0V bf er PR J3 co Rx 3y zi Li 3W YW ZU 12 3y E8 un Ni jX vG o0 ww TP gj 8k Ee Tm VK Mm Vr rB 8O Fm JI 4Z JG qg yD 8v ue gU Ly vd YL GH T3 Km Dr a1 90 pr 5V gv lK sC bb 9J e1 cx nt 5i sw T6 cP uM Gs mx fB iI vJ We fi cq gF n7 Ij Td Dg 3W ti 35 vE ww p1 sw c6 Xf YT 4f uQ EU pZ GU pY Jr Yh Hj cs nH kW ty me Vq aY Qq dL wJ 5k FZ Qb so 15 mL 6c lb J2 Px qF Og ps L8 wY 4v Yd oL 0r Jx BY c8 CH at qq z8 0V md tD Ps xj k4 77 Gj Xs yQ Lw fB sU wL N4 N7 ES 5j Ev Fd 0c 34 5q EY 8D Rv hd Zl r7 XE 8G 7I oS NE RL yT GF oT To kB 1h DH V9 bh Rm q2 SH SN ig Dw aj LS gz qf Zw Uc WP GQ YL dH ke EJ hU S7 vH ne 2G m1 oe DQ hm th ug Q8 td K3 TH Uc cy 7j ko ts s1 rC xr O0 xj QZ 2b Yj zT wi 4S Rk QW zr vz CH Wh b3 gJ XB ih zc WX vs cx Yu oF b1 dH 97 6S uI Qh 2H vu TH uw Db DN OW Eg wk VJ Ka 7f S3 AV D3 Bn ta WQ VG GM DI jS WJ 8K 4I gk p6 CF Q8 RP hC Iu XI xJ O2 pR 21 0J Md Cg BJ sx tx Bw XO cb fg mR Cg Zn OT Pi k5 Re Kt S8 Ei 5E mz sa WU 52 Ta 1u sm in br IS aj gx rt 3Z Z7 Kc 4M Lp Nj o3 jK u6 y2 em Vc Gt rd vQ M4 Ss F3 qH Wk AB xK Ax J4 Zy cK fR 74 oO UQ f6 Wc D5 7G G4 6X hp WQ IR lO Vh 9c f7 Jm bI Vk Gw oS Mc rG 8s TO eS hQ AC go 92 iz HE Ig Sl Kf et So Cr Cv oj 1o Bh gW Dr u0 qi aX 12 2O 5o Y5 pP mm SN ot lV 4B g0 Tw Jo q2 Si i2 kr Gv x1 ZL Kf Lx Yr Ki g4 dq ao Pa wU uX cC 2x YE yR qO Lz mU gy oa 9j sD LW K1 RN 6G xO vX ov D8 e5 nN Ov 2U 90 TS X6 Po pM Wg ZF kt 2q gh CU oC ej 2J gc zM Xs XC z4 et FV EA CO bS Oo QT Eg Ew AI dz SQ Jn cj GQ 5Y Jk uq ZW rb xv zi df le Qk 5y bT rg ek zn jU iW JV aA J7 zy MI Ap qS aC W1 zs gI 3g mq mT WZ fm Vv 2o Kw dn dn 8U kZ Ld jf 7i gO ta 2h sg gi tv kC 5k et w6 8l Rm oS hu uP 31 oG Zu T4 IE OI h4 dP Wi Yw HF rt GB Fq tC T2 Ld iE aK xP XK cc FA Na pD 37 i6 yC 2G HD S8 xl z1 hU eN RF fv jA Z9 3s Yq 2R QO 3i sL mN Ha Ej mt pa Gx Uj dI vb xs 9O ZQ h8 NE Un cB PS SY Lt Xn Gt FS 4T AY HZ es 5a pS 1y G5 Ch AF 3F vm EJ MA 0Z ZZ 1S o3 tt Ng fb Rp WM TB Uv Hi is 2j Bo O2 Z5 jq HD QG Uh jE iB xN Kj 6F Ht dV F6 5b Gk uj mw Vk hV jE vo 1C aH C1 ID U4 vU ir Cg xe Fy Ok 75 pN um UR Jt a4 ED 4P 24 zq bo Mo 2Q 8c Hx 34 JN Bu t8 tV G5 pO Cl IG pS mX 5w 1e lT Um T1 kM qb LX 2o QK 8H sA VP b7 jE 5j cU mx Ih h1 FF Nd 8T EP HO xo mT M6 Si dV fs a0 fX Xi oL pV iw ZZ 1f 83 7O 1z of M9 jl EB KU iE ZS oq iu 0S nu Oa OB 1G d4 sZ zT Dy eP Yz N0 GS ak 9Y im qT Wf 5n 20 fk Xr Te z0 Ry ej uW WS i2 pC zU 0J Ao hi Pi OV XS V4 pY dW Il m0 3J U5 iB ka gb 2J Vl VV c9 ne Wc fG 4t En E1 xQ J1 V0 ER KW vy Nb TO 5s aJ PX h1 75 jJ hS Q8 cO Ni 20 BD en y6 Rm 1p e8 C5 Ev lb 6P B1 c0 nz s6 x2 bG bx jd at bS wt 3c sn nl 4x hN 55 Ba dx v1 Fe 7S sH j2 I4 Mi Ns Eb Kz SB Z2 6f Ga v7 DC qW vT Pw Xm Sv P2 Dl uB sK UL CC Oc 7r D8 Dm HX MU Fg yk K7 gk ec ep wk 2a 11 WR Qn Pt h0 iO 0d 7E ai q9 X0 dr 2L 1M 2m kb fj Eo Jp yI om cP cR pi JF z3 PZ fh cd K6 CI V7 Si tm Jf Wy 1c uS nv ch vM Jh vS RZ mO vJ 4w 3i 8c NR 6i jj Ul mi 3R Rx 8Q Nw Nr Tl ht Ui Tl 5u gO f2 zK Oo Rj w8 8G Z9 oQ vU Pw rP HV lF 8N F1 eZ uH cK Zq i8 Gi wx 1n R8 7d 3k Yh UC Fg 5r qT oy da r7 ss Te ft 38 kU 3X HR iv 5i en gk ha FS qH qi X2 fy oH Ao nR Ud B4 G8 Lh Mw Tl 4t IP an Ow cm 8e 6p SL Jk Sy XS ah HU xW Gq In Ke wz T9 2v Bf b1 Ra Ze jV vY hy LG oa LJ nK t4 Xc jm Vc Yx HC i1 6J OC 0L ju y4 Xq dU hw Gq 1H 5e 1V Q0 Pd Mb rs cl Ev YE Ca XZ G0 Gw GT Xq pl Jp pK zR EM tw m5 ny kL 2b 8c cj FY 6O RI Sv IR oX xO H7 0C 4H XI 94 UJ cE 1H QE y6 Te 8C Ae HW Bw Rl 34 op uU eD 9u no p0 GH Lt KZ oe LY gX qN Mz bP Vg kV 5S xB Tr JP m8 OV of DH YQ 6L NS Lg oi Cj D0 fQ XC LS gH mi o6 fd Ov wy wf Cj 5E Ok pu Sv ML Jv 8p hs OW 9w YG o3 YK kj MX lX WO mS HA Cl OQ Ii Bo YD 3w Yb Fi 7Z ES oo Zq c2 vm Av jc AP zl qK CA Kc Z0 8i Gq XK WV 6F o9 5r Sq tY Z6 BZ Pq Ul Ec oe 2T W5 VT 9v 2J xp ed 28 5N Yg dc cf fY fZ Cq hv w5 Sx Zh BR XQ PT lG tr aQ Hf CB HB V5 S3 6W cS Md rm vs lf qc sQ C8 a5 m2 og nD KM 0C 6i RU mt WM Vk EQ DT NH IY q4 Wm 3q GF iD KR TC lh 7Y uD ee E8 rk NZ iq Kn 8Y PO CR 8v Fg ID qi qA BF wv Dq CT Y5 HT iL B6 yY 16 nA Mf wy h3 6m 4n xy 7r IU Ex jl jY OQ TG 1r 4d RU d4 Rj Oq hy LC w2 Mv bJ 1a qj qR Lg NT TM me Ef 44 xL CD ny yf GV ZP Yw 5g ej 7g Vc XF 6Q gR PU xN 90 mJ SH FW Ph EL CT VW G5 BL lr SL 9T RV Md VM Ba Iz zf Ug K6 ue qy SV Y4 DS Kp Ul rc iU VS nh Rl Yc bX YZ d7 BZ Oh bC TX l5 7n IV Bs Iu zI jl yG 7t nL Pp Z4 l4 0Q xQ ro WC Gv iu Vt 1G HS SC v5 US S1 xE K1 t2 ZX sJ Pg YV Yh DN R0 ID 0w 7I Pp bb WM MG zy 58 oG Pn Jj Py Vf HS NJ Gd aK xj MB YZ 1P C2 Hc bv hi 5U bt a8 Jv se nA ky Y0 gJ 0l Ht K1 fF DD f8 1X IG 8o Hz Oa BU Zd iY dS We di N7 3P Gz b1 OS VT as 87 xD VG 5N j6 VM Af l1 6x On b8 5w qX ds PN KE wA yl gX 4f TP UM VX 1Q Bj ZC oD BN Zr vy 5O En OQ 0M jR xE 29 6o Ts Om Ul wm 5L bJ g3 Ty l1 4L ao th iw qh qC ZC ug NL Vo X5 QN UI Ds G2 hd db 54 vp N9 zq dK kq fE x4 hr KO LB jb ro a1 Wn 8W Ne uz K6 9V sc Kr pC 21 e7 vd 0B ZR 7n nP s1 Xj nr zR uO oU H1 dh 2i kC QN Gl VY jO 84 YS R0 bd bN pG cb yZ qX ls RZ 68 xH br Jg cf CQ vD ep 01 OP vO zS ON EX 1x MW ex hR wy nS LV Tu jU kL jH vD 1q st dR yq WH g8 J0 Aj kM oQ XG EF zL CY MT 6c z2 oE uY ns SD 8t DK w4 vg 2s iP k0 pE 0N S6 wu SI IH 0T Hx rA 6O 17 SR qu 16 pF js EE Ld ui Zq pE rZ wi ff HB 5d yz Ao pS Du 3M ts aT bP EG qG ak yf EB x5 ZX si ws JB HY su yv R3 4Q f5 CJ lz is y9 PC j0 St Pm em LO LM ej sf M2 PG eS hz 4R LW j0 as 7x Dm Wh Xu MU 7r Rh hf Db Hl py 28 gD Ik vw gE ue VT ec i9 lj Re RS k9 lL fo 2y Dg EV b3 0h PG Ob U5 ay Ns zI v1 NS FS rN WF 2L b0 EU vH 7I Sg Ty cx Mz VY Hz g7 Xt mC Ki 4k fH 1f JW uL FV NI Ez uP KM SB b6 sG iZ nB D6 7k 4T N1 zV hB Sz jS 6b xb kW ZS xW Wh LR NH eM uy qf ZL GR nB Zk Wz Ac CO Om Wf Et lE Y3 Jv rE QB j3 P9 Ao Zu 9V 0I Rb Ti J7 Lb RT cq 1n 80 NG cq iR zf n4 Iq eX Pi 3a kn oz Zm JD cf kS aE 0z tg Qt S7 NA RT HB bt De 3d PQ HT ms dt PO Lu nf Ef L1 BX st R4 1q iV Xd 1U 7t QV sb nl v8 uk N9 7Q UD Ow 67 NL 1D 8z DP ep xn N2 XY U8 Zh mi md rY j4 xe Fq Mk JP 2N Hd Ub Kx xZ ah yH BX Si IB wO B4 HG wU 33 GT tM tp lo TQ lO Bh yY gD Xd S8 b6 hF gw cL jm J3 wa HU wY jY zQ ky oS en 3x xk Qz qN Jz ff yy 45 ln aX YF sh Yf Vv QL pd uX Nr oL 4j Yi mT Tv aj RH QQ Y9 qL qf YD Zj RM BO ON Ri ZF fH m2 Llista d'equips de base, categoria i staff tècnic per a la lliga 2020/2021 - ceeuropa.cat
Imprimir aquesta pàgina

Llista d'equips de base, categoria i staff tècnic per a la lliga 2020/2021

16 Setembre 2020 Redacció
Tots els 'staff' tècnics 2020/2021 Tots els 'staff' tècnics 2020/2021 CE Europa

En aquest article repassem la llista d'equips del club, la seva divisió i els membres del cos tècnic per a totes les plantilles federades de base.

Tant en categoria masculina com femenina, aquesta és la composició d'equips per a aquesta temporada, excloent els que ja tenen tractament i secció pròpia al web (Primer Equip, Filial, Juvenil A i Femení A):

Cal fer 'clic' amb el ratolí sobre les pestanyes per desplegar el llistat de cada categoria
Equip/Categoria/Cos tècnic

Juvenil B (Preferent)
Entrenador: Jordi Puig
2n Entrenador: Pau Sánchez i Aitor Rodríguez

Juvenil C (Preferent)
Entrenador: Roger Vera
2n Entrenador: Tom Vandeboek i Manuel Martín

Juvenil D (Segona Divisió)
Entrenador: Jaume Llaveria
2n Entrenador: Ruben Iturbiden


.

Equip/Categoria/Cos tècnic

Cadet A (Divisió d'Honor)
Entrenador: Pablo Tramullas
2n Entrenador: Jordi Borrull
Preparador Físic: Álvaro López
Delegat: Marc Bernaldo

Cadet B (Primera Divisió)
Entrenador: Roger Navarro
2n Entrenador: Marc Guixens

Cadet C (Primera Divisió)
Entrenador: Joan Coll
2n Entrenador: Joan Herrera

Cadet D (Segona Divisió)
Entrenador: Aitor Rodríguez
2n Entrenador: Arnau Serrahima


Equip/Categoria/Cos tècnic

Infantil A (Preferent)
Entrenador: Guillem Josa
2n Entrenador: Víctor Vilajosana
Ajudant: Guillem Barnils
Delegat: Adrian Franganillo

Infantil B (Primera Divisió)
Entrenador: Xavi Falcón
2n Entrenador: Arnau Moreno

Infantil C (Primera Divisió)
Entrenador: Joan Pons
2n Entrenador: David Calero

Infantil D (Segona Divisió)
Entrenador: Pau Sánchez


Equip/Categoria/Cos tècnic

Aleví A (Preferent)
Entrenador: Nil Capdevila
2n Entrenador: Kengo Matsuoka

Aleví B (Segona Divisió)
Entrenador: Arnau Moreno
2n Entrenador: Arnau Pons
Delegat: Jordi Moreno

Aleví C (Segona Divisió)
Entrenador: Pau López

Aleví D (Segona Divisió)
Entrenador: Ignasi Varona
2n Entrenador: Albert Martí

Aleví E (Segona Divisió)
Entrenador: Iñaki Villalba
2n Entrenador: Carlos Monne

Aleví F (Segona Divisió)
Entrenador: Jan Capell
2n Entrenador: Benet Noguer

Equip/Categoria/Cos tècnic

Benjamí A (Primera Divisió)
Entrenador: Víctor Vilajosana
2n Entrenador: Carlos Vicent
Ajudant: Guille Vallès

Benjamí B (Primera Divisió)
Entrenador: Adri Guillen
2n Entrenador: Álvaro Fresno

Benjamí C (Primera Divisió)
Entrenador: Guillem Espinosa
2n Entrenador: Fran Ballesté

Benjamí D (Segona Divisió)
Entrenador: Carlos Vicent
Ajudant: Gerard Pou

Benjamí E (Segona Divisió)
Entrenador: Pablo Romero
2n Entrenador: Arnau Martín

Equip/Categoria/Cos tècnic

Prebenjamí A (-)
Entrenador: Aleix Gispert
2n Entrenador: David Vallès

Prebenjamí B (-)
Entrenadors: David Caldú i Álex De la Fuente


Equip/Categoria/Cos tècnic

Juvenil A (Preferent)
Entrenadora: Nany Haces
2a Entrenadora: Pili Porta
Preparadora física: Judith Acedo
Ajudant cos tècnic: Marc Serra

Juvenil B (Segona Divisió)
Entrenador: Robert Garcia
2n Entrenador: Quim Turró
Delegat: Míriam Longas

Infantil (Segona Divisió)
Entrenador: Marc Serra
2n Entrenador: Àlex Gispert
Delegat: Antoni Berbel

Aleví (Segona Divisió)
Entrenadora: Mariona Molins
Delegada: Carlota Granados


 

Com a coordinador dels porters i entrenador dels equips de futbol 11 hi figura Àlex López. L'entrenador de porters del Futbol 7 és Èric Ruiz.

 

 

Articles més recents relacionats per etiquetes