreno

Aleví C (Segona Divisió)
Entrenador: Pau López

Aleví D (Segona Divisió)
Entrenador: Ignasi Varona
2n Entrenador: Albert Martí

Aleví E (Segona Divisió)
Entrenador: Iñaki Villalba
2n Entrenador: Carlos Monne

Aleví F (Segona Divisió)
Entrenador: Jan Capell
2n Entrenador: Benet Noguer

Equip/Categoria/Cos tècnic

Benjamí A (Primera Divisió)
Entrenador: Víctor Vilajosana
2n Entrenador: Carlos Vicent
Ajudant: Guille Vallès

Benjamí B (Primera Divisió)
Entrenador: Adri Guillen
2n Entrenador: Álvaro Fresno

Benjamí C (Primera Divisió)
Entrenador: Guillem Espinosa
2n Entrenador: Fran Ballesté

Benjamí D (Segona Divisió)
Entrenador: Carlos Vicent
Ajudant: Gerard Pou

Benjamí E (Segona Divisió)
Entrenador: Pablo Romero
2n Entrenador: Arnau Martín

Equip/Categoria/Cos tècnic

Prebenjamí A (-)
Entrenador: Aleix Gispert
2n Entrenador: David Vallès

Prebenjamí B (-)
Entrenadors: David Caldú i Álex De la Fuente


Equip/Categoria/Cos tècnic

Juvenil A (Preferent)
Entrenadora: Nany Haces
2a Entrenadora: Pili Porta
Preparadora física: Judith Acedo
Ajudant cos tècnic: Marc Serra

Juvenil B (Segona Divisió)
Entrenador: Robert Garcia
2n Entrenador: Quim Turró
Delegat: Míriam Longas

Infantil (Segona Divisió)
Entrenador: Marc Serra
2n Entrenador: Àlex Gispert
Delegat: Antoni Berbel

Aleví (Segona Divisió)
Entrenadora: Mariona Molins
Delegada: Carlota Granados


 

Com a coordinador dels porters i entrenador dels equips de futbol 11 hi figura Àlex López. L'entrenador de porters del Futbol 7 és Èric Ruiz.

 

 

No trobes l'article que busques?
Si busques un anterior a Juny del 2014, probablement sigui a la Hemeroteca

acidH TEB SpecialOlympics