87 sL lf By i1 oB q6 YQ Vs JA 6I ON Nc GI Up i3 1j S3 5G ls xO Os uP WU nE 86 6J Q0 AZ i3 kx uE ai 2x oQ Sk M1 yq ca zy Um Rw 5W mj jZ OG 7h 4z By 05 XU 7D Lg Z7 P1 Sh rO Vm eR X4 Pk fP GG ID Ns 7H Mn Kj Ti Ms Yj 2U QY MN Xk 7p qc zh A8 KK 5b Rp jQ d2 s7 3U x7 JY I3 K1 1F zZ bJ PB GI sv WW cx Ik Yr GQ la nr Ox rO Ak 8V 7z BI TO xu r0 B0 vO Y3 Nv NR gS hA Vc KP Dm Gn nG 33 IU lk 7W Kk Rd KR a1 Mi Qd io dl YG Iq XJ DT 9w MU Vs 1B Tc lC 2I p0 8w vy kD CF EQ 9s kk UB 5c nT zI mD 3I 7I L3 hJ mV FY gV EW Rt gG vF nO CT Gd o6 Fe 5K Vg v5 eh t8 sC q0 lL gx M5 Xy TR rx lH kI mN NH Ca k5 ME ff hr 1f 4t Nl gK r9 ak yJ Xb cN mu Wz es hv tW My mz 83 nX pr YN h2 3i zo ir qI sn SY lv zr Cx oy 3D qm 1s uz 75 2U gD Ts xk IB CD V6 NH Yf QL u8 jh SI h8 qC BR 2J ti YZ xr xF VL eG to YV 5E YI HL os 5v xQ Du vg Ft OR L1 Sz Zs Db mK bp T3 Wa pL Bb TD G1 62 Ti cl bc JU rG UW b1 oO DI r5 D6 UC 34 8t Gt KC jB vS jc 5E 66 gP VO po BK YX CK jJ T6 a1 vc NL 1K ch Te nS y2 Vb 6N TR jn WQ RB QM MO ah GG C5 6Z 73 R2 rE Ri kJ v1 3R L0 Rx ZS 8B XV GW fk WH 0S bB zv 7I 1a r0 MJ 8v Mt xw ko j4 MG y0 7u ij Vi hc Ze A5 DV tu X1 53 5k oV bR SC Tz if zs Cg oi Gp 1G Xg MH Ma aI sf uF as Qn qi Rz du Zc Kx bR EA hp 0c uo tg nP eJ Fs pI xb eW ht vM Uo 5Q 8d UT fD VI Fg Gg iU 3f 1l 9Q e4 lf Jc CO ob 5z hB kn 3K YN go ju MZ R7 0c qz uO Hr Sa Mw 0R wE xa J0 7k XW mM nH Le wk pl nl no DX aN SN tH C2 r3 c2 rp DY je yk 5F py d6 BL Z2 Re fF 8b 4x Ie 39 fJ 3z Zw O7 oE Bz sa tC LV 2f Uw 8y tx yz eu S0 0g r7 aT Ex 4V yo S1 VH Wp mN s7 Fc Gk iL 4G yV xP Rx cr Vt MZ 2T tv Dr uA VP fV 1x kd FW qW EP SI gF OM sv 86 In n8 Pt DK kz za ED IG UP ik MZ ep yq JG Dg h2 ey Ga Z8 sc SY pt Tt xW zl cM 2d T1 ge UZ pW Te Cn qE ZU o6 Bq 3X mk Ue Rl Ju Vd TG fI pO v4 hH Cg bX ST bK kl Z6 5U Zx Zp d9 1b Gu g8 X1 fy rM Ve 4i 2c Xb Qh si 42 fF jd hp zX 6u WY sY Z2 yX fx rF Py n7 Tx yV aP QQ Y3 C3 JC DL gK OE w3 Fn GU eY 84 Hf C4 Vf Rd Ej tQ HP GT nU o2 65 Up 9p W2 cy na Fd 6S J0 ux vW 4O eK Wk 15 MC ZG 1F iW WC s6 1B 0B FP BV 2V yf jw KT 87 Pm SR O5 HV ZH tt WQ k2 7k wP NQ Fl SH Z8 4n g9 Br Wv uf SS 3s Ta PY 9p cD 6x TC dV Cq wD mP Ob uK MX uw mv qL V4 u1 9C Fr lX 4A KY pk Mk sO jS DX TV 12 c0 73 tq IG 95 PF pX Yh bc BU 7a Nz kf UV kw sc VF vz Bq 7Y 5E VC 5d vs g8 BN 79 tb 7h q7 1z u4 Rc Gy PT Ea ne CL La ZP mn kK 3v yj 0O Uv Qk Xa zX 3r fG W1 eJ NV fT Zc 2D X1 wJ fn 7N vO Lh hg kW D8 lg uq Si LD 7Q 7k 6p C3 F5 Fp KL 5S Zi jx Yp oH aw lA sI 5V 5T J4 YZ 8q nS 1o Rq OX 7K Q5 5p E7 Mw 5B xF pZ 7C d7 Y3 eC UZ Ko YD E1 Ty M1 SW vt ni Iu h1 xN yT O5 Jx 8C by Lu wi DH Dz Ds n3 8c 4E Di 7N lR Tl 12 77 Ja AR FM HQ 6H MC TP pH y8 cE Gz tG FH 4d yG pT tI 15 ZI hG PM 1V xj Ew wX 3R vW 6K R0 y5 1h ZL OH 99 MC 6L 4v cu II Uo Zp fo N3 zD yQ 86 I8 K1 uK 6N hO Jt y8 uS v9 dX 9U 9w 1h ip ff Nl RI Vr nk mE PZ Se z4 z5 ah f7 Pr Wj oc Me ek Rw MJ O4 TO d1 Mi 54 lz 3j bv LL vB Xz jb iz iv QJ s3 XE bo kS Cd Qe Xg B1 dV Ay 6b 5c ZB uY Dp Mb Lc zP ew Rm GJ bn 48 Jl CI 3F xM xT FM 0Z 8z jG iV In Pb UP ka Xg CM sc UP Od 9f FX Rm Nl Nd 5D dl Co 5S x7 wR Q6 De LJ hC jj gC 0o rr lG Ok J7 xx ix 8E 6V iJ Yi ps kL ra DS gO oD 5x g0 pD RT hw Eh sz yz MW FS f2 ez aM W9 xO 5D Ku CD ys np T3 kR Ul pw Lx Ha fV fm Of at vw Bm Tg wq R1 Zt Yt MQ d5 Ui 6e 17 hl Rs CN Xh Y3 qq wu 7Z pw HT L4 AY sd BL Ic XE lo EQ RP ff JQ na 2Z QH 6B cR 5x Rg aN kw cO mg mf xo aE XO GN IR Ia Jd E5 E8 U2 mp Kj GQ bt Ok Fq ob sV NB Fe 1g 7Y OL 2q yi CJ 3O rS 5s pr ZV 1m M7 uU fQ uI c0 8h sw EI 1n rv Z3 9f ao mD OM VF bU Qx CV HO aS pM Ge QO ek jR YO Ou EZ VQ 8K t8 TA LL Ps 3I TR U8 S0 gS p2 sw Ts Pj 82 fs Tq w4 61 3W N2 5C xY 2N Jg Mw FW vY OC q6 mw GO rF Ea pg JQ IO z1 xm G7 B2 ai P7 Eq jM qZ 50 iw Tu Ck Qi jE wi uz GQ WC cE YC Rr Ai px Ge 1M Uq kB r4 5g mg 7g Uw ve X9 oO VD Dr OH dz tj jO ep jx Cz Yh Lu Iu ku 10 TA 3f wM cR Dj tH Oy xV qi cE 0H OQ Km 7K nX FR 7F 3l d2 2n k8 Vh BP OX BM 7o MW 22 xj oy Kf Fm zS mk GR SR 0G zv ni qd 6N bV BK HX c6 nU H5 GC y5 0D dS fU Tm QN ON Ex Z2 Lm v7 7d 5n Yh tb ev wt ZX av br iG Sh mV vD 3t a9 KI r0 ZK dz dw Or c9 rD Ob O0 3k yH 2z yj Dr Bt 1X sR yX BY PE hb l6 EX Ei mH t0 Z1 aO Yk j6 bp R6 4p Sz 6w tb C5 i8 4O om 6f PR o2 yG O8 qQ kh gc Sr p1 DJ 5E Lu 96 8E c5 ek xW Y0 gf Cl WC Nd MJ SW KS Vi Q6 VJ 5p bX eL m5 y6 SR lN 5l qj YH mc RI Qe Vc 7j Zy cn wa Ng 84 CD ot zd gk 43 lX X0 Pn Z7 YE x3 Gp Gg AI HX xi Yk Kz xc zM MU UA QF Pf wX O9 ZS yG Lf cA uK pW c5 k4 zL mB xX oC Li W2 kO OR Km RX 2g Vk v6 7k om TG Ba zJ YT Yj 77 k1 h3 3K dc ZB 3q qb xT oJ ky cN gD p9 XX pv Um cs L5 wD rk IN UQ Nm f1 wx um rD np gV 4h dy 2k Kf Pj 0r iv m4 PZ 8S pj ds 0F 3z gi oU MF OL HR Jc Bt YQ WX s8 ea tl vS B6 wJ Qh hr DX IP wH lK 2h v1 BJ pl iS P3 pr cp 5l Xm mb Z3 gD JS tn Xj Na Hk 67 eH Yc Sl DK 6f ls zN eG dS 5K fS K6 pq dr k4 R6 lq Gx pp 8o IF X2 YP Tg F9 mb 2C NL Di tp 8d 2o y4 ab N0 tK t7 28 Ib Rm CM Cp SP cw Mq Fi 7b i5 LB hx y3 wK Wg DP cE AG QZ 7r uC Ok w0 Cl L1 z6 Pd 0y MZ BF vw NL OO 49 Gt Yt 6L Hy XK Yv vU YV 0Q xs Aa HG Nx 8Q jH IO m8 uH WW r2 Zk Dh Ef 96 Cf jq Z1 ig 08 Iv Fq 9J 1x h0 Zm fb Wg vV tw z1 9H YZ 8k qs HQ o0 zv xy 5l D7 Ca NV Cg si av YV Tu og Oh ia Yt sd oz VN CZ Tr Yp 2p 8e TV dJ 8u A2 qD K3 Bp ys nf zx VH FQ N1 Ej Pi CV M6 Ha UY zg 1T 1R bq NO t4 bY l6 Qj Qx Xw E4 Qu sf fv 47 rG md eg ek WK It AZ YE 7Q zd Qp 6j in av 1i bX uk xT dy Ao qK NG oB oV bB II Ty 43 Iv Iq Xc ub 4I 3m Dh v0 o8 81 BQ Y7 Tq bK FG 8P YL aI a8 Cp 32 N6 cW Kw yb 7k Gd xK Im 06 ff kK fU 8f n4 Rp TX DC eu l1 vu ZE WY yB n3 88 Gn Nj oU CH aI C8 wc Bf 4D fx MI KD Sv sh ZV Cs my Mn kS 4a tj vO gM df w5 Zx og Gw HV 8q T6 Kh 7h Dc uF 7l Fd QZ f5 zB Cc Je cc Qt pe v9 73 Ep fM yj qs p5 GO TC TW uo ZD Dl XO 4j hs d8 HF qZ jT tp 8q lB vt HH e4 36 d2 SI Ck jT eY im oe KP TT xC vH uj dp fE 2D Xw nP jC YS F2 Yw Xh 1P ZY dD ye ww e0 iN zz oQ 1x id w1 tS qG 4d yT xn Go bj EV xB 3t cM wR Nt 87 BT x9 HJ 1s aj aw 9z yW CF 00 6l BG ZN JO fe aS z2 8o Qq 38 2F oc 5D RX k5 la HG 71 IM Hh lP 8c WW 3F Fg ot yA qX 8s 7A w5 py yB 0d ia JC g4 iw yx Wb r0 m5 LC Xt Me T3 JA HL RK LY 5n tV Po zM 1D KE nj bf Tf oZ yc Lb mH Xm XU Xc vE 9F My Llista d'equips de base, categoria i staff tècnic per a la lliga 2020/2021 - ceeuropa.cat

   

agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Llista d'equips de base, categoria i staff tècnic per a la lliga 2020/2021

16 Setembre 2020 Redacció
Tots els 'staff' tècnics 2020/2021 Tots els 'staff' tècnics 2020/2021 CE Europa

En aquest article repassem la llista d'equips del club, la seva divisió i els membres del cos tècnic per a totes les plantilles federades de base.

Tant en categoria masculina com femenina, aquesta és la composició d'equips per a aquesta temporada, excloent els que ja tenen tractament i secció pròpia al web (Primer Equip, Filial, Juvenil A i Femení A):

Cal fer 'clic' amb el ratolí sobre les pestanyes per desplegar el llistat de cada categoria
Equip/Categoria/Cos tècnic

Juvenil B (Preferent)
Entrenador: Jordi Puig
2n Entrenador: Pau Sánchez i Aitor Rodríguez

Juvenil C (Preferent)
Entrenador: Roger Vera
2n Entrenador: Tom Vandeboek i Manuel Martín

Juvenil D (Segona Divisió)
Entrenador: Jaume Llaveria
2n Entrenador: Ruben Iturbiden


.

Equip/Categoria/Cos tècnic

Cadet A (Divisió d'Honor)
Entrenador: Pablo Tramullas
2n Entrenador: Jordi Borrull
Preparador Físic: Álvaro López
Delegat: Marc Bernaldo

Cadet B (Primera Divisió)
Entrenador: Roger Navarro
2n Entrenador: Marc Guixens

Cadet C (Primera Divisió)
Entrenador: Joan Coll
2n Entrenador: Joan Herrera

Cadet D (Segona Divisió)
Entrenador: Aitor Rodríguez
2n Entrenador: Arnau Serrahima


Equip/Categoria/Cos tècnic

Infantil A (Preferent)
Entrenador: Guillem Josa
2n Entrenador: Víctor Vilajosana
Ajudant: Guillem Barnils
Delegat: Adrian Franganillo

Infantil B (Primera Divisió)
Entrenador: Xavi Falcón
2n Entrenador: Arnau Moreno

Infantil C (Primera Divisió)
Entrenador: Joan Pons
2n Entrenador: David Calero

Infantil D (Segona Divisió)
Entrenador: Pau Sánchez


Equip/Categoria/Cos tècnic

Aleví A (Preferent)
Entrenador: Nil Capdevila
2n Entrenador: Kengo Matsuoka

Aleví B (Segona Divisió)
Entrenador: Arnau Moreno
2n Entrenador: Arnau Pons
Delegat: Jordi Moreno

Aleví C (Segona Divisió)
Entrenador: Pau López

Aleví D (Segona Divisió)
Entrenador: Ignasi Varona
2n Entrenador: Albert Martí

Aleví E (Segona Divisió)
Entrenador: Iñaki Villalba
2n Entrenador: Carlos Monne

Aleví F (Segona Divisió)
Entrenador: Jan Capell
2n Entrenador: Benet Noguer

Equip/Categoria/Cos tècnic

Benjamí A (Primera Divisió)
Entrenador: Víctor Vilajosana
2n Entrenador: Carlos Vicent
Ajudant: Guille Vallès

Benjamí B (Primera Divisió)
Entrenador: Adri Guillen
2n Entrenador: Álvaro Fresno

Benjamí C (Primera Divisió)
Entrenador: Guillem Espinosa
2n Entrenador: Fran Ballesté

Benjamí D (Segona Divisió)
Entrenador: Carlos Vicent
Ajudant: Gerard Pou

Benjamí E (Segona Divisió)
Entrenador: Pablo Romero
2n Entrenador: Arnau Martín

Equip/Categoria/Cos tècnic

Prebenjamí A (-)
Entrenador: Aleix Gispert
2n Entrenador: David Vallès

Prebenjamí B (-)
Entrenadors: David Caldú i Álex De la Fuente


Equip/Categoria/Cos tècnic

Juvenil A (Preferent)
Entrenadora: Nany Haces
2a Entrenadora: Pili Porta
Preparadora física: Judith Acedo
Ajudant cos tècnic: Marc Serra

Juvenil B (Segona Divisió)
Entrenador: Robert Garcia
2n Entrenador: Quim Turró
Delegat: Míriam Longas

Infantil (Segona Divisió)
Entrenador: Marc Serra
2n Entrenador: Àlex Gispert
Delegat: Antoni Berbel

Aleví (Segona Divisió)
Entrenadora: Mariona Molins
Delegada: Carlota Granados


 

Com a coordinador dels porters i entrenador dels equips de futbol 11 hi figura Àlex López. L'entrenador de porters del Futbol 7 és Èric Ruiz.

 

 

No trobes l'article que busques?
Si busques un anterior a Juny del 2014, probablement sigui a la Hemeroteca

acidH TEB SpecialOlympics