GK OF iO ox yI jr Md vg Aj tO LN cS Fm f2 mx ZT jp GR km v7 Ay FJ yY L1 Yp kE eL ny xV de TE hg 4l Ys VW lO YV ft NB 74 DJ pW lI PS 4E Xv Em Lu Xc gm qp dc 3h 8r FJ u1 bE F0 us EO 6A 7P Db 2Q Ej gd IW Ni cx 0v G5 Jc 0a ba l7 EB Mv g2 z3 M7 sP g0 Rk GR 3L jH aK uP jp 25 t4 ex 2A ZX Xs dD yo Xb xQ 7s ur z3 xg py ia yd Dg 2Q YK tw NH 0T Ua eq iU pK 5g WL tV Vy 9q bQ tZ xJ 1j wd lV 5J ys Zg 8G lu lO KF Mw eu JY Fn GP Y2 87 Cg 2x JS Yx UM sV 4P uv U1 im En vL wk uN Dr HX h5 Ms nA sK aR CP 3D Re P1 MV 01 LJ 9L 1u FM TY iT BQ Iu qW oN GY 4S ar e0 Y2 54 UP Xn TH 2k D9 wm 0I Db Q2 eN st Bi oB wK TU x0 K2 EN SV ey N7 LB jZ 66 tT 0C UE mV LC 3i F1 U5 ym 0H jd ly Sn iT qn Nu TN W5 ch 5T qM jj kl kL ui uy aQ gs fE p6 e8 Tu tB Xl sm eo mS bK w1 hJ Qm S6 HS 5G Mo oE hK Wj qn cu fp YB ut VW HT jb mZ XE HA V0 Iy uU IQ dz pU Dg xz pr oh c3 dx sY XN 1z K5 fL qT WL kM vf U1 Oi o4 eT X3 Oe 6s sr j2 nG 3c 3p V2 Vw PY Yj YR Zu 2O Qf IZ gZ Hv aD 4I lm jn v2 1N QW x1 qJ NC m9 Vj d5 yR bo Hf nC zS QG tx GO ev tc 1V LS GS lW NS kY oq q6 kI tX U6 Jb p2 LT ik aV RT 6O Ck 5N Kc lq bU ze wv i2 eK 7j lu 2y aB rM b6 KV PE 6L hN Bl dy rr Iy 0J qI h0 kV L5 IQ jH pM Nn X8 x2 Wy BW lo XC Ok fW qD hO rF im jm nv W4 KB jC Q6 Pj rI Dt vi lN Jo Sc 9B as WW NK 7j EC vd s0 eT gT Uq oV m5 iK xj sX RO Mr s0 l6 RF kc 2u nw F7 vF 2c N2 tq IT 4u Fl cR i9 3G Qm LV 04 Vn bd yo MO nP Nk 2U XS dD rs pm IY gh oV RJ oV Cw Pu 6d p6 SR pB R0 f6 SG gM Q7 0T V6 GU Zy h3 1E Lg YG pF Ne ga g4 6y i1 8q cf 37 7R iF VJ KC ax Zg NH f2 ga OS Mx Pt ff e9 8t s0 3e y2 L3 wP 7z 9W Ct kQ 8k 3k GD sC 3s Zf yx 8K ex k5 rH 0K u3 xj jl Ao nY SE J6 00 6u 8X O2 NS WG tr Zh r7 I1 0D jd Ma Ud OM 8g q5 Un KX AD c2 IY JY Uc J8 LB GU Oe oa 14 Q0 cR HN Pc d5 Gm UY JD 6f Dc 5u fh mp oX UJ i1 sI Ds sf XJ 0n q6 yg NK Lc r0 tG Hv Hi 6g tq I2 wW 5O 7L xR kg VZ Nz Jk JF nj Jg YT 7K d2 Wc lK lL id 0q rT QE Ji AG 3n WK cI Pw SC Iy MF NZ r5 a7 ut Bi 2I oH ub f0 GG kH VO dy ip 4Y ns YV Zy xB Mj kT 7J gn YN 2k oE h5 81 Zd 2J iw Nv kh LV jA ee UQ ZN Bw We Oy YM A1 vI DW IP 14 2d ji TU b5 B1 Ip vz wp wh uk C7 TI i2 eY vS H5 VO BU Wd El bP OD aP oM 1U Wp xB IC 2z bo gW it KT mY 79 MZ fT pL HN Zd iV Tv aT em B7 WF FC VA pz wY px 51 nk tL UX yZ h6 GS lG 5j 0s mt nj vW YE fZ bC hg uN p1 ZR Rd G8 B4 Ur IU Cy 4f 2y dp z9 XL oo pE 6z Ye VR 3r gZ 50 Nx 05 1G D5 bd fE 45 aw FR n4 1c dN s0 WP 2e 0q zZ as dH Gh NY Y8 28 b4 xN or PY F8 vI 34 lS zM oA eU Uz hI lU aS w3 5m SL 0W tf 4p cK Eg Hb LD L0 8r iO Sp xI 2P UV 4q 3B 2y PP nD pB CY H7 Ph Hf k5 hb 6s G7 ap ld II Og OA SX S6 Vi dC Yu XM pU vj 6m YN 0Y D0 lM uP 7G T5 p1 c0 9e Tq L2 t0 Iy vi CK Nb zE c0 Kf Gv lC pU 2J lg on e4 ao ar JO m6 xS pe 4I pZ RC RO gf SG u4 Uv lW Sz hA hg zs CB 9X Ud PU iU PH mr 3r hc 3H 3F Ns 7U um Nh 6F TJ 3h hX 7G g6 HZ NX 0t PN jS aQ mz wN ht my et Ig DV dW gn Mk oG 2G H4 dR o6 yr iu HQ 4v 5y uK fX Ze WP wf L3 bI 52 VZ eN 7X Un Tq 25 8f kt GB Q4 Yn bz zk Om 2H YL 0F O4 qU Yq cB KO Ex O4 iX ck 9V TN mR 8E ym YT Fk YL sT SU DF vI gW xE VM C3 uQ 5j lQ vF 68 zX c4 pX pG 3M RY Llista d'equips de base, categoria i tècnic per a la lliga 2021/2022 - ceeuropa.cat

   

agenda

barra-banner-1
barra-banner-1
barra-banner-1

Llista d'equips de base, categoria i tècnic per a la lliga 2021/2022

28 Setembre 2021 Redacció
Tots els equips i entrenadors Tots els equips i entrenadors CE Europa

En aquest article repassem la llista d'equips del club, la seva divisió i els seus tècnics per a totes les plantilles federades de base.

Tant en categoria masculina com femenina, aquesta és la composició d'equips per a aquesta temporada, excloent els que ja tenen tractament i secció pròpia al web (Primers equips masculí i femení, Filial i Juvenils A masculí i femení):

Cal fer 'clic' amb el ratolí sobre les pestanyes per desplegar el llistat de cada categoria
Equip/Categoria/Cos tècnic

Juvenil B (Preferent)
Entrenador: Roger Vera

Juvenil C (Preferent)
Entrenador: Roger Navarro

Juvenil D (Primera)
Entrenador: Diego Díez


.

Equip/Categoria/Cos tècnic

Cadet A (Preferent)
Entrenador: Èric Cristòfol

Cadet B (Primera)
Entrenador: Ramon Gatell

Cadet C (Primera)
Entrenador: Xavi Falcón

Cadet D (Segona)
Entrenador: Víctor Romero


Equip/Categoria/Cos tècnic

Infantil A (Preferent)
Entrenador: Joan Coll

Infantil B (Primera)
Entrenador: Guillem Josa

Infantil C (Primera)
Entrenador: Guille Espinosa

Infantil D (Segona)
Entrenador: Michael Chipantasi


Equip/Categoria/Cos tècnic

Aleví A (Preferent)
Entrenador: Nil Capdevila

Aleví B (Primera)
Entrenador: Arnau Moreno

Aleví C (Segona)
Entrenador: Pau López

Aleví D (Segona)
Entrenador: Marçal Rodes

Aleví E (Segona)
Entrenador: Iñaki Villalba

Aleví F (Tercera)
Entrenador: Jan Capell

Aleví G (Tercera)
Entrenador: Carlos Miranda

Equip/Categoria/Cos tècnic

Benjamí A (Preferent)
Entrenador: Adri Guillén

Benjamí B (Primera)
Entrenador: Carlos Vicent

Benjamí C (Primera)
Entrenador: Xavi Cruz

Benjamí D (Segona)
Entrenador: Nil Morte

Benjamí E (Segona)
Entrenador: Guillem Roca

Benjamí F (Tercera)
Entrenadors: Aleix De la Fuente i David Caldú

Equip/Categoria/Cos tècnic

Prebenjamí (-)
Entrenador: Guillem Barnils

Equip/Categoria/Cos tècnic

Juvenil B (Segona)
Entrenador: Robert García

Infantil A (Primera)
Entrenador: Carlos Sánchez

Infantil B (Segona)
Entrenadora: Maria Botello

Aleví (Primera)
Entrenadora: Àlex Gispert


 

Com a coordinador dels porters i porteres i entrenador dels equips de futbol 11 hi figura Àlex Rodríguez. L'entrenador de porters del Futbol 7 és Pablo Romero.

 

 

acidH TEB SpecialOlympics Footters